Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Audimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Audimas

Atsiliepimai apie Audimas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Audimas, AB

Edita 2020-06-18 19:33:06
Noriu padėkoti Klaipėdos Molo kolektyvui už pagalbą ir malonų, profesionalų aptarnavimą
Nesutikciau, ten yra maloniu mergaiciu, bet dirba ir viena kuri istisai kazka knisasi, iejus i parduotuve net apsimeta, kad nemato. Ko paklausi, to negausi. Skaito is atikeciau ir net nezino kuris audinys atsparus lietui, kuris gerai kvepuojantis,
bendravimas labai grubus ir nemalonus, profesionalumo 0...
Kokybe tragiska. Nusipirkau nauja maikute su prairusiu audiniu, atejus pasikeisti dar isklausiau nepatenkinta pardaveja, vos ne as kaltas, kad jie š... pardavineja. Dydziai neatitinka, vienu s dydis perdidelis, kitu m permazas. Geriau jau tokiu parduotuviu, kad nebutu...
Gintaras 2020-07-28 20:25:10
Paskaičiau komentarus ir dabar jau tikrai esu ne tik, kad labai nusivylęs, bet ir lengvai apšalęs. Nuo 2014 metų žmonės rašo, kad kokybė prasta, o jūs ekspertizes darot? Gal jau laikas susimąstyt, kur su tokiu požiūriu juda jūsų firma ir prekinis ženklas? Gal savo kiniško garažo lygio fabrikėlyje ekspertizę, ar quality control padarykit? Gal jus kiniečiai trolina, o gal nesusiderat dėl audinių kokybės? Nors labiau panašu, kad čia lietuviškas mentalitetas prasimuša - gaminsim šūdą, pardavinėsim brangiai - uždirbsim aukso kalnus... Jei grįžtant prie pačių rūbų... Turiu "orange virus" sportinę aprangą pirktą prieš ~15 metų - praktiškai neužmušama, iki šiol nešioju kartais. Palyginimui prieš mėnesį pirkti daugiafunkciai šortai, po savaitės nešiojimo "apsiburbuliavo", net skalbt nereikėjo. Su kojinėm ta pati problema, kaip su marškinėliais. Dar turiu Liucijos Kvašytės kolekcijos striukę, bet paskaitęs komentarus bijau ir beskalbt, nes įtariu, kad poto keliaus į tekstilės konteinerį arba bus tinkama tik į mišką eit, kaip kad marškinėliai po skalbimo...
Gintarai, atsiprašome už nesusipratimą. Sprendžiame susidariusią situaciją.
Jooo... gaila anksčiau nepaskaičiau atsiliepimų. Prisipirkau rūbų iš Audimo, kokybė tragiška, marškinėliai po pirmo skalbimo nubluko, meždiaga prarado savybes, praktiškai būtų galima išmest, bet gaila, nes vnt kaina 25 eur... Su džinsiniais šortais iš naujos kolekcijos tas pats, nubluko, medžiaga pradėjo "veltis"... Niekam nerekomenduoju, kainos ir kokybės santykis labai prastas, daugiau ir pats nepirksiu. Jei trumpai, tai kiniškas "š" atsiprašant.
Danutė 2020-07-06 16:30:16
Laba diena. Pirkau žentui dovaną - polo marškinėlius ir "maikutę" iš naujos kolekcijos.Marškinėlius, tik apsivilkus, išryškėjo brokas - ties susegimu nesusiūta. O "maikutė" - L dydis atitinka tik M.
Danute, atsiprašome už nesusipratimą. Pristatykite gamininius į pirkimo vietą. Dėkojame už atsiliepimą.
Edita 2020-06-18 19:33:06
Dėkojame už gerą žodį ir įvertinimą!
Audimas 2020-05-13 11:21:29
Dėkojame už paliktą komentarą, atsakymas į Jūsų pretenziją pateiktas remiantis dėvėjimo terminu, prekės bendru vaizdu po eksploatacijos, techninėm gaminio charakteristikom.
kokias prekes pardavinejat, tokia isvaizda ir turit.Kam tada ta garantija? Jei preke susidevi zymiai greiciau.
Jovita 2020-05-13 09:44:13
Kokybe labai suprastejusi...
