Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ardena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ardena

Atsiliepimai apie Ardena, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ardena, UAB

Absoliučiai apgailėtina įmonė, niekam nerekomenduoju, nors pamačius koks yra šios klientų vertinimas, mano istorija tik papildymas, tačiau vistiek norisi, kad kaip įmanoma mažiau žmonių naudotųsi šios įmonės paslaugomis.
Taigi istorija trumpai, kovo 24 dieną nusipirkau kelis vienodus šviestuvus, tačiau kadangi man jų reikėjo daugiau, tai padariau papildomą užsakymą ir darbuotojai žadėjo, jog kitą savaitę galėsiu atsiimti. Kaip turbūt jau galima nuspėti, kitą savaitę šviestuvų nebuvo, dar sekančią savaitę - taip pat, todėl teko skambinti teirautis kokia situacija. Telefonu man pasakė, jog šviestuvai turėtų būti pristatyti kitą savaitę. Taigi skaičiuojant nuo kovo 24 dienos, tai yra jau trečia savaitė. Ir vėl turbūt galima nuspėti, kad žadėtą savaitę apie šviestuvus nebuvau informuotas ir tai tęsėsi dar maždaug pusantros savaitės, todėl teko vėl skambinti teirautis kada jų sulauksiu.
Visgi, čia nutiko įdomus momentas, telefonu buvau informuotas, jog šviestuvai jau yra, galiu juos atsiimti. Pasiteiravus kodėl apie tai tuomet nebuvau informuotas, buvo atsakyta, jog nesusiekė vadybininkas. Tai yra jau antras akivaizdus signalas, jog šitai įmonei ant savo klientų yra absoliučiai nusispjaut. (pirmasis signalas yra vėlavimas apie kurį tiesiog nėra informuojama).
Kadangi aš iš esmės nebuvau patenkintas jų darbu, galvojau apskritai grąžinti visas iki tol nupirktas prekes ir nebeturėti reikalų. Nors įmonės atstovė "laužėsi", tačiau galiausiai pasakė, kad atvežkit, jeigu šviestuvai tikrai nesugadinti ir pan., tai grąžinsim pinigus.
Vis dėlto, po kelių dienų pagalvojom, kad "sukąsim dantis" ir tiesiog nuvažiuosim atsiimti tą likusį šviestuvą, tačiau nuvažiavus jo atsiimti pasakė, kad jis jau parduotas. Na ok, suprantu, kad pasakėm, jog grąžinsim prekes tai ėmė ir pardavė, pažadėjo, kad šviestuvas atkeliaus penktadienį. Tačiau mes tiesiog tą pačią dieną ėmėm ir užsakėm tą patį šviestuvą iš kitos parduotuvės, o penktadienį, kaip galima tikėtis, vėl jokios informacijos ir galiausiai pirmadienį gavau skambutį, kad jau pristatytas. Kuomet telefonu pasakiau, kad mums jo jau nebereikia, tai darbuotoja atsiprašė, aš, tuo tarpu, atsakiau, kai tai yra absoliučiai nepriimtinas aptarnavimas, tai jos reakcija į šitą mano repliką buvo ironiškas juokas, kuris puikiai iliustruoja ką jau sakiau anksčiau, ant klientų jiems yra visiškai dzin.
Nerekomenduoju! Dariau užsakymą, darbuojojai tarpusavyje nesusikalbėjo ir paruošė ne tas prekes, suprantu, klysti žmogišką..tačiau kai darbuotojas viešai demonstruoja nepasitenkinimą, vietoj to kad spręsti dar pyksta tai yra apsurdas! Nesiklauso kliento poreikio, nei patarimų, nei pagalbos čia nesulauksi.
Stebiuosi, kaip tokie žmonės kaip Andrius dirba dar aptarnavime.
Sveiki! Norėjau, pasakyti jog ši įmonė. Bei jos darbuotojai yra ypatingai malonūs žmonės! Puikus ir kokybiškas aptarnavimas. Lankstus ir puikus pasirinkimas! Rekomandacija nuo mūsų įmonės pati stipriausia! Nes ši įmonė įgyvendino mūsų lūkęsčius! Dėkojame dar kartą!
NEREKUOMENDUOJU ŠIOS ĮMONĖS!

