Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Audimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Audimas

Atsiliepimai apie Audimas, AB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Audimas, AB

AUDIMAS 2022-06-28 18:58:28
Sveiki, dėkojame už komentarą, susisieksime asmeniškai ir išspręsime susidariusią situaciją. Informuojame, jog AUDIMAS dovanų kuponų laiką galime pratęsti. Dėl dovanų kuponų galiojimo laiko pratęsimo prašome kreiptis el.paštu [email protected]
Norėjom padėkoti už išspręsta problemėlę.Čekis buvo sėkmingai panaudotas.
Rasa 2022-06-28 11:06:42
Sveiki.Labai nusivylėme Audimo dovanų čekiu.Labai trumpas panaudojimo laikas (3mėn).
Ramune 2022-05-07 13:03:22
Sveiki, kiek atsimenu mėgdavau apsipirkinėti Audime viską, del kokybės.Šiemet teko nusivylti.Pirkau ilgą džemperį su užtrauktuku iškart darosi burbuliukai, kelnės juodos siulė sukasi per blauzda, na o striukės pas jus buvo nepakeičiamos.Įsigyti vėl nepavyko siauros per krūtinę, pečius, rankas, jei didesne perki per liemenį maišas...Kas nutiko, kur kokybė?Kainos visada pas jus didokos, bet kokybė atsverdavo kainą.Dizaineris gal taip pat pasikeite?
Sveiki, dėkojame už komentarą, susisieksime asmeniškai ir išspręsime susidariusią situaciją. AUDIMAS gaminių kokybės klausimai mums yra labai svarbūs, todėl jei turite nusiskundimų dėl gaminių ar šiais tiesiog nusivylėte - prašome kreiptis el.paštu [email protected] arba telefonu +370 68286901.
Kliente 2022-04-17 18:35:29
Labai norėčiau padėkoti Audimo parduotuvės (Klaipėda) konsultantėms už labai šaunų aptarnavimą. Buvo labai maloni patirtis. Tikrai sugrįšiu ne karta, nes įspudis paliktas tikrai puikus.
Laurynas 2022-03-27 18:13:25
Yra tikrai gražių striukių, deja dydžių pasirinkimas mažas. Tarkim vyrui 1.95 plačių pečių striukės reikėtų 4xl, deja nėra. Pats visad perku 3xl, bet audime dydžiai kažkokie pamažinti. Niekaip nesuprantu tokios diskriminacijos, jeigu esi aukštas ir plačių pečių nieko nerasi. Nejaugi taip sunku pasiūti....
Sveiki, dėkojame už komentarą ir pastebėjimą. Informacija perduota atsakingiems asmenims.
Donatas 2022-03-08 09:45:39
2021-05-20 užsisakiau dvejes lengvo tampraus audinio kelnės pirmą kartą papuolė prasta kokybė, kelnės apsiburbuliavo. 2020 pirktos buvo žymiai geresnės kokybės.
Monika 2022-02-13 13:17:41
Vilnius Outlet labai geras aptarnavimas, nuostabios, nuotaikingos konsultantes. Tik del ju norejosi kazka butinai nupirkti. Aciu uz tokia gera emocija!
Pirkeja 2022-02-03 10:15:58
Isigijom palta, nesiojant isryskejo defektai. Be problemu pakeite i nauja ir dar paprasius brokuota leido isgyti uz simboline kaina. Puiki komunikacija, tegu tik visos prekybos istaigose taip buna. Taip kainos nemazos, bet ir kokybe atitinkama. Bet matyt visur visko nutinka... bet svarbu viskas sutvarkoma... AUDIMAS mano akyse labai pakėlė savo vertę. Dėkoju!!!!
