Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę A. Plytnykienės firma Aukso gija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę A. Plytnykienės firma "Aukso gija"

Atsiliepimai apie A. Plytnykienės firma "Aukso gija"

Parašyk savo nuomonę apie A. Plytnykienės firma "Aukso gija"

Puiki parduotuve, išskirtines prekės, malonus aptarnavimas.Tik geriausios rekomendacijos
Įmonė, kuriai nerūpi klientas. Užsisakius žiedus ir išsiaiškinus, jog juose padaryta esminė graviravimo klaida, yra pasiūloma nekelti bangų ir jog tai nieko tokio :)
Taip, kad jeigu norit nesugadinti savo nervų - rinkitės kitus pardavėjus.
Itin nemalonus aptarnavimas. Vakar (2020-10-28) 16:30 užėjau į parduotuvę paklausti, ar įmanoma sumažinti ten įsigytą sužadėtuvių žiedą. Pardavėja-konsultantė pasakė, kad ši paslauga parduotuvėje nėra teikiama ir pasiūlė kreiptis kur nors kitur, pas juvelyrą. Paklaususi, ar tai įtakos gaminio kokybę bei garantiją, konsultantė atsakė "gal". Daugiau jokių siūlymų ar pagalbos negavau. Pasijutau nemaloniai, bet mandagiai atsisveikinau ir išėjau. Paskambinau sužadėtiniui, kuris man tą žiedą šioje parduotuvėje nupirko ir po 2val kartu užėjome į tą pačią parduotuvę, kur vis dar dirbo ta pati konsultantė. Konsultantė mane atpažino, tačiau mandagiai paklausus mano sužadėtiniui, ji šiek tiek patylėjo ir išsitraukė aplankalą su teikiamų paslaugų kainininku ir jau traukdama jį pradėjo pasakoti, kad siuntimas ir žiedo mažinimas yra labai brangus. Pažiūrėjusi kataloge, ji paskaičiavo kainą (134€ siuntimas ir mažinimas) ir pasiūlė kreiptis į juvelyrą Vilniuje, neatsiprašė. Kai mano sužadėtinis paklausė, ar tai neitakos žiedo kokybes, konsultantė atsakė "ne". Pakibo tyla, atsisveikinome ir išėjome. Abu pasijutome itin nemaloniai. Manau, kad Lietuvoje bet koks klientas, vyras ar moteris, turi teisę žinoti, kokios paslaugos yra teikiamos ir pats padaryti sprendimą, ar mažinti žiedą ir kur. Bandysime kreiptis detalesnės informacijos į originalų žiedų gamintoją.
VENKITE, VENKITE IR DAR KARTĄ VENKITE ŠIO SALONO!!!!!!
Agnė 2016-11-08 10:40:53
Nesąžininga savininkė.
Iš vyro gavau dovanų auksinę grandinėlę, įdėmiai ją apžiūrėjus, pastebėjau nekokybišką 3cm ruoželį (netvarkingas pynimas). Kreipiausi į pardavėją, žadėjo paimti grandinėję ir ją siųsti į Italiją, tam kad sutvarkytų, tik gąsdino kad tai užtruks apie 2mėnesius, kai sutikau palaukti, buvo pasakyta, kad niekas nieko nebetvarkys. Vėliau kreipiausi ir su raštišku prašymų, bet buvau ignoruojama. Vartotojų teisės savo ruožtu irgi nieko negalėjo padaryti, nes neturi prabuotojų, kurie patikrintų gaminį.
Patarčiau nepirkti iš A.Plytnykienei priklausančių parduotuvių: „Aukso gija“; „Aukso simfonija“; „Aukso lyra“ ir kt. arba apsišarvuoti kantrybe, nes nekokybiškus gaminius savo lėšomis tvarkysite vos nusipirkę.
Pritariu. VENKITE, VENKITE IR DAR KARTĄ VENKITE ŠIO SALONO!!!!!!apgaudineja. Ir nekokybiška juvelyrika pardavinėja. VENKITE, VENKITE IR DAR KARTĄ VENKITE ŠIO SALONO!!!!!!
Darbuotojos vyras
2019-04-11 19:54:58 IP 4j8jit4m
Rašau iš darbuotojos perspektyvos, norėdamas išlaikyti anonimiškumą. Noriu perspėti, kad niekuo gyvu nesidarbinkite į šią įmonę, nes susigadinsit savo gražius gyvenimo metus. Įmonės vadovas šiuo metu (2018 metų antras pusmetis) yra tikrai neadekvatus savo pareigoms, nes nebesirūpina savo įmone, nebekreipia dėmesio į savo darbuotojus ir aplamai su jais nesiskaito. Svarbūs tik vadovo planai... O darbuotojų pastabos norint pagerinti įmonės apyvartą yra tiesiog praleidžiamos pro ausis. Tikrai nepatariu čia darbintis bei pirkti, ypač Kauno filialuose! Bėkit kuo toliau.
a*******i ir a*******i!!! Geras juvelyras buvo nustebęs, kaip galima šitaip apgaudinėti žmones! Auksiniai žiedai pas juos TUŠČIAVIDURIAI!!! Aš jau nekalbu, kad dydžiai yra pamažinti! Todėl jie ir nekeičia prekių ir nepriima atgal!!! Žino, ką parduoda. Reikia kreiptis į vartotojų teises!!!
