Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Audimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Audimas

Atsiliepimai apie Audimas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Audimas, AB

Nors Lietuvoje ir žinoma įmonė, turinti gerą vardą, tačiau viena iš prastesnių darbo vietų. Atlyginimai labai maži, vadovai nekvalifikuoti, negerbiantys darbuotojų, nemokantys motyvuoti, pagirti ar paskatinti. Visiškai sovietinė valdymo sistema. Visi vadovai, patys sau faini ;D Vadovai kuria intrigas, apgalba darbuotojus jiems už nugaros, nesugeba patys pasakyti tiesos.Bjauri atmosfera. Darbuotojas jiems visiškai nesvarbus, tik ir laukia, kad išeitų ir ateitų nauji kuriems galėtų mokėti mažesnius atlyginimus :) Teko dirbti vienoje iš administracijos pozicijų (bijau pagalvoti, kaip parduotuvėse). Jokių papildomų privilegų be darbuotojo nuolaidos prekėms (apie 30proc). Pigiau būna tiesiog perkant per išpardavimus:) Iš tiesų gaila, kad tokia darbovietė, nes prekinis ženklas gana šaunus ir galėtų būti viena iš geriausių vietų dirbti Kaune. Galbūt po daug metų... Kol kas tikrai nerekomenduoju
Rolas 2019-08-08 20:43:52
Esu pasipiktinęs Audimo kokybę!!!!! Nusipirkau sportinį kostiumą už 110€ ir po pirmo skalbimo likau lengvai šokiruotas!!!! Esu nepasipiktines, bet įsiutes!!!!
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir atsiprašome už iškilusius nepatogumus. Prašome atnešti kostiumą į pirkimo vietą arba parašyti tiesiogiai kokybės skyriui el. paštu atsiliepimai@audimas.lt. Padėsime išspręsti Jūsų klausimą.
Valerij 2019-08-01 17:50:05
Kiekvienais metais grįštam iš užsienio ir apsiperkam šioje parduotuvėje. Ir paaugliams ir sau su žmona.labai džiaugiamės modeliais, ypač kelnių ilgiu pasiūlymu, nes kitur nerandame tokios galimybės nusipirkti aukštam ūgiui. Kokybė labai gera lyginant su kaina. esam patenkinti - net pabosta, nesunešiojam.Sėkmės Audimui! Valerijus
Valerijau, dėkojame už gražius žodžius!
Labai džiaugiuosi didele suknelių pasiūla, tikras išsigelbėjimas karštai orais. Ne tik patogu, bet ir stilinga
Esu istikruju pasipiktinusi, gavau atsakyma kokio ir tikejaus kad atmes, nes pirkau tampres ir jos po pirmojo skalbimo nusipumpuravo.kokybes nulis ir sazines taip pat.pabandysiu kreiktis i vartotoju teises nes galn brangiai pirkau isjusu tas tampres 50e beveik.an nesimeto
Pries savaite nusipirkau drabuzi is audimo. KOSMARAS. Geda jusu prekems. Visas nusirutuliavo. Labai dziaugiausi nusipirkta preke, kainavo nepigiai 80 eur, pasitikejau audimo kokybe ir deja nepasilikau cekio. Gaila sumoketu pinigu. Preke tarnavo savaite. Kaina visiskai neatitinka kokybes.
Pirmom šių metų savaitėm turėjau nuotykį su šia įmone, kadangi nusipirkau jų siūlomus šortus sportui, tačiau po užsidėjimo 5 kartus, jie pradėjo irti per siūles keliose vietose, todėl jų struktūra ir estetinė forma tapo man nepriimtina. Nuėjus į parduotuvę, man buvo pasakyta rašyti pretenziją ir duoti šortus ekspertizei, taip ir padariau. Gavus ekspertizę joje buvo nurodyta, kad tai eksplotacijos padariniai ir kad aš kaltas, jog ši įmonė pardavinėja nekokybišką produkciją.Darbuotoja pardavus šiuos šortus atsiprašė su teigimu jog jie gauna procentą nuo pardavimų, todėl ji yra priversta pardavinėti šūdą.
Siūlau vengti šios įmonės, kadangi kainos didelės, o kokybė prasta. Šiuo metu turiu UnderArmor sportinę aprangą ir ji jau laiko ilgiau nei Audimo apranga, o kaina ta pati :).
