Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Arpresa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Arpresa

Atsiliepimai apie Arpresa, UAB

Didysis žaidimas

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Arpresa, UAB

Sigita 2019-02-05 10:28:08
Parašiau ATSILIEPIMĄ VMI, tegu pasidomi šios įmonės tokia šaunia veikla.
bravo as irgi ketinu tapati daryti jei jie ir toliau siuntines reklaminio pobudzio laiskus. atsiliepimuose skaiciau kad karta jie jau buvo nubausti, bet regis nepasimoke. reiketu zmonem susivienyti ir kreiptis i vartotoju teises su skundais kad daugiau nebeapgaudinetu pensisinku.
Šūdų krūva paskutinė. Pensininkus apgaudinėja kaip tik gali. Čia tokie patys kaip telefoniniai s*****i, tik legaliai iš pensininkų pinigus vilioja. Tiek visko prisiulę ir taip prikabinę makaronų, kad pas mano močiutę jau netelpa daiktai į namus. Aš jau jos perkalbėt negaliu, ant kiek ją prigydė ta „š*******o„ kontora. Vienos prekės dar neišsimokoję, jau siunčia antrą į namus.
Aš sakausi daiktus ir greit gaunu tokius kokius užsakiau ir su galiojimui.
Nusivyliau... Melagiai ir žadėtojai!!
laba diena. noriu patarimo del prekes.
Neieškokite durnelių
2019-09-19 18:17:22 IP 12jbq5g5
Kokie patiklūs tie pensininkai, tai nėra žodžių. Nė vienas iš jūsų nelaimės tų pinigų, prekės yra pabrangintos beprotiškai, viską galima pigiau užsisakyti internete ar parduotuvėje nusipirkti, o tas laiškas su jūsų pavardėmis ir pasiūlymais yra automatiškai parašomas net rankos nepridedant ir visi tą patį šūdą gaunant, kur jau vos ne skelbia jus laimėtojais. Negalvojau kad pensininkai tokie durni, neišprusę ir atitrūkę nuo realybės.
Romualda Simanavičienė
2019-08-28 09:57:57 IP 28mbqlfn
Laba diena. Vakar gavau dokumentus, bet mano vardu buvo tik vienas lapas.Visi kiti kito žmogaus. Tą voką atidaviau laiškininkei, kad pristatytų adresatui, bet noriu gauti visus savo dokumentus.
Su pagarba R.Simanavičienė
Žmogus jau mirė prieš 6 metus. Nustuokit tyčiotis!
Ši įmonė visai nereaguoja į perspėjimus, kad atitinkamiems buvusiems klientams nesiustu laisku. Vistiek siunciama, nors buvote perspeti, kad nesiustumet, nes teismo sprendimu jai pripazintas neveiksnumas. Toks zmogus gauna ir po to tik nervuojasi. Jei taip ir toliau - turesit reikalu su teisesauga.
Daug metų buvau neva "auksinė" klientė, bet nuo šiol, matyt, teks tapti jau "geležine" ir dėl apgaulių imtis teisinių priemonių. Paskutinį kartą užsakiau 4 prekes, bet kol jų laukiau, atėjo dar vienas "Arpresos" ekstra pasiūlymas įsigyti brangią patalynę ir reikalavimas nurodyti mobilųjį telefoną (ko ligi šiol nebūdavo). Įrašiau tą telefoną (maniau, dėl visa ko, jei būtų kokių nesusipratimų), o patalynės, kuri man absoliučiai nereikalinga, neužsakiau, nes užsakomojo lipduko neužklijavau (tebėra jis pas mane), ir voką išsiunčiau. Neilgai trukus "LP EXPRESS" kurjeris ėmė siųsti SMS'us į mobilųjį, kad atgabens man siuntą. Pagalvojau, pagaliau ateis tie 4 užsakyti daiktai, kurių jau ilgokai laukiau. Kurjeris atitempė didoką dėžę, į kurią, kaip tikėtina, ir turėjo jie sutilpti.Tik keista, kad už juos paprašė sumokėti viso labo tik 12 Eur, nes juk nebuvo sutarta, kad jie bus išsimokėtinai. Paprastai už kiekvieną siuntą užsimokėdavau pašte, ir tik grynaisiais. O dabar sutiko mokestį paimti kortele. Tačiau didžiausias netikėtumas laukė, atidarius dėžę, kurioje riogsojo didelė rankinė su ta NEUŽSAKYTA PATALYNE. Ir raštas su pagal grafiką išdėliotais likusios 132 Eur sumos mokėjimais. Vadinasi, nusipirkau "katę maiše", gudriai sugalvojus paslėpti mokėtiną sumą viduje. Tikrai nebūčiau priėmusi tos apgaulingos siuntos, jei būčiau įtarusi, kad ten yra ne tai, ką užsakiau. Na, bet jei jau taip nutiko, pamaniau, kad gal kam nors giminėje prireiks tos patalynės, tad "PayPost" sumokėjau tuos reikalaujamus 132 Eur. Nes, kaip žinia, tokios ir panašios firmos yra greitos bėgti pas "skolų išieškotojus", vos tik klientas bent kiek uždelsia susimokėti, net jei prekė yra per apgaulę įbrukta. O netrukus atėjo jau ir kita siunta, kur, kaip tikėjausi, pagaliau bus tie mano 4 pirmiau užsakyti daiktai. Bet kur ten! Vietoj keturių ten tebuvo du daiktai, kad ir kaip bandžiau tarp jų atrasti bent trečiąjį, nes bendra suma už siuntą (skaičiuoti tikrai moku, ypač savo pinigus!) buvo viršyta 32, 90 Eur, t.y. lygiai tiek, kiek kainuoja tas neįdėtas daiktas. Pasipiktinimas beribis dėl tokio sukčiavimo! O dar vėliau "Arpresos" žmonės (nežinau, ar verti to vardo) vėl atsiuntė voką su naujais pasiūlymais, ir dar su savo asmeninėmis fotografijomis. Gal būt, tuos "feisiukus" jau verta pakabinti GS ar AS "ieškomų nusikaltėlių" lentoje??? Kažin, ar telefonu begalima išspręsti tuos aferomis pavirtusius klientų apgaudinėjimo veiksmus. Matyt, netolimoje ateityje teismais pakvipo...
Šiandien 06.01 gavau vaistus, kurių galiojimas laikas baigiasi kitą mėnesį, sumokėjau apie 20€, jie yra nebegeriami, tai kur jie siūlo man juos dėti? Tikiuosi, žmonės atsižvelgsit į tai ir nepasiduosit pagundai
Vladas Gintautas
2019-04-29 13:02:07 IP 5juc121q
Manau, kad bandyti kabinti makaronus patikliems, bet sunkiai aplinkoje besigaudantiems senoliams, kaip tai daro UAB Arpresa, yra neetiška ir nehumaniška. Šviesios atminties mano tėvui pereitų metų spalį suėjo 96 metai, o šių metų sausį jis mirė, tačiau savo reklaminiais laiškais šitas UABas ir toliau teršia jo pašto dėžę.
