Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Atitvara, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Atitvara

Atsiliepimai apie Atitvara, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Atitvara, UAB

Esu labai patenkinta "Atitvaros" firmos darbuotojų darbu. Viskas laiku, kokybiška. Darbininkai mandagūs, paslaugūs. Rekomenduoju kitiems. Sekantį kartą riksiuosi tą pačią įmonę. Ačiū
Nesiulome net didziausiam priesui susitikt su tokiais meistrais... apeikit sita firma...
Nukentėjęs nuo tokių sukčių
2022-07-07 14:08:40 IP 2be6bppj
Ona 2022-06-13 18:03:15
Labai džiaugiuosi naujais langais namuose! Gerai, kad nepatikėjau neigiamais komentarais... Ne veltui sakoma, kad lietuvis kenkia kitam, jei pastarajam sekasi. Nusivyliau mūsų tauta. Meistrai atvažiavo, padarė viską gerai, esu labai patenkinta.
Gal užteks patiems apie save teigiamus komentarus rašyt. Ar chamas direktorius saviem darbuotojam įsako privalomai po komentarą parašyt?! Gėda !!!!! Šūdarankių firma! Patikėkit, turėjau reikalų su jais tai ir po šiai dienai gailiuosi!!!
Vilma 2022-04-28 19:48:09
Stiklino balkona, siaubas. Užsakiau aliuminio spalvos, pagamino baltus, (vadybininkas vis aiškino, kad jei renovuos namą pilkus išims, o bati gerai :)))) Skardas prisuko nelygiai, vienur tarpas, kitur prieina, į visas pastabas vienas atsakymas- kitaip neina padaryti, Langus atvežė nubrozdintus, jojkomis apsaugomis neapklijuoti, montuoja tragiškai, jei atsivežė skardos gabalą palangei, tai tokią ir prisuko, kad nereikėtų pjaustyti ir lankstyti ir visai nesvarbu, kad ji 20 cm. išsikišusi, Dirba netvarkingai, nieko nesaugo, Kaimynai vaikšto ir komentuoja kaip baisiai įstiklino. Uždėsiu ant stiklo įmonės pavadinimą, kad visi žinotų kieno darbas :)))Kuo toliau nuo tokių meistrų.....
Ir pas mane taip sudėjo, daug broko, rėmai subraižyti, sienos apdaužytos, lauko palangės kreivos, niekam nerekomenduoju.
Užsisakiau šiltnamį. Sutartu laiku atvežė ir pastatė, dėkoju. Viskuo esu patenkinta, meistrai dirba kokybiškai.
Nusivylęs klientas
2022-04-08 10:09:37 IP 2be6bppj
Košmaras o ne įmonė. Durys nekokybiškos - negalvojau, kad šiais laikas gali sau leisti tokį "šūdą" gaminti ir išvertę akis aiškinti kad čia viskas gerai padaryta. Direktoriaus bendravimas žemiau valytojos lygio. Prisišaukti ištaisyti pridarytas ar nedadarytas nesąmones neįmanoma. Niekam nesiūlau su tokiais A********S turėti reikalų!!!!
Neusakinekite lauko durų nes labai nusivilsite rasoja užšąla neina rytais atidaryti jo būna uzsale durys yra nekokybiskos
Egidijus 2021-12-24 10:04:04
Esu maloniai nustebintas tiek durų kokybe (kainos atžvilgiu), tiek meistrų darbu, buvo menkas nesusipratimas su apvadais, bet montuotojai pažadėjo sutvarkyti per kelias dienas ir man net nedalyvaujant, po kelių dienų grįžus namo, radau pilnai užbaigtą darbą. tikrai rekomenduosiu savo pažystamiems.
Čia patys sau pagiriamuosius komentarus rašote?! Egidijau, gal užgėręs pora dienų buvai kad net namie nebuvai ir akys nekaip rodo?! O tai kaip galėjai pasirašyti darbų priėmimo/užbaigimo aktą jeigu pilnai darbų neužbaigė?!
Pritariu 200%... konkreti "šūdarankių" kontora, tiesiogine to žodžio prasme, ir bendravime, ir veiksmuose.
Povilas 2021-11-15 18:12:28
Tokių asilų ir chamų dar paieškoti reikia! Niekam nerekomenduoju turėti reikalų su šia įmone. Direktorius absoliutus kvailys, nemandagus ir visiškai nesiskaito su klientais, tipo pats kaltas, kad pirkai šūdą….
Visiškai pritariu!!!! Tikrai neprasidėkit su tokia įmone! Apie direktorių irgi visa teisybė parašyta! Labai gailiuosi, kad per vėlai komentarus paskaičiau ir prasidėjau su tokia įmone, nes kokybė apgailėtina (tai net ne kokybė o šlamštas!!!), geranoriško bendravimo ar bendradarbiavimo iš jų pusės nėra, "Broko" pridaryto nesiteikia ir net nenori ištaisyti. Ir jei jau turit su jais reikalų.... tai jokiu būdu nemokėkit visų pinigų, kol kokybiškai neatliko/neištaisė savo darbo "broko"!!!!!!
Jonas 2021-06-15 14:53:55
Fake komentarai,

