Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Arpresa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Arpresa

Atsiliepimai apie Arpresa, UAB

Didysis žaidimas

Parašyk savo nuomonę apie Arpresa, UAB

Atsisakau gauti iš UAB Arpresos bet kokius siuntinius ir laiškus. Visai nieko neužsisakau. Ačiū.
Sveiki. Labai džiaugiuosi. Per visus metus gavau: Laikrodį, vaistus, grandinėle, staltiese ir t.t NAMOKAMAI. Jeigu norite žaiskite norite ne. Labai džiaugiuosi. Jau lošiu 17metų.ir dar žaisiu. Esu labai patenkinta. Linkiu sėkmės Arpresai
labas vakaras zmones aciu kad mano vyrui atveret akis jau tikejosi laimeti tai vitaminus pirgti siurbly nupirko dar siulina visokio slamsto bet jau baigem su A********S knyga ykiso ir vis siuncia laiskus tipo laimesim 35000euru jei kuo daugiau visko nupirgsim paduosim juos y teisma mano vyras invalidas tai k****s siulina kaip ykisti invalidiu ar pensininkiu tegu siulina seimiu toki pinigai vartosi viska tie veltedziai nupirks
Jau praėjo keturi mėnesiai, o į e laišką "Žaidimas be taisyklių " nestakyta. UAB Apresa matosi turi gerą stogą į žaidėjų pastabas jie nereaguoja.
Atsiunte knygą, kurios neužsisakiau. Knygą kurjeris paėmė, o pinigų nesulaukiu jau 2.5 savaitės.s*****i
Čia nesenai man skambino iš Arpresos, sako vitaminus jums atsiuntem. Pasakiau, kad jų neprašiau, kad man siūstu. Pasakaiau, kad yra tam vaistinės, ten galima nusipirkti. Tai ta damutė tokia nepatenkinta liko, tai dar pareiškė, kad nenorėtu, kad grįžtu ta prekė.Pasakiau, kad aš tai jų problemos o aš ne bandomas triušis. Man kiekvienais metais siunčia, kad pinigus galima laimėti. Pensininkų mulkinimas, nei kas laimi nei ką...Net laišką esu jiems parašiu, ten jaučiu nieks net neskaito. Tik vat, mane stebina vis pensininkai, jie tokie naivi ir patiklūs...
Ona Viltrakienė
2021-06-30 00:46:38 IP 28m87io0
UAB "Apresa" žaidime "Didysis Žaidimas', esu daugel merų jų žaidėja.. Užsakiusi eilinį kartą siuntą ir gavusi užsakytas prekes pasipiktinau dėl prekių įpokavimo. Iškilus daugumai kitų klausimų, prieš mėnesų laiko e.paštu išsiunčiau jiems savo atsiliepimus, apie blogą darbą ir prašiau atsaktti į daugelį kitų iškilusiįb klausimu.Deja iki šio laiko negavau jokio atasakymo.
Prašau man daugiau nesiūsti savo laiškų su jokiais ŽAIDIMAIS.
Laba diena, su Jumis neina susisiekti jokiu telefonu, todėl kreipiuosi raštu. Atsibodo iš jūsų gauti nekokybiškus, netikslius laiškus. Ankstesniuose laiškuose rašėte mano pavardę pakeisdami tik pavardės pirmą raidę, o dabar pradėjote siuntinėti po du vienodus laiškus tik su skirtingais dalyvio numeriais. Prašome peržiūrėti savo darbuotojų neatsakingą darbą, jai nesusisieksite su manimi, kreipsiuosi su gautais laiškais į atitinkamus organus, kad būtų imtasi atitinkamų veiksmų.
Mindaugas 2021-04-12 00:56:03
Aš taip tap gaunu - rado skylę kaip nelegalią loteriją organizuoti. Pagooglinkit Skirmanto Malinkausko video apie tų svolačių pajamas ir biznį. Nukentiejusiems reikėtų susivienyti pvz. padaryti kokį puslapį ar pvz. visiems gaunantiems atsakyti TAIP, užsisakyti ir poto neimti atsiųsto šlamšto - tegul ir jie patiria kažkokius bent jau išsiuntimo nuostolius.
Pagooglinkit Skirmanto Malinkausko video kokias pajamas jie susirenka ir kokią skylę yra suradę savo nelegaliam žaidimui organizuoti.
Sveiki, telefonu neatsiliepiate, rašau Jums.
Nustokite siuntinėti laiškus ir varginti mūsu pašto darbuotoja, gavau jau gal 10 laišku. Nežaidžiu jūsu "Didžiojo žaidimo" ir nesiruošiu žaisti, nustokite ir baikite siusti tiek makulatūros, kuri net židiniui netinka užkūrti...
