Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aremesta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aremesta

Atsiliepimai apie Aremesta, UAB

Bosch servisas

Jums ir jūsų transportui!
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Aremesta, UAB

Ne pirmą kartą tenka remontuoti mašiną, esu patenkintas serviso darbu.Čia darbuotojai išmano savo darbą ir kainos geros.
Ačiū!
Aremesta administracija
2021-03-06 13:34:37 IP 2be6c2f7
Gerb. Tadai,
Jeigu jau rašote skundą-atsiliepimą, tai parašykite konkrečiau, koks automobilis ir kokią detalę parodėte keisti?
Labai keisti tie skundai, parašote anonimiškai, prisistatyti bijote, nes puikiai žinote, kad tai yra netiesa...
Pritariu visiems..labai prastas servisas..labai..nesugeba nustatyt gedimo..pakeicia detales kurios yra geros..galu gale pakeite ta ka reikia kai parodziau su pirstu... meistrai silpni...
Uab Aremesta administracija
2021-03-01 18:26:13 IP 2be6c2f7
Gerb. Dariau (Nocturnal), pirmiausia, kad kritikuoti reikia būti teisiam o ne kaltinti kitus. Pradėkime nuo to, kad 2021.02.25 automobilį atvežėte su pr. k. p prakirstu ratu. Prašėte išlyginti ir sumontuoti savo atvežtą naudotą padangą, tą ir padarėme, išvažiavote.
Po keturių dienų (buvo pravažiuota 400km), grįžote pas mus iš Melgos autoserviso su pretenzija, kad mes blogai sutvarkėme ratą, reikalavote gražinti pinigus. Nusiėmę ratą, pamatėme padangoje guzą, kurio montavimo metu prieš keturias dienas nebuvo, Jūs su mumis sutikote.Galima įtarti, kad Jūs galėjote kažkur įvažiuoti...
iš naujo išlyginome permontavome, ir uždėjome, pravažiavome kartu, (už tai pinigų neprašėme tik už svarelius paprašėme susimokėti 1Eur)
Vibracija buvo jaučiama, iš dešinės pusės, tada Jūs nuvažiavote į Melgos autoservisą. Po valandos vėl grįžote iš to pačio autoserviso ne va tai blogai subalansuotas ratas ir vėl prašėte gražinti 7eur. Paskambinome i Melgos autoservisą, mum paaiškino kad tas ratas kuris buvo lygintas, yra idealiai tiesus, reikia lyginti likusius, nes jie kreivi.
To nenorėjote pripažinti ir suprasti....
Nerekomenduoju. Servisas nepripažįsta atlikęs darbą prastai.
Nerekomenduojiu, prastas servisas, nevertas dėmesio!!! Kainos nedevačios, lėtas darbas!!!!
Anonimas 2020-08-10 17:31:19
Laba diena, tikiuosi si komentara pamatys pats įmones direktorius! Su jusu įmones traliuku kelias Kaunas-Vilnius vakar vaziaves vairuotojas transporto priemones nr JPJ-103 sukele avarine situacija, veze zmogaus masina, tai yra klijento turtas, kuris juo rizikavo, tai pat jusu imones tralu, bei mano sunkvezimiu! tokie vairuotojai neturi dirbt tokio darbo, beja vairavo senesnio amziaus zmogus, galbut laikas jau i pencija zmogelui, nes daryt avarines situacijas spiceliai tai yra tragedija toks vairuotojas ant kelio!
Labai ačiū už informaciją ir man labai padėtumėte jeigu į mano el paštą arvydas@aremesta.lt galėtumėte atsiūsti detalesnį kelyje sudarytos sitaucijos aprašymą, būčiau labai Jums dėkingas. Linkiu jums kelionių be avarinių situacijų.
UAB Aremesta vadovas
Labai patenkinta automobilio remontu ir aptarnavimo kokybe. Darbai (nevažiuojančio automobilio transportavimas, kuro siurblio keitimas) atlikti kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą. Ačiū!
atleiskit bet tai tikrai problematiskas servisas.Uz ta pati darba (turbinos keitimas)dvigubi tarifai.Pirma karta 85 eur antra 120 eur. Prizadetu laiku automobilio grazinti negalejo nes dirbo naujas meistras kuris pasirodo nieko nemoka.Pareiskus pretenzijas pamainos meistrui gavau atsakyma daugiau neremontuoti pas juos automobilio.Nezinau kaip i tai ziuri serviso vadovai gal ir jiems nusispjauti i klientus?Zodziu nenorite problemu ir nervu gadinimo rinkites kita autoservisa.Su tokiu poziuriu (meistro) gero vardo imone tikrai neuzsitarnaus o ir klientu skaiciaus nepadidins.SEKMES
Darbas vyksta lėtai ir nekokybiškai. Mūsų automobiliui reikėjo pakeisti priekinio rato guolį. Ne gana to, kad automobilį palikę 8val. jį pasiėmėm tik 17val., nors sakė, kad jį galėsim pasiimti apie pietus. Tai dar sugadino stebulę (stupica), su kūjo pagalba ją sulankstė. Meistrai tikrai neišmano savo darbo. Baisu. Pridarė papildomų išlaidų. Dabar suprantu kodėl ten eilių nėra. Venkite šios vietos.
Bekit kuo toliau jie net guolio pakeist nemoka pries keičiant tik ūžė o po keitimo tai net baisu važiuot tam rate pradejo braškėt kažkas cypt drebėt važiuojant greičiau o stabdant dar kažkoks traskejimas ir drebejimas atsirado
UAB "Aremesta" Bosch Car Service
2019-05-02 12:01:34 IP 2be6c2f7
UAB "Aremesta" Bosch Car Service

