Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Arvi kalakutai komanditinė ūkinė bendrija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Arvi kalakutai

Atsiliepimai apie UAB "Arvi kalakutai" komanditinė ūkinė bendrija

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Arvi kalakutai" komanditinė ūkinė bendrija

Pagalba darbuotojui
2021-03-05 15:48:01 IP 29mjppp6
esame pasirengę padėti darbuotojams, kurie nukentėjo dėl įmonės bankroto (negavo darbo užmokesčio).
Susisiekite el.p. pagalbadarbuotojui@gmail.com
Irgi susiduriau su ta pacia problema nupirkau farsa kalakutienos Maximoj galvoju padarysiu vaikui sriubos skanios, kai atidariau pakuote isisgandau kvapas tragedija visas namas smirda smirdanciom kojinem. Sugadinti pinigai daugiau tikrai nieko nepirksiu jusu produkcijos!!!!!!
Tragedija, pirkau kalakutų medalionus, mėsa su odos likučiais, kaina kaip už file, o kokybė iškepus orkaitėje gaunasi mėsa su virtais lašiniais.
Nusipirkau kalakutienos faršo, galiojimas dar geras, bet kvapelis... O siaubeli... Galvoju pagooglinsiu "kalakutienos kvapas", nes šiaip niekada neperku, galvoju, gal taip turi būti, gal smirda tie kalakutai, ir va iškart man išmeta šitą puslapį apie "Arvi", pasižiūriu į savo - akurat, tas pats. Nu blyn... Reiškia visada jis toks pas juos...
Ne pirma karta apsigaunu su arvi kalakutu faršu, ką jus į jį malate, kad jis tolio nemalonaus kvapo??? Joks kitoks kalakutienos faršas neturi tokio kvapo, tik ARVI. Gerai, kad turime šuniuka, kitaip, pinigai į balą... Gaila, kad tenka nusivilti, nebepirksime daugiau tikrai.
Zita Mikalainienė
2019-12-27 13:28:25 IP 5los4195
Noriu atsakomybės iš Arvi paukštyno vadovų.Pirkom Vilniuje Laisvės pr. parduotuvėje Kalėdom paruoštą kepimui kalakutą, jis buvo senas nors galiojimo data dar tipo tinkama iki 2019-12-26 d. Bekepant 2019-12-25 d. skyrėsi labai daug skysčių, o kvapas tikros dvėselienos, tragiškas.Teko mesti į šiukšlyną nors sumokėta 45.20 eur. Labai sugadinta kalėdinė nuotaika, daugiau niekada niekada nepirksiu, jeigu tik tokia kokybė.Nusivylusi klientė
Ziauru dabar tuose kalakutuose, sitaip sudirbti imone, tiek zmoniu be darbo, be algu liko, o ir kaip bus su skolom neaisku.Ir dar vis iesko nauju auku viliodami dideliais atlyginimais, kuriu nemoka
Kada bus ismoketi atlyginimai darbuotojams?
Labai patiko jūsu kalakutu petuku faršas tik labai gaila kad jo Taurages prekybos centruose nebeliko.Lauksime, gal sugriš
Dirbu Arvi kalakutai tik galiu pasakyti slykstynes ne zmones dirba tik pazvengt, apkalbeti labai bjaurus kolektyvas
Aida Gumbaraviciene
2019-07-08 08:54:21 IP 28mcu197
Pirkau akcija keptas kalakutu kepeneliu pastetas 2 uz vieno kaina.galiojimas iki liepos 12d.viena perki kita meti i siuksline, nes jis supelyjes!pirkau Klaipedoje, Vingio g.6.
Jau antra karta nusiperku farso... Nu kvapas ir skonis negeras, toks jausmas, kad ilgai buvo uzsaldyta ir dabar atlaidinta... Nors ant pakuotes, dar nurodytas geras galiojimo laikas...