Jeigu dar kartelį gausiu laiškus, skusiuos.
Ačiū, kad žmonės rašote, jau buvau bepildanti laimėjimų sertifikatus ir pamačius Jūsų atsiliepimus, išmečiau į šiukšlių dėžę. Taigi, ir kitiems patariu neužkibti, nes siųsdamas laišką atgal siuntėjui, įsipareigoji įsigyti knygą, neva už mažesnę kainą - 9, 95 Eur, kurios niekas nebeperka
Apie šiuos žaidimus-loterijas. Jie pastoviai siuntinėja laiškus mano adresu, kur anksčiau gyveno moteris. Buvau pranešes apie tai. Ir vistiek šie išgamos toliau siuntinėja. Afeistų komanda. Gaveve tokius laiškus meskit į šiūkline net neatplėšę voko. Nes kai buktai atsisakydami ir siūsdami atsakyma, automatiškai bus siunčiami knygos už kurias reiks mokėt. Tai sukčių brigada, tarybinių veikėjų!. Kreipiausi į teisėsauga, nes šie gyvuliai nežino ribų. Būkite budrūs neužkibkite ant loterijos kurios nėra, mokėti teks jums.
noreciau gaut sventini 2021 metu kalendoriu
Zaidziu sioje firmoje jau 10 metu. Esu ivardinta, kaip lojali, auksine dalyve. Saziningai ir laiku issiunciu atsakymus bei uzsakineju ju pasiulytas prekes. Kiekvienais metais is ju gaunamuose laiskuose atrodo, kad be 5 minuciu esu laimetoja. Tik per visus 10 metu nesu laimejusi jokio prizo net ir tu mazuju, kuriu ten buna berods 400 kasmet ka jau kalbeti apie didyji ar specialius ar skelbiamus kampaniju prizus.Tikrai, manau, visiems zaidziantiems reikia susimastyti ar cia viskas tikrai sazininga ir dar labai keista, kad laimetoju nuotraukosr tik pensijinio amziaus zmones, tai ar jauni nenori laimeti ar tuos pensininkus lengviau apgaudineti???
Laba diena brangieji kodėl aš likau ant ledo, man siuntete dvigubius numerius buvau vertinama retingiausia zaideja kodel mane apgavot visu laisku atsakymus siusdavau nurodytu laiku aš jums patikejau o aš likau be nieko visas menuo kai negaunu laisku iš jusu.
Talandiene Genovaite
2020-11-13 15:07:39 IP 4ljk1bp
pirkome 4
IN 1 BLENDER TRŪKSTA KOMPLEKTACIJOJ VIENOS DETALĖS - MALIMO PRIEDO
laukIAme atsakymo
Kur žiūri teisėsauga, ir ar išvis ji yra. Randu geltona voką pašto dėžutėje išvis be jokio adreso kam skirtas ir pilnas (makaronu) apie didžiausius prizus. Nejaugi mus (liaudį) tokiais asilas laiko?
Man kazkas yra keista kad tokias didelias sumas dalintu zmonem, man labai idomu is kur jie gavo 100, 000+ euru dalinti, ir kam siuntineti pastu tuos laiskus geriau darykit viska internetu o ne pastu reklamuoti, toks jausmas, kad jie isviso net neturi tiek pinigu dalinti, ir kurie jiems siunte pinigus tiems aferistams, jie kaip tik daugiau pasto reklamu daro is tos sumos! Nesiuskit jiems pinigu tiems prakeiktams aferistams.
Pastoviai siunčiami šio, , Didžiojo žaidimo" laiškai pagal buto adresą buvusiems gyventojams ir tas tęsiasi. Aš nežaidžiau, nežaidžiu ir nežaisiu jokių žaidimų! Kur kreiptis, kad nesiųstų man vokų?
Naujasis zaidimas, nutrink langelius ir laimek 30k!
Nors ir laimejau nutrynes bet ismeciau i siuksline, nes pasirodo surenka asmens duomenis nemokamai.
Zaidimas buvo imestas i pasto dezute kaip reklaminis ir butent pensininkui.
Kurjeriams pristatant prekes yra sumokama pirmoji išpirkos suma. Nors Arpresa mato, kad suma įnešta ir užpajamuota, vis tiek siunčia laiškus, kad išpirkos negavo ir tuoj pat perduoda išieškojimo tarnybai Intrum, kuri momentaliai priaugina sumą su delspinigiais, nelaukiant kol prekės užsakovas paaiškins, ar pateiks įrodančius dokumentus apie išpirkos sumokėjimą.
Kompiuterinėse laikmenosi privalu Arpresai pirma pasitikrinti, prieš rašant įspėjamuosius laiškus, ar atiduodant sumas išieškoti atitinkamoms tarnyboms. Galima įtarti, kad čia Jų labai nesąžininga metodika tokiu būdu uždarbiauti. Būtų įdomu sužinoti ar dar kam nors nepasitaikė tokių atvejų. Tai savotiškas reketavimas. Tokius atvejus reikėtų perduoti finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai.
