Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas Aukštaitija, UAB

Atsiliepimai apie Mano Būstas Aukštaitija, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas Aukštaitija, UAB

Tomas 2020-09-28 17:38:27
Neįmanoma prisiskambinti, gedimų registracijos ignoruojamos po kelias savaites, pateikiama klaidinga informacija apie apmokėjimą už santechniko paslaugas. Tikiuosi mano namo bendrija priims sprendimą šios įmonės paslaugų atsisakyti.
Tomai, gaila, kad neparašėte kontaktinių duomenų, susisiekime prašau, mano tel. 865576392, pasistengsim išspręsti klausimą
Nekompetetingai atlieka savo darbą. Po "Panevėžio energijos" hidraulinių bandymų karšto vandens tiekimas turėjo būti atnaujintas 05-23d 18:00, tačiau ši įmonė, administruojanti daugiabutį nesugebėjo atsukti vandens šiluminiame punkte.
Žmonai paskambinusiai telefonu paaiškino kad vanduo turi nubėgti, tačiau praėjus 2 val. situacija nepasikeitė. Paskambinus antrą kartą man paaiškino, kad darbuotojai esą nespėjo atnaujinti karšto vandens tiekimo, nes baigėsi jų darbo valandos. Pasiūlė avarinę tarnybą, kuri, praėjus 1, 5 val. nepasirodė.
Noriu padėkoti Aukštaitijos būsto darbuotojams už malonų bendravimą, įsigilinimą į mano problemą ir pagalbą ją sprendžiant. Žinau, kad bet kuriuo paros metu galiu kreiptis ir neliksiu neišgirsta, ačiū
Jau kelinti metai kaip mano namas yra sudaręs sutartį su UAB ''Aukštaitijos būstas'' ir nematau ten nieko neigiamo. Man, kaip daugiabučio namo gyventojai yra labai svarbu, kad galiu bet kuriuo paros metu išsikviesti avarinę tarnybą, pati turėjau tokį atvejį, buvo greitai likviduotas įvykis. Dar labai patogu, kad namas turi vadybininką, kuris gali atsakyti į visus rūpimus klausimus susijusius su mano namu.
Gyventojai 2018-06-14 16:13:03
Pritariu gyventojui, nes neduok dieve kaip gerai mala liežuviu Ipolitas Skukauskas ir lolita Bukauskienė. Jau už atliktus darbus mokam pinigus su tokiais procentais, ka ne vienam banke tokių nėra. Tik akių dumimas kad viskas be procentų ir už ačiū. Atsipeikėkit panevėžiečiai.....
Sveiki informacija pateikta neteisingai, iš einamu pirmininko pareigu pasitraukiau savo noru nes dirbti iš esmes buvo neimanoma.Keista kai nepriklausomas revizorius konstatavo kad viskas atitinka ir pazeidimu nera..Keista kai palikau neišblaškita kasa ir gan didele pinigu suma sekantiems darbams..keista kad stengiausi paaiskinti kad pirmoje vietoje reikia atstatyti supuvusias komunikacijas o aiksteles tvarkimas tai ne prioritetas.Tai čia dar klausimas kas ko atsikratė...
.Laba diena,
Rašau iš Pasvalio, mūsų namas irgi priklauso „ Aukštaitijos būstui“, skaitydavau atsiliepimus, bet pati per daug nesidomėjau firma, tačiau, kaip gavau sąskaitą už gegužės mėnesį 81, 75 ct., gavau šoką!!!. Taip, bute, nuo dviejų radiatorių buvo nukritę 2 šilumos dalikliai. Rudenį, visur domėjausi, kas ir kaip gali sutvarkyti tuos daliklius, tačiau visur atsimušdavau, kaip į sieną, niekas, nieko nežinojo. Žiemą už šildymą mokėjau daug, kadangi davikliai turbūt rodė „ vėjus“ (nors ir šilumą primažinau iki minimumo). Atėjus pavasariui, paskambino iš firmos, maloniai pranešė, kad nori prikabinti nukritusius daliklius, tuo metu buvau išvykus, susitarėm, kad paskambins kitą kartą. Sekantį kartą, atvyko meistras ir per 5-7 min. sutvarkė. Maloniai vienas kitam padėkojom:-), paklausiau, kiek skolinga? O, skolinga, pasirodo 81, 75. Pabandžius išsiaiškinti, kodėl tokia suma (prašiau į info užklausą), mergaitė irgi maloniai paaiškino, kad buvo kelis kartus važiuota (reikia apmokėti kelionę:-)), vienas keistas daliklis ir taip gavosi tokia sąskaita. Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu!