Nunesus pretenzijai kelnes, nepatvirtino, nes tai lokalus mechaninis pazeidimas, prieziuros etiketeje parasyta kad gali blukti, dazyti kitus gaminius.Ta prasme jus rimtai? perku kelnes kad padeciau i spinta ir laikyciau? Tam ir yra daiktas kad ji naudoti, o ne bijot kad nusiskalbs ir suplys !! kainos uzkeltos o kokybes 0.
Kokybe labai suprastejusi...
Miglia 2020-04-28 15:45:39
Atėjau čia pagirti Klaipėdos Akropolio darbuotojų: ypatingas dėmesys, pagalba ir mažos dovanėlės visada džiugina
Dėkojame už gerą žodį ir įvertinimą!
Audimas 2020-02-25 08:48:17
Ką jūs spręsite?.. Rašyti laišką, kad gautume tą patį atsakymą iš neva didelių "specialistų"? Nepirksim pas jus daugiau ir niekam nerekomenduoju! Kokybė nekarta jau nuvylė. O dabar dar ir "garantija".
Nigas 2020-02-24 20:12:20
Labai prasta maikių kokybė. Kaina kosminė (25 eurų už kiniškos gamybos š**ą), o nusiskalbia ir išblunka net po skalbimo rankomis. Didelė gėda.
Klientė 2020-02-07 19:39:37
Tokį vardą turinti įmonė netęsi pažadų. 2 metų garantija užtrauktukams neva visoms kuprinėms, rankinėms ir krepšiams. Nunešus suplyšusį užtrauktuką atsakymas mandras (bet tokio ir buvo galima tikėtis): atlikus tyrimą nustatyta, kad užtrauktukas plyšo dėl tempimo ties centru. Bet juk tam ir pirkta - kad į kuprinę dėti daiktus! Ar matėt kiek knygų turi nešiotis mokyklinukai?! Tai nejaugi pirkti krepšį ir nešioti jį tuščią?... iš tokio žinomumo įmonės tikėjausi bent normalaus "serviso" ir garantijos (už ją juk sumokėta!)
Asta 2020-01-28 11:05:38
Sveiki. Jau ne pirmą kartą nusiviliame Audimo kokybe. Paskutinį kartą vyras pirko sportines kelnes. Po savaitės dėvėjimo ties kišenėm atsirado labai daug bumbuliukų, o jos dar nei karto nebuvo skalbtos !!! Išskalbus ir dar savaitę panešiojus, kelnės dar labiau susivėlė. Taigi, po 2sav. dėvėjimo kelnės atrodo tikrai prastai. Kelnių kaina be akcijos 50€, su akcija 35€. Ir už tokią kainą tik tokia kokybė ???? Košmaras !!!
Gražina 2020-01-22 09:50:51
Labai patogios striukės vyriškos audimo, , Jacob''. Tik labai gaila, kad nėra didelių išmierų. Labai reikia xxxl.
Laba diena, Gražina, dėkojame už gražius žodžius ir visada jūsų laukiame mūsų Audimo parduotuvėse arba apsiperkant internetinėje parduotuvėje - www.audimas.lt.
Galime jums pasiūlyti vyriškas XXXL dydžio striukes: https://www.audimas.lt/katalogas/vyrams/striukes/?filter=fmod_3:153
Linkime gražios dienos.
Darius 2019-10-13 17:47:52
Sveiki, iš audimo jau apie dešimt metų perku įvarius rūbus, kokybė tikrai puiki. Iš audimo pirkta pukinė striukė, net ir po trejų metų yra puikios kokybės, neišlenda nei vienas pūkas.
Dėkojame už gerą žodį ir įvertinimą.
Rikas 2019-09-28 22:55:10
Pirkau sportinę aprangą, po pirmo skalbimo pradėjo irt siūlės. Nunešus į parduotuvę pasakė kad reik siųst ekspertizei. Gavus atsakymą nurodė kad aš pats netinkamai naudojau. Under armor, adidas ir nike laiko kuo puikiausiai ir kaina prieinamesnė. Venkit šios š*******o kontoros ;)
Apgailestaujame dėl šios situacijos. Prašome susisiekti su atsakingu asmeniu el. paštu atsiliepimai@audimas.lt. Aiškinsimės ir spręsime šį atvejį. Gražios dienos.
