Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Saugos tarnyba Argus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saugos tarnyba "Argus"

Atsiliepimai apie Saugos tarnyba "Argus", UAB

Kompleksiniai apsaugos sprendimai visoje Lietuvoje!
Parašyk savo nuomonę apie Saugos tarnyba "Argus", UAB

Zinau kad stebi nelegaliai per siena skirta iranga daugiabuciuose tai pazeizdami zmogaus teises.
Š. M. Balandžio 9d. Čekiškės g. 98, Vilkija IKI parduotuvėje, įeinant į parduotuvę Argus apsaugos darbuotojas maždaug 18.20 val. turėdamas suprasti, kad moteriškos lyties atstovės liesti negali, grubiu rankos judesiu užtvėrė įėjimą priliesdamas aukščiau krūtinės. Viliuosi, kad pas jus darbuotojai praeina apsaugos darbuotojų kursus ir šį elentarų dalyką turėtų suprasti. Be to, šalyje susiklosčius tokioms aplinkybėms ir siaučiant virusui liesti kitą žmogų yra mažų mažiausia nusikaltimas.
jo nera cia jokios ateities ypac jeigu esi jaunas, teko dirbt 180 valandu uz 430 euru, kita menesi 200 valandu uz 500 euru, kiekviena menesi jie algas skaiciuoja vis pagal kita formule, paskambinus i buhalterija arba paklausus vadovo koks yra valandinis mokestis atsakymas buna "koks tau skirtumas" arba "skaityk darbo sutarti", kurioje aisku parasyta kad mes uzdirbame minimalu darbo uzmokesti, kas is tikro nelabai galima pagal istatymus kadangi apsauga yra kvalifikuotas darbas kuriam reikia baigti mokymus ir kursus, algalapius irgi reikia ziureti nes dingsta darbo valandos arba sventes, yra galimybe dar uz duxa arenoi pasedet, prides 5 eurus prie algos. o tuo tarpu jonaitis vazinejasi su prabangiausiais automobiliais ir gyvena prabangiausiuose namuose. aisku nieko nesakau yra objektu kur tikrai sedi seniai pilvus isverte visa diena ir nieko nedaro, gal ir teisinga tokiem minimuma moket, bet yra kur zmones visa diena vaikscioja plusa prakaituoja, o gauna tiek pat kiek kiti ir visiems px, ir jokiu premiju jie gyvenime niekam nemoka, darbo skelbimuose vien tik melas
karjeros laiptai
2020-02-07 11:42:53 IP 27tbo46o
Nu ir vargani atlyginimai pasalpa kazkokia, tobulejimo galimybes, karjeros laiptai, pamainos jo jo jo svajoniu darbas tiesiog
Arguse moka tik minimuma daugiau negausite, bent dabar tokia politika stengiasi kad darbuotojai nedirbtu virsvalandziu uz virsvalandius 50% nemoka, ir skelbimuose meluoja kad priklausomai nuo darbo rezultatu moka priedus, nebent savo draugams ar giminaiciams moka, zodziu arguso valdzia ziuri kaip sau tik kisenes papildyti o eiliniai darbuotojai jiems yra nulis, jei jiems ko reikia moka graziai pakalbeti papudrinti galvytes
Bailiai apsauginiai nenuima ant akiu stadione pakabintos veliavos, tai kokio velnio darot lff stadione
Poskyriu vadovai geri zmones, taciau buhalterija tai kazkokia kaspirovskio piramide, tiek metu pradirbes, o iki siol nesuprantu kaip algas skaiciuoja. Viena menesi dirbi mazai - gauni gana daug, kita menesi pradirbi belekiek valandu ir vos minimuma gauni. Labai truksta skaidrumo siuo klausimu, nes panasu kad valandinis mokestis net minimumo nesiekia...
TADIAUSIAS 2019-07-22 15:37:23
Visiems rekomenduoju čia dirbti. Visos soc.garantijos. Laiku mokamas atlyginimas ir avansas. Puikus viršininkai Grigorijus ir Irma. Žinau, tik tiek kas liečia Kauną. Visada įmanoma susiderinti darbo grafika, visi atsižvelgs į Jūsų norus. Smagi darbo aplinka. Rekomenduoju, ieškotis objektų darbui. Paprastas, lengvas darbas ir atlyginimas tikrai ne mažas. Per kalėdas, būsit nepamiršti gausit iš Arguso dovanų. Tiesiog svajonių saugos firma
Na taip, atlyginimas prekybos centrų apsaugos darbuotojams- MMA plius euras su centais. Jokių premijų ar priedų už stažą, grafikai keičiami be išankstinio perspėjimo ar sutikimo. Socialines garantijas numato Darbo kodeksas ir tai nuo darbdavio valios nepriklauso.