Sumsing Galayx 9S
2019-02-18 16:16:26 IP 2e7r425o
Ot niekaip nenusiramina. Keistuolių teatras :D
Bandėm kokiais 2013 m. (neprisimenu) žaisti "prezidentinę pensiją", užpildę formą pašte netrukus gavome šlamšto krūvelę į savo dežutę (oi įsigykit, oi nepakartojama galimybė, oi Eurokomisijos pirmininkės JAV prezidento Andželinos Jolie antspaudai - reiškia, čia viskas realas!!!11), neatsakėme, buvome mandagiai palikti ramybėje (per petį tfu :P)
Kreipiausi į Jūsų firmą sausio 18d., galiu pridurti, kad ikišiol neturėjau priekaištų dėl užsakymų vykdymo-turiu nemažai gerų daiktų, gautų iš "Arpresos"ir jais džiaugiuosi.Nepritariu tiems dūsautojams, kurie skundžiasi dėl siūlomų prekių-nenorit, neužsakykit.Tik va nuo sausio 18-tosios nieko neįvyko, paskutinį mano užsakymą vykdant, o buvau užprašęs dulkių siurblį ir leidinį "Gražiausios pasaulio vietos".Jūsų darbuotojas Lukas telefonu pažadėjo pasidomėti, po to Roberta tvirtai pažadėjo per tris dienas patikslinti, ar gali tenkinti mano užsakymą ir paskambinti.Po pokalbio su Roberta trys dienos praėjo jau keletą kartų, tai supratau, kad tyla Jos žodžiais reiškia skambutį, arba ji pageidauja įgyti melagės titulą.Kaip bebūtų noriu sulaukti užsakytų daiktų.
Šiandien močiute gavo laiška su ale 35 tukst. Euru laimejimu, atbego pas mane aiškintis kas kaip, čia daug tokiu gavo su tokiais "laimejimais"?
Parašiau ATSILIEPIMĄ VMI, tegu pasidomi šios įmonės tokia šaunia veikla.
Mano mama žaidžia žaidimą ir užsisakė vitaminus fit for life magnesium. Šiandien atidariusi siuntą gavo dėžutę praplėštą ir išpurvintą. Aš pati išpakavau. Data ant dėžutės ir ant vitaminų pakuotės nesutampa. Ant pakuotės užrašyta galiojimo data - 18/03/14 (dešimt mėnesių kaip pasibaigusi) Vitaminai pageltonavę. Tai kur tos prekės laikomos ir kaip tikrinimo tarnybos neuždaro tokios kompanijos? Toks vaizdas, kad ta papildų dėžutė kažkur voliojosi tarp dulkių, o užsakius buvo paimta, pirštais išlyginta, pabandyta nuvalyti, bet nepavyko - vis vien liko sulamdyta ir įplyšus. Pašto siuntimo pakuotė gražiausia - visai nepažeista. Be to, reali tokio dydžio/svorio prekės siuntimo paštu kaina trigubai skiriasi nuo tos, kurią reikia mokėti šiai kompanijai užsisakant prekes.
Net nepamenu, kiek metu su Jūsų firma draugauju, matyt, todėl mane lojaliu klientu pripažįstat.Neseniai užsakiau leidinį "Pačios gražiausios pasaulio vietos", o štai gaunu J/atsiprašymą, kad negalite patenkinti mano užsakymo, nes didelė
šio leidinio paklausa.Tai ir atsiranda pora klausimų:ar apžiojot per didelį kasnį, ar kiti klientai lojalesni už mane?Tobulinkit savo lietuvių kalbos mokėjimą-mano pavardės naudininke "t" transformuojasi į "č", todėl nerašykit taip nelabai raštingai.
Laukiu užsakyto dulkių siurblio su pridėtomis toje siuntoje "Pačiomis gražiausiomis pasaulio vietomis", tokį norą telefonu pareiškiau J/darbuotojui Lukui, jis atsakė-"Gerai"
Irena Siniciniene
2019-01-08 10:18:10 IP 5f4souv6
Pagal saskaita ARPR82554976 pilnai atsiskaityta, paskutine imoka 2018m.gruodzio 10d., o man vis pastoviai raso kad as laiku nemoku, nors visada as mokejau anksciau negu mokejimo diena.Man jau nusibodo tie pranesimai ir atidavimai isieskotojam.Pagaliau susitvarkykit su tuo zmogumi, kuris atima mano brangu laika.Su pagarba Irena
Tokio apsurdiška situacija niekada nesusidūriau!!! Už prekę sumokėta visos įmokos, bet deja vis siunčiamos žinutės, kad privalom susimokėti. Paskambinus jokio konkretaus atsakymo, atsiliepęs konsultantas žada, kad su jumis susisieks atsakingas asmuo, bet deja taip ir nepaskambina. Direktoriaus kontaktai užslaptinti, tad dirbam kaip norim. TAI NORIU ĮSPĖTI- SU ŠIA ĮMONE NEPRASIDĖTI. TURĖSITE DAUG NESUSIPRATIMŲ.