Šių metų kovo mėnesį užsisakiau šviestuvą, minėjo, jog dėl COVID-19 situacijos gali tekti ilgeliau palukėti - iki gegužės/birželio. Atėjus gegužei gavau žinutę, jog šviestuvą atsiimti galiu. Pasiemus šviestuvą ir namuose išsipakavus pastebėjau, kad kokybė tragiška - visas šviestuvas kreivas ir sulankstytas. Grąžinant man dar buvo sugebėta pareikšti, kad aš pats turiu patikrinti savo šviestuvą prieš atsiimant dėl kokybės. Pinigų neatsiiminėjau, kadangi reikėjo šviestuvo sutikau palaukti dar.
Birželio pabaigoje gavau žinutę, kad galiu atsiimti šviestuvą. Šį kartą atvykus į saloną Verkių g. ir jį išpakavus pamačiau, kad situacija VĖL tokia pati. Taigi atsiėmiau pinigus ir daugiau nenoriu turėti nieko bendro su taip savęs ir, svarbiausia, klientų negerbiančia įmone, kuri vedžioja juos už nosies pusę metų ir nesugeba parduoti kokybiško daikto.
Nerekomenduoju niekam sios imones, sviestuvu laukiama jau puse metu, pinigai sumoketi, paskambinus i salona teigiama yra “mes jums nieko pasakyti negalime, kada jusu sviestuvai bus mes nezinome”.
Daug metų užsisakinėjau įvairias prekes iš Ardenos, viskuo buvau patenkinta. Kokį aptarnavimą gavau per 2 paskutinius užsakymus - BAISU!!! Meistras montavo apsaugines žaliuzes. Kadangi objektas buvo užmiestyje prie ežeriuko, negana to kad darbai nebuvo atlikti per pažadėtą laiką, atvykus patikrinti kiek jų padarytą, radau meistrą su kažkokia moteriške. Sako su kompanija smagiau dirbt, pabus gamtoj kol dirbu. Mano privačioj valdoj, be mano žinios!!! Bent 3 kartus važiavau pirkti tam tikrų varžtų, kad montavimas pagaliau būtų baigtas, nes meistras jų neturėjo. Kiekvienas atvažiavimas į sodybą man kainavo apie 50 km į vieną pusę!!! Jau tada buvau nusiteikus informuoti valdžią. Nusiraminau, neskambinau.
Šiais metais užsisakiau apsaugines žaliuzes kitam objekte. Jos sumontuotos ne su metaliniais apvadais, o su grindiniais plintusais! Paklausus meistro ar čia normalu, nes jau juokiasi visi kaimynai, atsakymas - taip žinoma.Kadangi sumokėjau tam tikrą sumą (didesnę), o dokumentus gavau mažesnei sumai, per pusė metų pavyko išsireikalauti sąskaitos ir trūkstamai sumai. Iš valdžios reakcijos NULIS, nors ir skambinau!!! Numojau ranka, neturiu kantrybės. Ateityje kviesiuosi įmonę iš aplinkinių miestų ir mokėsiu daugiau, bet gausiu ir kokybišką aptarnavimą.
P.S. Visada prašykite sąskaitos nors ir smulkiam užsakymui. Meistras pasako didesnę sumą, nevisada išrašo pinigų priėmimo kvitą. Gavus sąsk.suma būna mažesnė.
Darbai buvo atlikti Druskininkuose
Nežinau kaip kitose roletų gamybos įmonėse, tačiau čia po pusantrų metų iš pilkos į žalsvai gelsvą pakeitusiam audiniui suteikti garantinės pagalbos negalėjo, pasiūlė tik mokamą keitimą. Todėl jei yra alternatyvi įmonė, kur garantija dengia visą produktą, siūlyčiau rinktis ją.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
UAB "ENERGY GREEN"
Led apšvietimas

Adresas: Algirdo g. 46, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; importas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Energy Green“ – 2010 metais įkurta įmonė, užsiimanti LED apšvietimo sprendimų projektavimu, gamyba, montavimu bei didmenine ir mažmenine LED šviestuvų, LED juostų, aliuminių LED profilių ir jiems skirtų komponentų prekyba. Pagrindinis įmonės tikslas - pasiūlyti klientams unikalius sprendimus taupaus apšvietimo...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...
Elektros taupymo sprendimai
ECOLIGHT

Adresas: Didlaukio g. 94-22, LT-08332 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; eksportas; elektros instaliacijos darbai; gamyba.
2009 metais įsteigta pramoninių šviestuvų gamykla ECOLIGHT (UAB "Elektros taupymo sprendimai") yra įsikūrusi Linksmakalnio miestelyje, Kauno rajone. ECOLIGHT yra socialinė įmonė ir įdarbina žmones su negalia. Mūsų produkcija yra parduodama daugiau kaip 17 pasaulio šalių įskaitant Vokietiją, Slovėniją, Lenkiją...
Šviesos technologijos
Šviesos ir technologijų namai „Sunamus“

Adresas: Lukšio g. 15, LT-09132 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
“Šviesos technologijos” UAB veikla: Apšvietimo projektavimas ir skaičiavimas. Vidaus ir lauko šviestuvai, lauko stulpai ir stulpeliai, protingo namo sistemos, instaliaciniai gaminiai, lauko baldai ir įranga. Apšvietimo projektų vizualizacijos. Elektros instaliavimo darbai. PRODUKTAI Vidaus šviestuvai Lauko...

Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau
Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau 05-17 20:00
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai tarptautinės Muziejų dienos, minimos gegužės 18-ąją, proga kviečia saugiai, nemokamai ir ilgiau apžiūrėti nuolatines...
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių 05-17 19:56
Per ilga darbo diena kasmet tampa šimtų tūkstančių žmonių mirties priežastimi, teigiama Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ataskaitoje. Tai pirmasis tokio pobūdžio tyrimas, kuris buvo atliktas...
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre 05-17 19:18
Pasaulio ekonomikos forumas pirmadienį paskelbė atšaukęs metinį pasaulio politikos, ekonomikos ir verslo elito susitikimą, planuotą rugpjūčio mėnesį Singapūre.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%