Siandien buvau klaipedoje iskraut krovinio minijos 180 konteineriu terminalas apsauga Argus, kultura sio apsaugos darbuotojo absoliutus 0 dar iki vartu man nedavaziavus jau jis zviegia kaip skerdziamas parsas, kad ne ta puse vaziuju.Niekur nesu mates tokio nekulturingo darbuotojo nei LT nei kur kitur.GEDA ARGUS.Data 01.07.19 9val.10min.O jug galima graziai pasakyt o ne taip.Visa tai girdejo ir dispeceris, grazumelis.
Šios įmonės darbuotojai, ne tai, kad nepalaiko saugojamo objekto bendrosios tvarkos, bet ir patys prisideda prie aplink besitrinančių ir besikeikiančių, šiūkšlinančių žmonių. Patduotuvės "IKi" esančioje Grigiškėse taip ir vyksta. Apsauga su atmosferą gadinančiais paaugliais elgiasi kaip jų kompanijos dalimi.
dirbau as ten kelius menesiu kazkelintais metais, immone paskutine Lietuvoje i kuria as isidarbinciau. sukciauja pradedant nuo valandu baigiant tavo galimibe del atostog, tu ten ne zmogus o bydla
Giedrius 2018-06-18 10:30:21
na tikrai šauni kompanija, aptarnavimas bendravimas, apsauga - isskirtinai pagirtini, dziaugiuosi, kad pasirinkau šia kompanija apsaugai
82.135.197.2 IP Address Information
ISP Telia Lietuva AB
Usage Type Fixed Line ISP
Hostname mail.argus.lt
Domain Name teo.lt
Country
City Mazeikiai, Telsiu apskritis

Ar Giedrius tik ne iš, , Argus" tokius puikius atsiliepimus rašo?
2018 05 13 kedainiuose iki parduotuveje maciau kaip apsaugine dirbanti moteris izeidinejo neigalu vyra isvarinejo is parduotuves gazdino kad ismes ir juokesi is jo.nesvarbu ar jis smirda ar jis nesvarus taip su zmogumi elgtis negalima gal ARGUS APSAUGOS vadovybe atsizvelgs i tai ir nubaus. nespejau tos moters nufotograguoti tik apibudinti galiu auksta ilgu plauku matosi prazilus ir vaiksto su dideliu kuodu........tiesa dar vienas pastebejimas labai daznai nese reklamas i masina o po to sako kad ju nera ar per mazai uzsake (masina raufonos spalvos satanas arba renukas)
dirbantis 2018-05-24 11:50:51
Dirbantiems postuose (prekybos centruose) mokamas valstybės nustatytas minimalus atlyginimas, o dėl keistos atlyginimo skaičiavimo tvarkos valandinis atlyginimas kai kuriais mėnesiais nesiekia ir minimalaus valandinio atlyginimo (2, 45 eur).
100 % tiesos. Kartais gauni maziau negu nustatytas minimumas.
Mindaugas 2018-04-30 21:59:30
Sveiki, kokia alga Argus firmoja apsaugos darbuotojas gauna?
Sveiki, kokia alga Argus firmoja apsaugos darbuotojas gauna?
Romalda 2016-11-30 16:09:56
nepatikimi, melgiai, turto nesaugoja tik sistemą panungia kuri greitai neveikia.
Kodel nesaugo turto kodel tokia neigiama nuomone apie firma ir ekipazus, saugo tik kol atvaziuoja tai ir uztrunka juk ekipazai privalo sustoti uzsidegus sviesoforui draudziama sviesa vaziuoti.O jaigu kaip tycia kelyje kamsciai arba visi ekipazai issiusti i uzpuolimus, tai kaltinimai ekipazams neisiaiskinus visos tiesos kodel uztruko laiku neatvyko i saugoma objekta suveikus signalizacijaj manau be reikalo.
