Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ateities vartai, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ateities vartai

Atsiliepimai apie Ateities vartai, MB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Ateities vartai, MB

Esu apmokėjas pagal sąsk.f, Nr S1.4869, DATA 2020.01.29
Klausimas, ar gausiu prekę ar ne?
Teko keleta kartu pirkti is sios imones parduotuves lektro, tai likau viskuo patenkinta.
Pirkau magnetini langu valytuva, tai esu patenkinta pirkiniu.
Atsisakius pirkti prekę per kelias valandas nuo užsakymo, delsia dėl pinigų grąžinimo, gražiuoju susikalbėti yra neįmanoma.
Norėčiau pakalbėti su firmelės direktorium (duotas vienintelis kontaktinis tel. nr. -neatsako!)
Lektro 2019-06-28 00:20:22
Sveiki, atleiskite, kad per klaidą gavote mažesnį kilimėlį, nei kad planavome išsiųsti, šį kilimėlį galite pasilikti ir kaip ir Jums siūlėme el. paštu mes Jums galime atsiųsti naują didžiausių išmatavimų - jeigu Jūsų netenkina šis kompromisas - mums nekyla problemos atlikti Jums pilną pinigų grąžinimą už prekę bei už sumokėtą pristatymą.

Geriausi linkėjimai,

Lektro
Noriu informuoti ir įspėti potencialius pirkėjus - pinigų vis dar nesulaukiau. El.laišką su pažadu grąžinti pinigus per max 10 d.d. gavau birželio 27 d., šiandien liepos 18 d.!
Kristina 2019-06-21 09:54:35
Prekės laukiau nenormaliai ilgai, niekas nesiteikė pranešti, kad prekė jau atvežta. Sumokėjau už pristatymą nurodytu adresu, tačiau buvau priversta atsiimti prekę pašte. Ir svarbiausia - jaučiuosi apgauta - man atsiųstas kilimėlis visiškai neatitinka to, koks pavaizduotas internetiniame pasiūlyme, jo net išmatavimai kitokie! Dvokia nekokybiška guma.

Ši įmonė nepatikima - problematiška komunikacija, prekės pristatymas, abejotinos kokybės prekė. Šiuo metu nesulaukiu pinigų grąžinimo, laiškai ignoruojami. Problema nesprendžiama. Pasakymas "Dirbame tik dėl jūsų" - nieko vertas.

Įdomi detalė - keitėsi įmonės pavadinimas. Buvo MB “Imperium Aeternum”, dabar MB "Ateities vartai".

Geriausi linkėjimai,

Lektro
Tomas 2019-06-19 12:27:47
Labai nekokybisku prekiu parduotuve lektro.lt. Viska siuncia is aliexpress.com dropshipingo budu ir uz keturguba, o kartais ir didesne kaina. Persona- martynas gulbinas. Dabar pakeite mazaja bendrija i “ateities vartai”. Pries tai buvo mb “imperium aeternum”. Paziurekit pastarosios atsiliepimus rekvizitai.lt ir pamatysit, kas per veikejas.
Sveiki, jeigu turite nusiskundimų arba pageidavimų - maloniai kviečiame su mumis susisiekti elektroniniu paštu info@lektro.lt ir mes pasistengsime kuo operatyviau išspręsti Jūsų situaciją. Jeigu Jūs iš mūsų nepirkote, tuomet prašytume neskleisti nepagrįstos informacijos, nes tai užtraukia administracinę atsakomybę ir mes gindami savo reputaciją turime teisę kreiptis įstatymų numatyta tvarka siekiant apsisaugoti nuo šmeižto, dėkojame labai už Jūsų supratimą!

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: kita veikla; statyba.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: audiniai, patalynė; buitinė technika; indai, valgymo įrankiai; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
Teismas atmetė Architektų rūmų pretenzijas dėl pastato Gedimino prospekte įstiklinimo 02-23 20:43
Vilniaus apygardos teismas atmetė Architektų rūmų pretenzijas dėl dalies saugotino pastato Gedimino prospekte įstiklinimo. Teismas konstatavo, kad rūmai neturėjo teisės ginčyti šio sprendimo...
Modernių biurų koncentracija Vilniuje keičia judėjimo įpročius
Modernių biurų koncentracija Vilniuje keičia judėjimo įpročius 02-23 18:20
Daugiausiai modernių biurų statoma sostinės Šnipiškių mikrorajone – Konstitucijos pr., buvusio "Žalgirio" stadiono ir netoliese esančiose teritorijose. Skaičiuojama, kad po dviejų metų, pabaigus...

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Microsoft 178,59 -3,16%