Ipolitas Skukauskas
2018-06-18 23:41:10 IP 28ma3mks
Manau reikia apginti mūsų įmonę ir paaiškinti situaciją. Apgailestauju, bet "gyventojų" komentaras neatitinka tiesos, nes eilinį neigiamą komentarą rašo Panevėžio būtų ūkio darbuotoja Vitalija Valkūnienė, kuri nėra namo gyventoja, tas matosi paspaudus ant komentaro IP adreso.
Taip pat apgailestauju, kad konkuruojančios įmonės darbuotoja neranda kitų galimybių sulaikyti "išeinančius" namus, apart rašydama tiesos neatitinkančius komentarus.
Direktorius Ipolitas Skukauskas
Vilmanta Auglytė
2018-04-13 22:38:13 IP 1b2cdhdl
Mūsų namas tik trečią mėnesį kaip priklauso"Aukštaitijos būstui", bet greitai šį įstaiga nusprendė, kaip pasipelnyti.Yra vienas butas, bet ant dviejų savininkų, jokiais teismais nepadalintas, paprasčiausiai du savininkai.Tai įstaiga butą"padalino":buto nr.ir buto nr.a!!!Tuo metu už buto administravimą įstaiga gali imti, tą ir parašė sąskaitose, kaip už dviejų objektų administravimą!!!Gerbiamasis"Aukštaitijos būste", ką jūs čia darote?
Tikrai viskas gerai ir darbuotojai malonūs, viską normaliai paaiškina ir į susirinkimus eina, kol buvo administratorius Būtų ūkis niekada niekas nei akių nerodydavo, o čia ateina paaiškina viską vietoje!
Mūsų namas jau senokai pasiršęs sutarti su aukštaitijos būstu, iki tol turėjome labai daug problėmų, su mus administruojančia įmone, todėl tiek aš tiek visi namo gyventojai esame dėkingi už paramą ir pagalbą. Ačiū
Nesusidėkite su šia komoanija. Jų konkursai yra tik imitacija, Biure dirba keli žmonės, jie viską samdo iš kitų, sukelia kainas dvigubai. Jų maklės jau akis bado. s*****i ir su sąskaitomis. Paklausi - jokios informacijos. Teritorijų niekas nevalo, bet pinigus lupa.
Gyvenu vieninteliame šios įmonės administruojamame name Biržų g., mūsų namą administratorius prižiūri normaliai, bet jokie darbai čia nevyksta, kažkoks išgalvotas šmeižtas!!!!!
Po gražia priedanga ir gražiu pavadinimu veikianti pinigų įsisavinimo bendrovė. Neleiskit jai atlikti jokių darbų. Viskas kainuos 2-3 kartus brangiau. Galiu tik užjausti brolius pasvaliečius, kurie parsidavė tai firmai. Verksit kruvinomis ašaromis. Prieš tai reikėjo paskaityti, ką rašo apie tą firmelę Panevėžio spauda. Vargas laukia Jūsų.
Puiki įmonė, visada laiku gaunami atsakymai į visus rūpimus klausimus. Atsitikus bėdai, visada žinau kur kreiptis ir viskas operatyviai būna sutvarkyta. Niekada nebuvo iškilę bėdų ar nesusikalbėjimų.
Musu nama administruoja Auktaitijos bustas, kiek ivykiu buvo name tikrai nebuvome palikti likimo valiai. Nesuprantu kodel visi taip negraziai atsiliepia... Teko kviesti ir avarine, greitai atvaziavo likvidavo avarija, neturiu prie ko prikibti.
Džiugu, kad atsirado konkurencija Pasvalyje, juk iš to laimėsime tik mes, gyventojai.... kas cia blogo?
...o mes visai patenkinti, , Aukštaitijos būsto" paslaugomis.Atlieka visas paslaugas, kurios buvo aptartos Ko daugiau reikia...
Tai ką daryti, labai jau atakuoja Pasvalį.Vienas protingas žmogus aptarnaus visą Pasvalio miestą.Keletas namų jau perėjo pas juos.
totali š..... kontora, ypač Biržų skyrius, pinigus surinkti pirmi, o jei kas nutinka tavo bedos.žmones turetu kreptis i vartotoju teises del patirtu nuostoliu iš sios kontoros pasyvumo, aplaidumo bei neveiksnumo
Pradejo laseti kranas pries skaitliuka paskambinau sako gerai atvaziuos pirma kart atvaziavo kaip stovi be krano sako rytoj nupirksim ir pakeisim atejo rytojus skambinu sako kita savaite tai yra s*******o kontora laukti reikia kol prades begti ciurksle jokio konkretumo tai geriau butu pasake kad netvarkysim tai jau butciau susitvarkes sakysiu pirmininkui kad geriau atsisakyti tokiu zmoniu paslaugu su butu ukiu taip nebuvo pasake sutvarke
Giriu imone uz atliktus darbus kuriu prireike skubiai. Si imone tikrai atsakinga ir draugiska!
