Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aon Statyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aon Statyba

Atsiliepimai apie Aon Statyba, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Aon Statyba, UAB

NEREKOMENDUOJU! Jei turite galimybę pirkti iš kitur, pirkite kitur!
Personalas bendrauja labai neprofesionaliai. Jautėmės kalti, kad nusipirkom iš jų duris ir personalui teko dirbt.
Montuotojas stengėsi, bet nelabai gaudavos, duris sumontavo tik iš trečio karto.
Pasiskaitėm atsiliepimus, sudvejojom pasirinkdami šia įmone, bet pasitikėjome vadybininke Kristina iš Unideco salono. Ir tai buvo pati didžiausia mūsų klaida, pasirenkant duris iš šios įmonės. Vėlavo užsakymas, montavimas labai prastas ir nepavaigtas iki galo, durys buvo brokuotos, 2 metus skambinta, rašyta, kad sutvarkytų ir jie nieko nesiteikė sutvarkyti. Direktorius toks arogantiškas, leidžia šaukti ir įžeidinėti klientą. Niekam nerekomenduočiau šios įmonės produkcijos ir teikiamų paslaugų.
Niekam tikę durys, nerekomenduoju!!!
pries perkant paskaiciau komentarus, bet visgi pagalvojau " ai nu visko buna" - uzsakiau.

Malonus vyriskis priima uzsakyma - sumoku avansa. Po savaites ar dvieju skambina direktorius kazka ten vadyba pripainiojo, tikslina duomenis, nu gerai galvoju visko buna.

Reziume - as labai kantrus ir supratingas zmogus tikrai NERekomenduoju! Visiskai nesiorientuijanti vadyba, pamesti uzsakymai, pradelsti terminai, duru brokas, montavimo brokas, o direktorius pasake cia ne jo problemos ir kad jam neskambinciau ir negadinciau jo laiko.

Niekada neuzsakinekite is ju duru!
man montavo dvi skirtingos brigados duris- nu tragedija
Daug neigiamu atsiliepimu. Taciau mums viska laiku padare. Bendravimas malonus is vadybines puses, meistras montaves duris taip pat malonus ir ismanantis savo darba. Viskas super, aciu uz suteiktas paslaugas.
NEREKOMENDUOJU!!!!!!
KOKYBE DURU PRASCIAUSIA!!!!!
NEADEKVATUS PERSONALAS!!!!
TRAGEDIJA!!!!
Gal kaip kuris montuotojas pasitaiko, bet mums DDuryse (UAB AON statyba) pirktas duris montavo pagal sutartį UAB HORSAS, meistras Matas - viską puikiai padarė, durys įstatytos puikiai, viską po darbų gražiai ir tvarkingai paliko / išsiurbė, maloniai bendravo.
NEREKOMENDUOJU!!!!!
Pastatė vidaus MDF duris. Atsilupo briaunos, kurios uždažomos. Kitos neužsidaro, kabinas mechanizmai. Žodžiu, totali firma. Spręsti broko neskuba. Tragedija.
NEREKOMENDUOJU!!!!!
Tragedija, ne imone, darbuotojai dirba kurie nieko neismano, terminai veluoja, atveza ne tas prekes ir paskui dar pakeltu balsu aiskina kad patys kalti, vadovo kaip visada nera darbe, labai gailiuos kad nepaskaiciau atsiliepimu pries uzsakant, niekam tikrai nerekomenduoju, susigadinsit tik nervus.
Patvirtinu prieš tai esantį komentarą:
Labai pasigailėjau, kad prieš užsakant duris nepaskaičiau komentarų.

Jei norite taupyti nervines ląsteles - NEREKOMENDUOJU.
Kažkoks absurdas.
Pirmą pirkinį turėjome lauko standartines duris, tai neužsirakina viršutinė spyna, užraktas staktoje ne į temą.
Užsakėme vidines duris (6 vnt.), nuvažiavome su visais išmatavimais, pasirašėme sutartį su mūsų išmatavimais, atvažiuoja durys, ogi išmatavimai ir netgi vyrių pusė pagal juos padaryta, paskambinome tai dar meluoja ir kikena, kad mes keitėme išmatavimus po to telefonu ir pareiškia kad tokių išmatavimų kokių norime (pasirašyta sutartis) reikia tada laukti +3 mėn. su +30 proc bus brangiau.

Kažkoks absurdas, Visiškai neprofesionalu, kategoriškai nerekomenduoju....

Prarasti pinigai, laikas ir nervai...

<<BŪKITE ATSARGŪS, JEI JAU NUSPRENDĖTE PIRKTI IŠ ŠIOS KOMPANIJOS>>
Labai pasigailėjau, kad prieš užsakant duris nepaskaičiau komentaru.

Jei norite taupyti nervinės lestelės - NEREKOMENDUOJU.

