Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Atitvara, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Atitvara

Atsiliepimai apie Atitvara, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Atitvara, UAB

Reikia pastoviai prižiūrėti dirbančiuosius, kad darbo metu lygiai ir taip kaip pridera įmontuotų langus ir duris, nepadarytų klaidų. Siūlymas įmonei atnaujinti įrangą (ypatingai gulsčiukus). Įmonės tikrai nerekomenduočiau statant naujus, sertifikuotus pastatus. Na nebent sutaupant vieną kitą eurą senesniems bendrabutiniams namams, tiktai su savininko priežiūra. Spynas minimum 2 kartus peržiūrėkit po montavimo.
Noriu padekoti uz graziai sudeta balkona ir sarvo duris. Produkcija tvarkinga, darbus atliko puikiai. Reikia paieskoti tokiu darbuotoju. Sakau nuosirdu aciu ir tikrai galiu rekomenduoti visiems kitiems. Jei dar kada reiks langu ar duru - kreipsiuosi tik i juos. Sekmes Jums !!!
Vieniems gerai, kitiems blogai, tik gerų komentarų niekas neskuba rašyt. Man sudėjo prieš du metus langus ir jokių problemų neturiu lig šiol. Visiems rekomenduoju būtent juos.
Nerekomenduoju, stiklino balkona aliumine sistema. Meistrai neatsakingi, daug broko...
Uzsisakem balkono stiklinima stumdoma aliuminio sistema. Pagamino laiku, sumontavo tvarkingai. Dziaugiuosi ir visiems rekomenduoti. Tikrai likau patenkinta ir ju mazesne kaina nei kitu firmeliu.
Neisgirdau nei vieno nemandagaus zodzio, (gal del to kad as pats niekam nechamavoju). Lietuvoj iprasta - vieniems kitus dergti, o gera zodi pasakyti labai sunku.
Gerai pagamino ir puikiai istiklino. Puikus meistrai. Aciū
Užsisakėme langus visam butui ir duris (beje jau sakomės ne pirmą kartą šita pati įmonė ir senam bute dėjo)...nežinau kaip kitiems, bet mums viską sudėjo sutartu laiku, kokybiškai. Jei dar kada reiks būtinai kreipsiuosi pas juos ir kitiems rekomenduosiu. Montuotojai buvo tvarkingi ir mandagūs viską susitvarkė. Ačiū dar kartą.
Paskaiciau atsiliepimus tai suprarau, kad direkroriaus bendravimas, ne tik man pasirode chamiskas, sudejo duris, 2 kart uzsikirto kvietem meistus, antra karta isene spyna, nes nekokybiska. Siulau bendrai kreiptis i vartotoju teises, nes manau tik pretenzijos cia neuzteks..
Man dejo balkona ir Sarvo duris. Sudejo per 2 savaites. Svariai, tvarkingai, kokybiskai darinejasi ir durys ir balkono langai. tikrai neapibalnoti ir nesubraizyti. Neturejau jokiu problemu. Man viskas tiko. Rekomenduoju visiems.
Žmonės kur jūs kreipetės
Stiklinau balkoną. Įdėjo viena langa ne tokį koki uzsakiau, blogai apskardino, paskui bandė pataisyti, bet vistiek keistai viskas atrodo. Visa kita sutvarkė gerai, meistrai malonus, bet kažkokie išsiblaškę, padarė kvailų klaidų. Kas man kainavo nemažai nervų ir kantrybės. Virsininkas bendravo maloniai, nevengė pokalbių. Antra karta ieskociau kitos langų tvarkymo įmonės, nors paskaičius atsiliepimus, tai mažai tokiu yra...
Visi kurie susidure su sios imones nekokybiskomis paslaugomis, broku ir pan prasau susisiekite su manimi el.pastu langukokybe@gmail.com. Aciu!
Labai prasta gaminių kokybė. Langai purvini, dėmėti, tos dėmės sunkiai nusivalo, darbininkai išsiblaškę, kažko neturi, nepadaro.
Mano istorija tesiasi. Parasiau pretenzija del padaryto broko kompensacijos tiek mums, tiek kaimynams. Su pretenzija nesutinka. Grasina teismais, turto ir pinigu arestu. Na tokio izulumo dar neteko matyti.
