Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ateities vartai, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ateities vartai

Atsiliepimai apie Ateities vartai, MB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Ateities vartai, MB

užsisakiau aukšto slègio pistoleta, rugpjūčio15 dar negavau prekės keista kada gausiu?
Kęstutis 2020-07-31 12:56:12
Užsisakiau baldų atnaujinimo vašką, užsakymo Nr.100903 liepos 21 d. ir iki šiol negaunu, norėčiau gauti prekę arba grąžintus pinigus

Sveiki, Kęstuti.
Malonu, jog teiraujatės.
Primename, jog prekės keliauja 10-28 darbo dienas iš užsienio sandėlio, tai galėjote skaityti prieš perkant mūsų puslapyje: https://lektro.lt/pristatymas/
Maloniai prašome parašyti mums į el. paštą adresu info@gmail.com ir atsiųsime Jums siuntos sekimo numerį.

AS 2020-06-15 11:30:16
PREKES GAVAU KAIP IR BUVO ZADETA PREKIU KOKYBE GERA
Dėkojame už Jūsų nuomonę, ji mums yra labai svarbi!

Kliente 2020-06-14 17:00:24
Prekės, kurias gavau dauguma iš jų buvo geros kokybės ir likau patenkinta, tik langų valytuvą grąžinau, nes pasirodo netinka mano langams :/
Dėkojame už Jūsų pasidalintą patirtį mūsų parduotuvėje. Visas prekes galima grąžinti, jeigu jos nėra tinkamos per 14 dienų (su Premium paketu) arba per 30dienų (su VIP paketu).

Angele 2020-06-15 16:19:20
Viskas praejo gerai, pradziai nerimavau, bet preke gavau, aciu uz gera aptarnavima ir linkiu sekmes versle.
Sveiki, Angele.
Dėkojame už Jūsų nuomone, ji mums labai svarbi!

Elena 2020-06-17 11:36:09
Antakių pieštukas iki manęs keliavo mėnesį ir 6 dienas: sumokėjau gegužės 5 d., gavau birželio 11 d.
Tikriausiai neturėčiau stebėtis, kad beveik uždžiūvęs. Karantinas, draugai.
Sveiki, Elena.
Jeigu gavote brokuotą prekę, prašome susisiekti el. paštu info@lektro.lt.

Gintaras 2020-06-18 15:37:40
Gavau atsakyma is LEKTRO IS ZADETU 2 DIENU grazinti pinigus, TAI PRAEJUS SAVAITEI GAVAU ATSAKYMA kuri nukopinau :
Gintarai,
Visų pirmiausia grąžinimui reikia pasirašytos formos, kuri buvo Jums atsiųsta. PABREZIU CIA PO MANO UZPILDYTOS IR PASIRASYTOS FORMOS ISSIUNTIMO.Pinigų grąžinimą atlikome šiandien, gausite per 5-10 dienas.
Tai kai bankiniai pavedimai Lietuvoje veliausia vaikscioja iki 4 val. tai pas juos nuo 5-10 DIENU.Tai vadinasi nepadare grazinimo, o galvoja uz kiek laiko padaryti ir galvoja, kad visi klientai mulkiai ir gali buti mulkinami.
Sveiki, Gintarai.
Jūs užsakymą apmokėjote banko kortele, o ne bankiniu pavedimu. Banko kortele mokant yra naudojama programa "Stripe", per ją ir grąžiname pinigus. Ši įmonė atlieka pavedimus per 5-10 dienų. Deja, bet ne nuo mūsų priklauso grąžinimo terminai.

Sveiki, Arnoldai.
Jūs savo prekę gausite šiandien, arba rytoj. Jūsų siuntos sekimo nuemris yra EB918076327LT.
Be to, mūsų pristatymo terminas yra 10-25 darbo dienas, Jūsų atveju yra praėjusios 12 darbo dienų.
Apie pristatymo terminus galėjote skaityti prieš perkant čia: https://lektro.lt/pristatymas/
Į žadėtus laiko terminus mes telpame.

