Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę APD Servisas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę APD Servisas

Atsiliepimai apie APD Servisas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie APD Servisas, UAB

Greitai surado ir sutvarkė jau įsisenėjusią mašiniuko problemą. Labai Ačiū!
Viena prasčiausių vietų, su kuriomis esu susidūręs. Paskambinau dėl APD tepalo keitimo. Kadangi reikėjo užsakyti filtrą, sako, atsiųsk VIN, užsakysime, bus po dienos. Nusiunčiau, tylu, nei kad, užsakė, nei kad gavo. Pasiskambinu, sako užsakė, bet dar negavo, nurodo, kad paskambins, kai gaus ir sutarsime atvykimo laiką. Eina savaitė, antra, jokios žinios. Pats skambuosi, sako, jo jo, gavome, gal pamiršome paskambinti. Nu gerai, tiek to, sutariame laiką, atvažiuoju, sako, duok raktelius. Sakau tai aš pats įvažiuosiu. Virusas plinta, karantinas, visi liepia laikytis atstumo, galvoju, kam man reikia, kad serviso darbuotojas, kuris per dieną bendrauja su eile žmonių, liečia eilę daiktų, lįstų į saloną, paskui viską reikės dezinfekuoti. Nes nebuvo panašu, kad jis pats prieš sėsdamas bent rankas dezinfekuosis. Galvoju įvažiuosiu ir palieku jiems tą mašiną. Ir tada jis šauna: "Jūs atvažiavote ne į garažą, o į servisą. Jei neduodate raktų, viso gero". Viso gero, tai viso gero :) Tik dalykas tas, kad ar vieta garažas, ar servisas, lemia darbo kokybė, klientų aptarnavimas, o ne tai, kas mašiną įvairuos. Todėl tikrai nerekomenduoju serviso, kuris elementariai negerbia klientų. Kur tas "servisas" buvo, kai nebendravo su klientu? Apskritai tokio pobūdžio servisai, kur paima mašiną ir jokiu būdu neprileidžia klientų, kelia abejones ir darbo kokybe, nes jei gerai dirba, tai kodėl tai nuo kliento slėpti, nes į gerą darbą gražu pažiūrėti. Todėl šios vietos nerekomenduoju, nes ji pati nedavė įsitikinti darbo kokybe, o vien tai, kad iškaboje žodis servisas, dar nereiškia, kad toks ir yra. Man ši vieta labai aiškiai parodė tik vieną - kad bijo klientų.
Darbai buvo atlikti gteitai ir kokybiškai.Ačiu.
Atliko serviso darbus, buvo patikinta kad viskas gerai. Praejus savaitei, ta pati problema iskilo, paskambinus ir informavus apie tai - nemaloniai bendravo, ir patikino kad atvykus apziurai reiketu sumoketi triguba suma !! Nerekomenduoju niekam pas juos vykti !!!
Su klientu visiskai nesiskaito.
Pirmasis kartas paliko gera ispudi.Bet kai teko sugrysti po dvieju savaiciu nes ta pati problema masinoj atsirado, nuomone pakeiciau.Po astuoniu men vel sugryzau ir pavazinejus men vel problemos tos pacios.Pataise bet vel yra garsai kazkokie.Tai jau nemaanu kad kam rekomenduociau.Ir beje taisymai uztrunka ilgai savaite ir ilgiau o masina vaziuoja po taisymo neilgai.Ta kail suprast.Kai paklausiu kiek laiko vazinesiu atsakymas-nusišypso ir tiek.
Sveiki, nepatariu rinktis sio serviso (tiksliau sio pasiticiojimo) tai va nuvariau automobili pasake kad bus brangu (apie 300eur), na ok sakiau man reikia kad masina vaziuotu. Po menesio grazino, paeme 320eur, prasiau cekio bet pasirodo pas juos duodama garantija pusmeciui o kadangi masinai tik darbai buvo atlikti be detaliu tai pas juos tai neapmokestinama (na nebuvau tuom patenkintas bet kaip ir dzin masina ale sutvarke garantini israse pazadejo kad problemu nebus). Praejo maziau nei 2 menesiai masina nuvaziavo vos 1000km tas pats gedimas. Saunu garantinis paskambinau, ok prieme telefonu pasake kad cia tik kompo klaidas istrint ir is kart grazins, valio saunu iskvieciau trala, tralas nuveze i servisa (na ten ne servisas mano nuomone) tai po dienos sake elektrikas iesko bedos po savaites sake kad elektrikas negali visa diena dirbti prie mano masinos nes ash jam nemokesiu uz visa diena (dzin kad garantinis) po menesio pasake kad cia elektros dalikai nenuspejami gal ryt gal poryt sutaisys. Saunu po pusantro menesio jau pasake : As duosiu elektriko numeri. (Normaliai jie blem net savo elektriko neturi) pasiskambinau elektrikui tai pasirodo jis kazka bando kazka lituoja bet tiesiogiai pasake kad pats nezino ka daro, aj nu zino kad cia garantinis. (turiu pokalbio irasa) na tai va servisas saunus sutaise man masina kolkas nesugedo atsiemant (po 1men remonto 1men vazinejimo ir vel 2men remonto) tas gyvenimo nuskriaustas priemejas man te sugebejo pasakyt, ne jums cia taisykles diktuoti. Na ok esme tokia nera nei jie provesionalai nei ekspertai, zemesnio lygio uz garaza. (kaip gali specelistai dirbti uz minimuma paziurekit i ju gaunamus atlyginimus rekvizituose, kur blem ziuri mokesciu inspekcija?) TAIP DABAR IMONES VADOVUI: jai manai kad netiesa parasiau arba nori man nuostolius kompensuot paskambink 867450402 (Povilas)
Tikrai rekomenduoju šį servisą. Darbus atlieka ganėtinai greitai ir labai kokybiškai.
a*******i - NETEISETAI SULAIKO AUTOMOBILI IKI BE PAGRINDO ISRASYTOS SASKAITOS APMOKEJIMO.