Bri 2022-01-15 20:22:50
Pardavėjos Vilniaus outlet prekybcentryje puikiai aptarnavo bei padėjo išsirinkti. Ačiū už nuoširdžią nuomonę bei patarimus :)
Iveta 2022-01-07 21:37:18
Visada viskas buvo puiku, audimo striukės - pačios geriausios ir kokybiškiausios. Taip maniau iki šiol. Pernai sausį per išpardavimus internetu pirkta striukė nešiota buvo max 4 kartus. Dabar, šaltukui paspaudus, apsirengiau - kišenės užtrauktukas neužsisega iki galo, stringa, apykaklė "stebuklingu būdu" apsitrynusi, lyg nešiota būtų šimtas metų. Nenusisekęs pirkinys, nemanau, kad mokant tokius pinigus, striukė turi būti tinkama tik keliems išėjimams.
Sveiki, dėkojame už komentarą. AUDIMAS gaminių kokybės klausimai mums yra labai svarbūs, todėl jei turite nusiskundimų dėl gaminių ar šiais tiesiog nusivylėte - prašome kreiptis el.paštu [email protected]
Klientas 2021-12-01 00:23:58
Klaipėdos akropolio audimo parduotuvės pardavėjų aptarnavimas baisus.Visiškai nekreipia dėmesio į klientus.Sėdi parduotuvės gale kalba asmeniniais reikalais, apkalba klientus.
Sveiki, dėkojame už komentarą. Susisiekėme su Klaipėdos Akropolio AUDIMAS parduotuve, sieksime, kad minėta situacija nepasikartotų.
Sveiki, atsiprašome už šią patirtį, su Jumis susisiekėme dėl susidariusios situacijos.
Sveiki, atsiprašome dėl susidariusios situacijos, su Jumis susisieksime iš išspręsime iškilusius nepatogumus.
Kliente 2021-11-18 14:55:30
Didžiulė pagarba “Audimas” klientų aptarnavimui! Geresnio aptarnavimo neįmanoma tikėtis.

Nusipirkau striukę “Audimas” parduotuveje Vilniuje, bet po kelių savaičių išryškėjo defektas. Susisiekus su klientų aptarnavimu, vos po poros valandų naujas siuntinys buvo paruoštas ir išsiųstas į Nyderlandus kur gyvenu, “Audimas” sąskaita.

Pakeisti prekes siunčiant jas į užsienį ir apmokant siuntimo išlaidas nėra įmonės atsakomybė (ypač kai prekė fizinėj parduotuvėj) todėl labai vertinu jų profesionalumą ir požiūrį į pirkėją.

vilma 2021-11-10 08:24:51
Laba diena, labai mėgstu šios įmonės produkciją, bet nusipirkau merino vilnos marškinėlius trumpom ir ilgom rankovėm, akcijinius, internetu dariau užsakymą, bet po skalbimo trikotažas pavirto į ''rėtį'', vien skylutės, kažkas buvo labai nekokybiško, greičiausiai nekokybiški siūlai mezgimo, taip teigiu, nes daug metų dirbau AB "TRIKOTAŽAS" laboratorijoje.Vėl matau marškinėlius aukštu kaklu, norėčiau, bet kaina tai nemaža, o kaip su kokybe????
Sveiki, atsiprašome už šią patirtį, su Jumis susisieksime iš išspręsime susidariusią problemą.
uzsakovas 2021-10-12 14:37:22
Patiko drabuziai ir kokybe ir kaina. Taciau VISIEMS greitai sugenda uztrauktukai, tikriausiai patys pigiausi zemeje. Teks nebesilankyti.
Sveiki, dėkojame už komentarą, su Jumis susisieksime ir išspręsime šią problemą.
Jei turite nusiskundimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu: [email protected]
Patinka rūbai, tačiau, kai tavo rūbas paaikojamas kažkam kitam dėl pardavėjos apyvartos dydžio tenka nusivilti ir tiesiog nebesinori neingrįžti nei pirkti. Užsakiau prekę iš kito miesto, patvirtino, jog atsiųs, tačiau po savaitgalio gavau skambutį su pranešimu, jog prekė parduota. Super! Ačiū už apgavystę ir laiko švaistymą :)
Labai greitas ir malonus aptarnavimas e-prekyboje. Užsakyma atšaukiau 03.29, o pinigus gražino 03.30. Reikiamas prekes padėjo užsakyti i norima parduotuvę.
