Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Armi servisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Armi servisas

Atsiliepimai apie Armi servisas, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Armi servisas, UAB

Armi centro paslaugomis naudojuosi nuo 2008 metų, nuo naujo automobilio pirkimo šiame centre dienos.
Armi centro darbą vertinu tik teigiamai. Automobilio aptarnaimą garantinio laikotarpio metu vykdė kvalifikuoti, matomai, labai gerai savo darbą išmanantys specialistai. Taip pat tik teigiamai vertinu armi centro darbuotojų darbą, naudojantis automobilio eilinių aptarnavimų ir automobilio remonto darbų paslaugomis. Atžymėtinas Armi centro darbuotojų dalykinis bendravimas su centro klientais. Ačiū Armi centro darbuotojams.
Atliko masinos patikra, viskas greitai ir sklandziai, viskas parodyti ir pan. Aptarnavimu likau patenkintas.
Prisiskaičiau įvairių blogų atsiliepimų apie šį servisą ir buvau pradėjęs abejoti, ar kreiptis į juos.Bet kreipiausi ir nepasigailėjau.Po eismo įvykio reikėjo sutvarkyti priekinį bamperį pagal draudimo sutartį.Dokumentus sutvarkė labai greitai, detales užsakė labai greitai.O darbai atlikti labai kokybiškai.Viskas įvyko Klaipėdoje.Belieka padėkoti ir palinkėti sėkmės.
Turejau ir as labai nemalone patirti, palikau auto apziurai pries technikini, kad paziuretu ar viskas gerai ir pakeistu tepalus. Sutarem kaina is anksto kiek kainuos ir dar pakalbejom jei ten bus kasnors nenumatyto ar suras kokia problema, tada skambins ir sakys ir spresim keist ar ne. Ateinu atsiimti auto, ir sako kaina ant 20 eur didesne nei buvom sutare! Ir dar pradejo vaidinti supykusius, sako jei jus noryte ginciotis ateikit kita diena, nes virsininko jau nera ir dar pademostravo savo emocijas kokie jie suirze ir kas as cia toks per klientas, kad paimu ir nemoku tiek kiek jie pasake ir man cia kazkas nepatinka. Tada atejau kita diena, vel nebuvo virsininko atejau dar uz valandos kol jis pagaliau atsirado tada teko isnaujo aiskinti kas kaip ir labai nenorom lyg kokia paslauga man darydami pritaike nuolaida, bet gavosi vistiek 3€ brangiau nei buvom sutarte, bet nebeturejau jau kantrybes aiskintis! O kur kompensacinos uz nepatogumus ar sugaista savo laika? Negana to, nuvaziavus i technikini, pasake, kad nedega galine lempute, kai pasakiau, kad turbut aplaidziai apziurejot auto, atsakymas buvo toks, kad turbut is ju paemus tik perdege :)))) ir dar parode nuotrauka kazkokio zmogaus is toli kuris daro bagazine mano auto ir sako, matote cia irodymas, kad mes tikrinom! :))))) cia per auksinius svogunus galetu pretenduoti i metu irodyma! Isivaizduokite jei koki rimta remonta jiem patiketumet? Parodytu foto mechaniko pvz stovinti prie kapoto masinos ir sakytu, matote, cia irodymas, kad mes suremontavom.
Reziumuojant, vietoj to, kad atsiprasytu uz nepatogumus del sutartos kainos ir, kad pakeistu lempute kuri koki eura kainuoja jie pasirinko kita kelia. As masina pirkau is salono pas juos ir visada tik pas juos apziuras darydavau ir padangas keisdavau, daugiau to nebebus, o ir auto opel daugiau niekada nebepirksiu!
