Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Assorti, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Assorti

Atsiliepimai apie Assorti, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Assorti, UAB

Kodėl įmonė nuolat atnaujina darbo skelbimus? Ar ten tokia darbuotojų kaita, ar vadovai nebežino kaip išsidirbinėti?
Nepatenkinta pirkėja 2021-02-23 18:41:40
Užsisakius prekę internetu buvo gauta visiškai kitokia prekė. Buvo perkama ne asmeniniam naudojimui, o kaip dovanai.
Joks sprendimo būdas nepasiūlytas, komunikacijos iš įmonės jokios.

Labai nusivyliau. Buvo pirmas ir paskutinis apsipirkimas šioje parduotuvėje.

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Susisiekite su mumis paštu ofisas@assorti.lt, kad galėtume išspręsti susidariusią problemą.
Nepatenkinta pirkėja
2021-02-23 18:41:40 IP 2nom5tpt
Joks sprendimo būdas nepasiūlytas, komunikacijos iš įmonės jokios.

Labai nusivyliau. Buvo pirmas ir paskutinis apsipirkimas šioje parduotuvėje.
Jurgita 2020-09-23 18:38:10
Turėjau labai nemalonios patirties darbinatis šioje Įmonėje. Buvo pasirašyta darbo sutartis 8 valandų per dieną, 5 dienų per savaitę darbo grafikas.
Pirmadienį turėjau pradėti dirbti ir sekmadienį 21:16 val. gaunu el. laišką, kad mano darbo grafikas pakeistas į slenkantį 11 valandu per dieną. Prisegtas darbo grafikas, kur matau, kad teks dirbt šeštadieniais ir sekmadieniais po 11 valandų, kas man yra neįmanoma, nes viena auginu 8 metų vaiką.
Teko nutraukti darbo sutartį ir dabar esu bedarbė.
Patyriau daug streso ir nuostolių.
Būkite atsargūs, rinkdamiesi dirbti šioje įmonėje.
Laba diena, p. Jurgita,

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Norime paminėti, kad dėl nesavalaikio pranešimo apie pasikeitusį darbo grafiką, įvestą dėl koronaviruso situacijos, Jums buvo išmokėta 1 mėn. atlyginimo dydžio kompensacija, kaip ir numato LR istatymai.
Teko nutraukti darbo sutartį ir dabar esu bedarbė.
Patyriau daug streso ir nuostolių.
Būkite atsargūs, rinkdamiesi dirbti šioje įmonėje.

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Work by team inhouse logistics, UAB pagrindinė veikla – laisvų darbo vietų skelbimas, personalo paieška, atranka ir konsultavimas, vertinimas ir perdavimas į HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje. Darbo sutartys sudaromos darbo vietoje Vokietijoje. HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...

"SBA Urban" Kaune prie Nemuno pradeda statyti daugiabučius
"SBA Urban" Kaune prie Nemuno pradeda statyti daugiabučius 04-19 15:01
SBA grupės valdoma nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "SBA Urban" (buv. "Urban Inventors") Kauno Nemuno krante pradeda statyti daugiabučių kompleksą, į kurį investuoja 15,5 mln. Eur.
"Revolut" konkurentas sulaukė 69 mln. USD "Goldman Sachs" investicijos
"Revolut" konkurentas sulaukė 69 mln. USD "Goldman Sachs" investicijos 04-19 14:41
Vienas JK neobankų "Starling" pritraukė 69 mln. USD investiciją (50 mln. GBP) iš "Goldman Sachs".
Pirmasis NASA sraigtasparnio skrydis Marse – sėkmingas
Pirmasis NASA sraigtasparnio skrydis Marse – sėkmingas 04-19 14:37
Mažas sraigtasparnis, pavadintas "Ingenuity" ("Išradingumas"), pakilo ir išbuvo ore mažiau nei minutę, tačiau NASA tai didelis laimėjimas, mat šis sraigtasparnis – pirmasis žmonijos istorijoje...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Cisco 52,80 +2,25%