Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AUTOGUARANT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AUTOGUARANT, UAB

Atsiliepimai apie AUTOGUARANT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie AUTOGUARANT, UAB

Informuojame, kad šiai įmonei 2017-09-06 iškelta bankroto byla.
Visi bendrovės kreditoriai turi teisę pateikti savo finansinius reikalavimus bankroto administratoriui iki 2017-11-03 el. paštu info@tvaldymas.lt. Kartu su reikalavimu kreditoriai privalo pateikti ir reikalavimą (skolos faktą ir dydį) pagrindžiančius dokumentus.
www.skoluisieskojimas.pro
2017-08-22 13:35:17 IP 213.159.37.87
Teismas Vilniaus apygardos teismas
Bylos tipas Civilinė byla
Pranešimo tipas Dėl teismo posėdžio datos bylose, nagrinėjamose rašytinio proceso tvarka
Pranešimo paskelbimo laikas 2017-07-26 15:04:23
Pranešimo būsena Aktualus
Pranešimą paskelbė Rūta Morkūnaitė
Bylos Nr. eB2-4998-392/2017
Teisminio proceso Nr. 2-55-3-01662-2017-0
Paskirtas teisėjas Virginijus Kairevičius
Pranešimo tekstas Vilniaus apygardos teisme (Gedimino pr. 40/1, Vilnius) 2017 m. rugsėjo 6 d. 9.30 val. rašytinio proceso tvarka bus nagrinėjamas bankroto bylos iškėlimo UAB „Autoguarant“ klausimas. Bylą nagrinėjant rašytinio proceso tvarka, į teismo posėdį dalyvaujantys byloje asmenys nekviečiami ir jame nedalyvauja. Bylą nagrinės teisėjas Virginijus Kairevičius.
Kai reikejo apsidrausti patys skambinejo ieskojo!
Kai elektronikos gedimas - ignoruoja juodai- nekelia ragelio, neatraso laisku, neremontuoja gedimo.
NETUREKITE SU JAIS REIKALU JOKIU ! ! !
Prisidirbo apsisike gaidziai.pinigu neatiduoda uz remonta.mesim baxuru desanta i namus pas balvonus
Ši įmonė visiškas bankrotas, aš kaip būsimas kreditorius net teismui patvirtinus prievolę nesikreipiu į anstolius. Manau, kad įmonės vadovų veiksmuose yra baudžiamo nusikaltimo sudėties, kreipsiuosi į prokuratūrą ir žiūrėsim? Nukentėjusiems patariu nusiraminti, susidūrėte su sukčiais.
Apgaudineja zmones, bet oficialiai, kadangi turi imone. Pasisavino pinigus ir net neplanuoja grazinti, pastoviai keicia data kada bus grazinti man pinigai. Servisas atliko prasta diagnostika automobiliui, kuri isigijau su defektu ir zinoma imone nesuteike garantijos, o geriausia tai, kad paprase pervest visa suma uz garantija pries pradedant tikrint automobilius. Nusipirkau masina su defektu ir dar negrazins pinigu uz nesuteikta garantija. Apdegiau is visu galu, geda man, kad nusprendziau pasitiketi standartine Lietuviska imone, ypac kai pirkau toki brangu pirkini.
Ši įmonė viršija terminus atlyginti remonto išlaidas, kyla klausimas ar išvis atsiskaitys. Bedraujant el. paštu vien tik nesusipratimai. Prisiskambinti irgi neina, teigia, kad peradresavimas nedirbančiam asmeniui.
neina susikalbėti su šia įmone, metasi atsakomybės. Paskambinus vienu numeriu, liepia skambinti kitu numeriu arba iš vis sako, kad nebedirba, vadovas sako ale esąs nuimtas. Tai taip išeina, kad turi garantą, bet kartu ir neturi!! Sumokėjom servise už remontą, o garantas net nesiteikia už tai sumokėti, nieko nesuprantu.Galėtų gal kas nors paaiškinti, kam skambinti ??
AUTOGUARANT 2017-06-06 11:13:26
Laba diena Ignai,

Atsiprašome už nepatogumus. Jau išsiaiškinome, kad tai mūsų klaida. Gražinimą atliksime iki Birželio 15d.

AUTOGUARANT
Labai gera paslauga ir ypac aktuali siai dienai kai servise kainos labai dideles. Kolektyvas kompetetingas, stengiasi del kliento, o ne atvirksciai.
AUTOGUARANT 2017-06-12 11:48:07
Laba diena Arvydai,

Malonu gauti pozityvius komentarus - padidinsime darbuotojų skaičių, kad tikrai nebankrutuotumėme:) Tikriausiai nei Mūsų veiklai, nei kitoms, nereikalingas tik darbuotojų skaičius. Atvirkščiai, mes manome, kad verslas turi būti vykdomas su kiek įmanoma mažesnėmis sąnaudomis ir vertinamas ne pagal darbuotojų skaičių, o efektyvumą.
Laikas parodys arba tik laiko klausimas kiek ilgai tempsite dar gumą.
Arvydas 2017-06-12 11:16:25
Gerb. Inga, ar Jums neatrodo kad ši kompanija po mėnesio bus bankrotas? Labai įdomu skaičius yra darbuotojų vidutinė alga. :-)
Laba diena Arvydai,

