Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autodujos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autodujos

Atsiliepimai apie Autodujos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autodujos, UAB

Papasakosiu savo istorija. Subaru įdėjo 1 rampa farsunkiu kai turi būtį 2 visi daro 2 jie sako 1 geriau nesąmonė, šlangu ilgis iki rampos padare po 60 sm kaip turi būtį iki 25 sm reikia stengtis ko arčiau benzinines farsunkes statyti duju. Pirma karta sureguliavo taip kad vos masina važioja darai iki 3000 apsuku masina vos vos važioja po filtru pakeitimo sureguliavo dujos kad valgė 20 ltr kai turi būtį 12. I kolektorių soplos įdėjo bele kaip viena aukščiau kita žemiau skirtingi kampai ko negalima daryti. Nuvažiavau pas dujininką kuri man parekomendavo, padare viskas gerai, dabar ima 12 ltr trauka prasideda nuo 2200. Jeigu daro klaida tai Autodujos niekada neprisipažįsta kad kalti. Kiek aš atkentėjau po jų darbo tai košmaras.
Nesu dėjęs dujų pas juos, bet esu daręs įvairius smulkius darbus, tai viskas buvo gerai, neturiu kuo skųstis. Reikėjo atlikti dujų baliono patikrą, prieš tai nuvažiavau į vieną Žirnių gatvės servisą (nepamenu kaip vadinasi), ten išardė, pradėjo verkti kad čia labai daug darbo, reikės kelias dienas daryti, jie tiek laiko neturi, todėl nepadarys. Pasiskambinau į Autodujos, iškart priėmė ir padarė tą pačią dieną be jokių problemų. Dar esu reguliavęs dujas pas juos, po reguliavimo niekas nepasikeitė, kitą dieną atvažiavau pakartotiniam reguliavimui - sureguliavo gerai, mašina jau beveik metus važiuoja nepriekaištingai. Vienintelis dalykas kas nepatinka tai kad neleidžia prie mašinos kai ją tvarko, todėl baisu, kad ko nepridarytų. bet kol kas nieko blogo nebuvo.
Irgi neigiama patirtys su autodujom.Viskas prasidėjo kad degalinėj ipyle kondensato. nuvažiavom i autodujos (pasiūle kad geri darbuotojai)jie pakeite purkstuku rem. komplekta ir duju reduktoriaus remkomplekta su filtrais. kainavo 205eu, Mano panele paeme masina.lyg tai pasake viskas tvarkoj...bet issiaiskejo kad dujos smirda visoj masinoj, ir labai garsiai stuksena purkstukai (padidintas dilymas) CIA NORMALU? panele atvaziavo perdaryt, jei zinot ka pasake? Kad purkstukai nebuvo prisukti prie kolektoriaus, ir pats KOLEKTORIUS IRGI NE PRISUKTAS!!!del to ir purkstuku kalenimas.trecia karta atreguliavo. bet liko padidintos kuro sanaudos. ir netaisiklingai imontuoti purkstukai, turi but staciakampiai zemei istatyti, kitu budu vyks cilindro ir purkstuko dylimas. yra purkstuku ir duju sistemos kalibravimas, 2 kreives kuriuos turi sueit, tada bus idealus veikimo principas, kaip As supratau jie to nedaro, sakau kiek laiko garantijos duosit? o Jie man -pas jus prblemos su varykliu, tiksliau nieko nepasake, bet pasake kad gali pataisyt, atvaziaves i kita servisa padare diagnostika, ir jokiu problemu nerado. gavau labai daug neigiamu emociju, ir niekam nesiulyciau turet reikalu su tom Autodujom. yra kitas mesitras kaip sako : meistras nuo Dievo, kuris gyvena savo darbu.ir pilnai pasitikiu jam, ir po jo darbu tik teigiamos emocijos ir masinyte puikiai vaziuoja. Slava 862042797

Duju sistemoje kaip biblijoj yra 4 isakymai:
1. purkstuku zingsnis turi buti ne daugiau 0.4mm! (jeigu daugiau stipriai stuksens ir padidintas dylimas gumiciu)po 2000km vel keist purkstukus teks

