Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autoaikštelė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autoaikštelė

Atsiliepimai apie Autoaikštelė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autoaikštelė, UAB

Super įmonė. Suteikė visas sąlygas apžiūrėti automobilį, neskubino, patys net siūlė į servisą nusivaryti pagal savo pasirinkimą, bendravo labai mandagiai. Nusipirkus auto dar ir pasaugojo aikštelėje nemokamai, kol galėjome pasiimti, taip pat parūpino vietą regitroj registracijai.
Kaip kiti čia sako, kad auto užmuštos ir prikeltos trumpam gyvenimui, ar bendrauja nemandagiai, kažkaip kvepia konkurentais.
Smarkiai rekomenduoju!
Isigijome automobili volvo xc 60 2016 metu, sutvarke visus reikiamus formalumus labai greitai. Eksplotuojame jau tris savaites, jokiu netiketumu neišlindo. Patikimas pardavejas.
2020-12-15 09:01:15 IP 2i242dds
RODOME PILNAS PARDAVIMO KAINAS ESAME PVM MOKĖTOJAI, DIRBAME SU VISAIS BANKAIS BEI VISOMIS KREDITO BENDROVĖMIS...
MOKESČIŲ NESLEPIAME, AUTOMOBILIUS PARDUODAME NUO SAVO LIETUVOJE ĮREGISTRUOTOS ĮMONĖS....
Galimi visi atsiskaitymo būdai (gryni, pavedimas, lizingas)
--------------------------------------------
DIRBAME BE IŠEIGINIÚ!
2020-12-15 08:59:21 IP 2i242dds
Kas trecias Lietuvoje automobilis, galimai buna su suklastota rida, Patikrinkite automobilio istoriją CAR VERTICAL sistemoje ir išvenkite brangiai kainuojančių problemų
DEMESIO; NELEISKITE SAVES APGAUDINETI IR IS PARDAVEJO VISUOMET REIKALAUKITE TIK RELIOS PARDAVIMO KAINOS AUTOMOBILIO PIRKIMO SUTARTYJE!
2020-12-15 08:56:57 IP 2i242dds
KELETAS PATARIMU IEŠKANTIEMS AUTOMOBILIO☺️
Ieškant naudoto automobilio susiduriama su didžiule pasiūla, kuri dėl pirkėjų žinių trūkumo, dėl mažai kompetencijos turinčių patarėjų ir neretai dėl nesąžiningų pardavėjų, išsekina ir nuvargina. Praradus budrumą, nuperkamas bevertis, prastos būklės automobilis, kuris nedžiugina.
1. Pagrindinė taisyklė ieškant gero naudoto automobilio - gerai ir pigiai nebūna.
2. Nereikia bijoti parduodamų automobilių po eismo įvykio ar su gedimais, nes juos galima kokybiškai suremontuoti ir toliau saugiai bei patikimai eksploatuoti.
3. Paieškos metu nesikoncentruokite į vieną markę ar modelį. Taip sau apribosite pasirinkimą. Daug išmintingiau ieškoti automobilio pagal reikalingus techninius parametrus, pagal kainą, nenurodant markės ar modelio ir renkantis iš visos skelbimų pasiūlos.
4. Nesivadovaukite emocija. Automobilio apžiūros metu emocijas palikite nuošalyje ir stenkitės įvertinti automobilį neutraliai.
5. Skirkite laiko automobilio apžiūrai. Neskubėkite, apžiūrėkite automobilį kruopščiai, dėmesingai ir jei reikia ne vieną kartą. Venkite pardavėjų, kurie skubina, kurie įkyriai trukdo nuodugniai apžiūrai.
2020-12-15 08:55:09 IP 2i242dds
KELETAS PATARIMU IEŠKANTIEMS AUTOMOBILIO☺️

2020-12-15 08:51:55 IP 2i242dds
Sveiki, konkurentai, smagu jog jūs mus komentuojate ir leidžiate toliau tobuleti:) Visus parduodamus automobilius mes leidžiame tikrinti servise, net akcentuojame tikrinti ridas! Mokome jus jog reikia pirkti tik su pilna kaina pirkimo pardavimo sutartyje!
