Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AUKSINĖ DOVANĖLĖ, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie AUKSINĖ DOVANĖLĖ, UAB

Iššaukiantis vaizdas
2020-08-03 22:10:38 IP 2i241uog
2020-08-02 teko apsilankyti “Auksinėje dovanėlėje” Panoramoje Saltoniškių g. 9 pardavėjos išvaizda kėlė šoką, neesu mačiusi, kad tokioje, padorioje vietoje rengtūsi kaip į festivalį, trumpa, ryški oranžinė neoninė suknelė, spindėjo ryškiau už briliantus ! Prie nevalių šviesių plaukų pardavėjos pasilenkimų pasimatė ir apatiniai... Siaubas ! Be to, kad ištisai plepėjo telefonu.. Manau vadovybė turėtų pasirūpinti, kad aptarnaujantis personalas atrodytų padoriai ir dirbtų savo darbą..
Perkant papuošalų Vilniaus Ozo parduotuvėje už 1500€, jų neįdėjo nei į dėžutę, nei į maišelį. Tipo tai papildoma kaina. Ką??? Nuo kada taip yra? Kokioje padorioje parduotuvėje deimantus reikia delne išsinešti? O pardavėjos vaidina neaišku ką. Siaubas. Tada paprašius dėžutės ar maišelio, sako gerai, duosime jums dovanų dėžutę... Gailiuosi, kad visgi ten ir apsipirkome... Toks didelis parduotuvių pasirinkimas, kitą kartą rinksimės kitą.
Nusivylusi klientė
2020-03-01 15:35:02 IP 28mbqhej
Vilniaus akropolyje dirbusios pardavėjos aukščiausio lygio chamės! Tokio arogantiško aptarnavimo gyvenime nemačiau. Priėjus ieškoti, ko norėjome, bendravo su tokiu nepasitenkinimu, atrodo, kad sutrukdėm savo apsilankymu. Tikrai praradote klientą ir ne tik, kad nepirksiu šioje parduotuvėje nieko, bet ir savo aplinkiniams nerekomenduosiu. Sprendžiant iš neigiamų komentarų- išvadų dėl klientų aptarnavimo nepasidarė.
Arogantiskas aptarnavima Vcup skyriuje. Gal jums visai nereikia klientu, jei sau leidziate taip bendrauti su zmonemis?!
Vilniuje, OZO auksine dovaneleje teko apsilankyti.
Vienu zodziu kur ziuri virsininkas?
Atejome issirinkti vestuviniu ziedu. Matuotis ziedu dave tik kelis, dydziu jie neturi. Paklauses vizitine kortele man atsake jog jos neturi, katalogo jie neturi, internetinio puslapio jie neturi. Atsake jog juos ir taip zino ir jiem nieko nereikia. Po keleta minuciu pamaciau ant ju stako vizitines ir joje buvo nurodytas internetinis saitas.
Pardavejos kazka sumyke neaiskiai kaip pasiaiskinima.
Ziedus nusipirkome kitoje parduotuveje.
Prasom mano skunda netrinti ir tegu paskaito auskines dovaneles vadovas. Jeigu jam nusisispjaut tai toks ir lygis sitos parduotuves
Labai nusivyliau Vilniaus akropolio saleliu darbuotojom net abiejuose pusese. Rinkausi vestuvinius ziedus, kita diena gyzau apmascius ir apsisprendus ko ieskau, bet manes neaptarnavo, buvo pasakyta mes su tavim atidirbom vakar, galite tiesiog ziureti i vitrina, likau be zado, mandagiai padekojau uz ju sugaista laika ir teko pasirinkti kita gamintoja
Labai geras aptarnavimas esančioje Vilniaus Akropolio Auksinės dovanėlės parduotuvėje ir tikrai geriausias ir kokybiškiausias asortimentas.
Labai geras įspūdis apsiperkant. Darbuotojai paslaugus ir draugiški. Prekių kokybė aukšta.
Labai geras aptarnavimas ir tikrai geriausias ir kokybiškiausias asortimentas, palyginus su kitomis kompanijomis. Pirkau ir žiedelį ir šveicarišką laikrodi.
Visiskai pritariu del tiesos. Gavau suzadetuviu zieduka, nepraejo ne menuo kai iskrito briliantas. Keli juvelyrai patikino kad tai yra brokas, bet viskas ka parduotuve atsake: "galime istatyti akute atgal". Likau labai nusivylus. Negana to, isgirdau kad per pastaruosius menesius brokuotu gaminiu is sios parduotuves buvo atnesti gal 5. Gaila, kad valstybe uzstoja prekybininkus, nes nukencia paprasti zmones...
nepirkit ten, nes nesulauksit tiesos, jeigu kas atsitiks
2012-07-02 teko labai nusivilti, akropolyje esanciame padalinyje, darbuotojomis. Netyčia su vėžymu (kuriame sėdėjo vaikas), šonu trenkemės į prekystalį. Niekas nebuvo nei sugadinta, nei sulaužyta, tiesiog juvelyrikos dirbiniai sujudėjo iš savo vietų. Abi dvi darbuotojos kurios iki to smagiai snekučiavosi ir kikeno, pašoko ir puolė drąskyti akis. Nors ir mandagiai atsiprašėme ir pasakėme, kad tai įvyko visiškai netyčia. Vaikas įsisiūbavo vėžyme, o pasekmės ir buvo stuktelėjimas. Atrodytų padorios damos dirba, ir amžius ne tas, kad keltų tokias scenas PC AKROPOLIS šalia parduotuvės "Maxima". Mums buvo ir "tuinta" ir sakoma, kad esame "išsižioję" ir, kad esame nevalūs ir taip toliau. Jau apie pati rėkima iš abiejų darbuotojų nėra net ką ir sakyti. Mes jau net pasiūlėme padėti sudėti tvarkingai tuos dirbinius į ką vėl gi atsakas buvo triukšmingas piktas darbuotojų tonas.
Labai gaila dėl tokių darbuotojų, kurios nesugeba kompetetingai išspręsti netyčia įvykusio incidento. Jokios pagarbos bei kultūros. Ką jau kalbėti apie suaugusius, vaikas irgi gavo gera dozę streso. Mažą nuo atsitrenkimo į prekystalį, tai ir nuo šaukimo ant visos jo šeimos. Gaila ir dėl pačios parduotuvės reputacijos.

Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...
Sidabrinė kamėja
KAMĖJA

Adresas: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gamyba; juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; lombardai; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
UAB “Sidabrinė kamėja”, įsteigta 2003 metų vasarą, šiuo metu yra stambiausia sidabro papuošalų gamintoja Lietuvoje. “Sidabrinė kamėja“ nuolat dalyvauja įvairiose juvelyrinių dirbinių parodose. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia juvelyrams prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo skonio ar amžiaus. Juvelyrinių dirbinių...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?