Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę R. Alšausko IĮ Arilita

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę R. Alšausko IĮ "Arilita"

Atsiliepimai apie R. Alšausko IĮ "Arilita"

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie R. Alšausko IĮ "Arilita"

man virtuve dare 18men. kentejom dantis sukande. skambinejome i savaite po du kartus. kai sustate ir atejo laikas atsiskaityti numusem puse bendros sumos ir pinigu pavedima uztempem kaip kad sis klounas state virtuve uztempeme tik savaitei ar pusantros. jei pakliuvot i sio a******o pinkles tai jau tada atlikus darbus nuskausminkit ji kaip tik galit
nukentėjęs 2020-09-15 15:11:05
sveiki, ir męs nukentėjome, nei pinigų nei baldų, ar kas rašėte pareiškimą, aš galvoju gal reikia surinkti visus nukentėjusius ir duoti šitą sukčių į teismą tegu pasėdi biški ir pagalvoja.
paskambinkit man prasau tel. 865182236 - iki siol nieko nepadare jau greit 7 men. Atveze kelias spinteles ir viskas. Fasado nera, virtuves nera, meluoja pastoviai (ryt, poryt, kita savaite ir.t.t.)
pirkeja 2020-09-09 10:32:46
Zmones!!!! JOKIU budu neuzsakinekit cia JOKIU baldu!!! a*******i!!!! Laukiu jau 6 !!! menesi. Buvo zadeta per 2 menesiui, praejo puse metu, skambinu kiekviena savaite, ir vis girdziu atsakyma, kad kita savaite tikrai sumontos ir taip jau 6 men !!!!!! Apgailetina! Nei pinigu, nei baldu!! Planuoju rasyti pareiskima policijoje!!! Kaip gaila, kad nemaciau komentaru anksciau!!!
Kliente 2020-01-16 11:03:40
Gaila, kad nepaskaiciau komentaru pries uzsisakydama baldus sioje imoneje.Laukiu jau trecia menesi, ir zada vis kita savaite!
Ir mums tas pats jau 6 men. laukiam ir nieko! Ar Jums padare?
Niekada neprasidekite su šita įmone. Išvariau lauk, padare 30% užsakymo, dare 4, 5 mėnesius. Baldus pagamino su broku. Pastovai meluoja. Didžiulis STRESAS!
Norėčiau perspėti kitus užsakovus, kad nesusigundytų melaginga reklama, kad daro greitai ir pigiai.Šis užsakymas bene tapo ilgiausias, beveik pusia metų laukimu, iškart sumokėjus 50% avanso "maitinant" pažadais kad tuoj padarys ir galutiniame rezultate nieko nepadarant.Supratau kad mano avansas tapo jo skolos padengimu įmonei, o man net nebuvo pradėta daryti ir užsakyti medžiagas netik pasibaigus sutarčiai (po 2 mėnesių) bet ir toliau tikintis, kad padarys.Dar tokio neturėjau reikalo su tokio plauko "meistru".
Jokiu būdu neturėkite reikalų su šitos įmonės "meisyreliu" Pataloginis melagis.
Labai labai nerekomendojau sios imones.Baldai veza dalimis, reikia laukti menesiai kad atvezdu viena dali.Pas ji tokia sistema:Ima dideli avansa pas viena zmogu pas antra ima avansa tos pinigus leido ant savo reikalus po to ima pas kita zmogu daro pirmam zmogui po to kai paima avansa pas kitus daro antram zmogui ir t.t.Tokia piramida. Zmones ir laukia menesius kad neturi pinigus tad kad dar is kitu nepaimtas avansas.Tas zmogus kuris raso pries mano komentara visiskai teisus.
Nerekomenduoju sios imones. Nuolatiniai pasiteisinimai ir melavimas. Jei esate pasiruose menesiu menesiais laukti savo uzsakymo si imone kaip tik jums.
Viena savaite pranesa, kad jau uzsakymas bus paruostas, atves montuoti, o veliau pasako kad vel kazkokiu daliu neturi.