Inga Antanaitiene 2017-06-07 18:29:14
Sveiki, esu be galo maloniai nustebinta, sios kompanijos darbu. O, taip pat ir dekinga uz ju pagalba isigijant savo automobili. Visiems, visiems rekomenduoju, pries perkant ne nauja autotransporto priemone, pasinaudoti, sios kompanijos teikiamomis paslaugomis. Tai jums leis apsisaugoti, nuo galimos apgaules, ir bergzdiai investuotu pinigu, iIpersant jums netinkama ir nekokybiska automobili, su uzsleptais defektais. Jie nesaliskai ivertina jusu galvojama isigyti automobili, ir jums rekomenduoja, arba nerekomenduoja isigyti jusms patikusi automobili. Dar karta aciu. Kaip saunu, kad atsirado tokios kompanijos, gal tada atsiras maziau a******u norinciu pasinaudoti svetimais pinigais
Ignas 2017-06-06 10:12:52
Viskas kaip ir gerai kol už remontą nemoki iš savų pinigų. Jau antras mėnuo nesugeba perversti kompensuojamos sumos, paskambinus sako, kad išsiaiškins, bet taip niekada ir nepaskambina. Jei nuspręsit naudotis įmonės paslaugom niekada nesutikit mokėti visos sumos pats, geriau tegu iškart kompensuoja kiek priklauso.
Laba diena Ignai,

AUTOGUARANT
Aciu uz saziningai isspresta gedima ir sprendima mano naudai. Linkiu daug klienturos...
Teko parduoti jiems savo automobili. Reikejo nuvaryti i servisa nemokamai patikrai, bet nupirko labai greitai ir uz padoria kaina, kai tuo tarpu is kitu gavau apsurdiskus pasiulymus.
Garantija 2017-05-10 15:56:15
Palygines jusu garantija su pardavejo siuloma mistiska "garantija", matau, kad jusu salygos labai aiskios. Kaip butu galima isgyti ir kokia kaina?

Malonu, kad priėmėte teisingą sprendimą.

AUTOGUARANT garantija prilygsta ir atskirais atvejais dengia daugiau nei kai kurių gamintojų gamyklinė garantija. Mūsų MAXI garantija apima beveik visus transporto priemonės mazgus, išskyrus išimtis nurodytas garantijos sutartyje.

Norinti įsigyti mūsų garantiją kreipkitės pas pardavėją arba klientų aptarnavimo kontaktais: http://www.autogarantija.lt/kontaktai-1
Jonas 2017-05-05 10:31:00
Juokingai spaminama. Laikosi savo žodžio ir neatsiskaito už suteiktas paslaugas su daugeliu autoservisų.
Atsiprašome Jonai jei kažkuom Jums neįtikome ar dėl vėlavimo atsiskaityti, bet tokios informacijos viešas platinimas tikrai nepadės su greitesniu apmokėjimu. Ačiū suprantingumą.
Servisas 2017-05-05 09:34:29
Su UAB Autoguarant dirbame jau kuris laikas, nors su atsiskaitymais vėlavimų pasitaiko, tačiau vadovai yra atviri ir laikosi savo žodžio.
Jūratė 2017-04-29 18:24:04
Sutinku, kad paslauga gera, esu dekinga uz kompensaciją, bet su automobilio transportavimu iš Kauno į Vilnių užtruko ilgokai. Siūlau šiuo klausimu pasitempti.
Laba diena Jūrate,

Jūsų situaciją žinome, tačiau šiuo klausimu esame priklausomi nuo partnerių ir priežastis Jums paaiškinome. Į pasiūlymus atsižvelgsime. Ačiū.
Atsibodo pardavėju atmaskes, jau kelinta karta perku automobila ir kazkas islenda, į teismus veltis nesinori, pažiūrėsime kaip veikia ši paslauga.
Turiu kasko ir garantiją, esu žmogus kuris visada mėgstu viskas įskaičiuota, net perkant automobilį. Garantija per metus pasinaudojau 2 kartus, kasko per pastaruosius 3 metus nei karto. Duodu rekomendaciją šios garantijos paslaugos būtinumui.
Uz garantija sumokejau 398 Eur, uz mano gedima kompensavo 2164 Eur. Virsijo mano lukescius...
Cia kaip gyvybes ar sveikatos draudimas, tik automobiliui. Gal vienais metais sutaupai, kitais metais metais ne, bet is esme ramiau, ypac kas liecia didesnius nuostolius. Rekomenduoju sia paslauga, nes pats naudoju jau ne pirmus metus. Per ta laika didesniu problemu neturejau.
pasinaudojau AUTOGUARANT automobilio patikra kitame mieste-100% gavau info apie auto su defektinem nuotraukom.
Vienareiksmiskai rekomenduosiu kitiems.
Mindaugas 2017-03-09 12:29:50
Sveiki. Reklamuoja neteikiamas paslaugas: "Pirkimo-pardavimo ir nuolatinio naudojimo garantija" - Pradžioje norėjau įsigyti garantiją savam automobiliui, užpildęs paraišką gavau atsakymą, kad dėl didelės rizikos "laikinai" neteikia tokios paslaugos asmeniniams automobiliams. Po pusmečio nusprendžiau pardavinėt savo automobilį, vėl užpildžiau paraišką dėl parduodamo automobilio garantijos - gavau atsakymą, kad "laikinai" neteikia garantijos paslaugos privačių asmenų parduodamiems automobiliams, paslaugą teikia tik įmonėm užsiimančioms auto prekyba. Jeigu neteikiate - tai ir informuokite viešai. Pildant formą yra pasirinkimai, automobilis: Perkamas; Parduodamas; Naudojamas.
Sveiki Mindaugai. Atsiprašome už nepatogumus. Artimiausiu metu puslapio informacija bus atnaujinta.
Esu sužavėtas ir labai maloniai nustebintas jūsų kompanijos rūpesčiu klientais! Ačiū už tai, kaip rūpinatės mano automobiliu - tiek rūpesčio sulaukiu iš draudimo įmonių tik tol, kol vyksta pardavimo procesas.

