Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autoaivas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autoaivas

Atsiliepimai apie Autoaivas, UAB

Bosch Car Service

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui!
Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Autoaivas, UAB

Kokybiškai apžiūrėtas auto prieš pirkimą, bei pašalinti rasti trūkumai. Dėkui Autoaivas kolektyvui
Puikus aptarnavimas, išaiškinimas, kokybiški darbai. Rekomenduoju
Profesionalios paslaugos, puikus auto servisas.
blogai, blogai ir dar karta blogai; (
Dėkui personalui už puikų automobilio remontą ir aptarnavimą, bei pilną mašiniuko apžiūrą. Juozas
Laiku ir kokybiskai suremontuotas automobilis
Likau patenkintas apsilankymu autoservise Autoaivas. Profesionali konsultacija, svarbiausia rastas ir sutvarkytas gedimas. Auto Opel Meriva. Pulsavo variklis. Ačiū!
Paulius 2021-09-03 12:35:37
Eilinis servisiukas irskantis lengvo uzdarbio!
Buvo susisiekta su serviso atstovais telefonu, rezervuotas laikas. Aptarta apie istikusia Subaru Forester beda - nebeiveike salono "clima". Buvau patinkintas, jog padarys diagnostika, issaiskins beda ir sutvarkys. Atvariau auto.
Praejus porai dienu, nesulaukes jokiu ziniu, skambinau. Skambucio metu isgirdau, kad problema nerasta.
Atvykus atsiimti automobilio buvau nustebintas isgirdes paaiskinima, jog niekas rimtai ir nesiaiskino bedos priezasties - nebuvo laiko. Pralauki eiles, atvarai automobili, o tada sulauki pareiskimo, kad nera laiko!! Absurdiski ir neprofesionalus paaiskinimai "garaziuko" lygio!
Atvariau automobili is kito miesto tik del to, jog buvau patinkintas, kad problema bus isspresta.
P.S. Automobiliui pats pasikeiciau "climos" valdymo bloka - viskas susitvarke. Vat tai tau tokie meistrai!!!
Prieš pora metų man taip pat buvo. Tik problėmą jie sugebėjo išspresti. Automobilį turėjo net pora savaičių. O šį karta nesugeba išsprtęsti paprastos problėmos bet pinigus ima net nemirksėdami. Ivaizdį sudaro neblogą bet kas liečia remontą tai nerekomenduoju tik pinigų švaistymas ir laiko gaišimas
Nesvarbu 2022-07-23 15:42:52
Blogesnio servizo Panevėžyje nėra, geriau rinkites garaziuka turėsite mažiau problemų!!!
As su tavimi pilnai sutinku. Generatoriaus dirželio keitimas ir nesugebėjimas diagnozuoti gedimo man kainavo 60 eurų. Čia tik keitimas. Pati generatoriaus diržą turėjau nupirkęs.ir dar pasakė kad už sugaištą laiką pinigų neimą. Žodžiu pasijutau tikru durneliu
Sveiki, ne vieną kartą sutvarkytas automobilis, rekomenduoju šį servisą.
Super aptarnavimas, profesionalūs meistrai. Greitai atliko darbus, paaiškino kaip elgtis kad bėda nepasikartotų! Ačiū, jei prireiks remonto tai grįšiu tik pas Jus!
Aciu už greita ir kokybiška darba, šaunuoliai
Norėjau padėkoti už puikų aptarnavimą ir gerai atliktus remonto darbus. Sėkmės kolektyvui
Eilinis servisiukas irskantis lengvo uzdarbio!
Norėjau padėkoti už automobilio remontą ir Techninės apžiūros atlikimą. Juk žinote koks tai vargas moteriai :) Rekomnduoju
Greitai ir kokybiškai sutvarkytas automobilis.Darbuotojai skambina dėl kainų pakitimų, likau l.patenkintas.
Ačiū servisi konandai už kokybiškai sutvarkytą skodą automobilį, rekomenduoju.
Norėjau padėkoti autoserviso Aivas.lt kolektyvui už šventiniu laikotarpiu išspęstą automobilio bėdą. Nuoširdžiai sakau ačiū. Gražių švenčių.
Likau labai patenkintas šio autoserviso darbu.Kokybiškai stvarkė Renault clio automibilį.
Tvarkiau šiame autoservise Škoda oktavia automobilį ir likau labai patenkuntas atliktų darbų kokybe ur kaina visai normali.
Rekomenduoju šį autoservisą, puiki darbų kokybė.Kokykiškai atliko automobilio gedimą.Darbai atlikti kokybiškai ir tikrai operatyviai.
Mano pežiukas vėl rieda be pašalinių garsų ir svarbiausia vibracijos. Dėkui už profesionaliai surastą gedimą ir jo pašalinimą.
Aciu vyrams uz greitai ir kokybiskai atlikta darba. Autoaivas dar karta irode, kad yra geriausiai servisas panevezyje.
Dekoju uz greitai ir kokybiskai atlikta reno automobilio remonta.
Aciu servisui Auto aivas uz kokybiskai sutvarkyta Citroen C4 automobili.
Modestas 2019-04-23 00:09:19