Nusipirkau kepeneles Vingio g.6, verdant jas vanduo buvo baltas, nors nupyliau pora kartu. Ka dar gamintojai isrado, kad pabloginti produkto kokybe ? Mazeja noras ten pirkti, teks keliauti pas mazus gamintojus.
Labai džiaugiuosi Šiaulių Lyros Arvi kalakutų pardavėjų profesionalumu ir mokėjimų pateikti ir patarti kaip ir kiek gaminti jų produkciją. Visada nusiperku daugiau nei planavau ir niekada nenusiviliu. Ačiū. Jos šaunios...produkcija labai labai skani...
labai prasta produktų kokybė, nors galiojimas nurodytas geras, bet kvapas ir spalva išduoda ką kitą, gaila, kad pastebėjau tik grįžusi namo. Labai nusivyliau, nerekomenduoju.
Užsakinėja reklama, ikalbinėja 30d. atidėjimo, po atidėjimo neapmoka sąskaitų, nekelia ragelio ir neatsako i el. laiškus, visiškai ignuoruoja.
virginija Šakarviene
2017-02-27 12:37:22 IP 2h7tlh1h
Labai pasipiktinau parduotuve, esancia Šiaures pr.8D, Kaune.etiketeje dvi kainos, kasa nerodo nei svorio nei kainos.ismusa tik galutini čeki.kadangi man buvo paskaiciuota didesne kaina, aš nenorejau pirkti, sake pas juos nera grąžinimo.Labai apgaudineja pirkejus
Nusipirkau farso... Nu kvapas tikrai kaip kokios dveselenos... Nors ant pakuotes, dar nurodytas geras galiojimo laikas... FUI!!!! Nesvarbu kokybe, svarbu kiekybe... Nerekomenduoju pirkti ir pati daugiau niekada nepirksiu jokiu ARVI kalakutu gaminiu! Nu tikrai, turetu buti geda uz parduodama tokia produkcija.. GEDA GEDA GEDA!!!
Siandien pirkau, , Arvi'' kalakutai firmineje parduotuveje, naujai atidarytojeKovo 11-tosios gatveje keptus sparnelius.Namuose esant keistam kvapui.pakepiau dar ciklonineje krosneleje.Vistek gaminys nepatiko.Truputi suvalgius po valandos paleido vidurius, todel pilnai galima pritarti ankstesnem nuomonem, kad pardavinejama pasenusu produkcija, jau ten daugiau nebepirksiu.
Norejau paklausti, kas atsitiko megstamoms Rasytes desrelems? !! vakar pirkau po keliu menesiu pertraukos, paragavus spjoviau iskart. Anksciau buvo kietos skanios, o dabar kazkoks neaskios kilmes mesos gabalas. Sutikim kaina tikrai nemaza ir manau iki "cento" net butu skanesnes. Gaila kad toki mesla gaminti pradejo. Tikrai i sita parduotuve as daugiau kojos nekelsiu
noriu pranešti kad 2016 04 13 d. Vilniuje, Šeškinės " Arvi kalakutai" firminėje parduotuvėje pirkau akcijinę kalakutų šlaunelių mėsą be kaulo, sveriamą.Kepant orkaitėje iš 2 kg. mėsos išsiskyrė daugiau kaip 0, 5 litro vandens ar kažkokio skysčio, o mėsa susitraukė. Kodėl perkant tokią pačią produkcują iš kitų gamintojų taip neatsitinka?