Gintarai,
Tikriausiai neturėčiau stebėtis, kad beveik uždžiūvęs. Karantinas, draugai.
PREKES GAVAU KAIP IR BUVO ZADETA PREKIU KOKYBE GERA
Gintaras 2020-06-13 19:15:12
Tas numeris telefono yra ne logistikos centro kaip teigiate o, is interneto paimtas vienos moters kuri nieko neturi bendro su jusu mazaja bendrija Ateities Vartai ir kuri rasys policijai pareiskima, pasibaigus karantinui, nes kol nepasibaiges karantinas negali, kad jus naudojate jos kaip fizinio asmens telefono numeri.Na jus tipo kaip rimta imone taip ir neatsakete kada gausiu antra preke, i pasta parasyta jusu info@lektro.lt bet jus nesiteikete atsakyti, todel tenka per komentarus su jumis bendrauti.As jusu vietoje tikrai buciau atsakes kada gausiu antra preke, o jus ir dabar nesiteikete atsakyti, O visu pirma jei siuncite viena preke ir antra issiusite veliau (jeigu tai teisybe ka kalbate), tai trumpa info tikrai galima parasyti tame siuntinyje kur siunciate.Ir as ir turbut vyksiu i policijos komisariata rasyti apie dingusia preke ir tegu nustato kokiais tikslais naudojate jums nepriklausanti numeri ir klaidinate klientus ne savo rasydami numeri.
Laukiu atsakymo kada gi gausiu antra preke, kurio taip ir neatsakete.
Patikrinome numeri ir jis yra musu logistikos centro telefono numeris, galbut Jus sumaisete skaicius skambinant, Jusu preke turetu atkeliauti sekancia Savaite, el. pasto klientu aptarnavimas dirba tik darbo dienomis, jeigu dar nesulaukete atsakymo - turetumete greitu metu sulaukti, taip pat galite skambinti darbo dienomis numeriu 866375730, jeigu kartais negalesime atsiliepti butinai Jums perskambinsime, atsiprasome uz nepatogumus.
Gintaras 2020-06-12 17:39:33
Netikiu, nes kiek jau girdziu daugumai po viena preke pristato.....ir dar daugiau ant dezutes kur siuncia istraukia is interno bile koki numeri iraso, o ne savo imones, va cia tai piktybiskai elgiasi, nes paskambinus tuo numeriu kur jie nurode atsiliepia visai zmogus ne prie, tai reiskiasi taip daro apgalvotai...klaidindami, kad klientai neprisiskambintu..zmones saugokites lektro.lt., nes negausite visu uzsakytu prekiu o tik viena preke...
Laukiu atsakymo kada gi gausiu antra preke, kurio taip ir neatsakete.
Gintaras 2020-06-12 12:46:18
Pristatymas: €2.77 per Pristatymas LP Express paštomatu
Mokėjimo būdas: Saugus atsiskaitymas kortele
Viso: €47.51
Pastaba: SKAMBINTI PRIES PRISTATYMA
Gavau duso galvute 2020-06-11, bet negauta Aukšto slėgio pistoletas 1 €26.97 IR NIEKAS NET NESITEIKIA INFORMUOTI KADA GAUSIU 2 PREKE UZ KURIA SUMOKETA KARTU, KYLA KLAUSIMAS SUMOKETA UZ ABI PREKES, BET GAUNI VIENA PREKE, SKAMBINAU TELEFONU +370 647 70 499 NIEKAS NEKELELIA IR NEPERSKAMBINA, KIEK MATAU FIRMA DIRBA NEGRAZIAI BE JOKIOS INFO.KLAUSIMAS KADA ATGAUSIU ANTRA PREKE NIEKAS NESITEIKIA ATSAKYTI, PIRMADIENI REIKES KREIPTIS I VARTOTOJU TEISES, NES KITO VARIJANTO NEMATAU....
Sveiki, kaip kurias prekes pristatome atskiromis siuntomis, siekiant, kad kuo greičiau gautumėte prekes, dėl antros prekės Jums reikėtų neskambinti šiuo numeriu, nes jis yra logistikos centro, o parašyti mums el. paštu info@lektro.lt taip pat Jūs visada turite galimybę atgauti visus sumokėtus pinigus už prekę, kurios negavote.