Buvome informuoti, kad duris bus pagamintos po 1, 5-2 sav. Palikome 2 kontaktinius telefonus kuriais turėjo paskambinti dėl tolimesnio apmokėjimo bei montavimo. Nesulaukus skambučio teko važiuoti į ofisą ir aiškintis kur gi tos duris. Likome kalti, kad nesumokėjome likusios dalies, nors niekas mus neinformavo apie durų pagaminimą. Dėl montavimo ilgos derybos, tačiau pavyko sutarti dieną montavimui. Sutartyje buvo įrašyta montavimo kaina 89 EUR, tačiau po montavimo meistras pasakė 110 EUR ir pasiėmė pinigus be jokio kvito. Prisiskambinti dabar nepavyksta, telefono tiesiog niekas nekelia.

Eilinį kartą suprantu, kad rinktis reikia paslaugas tik ten kur yra geri atsiliepimai.
Nerekomenduoju. Buvo galima pirkti duris ir montavimą tik su jų darbuotojo matavimo paslauga, bet nusimatavo neteisingai, montuotojas atvažiavo ir sumontavo, nors matė, kad negerai. Durų lygiai nevienodi, nors durys stovi šalia viena kitos. Po to sako, kad ne jo klaida ir jam nelabai rūpi. Durų apvadų atspalvis skiriasi nuo pačių durų. Labai neprofesionali kontora. Deja, nepažiūrėjau komentarų ir įvertinimo prieš perkant, pasigailėjau.
Visiški neprofesionalai ir melagiai.
Pirkome duris namams, viskas sklandžiai ir be problemų. Ačiū Jūsų komandai.
Nevykelių kontora. Visiški neprofesionalai ir melagiai. Savo nesugebėjimą laikytis terminų bando paslėpti "karatinu" ir vis žada, kad susisieks vadovas, nes nei vienas atsiliepęs asmuo nesusigaudo kur yra prekės ir kas vyksta įmonėje. Galiausiai neatsiliepia į skambučius ir užblokuoja. Katastrofa.
Panevezio vadybininke dirba gerai, profesonaliai, maloniai bendrauja. Durys kurias pirkom mokejom berods apie 130eur uz vienas vidaus duris, viso 4. 1 durys buvo siek tiek islinkusios, tai sklandziai neuzsidaro, reikia spustelt uzdarant, paciu duru kokybe gana zema, presuoto kartono (as speju). Laminatas and duru gan tvirtas. Uz tokia kaina jei atvirai tikejaus siek tiek geresnes kokybes. Nera tragiska bet kita karta dar pasizvalgyciau arba padidinciau biudzeta durims. Durys jei gerai suprantu tai baltarusiu gamybos
Noriu pasidžiaugti ir padėkoti šios fimos darbuotojams.Darbuotojai ir meistras labai kompetetingi. Darbuotoja atsakė į visus rūpimus klausimus, išsamiai išdėstė darbų eiga, plačiai papasakojo apie duris.Rekomenduoju
Esame patenkinti šios firmos darbu - durys kokybiškos ir tvarkingai įdėtos. Meistras dirbo profesionaliai ir atsakingai, beveik nereikėjo tvarkyti apdailą po to. Labai maloni ir rūpestinga Panevėžio skyriaus vadybininkė Rūta. Ačiū
šeip ne taip pagamino. Bendravimas tragiškas - su balso pakėlimu. Po montavimo pradėjo lysti problemos - tai neužsidaro durys, tai spynos kliba... Atsiskaitymas irgi velnias žino kaip - už montavimą išreikalavo grynais ir be dokumentų...
Sioje imoneje 12 men. pabaigoje Panevezyje uzsisakiau 3 duris, ir labai galiu pagirti sios imones darbuotojus, vadybininke labai issamiai papasakojo apie duris, padejo isirinkti modeli bei spalva, nes su zmona buvome tikrai labai pasimete.Taip pat labai saunus meitras, dirba tikrai profesionaliai ir tvarkingai.Aciu Jums.
Apgaudinėja vidury baltos dienos! Pasako vieną kainą, ateini pasiimti durų, kaina išauga, nes matai, jie už darbą skaičiuoja atskiram lape ir tos kainos į bendrą sumą neprideda bei žmogui nepasako.
Labai didelis aciu, uz kokybiskai ir labai dailiai idetas vidaus duris.Duru kokybe labai geri.Tikrai geri specelistai.
pirkome 2 duris i vonia ir tualeta. Pirma duru stakta buvo perpjauta per visa ilgi ir nekokybiskai sutvarkyta...plius tarpai tarp sonu ne venodi. Vienoje puseje 2mm kitoje 5mm. Siaubingai ziurisi. Atvezeme kad pakeistu tai stakta dave gera bet tarpai liko tokie patis. Antros duris kreivos ir irgi tarpai nevenodi. Siaubinga kokybe ir dar uz tokius pinigus.Pirma ir paskutini karta cia uzsisakinejau. Nepatariu niekam pirkti is sitos firmos.
Pažadukai!
durų teko laukti dvigubai ilgiau nei žadėjo... nuo avanso apmokėjimo 6 savaitės turėjo būti, bet paskambine po 6 savaičių, pasirodo užsakymas tik prieš savaitę buvo išsiųstas, kas kaltas nežinia, o mūsų remonto darbai sustojo...
Sumontuotos durys. Po mėnesio pastebėjom, jog pusei durų apvadai atšokę. Atvažiavo, pažiūrėjo, paklebino, pareiškė, kad spaustukų neturi, atsiveš po kelių dienų. Taip ir "veža" jau kokį mėnesį.
Reziume - greiti paiimti užsakymą, bet kaip padaryti. O toliau - žinokitės patys. Jokio rūpesčio.
"Sėkmės" jums su tokiu požiūriu į klientą ir į savo darbo rezultatus. Palyginus, kiti kurie mums darė, gamino, montavo - jokių problemų nebuvo išsikviesti ir parodyti atsiradusią bėdą - greitai sutvarkydavo, padarydavo, stengdavosi, kad rezultatas būtų tobulas.

