Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Atidėtas skrydis, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Atidėtas skrydis

Atsiliepimai apie Atidėtas skrydis, MB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Atidėtas skrydis, MB

Rekomenduoju. Puikiai ir patikimai atlieka savo darbą.
Prieš pusmetį atšaukė skrydį iš Londono. Užpildžiau anketą ir gavau pinigus be jokio vargo. Rekomenduoju šią įmonę visiems, kam reikia pagalbos! Puikiai atliko savo darbo.
Pernai buvo atsauktas skrydis, sugadintos atostogos...Buvau tik is nuogirdu zinojus, kad galima kreiptis del kompensacijos, kadangi pati neismanau nieko apie tai, be to nemoku kalbos, kreipiausi pagalbos i specialistus ir tikrai nenusivyliau..Po 8mėn kompensacija buvo ismoketa, aciu "atidėtas skrydis"uz suteikta pagalba ir paslauga, rekomenduoju sia imone, esu dekinga ir patenkinta
Labai rekomenduoju! Prieš Atidėtąjį skrydį kreipiausi į kitą kompaniją, tai gavau atsakymą, kad mano atvejis beviltiškas. O Atidėtam skrydžiui pavyko! Atidėtas skrydis kreipėsi iš pradžių į SAS, o kai tie atsisakė - į priežiūros instituciją ir SAS kompensavo :)
Pačiam kreipusis į Wizair kompensaciją išmokėti atsisakė. 'Atidėtas skrydis' padėjo. Truko beveik metus.
Rekomenduoju. Tikrai puikiai ir operatyviai dirba. Per menesi gavome kompensacija is Small planet.
Likau patenkintas, procesas paprastas, nuo paraiskos uzpildymo iki kompensacijos gavimo praejo realiai apie 8 men.

Visgi pats individualiai rezultato nebuciau pasiekes. Kompensacijos suma 400 eur isreikalauta MB Atidetas skrydis pagalba is Norwegian air.

Gerai padirbeta. Rekomenduoju visiems
Puikiai dirba kompanija. Iš Small Planet išreikalavo už atidėtą skrydį kas priklauso per mėnesį. Tikrai rekomenduoju šią kompaniją.
Taip keliauti norėčiau ir toliau. Su šios organizacijos pagalba gavau kompensaciją iš Ryanair ir taip padengiau visas kelionės išlaidas - skrydžius, viešbutį ir net maitinimą. Ir net nereikėjo nervintis ar kovoti su skrydžių kompanijos biurokratais....
Labai aciu sauniai komandai uz atlikta darba ir issidereta mums priklausancia maksimalia kompensacija!
Kreipemes tiesiogiai i AirBaltic ir sulaukem atsakymo stiliuje "Sorry, tai buvo force majeure ir mes jums nieko neskolingi", nors atsauke musu skrydi su persedimu per Ryga, ir patys pakeite bilietus tik kitos dienos data. Aciu "Atidetas skrydis", dar uz tai ir gavome po 400 eur/zm kompensacija, nors ir uztruko visas procesas berods virs 4 menesiu..
Tikrai nuosirdziai rekomenduoju!
Skrydis buvo atidetas paskutine minute, teko oro uoste pralaukti 7val.Kreipiausi i "Atidetas skrydis" kompensacija gavau per dvi savaites.Labai dekui.
Prieš pusmetį vykom atostogų, o pigių skrydžių bendrovė labai įtartinomis aplinkybėmis atšaukė skrydį, dar bandė siūlyti rinktis kitą skrydį...po keturių dienų. Teko atsisakyti ir pirkti brangius bilietus kitoje aviakompanijoje kad atostogos įvyktų.
Grįžę kreipėmės pagalbos į Atidėtą skydį ir po pusmetį trukusių jų pastangų galų gale sulaukėme kompensacijos iš avialinijų.
Didelis Dėkui.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai
JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai 07-03 13:21
JAV ekonomikos atsigavimas, nuo balandžio vidurio iki birželio vidurio įgavęs solidžias apsukas, per pastarąsias dvi savaites susidūrė su rimtomis kliūtimis, rašo šalies žiniasklaida.
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai 07-03 12:49
Siekiant sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius "Litgrid" pradeda dviejų projektui svarbių linijų su Latvija ir Kaliningradu rekonstrukciją...
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus 07-03 12:35
Reitingų agentūra "Fitch" vien per pusmetį pablogino 33 vyriausybių skolinimosi reitingus, dar didesnis skaičius gali susilaukti tokio paties likimo. Priežastis – dėl kovos su pandemijos...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%