Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autobroliai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autobroliai

Atsiliepimai apie Autobroliai, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Autobroliai, UAB

Aukščiausias lygis - nuo aptarnavimo kultūros iki darbų kokybės.
kokybiškai ir gana operatyviai atliktas automobilio remontas po įvykio. Automobilį gavau ne tik sveiką, bet ir pilnai išplautą/išvalytą. Rekomenduoju!
10 balų! Automobilis buvo tvarkomas po auto įvykio, darbai atlikti per pakankamai trumpą laiką ir kokybiškai. Labai mandagus aptarnavimas. Tikrai patikimas autoservisas, REKOMENDUOJU!
10 balų! Šeštadienį pakliūvau į auto įvykį. Pirmadienį - priėmė apžiūrai, o antradienį renontui ir dar pakaitinį suteikė.
Sekančios dienos popietę, skambučio sulaukiau, kad jau sutaisytas. Remontą atliko be priekaištų. Papildomai, be to, automobilį išvalė, išcackino ir dar iškvėpino.
Tvarkiau auto po eismo įvykio. Viskas buvo paaiškinta ir išaiškinta, sytvarkyti reikalai su draudimo bendrove. Remontas buvo atliktas tikrai labai greitai. Auto atiduotas, kaip sakė žmona- net tamsoje blizgantis. Ačiū bendrovei ir darbuotojams.
Super! Labai profesionalu ir greita. Skubiai reikejo sutvarkyti automobilį po įvykio, jau telefonu aiškinosi situaciją, paprašė foto, kad įvertintų galimybę greitai suremontuoti ir tai atliko. Automobilis atiduotas tvarkingas, švarus!
Padorus savininkas išsiaiškintų aplinkybes, o ne aklai gintų chamavotą darbuotoją. Pirma: nei viename kitame servise nereikėjo originalios deklaracijos, jso, skenuotos, iš karto siunčiamos draudimui registruojant įvykį.. Antra; jei darbuotojas būtų normaliai paaiškinęs ko reikia- nebūtų problemos. I trečia: savininkas pats negerbia klientų chamiškai atsakydamas, kad "... nešoko pagal Jūsų dūdelę". Sėkmės ir toliau prarandant klientus :-)

