Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Atidėtas skrydis, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Atidėtas skrydis

Atsiliepimai apie Atidėtas skrydis, MB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Atidėtas skrydis, MB

Esame dėkingi Atidėtam skrydžiui už pagalbą išieškant pinigus, dėl skrydžio vėlavimo.Procesas truko virš dviejų metų, oro vežėjui atsisakius išmokėti pinigus, buvo kreiptasi į teismą. Po sėkmingo teismo proceso jau gavome pinigus.Rekomenduoju.
Ryanair atšaukė skrydį pirmo karantino metu. Rodos natūralu, kad turi būti gražinti pinigai už bilietus. Kur ten... Po pusmečio nesėkmingo įvairių formų pildymo ir laiškų rašymo ėmiau ieškoti pagalbos. Kreipiausi į "Atidėtą skrydį". Šios kontoros dėka pinigai iš Ryanair sugryžo į mano sąskaitą (po to kai buvo iniciuotas priežiūros institucijos tyrimas). Netikėjau kad su europine avialinijų kompanija (ryanair) taip gali nutikti... Lieku dėkingas "Atidėdam skrydžiui".
Rekomenduoju. Puikiai ir patikimai atlieka savo darbą.
Prieš pusmetį atšaukė skrydį iš Londono. Užpildžiau anketą ir gavau pinigus be jokio vargo. Rekomenduoju šią įmonę visiems, kam reikia pagalbos! Puikiai atliko savo darbo.
Pernai buvo atsauktas skrydis, sugadintos atostogos...Buvau tik is nuogirdu zinojus, kad galima kreiptis del kompensacijos, kadangi pati neismanau nieko apie tai, be to nemoku kalbos, kreipiausi pagalbos i specialistus ir tikrai nenusivyliau..Po 8mėn kompensacija buvo ismoketa, aciu "atidėtas skrydis"uz suteikta pagalba ir paslauga, rekomenduoju sia imone, esu dekinga ir patenkinta
Labai rekomenduoju! Prieš Atidėtąjį skrydį kreipiausi į kitą kompaniją, tai gavau atsakymą, kad mano atvejis beviltiškas. O Atidėtam skrydžiui pavyko! Atidėtas skrydis kreipėsi iš pradžių į SAS, o kai tie atsisakė - į priežiūros instituciją ir SAS kompensavo :)
Pačiam kreipusis į Wizair kompensaciją išmokėti atsisakė. 'Atidėtas skrydis' padėjo. Truko beveik metus.
Rekomenduoju. Tikrai puikiai ir operatyviai dirba. Per menesi gavome kompensacija is Small planet.
Likau patenkintas, procesas paprastas, nuo paraiskos uzpildymo iki kompensacijos gavimo praejo realiai apie 8 men.

Visgi pats individualiai rezultato nebuciau pasiekes. Kompensacijos suma 400 eur isreikalauta MB Atidetas skrydis pagalba is Norwegian air.

Gerai padirbeta. Rekomenduoju visiems
Puikiai dirba kompanija. Iš Small Planet išreikalavo už atidėtą skrydį kas priklauso per mėnesį. Tikrai rekomenduoju šią kompaniją.
Taip keliauti norėčiau ir toliau. Su šios organizacijos pagalba gavau kompensaciją iš Ryanair ir taip padengiau visas kelionės išlaidas - skrydžius, viešbutį ir net maitinimą. Ir net nereikėjo nervintis ar kovoti su skrydžių kompanijos biurokratais....
Labai aciu sauniai komandai uz atlikta darba ir issidereta mums priklausancia maksimalia kompensacija!
Kreipemes tiesiogiai i AirBaltic ir sulaukem atsakymo stiliuje "Sorry, tai buvo force majeure ir mes jums nieko neskolingi", nors atsauke musu skrydi su persedimu per Ryga, ir patys pakeite bilietus tik kitos dienos data. Aciu "Atidetas skrydis", dar uz tai ir gavome po 400 eur/zm kompensacija, nors ir uztruko visas procesas berods virs 4 menesiu..
Tikrai nuosirdziai rekomenduoju!
Skrydis buvo atidetas paskutine minute, teko oro uoste pralaukti 7val.Kreipiausi i "Atidetas skrydis" kompensacija gavau per dvi savaites.Labai dekui.
Prieš pusmetį vykom atostogų, o pigių skrydžių bendrovė labai įtartinomis aplinkybėmis atšaukė skrydį, dar bandė siūlyti rinktis kitą skrydį...po keturių dienų. Teko atsisakyti ir pirkti brangius bilietus kitoje aviakompanijoje kad atostogos įvyktų.
Grįžę kreipėmės pagalbos į Atidėtą skydį ir po pusmetį trukusių jų pastangų galų gale sulaukėme kompensacijos iš avialinijų.
Didelis Dėkui.

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos, apskaitos kursai

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB"Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...
Algoritmas
Apskaita, Įmonių steigimas, Teisinė pagalba

Adresas: Vokiečių g. 187, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB „Algoritmas" - jau beveik 30-metį savo srities lyderiai, nepriklausoma ir profesionali įmonė, atliekanti buhalterinės apskaitos paslaugas darbų saugos paslaugas teisines paslaugas konsultacines paslaugas UAB „Algoritmas" nuolatinio, nenutrūkstamo ilgamečio darbo dėka sukaupta milžiniška patirtis išugdyta daug...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Estija: naujos ES sankcijos Minskui įsigalios ketvirtadienį
Estija: naujos ES sankcijos Minskui įsigalios ketvirtadienį 11-29 19:29
Estijos užsienio reikalų ministrė Eva-Maria Liimets pirmadienį pranešė, kad naujas Europos Sąjungos (ES) sankcijų Baltarusijai paketas turi įsigalioti ketvirtadienį.
Varšuva: iš Rusijos per Baltarusiją į Lenkiją bando prasiveržti afganistaniečiai 11-29 19:16
Lenkijos specialiųjų tarnybų atstovas Stanislawas Zarynas pirmadienį pranešė, kad pastarosiomis dienomis į Baltarusiją atvyko ilgalaikių ryšių su Rusija turintys afganistaniečiai, norintys patekti...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 72,47 -0,26%
Wells Fargo 48,43 -5,61%