Noriu ir aš papasakoti savo nemalonią patirtį su šiuo servisu. Nors vyras yra senas jų klientas, bet man teko susidurti pirmą kartą. Atvažiavau garantinei mašinai pakeisti tepalus, laikas ir diena, kada atvažiuoti, buvo sutarta prieš savaitę, nes esame ne klaipėdiečiai. Laikas buvo 13, 00 val. atvažiuoju 12, 30 malonus vaikinukas užregistruoja, kad atvykau, dar pasiūlo kur nors pavežėti, kad kažkaip praleisčiau laiką, nes tepalų keitimas užtruks 3, 4 val. Tai ramia širdim išėjau pasivaikščioti po Klaipėdą. Grįžtu 15, 00 žiūriu mano mašina tebestovi toje pačioje vietoje, kur ir palikau. Įeinu pas merginą ir paklausiu apie savo mašiną, jinai suglumo ir išėjo pakviesti kažkokio vyruko iš pačių dirbtuvių, kaip dabar suprantu, gal kažkoks garažo vadovas. Ir ką, jis išėjęs, ramiu veidu man pasako, kad nebuvo vietos paimti mano mašinai ir dar pasiūlė palaukti 3 valandas, arba atvažiuoti kitą dieną. Gaila, kad negaliu parašyti nei vardo, nei užimamų pareigų, nes visi darbuotojai buvo be atpažinimo kortelių. Įšvažiavau labai nusivylusi ir nepakeistais tepalais. Gal jie galvoja, kad pas juos bedarbiai mašinas tvarkosi. Juk kiekvienas susidėlioja savo laiką ir negali kaip išmaldos prašydami prie jų stovėti ištisas dienas. Ir kas svarbiausia jei vieta iš anksto užsąkyta, tai būk malonus ir įvykdyk užsąkymą.Bet dabar paskaičius komentarus supratau, kad įmonės vadovai nereaguoja. Siūlyčiau susimastyti įmonės akcininkams, prarastų klientų susigrąžinti beveik neįmanoma. Jei tik draugams ir pažįstamiems priiminėsit mašinas be eilės, manau neišgyvensit.
Ne kartą teko kreiptis į minėtą servisą pagalbos ir tik geru žodžiu galiu juos paminėti: Paskutinį katrą prireikė pakeisti alyvą aut. pavarų dėžėje, užsukau užsiregistruoti, tačiau priėmė iškart ir pažadėjo tą pačią dieną viską sutvarkyti. Vakare paskambino ir pasakė, jog rado papildomų nesklandumų (įtempėjas, generat. guoliai), pasiūlė sutvarkyti - sekančią dieną viskas buvo padaryta kokybiškai ir už ženkliai žemesnę kainą, negu buvo prognozuota.
Ačiū "Armi" ir sėkmės :)
Taiko įdomią naujų klientų pritraukimo strategiją :D
Paskambinau 9:30 val. ryte užsiregistruoti į servisą Opel Klaipėdoje, sutarėm kad prims tą pačią dieną 13 val., ir kad automobilio apžiūra truks apie 2 val. Susiplanavau darbotvarkę. 11:30 perskambino sako atleiskite galime priimti tik sekančią diena 8:00 ves keltuvas nebus laisvas šiandien. OK
Sekančią dieną 7:45 jau laukiu prie serviso. 8:00 įeinu laukiu kol darbuotojai pasiruoš darbui (įsijungs pc ir pan. viskas tvarkoje.) Ateina kitas klientas ir jį kažkodėl aptarnauja pirmiau nes jis senas pažįstamas (suprantu iš nugirsto pokalbio) aš naujas. Dar nepikta dar juokinga.
Užregistruoja automobilį, pilnai patikrai, sako darbai užtruks 4 val. (jau nebe 2 val. kaip kalbėjo telefonu) OK.
12:30 val atvykstu pasiimti automobilio (po 4, 5 val.) Automobilis stovi toje pačioje aikštelės vietoje kurioje jį pastačiau. Servise paaiškina kad daug klientų kurie ankščiau buvo užsirašę ir pan. ir pasiūlė atvykti tik sulaukus jų skambučio. Dienos planai visai sugadinti.
17 val. paskambina sako atvykite. Servise priima paaiškina kas ir kaip netvarkoje automobilyje. kadangi priima kitas darbuotojas negu 12:30 tai aiškina kad ilgai užtruko prie auto kaip daug dirbo kaip sudėtinga kad tam prireikė net visos dienos.