Savininko atsakas
Laba, visi dokumentai išskyrus įvykio deklaracija tinka ir kopijos. Tačiau įvykio deklaracija reikalinga originali, tokie reikalavimai iš draudimo bendroviu. Kadangi ne Policija, o draudimo bendrovės tiria įvykiu aplinkybes šiais laikais. Bet, kaip suprantu problema išsispręndė, tiesiog darbuotojai laikėsi tvarkos ir nešoko pagal Jūsų dūdelę...
Darius 2019-01-07 12:01:57
Buvau palikes po auto ivykio tvarkyti savo automobili. Sutvarke greitai, bet po avarijos ant galinio zibinto atsirado itrukimas, man jo nepakeite jie aiskina kad sis trukimas yra jau senas. Nors as zinau kad jo pries avarija tikrai nebuvo. Bagazineja po avarijos suluzo daiktadeze ja paliko taip pat sena suluzusia. Uzdeja galini bamperi ar nuemimo metu ar poliruojan pazeide galinio sparno dazus.
Apgailestaujame, kad neesate pilnai patenkintas dėl remonto. Prisegame foto prieš remontą, remonto metu ir prieš gražinant. Tačiau žibintas pažeistas dar iki atvykstant remontui, taip pat išdidinus fotografijas tai matosi, nes fotorgafuojame 25mpix raiška, būtent dėl tokių ginčų. Apie žibintą klientui išaiškinta, kad jį mes mielai pakeistume jeigu draudimo bendrovė patikėtų, kad kitas automobilis su bamperių įbrėžė iš kampo ir dar 1m aukštyje. Avarijos metu smūgis buvo statmenas į galinę automobilio dalį. Apie plastmasę pirmą kartą girdime, bet pagal įvykį taip pat neįmanoma, kad ji būtų sulūžus (fotografijoje matyti, kad nei automobilio kėbulas, nei balkis saugantis galą nėra pažeistas). Galinio sparno kampas yra surūdijęs, tikrai negalėjo surūdyti poliruojant ar montuojant. O jeigu jau dažai vos ir laikėsi, tai būtų nukritę sekančio plovimo metu. Apgailestaujame dar kartą ir norime patikinti, kad nei už plastmasę, nei už žibintą mums išmokėta nebuvo. Yra galimybė bylą atidaryti ir jeigu draudimas sutiks pakeisti ir žibintą ir dugno plastmasę, tačiau pagal aplinkybes sunku tuo tikėti. Tačiau visais atvejais galutinį žodį taria draudimo bendrovė, nes jiems pavesta tirti įvykio aplinkybes, ne mums ir ne policijai.
Maloniai nuteikia, kai pasiimi automobilį po remonto ne tik kokybiškai suremontuotą, bet ir švarų (išorė ir vidus) ir kvepiantį. Ačiū. Rekomenduosiu ir pažįstamiems.
Labai patiko super padare tikrai gan gerai pagal kasko dariau masina dazymo darbai atlikti kokybiskai rekomenduoju si servisaservisa aciu jum
Po auto ivykio palikau masina pas juos servise, tai sutvarke visus reikalus su draudimu, per savaite sutvarke visa prabraukta sona ir perdaze identiska spalva, jokiu nusiskundimu neturiu labai saunus kolektyvas ir darba atliko kokybiskai, taip pat nustebino, kad atsiimta masina buvo labai gerai nuplauta ir tvarkinga.
Įvykus nesusipratimui tarp darbuotojų, kreipiausi elektroniniu paštu, firmos direktorius man paskambino ir mano problemą išsprendė. Sąžiningas ir protingas vadovas :)
Po draudiminio ivykio tvarke Renault bamperi. Draugiski ir malonus darbuotojai. Darbas greitas ir kokybiskas. Papildomai isvale salona ir pakabino kvepalus. Rekomenduosiu draugams.
Autobroliai tiek bendravimo kultūra, tiek darbo kokybe paliko labai gerą įspūdį. Tikra vakarietiška įmonė.
Puiku, šaunuoliai, tikrai dirba greitai ir labai kokybiškai. Man po autoivykio draudimas neskubėjo atlikti vertinimo ir pažadėjo tik per mėnesį priimti vertinimo sprendimą arba pasiūlė už suplotas dureles 220 €, neturiu patirties, tad nusprendžiau laukti, po keliu dienų kolega pasiūlė kreiptis į servisą Autobroliai, Tik paskambinus pajutau, kad čia dirba ne abejingi žmonės. Atvažiavus, tuojau pat buvo atlikta apžiūra, o vakare jau sulaukiau skambučio iš serviso, kad sekančia dieną priims automobili remontui, dar po trijų darbo dienų atsiėmėm puikiai ne tik suremontuota, bet ir sutvarkyta automobilį, Šaunuoliai 3x. Greitai kokybiškai, ir be vargo. Sėkmės jūsų kolektyvui !!!!
Aukščiausios klasės servisas, lūkesčius pranokstantis rezultatas, unikaliai malonus aptarnavimas. Atvežiau apspardytą "rambyną", pasiėmiau suremontuotą, išblizgintą, iškvepintą, išdidų "kalnų dviratį"

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos
"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos 11-26 21:04
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė "AirBaltic" 2020 m. gali patirti 250-280 mln. Eur nuostolį ir jai gali tekti vėl prašyti vyriausybės finansinės pagalbos, pranešė aviakompanijos vadovas...
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu 11-26 20:45
Neapolio meras Luigi De Magistris pradėjo oficialią Diego Maradonos vardo suteikimo miesto stadionui procedūrą.
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą 11-26 20:15
Europos Parlamentas (EP) pasmerkė smurtą Baltarusijoje, paskelbė pritariantis naujam sankcijų paketui ir siūlo surengti tarptautinį Aliaksandro Lukašenkos režimo tyrimą.

Karantino metu Jūs: