Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AS Inbank filialas

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie AS Inbank filialas

Neringa 2021-08-05 13:50:31
Dar kartą pasikartosiu, JOKIO ANTRO GRAFIKO NESU GAVUSI !!!
Kaip ir minėjome, sutarties pasirašymo metu ("Specialiosios sąlygos" dalyje), buvo pateikiami pirmasis bei antrasis grafikai, tad juos matysite savo sutartyje, taip pat, grafiką jūsų prašymu 2021-07-21 išsiuntėme jums el.paštu bei jį visuomet rasti galite prisijungusi prie www.mokilizingas.lt savitarnos svetainės bei paspaudusi ant aktyvios sutarties numerio (atvaizduojamas puslapio apačioje).
Inbank 2021-08-05 13:31:48
Neringa, apgailestaujame, jei nusivylėte mūsų teikiamomis paslaugomis. Į jūsų pateiktas užklausas mūsų konsultantai atsakė individualiai, paaiškindami susidariusios situacijos priežastis. Taip pat, norime atkreipti dėmesį, kad su mokėjimais susijusi informacija bei sąlygos pateiktos sutarties dalyje "Specialiosios sąlygos", ten pat galite rasti ir abu minėtus grafikus (pirmąjį ir antrąjį), svarbu paminėti, kad aktualų mokėjimo grafiką viduomet galite matyti ir mūsų savitarnoje.

Jeigu ateityje kiltų klausimų ar norėtumėte pasitarti - kviečiame susisiekti telefonu (+370 700 70 080) arba el.paštu (info@inbank.lt).

Inbank komanda
Dar kartą pasikartosiu, JOKIO ANTRO GRAFIKO NESU GAVUSI !!!
Neringa 2021-08-04 11:44:55
APGAILĖTINA KONTORA !!!!!!!!
Po 9 mėn. atsiunčia žinutę, neva esi kažką skolingas.
Paskolos sutartis sudaryta 10-čiai mėn., mokėjimas kiekvieno mėn. 20 d. (p.s. sutartyje niekur nėra parašyta, kad negali nei dienos vėluoti)
Pavėlavus atlikti įmoką 20 d. (nors kitas įmokas esu padariusi anksčiau nei 20d. ir per vieną mėn. kelias įmokas už kelis mėn.) atsiuntė sms, kad pakeičia į 24 mėn įmokų grafiką ir el. paštu turi atsiųsti naujai išdėstytą mokėjimo grafiką, pagal kurį jau reikia daryti kitokios sumos įmokas. Deja jokio el. laiško su nauju įmokų grafiku negavau, todėl toliau mokėjau sutartyje nustatytas įmokas. Užbaigiau mokėjimus sutartyje nustatytu laiku, lygiai 2020-11-20 (beje tą patį užakcentavo vadybininkas prieš sudarant sutartį, kad svarbu yra apmokėti visas įmokas iki sutarties pabaigos). Pasirodo, po 9 mėn. ši kontora man atsiunčia pranešimą, kad esu skolinga, su visomis palūkanomis, delspinigiais ir pan. Pasiteiravus kas čia ir kaip, jie man atsiunčia naują mokėjimo grafiką (tą, kurį neva turėjo atsiųsti kai permetė mane į kitą grafiką) ir reikalauja mokėti. Rašant laiškus, automatu atsiunčia tas pačias banalias frazes. Paskambinus, vadybininkė, kaip išmoktą mintinai eilėraštį kartoją tą patį..
BAISU, NEREKOMENDUOJU, BŪKITE ATSARGŪS !!!!!

