VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "Atrankos" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Atrankos, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Profesionalus ir šiuolaikiškas žvilgsnis į Jūsų karjeros ir personalo paieškas.
Kad rytas prieš darbo pokalbį būtų ramus, o stresas nekalbėtų už Jus!
2020-06-29 16:18
  • Ką reikia daryti su jaučiama įtampa darbo pokalbio metu, ar tai normalu?

Per darbo pokalbius jaudinasi beveik visi! Pastebėjome, jog net ir labai stiprūs vadovai, kuriuos matėme darbinėje aplinkoje, per darbo pokalbius, kuomet patys tampa kandidatais, gali tapti neatpažįstami. Ir tai normalu – juk į darbo pokalbius einame retai, tai ne kasdieninė, įprastinė veikla. Matome, jog jaudinasi ne tik kandidatai, bet ir darbdaviai vesdami darbo pokalbius,ypač tie, kurių įmonėje yra reta darbuotojų kaita ir ši veikla jiems nėra savaime suprantama bei praktikuojama.

Pagrindinis tikslas darbo pokalbio metu kandidatams turėtų būti ieškojimas būdų, kaip sumažinti nerimą ir jaudulį, nesistengiant visiškai ,,jo eliminuoti”. Pirmasis žingsnis, kurį siūlome – pokalbio pradžioje galite tiesiog apie tai užsiminti, nes garsiai įvardinus, atsiranda mažesnis noras išoriškai nuslėpti atsirandančias jaudulio pasekmes.

Vis dar vyrauja nuomonė, kad darbo pokalbis yra tolygus ,,kvotimui", o žmogus, kuris veda pokalbį ir bando ,,prigauti" pašnekovą, agresyviai siekia išsiaiškinti tai, ko pašnekovas nenori pasakyti ar ką slepia. Tačiau šiomis dienomis dominuoja profesionalus ir konstruktyvus darbo pokalbis, skirtas išsiaiškinti kandidato pasiekimus, asmenybės ypatumus, poreikius bei stipriąsias savybes. Vis mažiau darbdavių nori ,,sukirsti” kandidatą, nes suvokia darbdavio įvaizdžio svarbą. Tad ir darbo pokalbis tampa labiau teigiama, mažiau įtampos keliančia, patirtimi.

  • Ar reikia mokytis atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus ir tokiu būdu sumažinti nerimą?

Daugelis kandidatų, norėdami pasiruošti darbo pokalbiui mėgsta prisiskaityti internete dažniausiai užduodamus klausimus ir išmokti atmintinai atsakymus jiems, tad to daryti tikrai nereikia. Tačiau pokalbiui pasiruošti yra būtina, nes kartais net ir tie patys "išgooglinti" klausimai gali padėti geriau suvokti tam tikrus dalykus. Geriausia – nuoširdžiai sau atsakykite į klausimus: kokios yra mano stiprybės ar siekiai? Koks aš esu darbuotojas? Kokioje aplinkoje man gera dirbti? Kokių kolegų noriu būti apsuptas? Kokia įmonės kultūra man yra tinkama? Tik taip galėsite suprasti, ko pačiam labiausiai norisi. Taip pat nepamirškite, jog kompetentingas žmogus, vedantis pokalbį supranta, kai šnekate nuoširdžiai, ir kai tiesiog siekiate save ,,parduoti’’ sakydami viską, kas yra socialiai priimtina ar pageidautina.

  • Ar verta vaikščioti į visus pokalbius, į kuriuos esate kviečiamas?

Svarbiausia - žinoti savo tikslą. Jei esate 100 % tikras, kokios pozicijos norite ir į kokias kompanijas eisite dirbti, tuomet negaiškite nei savo, nei kitų laiko. Eikite tikslingai tik ten, kur tikrai manote, jog norėtumėte dirbti. Bet jei dar abejojate arba ieškote savo srities ir savo svajonių darbdavio – darykite tai drąsiai ir eikite susipažinti. Atvirai pasikalbėkite, apsikeiskite kontaktais ir turėkite galimybę pokalbių metu geriau pažinti ne tik save, bet ir rinkoje esančius darbdavius.

Norite prieš darbo pokalbį jausti pasitikėjimą savimi bei užtikrintumą? Kviečiame į konsultaciją, kurios metu mes padėsime Jums pasiruošti darbo pokalbiui ir gauti trokštamą darbo pasiūlymą! Laukiame Jūsų, susisiekite: info@atranka360.lt ar tel.: 8 630 33360.

Kiti ATRANKOS pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas: karalius Mindaugas atvėrė Lietuvai duris į Europą
Prezidentas: karalius Mindaugas atvėrė Lietuvai duris į Europą 07-06 13:54
Lietuvai pirmadienį švenčiant Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad vienintelis šalies karalius atvėrė jai kelią į Europą ir Vakarus, o Lietuvos...
Keičiasi "Tele2" grupės generalinis direktorius Švedijoje
Keičiasi "Tele2" grupės generalinis direktorius Švedijoje 07-06 13:18
Keičiasi "Tele2" grupės prezidentas ir generalinis direktorius Švedijoje. Andersas Nilssonas palieka įmonę, o nuo 2020 m. rugsėjo 15 d. šias pareigas pradės eiti Kjellas Mortenas Johnsenas.
Nusipelniusiems savo šaliai – valstybiniai apdovanojimai
Nusipelniusiems savo šaliai – valstybiniai apdovanojimai 07-06 12:43
Prezidentas Gitanas Nausėda Liepos 6-osios – Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Xerox 15,73 +3,83%
CBS 40,77 +3,63%
Macy's 6,80 +3,34%
Manchester United 16,22 +2,98%
FedEx 155,48 -0,75%
Avon 5,60 -0,88%
Cisco 45,63 -0,93%
Facebook 233,42 -1,74%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 1,75 +0,57%
Sidabras 16,26 +7,90%
Auksas 1715,91 +1,95%
Vištiena 1,52 +19,69%
Nafta 40,65 +2,08%
Benzinas 0,88 +49,15%
Ryžiai 510,00 -9,57%
Kava 3,30 -3,23%