Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aqua Vilnius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aqua Vilnius

Atsiliepimai apie Aqua Vilnius, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Aqua Vilnius, UAB

Noriu tik pasidalinti informacija, apie įmonės “reklamos” ypatumus.

Nusprendę pagerinti geriamojo vandens prieinamumą mokiniams, įsigijome UAB Aqua Vilnius rekomenduotą geriamojo vandens aparatą. Dėl mažo vandens spaudimo kylantiems trūkumams kompensuoti, kreipėmės antrą kartą į įmonės direktorių. Maloniai nustebino direktoriaus dėmesingas įsigilinimas į mūsų poreikius ir pritaikytas geriausias sprendimas, kad galėtume sėkmingai naudotis vandens aparatu: be jokio papildomo mokesčio įrengta papildoma vandens talpykla ir pakeista vandens pralaidumo membrana. Ačiū įmonei UAB Aqua Vilnius už pagarbų bendravimą ir supratingumą.
septynis metus naudojames sios firmos minkstinimo ir nugelezinimo filtrais.neseniai prireike perprogramuoti valdymo blokus.nors paskambinau tik pasiteirauti, nes buvo velokas laikas, direktorius nenukele pokalbio i darbo valandas, o nuosekliai viska isaiskino telefonu.
pagarba klientui visada buvo vienas is sitos imones prioritetu.rekomenduoju visiems.
p.s.per septynis metus nepasitaike jokiu gedimu.
Aqua Vilnius 2020-05-22 17:57:15

Jums buvo gražinti pinigai, buvo viskas derinama maloniai. Jūsų vanduo turi organikos priemaišų, to pasekoje nugeležinimo filtras ir neveikia. Veikė nes tuo metu kai naudojotės vandens filtrus 8-is mėnesius organinių priemaišų nebuvo, buvo žemas permanganato skaičius. Pasiūlėme Jums sprendimus, bet jūs nusprendėte gražinti prekę. Taip visą tai užtruko, nes buvo atlikinėjami tyrimai ir buvo jūsų kreiptasi į vartotojų teises. Todėl problema nebuvo sprendžiama tiesiogiai. O dėl šio skundo labai nustebome.
Jūs nenusikalbėkite, nes iš pat pradžių nebuvo atliktas pilnas vandens tyrimas, todėl Jūs negalite teigti, kad perkant filtrus nebuvo organinių priemaišų ir buvo žemas KPI. Neatlikote savo darbo tinkamai, nepripažinote savo klaidų, todėl privalėjo įsikišti tretieji asmenys t.y. vartotojų teisės. Viskas užtruko dėl Jūsų aplaidumo, o stebėtis skundu tikrai neverta, kadangi noriu įspėti būsimus Jūsų klientus, kad būtų apdairesni renkantis įmonę.
Kristina 2016-11-12 15:35:42
Kaip reikia atsisakyti tų filtrų atvažiavo vyrui galvą apsuko imontavo net pagalvoti nedavė.o pajamų nėra isko mokesim ??? 6 vaikai nepilnamečiai prašau padėkite ??? Abu bedarbei pajamų nėra !!!!!!!

Filtrai nėra niekam kišami. Jeigų jūs esate apgauta kripkitės į policiją. Mūsų įmonė negalėjo Jums parduoti filtro, nes pas jus namuose ar susitikę su įmonės darbuotojais nebuvote. Jeigu buvote apgauta prašome susisiekti.
Viktorija Baliucka 2017-10-18 15:58:19
Uz 80 eur turejo paruosti dokumentus apie geriamojo vandens tinkamuma namo pridavimui. Isvadu nepateike, pinigu negrazino. a******u kontora.

