Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Arte Feliz, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Arte Feliz

Atsiliepimai apie Arte Feliz, UAB

Mūsų tiklas - Jūsų verslo sėkmė
Parašyk savo nuomonę apie Arte Feliz, UAB

Arte Feliz, gal ir gera reklamos gamintoja, bet Juos elgęsis su Savo kreditoriais neetiškas ir atmestinas, vengia bet kokio kontakto spręsti iškilusias problemas, nevykdo prisiimtu sutartiniu įsipareigojimu ir net nesivargina informuoti suinteresuotas puses. Pagal prisiimtus sutartinius įsipareigojimus tiek įmonė tiek įmonės atsakingas asmuo privalo informuoti apie visus pakeitimus įmonėje. Manau anksčiau ar vėliau įmonei teks atsakyti už tokius veiksmus įstatymo nustatyta tvarka. Siūlau prisiminti kreditorius ir pradėti problemos sprendimą.
Vitalijus 2017-09-06 17:47:39
atsitiktinai čia patekau. noriu parodyti ir kitą patirtį su šia įmone.
Dirbame su ArteFeliz jau ~7 metus, padaryta apie 40 įvairaus dydžio užsakymų - nuo vizitinių iki stendų ir didžiųjų banerių maketavimų - dirba super, mes labai patenkinti tiek Vadimo darbu maketuojant, tiek Agatos darbu mus aptarnaujant.
Kainos normalios, dažnai net pigiau negu spaustuvėje tiesiogiai kai domėjomės.
O kad kažkam nesiseka - visada būna :) gal mes tiesiog mokam labai tiksliai formuluoti ko norime, tad ir gauname ko norime.

p.s. komentarą rašiau nuoširdžiai ir niekieno neprašytas.
p.s.s. Agatai ir Vadimui linkėjimai! Vakar gavome skrajutes - tobula!
Ačiū, Vitalijau, už tai, kad radote laiko ir įvertinote mūsų darbą ir tikimės, kad darbuosimės su Jumis dar ne vienrius metus :)
atsitiktinai čia patekau. noriu parodyti ir kitą patirtį su šia įmone.
Kainos normalios, dažnai net pigiau negu spaustuvėje tiesiogiai kai domėjomės.

p.s. komentarą rašiau nuoširdžiai ir niekieno neprašytas.
p.s.s. Agatai ir Vadimui linkėjimai! Vakar gavome skrajutes - tobula!
finansavimo įmonė 2017-09-06 15:53:52
Taip, tikrai pavedė. Reikėjo perskaityti kas čia parašyta prie atliekant užsakymą ir pevedant pinigus. Specifikacija nebuvo gauta, formos nebuvo pateiktos. Pinigai sumokėti, užsakymas neatliktas. Su tarpininkais prasidėti neverta tai faktas. Milijonas beprasmių laiškų.
Parašyta netiesa. Užsakymas priimtas rugsėjo 4 ir rugsėjo 4d apmokėtas. Už maketavimo paslaugas sumokėti 26 eur. Šiandien, rugsėjo 6d. užsakymą panaikinote. Šiandien gavote pretenziją su klausimu kur yra pinigai ir kodėl užsakymą panaikinote. Šiuo konkrečiu momentų pinigų nėra ir yra tik atsakymas, kad nieko nedarysite, tad ir laukiamas atsakymas kodėl užsakymą panaikinote ir kodėl nenorite grąžinti pinigus. Esu labai nusivylusi.
finansavimo įmonė 2017-09-06 15:53:52
Gerbiama, Svetlana, Atsižvelgdami į Jūsų komentarą išanalizavome visą užsakymo eigą nuo pradžios. Apgailestaujame, kad neturėjome galimybės pateisinti Jūsų lūkesčių dėl Jūsų pačios paruošto ir iš Jūsų pusės nepatvirtinto maketo.
Užsakymas buvo anuliuotas Jūsų iniciatyva, pinigai gražinti tą pačią dieną. Manome, kad Jūsų pretenzija yra nepagrįsta ir šmeižianti. Jeigu turite daugiau pastebėjimų ar komentarų dėl susidariusio nesusipratimo, kreipkitės - mielai Jums atsakysime.
finansavimo įmonė
2017-09-06 15:53:52 IP 2ivrorcp
gerda 2014-03-21 15:03:16
labai pavede su uzsakymu, prekes gavome paveluotai.
Gerbiama Gerda,
Būtume Jums labai dėkingi, jeigu susisiektumėte su mumis ir patikslintumėte konkretų atvejį.
Mums labai svarbi mūsų klientų nuomonė, todėl dar kartelį patikrinome visus nuo 2014 m. sausio mėn. iki 2014 m. kovo mėn. 21 d. įvykdytus užsakymus ir neradome nei vieno užsakymo su pradelstais terminais, taip pat, apklausėme visus klientus, kuriems vykdėme užsakymus sausio-kovo mėn. ir negavome nei vieno skundo.
Mes pamėginome atrsati Jus savo klientų tarpe, tačiau mūsų klientų bazėje įmonės atstovo vardu Gerda nėra, todėl labai prašau susiekti su mumis ir mes pasitengsime kompensuoti įvykusius nepatogumus.

UAB „Arte Feliz“
labai pavede su uzsakymu, prekes gavome paveluotai.
Puiki įmonė. Aptarnavimas nepriekaištingas.

Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49k, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Admen Baltic“ reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo rinkoje veikia jau nuo 1992 m. Per šį laiką tapome didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba apie 160 profesionalų. Generuojame maždaug 11 mln. eurų metinę apyvartą. Turime didžiausią ir moderniausią gamybos bazę, pritaikytą...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%