Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autoaivas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autoaivas

Atsiliepimai apie Autoaivas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autoaivas, UAB

Palikus automobili siame servise puikiai ji sutvarke ir kaina gera ir kokybe superine.Rekomenduoju
Labai puikus atsiliepimai apie si autoservisa. Operatyviai atrastas bei pasalintas automobilio gedimas.Aciu meistrams.Rekomenduoju
Aciu uz sutvarkyta auto ir praeits tenh.apziura.Greitai ir kokybiskai.Rekomenduoju
Ryte neužkurus automobilio, Aivas.lt darbuotojai operatyviai atsigabeno mano mašiniuką i autoservisą ir jį sutvarkė. Ačiū visam kolektyvui :)
Aciu Jusu kolektyvui uz kokybiska bei greita aptarnavima.Puikus autoservisas.Rekomrnduoju
Labai geras auto servisas, atejai patare ir paaiskino, paskambino ir pasiklause ar tinka kaina, padare greitai ir kokybiskai.
Vertas dėmesio automobilių servisas, geri meistrai ir puikus elgesys su klientais. Naudojuosi jų paslaugomis ir rekomenduoju kitiems.Pagarbiai Rimantas Skuodis
Tvarkiau automibili Jusu servise ir likau labai patenkintas darbu kokybe.
Aciu Autoaivas uz sutvarkyta automobili ir praeita tech.apziura.Rekomenduoju
Teko tvarkyti automobili siame autoservise ir jokiu priekaistu jiems neturiu, gerai sutvatke ir labai maloniai aptarnavo.Saunuoliai
Šaunus kolektyvas, suprantantys darbą, atsižvelgia į kliento poreikius, atlieka darbus kokybiškai bei garantuotai ir operatyviai, siūlyčiau naudotis šio profesionalus autoserviso paslaugomis. Rekomenduoju
Didelis aciu Autoaivui uz puikiai sutvarkyta auto.Rekomenduoju
Likau patenkintas darbu kokybe ir aptarnavimu autoservise Aivas.lt. Automobilis operatyviai buvo sutvarkytas ir atlikta tehninė apžiūra. Rekomenduoju kreiptis i autoservisą Autoaivas.
Aciu uz sutvarkyta passat automobili ir prateita technikine apziura.
Aciu uz kokybiskai sutvarkyra Honda Crv automobili, puiki atliktu darbu kokybe, rekomenduoju
Sitame auto servise labai gera ispudi paliko darbuotoju demesys klientui.Matosi, kad visa komanda supranta savo darbus, rekomenduoju
Esu dėkingas personalui.Greitas ir kokybiškas aptarnavimas.Patogus darbo laikas.Sėkmės kolektyvui toliau darbuotis.
Aciu autoserviso Aivas kolekvyvui uz operatyviai nustatyta bei pasalinta automibilio gedima.
Aciu uz nustatyta bei pasalinta Hondos gedima, geriausias servisas Panevezyje.
Geriausias servisas Aivas Panevezyje, puiki atliktu darbu kokybe!
Puikus servisas! Saunus kolektyvas, suprantantis darba atsizvelgia i kliento pareikius, darbus atlieka kokybiskai bei operatyviai, siulyciau naudotis siuo servisu ir kitiems.
Aciu autoaivas kolektyvui uz nustatyta automobilio gedima bei jo pasalinima.
Puikiai suremontavo automobilį už gerą kainą. Optimalus kainos bei kokybės santykis.
Aciu uz savaitgali sureminyuota Audi auto.
Aciu servisui Aivas uz nustatyta ir pasalinta auto gedima.
Atvaziavau i servisa is anksto nusiteikes priesiskai, kadangi visi kiti mano vaziavimai i Panevezio servisus nebuvo itin dziugus, taciau dabar.nekyla abejoniu kam patikesiu savo auto remonta, AIVAS servisas vienas geriausiu Panevezyje, cia dirba tikri profesionalai.Paulius
Aciu vyrai uz pakeista mazdos motora, tik geriausi atsiliepimai apie Aivas autoservisa
Geri remontininkai. Likau patenkintas darbu.
Aciu uz kokykiskai sestadieni sutvarkyta nisan automobili.
Likau nustebintas kaip greitai bei kokybiskai ir gera kaina sutvarkė mano mašinyte! Ačiū Jums.
Aivas kolektyvas puikiai sutvarke auto, aciu uz atliktus darbus.Giedrius
Aciu AIVAS kolektyvui uz sutvarkyta Audi auto.
Keičiau VOLVO S40 diržus, variklio pagalvę likau labai patenkintas kainos ir darbo santykiu, bei dedu didelį pliusą už tai, kad remontą atlieka ir šeštadienį. Ne visi gali darbo dienom palikti auto.
Aciu, Aivarui ir tavo sauniam kolektyvui uz sutvarkyma audi automobili.Rekomenduoju
Tik geriausi atsiliepimai apie Aivas autoservisa, sutvarke mersa liuks.Rekomenduoju
Aciu serviso darbuotojams uz atsakingai atliekamus darbus.Nenusivyliau nei karta per gisa bendravimo laika.Rekomenduoju
Aivas.lt autoservise Panevėžyje tvarkiau savo mylimą BMW GT. Likau patenkinta darbų kokybe ir aptarnavimu. Geriausios rekomendacijos !!!
Pries perkant automobili serhise Aivas dariausi patikra.Meistras pasitaike fantastiskas.Rekomenduoju visiems.
Servise Aivas tvarkiausi savo automobili BMW ir likau labai patenkintas, viskas sutvarkyta, nebera jokiu bedu.Rekomenduoju
Servise Aivas tvarkeme Volvo XC60 amortizatorius ir likome labai patenkinti darbu, kiti servisai nerado bedos.Visiems rekomenduoju.
Rimtas automobiliu servisas, tvarkiau V70 ir nenusivyliau, vyrukai tikrai gerai dirba, aciu vadybininkui!
Aciu uz operatuvu aptaranavima ir darbu kokybe.Maloniai bendrauja ir isaiskina automobilio gedimo priezastis bei remonto eiga.Rekomenduoju
Geras servisas, profesionalus darbuotojai, puikus bendravimas.Visiems rekomenduoju
Dziaugiuosi, kad suzinojau apie si servisa ir pasinaudojau jo paslaugomis.Labai mandagus ir malonus aptarnavimas, aciu jums.
Tvarkiau savo automobili siame setvise pries keleta savaiciu ir likau labai patenkintas atliktu darbu kokybe.Pagarbiai Svajunas, galiu grasiai rekomenduoti Jusu servisa draugams.
Puikus personalas, aukstas aptarnavimi lygis, gera darbu kokybe.Rekomenduoju
Valerija Kavaliauskiene
2017-10-07 08:30:55 IP 78.63.187.187
Patenkinta serviso paslaugomis, neapgadineja moteru, viska kantriai paaiskina. Rekomenduoju!
Renault Espace turbinos gedimas pasalintas. Galvojau turbo bus sakes, o pasirodo vakumo slanguciu bedos. Aciu
Puikus ir malonus aptarnavimas. Greitas ir kokybiškas darbas. Ačiū
Saunus vyrukai, BMW E60 sutvarkytas be priekaištų. Rekomendacijos visiems!!!