Gerbiamieji esami ir buvę klientai ir kiti rašantieji skundus,

Lengviausia yra apšmeižti servisą, visokiais nebūtais dalykais, prieš rašydami skundus pamąstykite, kad kažkas gali ir Jus apšmeižti... Tai labai negražu ir manome žemina pačių autoriteta. Jeigu Jūs esate nepatenkinti atliktų serviso darbų kokybe, visuomet maloniai kviečiame užeiti i serviso priimamąjį ir išsiaškinti. Visus nusiskundimus išspręndžiame.
Gerbiamoji buvusi kliente, maloniai kviečiame užeiti pas mus ir mes kartu išspręsime jūsų problemą. Atraskite drąsos tai padaryti.
Gražių dienų, mažiau pykčių visiems ir gyvenimas bus laimingesnis.
Kosmaras, o ne servisas. Sako viena, daro kitka. Visiskas nesiskaitymas su klientu
Prieš varydami prieš akis nufotkinkit kiek degalu rodo borto kompas, nes bus ištraukti meistriuku greit...
Noriu padėkoti šiam servisui už sąžiningai atliktą remontą. Buvo tokia situacija, kad tvarkė mašinai važiuoklę ir po atsiėmimo užsidegė ABS lemputė. Grįžus į servisą, meistrai dar kartą patikrino atliktą darbą ir paaiškėjo, kad dėl blogai parinktos detalės, susigadino ABS kontaktai - teko keisti guolį nauju, nes kitaip nėjo suremontuoti. Už guolį ir visus kitus pakeitimus nereikėjo primokėti, nes servisas pripažino savo klaidą. Dėl to vertinu šį servisą ir planuoju apsilankyti ateityje.
O mumus nespejo per tris dienas nieko isviso padaryt, ir paskaite visu komentarus, labai tuo dziaugiames....pats blogiausias servisas Kaune: („ (
Galiu tik pritarti praktiškai visų komentatorių nuomoniai. Tikrai baisus servisas. Meistrai nekompetetingi. Nustatyt elementarius gedimus nesugeba, klaidų savo nepripažysta, pridaro finansinių nuostolių. Institucijos turėtų pasidomėt jų vykdoma veikla.
Pats blogiausias servisas kuriame buvau. Kai atvarai automobili su aiskiom preblemom ir klausi kiek kainuos - NEZINO (net apytiksliai negali pasakyti). Sake tvarkys 1d - gavosi 3d. Vienas is darbu buvo sureguliuoti sviesas (viena puse), atsiemus automobili ir nuvaziavus i tech paaiskejo, kad nureguliavo abi lempas ir abi blogai. Savavaliskai padare darba, kuris nebuvo itrauktas i sarasa. Skambino meistas/priemejas ir pasake apytikslia kaina +20 eur vienas papildomas darbas, taciau nuvaziavus kaina isaugo 70 eur.