Žybartuva
Adresas: Žirnių g. 30-1, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: paminklai, antkapiai; akmens gaminiai; fasadas, fasado apdaila; gamyba; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; židiniai, krosnys.
ŽYBARTUVA yra granito, marmuro ir kito natūralaus akmens apdirbimo įmonė įkurta 1994 metais. Esame Švedijos APSTEN grupės nariai ir atstovai. ŽYBARTUVA klientams siūlomi pažangiausi akmens apdirbimo sprendimai, išskirtinė akmens gaminių kokybė ir patraukli granito gaminių kaina. Žybartuva, filialas, UAB Vilnius...
Milsa [Ponas Akmuo]
Adresas: Elektrėnų g. 16, LT-02241 Kaunas.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; naudingosios iškasenos.
Ponas akmuo – tai mūsų komandos pagarbus požiūris į šią uolieną ir jos kuriamas vertes: natūralumą, ilgaamžiškumą, tvirtumą. Ne veltui akmuo ilgainiui buvo ir yra garbinamas, iš akmens statomos šventovės, aukojimo vietos. Akmens panaudojimas visais laikais buvo labai platus, o šiandien akmuo daugiausiai naudojamas...
Dzūkijos granitas
Paminklų gamyba Alytuje

Adresas: Akacijų g. 20, Luksnėnų k., LT-64382 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; gamyba; paminklai, antkapiai.
Mes bendradarbiaujame su užsakovu visame paminklo gamybos procese nuo dizaino iki pagaminimo ir pastatymo. Paminklo (antkapio) kūrimas – bendras mūsų ir Jūsų darbas. Dinamiškas asortimento atnaujinimas. Per metus sukuriama daug naujų modelių. Pas mus Jūs tikrai greitai surasite ir išsirinksite paminklą už prieinamą...
Diglis
Meganite | Innovus | Sonae Arauco

Adresas: Alko g. 4-1, LT-08401 Vilnius.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; akmens gaminiai; architektai; baldai (gamyba); interjero apdailos medžiagos.
UAB DIGLIS - oficialus prekinių ženklų INNOVUS ir MEGANITE atstovas Lietuvoje! Siūlome platų ir patikimą medžiagų įvairiems paviršiams asortimentą. Jie skirti prabangių baldų gamybai ir interjero detalių kūrimui. Tai teisingas pasirinkimas, namams, viešbučiams, restoranams, ofisams, gydymo įstaigoms ir t. t. Prekes...
UAB "OLAN LT"
Granitinė skalda

Adresas: Ateities pl. 31, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: naudingosios iškasenos; akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma.
UAB „OLAN LT“ pagrindinė veikla - didmeninė prekyba granitine skalda, atitinkančia EN 12620, EN 13043, EN 13242 ir EN 13450 standartus, bei akmens trinkelėmis. Tikslingai pasirinktas produkcijos tipas - granitinė skalda, akmens trinkelės – atsižvelgiant į žaliavos ilgaamžiškumą, patvarumą, dekoratyvumą. Granitas...

Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...
Birštono istorinė dalis pripažinta valstybės saugoma
Birštono istorinė dalis pripažinta valstybės saugoma 10-31 10:23
Birštono miesto istorinė dalis šią savaitę pripažinta valstybės saugoma regioninės reikšmės kultūros paveldo vietove.
JAV užfiksuotas naujas per parą patvirtintų COVID-19 atvejų rekordas
JAV užfiksuotas naujas per parą patvirtintų COVID-19 atvejų rekordas 10-31 09:33
Jungtinėse Valstijose užfiksuotas dar vienas naujas užsikrėtimų koronavirusine infekcija rekordas – per parą patvirtinti 94.125 COVID-19 atvejai, parodė penktadienį 20 val. 30 min. vietos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%