Jie dėjosi prieš kelis metus langus ir liko patenkinti

Įmonės amžius 2 metai 8 mėnesiai 18 dienų
Taip Jūs teisus! Fake komentarai, pasamdyti komentaroriai giria, o iš tikro šūdų kontora. Labai daug žmonių jie išdūrė!
Nezinau kaip kitiem pagamino bet man tai baisu.belekokiu nesamoniu pridare ir net negaliu susisiekt nes nekelia ragelio.
Siulo vokiska kokybe o ikisa lenkiska.uzsakiau viena kokybe o atvaziavo siukslynas.subraizyta sukapota dvi durys neveikia.slenksciai suskaldyti.vienas langas be metalo viduj.
Uzsakiau rankenas vienas atveze kitas.viena langas vietoj pilko atveze antracita.viena langa isvis be stiklu atbeze stiklai po savaites atvaziavo.
Baisi imone.
Langai visi brokuoti. (esu daug uzsakes)
Langai neatitinka uzsakyme nurodytu standartu ir kokybes.
Niekas nieko nezino.skambinau visais tel numeriais.
Direktorius ir vadovas nepasiekiami jokiais kontaktais.
Jokiu budu nesikreipkit kad ir kaina patraukli.
Kas netikit susisiekit atsiusiu pilna nuotŕauku ir irodymu
Rekomenduoju. Stiklinomes terasa. Viskas super! Svarbiausia patys gamina ir turi viską vienoje vietoje.
Snd sulaukiau durų, galiu pasakyti įdėjimas 9 bala, o pačios durys 10.to nesitikėjau. Saunuoliai
Robkė 2021-03-22 21:53:15
Šią įmonę mums paremomendavo draugai. Jie dėjosi prieš kelis metus langus ir liko patenkinti. Taigi ir mes dabar galim drąsiai parekomenduoti šią įmonę. Įmonėje dirba tikri profesionalai. Visada pataria ir rekomenduoja geriausią variantą. Ačiū jūsų kompanijai! Visiems rekomenduosime!
Fake komentarai,