Nusivyliau ir aš šiuo servisu, įsigytame automobilio borto kompiuteryje nebuvo rodomos kuro sanaudos, nei vidutinės, nei momentinės, pasiskaičiau jog įmanoma aktyvuoti šią funkciją prijungus kompiuterį su Opcom (Opel diagnostikos programa). Susisiekus su Armi servisu man buvo pasakyta jog šios funkcijos mano modelio automobilyje neįmanoma įjungti. Deja deja, bet Opel grupėje suradus žmogų turintį Opcom programą ir diagnostikos laidą, paaiškėjo, kad visai įmanoma ir visai nesunku tai padaryti, važiuoju dabar laimingas su visais parodymais borto kompiuteryje. O po tokių Armi serviso darbuotojų žinių, tai ir esant reikalui tikrai nevešim automobilio pas juos, o ieškosim servisų su daugiau suprantančiais darbuotojais.
Esu visiškai nusivylęs šios įmonės darbu. Pirkau naują autobilį, po dviejų mėnesių sugedo, nustatė gamyklos broką ir jau daugiau kaip mėnesį automobilis stovi servise. Sako negauna detalių. Serviso darbų organizavimas žemiausio lygio, o paskaičius komentarus, darosi baisu kokiam stovyje atgausiu automobilį jeigu išvis atgausiu. Nei mašinos, nei pinigų.
Visiskai nusivyliau siuo servisu, diagnostika dare 3h, padarius ir ale sutvarkius nuvaziavau iki ziedo ir vel visos bedos grizo...kita diena atvarius vel pasirodo diagnostika rodo visai kitas problemas negu kad rode praita diena, jau paskambinus kad galiu pasiimt automobili pralaukiau atejes dar valanda... lygis pasirode blogesnis uz garaziniu... kainos is vis lempines
Sveiki, sio serviso paslaugomis naudojuosi antra karta. Pirma karta masina prastovejo aiksteleje 3 valandas, nors laika buvome sutare is anksto. Siandien antras kartas kai lankausi, laika buvau rezervaves is anksto, esu is kito miesto, tad ruosiausi is ankstaus ryto. Buvau uzregistraves 13:00, dabar yra 15:15 ir mano auto stovi vis dar aiksteleje net neziuretas. Rasau is nevilties, labai nusivyliau siuom servisu. Tai mano paskutinis apsilankymas siame servise...
I Armi servisa kreipiausi pirma ir paskutini karta. Buvau uzsiregistravus vizitui 11.00. Turejo elektrikas apziureti radija, pakeisti alyva, oro filtra ir pultelio baterija. Zadejo masina atiduoti 14-15val. Mes ne klaipedieciai, tad reikejo kazkuo uzsiimti. 15.00 paskambinau pati-sake perskambins. Skambucio laukiau pusvalandi. Vel paskambinau-pasirodo, kad masina dar net "neciupineta". 18.00 vel skambinu, nuvaziavom. Radijos abejoju ar visai ziurejo, nes paminejo, kad elektrikui laiko pritruko. Uz ta darba paeme 250€. Kaip jums penkiu zvaigzduciu aptarnavimas?
Pirma kart keite omegai V6 pagrindini dirza, tai lyg ir viskas gerai buvo. Bet kitus kelis kartus nusivyliau. Tvarke rankini stabdi - nesutvarke, pinigus paeme. Kazko masina pradejo trukcioti ant benzo. Ju isvada - su degimu kazkas blogai. As ju klausiau, ar patikrino benzino tiekima - sako, kad taip. Pame tada dar 70lt uz nieka. O pasirodo buvo slangute prakiurus bake ir todel siurblys negalejo uzpompuot padavimo. Paprastam garaziuke iskart atraodo kame problema.
Zodziu - sutvarko ant snarglio, pinigus lupa kaip reikiant.
