Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Audrineta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Audrineta

Atsiliepimai apie Audrineta, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Audrineta, UAB

Nuoširdžiai dėkojame dizainerei Edmonai už malonų ir dalykišką bendravimą, operatyvumą, vertingus ir praktiškus patarimus, profesionaliai ir kokybiškai sukurtą produktą. Ačiū visai komandai, prisidėjusiai prie mūsų namų jaukumo. Sėkmės Jums visiems ir iki kitų susitikimų!
Nuoširdus Ačiū dizainerei Edmonai už jaukius namus. Labai kokybiškai atliktas darbas, be to ir nuoširdus bendravimas. Rekomenduoju.
Labai rekomenduoju sia imone. Dirba greitai, bei konkreciai. Daina yra super specialiste. Rekoemnduoju
Puikios medžiagos, kruopštus darbas, nuoširdus bendravimas :) labai ačiū
Užsakėme romanetės visuose namo kambariuose. Užsakymo atlikimo laikas apie 1 mėnuo
Malonus bendravimas, laiku ir kokybiškai atlikti darbai. Ačiū dizainerei Dainai.
Ačiū! Puikus bendravimas ir gražiai pasiūtos užuolaidos. Užuolaidas užsisakau jau ne pirmą kartą, tad rekomenduoju.
Nuvylė darbo kokybė. Užsakyta dieninė užuolaida su žiedais. Ji buvo per trumpa, nepaisant, kad žiedai buvo jau pakelti- įspausti tik 1, 0 cm nuo viršutinio krašto- kas jau technologiškai, vizualiai prastai atrodo. Užuolaida grąžinta persiuvimui. Tikėjausi, kad daiktas bus pagamintas iš naujo. Gavome užuolaidą, įtarimas, tą pačią su pataisymais. Viršutinė dalis su žiedais prisiūta, bet esmė- vidinis kraštas pripeltakiuotas neįlenkus, vos griebiant kirptinį kraštą. Tai reiškia, kad po skalbimo ar dar anksčiau iširs. Man, kaip specialistui šios srities, siaubingai netikėta. Visgi daiktas užsakomas salone, ne... Siuvimo kokybė baisiau nei baisi.
Širdingai dėkoju dizainerei Ramunei Ivoškienei - savo srities žinovei, nuostabiam žmogui! Tik jos padedama supratau, kokie sprendimai mūsų butui būtų tinkamiausi :) Ir tada, kai reikėjo pataisyti kelis niuansus (butas senos statybos name), Ramunė rūpinosi kiekviena smulkmena, skirdama visą savo dėmesį ir negailėdama laiko, kad būtų pasiektas geriausias įmanomas rezultatas! Ačiū dar kartą, rekomenduoju visiems!
Noriu padekoti Audrinetai uz papuostus namus! Isskirtinis didziulis aciu NIJOLEI!!! Profesionali, maloniai bendraujanti, pedantiska, geba isklausyti ir padeda priimti pati geriausia sprendima. Smagu buvo bendrauti. Aciu, kad esat!!! Rekomenduosiu visiems, net neabejodama.
Teko bendrauti su dizainere Nijole - tik patys geriausi atsiliepimai! Visada maloni, padedanti ir labai nuoširdžiai patarianti ką reikėtų rinktis ir kaip ką daryti. Darbas profesionalus ir kokybiškas, užulolaidos labai gražiai pasiūtos, tad pas šią dizainerę lankomės jau ne pirmus metus ir rekomenduojame draugams. Jei visi būtų tokie darbuotojai, būtų fantastika! Nijolė visada su šypsena, žavi paprastumu, profesionalumu ir itin maloniu bendravimu. Jei galvojate kokią dizainerę pasrinkti, mes rekomenduotume Nijolę.
Eglė 2017-06-10 14:07:35
Aptarnavimas visiška tragedija. Atėjus raudonplaukė nei pasisveikina, nei klausia, ko ieškom. Parduotuvėje buvom gerą pusvalandį, apžiūrinėjom medžiagas, niekas nepriėjo ir net nebandė klausti, kas domintų, nors turim ir viziją. Apgailėtina! Rekomenduoju net nesivarginti ten važiuoti.
Sveiki, p.Egle,
Dėkoju už Jūsų paliktą atsiliepimą ir labai apgailestauju, kad apsilankymas pas mus nepateisino Jūsų lūkesčių. Žinau, kad čia tikrai didelis nesusipratimas, nuoširdžiai atleiskite. Aptarnavimo sritis mums yra labai svarbi ir saugome savo užsakovus, klientus, pirkėjus. Ar Jūs galėtumėte susisiekti su mumis, kad ištaisytume šią nemalonią situaciją, o taip pat atitinkamai reaguotume į mūsų darbuotojos/-o elgesį, suprastume, kuriame iš mūsų salonų tai įvyko ir ateityje galėtume tik tobulėti...? Iš anksto dėkoju.
Kliente 2017-05-31 13:11:48
Parduotuve turi nuostabia pardaveja, bet begalo nemalonia savininke. Pardavejai isbegus ji buvo parduotuveje, i kuria uzsukus nesiteike nei padeti, nei pasiveikinti ar atsisveikinti. To pasekoje, nesiruosiu sugrizti ar rekomenduoti lankytis pazistamiems. Sekmes aptarnavimo versle su tokiu poziuriu! Ir kantrybes vargsei pardavejai su tokiu darbdaviu!
Dėkoju už Jūsų paliktą atsiliepimą. Labai gaila, kad vizitas į mūsų saloną paliko nemalonų slogutį ir norėčiau Jūsų atsiprašyti, nes kiekvienas užsakovas mums svarbus. Prašau, gal galėtumėte palikti savo kontaktą, arba susisiekti su manimi numeriu +370 614 83 555. Norėtume suprasti, kuriame salone lankėtės, kad ateityje aptarnavimas būtų profesionalus. Ačiū.
Geros dienos.
Ugniaplaukė tada, didelės reikšmės neturi kaip pavadinti. Dar ir kvailint bandot? Gal dar ir salono Švitrigailos g. 16 neturit? Apgailėtina.

Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai, tvoros.
DOMUS LUMINA jau 12 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
Roletai, žaliuzės, tinkleliai, markizės, pergola pavėsinės

Adresas: Eigulių g. 21, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai, tvoros.
DEXTERA – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas. Patyrę specialistai jau daugiau kaip 25 metus padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu...
Soliteka
Roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune

Adresas: Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; vartai, tvoros.
UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią...
ISVETA ir ko
Garažo vartai, žaliuzės, roletai

Adresas: Putinų g. 23, LT-62312 Alytus.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; vartai, tvoros.
UAB ISVETA ir Ko yra viena didžiausių įvairių rūšių lauko ir vidaus langų uždengimo produktų gamybos ir montavimo įmonių Lietuvoje. Įmonė taip pat gamina segmentinius garažo vartus, susukamus vartus ir grotas, montuoja ir prižiūri kiemo bei vartų automatiką. Centrinė UAB ISVETA ir Ko būstinė yra įsikūrusi Alytuje...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Statybos Latvijoje per metus pabrango 11%
Statybos Latvijoje per metus pabrango 11% 11-28 19:13
Statybų kainos Latvijoje praėjusį mėnesį buvo vidutiniškai 11,2% didesnės nei pernai spalį, pranešė nacionalinė statistikos tarnyba.
Vokietija ragina JAV netaikyti sankcijų dujotiekiui "Nord Stream 2"
Vokietija ragina JAV netaikyti sankcijų dujotiekiui "Nord Stream 2" 11-28 19:03
Vokietijos vyriausybė kreipėsi į JAV Kongreso narius ragindama nesankcionuoti dujotiekio "Nord Stream 2", nes tai "susilpnins" JAV patikimumą ir "galiausiai pakenks transatlantinei vienybei".

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 72,47 -0,26%
Wells Fargo 48,43 -5,61%