Alė Norvidienė
2018-07-21 17:07:44 IP 2i2420oo
nesiųskit man savo vokų, iš kur imat mūsų adresus

NUSIBODOTE
Žiauresnės reklamos nesu mačiusi. Neįsivaizduoju, kaip tas jūsų pasamdytas vyras reklamuojantis apyrankę gali pats save matyti ir džiaugtis. O kaip Jūs nereaguojate ir į tv išleidžiate čepsintį žmogų bei patvirtinate tokią reklamą? Baisu ausims!
šiuo adresu daugiau pasiulimų nesiuntinėti nes adresatas kuriam siunčiate či jau senai negyveną.
Man šito Jūsų šlamšto visai nereikia.
Regina mitruleviciene
2018-02-09 22:54:35 IP 2ju3kt04
Sveiki, noreciau prsnesti, kad nesiustumet jokiu laisku ir zaidimu i Marijampole, mokolu13-62, teresei sestokienei, nes ji situo adresu nebegyvena.....jau 2 metai ji mirus o laiskai vis plaukia, , , , taupykit popieriu, , , su pagarba
Prašau labai nesiuntinėti kažkokio žaidimo dokumentų adresu Vilniaus 59- 21, Šivintos. Nusipirkau butą šiuo adresu, kažkada buvęs jo šeimininkas seniai MIRĘS.
NEJAUGI IR MIRUSIŲ SIELŲ RAMYBĖJE NEPALIEKATE.
Nenustojus Jums to daryti jieškosiu kur kreiptis, kad jus uždarytų.
Danutė-pensininkė
2018-01-25 15:16:40 IP 28mdram7
Gerbiamieji, šį jūsų išgalvotą žaidimą žaidžiau jau 13 metų, tačiau tiesiai pasakysiu, kad nusibodo visi grąžus Jūsų pažadai ir "dovanos", kurios man kainavo ne mažus pinigėlius, ypač 2016metais, tačiau įsitikinau, kad visa tai tik apgaulė ir pasityčiojimas.Daugiau nuo šiol nebežaisiu, nes iš Jūsų laimėjau per 13 metų 0, 00 E.PUIKU ir SUDIEV.
Algimantas Šiuipys
2018-01-08 15:42:55 IP 28lgc54l
Nesuprantu tų žmonių, kurie piktinasi šia įmone. Aš taip pat gaunu iš jų laiškus, bet nepuolu stačia galva vykdyti jų norų. Jei man pasiūlomos prekės patiko, apsvarstau jų reikalingumą (duotos 7 dienos), kainą, tada ir nusprendžiu, siųsti jiems atsakymą ir reikalingus dokumentus ar ne. Prieš du mėnesius užsisakiau sulankstomą krepšį, jį gavau ir esu patenkintas. Nepuoliau gilintis, kas gamintojas, ar ne per daug sumokėjau. Man reikėjo ir aš jį turiu. Žinoma esu įsigijęs ir daugiau jų prekių, ir nieko, nenusivyliau. Kas liečia jų siulomus vaistus, aš neužsisakinėju, o ir man vaistus skiria gydytojai, žinoma jei man jų reikia. Gerbiamieji, kiek reklamų Jūs matote per televizijas, tai ką, viską reikia įsigyti. Juk turim ant pečių galvas, tai galvokim. Kas liečia dėl mirusiųjų, tai įmonei skiriu didelį minusą, žinoma jei jiems apie tai buvo pranešta, nes jie tokios informacijos patys negali išsiaiškinti, ne jų kompetencija. Kas dėl prizų, tai jau negalima pykti, jei jų nelaimėjai, juk ir loterijose ne visiems sekasi. Aš taip pat jų nelaimėjau, bet neįsterikuoju, o gal pasiseks. O juk ir sūris tik pelėkautuose būna nemokamas. Visiems išmonės, sveikatos, stiprybės, pakantumo vienas kitam ir gyvenimas bus gražesnis. Gerų 2018 metų.