Idomiai skamba komentarai Rekvizituose, kai nusiskundimu negauname nei raštiškai nei telefonu:)
Pas mus kainos ir toliau bus dideles, Mes ir toliau rekomenduosime perkamus automobilius tikrinti servise bei reikalauti iš pardavejo relios sumos pirkimo pardavimo sutartyje mes ir toliau leisime testuoti savo parduodamus automobilius kur jūs tik noresite:)
Visuose portaluose ir toliau desime kebulo numerius ir atvykus jums
mes visuomet duosime dažu storio matuoklius ir padesime priregistruoti regitroje bei įrašysime tokia kaina kokia mokate pirkimo pardavimo sutartyje! Didelis ačiu už anoniminius skundus bei patikrinimus is VMI ir FNTT puses:) Kai dirbama švariai taip ir nebijoma nieko:) Ir žinoma gauname daug pagyrimu, kad visi taip dirbtu:)
Ačiu visiems konkurentams už komentarus Jus mums leidžiate tobuleti ir eiti pirmyn:)
Konkurentai mokinkites kol dar yra iš ko, nes jums jau saulė nusileido, gal laikas keisti profesija ir į senuku prekybos centra į apsauga! Jei padareme gramatiniú klaidú rašydami, labai atsiprašome vis tos užvaldytos emocijos :)
2020-12-15 08:50:38 IP 2i242dds
UAB AUTOAIKŠTELE
2020-12-14 20:45:55 IP 2i242dds
Mylime ir bučiuojame jus:)
Formuojamas įvaizdis tikrai geras. Labai dažnai akcentuojama, kad perkate iš įmonės, tad galite būti tikri. Nors jie rodo realią auto kainą, visa kita sutartyse yra tokios pat rizikos, kaip kad gerb. direktorius pats išsireiškė "perkant prie parduotuvės". Realiai klausiant kodėl čia taip, ar anaip - bandoma išsisukinėti labai jau primityviais būdais.
Auto pirkome, mokėjome brangiau nei rinkos kaina, tikėjomės tikrai tvarkingo automobilio. Bet pikrdamas naudotą daiktą visada įvertini ir nusiteiki, kad teks vienaip ar kitaip dar papildomai susimokėti. Tad tai neliūdina. Susitvarkom kaip kad reikia. Liūdna tik dėl pažadų ir įmonės įvaizdžio, kuris vis dėl to, yra tik įvaizdis. Įdomiausia yra tai, kad automobilis turėjo įmonės atliktą galiojančią techninę apžiūrą Lietuvoje. O automobilio defektai, kuriuos pastebėjome savaitės bėgyje, yra seni ir tokie, su kuriais neįmanoma gauti teigiamo techninės apžiūros pažymėjimo. Taigi papildomai tenka nusivilti ir korumpuotu techninės apžiūros centru.
Įmonė vertinčiau 6/10. Reziumuojant - kad ir kaip gražiai ten viskas atrodo, būti budriems teks. Nusiteikite, kad ši firma nėra skaidri 100 proc. ir kad ji prisideda prie kitų LT esančių firmų, kurios nekelia pasitikėjimo teikdamos savo paslaugas.
a*******i!!! Kuo toliau nuo tokių! Kaip prieš tai rašęs žmogus, didžioji dalis auto jau užmušti ir tik prikelti trumpam gyvenimui. Dėl duodamu garantijų neapsigaukite. Mes taip pat nukentėjome nuo šitų a******ų. Už automobilį mokėjome daugiau, negu rinkos kaina tikėdamiesi padoraus automobilio, o po poros savaičių paaiškėjo, kad variklis su gedimu, sankaba prabuksuojanti ir daug kitų bėdų. Netikėkite ne vienu pardavėjo žodžiu!! Žiūrėkite ką pasirašinėjate, pasirašę sutartį BŪTINAI nusifotografuokite, nes po sutarties pasirašymo, vykstant į Regitrą yra sudedamos varnelės prie visų gedimų. Mes tai pastebėjom jau kai auto buvo priregistruota. Pasirašius sutartį ją turėkite savo rankose. Nepatikimas pardavėjas 100%
Bėkite kuo toliau nuo šitos š*******o kontoros. Visų automobilių istorijos ir ridos neaiškios. Didžioji dalis auto jau užmušti ir tik prikelti trumpam gyvenimui. Dėl duodamu garantijų neapsigaukite, nes aš jau nuo jų nudegiau.Netikekite ne vienu pardavėjo žodžiu!! Nepatikimas pardavėjas 100%
Pirkome su šeima automobiliuka, susitikome įmonės aikšteleje, maloniai vadovas aprode automobili, leido pasitikrinti atstovybeje, padejo priregistruoti regitroje, automobilis kainavo 18 tūkstančių eurų dareme pavedimą, be problemų imone rodė tikra pardavimo kaina! Esame labai patenkinti įmonės profesionalumu! Rekomenduojame 100procentu!