Neturėjau anksčiau laiko parašyti komentaro, tačiau šis servisas - "š*******o kontora". Važiuojant kelyje Šiauliai- Vilnius, ties Panevėžiu sugedo automobilis Mazda CX-7. Kadangi tai buvo sekmadienis, kelionę į Vilnių teko baigti autobusu, o pirmadienį grįžti į Panevėžį, ir nutempti auto į panevėžiečio kolegos rekomenduotą servisą Autoaivas. Atvykus į servisą, elektrikas prisijungė prie auto ir nustatė, jog nėra kuro siurblio maitinimo. Priėmėjas patikino, kad remontas užtruks keletą dienų, taigi grįžau į Vilnių. Kelias dienas nesulaukiau skambučio. Ketvirtadienį ryte pats paskambinau į servisą ir supratau, kad niekas nieko su mašina nedarė, nors serviso priėmėjas tikino, kad dvi dienas nuo ryto iki vakaro elektrikas ieškojo gedimo. Penktadienį sulaukiau skambučio, kad mašina sutvarkyta ir galiu atsiimti. Atvykau. Paaiškino kad buvo nutrūkęs kuro siurblio laidas, keitė saugiklius, daryta krūva diagnostikų su kompu. Reziume darbų ir detalių kaina 130 EUR. Taip pat serviso priėmėjas pareiškė, kad mašina jau pradėjusi "irti", ūžia guoliai, traukes reikia keisti ir dar velniai žino ką, tačiau patarė šias problemas spręsti Vilniuje. Kuomet paklausiau iškur žino, kad tikrai guoliai ūžia, paaiškino kad jų klausa išlavinta kaip muzikantų. Sumokėjau, įsedau į auto ir pamačiau, kad nuvažiuota 40km, tačiau tuo metu suskambo tel. ir turėjau skubėti į Vilnių. Po savaitės nuvykau į servisą, kad patikrintų guolius, bei visą važiuoklę. Visgi Autoaivo priemejo ir meistrų klausa prastoka - ūžia galinės laiptuotos padangos. O liudniausia tai, kad Vilniuje atsikartojo Autoaivo " pašalinta" problema - auto viduryje gatvės sustojo ir neuzsivede. Kuomet kreipiausi į autoelektrika šis taip pat pakeitė kuro siurblio saugiklį ir mašina uzsivede. Elektrikas taip pat patikrino siurblio laidus ir paaiškėjo, kad nieko su jais nebuvo daryta. Taigi Autoaivas už saugiklio keitimą pasinaudoję proga paėmė 130 EUR, visą savaitę drožė mano automobilį ir džiaugėsi apknisę lengvatikį. Tikiuosi kad būsimi klientai paskaitys šį komentarą ir aplenks Autoaivo servisą.
gedimo nustaymas kartais kainuoja brangiau, o del laiptuotų nusidėvėjusių ubago padangų galimai servisas nekaltas, jums buvo suteikta informacija o ne remonto ir paslaugos pasiūlymas
Didelis dekui uz praeita techine apziura ir pasalinta Renaut automobilio gedima.
Labai geras autoservisas, suremontavo masina kokybiskai ir nebrangiai. Esu labai patenkintas. Rekomenduoju.
Kokybiskai suremontuotas Nisan automobilis, rekomenduoju ir kitiems.
Puikus autoservisas kuri galima rekomenduoti ir kitiems.Puikiai atliko darbus.Rekomenduoju
Autoservisw Aivas tvarkiausi savo automobili Citroen ir labai likau patenkintas atliktu auto remontu.Rekomenduoju
Kokybiskai sutvarkas Mazda automobilis.Rekomenduoju
Geri atsiliepimai bet ir ip adresai vienodi kazkaip keista. As irgi atidaviau masina remontuoti tai dabar laukime. o kai suremontuos parašysiu objektyviau
Raimondas
2018-11-14 09:28:54 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Vertas dėmesio auto servisas, geri meistrai ir puikus elgesys su klientais. Mandagiai supažindino kaip naują klientą su serviso darbais. Naudojuosi jų paslaugomis ir rekomenduoju kitiems.
Mindaugas
2018-10-27 09:23:46 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Esu labai dėkingas personalui.Greitas ir kokybiškas aptarnavimas.Patogus darbo laikas.Sėkmės kolektyvui toliau darbuotis.Pagarbiai Mindaugas
Ramunas
2018-12-06 15:56:27 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Labai geras autoservisas. Esu begalo patenkintas jų padarytais darbais, greitumu, kaina bei darbų kokybe.Eugenijus
2018-12-19 09:24:29 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Aciu uz kokybiskai sutvarkyta Meriva! Rekomenduoju
Romualdas Dapkus
2019-01-08 08:13:27 IP 2ju3l5lh
Tikrai rekomenduoju visiems sita auto servisa.Aciu uz atrasra ir sutvarkyta automobilio gedima.
Raimondas Ratkus
2019-01-03 20:45:45 IP 28m93v1s
Didelis aciu Auto aivas kolektyvui uz pagalba sventiniu laikotarpiu.
Aciu uz kokybiskai sutvarkyta Meriva! Rekomenduoju
Puiki atliktu darbu kokybe. Tvarkiau Volvo automobili ir likau labai patenkintas.
Didelis aciu Auto aivo kolektyvui uz savaitali sutvarkyta automobili.Rekomenduoju
Aciu Aivas autoserviso komandai uz puikiai sutvarkyta auto.
Tik geriausi atsiliepumai apie si automobiliu servisa, teko palaukti, bet darbu kokybe super.Rekomenduoju
Palikus automobili siame servise puikiai ji sutvarke ir kaina gera ir kokybe superine.Rekomenduoju
Labai puikus atsiliepimai apie si autoservisa. Operatyviai atrastas bei pasalintas automobilio gedimas.Aciu meistrams.Rekomenduoju
Aciu uz sutvarkyta auto ir praeits tenh.apziura.Greitai ir kokybiskai.Rekomenduoju
Ryte neužkurus automobilio, Aivas.lt darbuotojai operatyviai atsigabeno mano mašiniuką i autoservisą ir jį sutvarkė. Ačiū visam kolektyvui :)
Aciu Jusu kolektyvui uz kokybiska bei greita aptarnavima.Puikus autoservisas.Rekomrnduoju