Gerai kad gyvenu nuosavam name kurį kūrename malkomis, tai ta makulatūra mums netrukdo - krosnis viską suryja.Gali siųsti ir daugiau...Knygų perkame, bet kai patikrinu kainas tai čia pirkti neapsimoka, galima rasti pigiau, visa kita tai kinietiškas šlamštas, kuris Urmo bazėj už pusę tos kainos kur čia siūlo.Bus labai įdomu sužinoti ar vis dėl to kas nors laimėjo tą Prezidentinę pensiją...
Vakar vėl sugadino nuotaiką bei savijautą pašto dėžutėje rasta Arpresos išpūsta, persaldinta, tariamai geranoriška, o iš tikrųjų pernelyg egoistiška reklaminė rašliava. Labai norėtųsį, kad tokios rašliavos nesiuntinėtų ir nepriimtinu būdu nesiūlytų savo brangių prekių.
Arpresa", siūlydama savo prekes, nepateikia išsamios inormacijos apie jas. Pavyzdžiui, šią savaitę siūlė įsigyti "Sveikatos žinyną", nenurodydama jos autorių, leidyklos, išleidimo metų, puslapių skaičiaus. Abejotina, ar ji verta nurodytos kainos (apie 30 Eur).
Mano mama taip pat užkibo ant šios firmos 'kabliuko". 10 metų jai nuolatos buvo siunčiame laiškai su tuoj tuoj gaunama premija... Taip praėjo dešimt metų, ji nuolatos buvo raginama ką nors pirkti ir kiekviena kartą vis maitinama pažadais, kad jau jau ir tuoj bus laimėjimas. Taip žmogus praeitais metais ir numirė nesulaukęs... Sunku pasakyti, kiek veltui buvo išleista pinigų... Neapsigaukite !!! Dar ir dabar gauname raginančius laiškus, tiesiog nerandu, kur kreiptis, kad būtų galima sustabdyti tų popierių siuntimą.
Marytė Margelienė
2017-08-07 13:48:00 IP 2cfq7j6r
Laba diena, mūsų šeimai jau nusibodo gauti nuo jūsų tokius žaidimo laiškus, mes visiškai jų neskaitom, o tiesiog sunaikinam, jokio atsakymo nesiunčiam, o jūs pastoviai pabaigoje skelbiate, kad mes dalyvaujam žaidime. Tai yra tikra netiesa, o dabar dar gražiau, gavau nuo jūsų žaidimo dokumentus (kuriuos iš karto sunaikinau) į darbovietę, gaunasi taip, kad aš darbo metu užsiimu žaidimais, tad perspėju, kad jokių žaidimų nežaisime ir jeigu dar kartą ar vyro ar mano vardu gausime tokį laišką, elgsimės kitaip. Prašom mūsų namų ir darbo adresus išimti iš savo duomenų. Negaišinkit nei pašto darbuotojų nei mūsų brangaus laiko.
Esame nustebę, ir kartu pasipiktinę jūsų įžūlumou. Tėvukas mirė turėdamas 92 metus. Jau metai po mirties. O dar vis kviečiame dalyvauti konkurse. Gal jau gana šitokio įžūlumo.