Pas jus buvo priešingai - paslaugų įsigijimu aš pats rūpinausi ir norėjau tapti klientu, užtat jūs dabar manimi rūpinatės!

Jei kas nors abejos ir norės rekomendacijų - siųskite pas mane, parduosiu jus J Ir taip jau aplink daug kam pasakoju šią savo nuostabą, kuria dabar dalinuosi...

Ačiū!
Reikalinga ir naudinga paslauga. Dirba sąžiningai, laikosi prisiimtų įsipareigojimų. Man viską atlygino pagal sutartį, net labai operatyviai, sakyčiau, suorganizavo automobilio remontą. Dirba profesionaliai. Ačiū visai komandai.
SUPER PASLAUGA. Esu labai dėkingas už operatyvumą ir profesionalumą visai AUTOGUARANT kompanijai. Kuri padėjo įvertinti ir įsitikinti automobilio patikumu, bei suteikė garantią. Tikrai puiki paslauga taupantiems laika, nenorintiems prikti "katės maiše" bei norintiems išvengti neplanuotų investicių išsirinktam automobiliui. Rekomenduoju ir rekomenduosiu Jus, kaip patikimą ir profesionalų pasirinkimą. Aš pasitikiu AUTOGUARANT !
vks 2016-05-20 19:33:10
Tokio tipo paslaugos jau seniai laukiau. Jei ji būtų buvus prieš kokius ~4 metus nebūtume pirkę naujo automobilio. O dabar kaip kaip tik atsirado poreikis pirkti papildomą šeimos automobilį. Pabendravau su vadybiniku. Pasirodė visai malonus. Tačiau pasiaiškinus detales paaiškėjo kabliukas, kad jei pvz. 10 metų mašiną draudžia fizinis asmuo, tai taisymo darbai kompensuojami tik 50%. Kolkas nuo šios paslaugos susilaikau.
Jei detalės keičiamos į naujas ir orginalias, tokiu atveju taikomas nusidėvėjimas ir kompensuojama nuo 50 iki 100% priklausomai nuo transporto priemonės amžiaus, tačiau jei keičiama į naudotą ar naują analoginę dalį, tokiu atveju išlaidos atlyginamos 100% nepriklausomai nuo metų.
Labai maloniai ir operatyviai aptarnaujanti įmonė. Vadybininkai suteikia pakankamai daug informacijos, dėl kliento dirba ir pasibaigus darbo valandomis. Informacija išsami ir aiški. Džiaugiuosi, kad yra tokių įmonių. Ačiū visai komandai, kuri padėjo neišleisti "vėjais" pinigų.
Super paslauga! Buvau susidūręs Vokietijoje kur jau seniai tokias paslauga veikia.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Autotaisykla
Adresas: Baltijos g. 90A, LT-48218 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Autotaisykla tai senai besidarbuojant ir savo darbą išmananti ir teikianti visas automobilių remonto paslaugas įmonė Augant ir kaupiant žinių bagažą įgaunant vis didesnę patirtį, stengiamės žengiant koja kojon su rinka ir klientų poreikiais. Autoservisas esantis Kaune teikiamos ne tik serviso paslaugos bet ir...
Aukščiausia pavara
Adresas: Kalvarijos g. 11, LT-46348 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
AUTOMATINIŲ, MECHANINIŲ PAVARŲ DĖŽIŲ, VARIKLIŲ, VAŽIUOKLĖS, KONDICIONIERIŲ REMONTAS AUTOMATINIŲ DĖŽIŲ REMONTAS KAUNE √ Atliekame automatinių dėžių remontą ir gedimų analizę ir jų šalinimą. Automatinių pavarų dėžių remonto srityje dirbame eilę metų, todėl esame sukaupę labai daug techninės ir praktinės informacijos...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių 12-17 00:23
Senėjant visuomenei vis garsiau kalbama apie grėsmes darbo rinkai. Nors vienose šalyse aktyviai kovojama prieš pensinio amžiaus ilginimą, kitose – žmonės skatinami pagaliau ryžtis išeiti į pensiją.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%