VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "Aukeda" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Aukeda, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Kokybiškai, greitai ir patikimai - statybų sprendimai Jums!
AKMENĖJE – REKORDINĖ PLYNO LAUKO INVESTICIJA LIETUVOJE
2020-09-09 13:15

AKMENĖJE – REKORDINĖ PLYNO LAUKO INVESTICIJA LIETUVOJE

Įspūdingos darbų apimtys

Gamybos ir sandėliavimo paskirties pastatų ir statinių statybos projekte Akmenės rajone UAB „Aukeda“ atliko apie 4,5 tūkst. kub. m betonavimo darbų. Visi įmonės atlikti darbai šiame objekte apėmė betonavimą, pamatų įrengimą, daugiasluoksnių plokščių, metalinių konstrukcijų montavimą, monolitinių perdangų betonavimą, skardinimą, taip pat priešgaisrinių kopėčių, cokolinių plokščių ir ACO latakų bei preso tepalo kanalo įrengimą.

Įmonės specialistai džiaugiasi atliktais darbais medienos perdirbimo gamyklos projekte, tačiau jiems teko įveikti ne vieną iššūkį dėl sklypo specifikos. Kaip žinoma, klinčių atsargos Lietuvoje negiliai slūgso ir kasamos būtent Akmenės rajone, kur daug metų eksploatuojami Karpėnų ir Menčių klinčių telkiniai. Tad pagrindiniai sunkumai, su kuriais susidurta klinčių zonoje įrengiant gamyklos pastatų pamatus, buvo nepalankus gruntas, kurio didelę dalį sudarė klintys, o tai apsunkino kasimo darbus. Be to, dėl aukšto gruntinio vandens lygio įmonės „Aukeda“ specialistams kartu su projektuotojais teko priimti skubius sprendimus dėl papildomos vandeniui atsparios hidroizoliacijos. „Aukedos“ įrengti pamatai buvo ypatingi ir dėl riboto iškasos ploto.

Didelių objektų statybos patirties sukaupusiai įmonei nebuvo naujovė įgyvendinti pastatų stogo sprendimus. Šiame objekte „Aukeda“ atliko įvairius skardinimo darbus keliuose pastatuose – iš viso apie 4,6 tūkst. kv. m, įskaitant ir vertikalaus bei horizontalaus ugniaiatsparinimo skardinimo darbus. Papildomų iššūkių kėlė tai, kad skardinimo darbai buvo atliekami dideliame aukštyje, tad šiems darbams buvo pasitelkti kvalifikuoti specialistai – aukštalipiai. Sumontuotas pastato stogo profiliuoto plieno paklotas.

Pasak UAB „Aukeda“ vadovo Vyganto Poderio, gamyklos fasado apdailai buvo pasirinktos daugiasluoksnės plokštės, kurių apie 20 tūkst. kv. m sumontavo patyrę įmonės specialistai. Laikantis įtempto darbų grafiko, plokštės buvo montuojamos tuo metu, kai į objektą buvo gabenami įrenginiai, tad teko priimti itin atsakingus sprendimus dėl technikos privažiavimo ir darbų grafiko vykdymo. Visi darbai įvykdyti numatytu laiku, daug jų atlikta neįprastu metu – šaltuoju sezonu. Nors šio objekto darbai buvo didelės apimties, o užsakovas kėlė itin aukštus kokybės reikalavimus, įmonės „Aukeda“ darbuotojai juos sėkmingai įvykdė.

Visą straipsnį skaitykite čia: https://structum.lt/straipsnis/akmeneje-rekordine-plyno-lauko-investicija-lietuvoje/

Kiti AUKEDA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas 09-22 19:34
Europos Sąjungos lyderių susitikimas, turėjęs prasidėti ketvirtadienį, atidedamas, nes Europos Vadovų Tarybos pirmininko Charles'io Michelio apsauginiui buvo nustatytas koronavirusas.
Archeologų lobis: Egipte rasti 2.500 metų senumo sarkofagai
Archeologų lobis: Egipte rasti 2.500 metų senumo sarkofagai 09-22 19:08
Sakaroje, buvusiame Senovės Egipto nekropolyje, archeologai šį mėnesį aptiko iš viso 27 sarkofagus, kurie po žeme nejudinti išgulėjo daugiau nei 2.500 metų.
Tūkstančiams britų, gyvenantiems ES, gresia nepatogumai dėl bankų sąskaitų
Tūkstančiams britų, gyvenantiems ES, gresia nepatogumai dėl bankų sąskaitų 09-22 19:06
Tūkstančiams britų, gyvenantiems Europos Sąjungoje (ES) ir besinaudojantiems Jungtinės Karalystės (JK) bankų paslaugomis, po gruodžio 31 d. gali tekti susidurti su nepatogumais.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
eBay 50,14 +3,15%
Apple 110,08 +3,03%
NVIDIA 500,69 +2,69%
American Express 98,17 -5,09%
Goodyear 8,02 -6,64%
Macy's 6,31 -6,66%
General Electric 6,35 -7,70%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 41,11 +0,34%
Jautiena 4,70 -7,84%
Vištiena 1,51 -3,82%
Cukrus 0,59 +3,51%
Auksas 1846,51 +6,60%
Dyzelis 1,24 +10,71%
Sidabras 20,65 +16,60%
Benzinas 1,22 +8,93%