Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MB "Aukštaitijos granuliatoriai"

Atsiliepimai apie MB "Aukštaitijos granuliatoriai"

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie MB "Aukštaitijos granuliatoriai"

Dalius Titas atidarė autoservisą Panevėžyje.Vadovė Sonata Titienė.Autoservisas nemoka už suteiktas medžiagas.Apgavystės tesiasi.
Nevarkit su pareiskimais i policija.Musu teisesauga...istatymas kiauras.Jis pritaikytas vagims.
Todel kvieciu visus kreiptis i teisma.Advokata turiu superini.Jam vistiek priteis sumas mums sumoketi.Kafangi musu daug...Dalius Titas nepatemps finansais kiekvienoje byloje po advokata samdytis..
Teismas padkirs jam moketi po tam tikra suma menesine kiekvienam is nukentejusiuju.Jis tokiy pinigi neyurejo ir netures.Todel uz sita nusizengima numatomas realus laisves atemimas...
Vienykimes...pafarykim savo..kad bent 3 menwsius tas pyzdukas gautu realaus laisves atemimo uz teismo nevykdyma...
Jevgenij 2014-11-29 15:20:18
Ieskau Tito apgautu zmoniu, tel. 863612799
Susirenkam visi ir rašom pareiskimus del jo tokios veklos.Nes jei rasinesime atskirai...policija tame nemato nusikaltimo sudeties..todel nekelia bylos del apgaule isviliotus pinigus.Gaidukas Titas tai zino..ir jam po..ui.Susirenkam visi nukenteje nuo sito nevalos ir vieningai rasom pareiskimus.
Neverta taip jam viska palikti.Juokias po to is musu.
Prasom rasyti klevolapas20@gmail.com
Ieskau Tito apgautu zmoniu, tel. 863612799
Dalius Titas MB, , Aukštaitijos granuliatoriai'' mlagis ir a*******s, is manes 2013 gruodi paėmė avansa ir hidraulinius įrengimus už 2000 lt. turiejo pagaminti už tai granuliatoriaus dalys, Praėjus laikui jis pradejo slapstitis ir neatsiliepti telefonu, jau praejo metai ir nei daliu, nei pinigu as neatgavau. Titas slapstosi iki siol.
Kristina 2014-08-27 12:50:37
Patarimas: Įmonei MB "Aukštaitijos granuliatoriai" nepatarčiau rašyti sąskaitas pavedimu: t.y. per banką mokėti, nes įmonė yra nemoki, žada sumokėti taip ir nesumoka, nekelia ragelio.
Patvirtinu Kristinos informaciją, mums lygiai tokia pat situacija. Neatsiskaito už prekes.
Dalius Titas MB, , Aukštaitijos granuliatoriai'' melagis, apgavikas s*****s.2013 metu spalio menesi paėmė avansa 11000 litų už gaminamus įrengimus.Praėjus mėnesiui jis slapstėsi, neatsiliepinėjo telefonu.Pavykus prisiskambint buvo prašoma parodyti gamybos eigoje rezultatus.Tada prasidėdavo visokios istorijos, kad jis išvykes kelioms paroms, jis diena nakti dirba.Pradėjo reikalauti dar pinigu, atseit įrengimai jau baigti.Paprašius, kad tuos įrengimus parodytu, prasidėjo pasakos...aš jo neturiu...man ji pagamino bet neatioduoda be pinigu...ir taip tesesi iki 2014 metu sausio mėnesio.Sausio pirmomis dienomis Dalius Titas pareiškė, kad jis tuos irengimus pardavė kitam ir tuos pinigus panaudojo savo reikmėms.Jei norite prarasti pinigus, sugaišti laiką laukiant įrengimų...kreipkitės į MB, , Aukštaitijos granuliatoriai'' Dalių Titą telefonu +37063042292 Panevėžys
P.S. Nesenai Dalius Titas Prašė išimti šita atsiliepimą apie jo padarytus veiksmus, kadangi nauji užsakovai atsisako jam mokėti avansus, todėl jis negali su manimi atsiskaityti. Tuomet Dalius Titas nauju direktoriumi skiria Modesta Gryba, su kuriuo abu iki tol dirbo. Vadovas pasikeitė, tačiau padėtis nepasikeitė.
Norintiems daugiau info rašykite i El. Paštu irašydami savo tel.nr. klevolapas20@gmail.com
nusivylusi 2014-03-11 08:31:15
niekada neprasidėkite su šiuo žmogumi, melagis, a*******s, apgavęs daug žmonių, pilnas internetas apie jį, pasiskaitykit skundus, pati nudegiau
Nieko nuostabaus....ladza turi du galus...ir visad iš abiejų gauni.Tad....nesidziauk rades (apipises), ir po to neverk pametes