Vienas elektrikas servise dirba jau tikrai seniai, taciau net ir jis negali atlikti darbo gerai.
Labai nekompetetingas autoservisas ir niekam nerekomenduoju. Keiciau priekini rato guoli, tai atsiemus masina priekyje neaiskus barskesiai. Pasikvietus meistra aiskino, kad variklio pagalve suplysus ir cia viskas ok, nors priduodant niekas nebarskejo. Gerai gal buvo ant ribos ir sujudinus remonto metu plyso. Taigi isvaziavau. bet tik pradejus metsnt begi viskas barska, greiciau vaziuojant vibruoja... Sustojau ir paditikrinu su raktu ir pusasis neprisuktas, gerai pasiimu rakta bandau prisukt.... Prasukta verzle...Apsisuku ir griztu atgal i servisa ir isikvieciu meistra. Nenori tiket, bet pripazysta uzdejo sena verzle nors nsuja buvo prie atvezto guolio. Ok prisuka nauja verzle, bet vistiek barska. Tada vargais negalais sutinka pakelti ant keltuvo... Pakelus paaiskeja, kad blogai istate vidine granata, bet bando irodyti, kad ji su birejo ir turiu keisti nauja nors atiduodant masina to nebuvo.... Nesutinku keisti tada siaip ne taip atsiranda kitas meistras kuris viska sutvarko priziurint, bet servisas nepasiulo nei nuolaidos, nei kompensacijos uz nekokybiska remonta... Taigi jeigu brangus laikas ir nenorite gadinti nervu aplenkite sia kontora...
Nerekomenduoju, keičia dalis, paima pinigus, bet gedimo nepašalina. Tad jei nežino kur gedimas, kam tas dalis keist ir gaišt laiką
Teko tvarkytis automobili, (tvarkydavau čia prieš metus, viskas buvo gerai).
Atvažiavau pastebėjau, kad kolektyvas visas pakeistas, meistrai, priėmėjas ir kiti visi nauji veidai...
Pakonsultavo detalių pardavėjas, labai labai malonus jaunas vyrukas, nepagailėjo net 20minučių man parekomendavo ką daryti, kadangi automobilis yra mano darbo priemonė sakau perku dalis pas jus ir man pakeičiat (iš pradžių tik įtariau kas buvo, meistras automboli pakėlė, patikrino, sako taip čia ir bus apie ką kalbėjot, nes daugiau nėra kam), sutarėm kaina, sutarėm kad padarys (buvo jau darbo galas gal apie 17h o jie dirba visi iki 18h).
Rezultate viskas buvo sutvarkyta, kaina kaip ir sutarėm, praėjo jau 4 mėnesiai puikiai toliau važiuoju.
Rekomenduoju ir vėl važiuočiau.
Parduotuvėje visada maloniai aptarnauja, pataria, rekomenduoja. Jeigu turi klausimų, stengiasi į juos atsakyt :)
Tadas 2016-11-30 21:59:16
Visiems, ruosiantiems cia apsilankyti, patarciau iskart ieskotis kitur... Ima pinigus, nors darbo realaus nepadaro, snd man taip nutiko... Apziurejo masina ko prasiau, bet nebuvo ka daryti, todel nutare pasipelnyti ir paeme 15 EUR, bet jokio remonto nepadare, tiesiog pasikrapste.
Normalus servisas nieko nebutu paemes
Uzmirsau pamineti svarbiausia. Paskiau bevaziuojant, isvis pradejo neveikti zibintai, veliau kazkaip netycia isijunge, bet galiausiai neveike posukiai.. Zodziu nesutvarke, bet pridare tik daugiau problemu...
Normalus servisas nieko nebutu paemes
Daug metų tvarkau mašiną.Esu labai patenkinta meistrų kompetencija, darbų kokybe.Dirba malonus ir savo darbą puikiai išmanantis personalas.Ačiū.
Po remonto viskas barska, kaltes kratosi dar ir priekini zibinta sudauze
Man patinka sis autoservisas. Greitas ir puikus darbas. Nebeieskau kitu meistru nes cia viskas vienoje vietoje uz normalia kaina.
Teko keleta kartu tvarkyti masina Bosch servise.
Darbu kokybe tikrai gera, tik gal kainos siek tiek didesnes negu panasaus tipo servisuose (nekalbu apie PRABANGIUS ir didelius).
Kas patinka, tai kad darbai yra atliekami gana greitai ir labai kokybiskai, jei sutari kad darbu kaina bus 40 EUR, tokia kaina ir buna, ispustu gedimu nerado, rado tai, ka man ir sake ir kiti meistrai.
Matau kad daugelis komentaru yra neigiamu, taciau siulyciau dabar visiem pabandyti si servisa, tikrai kokybe ir reputacija geresne.
Rekomenduoju.
Gerb Egle man idomu is kur jus zinote kad jie juos issigalvojo? :)
Deja, AREMESTOS "specialistai" sukčiauja išgalvoti nebūtus mašinos gedimus, kurie būna labai dideli ir taisymas kainuoja labai brangiai. Nežinau ar apgaudinėjamos tik moterys ar visi iš eilės, bet siulyčiau pasisaugoti.

Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų
Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų 04-18 22:31
Reaguodama į 18 Rusijos diplomatų išsiuntimą iš Prahos, Rusija paskelbė 20 Čekijos ambasados Maskvoje darbuotojų nepageidaujamais Rusijoje. Jiems nurodyta iš Rusijos išvykti per kiek daugiau nei...
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo 04-18 21:56
Naujų COVID-19 atvejų pasaulyje augimas šią savaitę sumenko iki 4% nuo 11,6% ankstesnę savaitę, o mirčių dėl šios ligos prieaugis – nuo 5,5% iki 2,9%, rodo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO)...
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados 04-18 20:11
Čekijoje protestuotojai aplaistė Rusijos ambasados sieną kraują primenančiu kečupu, tuo tarpu politikai sekmadienį įspėjo apie laukiančius padarinius reaguodami į Čekijos vyriausybės pranešimą...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Cisco 52,80 +2,25%