Gražios dienos.
Alvydas 2020-06-03 12:28:21
Esu pirkes ne karta is Lektro, buvo, kad prekes velavo, bet viska gavau ka uzsisakiau ir uzsisakysiy manau ne karta dar.
Uzsisakiau
Mokėjimo būdas: Saugus atsiskaitymas kortele
Viso: €47.51
Pastaba: SKAMBINTI PRIES PRISTATYMA
Dalia 2020-06-04 23:00:27
2020.04.28pamačiau reklamą feisbuke antistresinio kačių ar šunų guolio ir pervedžiau į nurodytą sąskaitą 32.92.Ten reklamoje tikrai buvo superinis guolis, šiandien daugiau kaip už mėnesio atnešė kurjeris tvarkingą dėžutę, guolis supakuotas tvarkingai į maišelį.Ištraukus guolį vos negavau infarkto, guolis suplyšęs, brokuotas, noriu grąžinti ir atgauti pinigus.Paaiškinkit, kaip galiu jums grąžinti brokuotą prekę, visdėlto sumokėjau 32.92.Jei negrąžinsite pinigų, kreipsiuosi į Valstybinę vartotojų teisės apsaugos tarnybą.
Sveiki, Dalia.
Dėl pinigų grąžinimo už brokuotą prekę Jums parašėme.

Lektro 2020-04-02 12:35:04
Sveiki, parašykite mums į info@lektro.lt ir jeigu dar negvote prekės - grąžinsime Jums pinigus.
Elena 2020-06-02 13:48:28
Tikra tiesa, atsakymą gavau. Cituoju: "Labai atsiprašome, kad iš anksto neįspėjome dėl techninių kliūčių... Dėkojame už Jūsų kantrybę! Jūsų siunta jau turėtų kitos savaitės bėgyje pasiekti Jus."
Tokį atsakymą gavau prieš 7 dienas. Jau be trijų dienų mėnuo, kai sumokėjau už prekę. Manot, pagal asmeninį užsakymą gaminamas ekskliuzyvas? Kad ne. Tik antakių pieštukas. Karantinas? Tai kad per šį laiką jau ne vieną prekę esu gavusi iš pačios Kinijos. Parduodate tai, ko neturite, ponai? O ką darysite su savo reputaciją?
Elena,
Visas prekių judėjimas ir logistika yra sutrikusi dėl esamo karantino. Mūsų prekės keliauja iš užsienio sandėlio, todėl ir pristatymas šiek tiek užtrunka, todėl labai atsiprašome už tai. Savo prekę jau gausite šią savaitę.

www.Lektro.lt 2020-06-02 12:44:07
Sveiki, Elena!
Labai atsiprašome už ilgą pristatymo laiką, tačiau Jums į el. paštą atrašėme. Atsiųsime pakartotinai informaciją.

Irma Zubavičienė
2020-06-02 13:42:43 IP 5los446i
Laba diena, 2020-05-03 užsakiau guminę šluotą, pinigus pervedžiau kada galima tikėtis gauti prekę
Diana 2020-05-18 16:22:49
Sveiki, prekę užsakiau, pinigus pervedžiau 2020-05-04. Užsakymas #91530. Kada gausiu prekę, ar išvis gausiu?Komentarai tragiški, norėtųsi netikėti...Gaila, kad tik dabar paskaičiau...
Sveiki, Diana!
Labai atsiprašome už ilgą pristatymo laiką. Dėl Jūsų situacijos susisieksime el. paštu.

Rema Bartkienė 2020-05-19 10:45:46
Labas, prekę užsakiau, pinigus pervedžiau 2020-05-07. Užsakymas #91974. Kada gausiu prekę, ar išvis gausiu? Sunerimau, kai perskaičiau komentarus.
Sveiki, Rema!

