Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auksinis Vairas, UAB - Servisas, Automobilių nuoma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Auksinis Vairas, UAB

Atsiliepimai apie Auksinis Vairas, UAB - Servisas, Automobilių nuoma

Parašyk savo nuomonę apie Auksinis Vairas, UAB - Servisas, Automobilių nuoma

2020-04-23 09:18:43
Taip pat teko turėti reikalų, vieną galą remontuoją, o kitą gadina. Apsilankius pas juos tenka grįžti su kita, jų dirbtinai sukelta, problema!!! Nerekomenduoju !!!!
Nukentėjau ir aš, palikus mašiną radau sugadintą galinį buferį, kaltės neprisiima, rėkia. Nerekomenduoju, gaila nemačiau šitų atsiliepimų, tikrai nebūčiau turėjusi su jais jokių reikalų. Nerekomenduoju!!!
Klientas 2018-08-09 12:40:26
Nesiulau naudotis tokiomis paslaugomis, sugadina, nepripažysta savo kaltes, po ju darbu patyriau didelius nuostolius. Kelia balsa apsivardžuoja, kaip is vis dar ju paslaugomis dar kas naudojasi... labai liudna kad neperskaiciau anksciau atsiliepimu.
Labai patenkintas, kai kita kartą reikės, tikrai kreipsiuos.
Ačiū UAB"Auksinis vairas"už nepriekaištingą, operatyvų aptarnavimą.Siūlau naudotis įmonės paslaugomis.
Dėkoju p.p.Aleksui, Gintarui už operatyvų, nuoširdų, paslaugų aptarnavimą.
NIEKAM, NIEKAM NEREKOMENDUOJU, JAU TOKIE MEISTRAI, KAD EINA JIE VELNIOP!
Pats "ale" direktorius vaiksto raktais apsikabines, visas persmirdes cigaretem....
Valavicius seda uz vairo patikrint masina, jam nesvarbu, kad stovi R19 ratai, per dobes varo net nestabdydamas....
Ir galiausiai priraso tiek poperizmo ir tike keitimo, kad plaukai pasisiausia, na nieko nuvaziavau i kitus servisus puse is situ gedimu net nebuvo :)
Kokios isvados, jog priraso sau tik daugiau darbo, nors ten esu pats 100% isitikines viskas gerai
Auksinis pasisakymas ne vienam man, na ka mersiukas jau i pabaiga eina :)
Ar cia toks direktoriaus pasisakymas gali buti ?
Argumentuokite auksinis vairas atstovai, nors esu isitikines, jog neskaitote komentaru 100% =))
Neatsakingai atlieka savo darba. Po ju darbo teko laukti 2sav laiko kol atgausiu masina, nes ideta detale bogai pritvirtino kuri iskrito ta pacia dieno po remonto siame servise!!! Patariu apeiti si servisa.
Teko turet reikala, dokumentai ruosiami teismui, direktorius kalba nesamones uz nieka neatsako jauciasi nenubaudziamas. Vienas blogiausiu vilniaus autoservisu.
Nuoširdus AČIŪ už darbų kokybę, operatyvumą ir puntalumą.Rekomenduočiau naudotis paslaugomis.Kaina priimtina.
Po tepalu keitimo darbuotojai neuzsuko varzto ir uzkale varikli. Rezultate nauja masina nieko neverta. servisas nepripazista kaltes ir nepasengia nuostoliu. Kreipsimes i teisma, padarysime viska, kad si landyne butu uzdarya. Zmones, saugokites siu vagiu ir apgaviku.
Gaila automobilio:/
NOTrecommend/ nerekomenduoju
2016-04-04 12:23:39 IP 28mcp4vu
Nepatiko labai, visu pirma negali pasakyt per kiek laiko sutvarkys auto, ateini uz pusantros val ir lauki dar dvi valandas, visu antra labai komerciskas, betkosk pasukimas iskaičiuota į sąskaita, vienu žodžių brangu, gailejaus kad ten važiavau, trečia sureguliavo žibintus, nuvažiavau tech apžiūta, tai sake kad patingėjo meistrai, turejo ir tech truputi reguliuot gerai kad sutiko. Beje |Vaire sakau ko taip brangiai, sako sekanti karta atvažiuosi bus pigiau, bet sekanti karta tikrai nebevažiuosiu ir niekam nerekomenduoju.
Puikiausias servisas ir geriausia kokybe uz priimtina kaina. Kas skundziasi betvarke ir negraziai atrodanciais meistrais, tai jus "ponai" ne i restorana ar striptizo kluba atvaziavot, kad aplinka grozetis. Servisas tikrai puikus ir darbo kokybe zymiai geresne palyginus su Tanagra arba Megamesta.
