Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Artme, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Artme

Atsiliepimai apie Artme, UAB

Programuotojai, kalbantys žmonių kalba.
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Artme, UAB

Inga Kanclerienė, UAB ELDES
2019-12-10 10:26:20 IP 2e8b9fp5
Su šia įmone dirbu ne vienerius metus. Esu be galo patenkinta už visada greitą reakciją, greitus sprendimus ir dar greitesnes reakcijas. Komanda dirba profesionaliai, operatyviai ir visada pataria, pasiūlo geriausius sprendimus. Malonu turėti tokius partnerius, kuriais gali pasitikėti, pasitarti. Labai rekomenduoju!
Danske Bank Lietuvoje
2019-11-20 16:59:08 IP 65grmc54
Ačiū, už visus lūkesčius pranokusį darbą kuriant mūsų darbo skelbimų web'ą! Niekada negalėjome tikėtis tokio greičio reaguojant į mūsų pakeitimus ir naujus užsakymus. Nedvejodami rekomenduojame ir nekantriai laukiame ateities projektų.
Kristina Citvarienė, Lietuvos kurortų asociacijos administracijos direktorė
2019-03-06 10:36:56 IP 2e7r55b3
Šią įmonę atradome kai reikėjo atnaujinti internetinę svetainę - ir ji nepriekaištingai susitvarkė ne tik su kūrybiniais sprendimais, bet sulaukėme nepaprastai daug operatyvios techninės pagalbos, nors mūsų atveju situacija buvo gana komplikuota ir užduotis ne iš lengvųjų.
Šia įmone drąsiai galima pasitikėti - tai profesionalai, kurie susitvarko su bet kokia problema ir randa bendrą kalbą su savo klientu. Optimalus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju!
Puki komanda, neįveikiamų darbų pas Juos nėra, viskas atliekama laiku ir pagal kliento poreikius. Ačiū už naujai sukurtą internetinę svetainę ir papildomus reiklavimus jos funkcionavimui. Sekmės naujuose iššūkiuose ir projektuose bei ilgo ir nenutrūkstamo bendradarbiavimo su esamais klientais!
Kino namai TAURAPILIS
2016-12-29 20:16:44 IP 2huu1eur
Dėkojame Artmės žmonėms už aiškią, paprastą ir funkcionalią svetainę su prekyba internetu. Trečiosios šalies sukurtos prekybos bilietais sistemos integracija su prekyba internetu ir kiti techniniai sprendimai pareikalavo nemažai pastangų, tačiau Artmei puikiai pavyko rasti sprendimus ir išeitis iš komplikuotų techninių situacijų. Taip pat labai vertiname, kad galime pasitikėti Jūsų operatyvumu ir geranoriškumu padėti sprendžiant svetainės techninius klausimus. Sėkmės veikloje ir iki kitų projektų!
Deimantė Šmitė, UAB "Baltic transline" rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė
2016-11-15 13:24:26 IP 2cfq5gqr
Su šia kompanija lengva dirbti, greitai suradome bendrą kalba, mūsų lūkesčius visiškai patenkino. Kartu sukurta naujos internetinės svetainės idėja buvo sklandžiai įgyvendinta, operatyviai atliekamos korekcijos. Esant reikalui, galime kreiptis konsultacijos ar kartu priimti sprendimą kaip išspręsti kilusias problemas ar atlikti patobulinimus. Puikus kainos ir kokybės santykis.
Laimonas Rubikas
2015-09-12 13:05:17 IP 28m828v6
„Artme“ sukūrė internetinę parduotuvę „bodymind.lt“ naudojant „Presta Shop“ modulius.
Lukas Stacevičius ir jo komanda turi patirties valdant projektus bei laiku randant optimalius sprendimus. Įgyvendinus projektą „Artme“ konsultuoja, pataria bei padeda išspręsti problemas susijusias su internetinės parduotuvės veikla. Vertiname nuoširdų, atsakingą ir profesionalų požiūrį į užsakovo poreikius.

Laimonas Rubikas
UAB „Vegalita“ vadovas

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Seohelis
What about

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; reklamos paslaugos.
Skaitmeninės rinkodaros agentūra, sertifikuota „Google“ partnerė Lietuvoje „What about“ (UAB „SEOHelis“) užtikrina veiksmingos internetinės reklamos paslaugų teikimą partneriams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Integruotos arba...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...

Jungtinė Karalystė išduos 10.500 vizų, pirmiausia – vairuotojams
Jungtinė Karalystė išduos 10.500 vizų, pirmiausia – vairuotojams 09-26 14:30
Jungtinė Karalystė išduos apie 10.500 laikinų darbo vizų sunkvežimių vairuotojams ir paukštininkystės sektoriaus darbuotojams, po "Brexit" susidūrusi su didžiule darbo jėgos trūkumo problema.
Premjerė sako nevengsianti nepopuliarių sprendimų
Premjerė sako nevengsianti nepopuliarių sprendimų 09-26 13:58
Prastėjant epidemiologinei premjerė Ingrida Šimonytė teigia dėl žmonių gyvybių išsaugojimo ir saugumo nevengsianti nepopuliarių sprendimų.
Gabrielius Landsbergis patvirtintas TS-LKD pirmininku
Gabrielius Landsbergis patvirtintas TS-LKD pirmininku 09-26 13:02
Gabrielius Landsbergis sekmadienį patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku, tai bus paskutinė jo kadencija šiose pareigose.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%