Odeta 2020-05-20 10:52:58
Pirkau guminė šluota, 2020.04.24 užsakymo nr. #88872. Kiek dar reiks laukt ar išvis gausiu.? Karantino pasiteisinimas netinka
Sveiki, Odeta!

Daiva 2020-05-25 12:24:02
Preke užsisakiau, 2020 05 10 terminas jau praėjo bet prekės dar negavau pinigai pervesti.Ar nebus kokie a*******i !!!!
Sveiki, Daiva!
Labai atsiprašome už ilgą pristatymo laiką. Prašome susisiekti el. paštu info@lektro.lt Atsakysime į visus Jūsų klausimus dėl pristatymo.

Elena 2020-05-26 13:29:19
Už prekę sumokėjau gegužės 5 d.
Jokių žinių.
Jokių kontaktinių telefonų ar adresų.
Parašiau šiame skundų puslapyje nurodytu adresu info@lektro.lt, atsakymas: esame labai užsiėmę, atsakysime per 48 valandas. Per 48 valandas jūs man galėtumėt atvežti prie namų durų ir atsiprašyti.
Niekada daugiau iš šios firmos neužsakysiu nieko. Nors reklamos žavingos, svarsčiau įsigyti dar vieną kitą daiktą.
Sveiki, Elena!

Arnoldas Kulikauskis 2020-05-28 11:25:09
Iki šiol neturiu jokios informacijos dėl šio 2020-05-16 apmokėto pirkinio:
"Sveiki Arnoldas,
Dėkojame, kad perkate! Užsakymas Nr. #93150 yra vykdomas. Daugumą prekių pristatome per 10-22 d.d., apsaugines veido kaukes ir kontūrų matuoklius - per 3-10 d.d. Nuoširdžiai dėkojame Jums už kantrybę ir bendradarbiavimą!
[Užsakymas #93150] (2020-05-16)"
Prašau informuoti kokių reikia imtis priemonių dėl netesybų?
Sveiki, Arnoldai!

2020-05-28 11:25:09 IP 5juc08ld
Iki šiol neturiu jokios informacijos dėl šio 2020-05-16 apmokėto pirkinio:
"Sveiki Arnoldas,
[Užsakymas #93150] (2020-05-16)"
Prašau informuoti kokių reikia imtis priemonių dėl netesybų?
Arnoldas Kulikauskis
Už prekę sumokėjau gegužės 5 d.
Jokių žinių.
Jokių kontaktinių telefonų ar adresų.
Nepatikima firma.Būkite atsargūs. Prekes pristato geriausiu atveju per menesį. Kažkoks lochotronas ne kitaip.
EUGENIJUS 2020-05-11 11:31:16
Dėkojame, kad perkate! Užsakymas Nr. #87619 yra vykdomas, prekes pristatysime per kurjerį. Prieš pristatydamas prekę, kurjeris su Jumis susisieks. Jei nenorite turėti tiesioginio kontakto, galite susitarti, kad siunta būtų palikta artimiausiame LP EXPRESS siuntų terminale. Nuoširdžiai dėkojame Jums už kantrybę ir bendradarbiavimą!
KOKIAIS MATAIS JŪSŲ ĮMONĖJE MATUOJAMA KANTRYBĖ? METAIS AR MĖNESIAIS?
Sveiki, Eugenijau, dėl detalesnės informacijos apie Jūsų užsakymą prašome susisiekti su mumis el. paštu info@lektro.lt prekių pristatymas įprastai užtrunka ilgiau karantininiu laikotarpiu, nes yra apkrauta logistika.

Nijole 2020-05-12 11:08:42
Labas, preke uzsakiau, 2020.04.30.<bet kazkodel jos negaunu!!!!!!!!!!!

Gal galit parasyti kodel?
Sveiki, karantino laikotarpiu yra sutrikusi logistika, todėl siuntos keliauja ilgiau, labai dėkojame Jums už kantrybę.

