Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ardenas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ardenas

Atsiliepimai apie Ardenas, UAB

xenon.lt

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Ardenas, UAB

Pardavėjas 2019-09-11 15:44:01
Esmė viso ginčo buvo, kad klientas gavęs prekes, kurios jam "nereikalingos" įsivaizduoja, kad mes jas turime iš jo pasiimti savo išlaidomis. Vartotojų teisių specialistai jam išaiškino, kad jis yra neteisus.
neklaidinkite žmonių, esmė buvo kad siekiau abiejoms pusėms gero sprendimo iš esamos situacijos, buvau pasirengęs sumokėti grąžinimo išlaidas, bet pardavėjas (direktorius) nėjo į kalbas, pasakė telefonu - cituoju "elektros prekės pagal įstatymą <...> yra negrąžinamos. Viso gero" ir padėtas ragelis.
Pirkėjas 2019-05-13 09:32:22
Nepatikimas ir nemaloniai bendraujantis pardavėjas.

Nupirkau lemputes, apmokėjau bankiniu pavedimu.
Po dviejų dienų situacija pasikeitė, lempučių nebereikėjo man.
Ryte, užsakymas nebuvo išsiųstas dar, tad parašiau pardavėjui email kad atšaukiu užsakymą ir kad grąžintų pinigus.
Pardavėjas ignoravo email, apie 16h paskambinau, pasakė kad negavo mano email, paprašiau telefonu kad nesiųstų, sako kad jau išsiuntėme. Sakau gal aš prekės nepriimsiu ir grįš pas jus į sandėlį, atsakymas - NE, pasakė kad elektros prekės negrąžinamos.. sakau ar galėsiu grąžinti, pasakė kad ne.. sakau ar galim kažkaip kitaip išspręsti susiklosčiusią situaciją, atsakymas - NE ir numestas ragelis.. ir tik po poros valandų gavau sms iš vežėjo kad prekė paimta iš pardavėjo..
Tokio pardavėjo nebuvau sutikęs dar, ir niekam nesiųlau susidurti..
Turėjau kreiptis į vartotojų teises kad grąžintų prekę ir atgauti pinigus.
PIRKĖJAI NEPAMIRŠKITE, kad elektros prekės įsigytos INTERNETU gali būti grąžintos pardavėjui, jei prekė nepanaudota ir pakuotė nepažeista!!! Jei nesutinka, ginkite savo teises VVTA
Teko ir man apsipirkineti cia ir tikrai rekomenduoju, viska pristate greitai ir laiku, buvo truputi siokiu tokiu nesklandumu del paciu prekiu bet viska labai greitai sutvarke ir dar gavau dovanu, tad nebijokite pirkti tie visi pikti komentarai paprasciausiai kenkeju kurie puola i isterija del menkiausio menkniekio
Nepatikimas ir nemaloniai bendraujantis pardavėjas.