Nare 2017-03-22 15:36:05
Gal kas yra dirbes ir gali papasakot ar verta ten eit, kokie atsiliepimai ir t.t
Taip beabejo kad galima eiti drasiai i Argus firma patikima ir stipri firma.Jau tikrai nenusivilsit.Dirbti reikia klausyti ir vykdyti vadovu nurodymus reikia tai ir vadovas bus geras ir patenkintas ir objekto valdzia bus patenkinta apsaugos darbu.
Valandinis postiniu yra 2-2, 20eu, grg 2.35eu kadangi postiniai daugiau valandu isdirba uz grg gauna tiek pat algos ir kitas dalykas jei masina vos ibrezi ar idauzi stipriau vistiek 200eu nuskaiciuoja nuo algos tai kas zadate dirbti grg patarciau keiciantis pamainomis apsiziureti masina o vadovai visi neblogi gerai sutardavau algos gal butu didesnis bet reikia jiem geriau atlanta paremti o ne issaugoti gerus darbuotojius o dabar pasiziuri pilna pencininku, ir ponuli nestumk ant Alvydo reiskia gryba pjovei darbe nes jei gerai dirbi su vadovais sutarsi jie irgi zmones yra.
2017 liepos 10 d. netycia patikrinau jusu tarnybu darba adresu Mokyklos 24, Rudaiciai, Kretingos sav.Atvykau is ilgalaikes komandiruotes ir bandziau ieiti i nama, taciau buvo uzdarytos dubliuojancios durys ir negalejau patekti i namo vidu.Suveike signalizacija kol as patekau i vidu praejo daug laiko ir nustojo veikti garsine signalizacija, o ekipazas nepasirode.Tada atjungiau viduje pulta. nes signalizacija jau neveike.Visa ta istorija prasidejo liepos 10 d. po 13 val..Tikiu kad tai nera Argus firmos daznas rodiklis.Taciau per ta laikotarpi jei veiktu nusikalteliai galima buvo pasidarbuoti. Matyt laikas nuo laiko reikia patikrinti jusu firmos operatyvuma, kad neprisisaukti abipusio nemalonumo. Su pagarba jusu senas klientas Rimantas Berzinis
Arguse dirbti galima, ir rekomenduociau kitiems.As dirbau puse metu, prekybos centre LIDL.Viskas butu gerai bet yra toks poskyrio vadovas A Smulskis, butent pas ji dirbau.Paprasiau jo kad duotu objekta kita, parini, va tada ir prasidejo.Isejau is Arguso bet su malonumu noreciau grizti, deja A Smulskis nuteike visus kitus poskyrio vadovus pries mane kad nepriimtu, sutrype mane su zemem tik nezinau uz ka.Pravaikstu neturejau, girtas darbe niekada nebuvau, kai prasydavo dirbdavau papildomai.Klausiau jo uz ka tu sitaip, ka padariau, tas nesikalbejo, padejo rageli.Pats Smulskis yra ne kokios praeities, buves policininkas girtas kieme uzklikuvo uz kito masinos.Gerb direktoriau ar toks gali vadovauti poskyriui.Zinau kad reikia apsaugos darbuotoju, kiek kartu rasiau cv, skambinau bet niekas nepriima, Vienas vadovas net atvirai pasake kad Smulskis supyle ant manes purva, nesamones.Dabar antras menuo reikalingas apsaugos darbuotojas, savrbiausia man arti namu, kiek skambinau, nepriima.Kodel taip vyksta, kazkas is neapykantos smeizia, meluoja o kiti nepriima.Tokia rimta firma, kodel taip daroma.Manau zmogus darbu turi irodyti ka jis gali, o neklausyti melo.
Kęstutis Bartkus
2017-02-01 18:23:43 IP 5juc5kbs
Kadangi išėjau sausio 30, tai galiu dabar gana objektyviai savo nuomonę išreikšti. Dirbau tik kelis mėnesius, tačiau dabar galiu pasakyti jog viskas buvo sąžiningai. Algą sumokėjo sąžiningai už tuos mėnesius. Didžiausia pagarba mano vadovui, kuris žinau, kiek turi daug darbo, objektų, renginių, kiek visko sutvarkyti, suorganizuoti, išspręsti, jam skambina ir po 17 val., kiek visokių situacijų iškyla, tačiau žmogus buvo supratingas, gerų patarimų paklausus kaip dirbti duodavo, kaip elgtis tam tikrose situacijose patardavo (man tai pravers ir ateityje, jeigu vėl kada kur nors apsaugoje dirbsiu) net jeigu susisiekdavau vėlai vakare. Nuoširdus Ačiū Jam už tokią kantrybę su manimi :)
Kiek kartu mačiau kad argus apsaugininkai be samones. Postuose tvanku! Vienu žodžiu. O moka kiek?-2eur./val. tokiom saligom!!!!! Ir dar drista taško reikalauti. Su žmonėmis iš vis nesiskaito.
