Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autocom Lt, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autocom Lt, UAB

Atsiliepimai apie Autocom Lt, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autocom Lt, UAB

Modestas Buta 2022-09-01 11:45:32
Tobula įmonė jei norite atsikratyti nereikalingais pinigais... Sąmoningai nuslepia informaciją nuo klientu tikėdamiesi kad jie neskaitys visos nuomos sutarties... Teko susimokėti 350eur už 3500km mėnesinės ridos viršijimą, apie kurį konsultantai nieko neužsiminė ir net pridūrė kad limitas yra 300km per dieną kas gaunasi ~9000km per mėn... Šaunuoliai! Sovietinio mentaliteto įmonė be jokiu moraliniu ar vertybiniu normų, kuriai klientas yra tik vaikščiojantis pinigų maišas.
Nieko nepadarysi, skupas moka du kartus, visada sumoku papildomus €100 ir bunu ramus visa nuomos laikotarpi, kitu atvejiu bikoj, kad kas neitrentu ar neibrėžtu kur aikštutėj ir t.t. Beto mėnesi nuomuotis mašina ir nenusipirkti už €100 papildoma draudima reik butu.... nu supratai ????
Naudojuosi šia kompanija jau berots nuo 2017, pasirinkau šia kompanija vien tam kad ji buvo viena iš nedaugeliu kompaniju kurioj nuomuojasi automobili ir gauni ta kuria rinkaisi, bet va šiais metais (po 5 metu naudojimosi) ivyko tai ko pilnas internetas, renkiesi viena automobili o gauni visai kita, tai ko labiausiai ir nemėgstu, šiuo poelgiu esu smarkiai nusivyles, gaila, bet taip nutinka kai tu pasirki populeruma pagal vienus kriterijus o poto tik pist ir juos pakeiti galvodamas, kad sueis ir taip.
Autocom paslaugomis naudojuosi labai senai ir is esmes neturejau jokiu problemu kol neatsirado netobula autocom.go aplikacija kuri yra komplikuota.
Rezervavau automobili pries du menesius ir pasirinkau apmokejimo buda-Atvykus.
Likus dviem savaitem iki automobilio paemimo gaunu email kad privalau sumoketi pilna suma kitu atveju bus nutraukta rezervacija.
Apmokijimas atvykus jau tapo neimanomas del to kad Vilniuje nera ofiso.
Sumoku pilna suma, gaunu patvirtinima apie rezervacija bet aplikacijos paskyroje “mano rezervacijos” nematau man priskirto automobilio.
Aplikacija esu uzpildes pilnai ir ikeles vairuotojo pazymejimo nuotraukas kaip priklauso.
Ir vel teks susisiekti senu patikrintu budu-telefonu ir aiskintis.
Ir jeigu kartais turetumete problemu su internetu automobilio neatrakintumete nuotoliniu budu ir vel turetumete skambinti…
Labai gaila, kad Kauno poskyrio specialistai visiškai neatsižvelgia į klientų nurodymus, kokių chatakteristikų pakaitinis autimobilis reikalingas. Šeimai su vaikais, kuriems reikia spec kėdučių ir vežti vežimėlius bagažinėje, pasiūlo Nissan Micra. Dėl darbuotojų nekompetencijos buvo prarasta diena, kuri turėjo būti skirta autimobilio remontui, nes nebuvo kuo pakeisti automobilio. Kam tada reikalinga tokia paslauga, kuri yra nefunkcionali ir nekokybiška. Niekas neprašo aukštesnės kategorijos automobilio, bet yra tai pačiai klasei priskiriamų didesnių automobilių, kurie tenkino klientą, bet buvo išdalinti kitiems. Labai didelis nusivylimas šia bendrove ir neeprofesionaliais darbuotojais. Greitu metu turbūt pradės vietoj pakaitinių automobilių siūlyti pakaitinius dviračius ar paspirtukus...
Teko naudotis AutoCom paslaugomis, tai labai noriu padėkoti už malonų bendravimą, išsamią informaciją ir lankstumą. Suteikiamos nuolaidos, tvarkingi automobiliai skatina tapti nuolatiniu klientu. Ačiū Jums labai ir linkiu sėkmingo įmonės augimo.
Profesionalus, operatyvus ir mandagus aptarnavimas. Automobilis suteiktas visiškai naujas, geros komplektacijos. Rekomenduoju
Labai negraziai elgiasi su turistais is uzsienio. Atvaziavo pas mano vyra i garaza prase pagalbos nes masina neveikia, o jus neatsakote i jo skambucius. Zmogus atvyko is prancuzijos gerai kad kalba angliskai tai mes pabendravome ir padejome kiek galejome. Taip yra svente, bet nemanau kad turint nuomos kompanija ir dirbant su uzsienio turistai jus galite sau leisti svesti.
Erikas Kundreckis
2021-05-21 23:39:30 IP 2g4aul3g
Autocom paslaugomis naudojuosi jau labai seniai ir niekad netureaju problemu, pacios geriausios kainos, švarus automobiliai, apynauji automobiliai, rekomenduoju 100%