Vyras padovanojo auksini žieda su deimantais ir perlu, ir jau po triju svaičių, nukrito perlas.. Atejus i parduotuve, buvo pradeta aiskinti, kad neaisku ka jus su juo darete, gal nuiminejote paeme uz perlo, gal su sugrauze.. idiotiskesniu argumentu nesu girdejusi... galiausiai pasake, kad juvelyriniams dirbiniams garantiju nera, galime jums padaryti "gera" darba, ir prisiimti paklijuoti, arba tvarkykites patys.. tai zinoma atsisakeme pas tokius kreivarankius tvarkyti, nes nereikia kad sugadintu ar vel nukristu po savaites ar triju.. zodziu.. patirtis ne kokia, bet gaila kad nepatikejome atsiliepimais is kitu zmoniu, kurie taip pat jau sako apeiti šia Juvelyriniu gaminiu istaiga is tolo.. Blogiausi atisliepimai..
Buvęs Kandidatas
2017-10-05 20:37:20 IP 2fc3m803
Buvęs Kandidatas Nerimta firma kaip ir pati vadovė. Negarbingas žmogus. Ne tik nesiūlau ten pirkti, bet ir pas tokią “verslininkę” dirbti. Visus draugus, pažįstamus informavau, kad “Aukso gija” esančią Klaipėdos Akropolyje apeitų!!! Ir tik nesugalvokit ten darbintis! Nes paskutinę minutę parašys, o nepaskambins, kad jūsų įdarbinimas pristabdomas, toliau jokių paaiškinimų. Dirbsi ar nedirbsi nieko nepaaiškino. Į skambučius neatsako. Vienu žodžiu pats suprask - esi nereikalingas.
Ir kodėl aš anksčiau nepaskaičiau šių atsiliepimų! Su visai sutinku ir VENKITE, VENKITE IR DAR KARTĄ VENKITE ŠIO SALONO!!!!!!
Nupirkau iš jų draugei sužadėtuvių balto aukso žiedelį. Prieš perkant paklausiau ar yra kokios garantijos, pardavėja patikino, kad garantijos yra ir turi patikimą juvelyra, kuris atlieka garantinio funkcijas. Žiedas buvo dekoruotas iš šonų smulkučiais cirkoniukais, kurie po kelių dienų pradėjo kristi. Susisiekus su įmonę jie mielai sutiko pagelbėti, net nenustebo lyg tai būtų ne pirmas kartas ir davė minėto garantinio telefoną, kad susitartume dėl laiko tačiau minėtas atstovas teigė jog jokių garantinių funkcijų neatlieka ir pasak jo jau ne pirmas kartas kada jis pasako, kad jus paprasčiausiai apgavo ir įbrūko nekokybišką prekę, o už tvarkymą jis ima pinigus. Susiekus su salonu vėl ir pasakius situaciją jie pasiūlė išsirinkti kitą žiedą arba grąžinti pinigus. Nuvykus į saloną tinkamo dydžio žiedo 15, 5 nebuvo arba buvo ne toks kokio norėjom. Paprašius grąžinti pinigus buvo susiskambinta pardavėjos su viršininkę ir pasiūlė palikti žiedelį sutvarkyti nemokamai. Kaip ir tiko pasiūlymas, bnes žiedelis buvo gražus ir patiko draugei. Buvo informuota jog remontas neužtruks ir per keletą dienų atgausime, nes pasak pardavėjos jos pačios nenori jo laikyti pas save. Praėjus savaitei neiškentęs paskambinau pasiteirauti dėl jo būklės, buvo informuota, kad žiedelis dar tebeguli salone ir taisymas trūks iki 2 MĖNESIŲ, čia vadinas kelios dieneles arba siūle pasiimti ir patiems tvarkytis jei nepatinka.
Nesąžininga savininkė.
Pirkejai Vitalij ir Diana
2015-10-28 15:23:45 IP 2df6bpkl
Nupirkome nepigius Breuning aukso ziedus, jie pradejo braizytis pacia pirma diena, atrodo, kaip seni. O Aukso gija vadove Jurgita Plytnykiene, el. pastu tvirtina kad atitinka standartus. Turimi kiti aukso gaminiai (isigyti is "Auksine dovanele" zymiai aukstesnes kokybes). Breuning atsiliepimai blogi, tikejomes aukstesniu gaminio standartu. Aukso gija atsiliepimas musu yra blogas: pradedant nuo savadarbes "vizitines korteles" (darbuotojai sako, kad vadove taupo) iki nekompetetingu darbuotoju.
Nerekomenduoju. Prekių kokybė neatitinka kainos, pirkau auksinius auskarus ir užsidėjusi pastebejau, kad neuzsisega, pasirodo, kad užsegimas buvo per trumpas... Labai gaila ten paliktų pinigų. O apie vos lietuviškai kalbančią pardavėją net nekalbu
Venkite sio salono, pirkau auksinius auskarus.Po paros nesiojimo iskrito 2 akutes, nuejus i parduotuve pareiske, kad as su ausk negaliu maudytis, arba mechaniskai juos pazeidziau.Jie net suremontuot nepasiule, apie grazinima ne nekalbu.Siaubas, o ne salonas.Venkit

