Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Atostogauti, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Atostogauti

Atsiliepimai apie Atostogauti, UAB

Gyvename, kad keliautume ir keliautų mūsų klientai!
Parašyk savo nuomonę apie Atostogauti, UAB

Žydrūnė
2022-06-27 21:39:52
Ačiū Andriui už suorganizuotą puikią kelionę.Grįžome patenkinti ir pailsėję, viskas sklandžiai ir puikiai suorganizuota.Ačiū Jums už patarimus renkantis viešbutį, manau kreipsimės dar ne kartą.
Renata 2022-05-16 09:01:42
Nuo pat pradžių buvo labai atkaklus. Jo dėka nusprendėm vykti į kelionę. Viešbutį išsirinkau pati. Jis patvirtino, kad mano pasirinkimas geras. Nuvykus, kambarys buvo kaip pas bobutę kaime. Buvo prašęs naujai remontuoto kambario. Gavau sulopytom ir suskilusiom sienom. Užsisakėm 9n. 10d. kelionę. Kaina nemaža, nes dienų daug, bet tik jos matomos sutartyje. Pirma ir paskutinė dienos, buvo išbrauktos. Jų nebuvo. Nes atskridom 21h, o išvykom 6.40h ryto. Srydžių laikai buvo nederinti, o juk galima buvo dienas tada pakoreguoti. Andrių rinkomės iš gerų atsiliepimų, mano patirtis su juo nekokia. Ko paklausi, to nežino. Ko nežino, atsiunčia nuorodas, iškirptas citatas. Paaiškinti nelabai gaunasi. Turėtų vadybininkas ne vien kelionės sutartis sudarynėti, o plačiau savo darbą išmanyti. Kol sutartis nebuvo pasirašyta, viskas klostėsi puikiai. Po to, sunku buvo jį pagauti. Buvo dingęs, nepranešęs, išvyko. Reikėjo jo ieškoti, nes iškilo klausimų. Nelabai daugiau norėčiau to patirti. Balsas malonus, o pats aptarnavimas, kompetencijos dar trūksta. Iš 10, vertinčiau jo darbą 6. Patyriau daug nervų su juo.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, nuoširdžiai gaila, kad atostogos Jums paliko ne pačius geriausius įspūdžius.

Norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog siūliau viešbučius, kurie yra patikrinti ir turi gerus atsiliepimus iš grįžtančių klientų, todėl gaila, jog nė vienas viešbutis neatitiko Jūsų lūkesčių. Stengiausi, kad gautumėte naujai renovuotą kambarį ir toks mano prašymas atsispindėjo kelionės dokumentuose: “Remarks: If possible, please, room on 2nd floor, renovate, with baby cot, thank you”. Tačiau noriu pažymėti, jog atvykimo dieną poilsiautojai apgyvendinami viešbučio administracijos nuožiūra laisvuose užsakyto tipo numeriuose.

Atostogų metu negavau iš Jūsų jokių nusiskundimų dėl viešbučio kambario, todėl negalėjau žinoti ar kambarį gavote tokį, kokį tikėjotės, todėl negavęs nusiskundimų negalėjau ir galimybės ką nors pakeisti. Kelionės metu atsiradus nepasitenkinimui, pretenzijos be nepagrįsto delsimo turi būti pareiškiamos kelionės vadovui, kelionių organizatoriaus vietiniam atstovui arba kontaktiniam centrui. Tačiau, partneriai Graikijoje taip pat patvirtino, jog negavo jokių nusiskundimų dėl kambario Jūsų buvimo Graikijoje metu.

Suprantu, kad skrydžių laikai nėra pačiu patogiausiu metu, tačiau skrydžių laikus nustato skrydį vykdantis oro vežėjas. Pasirinkti kito skrydžio laiko, jei tą dieną yra vykdomas tik vienas skrydis, nėra galimybės.