2 Reduktoriaus spaudimas turi buti nedaugiau 1.3 baro.

3.zemelapi kur benzino ir duju kreives yra horizontali linija (oranzine) su taskais, Svarbu!!! jinai turi prasidet tarp skaiciu 1.2-1.4
4. po auto kalibravimo benzino ir duju kreive turi sueit, jos galima reguliuot.

jeigu to nebus, reiskia sistema neatkalibruota pilnai. sitos informacijos ir irodymu jus galit reikalaut is meistrur. Sekmes dujininkai! Kalba ejo apie 4os kartos duju sistema.
Teko taisytis šiame servize. Atvažiavau kad sureguliuotu dujas del technikines. Pasekoje pirma diena visa vieninteli ka atsiklausė ar reduktoriu valyti, labai abejoju dar netikrinau ar ji ardė, purkstukus plovė kuriu niekas manes kaip klijento beatsiklausė, jie buvo išplauti prieš 2 dienas. Antra diena nesulaukes atvažiavus pasakė, kad reikia vožtuvus reguliuoti, o ten kompensatoriai, tada viskas bus gerai. Nurovė 96 € o mašinoje nieko nepasikeitė, čekas greičiau užsidega dabar.
Skaitau, jei nežinai kaip sutvarkyti, tai nelupk pinigu, atsiprašyk, kad nerandi gedimo ir tai bus pagarba už tai.
Nes paimi mašina po remonto, o net ant laisvu nedirba su dujom, neskaitant priekinės sėdynės išmurzintos ir kilimėliai, o išplauti ir švarus buvo, štai dar heminis laukia po tokio servizo.
Geriau pagalvokit ar verta mest pinigus i bala.
ir man teko taisyti savo masina AUTODUJOS vytenio g. pasakaiu kad redutoriui sakes, tai jie man ten kazka reguliavo regulia, kazkoki voztuva vale, ir tipo laida litvo, paime 150lt ir nieko nepasikeite, sako kitam akrtui uzsirasom padarysim. tai nuvaziavau pas kita meistra duju, ir krc baigesi taip, kad isardes redukotriu zmogus nerado spyruokles (klausimas kur jinai dingo kai iki tol veike, o paskui tik buvo auto dujose) taigi teko keisti reduktoriu, ir paime pinigus uz laido litavima (joks laidelis nebuvo lituotas, nes keite kitas meistras laida visa)ir dar balione laidus apkarpe ir paliko juos plikus. taigi ismeciau i bala pinigus ir laika, o esu nepatenkintas, ir nerekomenduoju.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Autotaisykla
Adresas: Baltijos g. 90A, LT-48218 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Autotaisykla tai senai besidarbuojant ir savo darbą išmananti ir teikianti visas automobilių remonto paslaugas įmonė Augant ir kaupiant žinių bagažą įgaunant vis didesnę patirtį, stengiamės žengiant koja kojon su rinka ir klientų poreikiais. Autoservisas esantis Kaune teikiamos ne tik serviso paslaugos bet ir...
Aukščiausia pavara
Adresas: Kalvarijos g. 11, LT-46348 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
AUTOMATINIŲ, MECHANINIŲ PAVARŲ DĖŽIŲ, VARIKLIŲ, VAŽIUOKLĖS, KONDICIONIERIŲ REMONTAS AUTOMATINIŲ DĖŽIŲ REMONTAS KAUNE √ Atliekame automatinių dėžių remontą ir gedimų analizę ir jų šalinimą. Automatinių pavarų dėžių remonto srityje dirbame eilę metų, todėl esame sukaupę labai daug techninės ir praktinės informacijos...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių 12-17 00:23
Senėjant visuomenei vis garsiau kalbama apie grėsmes darbo rinkai. Nors vienose šalyse aktyviai kovojama prieš pensinio amžiaus ilginimą, kitose – žmonės skatinami pagaliau ryžtis išeiti į pensiją.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%