Darbuotoja 2019-08-14 09:22:55
Nors Lietuvoje ir žinoma įmonė, turinti gerą vardą, tačiau viena iš prastesnių darbo vietų. Atlyginimai labai maži, vadovai nekvalifikuoti, negerbiantys darbuotojų, nemokantys motyvuoti, pagirti ar paskatinti. Visiškai sovietinė valdymo sistema. Visi vadovai, patys sau faini ;D Vadovai kuria intrigas, apgalba darbuotojus jiems už nugaros, nesugeba patys pasakyti tiesos.Bjauri atmosfera. Darbuotojas jiems visiškai nesvarbus, tik ir laukia, kad išeitų ir ateitų nauji kuriems galėtų mokėti mažesnius atlyginimus :) Teko dirbti vienoje iš administracijos pozicijų (bijau pagalvoti, kaip parduotuvėse). Jokių papildomų privilegų be darbuotojo nuolaidos prekėms (apie 30proc). Pigiau būna tiesiog perkant per išpardavimus:) Iš tiesų gaila, kad tokia darbovietė, nes prekinis ženklas gana šaunus ir galėtų būti viena iš geriausių vietų dirbti Kaune. Galbūt po daug metų... Kol kas tikrai nerekomenduoju
Dėkojame už Jūsų komentarą ir apgailestaujame.
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir atsiprašome už iškilusius nepatogumus. Prašome atnešti kostiumą į pirkimo vietą arba parašyti tiesiogiai kokybės skyriui el. paštu atsiliepimai@audimas.lt. Padėsime išspręsti Jūsų klausimą.
Valerij 2019-08-01 17:50:05
Kiekvienais metais grįštam iš užsienio ir apsiperkam šioje parduotuvėje. Ir paaugliams ir sau su žmona.labai džiaugiamės modeliais, ypač kelnių ilgiu pasiūlymu, nes kitur nerandame tokios galimybės nusipirkti aukštam ūgiui. Kokybė labai gera lyginant su kaina. esam patenkinti - net pabosta, nesunešiojam.Sėkmės Audimui! Valerijus
Valerijau, dėkojame už gražius žodžius!
Labai džiaugiuosi didele suknelių pasiūla, tikras išsigelbėjimas karštai orais. Ne tik patogu, bet ir stilinga
Esu istikruju pasipiktinusi, gavau atsakyma kokio ir tikejaus kad atmes, nes pirkau tampres ir jos po pirmojo skalbimo nusipumpuravo.kokybes nulis ir sazines taip pat.pabandysiu kreiktis i vartotoju teises nes galn brangiai pirkau isjusu tas tampres 50e beveik.an nesimeto
Pries savaite nusipirkau drabuzi is audimo. KOSMARAS. Geda jusu prekems. Visas nusirutuliavo. Labai dziaugiausi nusipirkta preke, kainavo nepigiai 80 eur, pasitikejau audimo kokybe ir deja nepasilikau cekio. Gaila sumoketu pinigu. Preke tarnavo savaite. Kaina visiskai neatitinka kokybes.
Pirmom šių metų savaitėm turėjau nuotykį su šia įmone, kadangi nusipirkau jų siūlomus šortus sportui, tačiau po užsidėjimo 5 kartus, jie pradėjo irti per siūles keliose vietose, todėl jų struktūra ir estetinė forma tapo man nepriimtina. Nuėjus į parduotuvę, man buvo pasakyta rašyti pretenziją ir duoti šortus ekspertizei, taip ir padariau. Gavus ekspertizę joje buvo nurodyta, kad tai eksplotacijos padariniai ir kad aš kaltas, jog ši įmonė pardavinėja nekokybišką produkciją.Darbuotoja pardavus šiuos šortus atsiprašė su teigimu jog jie gauna procentą nuo pardavimų, todėl ji yra priversta pardavinėti šūdą.
Siūlau vengti šios įmonės, kadangi kainos didelės, o kokybė prasta. Šiuo metu turiu UnderArmor sportinę aprangą ir ji jau laiko ilgiau nei Audimo apranga, o kaina ta pati :).