Nupirkau lemputes, apmokėjau bankiniu pavedimu.
Po dviejų dienų situacija pasikeitė, lempučių nebereikėjo man.
Tokio pardavėjo nebuvau sutikęs dar, ir niekam nesiųlau susidurti..
Turėjau kreiptis į vartotojų teises kad grąžintų prekę ir atgauti pinigus.
Remigijus 2018-12-11 11:18:45
Nepritaikė nuolaidos, kurią patys skelbia.
Sveiki, Remigijau.
Kadangi Jūs pirkote mūsų fizinėje parduotuvėje, nepritaikėme nuolaidos prekei, kuri yra pritaikyta perkant mūsų elektroninėje parduotuvėje.
Manau tai yra elementaru, nes tada Jums reikėjo pirkti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje, o ne mūsų fizinėje parduotuvėje, esančioje Kalvarijos g. 2, Kaunas.
P.S. Niekada neatsisakome pritaikyti internetinės parduotuvės nuolaidas, jei Jūs to paprašote PRIEŠ perkant prekę. Ko negalėtumėte pasakyti nei apie "Maxima", "Senukai" ar kokią kitą parduotuvę.
Stengiamės dėl mūsų klientų nuo pat 2005 metų - jau 14 metų.
Nepritaikė nuolaidos, kurią patys skelbia.
Deividas 2017-01-19 14:10:50
Siulyciau nepirkt, pardavejas pasiulo pagal modeli markerius bmw o kaip parvazevo netiko i lizda, kaip paskambinau del pakeitimo markeriu, tai atsake" viskas gerai, apkeisim bet iseinam atostogu 14d.kaip jau nebegalios keitimo terminas markeriu verte 50eur. Nemanau kad kam butu malonu ismest 50eur. Siulyciau paieskot kitur.
Sveiki.
Visų pirma ačiū už Jūsų pirkinį ir atsiliepimą.
Labai keista, - visada pakeičiame pirkėjo pirktas, ir jam netinkančias lemputes į tas, kurios tiks Jo automobiliui. Ir nesvarbu, kiek praeis laiko, jei pastebėjote, kad netinka - skambinkite ir visada pakeisime į Jums tinkamą. Nebent prekė ar jos įpakavimas buvo nepataisomai sugadintas. Jei prekė buvo nesugadinta - visada ją pakeisime - taip dirbame jau 12 metų ir ateityje niekas nesikeis!
Šiandien gavau užsakytas D2s Xsenon Vertex Premium lemputes. Gana nebrangiai kainuoja, bet šviečia labai puikiai. Nenusivyliau. Pristatymas greitas, patogus. Dėkingas už pirkinį :) Rekomenduoju ir kitiems pabandyti :)
Teko pirkti H7 Xenon komplektą VERTEX firmos, pirmiausia gavau SLIM blokelius, įsidėjus problema buvo ta, kad užkūrus mirksėjo. Susisiekiau su pardavėju - gavau informaciją, kad reikalingi CANBUS blokeliai (mat automobilis per gudrus :)), sekančią dieną atvykau - pakeitė blokelius kitais su priemoka, nes brangesni, įsidėjau, viskas tilpo į žibintą, skirtumas akivaizdus! Esu patenkintas kokybe bei aptarnavimu, atsakė į visus rūpimus klausimus kvalifikuotai, tikrai rekomenduoju visiems!
Teko pirkti Xenon komplektus ne kartą, kokybė po 2 metų tokia pati kaip pačią pirmą dieną, puiki. Maloniai aptarnauja. Beje draugas taip pat įsigijo, jam buvo perdegęs vienas blokelis po pusės metų, be jokių problemų pakeitė į kitą. Visko gi pasitaiko. Rekomenduoju visiems.
Teko pirkti ne pigias Philips Diamond Vision H7 lemputes ir labai nusivyliau. Ar tai lempučių kokybė ar brokas, įdėjus į mašiną visiškai jokio apšviestumo, kaip su gabaritais. Net TA nepraėjau dėl jų... Paprastos geltonos šviečia nepalyginamai geriau. Taigi, čekio nedavė, mašinoj atkeista atgal į paprastas geltonas... Jei priimtų nekokybišką produktą atgal ir grąžintų išleistus 23eur, būtų šaunu...
Pirkau internetu www.xenon.lt LED lemputes. Uzsisakiau ryte, prekes gavau sekancia diena. Viskas buvo atsiusta kaip ir uzsisakiau. Esu patenkintas - viskas liuks.
Pries pusmeti buvau uzsisakes pas juos keturias lemputes. Po to apsiziurejau, kad viena neteisinga pasirinkau. Paskambinau, pataise mano uzsakyma. Issiunte greitai, aptarnavo maloniai. Viskas veikia iki siol taip kaip priklauso ir uz nebrangiai :) Rekomenduoju
Mandagūs žmonės, šiektiek pavėlavo, tai ir dovanėlę įdėjo. !
Pirkau lemputę i orginalią xenon lempą: nuėjau į tinklapį radau norimą lemputę ir kaina atrodė normali nuvažiavau nusipirkau tinklapį rašo 6mėn garantinis galvoju viskas tvarkoje tik kai pirkau kažkaip man nieks nė čekio nė kokio lapo garantinio nedavė (bet abejoju ar būtų padėją) nu galvojų supratingi pardavėjai pakeis, jeigu kas, bet tvarkingai sudėjus lemputę pavažinėjus pusdieni ėmė ir nebeužsidegė. Pasiskambinau duotais kontaktais buvo viskas tvarkoje, atvažiuok pakeisim. Nuvažiavau paduodu, o man rėžia frazę (sena lempute atvežei) suprantama likau be tos pačios neveikiančios lempos ir be 100lt už pusdienį švietusią lemputę + keliones išlaidos 70km.... Dėkui už "Garantija" Žmonės būkite ir atidūs ir apmastę prieš perkant!!!!!
Klientas 2014-12-10 21:38:49
Nevykdo savo įsipareigojimų. Pirkau pas juos prekes. Skelbiasi savo tinklalapy, kad prekes pristato kitą darbo dieną, ar net tą pačią dieną po gauto apmokėjimo, o jau beveik mėnuo kaip nesulaukiu savo prekių. Ir vis makaronus kabina.. Nerimta...
Keista girdėti tokius žodžius. Gal Jūs neteisingai užpildėte užsakymo formą? Kodėl per visą tą laiką į mus nesikreipėte, kad prekė nepristatyta?
O gal Jūs ne klientas, o pavydus konkurentas? :)

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Kauno mokslininkai sukūrė išmanų pakabuką, stebintį senjorų sveikatos būklę
Kauno mokslininkai sukūrė išmanų pakabuką, stebintį senjorų sveikatos būklę 09-18 19:16
Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai vysto senyvo amžiaus žmonių stebėsenos sistemą, kuri stebi jų sveikatos būklę ir prireikus automatiškai iškviečia pagalbą. Sistema įdiegiama...
Aukcione – dar vienas Banksy darbas už milijonus
Aukcione – dar vienas Banksy darbas už milijonus 09-18 19:09
Spalio 3 d. "Sotheby’s" aukcione Londone bus pristatytas britų menininko Banksy nutapytas paveikslas "Devolved Parliament", vaizduojantis bendruomenių rūmuose posėdžiaujančias šimpanzes...

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%