Gaila, kad savo produkciją gaminate ne Lietuvoje, o iššaltininante (angl. to outsource) Kiniją. Dizainai kai kurie tiek pat gražūs, kiek Kudirkos Naumiesčio pradinių klasių mokytojos iškarpytos snaigės ant lango. Na, bent jau kepurės ir pirštinės visai nieko. Bet, ko gero, nieko daugiau iš jūsų nepirksiu, kol nepradėsit prekių gaminti Lietuvoje, ką sėkmingai daro jūsų konkurentai iš Utenos, beje, siūlantys daug mažesnę kainą, o jų darbuotojų algų vidurkis nėra kosmiškai nutolęs nuo jūsų. Pasitempkit ir negadinkit savo legendos!
Pc Ryo Audimo parduotuveje patys turejome ieskoieskotis reikiamu dydziu nes konsultantes labai uzsiemusios buvo plepejimu. Retai apsilankau audime panevezy, bet anksciau taip nebudavo. Gal vadovai pasikalbesite su konsultantemis, kad klientas yra pirmoje vietoje.
Pirkau audime striuke pukine kainavo 150e po dveiju dienu nuejo plemais juodais.nunesiau kad grazynt sako rasyk pretenzina niekas taip nebegrazina tada siuncia tyria.sako pamegink dar kart isplaut gal blogai inpregnuota striuke isploviau dar blogiau.ir mano kalte liko kad isploviau.labai suprastejo audimo kokybe.kelnes pirkau ir brokas megztinis ir brokuotas pradejo eit prekes brokuotos.arba gal tik utenos audime gal kituose miestuose ir gerai viskas.daugiau tai gyvenime nebepirksiu prekiu is audimo.labai likau nusiviles kad taip negerbe klijentu.pirgdami prekias labai gerai apziurekit viska.
Šiandien.18.10.14d.apsipirkinėjom PC "Mega " Audimo parduotuvėje..Sužavėjo nuosrabus aptarnavimas puikiai dirbusios komandos.Vardų deja nežinau bet dvi tamsios šaunios merginos puikiai sukosi mūsų pirkėjų rate.Nuoširdus ačiū už patarimus, pasiūlymus ir pagalbą renkantis jūsų prekes.
Sėkmės ir kantrybės su mumis.
Reda
Tikrai nerekomenduoju pirkti pūkinės Audimo striukės-palto, nes yra didelė tikimybė, kad ją išplovus pūkai supuls į gniužulus. Jeigu nunešite tokią "guzuotą" striukę į Sporto Gama parduotuvę Rokiškyje, pardavėja jums paaiškins, kad Jūs išskalbėte netinkamu skalbikliu, kad pridėjote per daug skalbiklio, kad netinkamai išskalavote ir nemokėjote išskalbę išpurtyti. Ir nebandykite prieštarauti, nes būsite išvadintas Negatyvu! Va taip va:-)
Noriu padėkoti labai šauniai pardavėjai kuri dirba ogmios centre audime, gaila, bet tiksliai vardo neatsimenu, Ernesta gal ar Erika, bet labai maloni, jauna pardavėja, kuri be jokių problemu būdama lietuve kalbėjo su mumis rusiškai, viską paaiškino, aprodė, ......../ padėkojo kad apsilankėme, palinkėjo gražios dienos, visa ta laiką mergina buvo su šypsena veide ! Ačiū jai ! Tikra šaunuolė, norėtųsi, kad visuose parduotuvėse taip pasitiktų ir išlidetu klientą.
Ačiū labai parduotuvės "Audimas", esančios PC "Saulės miestas" Šiauliuose, vadovei Ligitai už nuoširdų rūpestį ir supratimą.
Kelis kartus teko lankytis minėtoje parduotuvėje ir kiekvienu kartu buvau maloniai aptarnautas.
Dėkui vadovei Ligitai.
Esu audimas kliantas nuo mazdaug 2009 2010 buve pasitaike visokiu reikalu aisku buna nera ka noreti bet dabar nusipirkau treninga 110e 5, 6 plovimai ir nubluko zodziu siaip viska perku treningus striukes maikes koines viska viska visiems draugams visad girdavau sakydavau eikit i audima, kad labai gera kokybe nelygint su nike adidas ir pan bet nuvyle tad nutariau jei dar karta pasikartos kai nusipirksiu kita aplenksiu sia parduotuve nes kokybe suprastejo.