Mūsų žiniomis, Jūs užsisakėte vandens tyrimą, jį atlikome. Tačiau namo pridavimui jis jums netiko, nes Jūsų gręžinys yra nelegalus, todel išvados jums netiko. Šią informaciją pateikė mums visuomenės sveikatos centro darbuotojai. Suprantame Jūsų nepasitenkinimą. Tačiau tyrimai buvo atlikti ir Jums pateiktos tyrimo išvados del vandens kokybės.
Žaneta 2019-09-23 20:50:30
NEREKOMENDUOJU. Isigijom minkstinimo filtra, po keliu metu naudojimo prasidejo problemos, tempe guma, nenustate problemos, kaltino visus palink, tik ne filtro broka. Jokio konkretumo, jauciasi, kad 5m garantija ant docs tik teorija, realiai tai problemos neissprende. Jau nekalbu apie APTARNAVIMA! jokiu budu nesiulau, sumokejom 60 eur, atvaziavo pacukas ir 5-7min pakrapste kazka ir isvaziavo, vyras vos isprase cekio, po "profilaktikos" bega rudas vanduo (gelezies near tyrimuose).
Kosmonautai.

Prašytume susisiekti su mumis. Atsiprašome, kad Jums sukėlėme rūpesčių. Matyt atvyko meistras ir kaip Jūs minite kažką atliko, tačiau tai nepadėjo. Pabandysime išspręsti problemą. Prašytume susisiekti su Mumis dėl problemos sprendimo ir tikrai rasime tinkamiausią sprendimą, jeigu mes už darbus paiimėme 60 eur, tai darbams yra garantija, todėl galime atvykti pakartotinai. Už darbus antrą kartą tikrai nereiks mokėti. Jeigu jūs nesutinkate su darbais ir darbų suma praneškite mums ir mes grąžinsime Jums 60 EUR. Lauksime Jūsų susisiekiant su mumis. Dar kartą atsiprašome, kad nepavyko sutvarkyti problemos iš pirmo karto.
Evelina 2020-02-26 09:43:04
Noriu perspėti visus būsimus šios įmonės klientus. Pirkome vandens nugeležinimo filtrus, kurie mums tarnavo lygiai 8 mėn. Visų pirma netikėkite tuo, kad jie atlieka vandens tyrimus ir pagal juos parenka Jums tinkamus filtrus. Taip, tyrimus jie atlieka, bet tik geležies ir tik pas save ofise (tikriausiai su lakmuso popieriukais). Filtrus parenka tik pagal tą tyrimą ir Jums pasiseks, jei jie tiks. Na, o jei atsitiks taip, kad tie filtrais netiks, arba suges (nors pasak vadovo filtrai negenda) tuomet jau pasiruoškite ilgam ginčui ir pamirškite tą 5 metų garantiją, nes viskas kas atsitiks, tai bus negarantiniai dalykai. Bus visi aplinkui kalti tik ne įmonė. Meistrai neatvyks, viskas sprendžiama telefonu, telefonu vadovas nustato, kad filtrai nesugedo, o pasikeitė vandens kokybė. Apie įmonės vadovo Žilvino bendravimą gal geriau aplamai nerašysiu, nes nėra tinkamų žodžių tam apibūdinti. Mūsų atveju ginčas truko 4 mėnesius ir tik vartotojų teisių dėka pasiekėm, kad filtrus išsimontuotų ir grąžintų pinigus.

Kosmonautai.
Viktorija Baliucka
2017-10-18 15:58:19 IP 2eehhdja
Įmonė montavo nugeležinimo bei mingstinimo filtrus gyvenamajame name. Likome LABAI patenkinti jų kaina bei produkcija, ir darbas - 10 balu.
Įmonė montavo nugeležinimo bei organikos filtrus gyvenamajame name bei osmosinės sistemos filtrus bute. Likome patenkinti jų kaina bei produkcija, ypatingai direktoriaus patarimais bei žiniomis chemijos srityje. Papildomai statėme mineralizatoriaus kasetę, kurios veikimas buvo patikrintas, rezultate - mineralizuotas, šarminis vanduo.
Antanas 2015-03-21 13:37:09
Tai kokia is tiesu iranga, man sake kad vokiska, cia raso kad JAV, pagaminta lenkijoje???
Jei kalbame apie JAV įrangą statomą po kriaukle. Geriamojo vandens sistemos su atskiru kraneliu. Situacija tokia, kad įranga yra JAV gamintojo, o vokiška neprekiaujame, gal ne su mūsų įmone bendravote? Įrangos gamintojas kurį mes atstovaujame yra Aqua Filter gamintojo, JAV kompanija. Sandeliai ir gamyba vykdoma Lenkijoje ir tai nėra paslaptis. Gamintojas ir plačiau apie gamyba lenkų, rusų ir anglų kalbomis aquafilter.com
Jokių nusiskundimų. Kaina geriausia. Aptarnavimas 10 balų. Meistras nepaliko nei vieno šiukšlės ar pakulų plauko. Labai ačiū už švarų ir skanų vandenį.
Sveiki, nezinau kaip yra kitiems klijientamms, bet dauguma raso taip ir taip.mano atveju as siems virukams neturiu nusiskundimu, (reikejo galvos valdimo plokstes), beda buvo isspresta labai greitai.Dekingas jiems.
Na bet reikėtų žmonėms sakyti kaip yra - visi filtrai gaminami Lenkijoje, o kad prekės ženklas ir įmonė registruota USA, tai nereiškia, kad ir produkcija iš USA. Kas netiki gali nuvažiuoti į Lodze :)