Geras servizas, operatyviai ir gerai suremontuoja, darbuotojas Alvydas labai kompetetingas ir paslaugus, zino savo darba.Suteikia visa informacija, operatyviai atsako e.laiskus.Aplinka kaip ir visuose servizuose, betvarkes jokios nepastebejai. Visi darbuojasi iki velumos, net po darbo priima. Likau labai patenkinta aptarnavimu ir darbu.Aciu Labai sio servizo komandai, viesiems rekomenduoju.
Keista pas mus tirk daug tarnybu, policija mokesciai kitka ir negali tokio lauzyno nelegalaus uzdaryt matyt savininkas Valavicius gera kapeika stogam paduoda nes baisesnio garazinio serviziuko dar nemates nekalbant kad nei tvarkos nei saskaitos, apie kokybe visai ner ka kalbet.
Didesnes betvarkes gyvenime nemaciau o kokybe turbut kaip pas egiptieciu babajius sveiku protu nesuprantama kas ten gali remontuotis nebent kapeikas praplauti.
Aš darbo kokybe, kaina ir aptarnavimu patenkinta, o kas kaip atrodo, kiek kur kas geria ir kokie ten jų laidai man nelabai rūpi. Ne pagal darbuotojų rūbus ar grindų švarą autoservisą renkuosi.
Nepatariu ten remontuoti, oj nepatariu
Dėkui už informaciją, ši įmonė bus akylai stebima.
Sauliuk jus turbut tame meslyne dirbate nes sveiko proto zmogus taip neparasytu ar gal miegate su tuo gintuku tai tada aisku
Teisybe biciukas parase neremontuotu valavicius gintas mentukam ir is mokesciu inspekcijos veltui masinu seniai kaleime sedetu, viskas suluze laidai neizoliuoti kokybes ner betvarke puse darbuotoju geria darbe, paprasyk saskaiteles ir garantiju tai bus siaubas.
Cia ne servisas o saraskina kontora, meistrai neturintis sazines..buvau susidures su situ haltursiku servisu, daugiau gyvenime ten nevaziosiu!
Super servizas made in belarus tvarkiau auto ten iki siol pamenu neremontuotu mentukam dovanai masinu seniai sedetu gintukas lukiskese
Ne servizas o landyne kur tiek valdzios instituciju, ka jos dirba kad neuzdaro tokios net nezinau kaip pavadint.
Super servizas.kas cia toks parase kad darbo daugeja is keturiu kebulininku liko du vienas vos mato antras tadiukas geria kaip kiaule ir tai darbo ner apie kokybe tai patylesiu nuvaziuokit paremontuokit ir parasykit, keista kaip jo neuzdaro tokia landyne
Butinai remontuokite auksiniam vaire mes juk turtingi reikia auksini vaira su jo savininku valaviciun gintaru traukti, vien i jo meistrus paziuri baisu vos an koju kai kurie stovi, visur betvarke laidai kyso elektros kokybe versaci siandien padarei ryt sugryzai vienu zodziu super.
komentatoriai darbuotojai, kurie buvo ismesti uz prazangas, turime daug pastoviu klientu
Tikra teisybe kokybes ner, kainos lempute davaziuoti problema.
Tikrai nepatariu auksiniam vaire remontuotis auto nebent aukso puoda laimejot ir ner kur pinigu det.
Nepatariu remontuotis auksiniame vaire pasigailekite savo auto.
Baisu, betvarke, meistrai garaziniai girti visur purvas.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Lenkijoje – naujas per parą nustatytų COVID-19 atvejų rekordas
Lenkijoje – naujas per parą nustatytų COVID-19 atvejų rekordas 08-06 12:54
Lenkijoje per pastarąją parą nustatyti 726 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai, ir šis skaičius yra didžiausias šalyje nuo epidemijos pradžios kovą, sveikatos apsaugos tarnybų...
"Aviva Lietuva" I pusmetį gavo 4,9 mln. Eur pelno, draudimo įmokos augo 9%
"Aviva Lietuva" I pusmetį gavo 4,9 mln. Eur pelno, draudimo įmokos augo 9% 08-06 12:45
"Aviva Lietuva" pasirašytos gyvybės draudimo įmokos 2020 m. I pusmetį, lyginant su 2019 m. sausiu-birželiu, augo 9%, iki 26,5 mln. Eur, pranešė bendrovė.
Paskelbti naujausi advokatų reitingai: aiški lyderė – "Sorainen"
Paskelbti naujausi advokatų reitingai: aiški lyderė – "Sorainen" 08-06 12:37
Tarptautinio teisės žinyno "Chambers Europe" šių metų reitinguose pirmoje pozicijoje įsitvirtino teisės firma "Sorainen". Lietuvoje ji pelnė daugiausiai aukščiausių įvertinimų skirtingose teisės...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%