Dirbau PC Panorama Audime. Ir tik geriausi atsiliepimai, tiek kolektyvas, tiek vadove. Atlyginimas mokamas laiku. Nors nera didelis. Minimumas400, bet yra bonusai kiekviena menesi, tai apie 550-600 uzsidirbi. Aisku didelis minusas tas, kad turi "kariauti" del kliento, nes aceit sau isimusi "suma", nuo kurios skaiciuojamas tavo menesio bonusas. Del drabuziu kokybes, nieko negaliu pasakyt, ivairiu atveju pasitaiko. Ir brokuotu prekiu ir zinoma nepatenkintu klientu. Prekes visada priimamos atgal (su etiketemis), taip pat esant brokui, drabuzis turi 2metu garantija. Todel nereiketu stebetis, kad konsultantes priima jusu prekes (brokuotas) visiskai saltu veidu, nes tai yra normalu ir visokiu atveju pasitaiko.
Daznai kaltina klientai pardavejas-konsultantes del kokybes, na bet juk ne jos siuna tuos drabuzius. Kainos zinoma nemazos, bet kokybe atitinka kaina.
Norint įsidarbinti į klijuotojas, kokios darbo sąlygos? Klausiu todėl, kad Audime yra didelė darbuotojų kaita... Kokia psichologinė atmosfera šioje įmonėje? Girdėjau, kad moka tik 400 EUR., į rankas... Ar tai tiesa? Ar normalus kolektyvas?
Dažnai perkame Audimo prekes PC Saulės mieste, Šiauliuose.
Dėkoju skyriaus vadovei Ligitai už nuoširdžią pagalbą, renkantis rūbus ir išsamią informaciją apie prekes.
Alma B.
Likome labai nusivylę Audimo parduotuvės Megoje merginu aptarnavimu. Pirktas treningas, vaikinui buvo per trumpos kelnes, atejom pakeisti, tačiau treningas pakeistas nebuvo. Buvom nurekti, ir buvo sakyta kad nedristume gincytis, nors klientas pagal visas taisykles tuti pirmenybe. Plius, treningas turejo buti vienareiksmiskai pakeistas nes buvo su etiketimes (nenuluptomis), buvo ir cekis ir nuo pirkimo buvo praejus nepilnai viena diena. Tikiuosi i si atsiliepima bus tinkamai atsizvelgiama. Labai slyksciai elgesi blondine ir parduotuves administratore tamsiaplauke. Likom pasiskyksteje.
Skaitau komentarus, ir baisu. Nežinau, gal man tada tik pasisekė. Bet pirktas palats pukinis buvo Audime, Kauno Akropolyje ir nešiojiosi labai gerai. Nešiojiu ir po šiai dienai. Niekur nepradėjo plyšti, nei plunksnos ar pūkai iškrito. Šilumą laiko. Nusibodo modelis, kita ten pat pirkau ir nešiojiu kuo puikiausiai, žiema prie -20 nėra šalta nei su vienu. Daug kitų daiktų turiu pirktu audime, kuo puikiausiai nešiojas ir kokybe esu labai patenkinta. Kainos tikrai nemažos, dėl kokybės verta tiek mokėti.
pries savaite pirkome suknele kaune vilniaus gatveje ir tikejomes kokybes uz 49eurus taciau ziauru kokia nekokybiska po skalbimo viskas istyso ir siules issikraipe gaila kad pasitikedami lietuviska kokybe nepasiemem cekio
Labai nusivyliau Vilniaus Panoramoje dirbančiomis darbuotojomis. Atsidėjau pusvalandžiui maudymosi kostiumėlį, o kai grįžau, jos pareiškė, kad negali man jo parduot, nes davė moteriai pasimuot ir ji suplėšė. Kai paklausiau, o per kur suplyšo, atsakė: oj, ten iš vis, brokas turbūt... Net neparodė, kur gi ten jau taip suplėšė. Išvada viena - tiesiog pardavė kitai klientei. Norėčiau, kad jos žinotų, jog tokia paslauga - atidėti prekę - suteikiama ne veltui ir grįžęs klientai tikisi prekę rasti tokią, kokią buvo atsidėjęs.