Regina Budbergienė
2017-07-25 17:04:26 IP 28mdq5jg
Laba diena, prieš 2 metus aš Jus įspėjau, kad Antanina Senutienė, Vytauto g.27-29, Prienai, yra mirusi.Jeigu jai pasisekė, tai siųskite laiškus į dangų pas Dievulį.Užsiiminėjat aferizmu ir, matyt, gerai sekasi, kad net iš mirusių naudos ieškot.Tai paskutinis įspėjimas žmoniškas-jei dar kartą gausiu tokius laiškus, kreipsiuos į institucijas už šantažą.
(ne)pagarbiai,
Regina Budbergienė
Laba diena, labai nepatenkinta jūsų įmonės požiūriu į klientą. Pirkau treniruoklį daugiau kaip prieš metus ir mokėjau tvarkingai po 13 eurų į mėn. (beje, jis pasirodė netikęs ir man visai nereikalingas, bet čia ne apie tai). Paskutinis mokėjimas buvo balandį ir tada kilo nesusipratimas, nes aš mokėjimų tvarkaraštį išmečiau suprasdama kad sumokėjau paskutinį mokestį. Balandžio 12 pasiskambinau norėdama išsiaiškinti ar nepremokėjau, su manim pažadėjo susisiekti, bet taip ir nesusiekė. Tada gegužės mėn vėl gaunu priminimą apie skolą ir vėl geguž.18 skambinu, nieks nieko vėl nežino ir vėl žada susiekti ir vėl jokio ryšio. Dabar gaunu pareikalavimo laišką iš firmos Lindorff, kad turiu skubiai iki birželio 9d sumokėti 13 eurų, ž plius.5.41. kliento išlaidos +7.01 eurų išieškojimo išlaidas. Esmė ne tik piniguose, esmė, kad priverčia pasijaust, tarsi aš piktybiškai nesumokėjau, kai tuotarpu mano supratimu mokėjimai baigėsi kovo mėnesį, Vietoj to, kad paaiškintu gyvai, firma meistriškai siuntinėja popierius nepagrįsdama savo veiksmų niekuo. Tikrai nenoriu turėti su tokia kompanija jokišų reikalų ateity ir draugams pranešiu taip pat. Beje, gal galėtumėt vis dėlto atsiųsti mokėjimų tvarkaraštį?
Stasys 2016-02-11 20:36:11
Afetistu ir siukciu gauja netikekit zmones apgavo
Labadiena.Labai esu nusivylusi sios imones siulomomis prekemis.
Pirkau teflonine staltiese.Ir ka radau siuntoje?Medvilnine staltiese pagaminta Portugalijoje!
Apsurdas! a*******i, jokio pasitikejimo jumis negali buti.
Rimantas Žičkus
2017-04-22 14:36:49 IP 1pq4a3p4
Genė Rondzienė 2017-02-20 19:41:10
Gavau Fit For Life papildus akims su besibaigianciu galiojimu 90 tabl. geriausias iki 20. 03.2017.Daugiau nenoriu turėti jokių su tais kurie apgaudinėja pensininkus.
dalyvauju žaidime 9 metai, o skelbiate - 3 metai. Kodėl ?
Genė Rondzienė
2017-02-20 19:41:10 IP 1arvdgmm
Birutė Aleksandravičienė
2017-01-17 17:07:24 IP 28mbs7cp
Gerbiamieji didžiojo žaidimo vadovai,
jau seniai įsitikinau, kad neskaitote ir netikrinate grąžintų laikškų nuo 2012 metų..
Gąžinu vokus per paštą, kad aš esu ne Birutė Aleksandraviūtė Parko 52-64.
Ir vėl šiandien gavau, kad ji yra netgi specialus laimėtojas, nors tokio žmogaus visai nėra. Gal galite užbaigti siuntinėti nesantiems žmonėms.