bravo as irgi ketinu tapati daryti jei jie ir toliau siuntines reklaminio pobudzio laiskus. atsiliepimuose skaiciau kad karta jie jau buvo nubausti, bet regis nepasimoke. reiketu zmonem susivienyti ir kreiptis i vartotoju teises su skundais kad daugiau nebeapgaudinetu pensisinku.
Aš sakausi daiktus ir greit gaunu tokius kokius užsakiau ir su galiojimui.
laba diena. noriu patarimo del prekes.
Neieškokite durnelių
2019-09-19 18:17:22 IP 12jbq5g5
Kokie patiklūs tie pensininkai, tai nėra žodžių. Nė vienas iš jūsų nelaimės tų pinigų, prekės yra pabrangintos beprotiškai, viską galima pigiau užsisakyti internete ar parduotuvėje nusipirkti, o tas laiškas su jūsų pavardėmis ir pasiūlymais yra automatiškai parašomas net rankos nepridedant ir visi tą patį šūdą gaunant, kur jau vos ne skelbia jus laimėtojais. Negalvojau kad pensininkai tokie durni, neišprusę ir atitrūkę nuo realybės.
Daug metų buvau neva "auksinė" klientė, bet nuo šiol, matyt, teks tapti jau "geležine" ir dėl apgaulių imtis teisinių priemonių. Paskutinį kartą užsakiau 4 prekes, bet kol jų laukiau, atėjo dar vienas "Arpresos" ekstra pasiūlymas įsigyti brangią patalynę ir reikalavimas nurodyti mobilųjį telefoną (ko ligi šiol nebūdavo). Įrašiau tą telefoną (maniau, dėl visa ko, jei būtų kokių nesusipratimų), o patalynės, kuri man absoliučiai nereikalinga, neužsakiau, nes užsakomojo lipduko neužklijavau (tebėra jis pas mane), ir voką išsiunčiau. Neilgai trukus "LP EXPRESS" kurjeris ėmė siųsti SMS'us į mobilųjį, kad atgabens man siuntą. Pagalvojau, pagaliau ateis tie 4 užsakyti daiktai, kurių jau ilgokai laukiau. Kurjeris atitempė didoką dėžę, į kurią, kaip tikėtina, ir turėjo jie sutilpti.Tik keista, kad už juos paprašė sumokėti viso labo tik 12 Eur, nes juk nebuvo sutarta, kad jie bus išsimokėtinai. Paprastai už kiekvieną siuntą užsimokėdavau pašte, ir tik grynaisiais. O dabar sutiko mokestį paimti kortele. Tačiau didžiausias netikėtumas laukė, atidarius dėžę, kurioje riogsojo didelė rankinė su ta NEUŽSAKYTA PATALYNE. Ir raštas su pagal grafiką išdėliotais likusios 132 Eur sumos mokėjimais. Vadinasi, nusipirkau "katę maiše", gudriai sugalvojus paslėpti mokėtiną sumą viduje. Tikrai nebūčiau priėmusi tos apgaulingos siuntos, jei būčiau įtarusi, kad ten yra ne tai, ką užsakiau. Na, bet jei jau taip nutiko, pamaniau, kad gal kam nors giminėje prireiks tos patalynės, tad "PayPost" sumokėjau tuos reikalaujamus 132 Eur. Nes, kaip žinia, tokios ir panašios firmos yra greitos bėgti pas "skolų išieškotojus", vos tik klientas bent kiek uždelsia susimokėti, net jei prekė yra per apgaulę įbrukta. O netrukus atėjo jau ir kita siunta, kur, kaip tikėjausi, pagaliau bus tie mano 4 pirmiau užsakyti daiktai. Bet kur ten! Vietoj keturių ten tebuvo du daiktai, kad ir kaip bandžiau tarp jų atrasti bent trečiąjį, nes bendra suma už siuntą (skaičiuoti tikrai moku, ypač savo pinigus!) buvo viršyta 32, 90 Eur, t.y. lygiai tiek, kiek kainuoja tas neįdėtas daiktas. Pasipiktinimas beribis dėl tokio sukčiavimo! O dar vėliau "Arpresos" žmonės (nežinau, ar verti to vardo) vėl atsiuntė voką su naujais pasiūlymais, ir dar su savo asmeninėmis fotografijomis. Gal būt, tuos "feisiukus" jau verta pakabinti GS ar AS "ieškomų nusikaltėlių" lentoje??? Kažin, ar telefonu begalima išspręsti tuos aferomis pavirtusius klientų apgaudinėjimo veiksmus. Matyt, netolimoje ateityje teismais pakvipo...