Tragedija, o ne tvarkytojai. Skamibina visi kaimynai keli menesiai, kad zole automibiluu stovejimo aiksteleje israutu, nieko, siuksliu pilna, niekas nerenka, viskas apdergta, zodziu dedasi baisus prizuretojai, o nieko neveikia.......
Puiki ir šauni komanda. Tikrai nesigailime kad pasirinkom būtent Aukštaitijos būstą. Kiek teko bendrauti su administracija tai labai draugiškas kolektyvas. Įvisus atsakymus buvo atsakyta, bei gauta net ir papildomos informacijos ir patarimų. Tikrai malonu pas tokius darbuotojus kreiptis. Matosi, kad jiems rupi gyventojų problemos.
Ačiū. Pagaliau namas turi prižiūrinčią įmonę kuri supranta ką daro. Dėkoju už suteikta pagalbą ir atliktus darbus.
Sėkmės Jūsų darbuose.
Labai dėkoju Aukštaitijos būsto darbuotojoms už malonų bendravimą, visada pagelbėja kai tik prireikia pagalbos. Labai aiškiai ir išsamiai atsako į visus kylusius klausimus.
Taip pat noriu pagirti už kokybiškai ir greitai atliekamus darbus :)
Putiovas kolektyvas Aukštaitijos būsto, ačiū už konsultacijas kovoje prieš būtų ūkį
Kokie a*******i ir nemokšos.Prikalbėjimui ir pažadams liežuvėlį turi.O kai reikia atlikti darbus tai neduok dieve.Jie nieko neturi viska samdo iš Mano busto.Sąskaitas reikia tikrinti kiekvieną menesį, nes kai priskaičiuos į pievas.Tai kurie nelabai skaičiuoja už ką moka, tai taip ir pildo Aukštaitijos busto piniginę.Žodžiu ten nieko nera, nei darbuotojų nei vadovo.
Ipolitai, tik savo kontoros šutvės naudai klausimus ir spręndi, o ne gyventojų. Kaip ten vadinami tie, kurie patys sau komentarus rašosi?
Šauni įmonė, visus klausimus išsprendė mano naudai, esu tikrai dėkinga už komunikabilumą, ir puikiai atliktus darbus
Pritariu X komentatorei, siaubas, galvos skausmas ši įmonė. Pervedami pinigai uz saskaitas dingsta, na suprantu dingo, issiaiskinom, vel pervedziau ir vel dingsta. jei buciau zinojus kad dar tokiu imoniu yra tikrai nebuciau sutikus kad ji administruotu musu nama.
Skaitytoja iš Aukštaitijos būsto atsipeikėk. Dvi ar trys įmonės nėra "visos", nebent pačiai su aritmetika vidurinėje buvo prasti reikalai. X dalinasi praktine patirtimi, kad liaudis iš tolo apeitų tokias kontoras kaip Aukštaitijos būstas.
P.s. palygink savo komentarų eilę ir tik po to vapsėk.
Mielieji, jei atkreipsite dėmesį, asmuo X, paspaudus ant jo IP adreso, atsidarys eilė komentarų, jo rašytų. Matyt žmogus nepatenkintas gyvenimu, todėl rašo piktus komentarus ant visų įmonių :)
Pritariu X ir Gyventojui. Nesąžininga įmonė.
Pasiūlymas visiems - venkite šių veikėjų, jei nenorite turėti bereikalingo galvos skausmo gaunant nepagrįstas sąskaitas. Aferiūgos.
UAB "Aukštaitijos būstas" teikia daugiabučių gyvenamųjų namų ir bendrijų administravimo, techninės priežiūros, šilumos ūkio priežiūros ir kitas susijusias (šiukšlių išvežimas, liftų priežiūra, vidaus patalpų ir teritorijos priežiūra) paslaugas Panevėžio mieste ir rajone. Bendrijų pageidavimu atliekame ir bendrijų buhalterinės apskaitos vedimo paslaugą, vykdome skolų išieškojimą bendrijų naudai.
Pinigų surinkimo kontora.

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...
Birštono istorinė dalis pripažinta valstybės saugoma
Birštono istorinė dalis pripažinta valstybės saugoma 10-31 10:23
Birštono miesto istorinė dalis šią savaitę pripažinta valstybės saugoma regioninės reikšmės kultūros paveldo vietove.
JAV užfiksuotas naujas per parą patvirtintų COVID-19 atvejų rekordas
JAV užfiksuotas naujas per parą patvirtintų COVID-19 atvejų rekordas 10-31 09:33
Jungtinėse Valstijose užfiksuotas dar vienas naujas užsikrėtimų koronavirusine infekcija rekordas – per parą patvirtinti 94.125 COVID-19 atvejai, parodė penktadienį 20 val. 30 min. vietos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%