Business group
Deimantai ir juvelyrika

Adresas: Didžioji g. 39-13, LT-01128 Vilnius.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; laikrodžiai.
„De Ribas Jewellery“ – deimantų ir juvelyrikos ekspertų kompanija, kuri kuria, gamina bei parduoda šiuolaikiškas juvelyrinių dirbinių iš aukso kolekcijas su brangakmeniais – deimantais, safyrais, smaragdais ir rubinais. Mes siekiame pakeisti požiūrį į papuošalus su deimantais – išsklaidyti neteisingus įsitikinimus...
Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...
Sidabrinė kamėja
KAMĖJA

Adresas: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; dovanos; lombardai; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
UAB “Sidabrinė kamėja”, įsteigta 2003 metų vasarą, šiuo metu yra stambiausia sidabro papuošalų gamintoja Lietuvoje. “Sidabrinė kamėja“ nuolat dalyvauja įvairiose juvelyrinių dirbinių parodose. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia juvelyrams prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo skonio ar amžiaus. Juvelyrinių dirbinių...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui 06-30 01:01
Poveikio aplinkai deklaravimas verslui tampa reputacijos reikalu, o galiausiai taps ir privalomu dalyku. EPD yra vienas iš būdų skaidriai parodyti kokį poveikį aplinkai turi produktas per visą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

PepsiCo 166,73 +1,66%
AT&T 20,95 +1,65%