Skaitant daugumos komentarus, darosi įspūdis, kad Audimas kažkokie robotai, dievai, turi privatų savo paštą ir niekada nedaro klaidų :) Audimui tikrai bus tik geriau, jei iš jų nepirksit :)))
O šiaip, labai mėgstu Audimo produkciją, bet deja, jau antrą iš trijų striukių - grąžinu. Užtat už viską labiau mėgstu jų komunikaciją. Atsako greitai, draugiškai, paaiškina, tarsi tai būtų pokalbis su miela drauge :)) o ypač karantino ir švenčių laikotarpiu, visiems tikrai reikėtų būti labiau supratingiems ir vertinti adekvačiai :)) sėkmės!
e-audimas 2021-03-05 13:23:45
Pritarsiu ankstesniam komentarui - jei pirksite elektroninėje parduotuvėje ir reikės grąžinti, tai turėsite problemų atgaunant pinigus. Kai dauguma elektroninių parduotuvių perveda per kelias dienas, iš Audimo jau 3 savaitę neatgaunu pinigų. Matomai, turi finansinių problemų ir naudoja tuos pinigus, kuriuos turėtų grąžinti, kaip apyvartines lėšas.
Laba diena. Deja, užsakymo, susijusio su Jūsų elektroniniu paštu, sistemoje neradome. Prašome, susisiekite su mumis elektroniniu paštu [email protected] ir patikslinkite savo grąžinimo užsakymo numerį, kad galėtume išspręsti Jūsų situaciją.
buves klientas 2021-02-03 18:04:10
Nerekemenduoju turėti su jais reikalų. Jau trečia savaitė kaip laukiam pinigų grąžinimo už netikusią prekę. Tai parašo, kad laukite 14dienų. Pralaukus- pinigų nėra. Tada rašo, kad atsiprašo ir ivyko klaida, informacija perduota buhalterijai ir tuoj tuoj gausite. Kitą dieną parašo, kad pinigai pervesti. Praeina dar 2 dienos-pinigų nėra. Paklausus iš kur gi tą pavedimą darė, kad jis per 2 dienas nepasirodė į el. laiškus nebeatsakinėja. Tiesiog sunku patikėti, kad taip elgiasi ne kažkoks Urugvajaus retaileris, o viena iš didesnių LT kompanijų. Apgailėtina- kreipsimes i vartotojų teises
Sveiki, atsiprašome dėl susidariusios situacijos, tačiau plačiau pakomentuoti negalime, kadangi jokio užsakymo, susijusio su Jūsų el.paštu neradome. Prašome susisiekti su mumis ir patikslinti savo duomenis. Kontaktus rasite čia: https://www.audimas.lt/apie-mus/kontaktai/
G.V. 2021-02-03 13:26:49
Antrąją užsakytą prekę gavau labai greitai, taip pat buvo atgalinis ryšys bendraujant elektroniniais laiškais. Taip pat patobulinta prekių grąžinimo sistema, nebereikia spaudinti grąžinimo aktų ir prekės nešti į paštą, o galima išsiųsti per paštomatą.
Dėkojame už gerą žodį ir įvertinimą!
Daumantas 2021-01-30 09:32:53
Atleiskite, apie kokią kompensaciją kalbate? Nejuokinkit gal!
Sveiki, Daumantai, sprendžiant situaciją, gruodžio 21d. el. paštu Jums buvo išsiųstas dovanų kuponas, kuriuo galėjote pasinaudoti iki sausio 21d. apsiperkant Audimo elektroninėje parduotuvėje suvedus laiške nurodytą nuolaidos kodą. Jei nespėjote juo pasinaudoti, susisiekite nurodytais kontaktais: https://www.audimas.lt/apie-mus/kontaktai/
Audimas 2021-01-13 18:46:11
Sveiki Daumantai,
Pavėluotai, bet dar kartą Audimo vardu atsiprašome, kad teko laukti daug ilgiau nei jums buvo žadėta. Jūsų situacija susisiekus telefonu buvo taikiai išspręsta ir pasiūlyta kompensacija už patirtus nepatogumus.
