Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aon Baltic, UADBB

Atsiliepimai apie Aon Baltic, UADBB

Parašyk savo nuomonę apie Aon Baltic, UADBB

Potencialus draudikas
2022-04-04 15:29:35 IP 2i24urom
Nerekomenduoju naudotis šios įmonės/brokerio paslaugomis rimtesniems draudimams (kaip pvz. kelionės su Covid, bagažo dingimu, bilietų nupirkimo susirgus ir kt.). Pradžioje paklausiau ar tokį draudimą teikią, atsiuntė 1, 5 lapo formą į kurią turiu supildyti 5 detalius asmenų duomenis, dar kartą klausiu ar turite tokį produktą, vėl siunčia formą, supildau formą, praeina 4 dienos jokių žinių. Tiesiogiai draudimas pasiūlymą pateikia per kelias valandas darbo dienomis...
Teko naudotis privalomuoju automobilio draudimu per internetinį psl. draudimas.lt likau visiškai nusivylęs, nekompetentingais darbuotojais. Situacijos, informacijos visiškas nevaldymas. Konkretumo, aiškumo nulis. Bendravimas vyksta el. paštu, ar tai normalu??? į klausimus atsako šabloniškai... Dėl tokio aplaidaus ir neprofesionalaus aptarnavimo nebesinori turėti apskritai reikalų su draudimo tarpininkais bei šia įmone... APGAILĖTINA daugiau jokių tarpininkų!!!!!
Apdraudus automobilį bili atsiuntė laišką kad draudimo polisa paruoš uz triju dienų. Užsakymo atšaukti neįmanoma, telefonu susisiekti neįmanoma.
Teko draustis antra karta ta pati automobilį, nes reikia važiuoti. Pinigai i balą.
Turi du web puslapius: draudimas.lt ir oan.lt
Klaidina klientus informacija, kad niekas negalėtų parašyti atsiliepimų apie įmonę.

Balto Link, UADBB - draudimas.lt (https://rekvizitai.vz.lt/imone/balto_link/)
Aon Baltic, UADBB - https://aon.lt/
tikrai niekam nerekomenduoju, nekompetentinga kontora, suinteresuota tik išgręžti kiekvieną eurą. priverčia susimokėti net ir jų padarytas nekompetencijos klaidas. Gyvenime daugiau per juos nesidrausime ir niekam nerekomenduosime.
2021 sausio mėn., turėjau nepatogią asmeninę situaciją dėl telefono draudimo. Žalų ekspertė Daiva Demenienė išklausė susiklosčiųsią situaciją ir svarbiausiai išgirdo pagalbos prašymą ir rado lankstų, man labai padedantį sprendimą.

Labai ačiū, rekomenduoju Daivą Demenienę.
Automobilį draudžiau savaitgalį (šeštadienį) 12mėn terminui. Atlikus apmokėjimą, gavau el-laišką kuriame rašoma, cituoju: "Polisas bus paruoštas per 1 darbo valandą", nors svetainėje rašoma, cituoju: "Dirbame kiekvieną dieną net ir savaitgaliais. Į visus iškilusius klausimus mes Jums pasiruošę atsakyti draudimo telefonu 19944.", taigi, poliso taip ir negaunu nei šeštadienį, nei sekmadienį, o tai jau mažų mažiausiai žmonių klaidinimas.
Pirmadienis jau įpusėjęs, o poliso vis dar nėra, prisiskambinti neįmanoma, el-paštu jokių žinių, o važiuot tai reikia. :)
Vidas Vilčinskas
2020-02-26 10:24:58 IP 2e7r440o
Pilietis 2019-10-03 18:36:06
Itin aplaidus ir neatsakingas Aon brokerių bendrovės darbas. Jie tėra draudimo sutarčių pardavėjai, o jokių kitų brokerio pareigų, kurias patys skelbiasi vykdantys, absoliučiai nesugeba atlikti. Tai lygiai tas pats, kas įsigyti draudimo polisą pas prekybcentrio kasininkę. Profesionalumo prasme viens prie vieno. Jeigu kaina tinka, OK, galima pirkti, bet neturėti jokių iliuzijų, kad ši brokerių kompanija vykdys prisiimtas pareigas. Aon Baltic vadovui patartina rimtai susirūpinti savo pavaldinių kompetencija, tiksliau - kompetencijos nebuvimu ir aplaidžiu požiūriu į klientą.
Atkreipkite dėmesį - vėl iš AON atsakė nežinia kas. Vėl tas pats " apgailestaujame, padės identifikuoti klaidas... ir t.t." Ir vėl nepasirašyta. Taigi - ir vėl gaudyk vėją laukuose. Nusispjaut jiems ten viskas. Vidas Vilčinskas +370 686 01064
Vidas Vilčinskas
2020-02-26 10:20:42 IP 2e7r440o
Linai,
ar galite paaiškinti kodėl jūsų draudimo pasiūlymas įsigalioja nuo kovo 1d.
Ir kodėl teigėte, kad pasiūlymo negalėjote pateikti anksčiau nei vasario pradžia, nes dabar mūsų turimas draudimas galioja iki kovo 1d?
Bo jau gavome baudą už važinėjimą be draudimo (GJEnsidige baigėsi vasario 8d)...
Ir dar - pasirodo Kasko neapima civilinės atsakomybės. Mes nežinojome, o jūs nepasakėte.
Kaip ir jūs tikriausiai nežinote ką reiškia SJ tepalai pagal API klasifikaciją, nors naudojatės jais kasdien.
Be to, iš jūsų firmos nuolat ėjo nepasirašyti laiškai, kuriuose kalbama pirmuoju asmeniu ir kurių siuntėją paskui rasti neįmanoma.
Be to, iš jūsų firmos reguliariai man į Vokietiją skambinėja iš numerių, į kuriuos neįmanoma atskambinti ir neįmanoma suprasti, jog skambina iš draudimo. Tikriausiai turėtų būti suprantama, jog milijonas lietuvaičių dirba užsienyje, kur darbo metu rago kelti negalime. Taupote skambindami ne iš mobilių, bet per pastotes? Bet vagiate mūsų laiką.
Ir dar daug visko nepriimtino, kas prasidėjo nustojus pas jus dirbti Monikai.
Žodžiu, radau, kas viską sutvarkė ir nuo šiol visus bendravimus su AON nutraukiame galutinai.