Sekmes
Automobilis buvo grąžintas pilnu baku, foto pridedu, bet įmonė atsiuntė sąskaitą už ipilta kurą......
Taip ir toliau, super kompanija!!!!!
Jau šeštą kartą naudojausi šios įmonės paslaugomis. Esu labai patenkinta: komanda dirba operatyviai, automobilių pasirinkimas didelis, jie tvarkingi, švarūs. Dėkoju Rokui :).
Sėkmės,
Inesa
Mindaugas Jakstas
2019-09-30 20:13:03 IP 2lm4jcb7
Pirmą kartą naudojausi jų paslaugomis rugsėjo viduryje ir likau maloniai nustebintas. Visai padori kompanija, nesikabinėja prie smulkmenų ir neieško progų kaip tave apiplėšti. Kažkada esu nukentėjęs užsienyje, kai išsinuomojau automobilį iš žinomos tarptautinės kompanijos ir praradau 50£ užstato už įbrėžimą ant ratlankio. Nesiginčijau, nes tai iš tikrųjų buvo mano kaltė, neįvertinęs automobilio gabaritų besiparkuodamas per arti šaligatvio privažiavau ir nubraukiau ratą, bet kai apie tai užsiminiau Autocom darbuotojui, šis pasakė, kad jų kompanija tokių vietų kaip ratlankiai atidžiai net neapžiūrinėja, nes nėra prasmės fiksuoti kiekvieno centimetro įbrėžimų ant ratų, nieks tokių dalykų ir netaiso. Tuo likau maloniai nustebintas, manau naudosiuosi jų paslaugomis nuolat kai atvyksiu į Lietuvą :)
Darbuotojas Matas yra labai malonus ir mandagus vaikinas, visada patars ir parūpins geriausia automašinos variantą. Atvira širdimi rekomenduoju rinktis UAB "Autocom" įmonės paslaugas.
Sklandus pakaitinio automobilio suteikimo procesas, mandagus ir draugiškas personalas. Padėka darbuotojui Lukui už įsiklausimą į kliento poreikius. Sėkmės darbuose!
Teko skaitineti daug skirtingu kompaniju nuomos sutartis kol radau kuri patiks ir nesigailiu pasirinkes AUTOCOM.LT. Jau eina kelinti metai kaip esu autocom klientas, ir dar neturejau rupesciu nei su klientu aptarnavimu nei su paciais automobiliais, aptarnavimas sukalbamas ir malonus, automobiliai nauji ir tvarkingi, nuomos sutartis zmogiska ir sazininga. Linkiu dar daug metu gyvuoti, augti irtoliau lepinti savo klientus kainos ir kokybes atzvilgiu ;)
Saša 2019-04-09 09:14:25
Po draudiminio įvykio buvo pasiūlytas pakaitinis automobilis.
Išvažiavus iš firmos, pajutau, kad automobili traukia į šoną, pasirodo oro slėgis 4 padangose buvo skirtingas. Automobilį gavau labai žemos klasės - visiška "taburetė". Be to, salone jautiesi specifinis nemalonus kvapas.
Gerb. Saša, visi įmonės nuomojami automobiliai yra su padangų slėgio indikatoriais ir esant slėgio skirtumui bet kurioje padangoje, prietaisų skydelyje užsidega įspėjimas. Kad automobilį "trauktų į šoną" padangų slėgio skirtumas turėtų būti matomas net vizualiai. Visais atvejais klientai gali kreiptis su pastabomis tiesiogiai, o mes pasistengsime, kad liktumėte patenkinti suteikta paslauga.
Po draudiminio įvykio buvo pasiūlytas pakaitinis automobilis.
2 kartus nuomavausi is Vilniaus oro uosto ir neturejau jokiu problemu. Na svarbu neapdergti tos masinos ir patarciau paliekant oro uoste nufotkinti is visu pusiu, ka as ir darau, kad kas salia besiparkuodamas nenubrauktu. O siaip, man asmeniskai, tai viskas ore su sia firma, na nebent kad vietoj mechanines greiciu dezes dave auto. Bet as del to nesijaudinu.
AUTOCOM car rental
2017-10-09 17:17:54 IP 2i51flp0
Linas 2017-06-28 20:55:51
Laba diena, norėčiau padėkoti vadybininkei Erikai Bartkuvienei, kuri maloniai nustebino savo profesionalumu ir paslaugumu. Ji puikiai išlaviravo nestandartinėje situacijoje, kai per klaidą buvo atšaukta išankstinė rezervacija. Likom su šeima patenkinti jos aptarnavimu. Žinau, kad kitą kartą krepsiuosi į Autocom, jeigu ten dirba tokie vadybininkai. Ačiū ir sėkmės Jums.
Laba diena, Linai, dėkojame už gerą atsiliepimą ir mūsų vadybininkės Erikos darbo įvertinimą. Džiaugiamės, kad galėjome jūsų šeimai ne tik išnuomoti automobilį, bet ir suteikti gerų emocijų. Ačiū, kad tapote mūsų klientais ir visada lauksime Jūsų atvykstant! AUTOCOM car rental komanda
AUTOCOM car rental
2017-10-09 16:33:15 IP 2i51flp0
Bryan Robinson 2017-09-28 17:40:25
Overcharged for a little scratch I knew nothing about