Gaila, kad savo produkciją gaminate ne Lietuvoje, o iššaltininante (angl. to outsource) Kiniją. Dizainai kai kurie tiek pat gražūs, kiek Kudirkos Naumiesčio pradinių klasių mokytojos iškarpytos snaigės ant lango. Na, bent jau kepurės ir pirštinės visai nieko. Bet, ko gero, nieko daugiau iš jūsų nepirksiu, kol nepradėsit prekių gaminti Lietuvoje, ką sėkmingai daro jūsų konkurentai iš Utenos, beje, siūlantys daug mažesnę kainą, o jų darbuotojų algų vidurkis nėra kosmiškai nutolęs nuo jūsų. Pasitempkit ir negadinkit savo legendos!
Pc Ryo Audimo parduotuveje patys turejome ieskoieskotis reikiamu dydziu nes konsultantes labai uzsiemusios buvo plepejimu. Retai apsilankau audime panevezy, bet anksciau taip nebudavo. Gal vadovai pasikalbesite su konsultantemis, kad klientas yra pirmoje vietoje.
Pirkau audime striuke pukine kainavo 150e po dveiju dienu nuejo plemais juodais.nunesiau kad grazynt sako rasyk pretenzina niekas taip nebegrazina tada siuncia tyria.sako pamegink dar kart isplaut gal blogai inpregnuota striuke isploviau dar blogiau.ir mano kalte liko kad isploviau.labai suprastejo audimo kokybe.kelnes pirkau ir brokas megztinis ir brokuotas pradejo eit prekes brokuotos.arba gal tik utenos audime gal kituose miestuose ir gerai viskas.daugiau tai gyvenime nebepirksiu prekiu is audimo.labai likau nusiviles kad taip negerbe klijentu.pirgdami prekias labai gerai apziurekit viska.
Šiandien.18.10.14d.apsipirkinėjom PC "Mega " Audimo parduotuvėje..Sužavėjo nuosrabus aptarnavimas puikiai dirbusios komandos.Vardų deja nežinau bet dvi tamsios šaunios merginos puikiai sukosi mūsų pirkėjų rate.Nuoširdus ačiū už patarimus, pasiūlymus ir pagalbą renkantis jūsų prekes.
Sėkmės ir kantrybės su mumis.
Reda
Tikrai nerekomenduoju pirkti pūkinės Audimo striukės-palto, nes yra didelė tikimybė, kad ją išplovus pūkai supuls į gniužulus. Jeigu nunešite tokią "guzuotą" striukę į Sporto Gama parduotuvę Rokiškyje, pardavėja jums paaiškins, kad Jūs išskalbėte netinkamu skalbikliu, kad pridėjote per daug skalbiklio, kad netinkamai išskalavote ir nemokėjote išskalbę išpurtyti. Ir nebandykite prieštarauti, nes būsite išvadintas Negatyvu! Va taip va:-)
Noriu padėkoti labai šauniai pardavėjai kuri dirba ogmios centre audime, gaila, bet tiksliai vardo neatsimenu, Ernesta gal ar Erika, bet labai maloni, jauna pardavėja, kuri be jokių problemu būdama lietuve kalbėjo su mumis rusiškai, viską paaiškino, aprodė, ......../ padėkojo kad apsilankėme, palinkėjo gražios dienos, visa ta laiką mergina buvo su šypsena veide ! Ačiū jai ! Tikra šaunuolė, norėtųsi, kad visuose parduotuvėse taip pasitiktų ir išlidetu klientą.
Ačiū labai parduotuvės "Audimas", esančios PC "Saulės miestas" Šiauliuose, vadovei Ligitai už nuoširdų rūpestį ir supratimą.
Kelis kartus teko lankytis minėtoje parduotuvėje ir kiekvienu kartu buvau maloniai aptarnautas.
Dėkui vadovei Ligitai.
Esu audimas kliantas nuo mazdaug 2009 2010 buve pasitaike visokiu reikalu aisku buna nera ka noreti bet dabar nusipirkau treninga 110e 5, 6 plovimai ir nubluko zodziu siaip viska perku treningus striukes maikes koines viska viska visiems draugams visad girdavau sakydavau eikit i audima, kad labai gera kokybe nelygint su nike adidas ir pan bet nuvyle tad nutariau jei dar karta pasikartos kai nusipirksiu kita aplenksiu sia parduotuve nes kokybe suprastejo.
