Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autoaivas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autoaivas

Atsiliepimai apie Autoaivas, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Autoaivas, UAB

Didelis dekui uz praeita techine apziura ir pasalinta Renaut automobilio gedima.
Labai geras autoservisas, suremontavo masina kokybiskai ir nebrangiai. Esu labai patenkintas. Rekomenduoju.
Kokybiskai suremontuotas Nisan automobilis, rekomenduoju ir kitiems.
Puikus autoservisas kuri galima rekomenduoti ir kitiems.Puikiai atliko darbus.Rekomenduoju
Autoservisw Aivas tvarkiausi savo automobili Citroen ir labai likau patenkintas atliktu auto remontu.Rekomenduoju
Kokybiskai sutvarkas Mazda automobilis.Rekomenduoju
Geri atsiliepimai bet ir ip adresai vienodi kazkaip keista. As irgi atidaviau masina remontuoti tai dabar laukime. o kai suremontuos parašysiu objektyviau
Raimondas
2018-11-14 09:28:54 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Vertas dėmesio auto servisas, geri meistrai ir puikus elgesys su klientais. Mandagiai supažindino kaip naują klientą su serviso darbais. Naudojuosi jų paslaugomis ir rekomenduoju kitiems.
Mindaugas
2018-10-27 09:23:46 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Esu labai dėkingas personalui.Greitas ir kokybiškas aptarnavimas.Patogus darbo laikas.Sėkmės kolektyvui toliau darbuotis.Pagarbiai Mindaugas
Ramunas
2018-12-06 15:56:27 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Labai geras autoservisas. Esu begalo patenkintas jų padarytais darbais, greitumu, kaina bei darbų kokybe.Eugenijus
2018-12-19 09:24:29 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Aciu uz kokybiskai sutvarkyta Meriva! Rekomenduoju
Tikrai rekomenduoju visiems sita auto servisa.Aciu uz atrasra ir sutvarkyta automobilio gedima.
Didelis aciu Auto aivas kolektyvui uz pagalba sventiniu laikotarpiu.
Aciu uz kokybiskai sutvarkyta Meriva! Rekomenduoju
Puiki atliktu darbu kokybe. Tvarkiau Volvo automobili ir likau labai patenkintas.
Didelis aciu Auto aivo kolektyvui uz savaitali sutvarkyta automobili.Rekomenduoju
Aciu Aivas autoserviso komandai uz puikiai sutvarkyta auto.
Tik geriausi atsiliepumai apie si automobiliu servisa, teko palaukti, bet darbu kokybe super.Rekomenduoju
Palikus automobili siame servise puikiai ji sutvarke ir kaina gera ir kokybe superine.Rekomenduoju
Labai puikus atsiliepimai apie si autoservisa. Operatyviai atrastas bei pasalintas automobilio gedimas.Aciu meistrams.Rekomenduoju
Aciu uz sutvarkyta auto ir praeits tenh.apziura.Greitai ir kokybiskai.Rekomenduoju
Ryte neužkurus automobilio, Aivas.lt darbuotojai operatyviai atsigabeno mano mašiniuką i autoservisą ir jį sutvarkė. Ačiū visam kolektyvui :)
Aciu Jusu kolektyvui uz kokybiska bei greita aptarnavima.Puikus autoservisas.Rekomrnduoju
Labai geras auto servisas, atejai patare ir paaiskino, paskambino ir pasiklause ar tinka kaina, padare greitai ir kokybiskai.
Vertas dėmesio automobilių servisas, geri meistrai ir puikus elgesys su klientais. Naudojuosi jų paslaugomis ir rekomenduoju kitiems.Pagarbiai Rimantas Skuodis
Tvarkiau automibili Jusu servise ir likau labai patenkintas darbu kokybe.
Aciu Autoaivas uz sutvarkyta automobili ir praeita tech.apziura.Rekomenduoju