Vygantas Pajauskas
2014-11-28 14:02:17 IP 2cfq7n40
Siuo metu esu pakeites nuomone, apie ARMI SERVISA. Dziaugiuosi, kad sio serviso vadovas, atkreipe demesi i mano nusiskundimus. Kadangi mano automobilis buvo garantinis, privalejau techniniui aptarnavimui vezti, butent i si servisa. Po sio insidento, viskas pasikeite i geraja puse. Manau ir toliau dirbsime kartu, dar ne vienerius metus. Si karta noriu padekoti ARMI SERVISO darbuotojams, uz nepriekaistinga automobilio aptarnavima ir malonu bendravima, su klijentais.
Siaip pabandziau nuvaryti masina, nes chekas netiketai uzsidege, tai paeme 70 lt uz gedimo / klaidos nustaytma, bet taip ir nepasake tikrosios priezasties, apart " reikia daryti detalia patikra " ir tai jau kainuos 300 Lt. nuvaziavau i vadinama " garazine " per 5 min nustate uz 20 Lt tikslu gedima, nusipirkau detale uz 160 Lt, ir visos bedos. Tai kur cia tas darbas nuo dusios ???
Netyčia atsidariau rekvizitų puslapį ir pastebėjau Vyganto komentarą. Armi serviso klientas jau esu virš dešimt metų, ir mano visi draugai ir giminės yra šio serviso klientai. Dar nei karto neteko susidurti su serviso darbuotojų nekompetencija ar nepagarba. O kad jie visad turi begales darbo, tai tik įrodo, jog dirba puikiai. Dėl to salono ištepimo tai turbūt tikrai perlenkta lazda. Manau, jog tikrai pakeisit nuomonę, nes vyrai ten dirba nuo dūšios.
Esu labai nusivyles ARMI SERVISU. Jau kelinta karta atvezu automobili techninei patikrai ir pastoviai buna, kazkokiu nemalonumu. Keiciant priekini bamperi, naujam automobiliui, nugrande dazus, istepe visa salona, su nesvariais rubais ir tepalinom rankom. Sekanti karta, uzregistravau automobili, kad padarytu profilaktine patikra stapdziu kaladelems. Uzsirasiau is pacio ryto, nuo 8 val. kad pries pietus galeciau pasiimti automobili, kaip buvo zadeta, nes turejau vaziuoti i komandiruote.Nuvaziavau 14 val. pasidometi kada grazins mano automobili, tai pasirodo jo niekas net nesiruose apziureti. Kol automobilis yra garantinis, as privalau laikytis visu numatytu taisykliu. Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, tikrai nebegrisiu i si servisa. Kas liecia automobiliu aptarnavima, tvarka ir bendravima su klijentais, esu labai nusivyles Klaipedos Armi servisu.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Vilniuje šiuo metu statomi ir planuojami 27 verslo centrai
Vilniuje šiuo metu statomi ir planuojami 27 verslo centrai 07-16 18:23
Karantino metu plėtotojai nestabdė pradėtų verslo centrų statybų. O tie, kurie realių darbų dar nebuvo pradėję, turbūt pasinaudos galimybe stabtelėti ir iš naujo įsivertinti situaciją rinkoje...
JK kaltina Rusiją kibernetinėmis atakomis prieš vakciną kuriančias bendroves
JK kaltina Rusiją kibernetinėmis atakomis prieš vakciną kuriančias bendroves 07-16 17:20
Jungtinės Karalystės (JK) Nacionalinis kibernetinio saugumo centras teigia, kad hakeriai, palaikomi Rusijos vyriausybės, taikosi į JAV, Kanados ir JK farmacijos bendroves, kuriančias vakciną nuo...
Gynimo taryba: Kruonio HAE nebus panaudota Astravo AE rezervui
Gynimo taryba: Kruonio HAE nebus panaudota Astravo AE rezervui 07-16 17:09
Prezidento Gitano Nausėdos vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT) dar sykį patvirtino, kad Lietuvoje veikianti Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė (KHAE) negali būti panaudota netrukus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

eBay 58,39 -1,17%
PepsiCo 133,69 -1,35%