Vidas Vilčinskas +370 686 01064
Pilietis 2019-10-03 18:36:06
apgailestaujame, kad nuvylėme Jus ar Jūsų atstovaujamą įmonę bei nepateisinome lūkesčių. Nuolatos rūpinamės visų bendrovėje dirbančių brokerių kvalifikacija tam, kad profesionaliai pasirūpintume kiekvieno, net ir smulkiausio kliento draudimo apsauga ar rizikų suvaldymu.
Būtume labai dėkingi, jei susisiektumėte su mumis [email protected] ir detaliau papasakotumėte apie šį nesusipratimą - tai padės mums identifikuoti daromas klaidas ir jų nekartoti ateityje.
Sveiki. Nepatariu draustis per šį tarpininką. Norėjau sustabdyti automobilio civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartį. Nusiunčiau prašymą sustabdyti sutartį nuo kitos dienos. Po trijų dienų gavau atsakymą, kad sutartį galima sustabdyti tik po 5 d. nuo prašymo pateikimo. Prašė vėl rašyti naują prašymą. Dėl tokio draudimo tarpininko "operatyvumo" geriau draustis tiesiogiai pas draudiką, juolab, kad ir kaina beveik ta pati.
Pirmą kartą susidūrėme su tokiu neatsakingu požiūriu į kliento aptarnavimą. 2018 m ši kompanija apdraudė įmonei priklausantį automobilį civilinės atsakomybės draudimu. 2019 02 men CA baigėsi. Įprasta draudimo kompnaijų praktika- apie besibaigiantį draudimą praneša visos kompanijos, deja ne ši. Dirbu ne vienoje įmonėje ir draudžiame apie 15 a/m, bet taip nebuvo nei su viena kompanija ar brokeriu. Be abejonės, radaras užfiksavo ir gavome baudą, kad neturime CA. Gerai, kad tik tiek, o jeigu eismo įvykis? Nesidrauskite pas šiuos brokerius-jiems trūksta pareigingumo iratsakomybės.
Isivaizduokite situacija: ateina i parduotuve zmogus ir su kito asmens pasu nusiperka koki nors daikta. Po kurio laiko i parduotuve kreipiasi paso savininkas ir sako: "Mano pasas pavogtas, ar galetumete suteikti man info apie asmeni, kuris turejo mano pasa?" Girdi atsakyma: "Ne, mes saugome savo klientu asmens duomenis". Ok, tada i parduotuve kreipiasi policija su prasymu suteikti visa info apei sia situacija. Tad parduotuve puikiai zino, kad tikrai ivyko nusikaltimas ir vyksta tyrimas.
Po kurio laiko tas pats zmogus vel ateina i parduotuve su tuo paciu kito asmens pasu ir ka jus galvojate? Parduotuve parduoda jam dar viena daikta. I klausima "Ar jus i*****i?" atsako "Atleiskite, pas mus suprogramuota, kad jei zmogus turi pasa, nesvarbu, kad ne savo, mes turime jam daikta parduoti".
Stai taip veikia si bendrove...
Laba diena, 2018-07-12 įforminau telefono draudiminį įvykį (Bitė), buvo pranešta kad pirmadienį atvyks kurjeris paimti telefono, bet jau šiandien ketvirtadienis o kurjerio nėra. Prašau pranešti tiksliai kada atvyks kurjeris, ar čia Jūs specialiai taip darot?
Keista, kad atsiliepimu nera, o reitingas toks zemas... Pries kelis metus teko cia atlikti praktika. Del nekompetetingu darbuotoju kaltes buvau apgauta. Buvo tartasi, kad bus mokamas atlyginimas, o pasirode, kad zmogus, kuris sutare mokesiantis atlyginima, neturejo jokios teises jo zadeti. Pirmam menesiui prabegus supratau, kur papuoliau. Visi gynesi, ka zadeje, o iseiti kitur jau buvo per velu. Toli grazu tai ne tarptautine kompanija, tiesiog turinti gera varda uzsienyje, bet cia Lietuvoje yra tikrai kompetetingesniu draudimo brokeriu. Tiesa, darbuotojai suklaidine mane atleisti nebuvo, nuobaudu taip pat jokiu negavo.

UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka; tarpininkavimas.
UAB TS GROUP vienija prekės ženklus: Business-Link ir CE bazė. CEbaze.lt yra prekės ženklo BusinessLink, kuris vienija Europos verslus, padalinys. CEbaze.lt vykdo CE kategorijos vairuotojų įdarbinimą į atrinktas patikimas logistikos įmones Vokietijoje. Taip pat dalinasi aktualiomis naujienomis, gerais darbo...
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.
Altas automotive
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; autoservisai; draudimas; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontroles sistemos, komforto įranga automobiliams, alkoblokai. Elektroninai sprendimai viešajam transportui. Automatinės automobilių nuomos IT sprendimai. Draudimo paslaugos.

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 41,72 -13,73%