Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Antstolio Aleksandro Selezniovo kontora

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Antstolio Aleksandro Selezniovo kontora

Atsiliepimai apie Antstolio Aleksandro Selezniovo kontora

Parašyk savo nuomonę apie Antstolio Aleksandro Selezniovo kontora

Sveiki.Visus anstolio darbelius perduokite Teisingumo ministerijai. Paprastai nusiuskite elektroniu ar paprastu laisku irodymus ir aiskiai suformoluota uzklausima. Galite kreiptis i teisma del anstolio veiksmu...Jokiu budu nenuleiskite ranku. Toks anstolis turi buti uzdarytas ir negali dirbti su zmoniu skolomis. Jie elgiasi lyg butu baudziavos laikai dabar...Su laiku, bendravimo kultura Selezniovo kontora butu lyg is akmens amziaus.
Drąsutė Karceva
2019-06-03 20:18:03 IP 2fc3m41n
a******ų kontora, bandžiau įrodyti, kad ištaisytų savo klaidas, bet net nežiūri, dar darbuotojos grasina iškviesti policiją. Nenori išsiaiškinti gražiuoju, paviešinsiu dokumentus, į kuriuos pažiūrėjęs net mokyklinukas juoksis. Paskirstymo išieškotų piniginių lėšų matematika tokia: pagal paskirstymą liko skolos likutis 1631, 10 eur, sekanti mėnesį išieškoma 194, 93 eur skolos ir skolos skolos likutis tampa 2081, 06 eur. Ir taip kiekvieną mėnesį, gerai kad patvarkymai su antspaudu. Per dvylika mėnesių, išieškojus 989, 11 eur, skola pasidarė 2081, 06 eur. Rašiau laišką, terminai praėjo - jokio atsakymo. Šiandien paskambinau, paklausiau, atšaukė skambutį. Prisiskambinau tik iš svetimo numerio, man nekelia :)))
Labai stebekite skolas kurias nuraso sitas anstolis apgaudineja juodai turejo jau buti atiduota skola bet neuzskaite pareiksdamos tos sekretores, kad nebuvo pervesta labai meluoja didina skolas nors kas menesi buvo mokamos is dvieju darbovieciu, is vienos nuskaite, o is kitos nenuskaite bet nieko nepranesa bukit budrus ir sekit ka atskaiciuoja.
Skambinau pries 5 minutes noredamas pasitikslinti skola ir ja sumoketi tai griezta atsakyma gavau kad tokia informacija neteikiama, skambinau is antro karto, tai grazioj formoj numete reageli, toks jausmas kad tempia guma, juk noriu viska uzbaigti, bet....
Kiek pinigų sumoki skola nemažėja, aš nesuprantu kaip tu kiaušinį dar gyvas, kiek galim mokėt skola tik didėja, pakasti tave galėtų kas nors
Nukentejes nuo antsolio veiksmu
2019-01-02 08:47:25 IP 66ika8n1
Žmonės gana kentėti ir verkšlenti patyliukais, juk jam pof... mūsų ašaros! Jis su visais elgiasi vienodai ir nesvarbu ar neįgalus, ar senas, ar ubagas, ar verslininkas... Įsitikinau, kad užtenka pasakyti antstolio veiksmų eigą ir jau institucijoms aišku, kad selezniovo darbas! Daug žmonių nuskriaudė ir sėkmingai toliau išsidirbinėja! Visus nukentėjusius nuo selezniovo veikos, kviečiu jungtis ir rašyti kolektyvinį skundą.
Andžela 2018-11-22 12:38:03
Sveiki, dabar kas yra oer tas tipas Selezniovas, d*****s, ožys ir šudo gabalas. Kuris net nežiuri kad esi neigalus sunkiai ir kad butas yra dovanotas. O dovanoto buto negali areštuoti, ir be to klauaimas iš kur tu dauneli tuos areštus neteisėtai gauni.? Turiu ištašus kad esu sumokėjus Viktorijai Veliuvienei 620 eurus skolos kur zuikiu važinėjausi Klaipėdoje. Kur dabar gyvenu Rokiškio r, sav. Kur tsu idiote visiškai Rokiškio rajonas neprikluso. Ko lendi kur ne tau priklauso, be to ko taip bykai perduoti tuos dokumentus Rokiškio antstoliams? Gal byjai kad tavo afioros išaiškės?
P. S. Be to dėl 400 euru butui areštus niekas nededa. Deda tik kai jau viršija 7000 eurus skola
Labai grubiai kalba, nerodo žmogui jokios pagarbos. Pinigus nuskaičiuoti greitai sugeba, bet kai reikia iš jų dokumento, tai greitumas dingsta.
Nuostabus anstoliš. Puikiai atlieka savo darbą. Jis ne tik užblokuoja visas skolininkų sąskaitas bet ir minusuoja visas sumas. Jaigu tu ne skolininkas tai čia geriausias pasirinkimas. O skolininkams tai didelis košmaras