Be to, prašiau paaiškinti man, kad aš Birutė Aleksandravičienė turiu skolą 13, 25 Eur už nepirktą produktą "El. pėdų refleksolog", kurio net nežinau koks tai prietaisas. Ir jau perdavėte "Lindorf". Ieškokite savo klaidų, nes aš perduosiu Jus pačius teisėsaugai. Gana šitokių nesąmonių Prekes gauname per paštą, kuris nesumokėjus už siuntinį neatiduoda net į rankas. Prašau parašyti, kas galėjo man siųsti tokį daiktą, kurio neužsakinėjau, nes mano kojose išsiplėtę venos, kurias draudžiama masažuoti. ir kaitinti. Laukiu skubaus atsakymo. Birutė Aleksandravičienė Parko 52-64, Vilnius.
Noreciau atkreipt visu demesi, kad Didysis zaidimas pasiulina knyga su 54% nuolaida, o poto paraso, kad baigesi pas juos sandeli prekes ir, kad jos bus veliau, ir jau kai turi jas sandeli, tai atsiuncia jau ne su nuolaida, o uz tikra kaina? Tai kaip cia gaunasi, pastovi sandeli ir pabrangsta???
Jau keturi metai, kai pasikeitusi mano pavardė. Kiekvieną kartą įmonei siunčiu ir pataisau savo pavardę, nubraukdama nereikalingas raides... Bet per 4 metus - pavardės taip ir neištaisė... Pašte atsiimant siuntą, dažnai darbuotojos nekreipdavo dėmesio į pasikeitusią galūnę, bet šį kartą buvo kitaip. Siuntos tiesiog nedavė. Man taip pat trūko kantrybė - daugiau bendrauti su šia firma nenoriu. Prašau man nei prekių nei laiškų nebesiųsti... Aš Jums ne piemenaitė ir lakstyti dėl siuntos nežadu... Tiek ir svarbus Jums klientas, jei per 4 metus nepasivarginote susitvarkyti savo duomenų bazės.
Eglė Jančiauskaitė.....kur jūsų sažinė...Gražina Ona Kasparavičienė yra mirusi jau metai ir aštuoni mėnesiai....o jūsų vadovaujamoja UAB siuntinejat laiškus...GĖDA...nedryskit daugiau siuntinėt...jūsu žaidimas nereikalingas...
Afetistu ir siukciu gauja netikekit zmones apgavo
sukciu lizdas. dabar pradejo aferizmu uzsiimineti.siuncia, net tai ko zmogus neuzsisako. matyt, prekyba nekaip einasi, nes jeigu nepasiim i.tai vistiek reikalauja pinigu.pradeda siuntineti laiskelius.dabar teks ilgai ir nuobodziai aiskintis. man netiek tu pinigu gaila (45)euru.bet ju nesaziningumo. teks kelti skandala bet nemokesiu nei cento!
Laba diena, esu savo motinos Teodoros Veličkienės įgaliotas asmuo "Didžiajame žaidime".

PRETENZIJA: ryšium su nauja užsakymų atsiėmimo tvarka Centriniame Klaipėdos pašte-daugybė NEPATOGUMŲ!!!
Anksčiau viename pastate atsiimdavome užsakytą prekę, susimokėdavome ir viskas.
"Kažkas"sugalvojo "patobulinimą", pašto darbuotojai teigia, kad jūs patys?
Turime VĖL GRĮŠTI Į KITĄ PASTATĄ, VĖL ATSTOVĖTI EILĘ, KAD SUSIMOKĖTI!?
Trečia: pašto darbuotojai reikalauja patiems atsiplėšti voką, kur yra apmokėjimo čekis? O, iš kur gauti žirkles, peilį?
TIESIOG, GALVOJAM KITAIS METAIS IŠEITI IŠ TOKIO "PATOGAUS" ŽAIDIMO!
TAI, TIESIOG JŪSŲ KLIENTŲ LAIKO GAIŠINIMAS,
NORS LABAI GRAŽIUS LAIŠKUS SIUNČIATE, KAD LABAI" RŪPINATĖS" SAVO KLIENTAIS?...
MANYČIAU, KAD ŠIĄ NEPATOGIĄ KLIENTAMS TVARKĄ REIKTŲ ATŠAUKTI!