Kas jau isidarbina tas praranda visas teses i asmenini gyvenima, tampa argus nuosavibe kitaip tariant vergu. O del grafiko tai iš vis bbaisu - maža to kad pastovei vrluoja tai dar ir keiča vos ne kiekvieną dieną. BJAURU
Laba diena, apgailestauju dėl jūsų vieno iš afigėnų viršininkų, vieną dieną tikrai tiek bėdos turėsite kad maža tikrai nebus. Alga nesuprasi pagal ką jūs mokate, dirbi ari be pietų ir dar paskambinęs nah.... pasiunčia na man tai tikrai nepriimta, nesirūpina darbuotojai nors ir taip jų trūksta, atleidžia iš darbo nepranešęs apie darbo grafiką už pravaikštas. Va o kol pats ari darbe be pietų ir važinėji viešuoju transportu o viršininkas mėgaujasi darbo privalumais t.y. važinėja tarnybiniu transportu po darbo valandų artimųjų lankyti į Kiškėnų k. o kada medžioklė prasideda tai ir ten neatsisako tarnybos privilegijomis, transportu kaip gal pasididžiavimu, , Argus" ant dureliu pamedžiot, o gal jūs remiat medžiotojus, nežinau. Apgailėtina....
Gal ir nieko šita įmonė tik uniformos biškį galėtų būt panašesnės į policijos ir gražesnės, nes pvz ant kelnių ta balta juosta tai labai "kaimietiškai" atrodo, o ir liemenės geltonos su kišeniais nepakenktu. Bet šiaip gera įmonė negali lygint su ekskomisarais, kurie atlyginimą moka mažiau nei mimimumą ir tyčiojasi iš darbuotojų kiek gali
Anonimas 2013-02-01 17:30:09
Dirbu ARGUS. Esu labai nepatenkintas atlyginimu, su vadovais kalbi dėl užmokėsčio vienaip, o pinigus gauni visai kitokius. ~300lt mažiau.
Alga 370 euru
Jus paziurekite, imones apyvarta 300000-500000 euru per metus, o darbuotoju virs 1000. Tai vienam darbuotojui tenka 300-500 euru apyvartos per metus?
Baisu kai darbo metu Argus apsaugos darbuotojas vazineja Girtas....
Gabrielė 2013-04-29 11:13:08
Keleivių kontrolieriai visiškai neprofesionaliai dirba. Savaitgalį susidūriau su kontroliere, kuri mane aprėkė, liepė išlipt nesuradus per 5s studento pažymėjimo, žiūrėjo išpūstomis akimis kai atsisakiau ir liepiau palaukti, nes jo vis dar ieškojau piniginėje, pradėjo nepelnytai rėkti ant manęs, o parodžius pažymėjimą prunkštelėjo ir nieko nepasakius išlipo. Išlipusi su kitais dviem kontrolieriais atsisukusi į mane (sėdėjau prie lango), pradėjo šaipytis ir rodyti į mane pirštu. Jausmas apgailėtinas, sugadino man visą vakarą. Būtent dėl šių kontrolierių ir atmosferos viešajame transporte stengiuosi juo nesinaudoti. Ar taip turėtų būti žeminami nekonfliktiški žmonės?? Žinodama, kad mano įmonės darbuotojai taip dirba, iškart pasirūpinčiau kad tai nepasikartotų.
jauna islepinta pacanke teveliu. ateisi I realu gyvenima, kai paty maximos kasoje su aukstuoju sedesi ir visi tau spjaus I snuki, vo tada zinosi.