Atleiskite, apie kokią kompensaciją kalbate? Nejuokinkit gal!
Esu labai patenkinta greitu prekių pristatymu. Vieną iš jų teko grąžinti ir per keleta dienų buvo grąžinti pinigai. Esu tikrai labai patenkinta. Šaunuoliai!
Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą grąžinami per 14 dienų vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu.
Egidija 2021-01-27 17:04:35
Teko ir man nusivilti Audimu. Prekės laukiau savaitę. Finale gavau pranešimą, kad buvo sisteminė klaida, atsiprašo, prekės negausiu, pinigus atgausiu greitu metu. Įdomu, kiek laiko, tas jų greitu metu?Jau laukiu tris dienas, neskaitant savaitės, kai laukiau prekės. Liūdna. Kažkas su tuo Audimu pasidarė netaip.
Po komentaro pinigėliai į sąskaitą įkrito. Ačiū Audimui.
Indre 2021-01-22 17:14:39
Sveiki, esu labai nusivylusi Audimu. Buvau uzsakiusi liemene kuria pristate ta pacia diena su zitycity i Vilniaus rajona. Taciau veliau kai uzsakiau prekes kitu adresu, man veze daugiau nei savaite, i laiskus atrasydavo kita diena, o paskutinius kartus isvis neatrase. Pasiskambinti nurodytu telefonu isvis misija neimanoma. As norejau pakeisti pristatymo adresa, nes neplanavau tiek ilgai sodyboje buti, taciau niekaip nepavykdavo susisiekti. Kai vis rasiau, kad pristatytu i Vilniaus raj kur pries tai pristate ta pacia diena, negavau jokio atsakymo. Gaila kad prekes kokybiskos o aptarnavimas baisus!
Sveiki, Indre, atsiprašome už patirtus sunkumus bandant su mumis susisiekti. Šiuo metu klientų aptarnavimo specialistai gauna ypatingai daug užklausų, bet stengiasi kuo įmanoma giliau išnagrinėti kiekvieną situaciją, todėl atsakymas į laiškus gali užtrukti ilgiau, nei įprasta - iki 1-2d.d.
Sveiki, Siunta jūsų nepasiekė numatytu laiku, kadangi vietoje miesto buvote nurodžiusi savo vardą ir pavardę. Kad tai sutrikdė pašto sistemą išsiaiškinome nagrinėdami Jūsų skundą. Dėl adreso patikslinimo su jumis susisiekta el. paštu. Gavus atnaujintus duomenis, perduosime paštui, kad siunta būtų kuo greičiau pristatyta. Atsiprašome už nesklandumus.
Audimas 2021-01-21 14:40:44
Sveiki, Daiva, atsiprašome, kad siuntos tenka laukti ilgiau, negu tikėtasi - vis dar susiduriame su milžiniškais užsakymų kiekiais. Siuntų paruošimo komanda dirba kaip įmanoma operatyviau. Jūsų situacija buvo taikiai išsiaiškinta susisiekus asmeniškai, siunta išsiųsta.
Sveiki, po skambučio ir laiškų, situacija išsisprendė greitai. Suknelę gavau per 1dieną.Viskas tiko ir patiko, o dar labiau nustebino gauta dovana. Ačiū labai.Tobulėti yra kur, bet neklysta, kas nedirba. Sėkmės!
