Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Armi servisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Armi servisas

Atsiliepimai apie Armi servisas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Armi servisas, UAB

I Armi servisa kreipiausi pirma ir paskutini karta. Buvau uzsiregistravus vizitui 11.00. Turejo elektrikas apziureti radija, pakeisti alyva, oro filtra ir pultelio baterija. Zadejo masina atiduoti 14-15val. Mes ne klaipedieciai, tad reikejo kazkuo uzsiimti. 15.00 paskambinau pati-sake perskambins. Skambucio laukiau pusvalandi. Vel paskambinau-pasirodo, kad masina dar net "neciupineta". 18.00 vel skambinu, nuvaziavom. Radijos abejoju ar visai ziurejo, nes paminejo, kad elektrikui laiko pritruko. Uz ta darba paeme 250€. Kaip jums penkiu zvaigzduciu aptarnavimas?
Pirma kart keite omegai V6 pagrindini dirza, tai lyg ir viskas gerai buvo. Bet kitus kelis kartus nusivyliau. Tvarke rankini stabdi - nesutvarke, pinigus paeme. Kazko masina pradejo trukcioti ant benzo. Ju isvada - su degimu kazkas blogai. As ju klausiau, ar patikrino benzino tiekima - sako, kad taip. Pame tada dar 70lt uz nieka. O pasirodo buvo slangute prakiurus bake ir todel siurblys negalejo uzpompuot padavimo. Paprastam garaziuke iskart atraodo kame problema.
Zodziu - sutvarko ant snarglio, pinigus lupa kaip reikiant.
Siuo metu esu pakeites nuomone, apie ARMI SERVISA. Dziaugiuosi, kad sio serviso vadovas, atkreipe demesi i mano nusiskundimus. Kadangi mano automobilis buvo garantinis, privalejau techniniui aptarnavimui vezti, butent i si servisa. Po sio insidento, viskas pasikeite i geraja puse. Manau ir toliau dirbsime kartu, dar ne vienerius metus. Si karta noriu padekoti ARMI SERVISO darbuotojams, uz nepriekaistinga automobilio aptarnavima ir malonu bendravima, su klijentais.
Siaip pabandziau nuvaryti masina, nes chekas netiketai uzsidege, tai paeme 70 lt uz gedimo / klaidos nustaytma, bet taip ir nepasake tikrosios priezasties, apart " reikia daryti detalia patikra " ir tai jau kainuos 300 Lt. nuvaziavau i vadinama " garazine " per 5 min nustate uz 20 Lt tikslu gedima, nusipirkau detale uz 160 Lt, ir visos bedos. Tai kur cia tas darbas nuo dusios ???
Netyčia atsidariau rekvizitų puslapį ir pastebėjau Vyganto komentarą. Armi serviso klientas jau esu virš dešimt metų, ir mano visi draugai ir giminės yra šio serviso klientai. Dar nei karto neteko susidurti su serviso darbuotojų nekompetencija ar nepagarba. O kad jie visad turi begales darbo, tai tik įrodo, jog dirba puikiai. Dėl to salono ištepimo tai turbūt tikrai perlenkta lazda. Manau, jog tikrai pakeisit nuomonę, nes vyrai ten dirba nuo dūšios.
Esu labai nusivyles ARMI SERVISU. Jau kelinta karta atvezu automobili techninei patikrai ir pastoviai buna, kazkokiu nemalonumu. Keiciant priekini bamperi, naujam automobiliui, nugrande dazus, istepe visa salona, su nesvariais rubais ir tepalinom rankom. Sekanti karta, uzregistravau automobili, kad padarytu profilaktine patikra stapdziu kaladelems. Uzsirasiau is pacio ryto, nuo 8 val. kad pries pietus galeciau pasiimti automobili, kaip buvo zadeta, nes turejau vaziuoti i komandiruote.Nuvaziavau 14 val. pasidometi kada grazins mano automobili, tai pasirodo jo niekas net nesiruose apziureti. Kol automobilis yra garantinis, as privalau laikytis visu numatytu taisykliu. Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, tikrai nebegrisiu i si servisa. Kas liecia automobiliu aptarnavima, tvarka ir bendravima su klijentais, esu labai nusivyles Klaipedos Armi servisu.

Autofortas motors
Adresas: 9-ojo Forto g. 47, LT-48100 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
AUTOMOBILIŲ PARDAVIMAS Hyundai, Suzuki, Isuzu ir SsangYong naujų automobilių prekyba, jų techninė priežiūra, garantinis ir pogarantinis remontas, atsarginių detalių prekyba. UAB „Autofortas motors“ valdo du naujų automobilių pardavimo salonus Kaune. UAB „Autofortas motors" Hyundai, Suzuki, Isuzu ir SsangYong...
UAB "Fakto" autocentras
FaktoAuto

Adresas: Laisvės pr. 1, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
"Fakto" autocentras yra vienas didžiausių ir moderniausių Nissan centrų Baltijos šalyse. Sostinės Laisvės prospekte įsikūrusio "Nissan" autocentro „Fakto Auto" plotas sudaro 3000 kvadratinių metrų, iš kurių 550 m² skirta prekybos salonui. Lietuvos atstovybė „Fakto Auto", kuri laikoma didžiausiu ir moderniausiu...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Volvo Lietuva
Volvo Trucks, Renault Trucks

Adresas: Minsko pl. 9, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių prekyba; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB „Volvo Lietuva“, atstovaujanti „Volvo Group Trucks“ interesus šalyje, yra atsakinga už „Volvo Trucks“ ir „Renault Trucks“ sunkvežimių pardavimo, serviso paslaugų teikimo ir rinkodaros veiklą. Bendrovė siūlo kompleksinius transporto sprendimus profesionaliems ir reikliems klientams, gabenantiems krovinius...

Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius
Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius 11-19 18:22
Ekologiški gaminiai, kaip ir tvarios pakuotės, dar gana sunkiai skinasi kelią į lietuvių pirkėjų krepšelį.
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų 11-19 17:32
Baltarusijos automobilių gamykla "Belaz", dalyvaujanti pramoninio turizmo projekte "Belazas" – Baltarusijos prekės ženklas", suskaičiavo priėmusi 40.000 lankytojų.
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos 11-19 16:24
Maitinimo verslas atrodo romantiškas, tačiau verslininkai sako, kad viskas gerokai sudėtingiau – romantikos maža, o kruopščiai suplanuota strategija ar patirtis šiame sektoriuje yra itin svarbi.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%