Vilma ;) maziau gerk ;)))) ten argus net nedirba ;))))) o tu padauginus sklaideisi visur, nesiorientavai ir dar pretenzijas kelei ;) net graudu ziureti, kad taip gali Moteris elgtis ;) todel ir buvai isprasyta lauk ;)
Sausio 11 vakara su draugais apsilankeme naktiniame klube Martini Klaipdoj, labai pasibaisejau apsauginiu elgesiu, antiek vulgarus, keikiasi, elgiasi kaip gatves patcanai, kaip tokie zmones gali dirbti toki darba, as skaitau, kad apsaugos darbuotojas turi pavyzdi rodyti gera lankytojams, o ne elgtis kaip laukiniai, ypac toks stambus labai jau mandras, jeigu Argus vadoybe nesiims jokiu priemoniu del savo darbuotoju. kreipsimes i aukstesnes instancijas, nes tikrai su tokia apsauga nei saugus nesijauti, ir net nesinorisi daugiau i toki kluba net eiti.
as dirbu arguse, parduotuvej iki man labai sauni si firma atlyginimas apie1100, tik tiek kad atlyginima galetu pervest ne29d. o 15
tai kiek gi gaunat i rankas?paviesinkit, o tai darbo skelbimai duodami, bet niekur atlyginimu neskelbia
gerb.anonime jus rasote 300 lt.maziau gaunat nei sutarta, gal galite parasyti kiek gaunat i rankas, gal tai tiesiog nuskaicius nuo sutartos sumos mokescius, tiek ir turi buti.
Man patiko kauno kontrolieriai, labai kulturingi.maziau vandalu vazineja kurie laipioja ant sedyniu ir keikiasi neetiskai.tik gaila ju kad su girtuokliais ir tokiais lodariais reikia kariaut.kantrybes jums
Patys geriausi apsaugos darbuotojai :)

Likurgas
Saugos tarnyba Kaune bei Kauno rajone

Adresas: Sukilėlių pr. 20, LT-50157 Kaunas.
Veiklos sritys: saugos tarnybos; apsaugos sistemos patalpoms; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.
PATIKĖKITE UŽTIKRINTI SAVO SAUGUMĄ SAUGOS TARNYBAI LIKURGAS Apsaugos paslaugas teikiame nuo 1998 metų Per visus veiklos metus sukūrėme efektyvią, sugebančią prisiderinti prie Jūsų poreikių, apsaugos sistemą Subūrėme profesionalią apsaugos darbuotojų komandą Bendradarbiaujame su teisėsaugos institucijomis ir kitų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
AASE
Apsauga, Signalizacija, Elektra, Geodezija

Adresas: Deltuvos g. 5, LT-20129 Ukmergė.
Veiklos sritys: saugos tarnybos; apsaugos sistemos patalpoms; elektros instaliacijos darbai; geodezija, kartografija; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos; žemėtvarka.
Buveinės adresas: Vilniaus g. 57, Ukmergė, LT-20138 UAB „AASE“ yra privati lietuviško kapitalo įmonė, įkurta Ukmergėje 2003m. Pradėjusi savo veiklą nuo apsaugos paslaugų teikimo, nuolat tobulėdama, diegdama šiuolaikines technologijas bendrovė šiandien gali pasiūlyti visas paslaugas susijusias su turto sauga tiek...

Valstybės įmonių valdybose vyraus valstybės tarnautojai
Valstybės įmonių valdybose vyraus valstybės tarnautojai 05-28 19:32
Seime rengiama pataisa, numatanti valstybės įmonių valdybose daugumą formuoti iš valstybės ar savivaldybių tarnautojų. Opozicija stebisi, kad atsisakoma Lietuvos įsipareigojimų ir silpninamos...
Kroatija atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių ES šalių piliečiams
Kroatija atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių ES šalių piliečiams 05-28 18:39
Kroatija ketvirtadienį paskelbė, kad atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių Europos Sąjungos valstybių piliečiams be jokių papildomų apribojimų, siekdama išgelbėti jos ekonomikai itin svarbų...
Internetinėje prekyboje – ir apsauginės kaukės su garsiojo Ai Weiwei darbais
Internetinėje prekyboje – ir apsauginės kaukės su garsiojo Ai Weiwei darbais 05-28 18:26
Garsus Kinijos šiuolaikinio meno kūrėjas ir politinis aktyvistas savo darbais papuošė 10.000 vienkartinių apsauginių kaukių. Jomis bus prekiaujama "eBay", o visi gauti pinigai atiteks labdaros ir...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 52,26 +8,49%
American Express 101,23 +7,33%