Jie dėjosi prieš kelis metus langus ir liko patenkinti

Įmonės amžius 2 metai 8 mėnesiai 18 dienų
Labai patinka personalo svetingumas, malonus aptarnavimas. Užsisakinėjome jau ne kartą ir likome labai patenkinti kokybe. Tikrai rekomenduoju. Ateityje kreipsimės dar ne kartą.
Mano buto nuomotoja užsakė šarvuotas lauko duris. Iš pradžių atvažiavo vadybininkas, atliko matavimus, buvo išsirinkta spalva ir panašiai, paduotas avansas. Durų pristatymas (su jų įrengimu) buvo labai nekoordinuotas, žmonės tiesiog paskambina ir pasako "atvažiuojam" neatsižvelgdami ar gyventojai yra namuose. Na galiausiai nepranešę jokio laiko atvyko meistrai su durimis, o vadybininko, kuris atliko pardavimą nebuvo. Gavosi taip, kad meistrai ir vadybininkas buvo visiškai nesuderinę savo darbų. Ten šiek tiek neatitiko spynos užraktas, lyg ir ne taip apdailą padarė aplink duris, nors paėmė papildomą mokestį už tai. Meistrai sako "mes darom savo darba, neįdomu mum ka jūs ten su tuo vadybininku sutarėt, čia turi būt taip". Pradėjo rėkaut jie ant garbaus amžiaus žmogaus, negarbdami jos nei kaip kliento, nei kaip pensinio amžiaus moters. Po darbų paliko bardaką. Durys atrodo gražiai, bet visą aptarnavimą vertinu žemiau 0, negaliu patikėti kaip galima taip bendrauti su klientais.
Užsisakiau šitoj įmonėj terasos stiklinimą. Paprašius pagaminti greičiau pagamino sutartu laiku. Atvažiavo labai šaunūs vyrukai, viską puikiai įstiklino. O dabar sėdžiu terasoj geriu kavą ir neatsidžiaugiu. Gailiuosi, tik, kad anksčiau neįsistiklinau. Rekomenduosiu būtinai jus visiems. Sėkmės darbuose.
Užsakiau šitoj įmonėj balkono stiklinimą. Nuo pat pirmo skambučio iki sumontavimo ir net po jo, esu patenkintas visiškai viskuo. Yra geras pasakymas: kaip šauksi, taip atsilieps.
Mes dejomes langus, tai galiu tik pasidziaugti, profesionalumu visos komandos ir kokybiska produkcija, tikrai rekomenduoju!
Užsisakiau ROLETUS esu labai patenkinta, labai greitai gavau, labai mielas bendravimas ir kokybiški gaminiai:) Kad tik daugiau tokių konsultantų.
Mums langus sudėjo gerai, pretenzijų neturim jokių. Geras bendravimas, montuotojai prie jumoro. Giminaitis dėjosi langus ir duris prieš pusmetį irgi viskas tvarkingai iki šiol jokių nusiskundimų neturi. Jis mums ir rekomendavo būtent šitą įmonę.
Noriu pagirti įmonės darbuotojus, gaminių kokybę. Ačiū UAB Atitvara įmonei. Visiems rekomenduoju!
Noriu padekoti vyrams kurie montavo langus! Maladec vyrai viska padare greitai kokybiskai! Rekomenduoju!
Norėtumėme ypatingai Nuoširdžiai padėkoti įmonei Atitvara, kurios produkcija, gaminiai yra labai aukštos kokybės! Labai džiaugiamės tiek gaminiais tiek jų montavimo kokybe! Užsisakinėjome langus, mums buvo reikalinga ir terasa visa tai gavome ne tik laiku kaip sutarta (kas labai nustebino, nes dažnai langų gamintojai vėluoja..) bet ir puikios kokybės. Norėčiau ypatingai akcentuoti ir Nuoširdžiai padėkoti šios įmonės darbuotojams!! kurie betarpiškai bendrauja pasiūlo, pataria, išaiškina ir labai nuoširdžiai sudėlioja tinkamiausią variantą. Nuo šiol Atitvara mano rekomenduotinų įmonių sąraše! Sėkmės tolimesniuose darbuose!
Labai dziaugiuosi meistru darbu. Gaminiu kokybe. Poziuriu i klienta. Aciu jusu kompanijai uz ispildytus lukescius, konsultacijas ir profesionalu darba.
Užsisakiau balkono plastiinius langus ir žaliuzes. Į visus mūsų norus buvo atsižvelgta, gaminant langus, o žaliuzės puikiai išmatuotos ir sumontuos.
Taikrai profesionaliai ir gerai atlikti darbai. Jau antrąkart kreipėmės dėl plastikinių Langų bei šarvo durų. Patarė ir padėjo išsirinkti geriausią variantą. Rekomenduoju
Labai esu patenkinta tiek gaminiais, tiek aptarnavimu, tiek montuotojų darbu. Kai turėjau klausimų dėl balkono sumontavimo, pasiskambinau į įmonę. Mane informavo, kokioj stadijoj yra balkonas, susitarėm, kada vyrai atvažiuos. Taip ir buvo. Balkonas įstiklintas, viskas puiku. Šaunuoliai. Ačiū.