Man labai idomu ar Arvi Kalakutu firminese parduotuvese yra tikslas parduoti besibaigiancia galiojimo data produktus?Penktadienio vakare uzbegu i Rudes gatveje Šiauliuose parduotuve, paprašau pardavejos skanu marinuota kumpi, kad parduotu imu pati didziausia sumoku 37 lt.ir ta pati vakara aš jo nekepiau ryte žiuriu galiojimo data jau pasibaigus: (žiopla pati, kad nepažiurejau kaip pirkau galiojimo datos...nuotaika sugadinta laikas sugaištas;aišku ryte nuvykau viska man pakeite i šviežia, bet likau apgauta gudrios pardavejos, jai aš taip dirbčiau tai ant kalakuto kumpio neturečiau pinigeliu...tai norečiau, nu kad firminese parduotuvese butu sažines kažkiek:)
Kodėl visi yra toki nepatenkinti ARVI produkcija. Jau dag metų ją vartoju ir nei kart nesu ja nusivyles, kaimiski saslykai atitinka pavadinima nes isties yra kaimiski (riebūs, dideli) todel jei esate nepatenkinti yra daug kitų rušių
Porą kartų pirkau "šviežią kalakutų šlaunelių mėsą". Kai kartą pradariau pakuotę - padvelkė toks dvėselienos kvapas, o galiojimo data buvo gera dar keturioms dienoms į priekį. Tiesiog pamaniau, kad gal buvo pažeista pakuotė, tad grąžinau prekę. Sekančia dieną vėl nusipirkau, labai kruopščiai apžiūrėjus pakuotę. Ir vėl - parsinešiau namo, pradariau - jau smarvė.. Supykino iškart, daviau vyrui pauostyti jis irgi sako, kad labai stipriai dvokia, mėsa yra pasenus. Net katė neėdė šitos "šviežios mėsos", kuri turėjo galioti iki 2014.03.08 (pirkau 2014.03.05...) O dar tokia kaina! Jus tyčiojatės iš žmonių?
Noriu atsakomybės iš Arvi paukštyno vadovų.Pirkom Kalėdom parauoštą kepimui kalakutą, jis buvo senas nors galiojimo data dar tipo tinkama.Bekepant skyrėsi labai daug skysčių, o kvapas tragiškas.Teko mesti į šiukšlyną.
Dėl atvėsintos mėsos kokybės. Vandens į mėsą turėtų neįterpinėti. Tai ne tik apgaudinėjimas vartotojo (svoris), bet ir galiojimo ir kokybės klausimas. Eilę metų buvau atvėsintos šlaunų mėsos vartotoja, bet daugiau rizikuoti ir kokybe ir būti apgaudinejama nenoriu
Aistė 2013-03-20 13:41:20
Nusipirkau kalakutienos faršo,kuris tikrai nepigus lyginant su kita mėsa - 28lt už kg. Atrodo sumoki tiek, tai bent kokybę turėtum gauti. Kur tau, farse pilna kremzlių, skūrų, atrodo, kad 50proc mėsos būtų sumaltos kalakutų kojos. Daugiau tikrai nepirksiu ARVI kalakutai produkcijos.
Noriu paneigti svo atsiliepima. Parasius patiems arvi kalakutai su manimi susisiekė kokybės vadybininkė ir išsiaiškinome, jog tiesiog buvo sumaišyta produkcija - vietoj kalakutienos krutineliu farso, ipakuota kalakutienos slauneliu farsas. Man buvo atlyginta, labai maloniai bendraujama, kelis kartus skambino ir prašė užsukti į firminę parduotuvę, kur gavau kalakutienos filė, kadangi faršo nebebuvo. Labai patenkinta likau, ir džiaugiuosi, kad tai buvo tik klaida.
Nusipirkau kalakutienos faršo, kuris tikrai nepigus lyginant su kita mėsa - 28lt už kg. Atrodo sumoki tiek, tai bent kokybę turėtum gauti. Kur tau, farse pilna kremzlių, skūrų, atrodo, kad 50proc mėsos būtų sumaltos kalakutų kojos. Daugiau tikrai nepirksiu ARVI kalakutai produkcijos.
Tai va laimejau kalakuta kurio neimanoma atsiimti. Nuvaziavau i sutarta vieta pardaveja akis isputusi "nieko nezinau" sventine nuotaika sugadinta. Ispradziu pradziugina o poto spyga.