Tiek neigiamų atsiliepimų ? Keista...Tikrai nesu Audimo darbuotojas ar didelis fanas (tad mano nuomonė išlieka obektyvi), bet nesenai teko užsisakinėti pūkinę striukę, kelnes ir kitas smulkmenas tai pristatymo laikas maždaug 8 dienos nuo užsakymo apmokėjimo pradžios (siunta buvo pristatytą į Vilnių). Manau, kaip tokiu metu dėl COVID 19 tai pakankamai normalus pristatymo terminas. Aišku gal pasitaiko nesklandumų šiuo metu, bet vienareikšmiškai teigti, kad Audimo internetinė parduotuvė yra š**** manau neteisinga, nes yra ir patenkintų bei suprantingų klientų :) Žinoma gal Audimui reikėtų labiau ištobulinti sekimo sistema ateityje, bet manau su laiku pasitvarkys:) O šiaip dar siuntinio viduje galima rasti ir smulkę dovanėlę dovanų nuo Audimo, kas žinoma maloniai nustebino.
aida 2021-01-19 17:12:34
Esu nuivylusi, uzsisakiau Kaledoms dovana, taciau dydis neatitiko, norejau pasikeisti i mazesni taciau mazesnio dydzio pardavime neturejo, skambinau i el prekyba del keitimo ar grazinimo, tai pasiule atsiusti jiems gamini po Nauju metu ir bus grazinti pinigai. Preke issiunciau, taciau praejus 14d po issiuntimo, pinigai vis dar nepasieke mano saskaitos, el prekyba telefonas neatsiliepia, el laisku niekas neatraso. Labai nepatikima, tai yra paskutinis kartais kai perku is Audimo internetu. Kainos tikrai nera mazos, karantino laikotarpiu turetu vertinti kad klientai renkasi ju gaminius, uzsisako internetu, taciau lygiai taip pat turetu ir pakeisti netikusi daikta ar grazinti pinigus be "gumos tempimo".
Sveiki, Aida. Šiuo metu sulaukiame labai daug laiškų ir skambučių ir stengiamės įsigilinti į kiekvieną situaciją. Įprastai 14 dienų grąžinimo terminas yra skaičiuojamas nuo tos dienos kai siunta pasiekia mus. Atsiprašome, kad turite laukti ilgiau nei numatyta, Jūsų situaciją pasistengsime išspręsti kaip įmanoma greičiau, parašėme Jums el. laišką.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Euroliuksas, UAB - didmeninė prekyba santechnikos prekėmis. Santechnikos prekių tiekimas ir gamyba. Šildymo, kanalizacijos ir vandentiekio įrangos detalės, įmantraus dizaino vonios kambario baldai bei virtuvės aksesuarai. Granito gaminių prekyba bei sodo prekės – metalinių tvorų segmentai ir polikarbonatiniai...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
GIFTIKA - verslo dovanos, reklaminė tekstilė, reprezentaciniai gaminiai. Mūsų koordinuojamus projektus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! JUOSTELES.LT - identifikavimo priemonių asortimentas: kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. PUODELIAI.EU -...

"Luminor": nuotaikos žemės ūkio sektoriuje – geros, tačiau didžiausi iššūkiai laukia smulkiųjų 09-30 10:48
Nepaisant išaugusių sąnaudų ir vis didesnio neapibrėžtumo rinkose, žemės ūkio sektorius šiemet gali džiaugtis geru derliumi. "Luminor" banko duomenimis, šio sektoriaus investicijų ir skolinimosi...
"TGS Baltic" vadovams dovanoja renginių savaitę "Sharp Week: 2030-ieji jau rytoj" 09-30 08:44
Trisdešimies metų jubiliejų mininti advokatų kontora "TGS Baltic" kviečia į tradicinį renginių ciklą verslo lyderiams "Sharp Week", kuris spalio 3–5 dienomis vyks organizacijos biure Konstitucijos...
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos?
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos? 09-30 00:42
Kuo skiriasi tradiciniai bankai ir fintech ar naujieji bankai? Ko reikia vartotojui, kad bankas jo nenustebintų neigiamai ir jam nepridarytų bėdos, pvz., kad neatsitiktų taip, jog klientas negali...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 83,12 -12,81%