Labai rekomenduoju šią įmonę. Profesionalai savo srityje. Esu patenkinta tiek komunokacija, tiek meistrų darbu.
Juos pasirinkau vien tik dėl to, jog jie gamina langus patys, o ne veža iš Lenkijos. Todėl dėl garantinio neturėjau jokių problemų. Rekomenduoju.
Noriu padėkoti Atitvarai už profesionalias konsultacijas, rekomendacijas ir galutinį rezultatą. Dėjomės langus bei stiklinomės aliuminio stumdomą terasą. Super paenkinti viskuo! Rekomenduojam visiems kas dar abejoja!
Noriu padėkoti įmonei už greitai ir kokybiškai atliktus darbus. Ačiū. Visiems rekomenduoju!
Mano kelionė su šia įmone prasidėjo dar 2019 m. Statėmės namą. Iš pradžių dėjomės langus, paskui duris, pagaliau stiklinomės terasą. Visą laiką ofiso darbuotojai maloniai bendrauja, greitai gaminius pamatuoja, pagamina ir kokybiškai sudeda. Niekad nebuvo, kad kažkas elgtųsi nemandagiai. Nereikia įsivaizduot, kad jei esi klientas, tai trepteli koja ir visi šoka iš kelnių, Visi planuoja darbus. Kainos prieinamos. Linkiu įmonei ilgų gyvavimo metų, Rekomenduoju visiems.
Profesionalus aptarnavimas, kokybiškos medžiagos ir svarbiausia kaina "nesikandžioja". Rekomenduoju šią įmonę, kuri patenkino visus mūsų lūkesčius.
Esu labai patenkinta tiek medžiagomis, tiek darbu! Labai malonus bendravimas, datalus informacijos pateikimas, pasiūlymai, patarimai. Šios įmonės paslaugomis naudojausi jau keletą kartų ir nė karto nenusivyliau. Greita, kokybiška, profesionalu!!!
Puiki įmonė puikiai atliekanti savo darbą. Išpildė visus mano lūkesčius su kaupu. Drąsiai galiu rekomenduoti visiems, kurie nori ypatingai gero kainos ir kokybės santykio.
Daug gaminių dėjausi šios įmonės ir likau labai patenkinta tiek gaminių kokybe, tiek atliktų darbų kokybe.Jeigu dar reikėtų naudotis tokiomis paslaugomis, tikrai kreipčiausi ir kitiems rekomenduočiau tik šią firmą. Malonus, mandagus bendravimas, profesionaliai sumontuoti gaminiai nekelia jokių problemų.Didelis Ačiū!
Prieš 2 metus pirkau langus. Kokybė puiki, viskas vyko sklandžiai. Ketinu pirkti duris irgi iš čia. Rekomenduoju įmonę. Darbai atlikti kokybiškai ir greitai
Užsisakiau langus šioje įmonėje visam butui. Meistrai dirbo atsakingai, atvyko laiku. Langai buvo pagaminti greitai. Rekomenduju!
Sveiki, ačiū įmonei už greitą ir kokybišką darbų atlikimą. Buvau užsisakęs plastikinius langus, tai labai greitai išmatavo ir pakankamai greitai pagamino. Montuotojai labai dirbo švariai, buvo mandagūs ir paslaugūs. Po jų dirbo apdailininkai, tai gyrė, kad kokybiškai atliktas darbas.
Džiaugiuosi šio įmonės paslaugomis ir kitiems rekomenduoju..AČIŪ..!!
Matau nemažai neigiamų atsiliepimų, bet mūsų atveju tai su šia įmone ir jų pagamintais bei sumontuotais langais viskas gerai. Buvo vienas brokutis, bet paskambinus mielai bendravo, atvyko ir sureguliavo. Ateityje planuojam ir šarvo duris užsakyti būtent iš šios įmonės.
Įmonė, kuri net neturėtų egzistuoti!!! Taip atliko darbus, kad remontas, kuris buvo ką tik padarytas balkone, turi būti perdarytas! Taip įstatė balkono langus, kad po kiekvieno lietaus vanduo upeliais is po langų bėgo. Moterys, kurios dirba prie telefono yra visiškai neprofesionalios, ir šiaip pas juos klientas niekada neteisus ir nieko vertas. APLENKITE šią įmonę!!!!!
a******ų irštva!!! Bėkit nuo tokių gamintojų!

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Kingsbud Sp. z o.o. Lietuvos filialas
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; projektavimas; stogų dangos, paslaugos.
Pagrindinės veiklos kryptys yra prekyba statybinėmis medžiagomis. Mūsų kompetetinga ir patyrusi komanda, pasiūlys optimaliausią sienų ir stogo variantą jūsų statomam ar planuojamam statyti pastatui, nepriklausomai nuo objekto sudėtingumo lygio; parinks tinkamiausią latakų sistemą lietaus vandens surinkimui nuo...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%