Duris kurias pirkau pas Jus kovo mėn ir sumotavo Jūsų meistrai, po poros menesių pradėjo strigt užsidarydamos, išsikviečiau Jūsų meistrus jie atvyko po poros savaičių kai jau praktiškai išviso nebeužsidarinėjo, sutvarkė, po 3 mėn, vėl tos pačios durys nebeužsidaro, ir jau mėnesį kaip bandau jūsų meistrus išsikviest bet mane tik durnina, ir apgaudinėja, tai atvažiuos kitą savaite, tai atvažiuos ryt, tai Jums perskambins iš sandėlio, tai jus skambinkit kitu numeriu, viena diena vyras atsiliepia klausia koks Jūsų užsakymo numeris, kitą diena moteris atsiliepia klausia koks Jūsų užsakymo numeris ir seka vis kitą pasaką. Atsibodo, visą mėnesį taip. Nepatariu pirkti durų šitoje įmonėje vien dėl prasto aptarnavimo.
Sveiki
uzsisakiau pas jus 2014.11.17, tris duris su pilna komplektacija.Duru staktu praplatinimai turejo buti 15 cm.O kai jas pagaminote mes jas atvaziavome ir pasiemem, ir net net nesuabejojau, kad jos galejo buti padarytos blogai.Ispakavome pasirodo vietoj 15 cm, padaryta 14 cm.Ir dar duru staktos nelygios.Noretumem, kad situos brokus ka padaret istaisytumet.Aba grazinkit pinigus ir kompensuokit zala, uz duru parsivezima.Ir kitas islaidas.
Sutarties nr.DS-049.
Aciu

HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS | SPYNOS

Adresas: Kalvarijų g. 125b, Prie kavinės fontanų, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai, tvoros.
HIPERIONAS, UAB - LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS * Šarvuotos, metalinės durys | Buto, Lauko, Laiptinės, Sandėliuko || APSAUGINĖS * Lauko durys įpatingai šiltos, pasiviems namams! * Vidaus, vidinės durys | Faneruotos, Ekofeneruotės, Medžio masyvo, Paslėptos, Atvirkštinio varstimo, Beapvadinės || Matuojame...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2-12, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai, tvoros; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 20 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
Lenex
Grindys, durys

Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; durys, raktai, spynos; gamyba; mediena, jos gaminiai.
UAB Lenex – didžiausias durų ir grindų specializuotas pardavėjas. Čia rasite plačiausią durų ir grindų pasirinkimą visame Kaune. Naujas prekybos salonas Vilniuje. UAB Lenex produktai: Grindų dangos, priemonės Parketlentės Dvisluoksnės parketlentės Trisluoksnės parketlentės Parketlentės eglute 90 laipsnių...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
Durų namai
AZ durys

Adresas: Verkių g. 44, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; gamyba; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
DURYS nuo A iki Z - toks mūsų devizas. Sukaupėme jau daugiau nei 10-ties metų patirtį dirbant tiek su vidaus, tiek su išorės durimis. Mūsų parduodamos durys įvairiapusiam klientui: tai ir patvarios, tačiau nebrangios karkasinės durys, padengtos tiek daugybės atspalvių 3D plėvelėmis, tiek šiuo metu populiariausia...

Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...
Interneto svetainė – svarbus verslo plėtros variklis
Interneto svetainė – svarbus verslo plėtros variklis 05-24 02:08
Šiandieninis verslas be interneto svetainės sunkiai įsivaizduojamas. Jei klientai greitai ir patogiai neranda prekių ar paslaugų – sėkmingo pelno tikėtis sunku. Siekiant sklandaus verslo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%