Automobilis rieda be problemu! Daugiau tokių sažiningų pardavėjų! Daug kam reiktu imti pavizdi iš jusų! Ačiu už kantrybe su mumis! Sekmes jums versle!
Pagarbiai Tadas
Nežinau net kaip ir išsireikšt. Esu nusivylęs įmone ir jos direktoriaus bendravimu. Atvykau į automobilių aikštelę dėl konkretaus auto iš toli (200km), nes skelbime radau išskirtinės (pilniausios) komplektacijos automobilį 2L dyzelį ir jau buvau nusiteikęs tokį įsigyt. Jau buvome sutarę bandomajį važiavimą, man perdavė raktelius, tačiau man pastebėjus dar kitą tokį pat tų pačių metų auto tik 1.6L dyzeliuką ir menkos bazinės komplektacijos ir man jo paklausus kodėl šis prastesnės kompl. auto lygiai tokios pačios kainos kaip pilnos komplektacijos - įmonės savininkas pasiuto ir atėmė raktelius, liepė nešdintis iš aikštelės ir nebesileido į jokias kitas kalbas... Tai vat štai mano patirtis su šiais veikėjais ir visa diena buvo nuėjusi per niek 400km suvažinėjau be reikalo, sudeginau savo 6h kurias galėjo skirt savo darbui vietoj tok kad bučiau išsiprašęs iš darbo.
Isigijome automobili, esame patenkinti, graziai bendravo imones vadovas, kartu patikrinome servise, padareme pavedima, imones be problemu sutiko rodyto realia pardavimo kaina, tas mums buvo aktualu, nes pinigus turejome saskaitoje, o suma
Buvo didele. Servise trukumu nerado ir net pagyre. Nuosirdziai rekomenduojame sita imone. Visakiariopos sekmes versle bei linkime toliau islikti tokiems profesionaliems bei mandagiems. Pagarbiai Arvydas Armalis is Vilniaus.
Pirkome is sios imones automobili. Esame patenkinti, tiek automobiliu tiek imones profesionalumu, patikrinome servise, pardavejas nepriestaravo, suderejome kaina, nuvykome i banka, padareme pavedima, pardavejas iskart sutiko su pilna tikra pardavimo kaina. Super aptarnavimas, saunus Direktorius. Rekomenduojame!
Laba diena, 2019-08-01 iš jūsų įsigijome automobilį Volvo V60, 2015 metų. Jau grįžtant iš Šiaulių į Kauną išgirdau pašalinį garsą, išmynus sankabos pedalą.Tą pačią dieną, keičiant tepalus, pastebėjau, kad ant automobilio dugno esanti apsauga visa tepaluota. Nuvykus į Volvo Sostena, specialistas nustatė, kad yra sankabos gedimas, kurį suremontuoti kainuos ~2300 eurų. Nuvykus į kitą servisą, remonto darbai su smagračio, sankabos komplekto keitimu kainuos 750€.Noriu jūsų paklausti, ar jūs geranoriškai padengsite mano patirtas išlaidas, ar man ruošti su advokatu dokumentus teismui? Pagarbiai Dalius Skupeika
vilmantas vilnius
2019-03-03 20:09:51 IP 2i242n5r
labai patenkinti automobiliu, pirkome nepigu automobili, tikrinome atstovybeje, maloniai bendravo pardavejas, padejo sutvarkyti lizingo dokumentus ir nebuvo jokiu bedu del tikros sumos rodymu! Daug kam reiketu pasimokyti sitaip dirbti su klientais! sekmes jums versle!
