Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Audėjo prekybos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Audėjo prekybos centras

Atsiliepimai apie Audėjo prekybos centras, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Audėjo prekybos centras, UAB

Aleksandra 2020-10-29 00:35:06
Nusipirkom kampa, po menesio naudojimo visiškai visas traška

gal galėtumėte mums elektroniniu paštu info@audejobaldai.lt atsiųsti daugiau informacijoskokį baldą pirkote ir kas jam nutiko ?
Nusipirkom kampa, po menesio naudojimo visiškai visas traška
Uzsakiau minksta kampa, issirinkau gobelena, sumokejau avansa. Po 36 dienu man pranese, kad tokios spalvos kampu negamina
Reiškiu didelį nepasitenkinimą šia įmonę. Užsakiau lova "Montana" ją gavau už daugiau nei dviejų mėnesių kitos spalvos, kadangi Jūsų darbuotoja Ingrida nežinojo, kad yra šios lovos dviejų spalvų (puiki darbuotojų konpetencija), atsisakiau užsakymo ir paprašiau, kad užsakytų naują, sake atveš už menesį, sakau tiek jauto, vėliau paskambino už menesio ir sakė, kad lovos išvis nepristatys. Skambinau Neringai šios įmonės direktoriaus pavoaduotojai, ji mane aprekė, bendravo nemandagiai net neatsiprašė, o sakė: "Jūs pats kaltas, kad į tokią įmonę kreipiatės" - puikūs žodžiai pavaduotojos. Labai nepagarbus bendravimas su klientu, niekada nerekomenduočiau šios įmonės niekam. Šis tekstas skritas įmonės vadovui.

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Skautu g. 15, LT-92281 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis
Lietuvos metų automobiliu pirmą kartą tapo elektromobilis 11-27 22:48
Komisijos nariams labai tolygiai paskirsčius balsus, nugalėtojas išaiškintas po kelių perskaičiavimų.
Iranas kaltina Izraelį mokslininko, siejamo su branduoline programa, nužudymu
Iranas kaltina Izraelį mokslininko, siejamo su branduoline programa, nužudymu 11-27 21:34
Iranas penktadienį pranešė apie vieno iš iškiliausių šalies branduolinės fizikos specialistų nužudymą per išpuolį šalia Teherano, apkaltino dėl šios atakos Izraelį ir pagrasino "rūsčiu kerštu".
JAV apeliacinis teismas atmetė D. Trumpo skundą dėl rinkimų Pensilvanijoje
JAV apeliacinis teismas atmetė D. Trumpo skundą dėl rinkimų Pensilvanijoje 11-27 20:43
JAV federalinis apeliacinis teismas Filadelfijoje penktadienį atmetė prezidento Donaldo Trumpo pastangas užginčyti jam nepalankius rinkimų rezultatus byloje, galinčioje pasiekti Aukščiausiąjį Teismą.

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%