Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ARV-Auto, UAB Marijampolės filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ARV-Auto

Atsiliepimai apie ARV-Auto, UAB

Marijampolės filialas

Vairavimo mokykla

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie ARV-Auto, UAB

Rekomenduoja šią mokyklą taipogi intruktorių Rimantą Kukalį, geras bei puikiai išmokinantis instruktorius. Tikrai tikrai rekomenduoju.
Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui Rimantui Kukaliui už puikias pamokas ir gerą paruošimą vairavimo egzaminui. Tai yra instruktorius, kuris mielai atsakys į kiekvieną užduotą klausimą ir pakartos tiek, kartų, kiek prireiks. Ačiū už laiką ir pastangas!
Labai norėčiau paprieštarauti vienam prieš tai parašytam atsiliepimui, nes aš kai nuvykau su sūnum pasirašyti sutarties, pasitiko labai faina šviesiaplaukė, viską išsamiai supasakojo apie visas mokymosi sąlygas. Rekomenduoju būtent šitą vairavimo mokyklą, dėl atsakingų, nuoširdžių, maloniai bendraujančių, viską iki smulkmenų supasakojančių, rūpestingų darbuotojų.Parinko labai profesonalų ir puikiai išmanantį savo darbą instruktorių. Mano sūnui sekėsi viskas puikiai, išlaikė vairavimo egzaminą iš pirmo karto. LABAI AČIŪ!
Nežinau kaip įvardinti šį važiavimą su nauju instruktoriumi Gintu. (Naujas instruktorius dėl to, nes mano buvusi instruktorė išėjo iš darbo) nežinau kaip įvardinti šį "košmarą" o ne vairavimą. Pradžioje buvo gerai, pajudėjom, pasikartojom įskaitai ir Regitrai viską. Viskas buvo super, bet paskui neįsivaizduoju kas čia užsisuko. Sėdėjom mašinoje, važiuojame gatvėje ir jis pradėjo savo pykčius ir nepasitenkinimus manim, o galiausiai ir patyčias. Nepasitenkinimai del greičio, kad nevaziuoju lygiai leistinu greiciu, o truputi mažiau. Aiškinu " Niekada nevaziuoju MAX greiciu, kiek rodoma, truputį mažiau"...gerai, atsakymas irgi buvo toks, kad " spaudžiam gazą tik, gaziuką, gaziuką, paspaudziam". Nu gerai.... Tiek to... Bet paskui prasidejo, jo tyčiojimaisi, kad netaisyklingai stabdau automobilį. As jo net paklausiau " Ar jūs tyčiojatės iš manęs?" Jo atsakymas labai paprastas ir kaip niekur nieko " Taip, nes tu darai netaisyklingai". Tai palauk... Jeigu darau netaisyklingai, ar reikia tyčiotis? reikia paaiškinti ir gal net sustojus parodyti/pasakyti kas blogai. Po jo tokių nepasitenkinimu ir patyčių neatlaikiau, pratrūkau. Paleidau vairą, giliai įkvėpiau ir puoliau į ašaras, nežinojau ką daryti. Jis tiesiog žiūrėjo i mane is pradziu, nutilo, perėmė vairą ir vairavo trumpam tylėdamas, paskui stojo tyla, jau ramu, jau gerai viskas, apsiraminau, važiuoju toliau, kol pasiekiau mokyklą. Išlipau su džiaugsmu viduje, kad pagaliau galiu eiti ir pasirinkti kitą instruktorių, ką ir padariau. Niekada nekartočiau to... Košmaras. Dėkoju šio skyriaus darbuotojai, kuri suprato mane ir iškart ėmėsi priemonių, kad instruktorius būtų pakeistas.
Noriu padėkoti Marijampolės filialo instruktoriui Rimantui Kukaliui. Padėjo puikiai pasiruošti praktikos egzaminui ir išaiškino viską ką reikia žinoti norint taisyklingai ir teisingai vairuoti. Puikus instruktorius!
Labai ačiū Svajūnui, nes išpildė mano svajonė - vairuoti :)
Jis griežtas, bet teisingas, ????
Ačiū jam, ir visai ARV komandai :)
Visi malonūs, supratingi ir geri ????, bet prieš Svajną lenkiu galvą - tariu didelį AČIŪ, ????????????
Nuvykome su dukra pasirašyti suarties. Vos įėjusias pasitiko akivaizdžiai susierzinusi blondinė, kuri ant mūsų ir išsiliejo. Kol dukra rašėsi, blondinė viskuo piktinosi, kuo taip ir nesupratome. Kodėl atėjome dabar mokytis, jeigu dukrai aštuoniolika sueis tik balandį, bandžiau paaiškinti, kad taip pasirinkome, nes prasidėjus mokslo metams būna didelis dukters užimtumas, tada pradėjo aiškinti, kad sutartis galioja tik devynis mėnesius. Pasakiau, kad nesuprantu, ko iš manęs nori. Bandžiau paaiškinti, jog dėl visko vyras išsiaiškino ir susitarė, aš tik atvežiau vaiką pasirašyti. Kažkuo dar piktinosi, bet detalizuoti negalėčiau, nes buvau sugluminta nemadagaus elgesio ir pakelto įsakmaus balso tono. Reikalavo gydytojo pažymos, sakiau, jog mūsų gydytoja atostogauja, tad pas ją eisime, kai grįš iš atostogų, t.y. po dviejų savaičių. Vėl piktinosi, kad turime eiti pas kitą (, , ką daugiau gydytojų nėra"), nes priima. Taip supratome, kad ją pačią priima bei eilės. Tai artimiesiems reikėtų pasiūlyti žmogui apsilankyti, nes panašu, kad specialistų pagalbos tikrai reikia.
Taigi atsiliepimas. Aplenkite šią įstaigą lanku. Aš pati ten daugiau kojos nekelsiu.