Pirkome vientisą maudymosi kostiumėlį Panevėžyje. Tą pačią dieną pastebėjome, kad yra brokas, t.y. skylė šone. Kadangi tai pamatėme jau pirtyje, tai atbuvome savo laiką ir kitą dieną nunešėme jį pakeisti. Darbuotoja sutiko tai padaryti, tačiau dydžiu nebebuvo. Buvome patikinti, kad visose parduotuvėse prekė bus pakeista be jokių problemų. Tą ir pabandėme padaryti dar po 2 dienų Vilniuje. Atsakymas šokiravo - reikia pildyti kažkokiai komisijai raštą ir laukti 10 dienų atsakymo. Pardavėja į jokias kalbas pakeisti prekė vietoje net nesiteikė eiti. Norim nenorim, nusipirkę nekokybišką prekę turime laukti kažkokios mįslingos komisijos malonės. Dau prekių nesame grąžinę, bet kai yra tekę, buvo atsiprašytą už nepatogumus ir pinigai ar prekė gražinti atgal. Be jokių ginču.
Reziume:
1. Audimas parduotuvėse nėra užtikrinama eksponuojamų prekių kokybė
1, Pardavėjos šioje įmonėje yra tik tam kad parduoti, kai iškyla bėda, komepetencijos įvertinti, kad prekė brokuota jos neturi
2, Laukti 10 dienų ir nežinoti ar pinigai bus grąžinti yra tiesiog neįtikėtinas šio verslo nachališkumas
3. Oze buvusi pardavėja net nesiteikė atsiprašyti už napatogumus. Pagal ją, šitas procesas yra visiškai normalus
4. Niekada nieko AB "Audimas" nepirksiu. Kainos ir serviso santykis turbūt prasčiausias kokį esu matęs.
Labai profesionalūs darbuotojai, teko apsipirkti panoramoje esančiame audime, labai nustebino darbuotoju profesionalumas apie preke papasakojo labai išsamiai, porkau žiemine striuke, labai patiko, visiems siulyčiau apsipirkti ten.
Ne tik kad prekės nekokybiškos, bet dar ir klientai mulkinami. Pirkau Oze tipo žiemai pūkinį paltą ir kitą dieną nutariau jį užsidėti į darbą. Tik išėjus į darbą, pajutau, kad žiauriai šalta su tuo paltu, nors buvo gal -5. Nusprendžiau grąžinti, nes nešioti žiemai jis netinkamas, rankovėse beveik nėra pūkų. Kitą dieną nuvežiau į Ozą ir man pareiškė, kad jo nepriims, nes yra nunešiotas, tipo su dėmėm, net neįsivaizduoju kaip jos galėjo atsirasti per maksimum dvi valandas dėvėjimo, net balti marškiniai per tiek laiko nesusidėvi. Atidaviau pretenzijai ir gavau atsakymą, kad nepriims, nes nunešiotas. Kilo įtarimas kaip? Juk buvau su skarele ant kaklo, nes šalta (dėmės buvo ant apykaklės). Kilus įtarimui, nepatingėjau ir pasidomėjau, pasivaikščiojau po kitas parduotuves, pasikalbėjau su žmonėmis ir ką Jūs manote. Pasirodo, kad ne aš viena taip nukentėjau. Pasirodo, tie paltai exclibur ir kitoms pirkėjoms nuėjo dėmėmis, dėl nekokybiško audinio ir juos bandė grąžinti. Nežinau jų istorijų pabaigos, bet mano situacijoje buvo pasinaudota mano nežinojimu. Savo gyvenime, aš daugiau nesu turėjusi tokių patirčių Lietuvoje. Jei tokia politika, tai bus ir atitinkamas rezultatas.
Ziemine striuke po poros uzsidejimu pradejo taip pukuotis, kad geda net i gatve iseiti. Kokybe dideliu tempu ritasi i apacia, bet kainos tai stabiliai auga.
