Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Apotheca vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Apotheca vaistinė

Atsiliepimai apie Apotheca vaistinė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Apotheca vaistinė, UAB

Buvau vaistinėj, tai neišmano visiškai kas su receptu parduodama, o kas - be. Kai bandžiau mandagiai pasakyti, jog vaistas yra be recepto ir pasiūlyti pasižiūrėti sveikatos ministerijos arba valstybinių ligonių kasų svetainėse, tai man buvo pasakyta, jog vadovaujamasi 2007 m. įstatymu, kuris kabo ant sienos. Tragedija. Nesuprantu kaip galima taip aptarnaut klientus ir dar maivytis, neišmanant savo darbo. Pašalietis geriau gali vaistus parduot negu vaistininkė, siaubas. O dar kokia nemandagi! Gyvenime čia daugiau neisiu, geriau išmest tokias "vaistininkes".
Paskambinus nurodytu numeriu atsiliepia labai nemandagi moteris. Negražu, kai darbuotojai patys kenkia savo įmonės įvaizdžiui.

Medicinos projektai
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: I. Kanto al. 15, LT-06214 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB Medicinos projektai - patikimas partneris medicininės įrangos ir priemonių tiekimo, diegimo, remonto, aptarnavimo, apmokymo, kompleksinio projektų sprendimo srityse. Siūlome optimalų paslaugų kompleksą ir šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicinos įstaigų Lietuvoje ir užsienyje pilnavertei veiklai...
Įmonė likviduota.
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis.

Ideali savivaldybė: Vilniaus atvirumas, Kauno ambicijos, Klaipėdos uostas
Ideali savivaldybė: Vilniaus atvirumas, Kauno ambicijos, Klaipėdos uostas 02-17 17:57
Objektyvūs ekonominiai rodikliai rodo, kad trijuose didžiuosiuose šalies miestuose gyvenimas per pastarąją savivaldybių valdžios kadenciją gerėjo. Tačiau Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos merams...
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti 02-17 16:51
Nelegaliai interneto televizijos paslaugas teikiančios bendrovės siekia pergudrauti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją – užblokavus jų svetaines, pakeitus keletą simbolių atidaromos naujos.
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos 02-17 16:28
Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžysis 244 teisti kandidatai, tai sudaro beveik 2 proc. visų rinkimuose dalyvaujančių politikų.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%