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Telgesa
Generatorių ir starterių remontas

Adresas: Architektų g. 152-9, LT-04202 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra.
NAUJAS MŪSŲ ADRESAS!!! ARCHITEKTŲ G. 152-9, VILNIUS ( UŽ PC "MAXIMA" ) UAB "TELGESA" teikiamos paslaugos: Pagrindinė darbo sritis yra starterių ir generatorių remontas. Sunkvežimių, mikroautobusų, refrižeratorių, autobusų, vilkikų, lengvųjų automobilių starterių ir generatorių remontas bei mažmeninė prekyba. Prieš...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13 K2, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Profilaktinis vizitas pas odontologą – geriausia investicija, užkirsianti kelią rimtoms problemoms
Pastarieji keleri metai į visų gyvenimus atnešė nemažai nerimo. Kone kiekvieną mūsų palietusi pasaulinė pandemija, greta vykstantis karas, netylančios kalbos apie artėjančią krizę - visa...
Kova su pinigų plovimu – prasčiausia visų laikų investicija?
Kova su pinigų plovimu – prasčiausia visų laikų investicija? 10-07 00:57
Laikantis dabartinės kovos su pinigų plovimu politikos, atsakingos institucijos kasmet sulaiko apie 3 mlrd. JAV dolerių, gautų nusikalstamu būdu. Nors šis skaičius gali pasirodyti nemažas, pinigų...
Mindaugas Raipa. Kuo naudingas obligacijų platinimas ir įsigijimas?
Mindaugas Raipa. Kuo naudingas obligacijų platinimas ir įsigijimas? 10-07 00:53
"Kreda" grupę vienijanti Jungtinė centrinė kredito unija pirmą kartą veiklos istorijoje platina subordinuotųjų obligacijų emisiją. Planuojama išplatinti iki 3 mln. eurų vertės septynerių metų...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Chevron 161,42 +1,82%
Hasbro 68,55 +0,38%