Labai gaila, kad per velai perskaiciau komentarus apie sia imone. Tikrai niekam nerekomenduoju sios "kontoros". Buvo uzsakyti balkono langai. Pirmiausia, velavo pristatyti. Taciau tikrosios bedos prasidejo stiklinant balkona. Darbuotojai visiskai nekompetetingi, izulus, o pats balkono stiklinimas trunka nuo lapkricio 08 d. ir vis dar nebaigtas. Problemu daug, broko taip pat. Bet smagiausia dalis, kad sios imones darbuotojai sugebejo pragrezti 7 !!! skyles per bloka i virsutiniu kaimynu balkono grindis, taip jas sugadindami. Sio reikalo taip nepaliksiu. Kreipsiuosi i atitinkamas institucijas.
Mums įstatė šarvo duris, po kelių dienų pradėjo strigti spyna, paskambinus, atvažiavo kitą dieną pataisė, jokių problemų, gal čia tik mums taip pasisekė
Vilija ir birute laukiu jusu skambucio noriu pakalbeti del sios imones palieku kontaktus 862626499
Sveiki vilija ar galetumete susisiekti su manimi del tos pacios problemos +37062626499 noreciau prisideti prie jusu
birute 2019-09-18 11:12:58
Nusivylėme ir mes. Užsisakėme balkono langus, kaip ir užsakymas buvo įvykdytas per sutartyje nurodytą laiką.Atvežus langus ir juos sumontavus nuo atlikto darbo kokybės net žadą praradome. Palangės nupjautos šleivai, kreivai langai ne užsidarė buvo atvykęs pats vadovas pats matė kokia atlikto darbo kokybė. Sakė nesinervuokite viską sutvartysime, bet iki dabar ne sulaukiame belieka kreiptis į vartotojų teisės ar į teismą.
Parasykite man 867420291 susidureme taip pat su sia problema
Nerekomenduoju, atvežė tinkliukus, uždėjo, išvažiavo. Poto pamačiau kad nuo tinkliuku iki lango 0.5cm tarpas, paskambinau pasakiau sako meistrai jau isvaziave reikėjo iškart žiūrėti, tai palaukit o meistrai dedami nematė? Bele uždėjo pinigus paime ir isvaziavo. Supratau kad man užtektų tik pakeisti kabliukus į trumpesnius, patys būtume susitvarke. vėl paskambinau giliai atsiduso sako tai ką man dabar padaryt? Sako neturiu laiko kalbėti. Planuojasi darbus diena į priekį todėl paskambins kai važiuos kada nors pro mane, palaukit gal aš irgi dirbu ir nesedziu visa diena namuose ir nelaukiu kada atves tuos tinkliukus. Be žodžių, bendravimo kultūra nulinė. Sumokėjau 85 e už du tinkliukus iš kurių jokios naudos.
Labai nusivyliau ir as.Siltnamiai prastos kokybes, tipo arkinis, bet arkinis kiausinio formos.Kaina, kaip uz.tvirtuoli.Mrijampoleje vadybininkas kalbejo l itikinamai, pamatukas stiprus, bus specialiai priristi daigams.Greitai atvaziavo i namus rankpinigius paeme.Kai paskambinau, pasakiau, kodel to pamatuko nera, , kad sleivas.Tai sake, laikys, nepergyvenkit.o kam grozis, ?.Bet uz toki kiausinini siltnami turetu buti ir kaina.Mokejome brangiau, nei kitur.Zodziu apsigavome.
Viskas gerai su šia įmone - išsiskyrė akcininkai ir įsikūrė savo įmones. Įdirbis yra, darbuotojai yra, įranga ir gamyba yra iš senosios įmonės. Pasidomėkite prieš rašinėdama "briedus".

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos
ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos 08-11 21:11
Europos Sąjunga antradienį pareiškė, kad savaitgalį vykę Baltarusijos prezidento rinkimai "nebuvo nei laisvi, nei teisingi".
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą 08-11 20:44
Nuo šiol galima prenumeruoti ne tik popierinę, bet ir elektroninę gyvenimo būdo žurnalo "Žmonės" versiją.
Trečias neramumų vakaras Baltarusijoje: protestuotojai keičia taktiką, trauktis neketina 08-11 20:18
Antradienio vakarą Baltarusijos žmonės vėl raginami rinktis į gatves taikiam protestui. Specialiosioms pajėgoms užimant pozicijas strateginėse Minsko vietose, protestuotojai raginami vengti...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%