Pirkome automobili, papasakojo apie dazytas dvi detales, tikrinome servise, maloniai bendravo pardavejas. Padejo uzregistruoti, dareme pavedima, imone rode pilna pardavimo kaina, siuo metu vaziuojame jau antras menuo, patenkinti! Sekmes siai imonei, dekojame uz malonu bendravima, bei kantrybe su mumis:)
Skelbimai labai idomus, ir sudominantys. Auto nepigios, bet kas siais laikais pigu. Nuperkam viena volvo xc60 is ju. Ta tokia vienintele, nes antros tokios geros nera ir nebus. Gaila sugriuva ji maziau nei po savaites, bet tikimes nieko rimto. Laimei automobilis pirktas su sutarta 3 men garantija, ir tikimes ja pasinaudoti. Nes kaip bebutu sugedo. Remonte jau ketvirta diena. Leidzia dyzeli. Skambinam, snekasi, sako apsimokes. Tad kolkas lyg ir rimti :)
Pirkome automobili brangu, atvaziavome apziureti, viska nuodugniai papasakojo, pratestavome, pakeleme ju servise, apziurejome automobilio apacia, nuvykoje i regitra padejo priregistruoti. Labai mandagiai bendravo, atsiskiteme pavedimu, rode pilna pardavimo kaina, kad mums labai buvo aktualu! Sekmes jums versle! Tikrai rekomenduoju! P.s Automobiliu vazinejame jau tris menesiai, jokiu nusiskundimu. Aciu jums. Pagarbiai Alma.
Labai nusivylus esu tos imones bendravimu.Labai jau graziai aprasomi automobiliai o kai paklausi ar galima patikra kitur tai nesileidzia net i kalbas.Buvo paklausta ar su automobiliu viskas gerai tai gavau atsakyma kad nezino kas bus su juo po savaites.Vienu zodziu niekada nepirkciau is tokiu pardaveju ir nerekomenduoju mitiems.
Noriu pasidžiaugti ir palinkėti sėkmės šitai įmonei pardavinėjant automobilius. Išsirinkę automobilį, jį ilgai ir nuodugniai apžiūrinėjom, tikrinome pagal VIN numerį, kas užėmė laiko. Gavome išsamų pasakojimą apie įmonės veiklą ir automobilį. Padėjo priregistruoti, automobilis buvo praėjęs TA. Nebuvo problemų dėl atsiskaitymo, nes darėme pavedimą, rodėme visą sumą, kas mums buvo svarbu.
Rekomenduoju. O ir patys, kai ieškosime kito automobilio čia kreipsimės
Sudomino sios imones parduodamu automobiliu skelbimai, gana graziai viskas aprasyta. Ta proga nusprendziau paieskoti atsiliepimu apie sia imone rekvizitai.lt, atsiliepimu nedaug, bet sudomino kitas dalykas, vidutinis mokamas atlyginimas 130€, imoneje dirba 9 darbuotojai. Kazkaip praejo noras net pirkti is ju kazka :))
Sveiki, gal kas dar turite kokiu atsiliepimu apie sia firma? galbut kazkas esate pirke is ju automobili ir galite kazka pakomentuoti? buciau labai dekingas, aciu.
Ačiū. Bet su tokiu klientų bendravimu, koks pas jus, nepirksiu iš jūsų automobilio, kad ir koks išplautas ir išblizgintas jis bebūtų...
Sėkmės paradavinėjant.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
ARHEVA
Adresas: Molėtų g. 3, LT-92308 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Mūsų tikslas yra surasti transportavimo poreikių geriausią sprendimą mūsų klientams, visada užtikrinant aukštus kokybės standartus, saugumą ir dėmesį pristatymo terminams. Atliekame krovinių ekspedijavimą, sandėliavimą, perkrovimą, muitinės tarpininkų paslaugas. Visi konteinerių kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Visorių g. 2-307, LT-08300 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...

Baltijos šalių "kelionių burbulo" klausimą ketinama svarstyti vėliau gegužę
Baltijos šalių "kelionių burbulo" klausimą ketinama svarstyti vėliau gegužę 05-09 08:01
Baltijos šalių "kelionių burbulo" klausimą ketinama svarstyti vėliau gegužę, tai nuspręsta šią savaitę vykusiame Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovų bei ekspertų susitikime.
Vilnius gyva eile išdalino 100 likusių vakcinos dozių
Vilnius gyva eile išdalino 100 likusių vakcinos dozių 05-08 20:23
Vilniaus miesto savivaldybė išdalino apie 100 "Astra Zeneca" vakcinos dozių "gyvos eilės" principu – visiems pilnamečiams miesto gyventojams.
Vokietijos kanclerė paragino JAV eksportuoti vakcinas nuo COVID-19
Vokietijos kanclerė paragino JAV eksportuoti vakcinas nuo COVID-19 05-08 19:45
Vokietijos kanclerė Angela Merkel šeštadienį atmetė Vašingtono raginimą panaikinti vakcinų nuo COVID-19 patentinę apsaugą ir paragino amerikiečius eksportuoti Jungtinėse Valstijose pagamintus skiepus.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%