APGAILĖTINA KONTORA !!!!!!!!
Po 9 mėn. atsiunčia žinutę, neva esi kažką skolingas.
BAISU, NEREKOMENDUOJU, BŪKITE ATSARGŪS !!!!!
Robertas 2020-11-12 10:02:16
Apgailėtinas aptarnavimas. Kai atlieki krūvas procedūrų (identifikavimas vertas atskiro komentaro), atlieki pavedimą už prekę ir tikiesi kad ji jau pakeliui, nes ir taip sugaišai marias laiko, kitą dieną gauni va šitą:

"Laba diena,

Kad sutartis būtų pasirašyta, Jums reikia pervesti 0, 01 eur.į mūsų banko sąskaitą.

Mokant reikia nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas: AS Inbank filialas

Gavėjo banko pavadinimas ir sąskaita:

Swedbank sąskaita LT507300010136846368 ;

SEB banko sąskaitos LT367044060006168068 ;

DNB banko sąskaita LT64 4010 0424 0111 9285 ;

Suma: 0, 01 Euro centas

Į mokėjimo paskirtį įrašykite: 96d61035a05fbd6ecb7ce0d79de11fbce167c8e3

Taip pat atliekant pavedimą būtinai pažymėkite, kad būtų siunčiamas Jūsų asmens kodas"

XXI amžius už lango :D bet ne pas Mokilizngą
Robertai, apgailestaujame dėl sukeltų nepatogumų. Įprastai, pasirinkus sudaryti sutartį atliekant 0, 01 EUR pavedimą - procesas vykdomas per bankinę nuorodą. Deja, atlikus pavedimą, ne visais atvejais bankai pateikia reikiamą informaciją sutarčiai sudaryti arba tai užtrunka. Tokiu atveju, prašome pakartoti pavedimą, kad sutarties sudarymas būtų sėkmingas. Atkreipiame dėmesį, kad sutarčiai sudaryti, taip pat, galite naudoti kvalifikuotą Smart-ID ar m. parašą.

"Laba diena,

Į mokėjimo paskirtį įrašykite: 96d61035a05fbd6ecb7ce0d79de11fbce167c8e3

XXI amžius už lango :D bet ne pas Mokilizngą

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Sąžininga verslo paskola.

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Verslo paskolos iki 50 000 EUR smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Sąžininga verslo paskola – saugumą garantuojančios sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių. Ką svarbu žinoti apie „Noviti finance“ verslo paskolą? Paskolos grąžinimo terminas nuo 12 iki 36 mėnesių. Paskolos suma – nuo 3 000 iki 50 000 eurų. Galima...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
NORDSTREET
Verslo paskolos | Investavimas į verslo paskolas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. NORDSTREET teikiamos paslaugos: Investavimas į verslo paskolas vos nuo 100 €. Investuoti gali kiekvienas (tiek...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...

Lietuva ir Lenkija sieks, kad ES prisidėtų prie tvoros tiesimo pasienyje – VRM
Lietuva ir Lenkija sieks, kad ES prisidėtų prie tvoros tiesimo pasienyje – VRM 09-23 20:44
Lietuva ir Lenkija sieks, kad Europos Sąjunga (ES) finansiškai prisidėtų prie tvoros tiesimo pasienyje su Baltarusija.
A. Navalnas kaltina "Google" ir "Apple" tapus V. Putino "padėjėjomis"
A. Navalnas kaltina "Google" ir "Apple" tapus V. Putino "padėjėjomis" 09-23 20:35
Kalinamas Rusijos opozicijos veikėjas Aleksejus Navalnas ketvirtadienį apkaltino JAV technologijų milžines "Apple" ir "Google" tapus Kremliaus "padėjėjomis", šioms bendrovėms pašalinus jo...
Vilniaus sporto rūmų rekonstrukcijai prašoma formalaus statybos leidimo
Vilniaus sporto rūmų rekonstrukcijai prašoma formalaus statybos leidimo 09-23 20:35
Vilniaus sporto rūmų rekonstrukcijos techninis projektas jau baigtas rengti ir artimiausiu metu ketinama kreiptis dėl statybų leidimo išdavimo, tačiau tolesni veiksmai projekte artimiausiu metu...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Walmart 142,69 -0,23%