Noriu padėkoti ir rekomenduoti Ramūna ir Rimanta arv Marijampolės instruktorius! Abu tikrai suprantantys savo darba!
Didelis Ačiū instruktoriui Rimantui Kukaliui už kantrybę bei žinias! Labai rekomenduoju!
AČIŪ instruktoriui Rimantui Kukaliui už puikų paruošimą, kantrybę mokant. Išlaikyta iš pirmo karto. Žinias, kurias gavau, tikrai pravers ateityje. Rekomenduoju tik pas jį!
Didelė padeka instruktoriui Rimantui Kukaliui.už žinias kantrybe.Rekomenduoju 100%supratingas kantrus tik su juo pavyko iveikti sunku kelia.Tikrai pats geriausias instruktorius.
A kategorija. Instruktorius Tomas Brusokas. Labai rekomenduoju ????
Tariu didžiausią ačiū Arv auto Marijampolės instruktoriui Pauliui. Toks stiprus palaikymas laikantis A kategorijos važiavimui, gali būti tik iš labai kompetetingo instruktoriaus. Nuo pirmos pamokos jaučiau stiprų palaikymą ir puikiai išaiškinamas vairavimo subtilybes. Su kiekviena pamoka buvo siekiama pasiekti geriausių rezultatų, taip ir nutiko. Išlaikymas iš pirmo karto. Teko ir viena pamoka pas instruktorių Tomą, nuostabiausi atsiliepimai ir apie jį. Linkiu ilgo gyvavimo su tokiais puikiais istruktoriais!
Visada rekomenduosiu tik Jus! ????
Labai noriu padėkoti Instruktoriui Pauliui Šverčiauskui (ARV-Auto Marijampolė).
Praktikos egzaminas „Regitroj“ išlaikytas iš pirmo karto. Tai Instruktorius iš didžiosios raidės, tikras savo srities specialistas. Vairavimo pamokų laukdavau su dideliu noru, skaičiavau dienas, kada ateis laikas vėl vairuoti. Su šiuo Instruktoriumi vairavimo pamokos niekada neprailgo. Visada viską aiškino ramiai, suprantamai, kantriai kartodamas daug kartų tol, kol įsisavindavau viską kas neaišku. Net ir vairavimo metu, kai ne visada klausydavau Instruktoriaus ką sako, o pasielgdavau kaip aš sugalvoju, nė trupučio nepyko, išlikdavo ramus, nė karto nesuabejojo mano gabumais, todėl visada buvo motyvacija mokytis. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos Instruktoriui Pauliui!!!
Džiaugiuosi, kad buvau jo mokinė :)
AČIŪ LABAI!
Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą visiems. Ypatingai rekomenduoju instruktorių Vitalij Natūrev. Žmogus turintis begalę patirties, yra dirbęs daugelyje Lietuvos miestų, labai gerai išmoko, paaiškina klaidas ir pataria kaip išvengt jų. Šiaip labai įdomus žmogus, per pertraukėles ir apie gyvenimą galima pasikalbėt, nu atsiliepimai tik geri. Bet pačiai mokyklai turiu nusiskundimą. Buvo tokia situacija, jog gavau instruktorių ir jis susirgo plaučių uždegimu. Skambinau į ARV, liepė laukt kol instruktorius pasveiks, nes man kito duot negali. po 3 savaičių mane pasiekė naujienos, jog vis dėl to mokys mane kitas instruktorius. Tai 3 savaitės praėjo veltui, nusikėlė praktikos egzaminas. Tačiau kuomet pradėjau mokytis su jau minėtu instruktorium, labai greitai išvažinėjau valandas, žmogus aukojo savo savaitgalius, dirbo vakarais. Labai atsidavęs savo darbui.
Kaip ir dauguma - didžiausia rekomendacija Rimantui! Instruktorius su humoro jausmu, bet rimtas! Gailiuosi, kad neatradau jo ankščiau, nes per vieną pamoką išnokta daugiau nei su kitais instruktoriais. Eikit tik pas jį!
Labai dėkinga instruktoriui Rimantui Kukaliui, labai rekomenduoju!
Rekomenduoju instruktorių Rimantą Marijampolėje! Labai gerai išmokė važiuoti, davė daug patarimų. Nusipirkusi papildomų pamokų pas jį išlaikiau regitroj praktinį egzaminą! Didžiausios rekomendacijos!
Rimantas Kukalis, labai geras instruktorius, mokantis aiskiai paaiskinti visas vairavimo zinias, tik po Rimanto pamoku islaikiau egzamina, esu labai dekinga.

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
Rigveda, UAB vairavimo mokymo centras UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 30 metų vairavimo mokymo patirtį. ,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 8700...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
Elenos vairavimo mokykla
Moderni vairavimo mokykla Utenoje

Adresas: K. Donelaičio g. 10, LT-28141 Utena.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
ELENOS vairavimo mokykla, maloniai kviečia norinčius mokytis vairuoti ! Jei nori būti geras vairuotojas – ateik į mūsų mokyklą !!! Čia dirba profesionalūs dėstytojai ir vairavimo instruktoriai. Susitiksime adresu: K.Donelaičio g. 10, Utena. Iki malonaus! Patogus kursų grafikas; Nedidelės mokymo grupės, dėmesys...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
Rigveda Vilnius
Mokymo centras

Adresas: Viršuliškių g. 42, II a., LT-05112 Vilnius.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Nike 111,36 +2,80%
Google 93,95 -1,26%