Copy pro
Adresas: Pylimo g. 22D-1, LT-01118 Vilnius.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos.
Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas...
Orinvita
Spaudos, reklamos darbai, pakuotės

Adresas: A.Mickevičiaus g. 27A, LT-44245 Kaunas.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; tara, pakuotės.
Orinvita - mes pasirūpinsime Jūsų spauda. Per 24 metų veiklos laikotarpį įgijome nemažą patirtį ir galime užtikrinti aukštą atliekamų darbų kokybę. MAKETAVIMAS IR DIZAINAS Atliekame spaudos gaminių dizaino ir maketavimo darbus. Kuriame transporto priemonių apipavidalinimus, reklaminių iškabų dizainus. Taip pat...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; žiniasklaida.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...
Baltic Digital Printing
PLATAUS FORMATO SPAUDA IR REKLAMOS GAMYBA

Adresas: V. Sirokomlės g. 36, Nemėžio k., LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; stiklas ir jo gaminiai; tara, pakuotės; žiniasklaida.
GAMINIAI IR PASLAUGOS Reklamos gamyba Reklamos montavimas Reklaminių konstrukcijų projektavimas Prekybos centrų iškabų gamyba Prekybos centrų iškabų montavimas Lauko stendų gamyba Lauko stendų montavimas Renginių scenos Spauda ant tento Spauda ant tinklo Spauda ant laminuoto tento Spauda ant lieto tento Spauda ant...
Green prints
Spaustuvės paslaugos

Adresas: Vaidoto g. 106, LT-45302 Kaunas.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos.
GREEN PRINTS - ilgaamžėms poligrafijos raidos tradicijoms ištikima įmonė, subūrusi kūrybišką ir brandžią kvalifikuotų specialistų komandą. Vadovaudamiesi universalumo ir lankstumo principais, savo veiklą grindžiame ne tik didele darbo patirtimi, bet ir kūrybišku požiūriu į siekiamą rezultatą. Tikslas - stipri...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%