Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auderas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Auderas

Atsiliepimai apie Auderas, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Auderas, UAB

UAB AUDERAS 2021-08-02 21:06:17
Konstatuoju faktą tau, išsirinkai pats ir atsiunčiau šitą kuris buvo ant šito amerikono ir tu to nepaneigsi, kad ir kaip norėtum čia dergtis ir vaidinti nuskriaustą.Tau buvo aiškiai pasakyta yra toks kokį matai foto ir tau viskas tiko.
Visos prekės būna priimamos atgal be jokių problemų.Dėja ne tau, nes siuntinėt nx manęs ir siūlyt pačiulpt nereikėjo, tai kaip sakiau gali apsikabinęs tą bamperį visas siūlytas man procedūras atlikti pats.
Žargonai tavo komentare ten tokie kaip perekūpai, gaidžiai, marozai tik dar kartą patvirtina tavo tikrajį veidą.Gali čia nebeteršti eterio.
AM
Linas 2021-08-02 13:48:47
Nuotraukoje ir pagal pardavėją buvo nurodyta viena dalis (amerikietiškos versijos), o atsiuntė europietišką, o paprašius pasiimti dalį atgal ir gražinti pinigus, išgirdau keiksmažodžius ir vietovardžius, o dabar dar meluot drįsta.
Linas 2021-07-23 19:23:17
Paskambinus ir susitarus dėl konkrečios detalės, atsiuntė ne tą prekę, o paskambinus ir paprašius gražinti pinigus, o prekę atiduoti jiems išvadino gaidžiais bei visokiais kitais necenzūriniais žodžiais, bei pasiuntė ant trijų žodžių. Marozai, perekupai, nepatiki žmonės niekam nelinkėčiau susidurti su tokiais sukčiais. Žmonės būkite atidūs, jie a*******i
Komentarą rašyti yra viena, o tiesa kokia?Paskambinai užsisakei bamperį, sakai reikia tokio, pasakiau, kad yra toks kokį matai ant automobilio nuotraukoje, sakai ok tinka.Nuiimu, išsiunčiu.Skambini po kelių dienų jis man netinka, tau sakau, pats sakei toks tinka kokį matai, kodėl dabar reiški pretenzijas, o tu ką man pasakei? pašol nx ir padėjai ragelį.Už poros minučių skambini, atsakiau pagal tave, kad pats ten gali eiti, tavo atsakymas čiulpk b...Ir ką tu čia nori pasakyti dabar, kad tu mane gali siuntinėti kur nori, b.. šerti ir aš dar su viskuom taikstysiuosi? Visą tai ką man pasiūlei gali pats daryti kartu su tuo bamperiu Džiugai.Išmok pats bendrauti.
Nuvažiavau paklausti dėl vw passat priekinio sparno bet mus su sūnumi užpuolė du dideli šunys pririšti prie būdos su ilgais šniurais jokių voljieru ar tvoros ženklai sudeti kad piktas šuo, bet mano manymu šunys turi būti uždaryti dienai ir dar dirbdamas prie automobilio ardymo asmuo glostydamas šuni sakė su pašaipa"gerai dirba savo darbą" dėl šito aš dar kreipsiuos į instancijas nes mus labai išgąsdino ir laimei neįkando.
Konkretūs žmonės, įmonės direktorius Marius apie mano pirktą automobilį pasakė viską sąžiningai visus jo trūkūmus.Šaunuoliai, kuo daugiau tokių žmonių

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Visorių g. 2-307, LT-08300 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Medikų algoms didinti papildomai skiriama 26,2 mln. Eur
Medikų algoms didinti papildomai skiriama 26,2 mln. Eur 09-17 14:21
Gydymo įstaigoms valstybė už paslaugas mokės daugiau, šios lėšos bus nukreiptos didinti medikų darbo užmokesčiui.
V. Juzikis. Pagaliai vėjo turbinose
V. Juzikis. Pagaliai vėjo turbinose 09-17 13:45
Praėję metai Lietuvos elektros energijos gamybai iš atsinaujinančių šaltinių buvo rekordiniai: neskaičiuojant Kruonio hidroelektrinės, penktadalį visos šalyje suvartotos energijos pagamino saulės...
Klaipėdos pašto vizija – daugiafunkcis F. W. Argelanderio mokslo ir meno centras 09-17 13:31
Klaipėdos centrinio pašto rūmų komplekse tikslingiausia įkurti daugiafunkcę kultūros erdvę – Klaipėdoje gimusio pasaulinio garso mokslininko astronomo F. W. Argelanderio (1799–1875) vardo mokslo...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Goldman Sachs 396,68 -1,31%