I hired a vehicle from Kaunas airport in August this year.
On returning the vehicle to the car park and leaving the keys in the letter box, because there is no one to check the car in the middle of the day, office was closed.
When I returned to England after 4 days I received an email saying there are scratches on the wheel arch and front bumper which I knew nothing about. They informed me they will be keeping my 200 Euros deposit towards the repair which should cost no more than 80-100 Euros.
After many emails backwards and forwards no satisfactory agreement was reached. What a rip off and bad customer relationship, be aware!
Dear Mr. Bryan Robinson,

Thank you for your opinion and notes regarding the customer service of our company.

We are doing our best to solve questions between our clients and us accurately. We feel uncomfortable and sorry making a claim to the client every time we find new damages on rented car.

To the claim that was sent to you we received your answer only few days later either. And this was after the second letter in which we mentioned what is the responsibility for the damages according the rules of the contract we made on the day you rented the car.

You are asking to respect you as a client. At the same time you are writing mean and threatening letters in which you confirm the car was damaged while you were renting it but insistently asking to reduce the damage cost, otherwise you will publicize this incident in the social media. Your behavior shows no respect for our team work. Also you can't estimate the cost of time while the car is being repaired and the expense of administrating this insurance event.

It wasn't the first time you rented a car from our company and the discount for being our loyal client was applied. It shows that you were satisfied with our service before. We never made a claim to you previously because we never found damages on the cars that you've rented. It's a pity that you didn't use your democratic rights to bring satisfaction about our service in the social media back then.

Making you opinion public always has two sides: one is about the problem discussed, other is about the one who's expressing opinion about the problem.

Your comment can be seen not only by our customers but also by other car rental companies which can make a conclusion of you as potential but untrustworthy client.

Regards,
Autocom car rental team
Overcharged for a little scratch I knew nothing about

I hired a vehicle from Kaunas airport in August this year.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių šaldymo įranga; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
Adampolis
Sunkvežimių prekyba, dalys, servisas, finansavimas

Adresas: Perspektyvos g. 10-1, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių nuoma; automobilių prekyba; autoservisai; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB ,,Adampolis“ – vienintelis įgaliotasis MAN Truck and Bus SE atstovas Lietuvoje, veiklą vykdantis nuo 1995 m. UAB ,,Adampolis" viena didžiausių komencinio, nekomercinio ir spec. techniką parduodanti bei aptarnaujanti įmonė Lietuvoje Profesionali komanda, inotyvios idėjos ir siekis užtikrinti klientų gerovę leido...
Eglaidija
Sunkvežimių remontas, mobilus servisas

Adresas: Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje.
"EGLAIDIJA" - SUNKIASVORIO TRANSPORTO IR LENKTYNIŲ PROFESIONALAI Specializuojamės sunkaus transporto remonto ir aptarnavimo srityje. Patirtį kaupiame dalyvaudami tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse. Esame iškovoję ne vieną aukso medalį kelis metus iš eilės lenktynių čempionatuose. Varžybose, kaip ir...
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...

"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio 09-28 07:52
Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės "Adampolis...
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys? 09-27 22:42
Atitiktis konkurencijos teisei sparčiai plečia ribas ir vis giliau skverbiasi į finansų sektorių. Vienas didžiausių pokyčių, į kurį turėtų atkreipti dėmesį visi finansiniai investuotojai, – jau...
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą? 09-27 22:33
Nors Lietuva išlieka svarbia strategine vieta investuoti tarptautinėms įmonėms, tačiau neramiais laikais svarbu ne tik išlaikyti, bet ir didinti investicinio klimato bei verslo aplinkos...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 144,95 +1,43%
Colgate-Palmolive 72,58 -3,23%