Taip pat netiesa, jog buvau nepasiekiamas arba mano suteikiama informacija buvo netiksli. Skrydžio dieną, nors tai buvo šventinė diena, gavote atsakymą į užduotą klausimą. Su Jumis buvo bendraujama nuolat, todėl gaudavote tikslius atsakymus tiek telefonu, tiek raštu.

Dar kartą apgailestauju dėl patirtų nepatogumų.

Andrius
Ačiū už kaip visada puikiai suorganizuotas atostogas!!! Dėkui už mums sutaupytą laiką, besirenkant jas. Mūsų visų atostogų organizavimas būna atiduotas į Andriaus rankas, bet nė karto nesame nusivylę. Galbūt dėl to, kad žmogus turi begalinį žinių ir patirties bagažą. Tiesiog profesionalus vadybininkas!!!!!
Likom labai sužavėti mums pasiūlytu viežbučiu, kelione užskaityta 100%.
Dydelis Ačiū Andriui, kuris netgi keliones metu sprendė mums iškylusius klausimus????
Rekomenduoju 100 %
Puiki kelionių organizavimo įmonė, pasitikiu 100%. Nuo pat įmonės įkūrimo keliaujam, niekuomet nenuvylė. Pataria, rekomenduoja pagal poreikius, domisi kelionės eiga. Rekomenduojame Andrių ir atostogauti.lt
Keliavome į Dubajų, Turkiją, Kretą, Egiptą...ir ne po vieną kartą!
Paskutinė kelionė 2022-05-06.
Pasinaudojome šios agentūros paslaugomis. Labai džiaugiames tą padarę. Atostogavome Turkijoje : 05.03-05.10. Viskas buvo išties tobula - lokacija nuo orouosto, pats viešbutis, maitinimas, pramogos ir t.t. Ačiū, Andriau už fainas atostogas. Renkames šio žmogaus paslaugas jau nebe pirmą kartą ir esame 100% patenkinti
Mūsų kelionė į JAE buvo puiki nuo pat pradžios ir iki paskutinės akimirkos. Nuostabus viešbutis, labai skanus maistas, gavome kambarį, kokio ir pageidavome (su vaizdu į Mariną paskutiniame aukšte). Sklandūs skrydžiai. Namo sugrįžome kupini pačių geriausių emocijų ir be abejonės savo atostogų planavimą ir vėl patikėsime Andriui. Nuoširdžiai dėkojame :)
Tiesa, paminėsiu dar svarbų dalyką, kaip Chek-IN. Klausiau kokius 5kartus ar padarys jį. Sakė, taip padarysiu, kaskart vis primindavau jam apie tai. Išskridimo dieną, patikrinau ar jį padarė, NE, jis nebuvo padarytas. Kaip ir visa kita, taip ir tai, nepadarė. Tik paskambinau likus kelioms val. iki skrydžio pasiteirauti jo, tada tik pranešė, kad chek in galės padaryti darbuotojai oro uoste.
Dėl draudimų taip pat, siūlo visus perteklinius draudimus, nors dėl saviizoliacijos draudimo, nebereikėjo, nebebuvo jos.
Ačiū Andriui, visada, visus lūkesčius pateisinančios rekomendacijos, nė viena kelionė nenuvylė, tad dar kart ačiū ir visokiariopos sėkmės....
Ieškodami kelionės, iš Coral Travel agento gavom pasiūlyma i Albatros Citadel viešbutį. Nuvažiave atsidūrėme rojuje. Oras buvo labai vėjuotas, bet tai netrugdė džiaugtis aplinka ir šildomais baseinais. Maistas buvo puikus, visi viešbučio langai išeina į jūrą, aptarnaujantis personalas tiesiog nuostabus. Esam labai labai dėkingi už kelionę. Ačiū jums labai ????????????
Andrius yra šios srities profesionalas. Jei norite atostogauti - kreipkitės į jį! Rekomenduoju!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?