Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autoaivas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autoaivas

Atsiliepimai apie Autoaivas, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Autoaivas, UAB

Greitai ir kokybiškai sutvarkytas automobilis.Darbuotojai skambina dėl kainų pakitimų, likau l.patenkintas.
Ačiū servisi konandai už kokybiškai sutvarkytą skodą automobilį, rekomenduoju.
Norėjau padėkoti autoserviso Aivas.lt kolektyvui už šventiniu laikotarpiu išspęstą automobilio bėdą. Nuoširdžiai sakau ačiū. Gražių švenčių.
Likau labai patenkintas šio autoserviso darbu.Kokybiškai stvarkė Renault clio automibilį.
Tvarkiau šiame autoservise Škoda oktavia automobilį ir likau labai patenkuntas atliktų darbų kokybe ur kaina visai normali.
Rekomenduoju šį autoservisą, puiki darbų kokybė.Kokykiškai atliko automobilio gedimą.Darbai atlikti kokybiškai ir tikrai operatyviai.
Mano pežiukas vėl rieda be pašalinių garsų ir svarbiausia vibracijos. Dėkui už profesionaliai surastą gedimą ir jo pašalinimą.
Aciu vyrams uz greitai ir kokybiskai atlikta darba. Autoaivas dar karta irode, kad yra geriausiai servisas panevezyje.
Dekoju uz greitai ir kokybiskai atlikta reno automobilio remonta.
Aciu servisui Auto aivas uz kokybiskai sutvarkyta Citroen C4 automobili.
Modestas 2019-04-23 00:09:19
Neturėjau anksčiau laiko parašyti komentaro, tačiau šis servisas - "š*******o kontora". Važiuojant kelyje Šiauliai- Vilnius, ties Panevėžiu sugedo automobilis Mazda CX-7. Kadangi tai buvo sekmadienis, kelionę į Vilnių teko baigti autobusu, o pirmadienį grįžti į Panevėžį, ir nutempti auto į panevėžiečio kolegos rekomenduotą servisą Autoaivas. Atvykus į servisą, elektrikas prisijungė prie auto ir nustatė, jog nėra kuro siurblio maitinimo. Priėmėjas patikino, kad remontas užtruks keletą dienų, taigi grįžau į Vilnių. Kelias dienas nesulaukiau skambučio. Ketvirtadienį ryte pats paskambinau į servisą ir supratau, kad niekas nieko su mašina nedarė, nors serviso priėmėjas tikino, kad dvi dienas nuo ryto iki vakaro elektrikas ieškojo gedimo. Penktadienį sulaukiau skambučio, kad mašina sutvarkyta ir galiu atsiimti. Atvykau. Paaiškino kad buvo nutrūkęs kuro siurblio laidas, keitė saugiklius, daryta krūva diagnostikų su kompu. Reziume darbų ir detalių kaina 130 EUR. Taip pat serviso priėmėjas pareiškė, kad mašina jau pradėjusi "irti", ūžia guoliai, traukes reikia keisti ir dar velniai žino ką, tačiau patarė šias problemas spręsti Vilniuje. Kuomet paklausiau iškur žino, kad tikrai guoliai ūžia, paaiškino kad jų klausa išlavinta kaip muzikantų. Sumokėjau, įsedau į auto ir pamačiau, kad nuvažiuota 40km, tačiau tuo metu suskambo tel. ir turėjau skubėti į Vilnių. Po savaitės nuvykau į servisą, kad patikrintų guolius, bei visą važiuoklę. Visgi Autoaivo priemejo ir meistrų klausa prastoka - ūžia galinės laiptuotos padangos. O liudniausia tai, kad Vilniuje atsikartojo Autoaivo " pašalinta" problema - auto viduryje gatvės sustojo ir neuzsivede. Kuomet kreipiausi į autoelektrika šis taip pat pakeitė kuro siurblio saugiklį ir mašina uzsivede. Elektrikas taip pat patikrino siurblio laidus ir paaiškėjo, kad nieko su jais nebuvo daryta. Taigi Autoaivas už saugiklio keitimą pasinaudoję proga paėmė 130 EUR, visą savaitę drožė mano automobilį ir džiaugėsi apknisę lengvatikį. Tikiuosi kad būsimi klientai paskaitys šį komentarą ir aplenks Autoaivo servisą.
gedimo nustaymas kartais kainuoja brangiau, o del laiptuotų nusidėvėjusių ubago padangų galimai servisas nekaltas, jums buvo suteikta informacija o ne remonto ir paslaugos pasiūlymas
Didelis dekui uz praeita techine apziura ir pasalinta Renaut automobilio gedima.
Labai geras autoservisas, suremontavo masina kokybiskai ir nebrangiai. Esu labai patenkintas. Rekomenduoju.
Kokybiskai suremontuotas Nisan automobilis, rekomenduoju ir kitiems.
Puikus autoservisas kuri galima rekomenduoti ir kitiems.Puikiai atliko darbus.Rekomenduoju
Autoservisw Aivas tvarkiausi savo automobili Citroen ir labai likau patenkintas atliktu auto remontu.Rekomenduoju
Kokybiskai sutvarkas Mazda automobilis.Rekomenduoju
Geri atsiliepimai bet ir ip adresai vienodi kazkaip keista. As irgi atidaviau masina remontuoti tai dabar laukime. o kai suremontuos parašysiu objektyviau
Raimondas
2018-11-14 09:28:54 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Vertas dėmesio auto servisas, geri meistrai ir puikus elgesys su klientais. Mandagiai supažindino kaip naują klientą su serviso darbais. Naudojuosi jų paslaugomis ir rekomenduoju kitiems.