Galėsiu ir plačiau pakomentuoti situaciją apie produkciją, jos gamybą ir tiekimą, jei bus poreikis :)
Paulius 2014-01-29 18:55:44
Pritariu prieš tai išsakytai nuomonei. Prasčiausia įmonė, kokia tik gali egzistuot Lietuvoj. Žilvinai, gal jau nustok bankrutuot.
Mielas Konkurente jūsų žodžiais pasakyta "prasčiausia įmonė" kuo remiantis tai išsakoma?

Šiuos žodžius laikome šmeižtu ir pavydu, melu siekiant sumenkinti AQUA VILNIUS vardą.
Dėl šios patalpintos informacijos ir įžeidinėjimo bus kreiptasi į teismą.

Pažymime, šiuo metu AQUA VILNIUS įmonė nebankrutuoja ir nėra keliama bankroto byla.

AQUA VILNIUS administracija
klientas 2013-08-19 09:10:15
Noriu įspėti žmones, kad UAB AQVA VILNIUS yra nerimta firma, VISIŠKAI neatsako už savo darbą, jų tikslas kiek įmanoma daugiau ir greičiau pakeisti filtrus, o už kokybę jie nenori prisiimti atsakomybės. Nesistengia savo klaidų ištaisyti kiek įmanoma greičiau, o tempia guma po 2 savaites. Nerekomenduokite tos firmos niekam.
Mieli asmenys jei esate nepatenkinti mūsu darbu prašome savo nepasitenkinimą išsakyti tiesiogiai. Jokių nusiskundimų kliento nesame gavę. Jei jie ar jis būtu, būtu sureguota nedelsiant.

Įmonė atsako už savo darbus ir visų prisiimtų įsipareigojimų laikosi.

Manome tai parašė asmuo gal netgi konkurencinės įmonės atstovas norėdamas pakenkti įmonės įvaizdžiui.

Aqua Vilnius įmonė kaupia realius raštu parašytus atsiliepimus, jeigu visgi suabejosite įmonės vardu ar įsipareigojimais gyvai galėsite juos perskaityti atvykę pas mus. Atsiliepimuose nurodytas kliento vardas, pavarde, adresas bei nuo kada ir kokia iranga klientas naudojasi. Atsiliepime atsispindi kliento nuomonė apie mus. Taip pat atsiliepimai pateikti mūsų svetainėje.

AQUA VILNIUS administracija

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Pramonės pr. 8E, LT-51223 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Technikos remontas
Buitinės technikos remontas

Adresas: J. Aiščio 16, Rumšiškės, LT-56335 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: buitinė technika.
Buitinės technikos remontas Profesionalus įvairių gamintojų buitinės technikos remontas. Naudojame išskirtinės kokybės, naujas detales. Greitai ir kokybiškai taisome buitinę techniką, galime suremontuoti ir jūsų namuose. Atsakome už savo darbo kokybę, todėl visiems darbams ir detalėms suteikiame garantiją. Mūsų...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Texas Instruments 175,64 +1,26%
Walt Disney 137,38 -6,94%