Dirbau PC Panorama Audime. Ir tik geriausi atsiliepimai, tiek kolektyvas, tiek vadove. Atlyginimas mokamas laiku. Nors nera didelis. Minimumas400, bet yra bonusai kiekviena menesi, tai apie 550-600 uzsidirbi. Aisku didelis minusas tas, kad turi "kariauti" del kliento, nes aceit sau isimusi "suma", nuo kurios skaiciuojamas tavo menesio bonusas. Del drabuziu kokybes, nieko negaliu pasakyt, ivairiu atveju pasitaiko. Ir brokuotu prekiu ir zinoma nepatenkintu klientu. Prekes visada priimamos atgal (su etiketemis), taip pat esant brokui, drabuzis turi 2metu garantija. Todel nereiketu stebetis, kad konsultantes priima jusu prekes (brokuotas) visiskai saltu veidu, nes tai yra normalu ir visokiu atveju pasitaiko.
Daznai kaltina klientai pardavejas-konsultantes del kokybes, na bet juk ne jos siuna tuos drabuzius. Kainos zinoma nemazos, bet kokybe atitinka kaina.
Norint įsidarbinti į klijuotojas, kokios darbo sąlygos? Klausiu todėl, kad Audime yra didelė darbuotojų kaita... Kokia psichologinė atmosfera šioje įmonėje? Girdėjau, kad moka tik 400 EUR., į rankas... Ar tai tiesa? Ar normalus kolektyvas?
Dažnai perkame Audimo prekes PC Saulės mieste, Šiauliuose.
Dėkoju skyriaus vadovei Ligitai už nuoširdžią pagalbą, renkantis rūbus ir išsamią informaciją apie prekes.
Alma B.
Likome labai nusivylę Audimo parduotuvės Megoje merginu aptarnavimu. Pirktas treningas, vaikinui buvo per trumpos kelnes, atejom pakeisti, tačiau treningas pakeistas nebuvo. Buvom nurekti, ir buvo sakyta kad nedristume gincytis, nors klientas pagal visas taisykles tuti pirmenybe. Plius, treningas turejo buti vienareiksmiskai pakeistas nes buvo su etiketimes (nenuluptomis), buvo ir cekis ir nuo pirkimo buvo praejus nepilnai viena diena. Tikiuosi i si atsiliepima bus tinkamai atsizvelgiama. Labai slyksciai elgesi blondine ir parduotuves administratore tamsiaplauke. Likom pasiskyksteje.
Skaitau komentarus, ir baisu. Nežinau, gal man tada tik pasisekė. Bet pirktas palats pukinis buvo Audime, Kauno Akropolyje ir nešiojiosi labai gerai. Nešiojiu ir po šiai dienai. Niekur nepradėjo plyšti, nei plunksnos ar pūkai iškrito. Šilumą laiko. Nusibodo modelis, kita ten pat pirkau ir nešiojiu kuo puikiausiai, žiema prie -20 nėra šalta nei su vienu. Daug kitų daiktų turiu pirktu audime, kuo puikiausiai nešiojas ir kokybe esu labai patenkinta. Kainos tikrai nemažos, dėl kokybės verta tiek mokėti.
pries savaite pirkome suknele kaune vilniaus gatveje ir tikejomes kokybes uz 49eurus taciau ziauru kokia nekokybiska po skalbimo viskas istyso ir siules issikraipe gaila kad pasitikedami lietuviska kokybe nepasiemem cekio

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA atnaujino verslo dovanų ir reklaminės tekstilės asortimentą. Naujų 2020 metų katalogų teiraukitės giftika@giftika.lt

"Ignitis grupė" keičia nuomonę: išsaugos privilegiją "tylintiems" investuotojams 08-06 09:48
Lietuvos energetikos milžinė "Ignitis grupė", dar antradienį grasinusi naikinti dalyvavimo jos rengiamame viešame akcijų siūlyme (angl. initial public offering, IPO) privilegiją visiems...
Notarai: Registrų centre dar stringa NT sandorių sistema
Notarai: Registrų centre dar stringa NT sandorių sistema 08-06 09:36
Registrų centre dar stringa Nekilnojamojo turto sandorių viešoji elektroninė paslauga, teigia notarai.
Prezidento patarėjas: Astravo AE realiai pradės veikti ne anksčiau kaip metų pabaigoje 08-06 09:35
Baltarusija penktadienį gali oficialiai atidaryti Astravo atominę elektrinę (AE), tačiau tai bus tik simbolinis veiksmas, o realiai jėgainė galėtų pradėti veikti ne anksčiau negu šių metų...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%