Nijolė 2020-05-08 13:46:49
pagal užsakymą ir apmokėjimas nėra gautos 2 prekės Gavau tik Daukartinė veido kaukė 1 vnt o kur kitos 2 prekės
Sveiki, kaip kurios prekės keliauja atskirai, konkrečiai dėl Jūsų situacijos, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@lektro.lt
Labas, preke uzsakiau, 2020.04.30.<bet kazkodel jos negaunu!!!!!!!!!!!

Gal galit parasyti kodel?
KOKIAIS MATAIS JŪSŲ ĮMONĖJE MATUOJAMA KANTRYBĖ? METAIS AR MĖNESIAIS?
Dovile 2020-05-01 16:22:59
Nei vienas el paštas neveikia, kontaktinio telefono numerio nėra, tai aišku jog atsakyti nėra į ką. Įdomu ar firmos veikla teisėta, ir ar aplamai kas nors gauna prekes?
Sveiki, dėkojame už įžvalgą jeigu prekių žmonės negautų tuomet įmonė negyvuotų, turime tūkstančius pirkėjų, kurie gavo prekes, o mūsų el. paštas info@lektro.lt veikia galbūt Jūs neteisingai įvedėte, taip pat galite parašyti mums ir Facebook žinute, atsakome įprastai per dvi valandas išskyrus Savaitgalius. Taip pat turime daugiau nei trisdešimt tūkstančių fanų, visi jie yra Lietuvoje, tas irgi įrodo ilgametę patirtį.

Facebook žinute galite susisiekti per mūsų puslapį:

Lektro.lt 2020-04-10 13:41:08
Sveiki, mieli Lektro.lt pirkėjai, visada atsakysime į visus Jūsų klausimus elektroniniu paštu info@lektro.lt taip pat greitu metu atnaujinsime konsultacijas telefonu, šiuo metu jos yra sustabdytos dėl ypatingai didelio srauto. Atsiprašome už nepatogumus.

Lektro.lt
Na užėjus į parduotuvę tai prekės yra visos iš Aliexpress, kitaip sakant net nuotraukos iš ten, ir nenustebčiau jei Shopify naudojamas. Na jei kam prekių reik užeikit į Aliexpress, o ne mokėkit 3 kartus kažkam daugiau:) Gero Dropshipingo

Gediminas 2020-04-06 17:54:28
Nepavyksta susisiekti su įmone dėl prekės grąžinimo. Pasiskundžiau vartotojų teisėms. Visiems apgautiems, nepatenkintiems paslaugomis siųlau padaryti tą patį. Greitai baigs apgaudinėti žmones.

Valstybinės vartotojų teisės apsaugos tarnybos kontaktai:
Kontaktai
www.vvtat.lt
El.paštas: tarnyba@vvtat.lt
Tel.: +370 5 262 6751
Sveiki, Gediminai, su mumis visada galite susisiekti info@lektro.lt taip pat norime ir kitus mūsų pirkėjus informuoti, kurie lankosi rekvizitai.lt mūsų įmonės puslapyje, kad visada galite mus pasiekti el. paštu info@lektro.lt taip pat norime Jus informuoti, kad taip pat galite atšaukti užsakymą ir mes grąžinsime pinigus į Jūsų sąskaitą.

Laima 2020-04-10 13:03:22
Laba diena, dar negavau uzsakytos kaukes dokumento nr. ESHOP-80669.
Sveiki, dėkojame, kad teiraujatės, būtų labai gerai jeigu parašytumėte mums info@lektro.lt ir mes Jus informuosime apie preliminarią užsakymo datą.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Italijoje – referendumas dėl parlamentarų skaičiaus ir rinkimai regionuose
Italijoje – referendumas dėl parlamentarų skaičiaus ir rinkimai regionuose 09-19 16:50
Nepaisant Europoje vėl suaktyvėjusio koronaviruso, italai sekmadienį ir pirmadienį eis prie balsadėžių išreikšti savo nuomonę dėl parlamentarų skaičiaus mažinimo, o septynių regionų gyventojai...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?