Sudu sudas gyvenime daugiau nebe pirksiu Audime ir kitiem pasakysiu kad nepirktu esu nusipirkes treniga tai pastoviai gryzus is treniruociu palieka nuo prakaito ant nugaros isdziuvus deme pet visa nugara
Šudu š***s nusivyliau audimu ir daugiau niekada nebe pirksiu audimo ir kitiem pasakysiu kad nepirktu nusipirkau svarkeli trenigini nueinu i sportus ir po kiekvieno gryzimo turi plauti nes nugaroje visada palieka per visa nugara suprakaitavimo deme kai isdziuna
Jelena 2016-09-02 12:33:40
Labai dziaugiuosi, kad nebedirbu audime.Net neisivaizduoju kaip galejau tiek istverti. Teisybe- kad algos ten mokamos laiku, viskas baltai, taciau labai mazos. Bet vis tik ne pinigai svarbiausia, o klaiki psichologine atmosfera. Zmogiskumo nulis, motyvacija taip nuline. Specialistai jiems taip pat nereikalingi. Reikalingi tik buki vykdytojai. Nors jie sako, kad labai laukia tavo ideju, bet to jiems nereikia.Vadovus ima bepatirties ir jokiu ziniu (PC BIG) matyt per pazystamus nes visai neismano savo darbo. Gaila man ten dirbanciu zmoniu, nevertina ten ju, o kolektyvas buvo tikrai neblogas. Nerekomenduoju tikrai niekam eiti ten dirbti, daro ka nori o darbuotojai neturi zodzio teises.
Kokiose pareigose dirbote?
Nuoširdus Ačiū Panevėžio RIO - Audimo parduotuvės pardavėjai Renatai už labai malonų aptarnavimą, patarimus, už šiltą bendravimą su pirkėjais.
Striukė žiemos sportui "Daniel" tai kažkas baisaus (kokybės atžvilgiu) kas jums pasidarė??? Juk anksčiau tokias kokybiškas prekes gamindavote!
Nusipirkau gruodžio mėn., dabar jau matyt reiks išmest, arba skudurams paleist.
Pirmą įtarimą sukėlė tas, jog biškuti sudrėkusi medžiaga pasidaro tokia susiglamžiusi, kad net gėda buvo žmonėms pasirodyti, kitas dalykas medžiaga tikrąją prasme plyšti pradėjo, ypač striukės apačioje, kur yra sutraukimo gumytė.
Kažkokia nesąmonė!
Pirkau sportines timpas audimo isparduotuveje verkiu gatveje vilniuje, namuose besimatuojant kelnes pastebejau maza skylute, nusprendziau grazinti kelnes, sulaukiau pardavejos komentaru neva kelnes nesiotos, pasijutau isties nesmagiai, tokia pardavejos nekompetencija mane pribloske, parduotuveje kelnes buvo paimtos ekspertizei, likau laukti ekspertu isvados, turiu maza vaika del to si istorija kelia man dideliu nepatogumu, tikiuosi sia problema isspresim
Esu nusipirkes nemaza kieki Audimo gaminiu taciau pastebejau, kad ju kokybe dideliu tempu ritasi i apacia.
Zmona kaledu proga padovanojo pirstines is Audimo, tad teko uzsimauti jas tik tris kartus. kiek zinau kainavo apie 50 litu, bet ne tame reikalas. Pirstinaites isiro per siules. susiuvimas gan imantrus, kazkokia tai zigzagine siule, zodziu rankomis paciam patvarkyt nelabai iseitu:)Pirkimo cekio zinoma neberadau, nes siuksliu namie nekaupiu:)nunesiau as tas pirstines atgal i parduotuve Siauliu Brukline, taciau nera cekio:), bet gaminys tai aiskus Audimas kokiu dar jums cekkiu Jusu gaminys, Jusu firmos zenklas NA ZODIU PALIKAU ANT LEDO:) Palikau as tas pirstines parduotuveje, gal tiks nuo lentynu dulkems nusivalyt.Kinietiskas Fuflas, daugiau ten nebesiprekinsiu.........pypt.......
Ačiū už nuoširdu aptarnavimą Šiaulių Akropolio mergaitem vardais Indrės. Šaunuolės mergaitės, ačiū nuoširdu apsipirkimą.
Laba diena, esu audimo darbuotojas, apsilankiau Kauno akropolyje, audimo parduotuvėje ir likau labai patenkintas profesonaliu aptarnavimu, dyrba labai malonios ir paslaugios pardavėjos ypač didelį ačiū ir išreikšti didžiule padėka pasakyti nuostabiai pardavėjai Dovilei Šukaitei ir tikrai apsilankysiu dažniau.