Pagarbiai.Teodoros Veličkienės įgaliotas asmuo Pragiedrulis Velička
Kas dar firma tokia, kuri ikyriai lenda zmonems i gyvenima.Nieko nesiunciu, jokiu sutikimu, vistiek gaunu laiskus, cia jau gal teisesaugai reiketu isikist, kaip tai galima.Dar jei gausiu nors viena laiska iskart nesiu i policija, kodel naudoja mano duomenis, tegu kelia byla.
Niekaip negaliu atsikratyti šios firmos lindimo į mano gyvenimą, siuntinėja reklamas su mano pavarde ir adresu, Nors neatsakau į jų "klausimą", ar noriu gauti tolimesnę siuntą, pasiūlymus vis tiek įkyriai siunčia.5
Gaila tų žmonių, kurie užkimba ant visokio plauko "Vasiūkų" statytojų, kai kurie atiduodami paskutines santaupas
tikėdamiesi laimėti didžiausias pinigų sumas. Žmogau pagalvok kas tu toks, kad kažkas iš kažkur paims ir duos ne už ką tau didyjį prizą.
Labai negražu, kad laiškus siunčia su žaidimo pasiūlymais, net žmogui, kuris jau daugiau nei dveji metai miręs. Galėtų kažkaip ir pasidomėt prieš siųsdami apie potencialius gavėjus
a*******i, a*******i, kaip atsikratyti nuo ju laisku, Padekit zmones!!! Gelbekit POLICiJA!!!! Kriminalistai kodel nedirbat savo darbo!!!

GSP SUPPLY
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Copy pro
Adresas: Gedimino pr. 33, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas...
SPAUDOS DEPARTAMENTAS
Adresas: P.Lukšio g. 18, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SPAUDOS DEPARTAMENTAS - neribotos spaudos galimybės. Turima moderni įranga, leidžia greitai ir kokybiškai atlikti pačius įvairiausius spaudos darbus tiek mažais, tiek ypač dideliais tiražais. Teikiame ofsetinės, skaitmeninės, plačiaformatės spaudos, šilkografijos ir tampografijos, sublimacijos, lazerinio...
Marškinėlis
www.mreklama.lt www.marskinelis.lt www.poegle.lt www.maikute.lt

Adresas: Panerių g. 26, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
UAB "Marškinėlis" buvo įkurtas 2010 metų balandžio 9 d. Veiklą pradėjome kaip labai labai maža įmonė. Pamažu atradome savo klientą ir įgijome jo pasitikėjimą. Laikui bėgant klientų ratas plėtėsi, norėdami savo klientui suteikti visas paslaugas iš vienų rankų plėtėsi mūsų komanda bei prekių ir paslaugų spektras...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...

Baltarusija ketina ir toliau importuoti naftą iš Norvegijos
Baltarusija ketina ir toliau importuoti naftą iš Norvegijos 01-26 22:41
Baltarusija ketina ir toliau importuoti naftą iš Norvegijos, kurios pirmoji siunta buvo atplukdytą į Klaipėdos uostą ir į "Naftan" gamyklą Novopolocke gabenama "Lietuvos geležinkelių".
Sraigtasparnio avarijoje žuvo krepšininkas K. Bryantas
Sraigtasparnio avarijoje žuvo krepšininkas K. Bryantas 01-26 22:10
Sraigtasparnio avarijoje Kalabase, Kalifornijoje, žuvo karjerą baigusi krepšinio žvaigždė Kobe Bryantas.
Būsimos "Tesla" gamyklos vietoje Vokietijoje sunaikintos septynios karo laikų bombos 01-26 21:09
Vokietijos policija sekmadienį pranešė, kad specialistai saugiai sunaikino septynias Antrojo pasaulinio karo laikų bombas, aptiktas ruošiant sklypą pirmajai Europoje amerikiečių bendrovės "Tesla"...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%