Ūkio ministras: "Sicor Biotech" nieko neprašė, tai aš jų prašiau
Ūkio ministras: "Sicor Biotech" nieko neprašė, tai aš jų prašiau 10-18 11:46
Vakar biologinės farmacijos įmonėje "Sicor Biotech/TEVA" apsilankęs Virginijus Sinkevičius, ūkio ministras, sako iš įmonės vadovų neišgirdęs jokių prašymų, tačiau pats prašęs jų informuoti apie...
May Europos lyderiams užsiminė apie pereinamojo laikotarpio pratęsimą
May Europos lyderiams užsiminė apie pereinamojo laikotarpio pratęsimą 10-18 10:49
ES ir JK kol kas nepavyko pasiekti reikšmingo progreso derybose dėl skyrybų sutarties, vis dar išlieka nesutarimų dėl Šiaurės Airijos ir Airijos sienos klausimo po JK pasitraukimo iš Bendrijos...
Seimas paniro į kitų metų biudžeto svarstymą
Seimas paniro į kitų metų biudžeto svarstymą 10-18 10:47
Seimas pradėjo bemaž du mėnesius truksiantį 2019 m. biudžeto svarstymą. Vyriausybė siūlo, kad kitąmet viešųjų finansų perteklius siektų 0,4% bendrojo vidaus produkto (BVP), t. y. viršytų 190 mln. Eur.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Goldman Sachs 228,28 +2,97%