Nu jau apie šitą kontorą gero žodžio tikrai nepasakysiu. Man alimentu per 11metų išieškot nesugeba, pati turiu skaičiuot kiek skolos prisikaupę ir dar kai sužinojau kad dirba skolininkas pati pranešiau! O dabar kai paciai problemų kilo ir pas juos papuoliau tai nurašyt lėšas patys pirmi, bet kai nusiunčiau dokumentus kad tų pinigų nirašyt negalėjo tai grąžint jau anta savaitė nesugeba! Ir dar ragelį numeta kai pasakau kad geriau alimentus išieškotų ir skola pasidengtų! Kitas antstolis kaip žmogus, paskambinau ir tą pačią dieną vislas buvo sutvarkyta, o čia kažkokios perekšles susisėdusios ir dar mat bendrauja kaip su kuo nori. Kai taip tai akis drasko kai pasakai kad darba dirbtų tai ragelį numeta! Juos pačius į teismą paduot ir gerai papurtyt!
As vaikstau pas seleznioviene i ta pacia kontora tos pacios darbuotojos. Su manim visi malonus ir sypsosi jau bendrauju 2metus jei ka paklausiu atsako, bet as ne skolininke
Daiva Lazutkiene tas pats ir man yra. Arešta uždėje nuo 2015 metu. Jam siuntė 5 paźimas Vilnius 3 pažimas apie mažas pajamas ir Rietavo savivaldybė 2. Taip iki śiol nenuima arešto. Advokatas pasakė man kad jie daro afioras, juk negalėjau tiek skolu prisidaryti. Nuo 2007 metu, tele2 abonentui net permokėjau du kartus po 87 eurus už abonenta. Jokiu daugiau tokiu śudinu nebeėmiau. Omniteli buvo man pavoge abonenta skolu buvo pridare iki 87 eurų. Na kaźkoks geradaris už mane sumokėjo už omniteli. Bent matomai prabilo saźinė. Buvau sumokėjusi 623 eurus Viktorijai Veliuvienei kur dar buvo nežinia iš kur mustiniu būdų atsirades 1.000 skola buvo areštave buta iki patdavimo kai papasakojau advokatui ir jie viska matė kad tokios skolos nēra mano vardu ir kaip galėjo uźdėti arešta dēl menkos sumos 157.11 eyru suma, bet po to dar skola atsirado jau nebe 157.11 o jau 457.11 ir po pusmečio gaunu laiśka kur jau givenu nebe Rietavo savivaldybēje. Jau pusmeti gyvenu Rokiškio rajone ir nuo 2014 metu yra sudaryta sutartis su neigaliuju socialiniu transportu. Klauaumas, tai ką neigaliuju socialinis transportas Rietavo ir Rokiškio miesto taip išeina priklauso Klaipėdos Viśojo autobusu transporto parkui? Be to po pusmečio gaunu vėl grasinanti laiška kad atsirado skola 42.49 eurai už transporta kur neišeidama iš namu privalcavau 42.49 eurus. Kur turiu sunkia judėjimo negalia ir kitu ligu kur vargstu su priepuoliais ir kur begaunu vos 104 eurus neigalumo pensijos. Kur joptajudtist pamiršau kaip ta Klaipėda atrodo. O čia kažkoks debilais Vaidas Drungilas su Aleksandru Selezniovu ima afioras gaminti. Belieka tik juos paduoti į teisma, kitos išeities nėra. Turiu irodančius dokumentus kur esu sumokėjusi 623 eurus. Yra išimtas įštašas iš SEB Banko kad nuo 2015 metu Aleksandras Selezniovas nenuima arešto nuo banko saskaitos kortelės ir yra du išrašai iš Vilniaus ir Rietavo savivaldybės kad buvo siustos pažimos apie gaunamas maźas neigalumo pajamas.
Daiva Lazutkiene
2017-11-23 09:31:39 IP 2ag8ssc1
Šįkart aš taip nepaliksiu eisiu į laikraščio redakcija ir duosiu interviu ką jie daro ten ir kaip kalba su žmonėmis ir kaip sako kad vaiko pinigų neatskaičiuos o atskaito bus jų sąžinei kad vaikas negauna pinigų juk nuoma maistas rūbai mokyklinės prekės kainuoja kur sąžinė ju
Daiva Lazutkiene
2017-11-23 09:26:53 IP 2ag8ssc1
Antstolis Aleksandras selezniovas sąžinės neturi su Tom sekretorėm jos ką nori ta daro grubei kalba per tą antstolį mano mama is jų išėjus net iškrito iš kojų ką jos sau ten mano kad gali dergtis is žmonių dabar is manęs derės mano dukra gauna protinės negalės invaliduma ir tos kelis eurus atskaitomybės ir neturi ko valgyti namie net negalim batų striukė nupirkti lietuvoi moka kapeikas išvirus is Lietuvos kėlęs savaites turiu grist nes vaikas negali gaut savo pinigų. O sekretorė sakė kad neatskaičiuos galėsiu nusiimti pinigus tai ką ten nusiimti kai sąskaitos nulis
Kai nuimt nuo korteles atlyginimą, tai patys pirmi nuima, o kai reikia gražinti lauki ilgai nesuprantu jau dvi dienas negražina!! Ką jie isivaizduoja, kad maistas nekainuoja, kiti dalykai tai pat nekainuoja? Pas jų "landyne" sėdi trys blogai nusiteikusios ponios, jokios pagarbos žmogui, grubiai šneka, normaliai nieko neapaaiškina, ant "smugio" pasako ką daryt ir maždaug eik tu n.., esu buvęs pas vienu anstoliu, tai gražiai bendravo, viską gražiai paaiškindavo, o šita "kontora" tai patyliu... Kažkada man būnant komandiruotei pusantros savaites negrąžino pinigų, teko badaut ir neeiti į darbą. Duok Dieve jiems viską kas blogiausia. Nežmonės, o....

Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles, priverstinis skolų išieškojimas, ikiteisminis skolų išieškojimas, atsiskaitymų administravimas. Profesionalus procesinių ir kitų dokumentų įteikimas. Teisinės paslaugos bei faktinių...
Antstolės S. Vaicekauskienės kontora
Adresas: Nemuno g. 25-1b, LT-44295 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolių kontora. Antstoliai. Teismo ir kitų institucijų išduotų vykdomųjų dokumentų vykdymas. Hipotekos skyriaus nutarčių vykdymas. Iškeldinimas, skubus laikinųjų apsaugos priemonių taikymas. Turto areštas. Paveldimo turto aprašas. Faktinių aplinkybių konstatavimas, tarpininkavimas vykdant turtines prievoles...
Antstolio J. Petriko kontora
Adresas: J. Janonio g. 17, LT-89561 Klaipėda.
Veiklos sritys: antstoliai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Antstolis teisės aktų nustatyta tvarka teiktia šias paslaugas: vykdyti įstatymų nustatytus vykdomuosius dokumentus, saugoti (administruoti) turtą vykdymo procese, konstatuoti faktines aplinkybes, perduoti ir įteikti dokumentus Lietuvos Respublikoje esantiems fiziniams ir juridiniams asmenims nesant teismo pavedimo...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Kol dar mažas, negali atsisakyti užsakymo ne pagal specializaciją
Kol dar mažas, negali atsisakyti užsakymo ne pagal specializaciją 12-14 12:07
Specializacija, individualizavimas, bet kas, kas susiaurina produktą ir paslaugą, o ir klientų ratą, suteikia verslui išskirtinumo. Nebūtinai jis tampa nišinis vartotojų suvokimu, bet įgyja...
Šiaurės Korėja atliko dar vieną "ypač svarbų" bandymą kosminių raketų komplekse
Šiaurės Korėja atliko dar vieną "ypač svarbų" bandymą kosminių raketų komplekse 12-14 11:12
Šiaurės Korėja atliko naują "ypač svarbų" bandymą Sohė palydovų leidimo komplekse, šeštadienį paskelbė valstybinė žiniasklaida, tęsiantis Pchenjano ir Vašingtono branduolių derybų aklavietei.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Adobe Systems 317,94 +3,92%
Oracle 54,51 -3,47%