Teko tvarkyti automobili siame autoservise ir jokiu priekaistu jiems neturiu, gerai sutvatke ir labai maloniai aptarnavo.Saunuoliai
Šaunus kolektyvas, suprantantys darbą, atsižvelgia į kliento poreikius, atlieka darbus kokybiškai bei garantuotai ir operatyviai, siūlyčiau naudotis šio profesionalus autoserviso paslaugomis. Rekomenduoju
Didelis aciu Autoaivui uz puikiai sutvarkyta auto.Rekomenduoju
Likau patenkintas darbu kokybe ir aptarnavimu autoservise Aivas.lt. Automobilis operatyviai buvo sutvarkytas ir atlikta tehninė apžiūra. Rekomenduoju kreiptis i autoservisą Autoaivas.
Aciu uz sutvarkyta passat automobili ir prateita technikine apziura.
Aciu uz kokybiskai sutvarkyra Honda Crv automobili, puiki atliktu darbu kokybe, rekomenduoju
Sitame auto servise labai gera ispudi paliko darbuotoju demesys klientui.Matosi, kad visa komanda supranta savo darbus, rekomenduoju
Esu dėkingas personalui.Greitas ir kokybiškas aptarnavimas.Patogus darbo laikas.Sėkmės kolektyvui toliau darbuotis.
Aciu autoserviso Aivas kolekvyvui uz operatyviai nustatyta bei pasalinta automibilio gedima.
Aciu uz nustatyta bei pasalinta Hondos gedima, geriausias servisas Panevezyje.
Geriausias servisas Aivas Panevezyje, puiki atliktu darbu kokybe!
Puikus servisas! Saunus kolektyvas, suprantantis darba atsizvelgia i kliento pareikius, darbus atlieka kokybiskai bei operatyviai, siulyciau naudotis siuo servisu ir kitiems.
Aciu autoaivas kolektyvui uz nustatyta automobilio gedima bei jo pasalinima.
Puikiai suremontavo automobilį už gerą kainą. Optimalus kainos bei kokybės santykis.
Aciu uz savaitgali sureminyuota Audi auto.
Aciu servisui Aivas uz nustatyta ir pasalinta auto gedima.
Atvaziavau i servisa is anksto nusiteikes priesiskai, kadangi visi kiti mano vaziavimai i Panevezio servisus nebuvo itin dziugus, taciau dabar.nekyla abejoniu kam patikesiu savo auto remonta, AIVAS servisas vienas geriausiu Panevezyje, cia dirba tikri profesionalai.Paulius
Aciu vyrai uz pakeista mazdos motora, tik geriausi atsiliepimai apie Aivas autoservisa
Geri remontininkai. Likau patenkintas darbu.
Aciu uz kokykiskai sestadieni sutvarkyta nisan automobili.
Likau nustebintas kaip greitai bei kokybiskai ir gera kaina sutvarkė mano mašinyte! Ačiū Jums.
Aivas kolektyvas puikiai sutvarke auto, aciu uz atliktus darbus.Giedrius
Aciu AIVAS kolektyvui uz sutvarkyta Audi auto.
Keičiau VOLVO S40 diržus, variklio pagalvę likau labai patenkintas kainos ir darbo santykiu, bei dedu didelį pliusą už tai, kad remontą atlieka ir šeštadienį. Ne visi gali darbo dienom palikti auto.

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
"Kauno kelių" apyvarta truputį augo, pelnas mažėjo
"Kauno kelių" apyvarta truputį augo, pelnas mažėjo 04-19 07:43
Kelių tiesimo, remonto ir priežiūros UAB "Kauno keliai" praėjusiais metais kiek didino pardavimo pajamas, tačiau grynasis pelnas mažėjo.
Kandidatų prezidentus debatuose – Estijos ir Rusijos vadovų susitikimo vertinimas 04-19 06:32
Kandidatai į Lietuvos prezidentus nesutaria ar vakarykštis Estijos prezidentės vizitas į Maskvą buvęs naudingas Lietuvos saugumui ir ar jau galima kalbėti apie ES ir Rusijos santykių atnaujinimą.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%

Kava 2,83 0,00%