Šiandien Klaipėdoje Mažvydo alėjoje nusipirkau marinuotą kalakuto šlaunelę. Kol kepė orkaitėje visas butas prasmirdo.Na galvoju toks marinatas.. Bet ir mėsa iškepusi nepradžiugino. Kai atpjoviau gabalėlį kvepėjo nepatraukliai, jautėsi rūgštus skonis. Palikome be vakarienės. Turiu čekį, gal rytoj nunešiu į parduotuvę, kad pardavėjos paragautų. Gal joms patiks pašvinkusi mėsa.
Teko valgyti ir man kalakutų Kaimišką šašlyką. Jeigu moki paruošti tikrai skanūs (nors šiek tiek rieboki) šašlykai iškepa. Bet kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama. Kiek pastebėjau šitas šašlykas vienas pigesnių. Nepagailėkit papildomų kelių litų ir paragaukite kitų šašlykų, ragaukite tol kol rasite sau patinkančius. Nors jau sezonas kaip ir baigėsi. Reiks laukt kitų metų.
Sveiki. Pasirodo, niekas nesureagavo į prieš tai rašytą skundą ir "Kaimiškų" uodegų šašlykų gaminti nenustojo..: (Nusipirkau šiandien ir aš jų. Likom be vakarienės. : ((Neturiu žodžių tokiems gamintojams.: (
Nieko prieš buvau kartais paskanauti kalakutienos. Kartą užsukau į parduotuvę mūsų rajone, ten iškart pasiūlė nuolaidų kortelę, kuriai įsigyti užpildžiau anketą. Tai nuo to laiko kas savaite gaunu reklamines žinutes, o kartais net keletą dienų iš eilės... Tai tikrai jokio noro neliko daugiau į tą parduotuvę užsukti, o taip pat pirkti produkciją - iškart tas žinutės prisimenu...
Laba diena, noriu Jums pasakyti, kad Jūsų produkcija, , KAIMIŠKAS" šašlykas tinka tik šiukšlių kibirui, žmogus negali tokio maisto valgyti. Nekvailinkite pirkėjų, nes juos papraščiausiai prarasite. Pavadinimas turi būti parašytas didžiosiomis raidėmis UDEGOS KALAKUTŲ. Prašyčiau grąžinti pinigus už 2 kibirelius vadinamo Kaimiško šašlyko. Mano kontaktai 860028344 Klaipėda, susiekite ir nurodysiu sąskaitos nr. pinigų pervedimui.
Pagarbiai, nusivylusi pirkėja

Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Agaras
Adresas: Agaro g. 5, Balandiškių k., LT-41385 Biržų r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai.
UAB "Agaras" – privataus kapitalo įmonė, įkurta 1991 m. Šiai dienai UAB „Agaras“ išaugo į vieną iš didžiausių Lietuvos šviežios mėsos gamintojų ir pardavėjų. Lyderiaujančias pozicijas pasiekė išlaikydama įmonės tradicines vertybes ir garantuodama lankstų gamybos procesą. Sukurta kompanijos struktūra yra orientuota...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...
MBA FOOD, UAB
Kebabų mėsos gamyba

Adresas: Pienių g. 9, Tauralaukio k., LT-54404 Kauno r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; gamyba; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
MBA FOOD UAB, tai pirmoji įmonė Lietuvoje, kuri specializuojasi kebabų mėsos gaminių gamyboje. Ji įsikūrusi labai patogioje vietoje, Bubių kaime, Kauno rajone, pačiame Lietuvos viduryje. Bendradarbiaujant su kebabų gamintojais iš Turkijos, mes galime pasiūlyti tokią kebabų mėsą, kuri atitiks Jūsų poreikius:...

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus 07-25 19:10
Japonijos farmacijos bendrovė "Shionogi" pradeda vaistų nuo koronavirusinės infekcijos sukeliamos COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, sekmadienį skelbia JAV leidinys "The Wall Street Journal".
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT 07-25 17:12
Likus kelioms dienoms iki didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso dėl investicijos Londone, Vatikanas šeštadienį pirmą kartą paviešino metinį savo turto ir investicijų valdymo departamento...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%