Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Artmė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Artmė

Atsiliepimai apie Artmė, UAB

ARTME

Programuotojai, kalbantys žmonių kalba. Kuriame individualias sistemas verslui.
Parašyk savo nuomonę apie Artmė, UAB

Puki komanda, neįveikiamų darbų pas Juos nėra, viskas atliekama laiku ir pagal kliento poreikius. Ačiū už naujai sukurtą internetinę svetainę ir papildomus reiklavimus jos funkcionavimui. Sekmės naujuose iššūkiuose ir projektuose bei ilgo ir nenutrūkstamo bendradarbiavimo su esamais klientais!
Kino namai TAURAPILIS
2016-12-29 20:16:44 IP 88.11.226.75
Dėkojame Artmės žmonėms už aiškią, paprastą ir funkcionalią svetainę su prekyba internetu. Trečiosios šalies sukurtos prekybos bilietais sistemos integracija su prekyba internetu ir kiti techniniai sprendimai pareikalavo nemažai pastangų, tačiau Artmei puikiai pavyko rasti sprendimus ir išeitis iš komplikuotų techninių situacijų. Taip pat labai vertiname, kad galime pasitikėti Jūsų operatyvumu ir geranoriškumu padėti sprendžiant svetainės techninius klausimus. Sėkmės veikloje ir iki kitų projektų!
Deimantė Šmitė, UAB "Baltic transline" rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė
2016-11-15 13:24:26 IP 82.135.139.163
Su šia kompanija lengva dirbti, greitai suradome bendrą kalba, mūsų lūkesčius visiškai patenkino. Kartu sukurta naujos internetinės svetainės idėja buvo sklandžiai įgyvendinta, operatyviai atliekamos korekcijos. Esant reikalui, galime kreiptis konsultacijos ar kartu priimti sprendimą kaip išspręsti kilusias problemas ar atlikti patobulinimus. Puikus kainos ir kokybės santykis.
„Artme“ sukūrė internetinę parduotuvę „bodymind.lt“ naudojant „Presta Shop“ modulius.
Lukas Stacevičius ir jo komanda turi patirties valdant projektus bei laiku randant optimalius sprendimus. Įgyvendinus projektą „Artme“ konsultuoja, pataria bei padeda išspręsti problemas susijusias su internetinės parduotuvės veikla. Vertiname nuoširdų, atsakingą ir profesionalų požiūrį į užsakovo poreikius.

Laimonas Rubikas
UAB „Vegalita“ vadovas

Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"SEO ir Google AdWords paslaugos"

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 37, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Verkių g. 23-49, LT-08246 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%