Mindaugas
2018-10-27 09:23:46 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Esu labai dėkingas personalui.Greitas ir kokybiškas aptarnavimas.Patogus darbo laikas.Sėkmės kolektyvui toliau darbuotis.Pagarbiai Mindaugas
Ramunas
2018-12-06 15:56:27 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Labai geras autoservisas. Esu begalo patenkintas jų padarytais darbais, greitumu, kaina bei darbų kokybe.Eugenijus
2018-12-19 09:24:29 IP 82.135.240.19 Atsakyti
Aciu uz kokybiskai sutvarkyta Meriva! Rekomenduoju
Romualdas Dapkus
2019-01-08 08:13:27 IP 2ju3l5lh
Tikrai rekomenduoju visiems sita auto servisa.Aciu uz atrasra ir sutvarkyta automobilio gedima.
Raimondas Ratkus
2019-01-03 20:45:45 IP 28m93v1s
Didelis aciu Auto aivas kolektyvui uz pagalba sventiniu laikotarpiu.
Aciu uz kokybiskai sutvarkyta Meriva! Rekomenduoju
Puiki atliktu darbu kokybe. Tvarkiau Volvo automobili ir likau labai patenkintas.
Didelis aciu Auto aivo kolektyvui uz savaitali sutvarkyta automobili.Rekomenduoju
Aciu Aivas autoserviso komandai uz puikiai sutvarkyta auto.
Tik geriausi atsiliepumai apie si automobiliu servisa, teko palaukti, bet darbu kokybe super.Rekomenduoju
Palikus automobili siame servise puikiai ji sutvarke ir kaina gera ir kokybe superine.Rekomenduoju
Labai puikus atsiliepimai apie si autoservisa. Operatyviai atrastas bei pasalintas automobilio gedimas.Aciu meistrams.Rekomenduoju
Aciu uz sutvarkyta auto ir praeits tenh.apziura.Greitai ir kokybiskai.Rekomenduoju
Ryte neužkurus automobilio, Aivas.lt darbuotojai operatyviai atsigabeno mano mašiniuką i autoservisą ir jį sutvarkė. Ačiū visam kolektyvui :)
Aciu Jusu kolektyvui uz kokybiska bei greita aptarnavima.Puikus autoservisas.Rekomrnduoju
Labai geras auto servisas, atejai patare ir paaiskino, paskambino ir pasiklause ar tinka kaina, padare greitai ir kokybiskai.
Rimantas Skuodis
2018-09-24 09:04:43 IP 2cfq8jaj
Vertas dėmesio automobilių servisas, geri meistrai ir puikus elgesys su klientais. Naudojuosi jų paslaugomis ir rekomenduoju kitiems.Pagarbiai Rimantas Skuodis
Tvarkiau automibili Jusu servise ir likau labai patenkintas darbu kokybe.
Aciu Autoaivas uz sutvarkyta automobili ir praeita tech.apziura.Rekomenduoju
Teko tvarkyti automobili siame autoservise ir jokiu priekaistu jiems neturiu, gerai sutvatke ir labai maloniai aptarnavo.Saunuoliai
Šaunus kolektyvas, suprantantys darbą, atsižvelgia į kliento poreikius, atlieka darbus kokybiškai bei garantuotai ir operatyviai, siūlyčiau naudotis šio profesionalus autoserviso paslaugomis. Rekomenduoju
Didelis aciu Autoaivui uz puikiai sutvarkyta auto.Rekomenduoju
Likau patenkintas darbu kokybe ir aptarnavimu autoservise Aivas.lt. Automobilis operatyviai buvo sutvarkytas ir atlikta tehninė apžiūra. Rekomenduoju kreiptis i autoservisą Autoaivas.
Aciu uz sutvarkyta passat automobili ir prateita technikine apziura.
Aciu uz kokybiskai sutvarkyra Honda Crv automobili, puiki atliktu darbu kokybe, rekomenduoju
Sitame auto servise labai gera ispudi paliko darbuotoju demesys klientui.Matosi, kad visa komanda supranta savo darbus, rekomenduoju
Esu dėkingas personalui.Greitas ir kokybiškas aptarnavimas.Patogus darbo laikas.Sėkmės kolektyvui toliau darbuotis.
Aciu autoserviso Aivas kolekvyvui uz operatyviai nustatyta bei pasalinta automibilio gedima.
Aciu uz nustatyta bei pasalinta Hondos gedima, geriausias servisas Panevezyje.
Geriausias servisas Aivas Panevezyje, puiki atliktu darbu kokybe!
Puikus servisas! Saunus kolektyvas, suprantantis darba atsizvelgia i kliento pareikius, darbus atlieka kokybiskai bei operatyviai, siulyciau naudotis siuo servisu ir kitiems.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
"Vilniaus vandenys" atnaujino nuotekų priėmimą iš "Ecso"
"Vilniaus vandenys" atnaujino nuotekų priėmimą iš "Ecso" 07-16 14:30
Bendrovė "Vilniaus vandenys", sulaukusi rašytinių įsipareigojimų, atnaujino nuotekų priėmimą iš sostinės įmonės "Ecso".
A. Verygai suteikti įgaliojimai sugrąžinti kaukių privalomą dėvėjimą
A. Verygai suteikti įgaliojimai sugrąžinti kaukių privalomą dėvėjimą 07-16 14:00
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga įgijo teisę reikalui esant priimti sprendimą įpareigoti dėvėti kaukes prekybos vietose ir viešajame transporte. Tokį nutarimą ketvirtadienį priėmė...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

eBay 58,39 -1,17%
PepsiCo 133,69 -1,35%