Specialistai apgauti ir nulupti pinigus!!! nieko neismanancius apie automobilius siulyciau nevaziuoti, nes susimokesit kiek nepriklauso. Nuveziau masina su sugedusia automatine deze suremontuot, sako 800 remontas. Tai kad masina tiek kainavo. Atveziau nauja deze uz 150, sako netinka, nors pagal koda buvo nupirkta tokia pati. Pradejo bruzinti kad surudijus, visiskas nesamones, paskui prisigalvojo kad ne tokia deze, reik remontuot, arba galim pakeist bet garantijos neduosim. Nu ir nereikia sakau. Nuvaziavau i kita servisa, pasijunge kompa, sako ateit uz dvieju valandu.. atejau, masina buvo sutaisyta, pakeite kazkokia plokstele su diodais, paeme 170 euru ir isvaziavau su ta pacia masina su veikiancia deze po dvieju valandu sava eiga. Dezes net nebuvo iseme, atsargine deze taip pat liko bagazineje. Masina po siai dienai vaziuoja. Reziume tokia:
ADP servisas - puikus specialistai kaip is mazos problemos padaryti didelius pinigus!
Stipriai nerekomenduoju!
Teko tvarkyti automobili, tai jokiu priekaistu jiems neturiu. Gerai sutvarke, maloniai aptarnavo ir kaina nesikandzioja. Rekomenduoju.
Giedrius Muraška
2017-10-26 14:35:28
Super servisas, bet kokią problemą išsprendžia. Kelis kartus vyrai padėjo atlėke net į kitą miestą kai sugedo mašiniukai. Niekados per 9 metus, neteko grįžti ir bandyti aiškintis, kodėl kažko nedadarė. Super patinka, be problemų visada pasiūlo pakaitinę auto. Ir dėl kainų patenkintas, nėra ką liginti su ale garažiukais ar kitais servisais.
Pirmas yspudis ok..modernus autoservizas..grazus priimamasis.bet daugiau niekad ten nevaziuosiu ir kitiem nerekomenduociau..atvazevau su aiske dezes kompo problema..sutarem kaina uz naujo keitimo 300eu..o isejo taip kad taise sena kompa, betaisydami sugadino komforto bloga ir bande isisukti kad toks buvo.. po ilgu gincu sutiko suremontuoti...dezes kompas laike savaite..tai net nebevazevau atgal pas juos..
Malonu buvo tvarkytis savo automobili siame servize, tvarkiau automatine greiciu deze po kitu "meistru" remonto, kainos tikrai nera labai baisios (lyginant su auksarankiais dirbanciais garazuose), aptarnavimas malonus, deze pakolkas dirba puikiai, tikrai rekomenduociau betkam - tikrai profesionalus servizas. Daugiau tokiu imoniu sitaip ziurinciu i klienta ir savo darba. Aciu
Vw Caravelle
Siaubingas aptarnavimo kultura, chaosas tarp darbuotoju. Masina sutvarke o pranese kiek tai kainuos tik po remonto.Nors buvo prasyta kad surastu problema ir pranestu kiek tai gali kainuoti pries remonta.Isstate kosmine saskaita ir klientas neturejo kur detis. Maza to iseikvojo kliento kura ir uz masinos transportavima dar buvo paimti pinigai is kliento....Niekam nerekomenduoju...
Labai brangus servisas "specializuotas". Serviso darbuotojai labai jauni pasirodė - nemanau, kad su didele darbo patirtimi.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Rygoje atidarytas 55 mln. Eur kainavęs "Lidl" logistikos centras
Rygoje atidarytas 55 mln. Eur kainavęs "Lidl" logistikos centras 01-26 09:29
Vokietijos kapitalo mažų kainų prekybos tinklas "Lidl" pirmadienį atidarė 55 mln. Eur kainavusi logistikos centrą Rygoje, per kurį prekės bus skirstomos į parduotuves Latvijoje ir Estijoje.
Vakcinų tiekimo sutrikimai Lietuvos plano nekeičia
Vakcinų tiekimo sutrikimai Lietuvos plano nekeičia 01-26 09:15
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienio vakarą vakcinų nuo koronaviruso tiekimo Europos Sąjungai reikalus aptarė su Europos Komisijos pirmininke Ursula von der Leyen.
Dėl ribojimų įsigyti mišką Lietuvai gresia ES sankcijos
Dėl ribojimų įsigyti mišką Lietuvai gresia ES sankcijos 01-26 08:23
Aplinkos ministerija antradienį perspėjo, kad Europos Komisija gali pradėti pažeidimo procedūrą prieš Lietuvą, jei Seimas nepanaikins ankstesnės kadencijos metu įvesto draudimo vienam asmeniui...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%