Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Atrankos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Atrankos

Atsiliepimai apie Atrankos, UAB

Atranka360

Profesionalus ir šiuolaikiškas žvilgsnis į Jūsų karjeros ir personalo paieškas.
Parašyk savo nuomonę apie Atrankos, UAB

Mantas 2019-05-20 11:41:00
Buvo pasikvietę į pokalbį, po poros minučių sako, kad mano patirtis netinka darbo pozicijai. Pasidarė įdomu kodėl apskritai kvietėsi, išsiaiškinome, kad net mano CV neturi (buvau siuntęs kažkada anksčiau, bet tuo metu jau nebeturėjo) ir paprašė atsiųsti el. paštu. Sugaišau laiko be reikalo.
Laba diena, Mantai,

Ačiū, kad pasidalinote savo patirtimi, suprantame Jūsų nusivylimą. Kviesdami kandidatus į darbo pokalbį, visuomet informuojame dėl kokios konkrečiai pozicijos norime pasikalbėti. Tam, kad galėtume išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją, prašome patikslinti savo kontaktinę informaciją, todėl kviečiame susisiekti: info@atranka360.lt

Pagarbiai, Atranka360
Jurkunaite 2019-02-21 09:53:37
Nu kas cia per kompetetinga imone, jeigu nesugeba laikytis pazadu. Negaliu pakesti, kai vienaip sneka, o kitaip elgiasi. Jeigu sakot, kad paskambinsit betkuriuo atveju del darbu, tai ir skambinkit, praneskit kokia situacija! Savaite laiko jokio skambucio. Tai kam tusciai kalbeti ir zadeti.

Ačiū, kad pasidalinote nuomone, suprantame Jūsų nusivylimą.

Kandidatams, dalyvaujantiems atrankose, visada suteikiame grįžtamąjį ryšį, tik skiriasi forma: informuojame telefonu arba el. paštu. Jus asmeniškai apie atrankos pabaigą informavome el. paštu.

Dėl kitų darbo galimybių pasiūlymo - skambiname kandidatams tais atvejais, kai įvertinę patirtį, kompetencijas ir lūkesčius, matome atitikimą ieškomai pozicijai. Tokiu atveju susisiekiame su potencialiu kandidatu ir pristatome jam poziciją, o tada kandidatas nusprendžia, ar norės dalyvauti atrankoje.

Šiaip raginame visus kandidatus būti aktyviais ir kilus klausimams būtinai pasiskambinti dėl situacijos išsiaiškinimo - mes mielai į juos atsakysime. Sėkmės!
Dalia 2019-01-27 20:35:17
Neigiamai vertinu įmonę ir nesiūlau naudotis įdarbinimo paslaugomis. Du testus atlikau, klausymų ~463, papildomas testas dar 1 val. Po testų skaudėjo galvą, tik pagalvokit apie ~463 klausymai. Į darbo pokalbį niekas nepakviete. Pasityčiojimas!!! Ir dar darbdavys testuoja ar reikia darbuotojo! Nes įmonė nekompetetinga iš karto įdarbinti.
Sveiki, Dalia, pagal Jūsų nurodytus kontaktus mes nematome, jog mūsų įmonėje atlikote testus. Tam, kad galėtume išsiaiškinti situaciją, Jums reikėtų patikslinti savo vardą ir el. paštą, todėl kviečiame susisiekti: info@atranka360.lt

Testų atlikimas yra tik viena mūsų atrankos proceso sudedamųjų dalių. Deja, bet vien testų atlikimas negali užtikrinti kandidato sėkmės atrankoje, nes galutinį sprendimą dėl kandidatų priima darbdavys, įvertinęs jo profesinės patirties atitikimą ieškomai pozicijai bei atliktas užduotis, tarp jų ir testus.

Atranka360
Apgauta 2018-05-07 11:25:36
Jaučiuosi apgauta, nes įmonės darbuotoja ilgai gyrė darbdavį ir žadėjo, kad po bandomojo man bus pakeltas atlyginimas. Patikėjau vadybininkės žodžiais, bet pradėjusi dirbti gavau iš darbdavio sutartį, kurioje buvo nurodytos visai kitokios darbo sąlygos. Pakeičiau darbą, pasitikėdama geromis agentūros rekomendacijomis, o finale sužinojau, kad net bandomuoju nebuvo planuojama mokėti tiek kiek prašiau. Manau, kad turėtumėte atsakingiau perduoti informaciją, kurią Jums iškomunikuoja darbdavys ir negrąžintį darbdavio tik tam, kad jam įtikti.
Laba diena, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Apmaudu, kad gavote Jūsų lūkesčius, neatitinkančią darbo sutartį. Mes negalime daryti įtakos pasikeitusiai darbdavio pozicijai dėl tam tikrų sąlygų, todėl tikime, kad sprendimą priimti darbo pasiūlymą ar jo nepriimti padaro pats kandidatas. Mums sudėtinga analizuoti šią situaciją su žmogumi, kurio neatpažįstame. Būtų daug produktyviau jei kreiptumėtės į mus asmeniškai (info@atranka360.lt), nes mums svarbus grįžtamasis ryšys ir su šia atranka susijusios detalės.
Gerb. Staliau, ačiū už Jūsų pastebėjimą :) Iš tiesų yra priešingai - visą laiką dirbome šviesoje, tik kitose įmonėse :) Todėl mūsų bendrai sukaupta patirtis personalo paieškos ir atrankos srityje siekia beveik 15 metų. O 2014 m. įsteigta įmonė pavadinimu Atranka360, kurioje toliau ir naudojame savo įgytas kompetencijas.
Neturiu aukštojo, bet vistiek nesuprantu - įmonė registruota 2014 m., o "personalo atrankų srityje dirbame nuo 2003 metų". Tai ką dirbote šešėlyje 11 metų :)?

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas 06-20 20:52
Borisas Johnsonas, buvęs Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras ir Jeremy Huntas, dabartinis užsienio reikalų ministras, susirungs galutinėje dvikovoje dėl naujojo Konservatorių...
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė"
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė" 06-20 18:03
Alchemija, kai nugaros skausmas ir intymūs prisiminimai sulig kiekvienu aktorių gestu, butaforijos detale, spalviniu sprendimu prieš jūsų akis kas sekundę virsta kūryba, atsitinka vis rečiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%