Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Artme, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Artme

Atsiliepimai apie Artme, UAB

Kinfirm

Programuotojai, kalbantys žmonių kalba.
Parašyk savo nuomonę apie Artme, UAB

Betono Centras, UB
2021-12-13 09:34:18 IP 2lnl971i
Ačiū už puikiai ir laiku atliktus darbus. Įmonė yra savo srities profesionalai, kurie padeda visais klausimais. Labai greitai reaguoja į esamus poreikius, tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo su Artme įmone.
Inga Kanclerienė, UAB ELDES
2019-12-10 10:26:20 IP 2e8b9fp5
Su šia įmone dirbu ne vienerius metus. Esu be galo patenkinta už visada greitą reakciją, greitus sprendimus ir dar greitesnes reakcijas. Komanda dirba profesionaliai, operatyviai ir visada pataria, pasiūlo geriausius sprendimus. Malonu turėti tokius partnerius, kuriais gali pasitikėti, pasitarti. Labai rekomenduoju!
Danske Bank Lietuvoje
2019-11-20 16:59:08 IP 65grmc54
Ačiū, už visus lūkesčius pranokusį darbą kuriant mūsų darbo skelbimų web'ą! Niekada negalėjome tikėtis tokio greičio reaguojant į mūsų pakeitimus ir naujus užsakymus. Nedvejodami rekomenduojame ir nekantriai laukiame ateities projektų.
Kristina Citvarienė, Lietuvos kurortų asociacijos administracijos direktorė
2019-03-06 10:36:56 IP 2e7r55b3
Šią įmonę atradome kai reikėjo atnaujinti internetinę svetainę - ir ji nepriekaištingai susitvarkė ne tik su kūrybiniais sprendimais, bet sulaukėme nepaprastai daug operatyvios techninės pagalbos, nors mūsų atveju situacija buvo gana komplikuota ir užduotis ne iš lengvųjų.
Šia įmone drąsiai galima pasitikėti - tai profesionalai, kurie susitvarko su bet kokia problema ir randa bendrą kalbą su savo klientu. Optimalus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju!
Puki komanda, neįveikiamų darbų pas Juos nėra, viskas atliekama laiku ir pagal kliento poreikius. Ačiū už naujai sukurtą internetinę svetainę ir papildomus reiklavimus jos funkcionavimui. Sekmės naujuose iššūkiuose ir projektuose bei ilgo ir nenutrūkstamo bendradarbiavimo su esamais klientais!
Kino namai TAURAPILIS
2016-12-29 20:16:44 IP 2huu1eur
Dėkojame Artmės žmonėms už aiškią, paprastą ir funkcionalią svetainę su prekyba internetu. Trečiosios šalies sukurtos prekybos bilietais sistemos integracija su prekyba internetu ir kiti techniniai sprendimai pareikalavo nemažai pastangų, tačiau Artmei puikiai pavyko rasti sprendimus ir išeitis iš komplikuotų techninių situacijų. Taip pat labai vertiname, kad galime pasitikėti Jūsų operatyvumu ir geranoriškumu padėti sprendžiant svetainės techninius klausimus. Sėkmės veikloje ir iki kitų projektų!
Deimantė Šmitė, UAB "Baltic transline" rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė
2016-11-15 13:24:26 IP 2cfq5gqr
Su šia kompanija lengva dirbti, greitai suradome bendrą kalba, mūsų lūkesčius visiškai patenkino. Kartu sukurta naujos internetinės svetainės idėja buvo sklandžiai įgyvendinta, operatyviai atliekamos korekcijos. Esant reikalui, galime kreiptis konsultacijos ar kartu priimti sprendimą kaip išspręsti kilusias problemas ar atlikti patobulinimus. Puikus kainos ir kokybės santykis.
Laimonas Rubikas
2015-09-12 13:05:17 IP 28m828v6
„Artme“ sukūrė internetinę parduotuvę „bodymind.lt“ naudojant „Presta Shop“ modulius.
Lukas Stacevičius ir jo komanda turi patirties valdant projektus bei laiku randant optimalius sprendimus. Įgyvendinus projektą „Artme“ konsultuoja, pataria bei padeda išspręsti problemas susijusias su internetinės parduotuvės veikla. Vertiname nuoširdų, atsakingą ir profesionalų požiūrį į užsakovo poreikius.

Laimonas Rubikas
UAB „Vegalita“ vadovas

Starflix Vilnius
Getspace | Wacademy | Samurai's Tea

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Berklis
SEO mokymai (SEO akademija)

Adresas: Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Švitrigailos g. 11K-109, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...

"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio 09-28 07:52
Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės "Adampolis...
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys? 09-27 22:42
Atitiktis konkurencijos teisei sparčiai plečia ribas ir vis giliau skverbiasi į finansų sektorių. Vienas didžiausių pokyčių, į kurį turėtų atkreipti dėmesį visi finansiniai investuotojai, – jau...
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą? 09-27 22:33
Nors Lietuva išlieka svarbia strategine vieta investuoti tarptautinėms įmonėms, tačiau neramiais laikais svarbu ne tik išlaikyti, bet ir didinti investicinio klimato bei verslo aplinkos...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 144,95 +1,43%
Colgate-Palmolive 72,58 -3,23%