Birutė Dimavičienė
2014-12-10 10:46:40 IP 5juc284b
Laba diena, turiu Jūsų "AUDIMAS' pirkėjo kortelę, įsigyjant ją buvo sakoma, kad perkant prekes kortelės turėjimas duoda 5% nuolaidą pirkiniui
Raimonda 2014-07-13 20:52:44
Esame su vyru pastovūs Jūsų klientai, bet labai pasipiktinome Klaipėdoje Akropolyje dirbančiomis pardavėjomis.Šeštadienį 2014.07.12, 12:57 val. prekinomės eilinį kartą ir buvome šokiruoti, nes tiek prieš mus pirkėjams, tiek ir mums pardavėjos neatidavė grąžos, mat smulkių neturėjo.Per dieną kiek pirkėjų apsilanko parduotuvėje, ir nei vienam grąžos nesiteikiate atiduoti, Pardavėjos net suapvalina pirkinio sumą, jei mokėti reikia 309.97lt, tai pasako 310lt ir tiek, manau reikia kreiptis į mokesčių inspekciją, kas čia per dalykai dedasi, mes ne turguje ir norime mokėti tiek kiek parašyta, nes ir taip mes sumokame pvm neskaitant kiek Jūs užsiprašote už prekes.Turime savo čekį ir turime prieš mus pirkusių žmonių rekvizitus, manau to pakaks, kad užkirstume nelegalei veiklai kelią.jūsų buvę nuolatiniai klientai.
Būtinai nueikit į mokesčių inspekciją, juk taip ir susikrauna pardavėjos milijonus, statosi vilas, į darbus važinėja naujausiais automobiliais. O kas lieka paprastiems žmonėms?! Nusiperkiki vargšas treningus Audime už 309, 97Lt., o iš taves paskutinius tris centus atima...kas belieka?!... sausą duoną graužt tik, jei ir ta dar išeina... :)) Išmokit suprantingumo ir gramatika pasidomėkit ponia teisuole :)
nepirkit nes yra didziausia nerakokybes visiskai jokios tik kainos uzraitotos....
jus man durnam geriau paaiskinkit ar apsimoka ten eit dirbt ??? betai kiek ziuriu ten naktine pamaina yra.....tai jauciu net neverta laiko gaist.....
sudas tas audimas b=nebepirkit :) jau geriau koks nike.klientus pritrauke ir pradejo gamint gavno.nusiprkau maikute viena diena panesiojau ir apsivele kutukais meslu meslas
Perskaičius pirkėjų atsiliepimus, susidaro nuomonė, kad jūsų parduotuvėje Klaipėdos Akropolyje dirba nelabai sąžiningos ir paslaugios pardavėjos. Man tokių dalykų nepasitaikė, gal būt todėl, kad moku banko kortele. Tačiau turiu priekaištų jūsų įmonės dizaineriams. Naujos kolekcijos modeliai daugiau orientuoti ir skirti jauniems žmonėms, o vyresniems praktiškai nieko nėra - turiu uomenyje sportines kelnes.Jų neradau nei vienoje jūsų parduotuvėje, o jų yra trys, kiek aš žinau. Tai linkėčiau dizaineriams labiau pasistengti kuriant sportines kelnes vyresnio amžiaus žmonėms.
Rita Baužienė
Laba diena, Jūsų firminėje parduotuvėje Tauragėje pirkau vyrui sportines kelnes.Jas vilkėdamas nedirba jokių fizinių darbų tik sėdi ir vaikšto, yra garbaus amžiaus, Truputį panešiojus jau atrodė kad priekyje kelnės kaip sudėvėtos, o išskalbus niekas nepsikeitė atrodo kaip nusitrynęs audinys. Kelnės kainavo tikrai nepigiai berods 129 ar 139 Lt. gerai neprisimenu, yra pilkos spalvos.Tikėjausi geresnės kokybės ir labai gailiuosi kad neišsaugojau kvito. Pirkome dvejas tokias pat. Bandysiu nunešti į parduotuvę parodyti. Lauksiu atsakymo. Dėkoju.

Man patinka jusu rubai labai, ir kainos realios, o ne is kosmoso.
sveiki pirkau is jusu megztuka raudonos spalvos isplovus paliko juodos demes ir nesupratau nuo ko, ploviau viena pati nie su kuo nemaisiau mokejau gan nemazai mokejau beveik 300lt nezinau ka daryti ir kur bekreiptis, gal itariat nuo ko, jauciu kazkas buvo padaryta ant jo pries man isigyjant.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
VERSLO DOVANOS, REKLAMINĖ TEKSTILĖ IR REPREZENTACINIAI GAMINIAI JŪSŲ VERSLUI. Virš 100 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Lietuvoje 24 val. Virš 6000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Pabaltijyje 3-4 d.d. Virš 20.000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurias galime pasiūlyti 1-2...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%