Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto Bodyshop, UAB

Atsiliepimai apie Auto Bodyshop, UAB

Kėbulų remonto centras.
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Auto Bodyshop, UAB

Rekomenduoju, gerai dirba, priekaištų neturiu. Nemažai automobilių tvarkyta, bus tvarkoma ir toliau pas juos
Per savaitę sutvarkė automobilį, kruopščiai atlikti darbai, automobilis nuplautas ir išsiurbtas - kas maloniai nustebino. Aptarnavimas malonus ir pagarbus. Rekomenduočiau kitiems. 10 balų
Įvykio žalai vertinti rinkitės kitą servisą. Po eismo įvykio rinkausi iš draudimo išmoką savarankiškam remontui, o Auto Bodyshop paslaugas naudojau žalos vertinimui.

1. Paskambinus pasiteirauti, kokia situacija su procesu, iš mano numerio man neatsiliepdavo ir neatrašydavo ir galėjau tik kitu numeriu susisiekti.

2. Žalos vertinimas buvo tiesiog neadekvatus - po pirminės sąmatos supratau, kad turiu savarankiškai toliau tvarkyti procesą. Auto Bodyshop "ekspertas" Aleksandras žalą įvertino apie 1 100 EUR, kai aš pats savarankiškai išsiųntęs draudimui du argumentuotus laiškus be papildomų "ekspertų" paslaugų, iš draudimo gavau perskaičiuotą sąmatą apie 3 000 EUR.

Prisegu Auto Bodyshop "eksperto" atliktą sąmątą ir draudimo perskaičiuotą sąmatą po 2 mano laiškų.

P.S., pagal sąmatą, labai rekomenduoju šį servisą - už 79.20 EUR sako galintys užsakyti bamperį, dugną, groteles, parktronikus, išimti senas dalis, įdėti naujas, nupoliruoti žibintus, užsakyti dažų ir perdažyti visas minėtas dalis!
Apeikit šita servisa šonu, kreipiausi pas jos dėl draudiminio ivikio dėl bamperio keitimo, bamperi sugrudo pier jega ko pasekoje skilo, išpradžiu pripažino broka, vielau paskambino pasakie kad netvarkys nes bamperis skilo dėl mano kalties, neva šokinejau pier kupstus, ir dar norejo pareikalaut už automobilio plovyma nors atvariau švaria. Tesiog truksta žodžiu daruž darba paime 581€ o bamperi sukišo taivanetiška šuda už 100€
Didelė padėka visam Auto Bodyshop kolektyvui už greitai ir kokybiškai atliktus darbus po autoįvykio, už malonų ir dėmesingą bendravimą. Rekomenduosiu visiems, kas susidurs su automobilio kėbulo remonto darbais. Puikus servisas, nustebinęs gerąja prasme. Jei turėčiau įvertinti nuo 1 iki 10, vertinčiau 11.
Nerealus servisas, darbų kokybė super. Išskirtinis dėkui administratoriui Deividui už puikų aptarnavimą ir bandymą su komanda ieškoti alternatyvių detalių. Servisas orientuojasi į klientą ir atsižvelgia į prašymus.Rekomenduoju!!! ačiū visai komandai!
Taisėme jau ne vieną automobilį. Tokio profesionalaus požiūrio kitur neteko sutikti. Kokybiškai ir greitai atlikti kėbulo tvarkymo darbai. Visada rekomenduosiu.
Teko dayti suvedima, pasirinko ne ta modeli, suvedimas nepasidare, nuvezus i kita servisa - suvedima padare. Nerekomenduoju.
Is ivertinimo ir komentaru turinio galima susidaryti puiku vaizda. Dauguma komentaru feikiniai. Servisas tikrai nekoks, terminu nesilaiko visiskai. Turbut yra smarkiai islepe, nes bendradarbiauja su draudimu. Nepatarciau niekam kreiptis i si servisa.
Puikus servisas, suremontavo greitai ir kokybiškai. Tikri savo darbo profesionalai.
1) Geranoriškas dėmesys klientui.
2) Aukštas aptarnavimo lygis
3) Greitas problemos sprendimas.
Ačiū!
Norėčiau padėkoti visai „Remartas“ komandai, už puikiai atlikta darbą, o ypač Gediminui Juša, už malonu bendravimą, atgavau savo Elementa gražu, blizganti, svaru, tik geri atsiliepimai.
labai geras servisas.kokybe super, aptarnavimas irgi, tvarkiau masina pagal civiline, tai po remonto ir isplove ir issiurbe, patenkinta lb.
pukiai atliko darba, malonu bendraut, operatyviai. Aciu Audriui!
Automobilio defektas buvo nežymus, bet spalva sunkiai parenkama. Meistrai puikiai parinko spalvą ir viską sutvarkė.Ačiū.
Sutvarke automobili tvarkingai, esu dekingas administratoriui Modestui ir serviso vadovui Audriui. Po aiskaus paaiskinimo automobilis buvo padarytas idealiai :) aciu
Deja, tačiau serviso personalo aptarnavimas labai nuvylė ir buvo visiškai neprofesionalus: įžeidžiantys ir su automobilio defektais nesusiję komentarai, abejingas požiūris į klientą, negebėjimas atsakyti į kylančius klausimus. Po apsilankymo, nuspręsta nebendradarbiauti su šiuo servisu taisant automobilį, veltui sugaištas laikas. Verta peržiūrėti aptarnaujančio personalo kompetencijas bei bendravimo įgūdžius.
Nacionalinis aukso bankas
2016-02-01 16:13:02 IP 28m82sde
Aukšto lygio aptarnavimas orientuotas į klientą, puikus darbo rezultatai, mandagus bendravimas, kokybiskai suteiktas paslaugas. Dėkui vadovui ir darbuotojams.
Profesionalus ir atsakingas poziuris i klienta bei paslaugu rezultatus.
Ypac dekinga imones direktoriui p. Arturui uz itin kvalifikuotai ir kokybiskai suteiktas paslaugas.
Aukšto lygio įmonė, puikus darbo rezultatai, mandagus bendravimas bei suprantamai pateikiama informacija, o tai ypač svarbu moterims. Ačiū ponui Modestui, buvo malonu su jumis dirbti.
Neprofesionalumas viršija ribas!!! Neatsakingi darbuotojai, neatlieka pažadėtų darbų, pametė dokumentus!! Bendradarbiauja su Lietuvos draudimu, nors tokio žemaus lygio serviso dar niekur nemačiau! Nieko vertas!
Ačiū už greitai ir kokybiškai suremontuotą automobilį. Čia tikrai dirba profesonalai. Dėkoju vadybininkui Modestui už dalykišką bendravimą ir paslaugas.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Telgesa
Generatorių ir starterių remontas

Adresas: Architektų g. 152-9, LT-04202 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra.
NAUJAS MŪSŲ ADRESAS!!! ARCHITEKTŲ G. 152-9, VILNIUS ( UŽ PC "MAXIMA" ) UAB "TELGESA" teikiamos paslaugos: Pagrindinė darbo sritis yra starterių ir generatorių remontas. Sunkvežimių, mikroautobusų, refrižeratorių, autobusų, vilkikų, lengvųjų automobilių starterių ir generatorių remontas bei mažmeninė prekyba. Prieš...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13 K2, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Nike 111,36 +2,80%
Google 93,95 -1,26%