Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diagnostikos laboratorija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diagnostikos laboratorija

Atsiliepimai apie Diagnostikos laboratorija, UAB

„Antėja"

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Diagnostikos laboratorija, UAB

Konstantin 2022-11-14 17:31:25
Nerekomenduoju.

Esu nepatenkintas atliktu MAXI tyrimu ir konsultavimu.
Kai sumokejau 489 EUR, buvo pranesta, kad seimos gydytojas pakonsultuos, - tai laukiau konsultacijos beveik 2 savaites, teko paciam rupintis ir skambineti del konsultacijos, - konsultuoja "konsultantai", o ne gydytojai.

Studento lygio konsultacija, nes pokalbio metu kylo daug dvejoniu, aiskinant rezultatus. Silpnas aptarnavimas - kai mokami tokie pinigai uz tyrimus.

Pats daugiau is tyrimu supratau, nei pakonsultavo.

Dėkojame už komentarą ir atsiprašome už nesklandumus.

Nuolatos stengiamės pagerinti mūsų paslaugų kokybę, tad norėtume paprašyti susisiekti el.paštu: [email protected] ir plačiau pakomentuoti situaciją.

Nerekomenduoju.

Esu nepatenkintas atliktu MAXI tyrimu ir konsultavimu.

Pats daugiau is tyrimu supratau, nei pakonsultavo.
Dalia 2022-11-11 13:25:33
Registravausi mokamai neurologo konsultacijai, nes reikėjo siuntimo pasidaryti magnetinio rezonanso tyrimą (šeimos gydytojas jo išrašyti negali). Nuėjus minėtai konsultacijai, už kurią susimokėjau ne tokius ir mažus pinigus, kad tą siuntimą gauti, sužinojau, kad jų siuntimas niekam netinkamas, nes už magnetinio rezonanso tyrimą turėsiu susimokėti taip pat kaip be siuntimo, nes Antėja, pasirodo, neturi sutarčių su ligonių kasomis. Siuntimą išrašyti gali, bet jokios vertės jis neturi.
Aišku, apie tai niekas neinformavo, juk svarbu paimti pinigus.
Jaučiuosi apgauta, išmetusi pinigus ir sugaišusi laiką.
Laba diena, Dalia,

Dėkojame už komentarą ir atsiprašome už nesklandumus.

Siekdami pagerinti mūsų paslaugų kokybę norėtume paprašyti susisiekti el.paštu: [email protected] ir patikslinti situaciją, kad galėtume rasti palankų problemos sprendimą.

Ačiū.
Aišku, apie tai niekas neinformavo, juk svarbu paimti pinigus.
Jaučiuosi apgauta, išmetusi pinigus ir sugaišusi laiką.
Asta 2022-10-13 22:58:09
Visuomet likdavome itin patenkinti maloniu aptarnavimu, tačiau šiai dienai labai nusivylėm klinika. Kaip suprasti, kai užsiregistruoji tai pačiai konsultacijai su tomis pačiomis procedūromis kaip ir prieš metus, aiškiai matant nurodytą kainą internete tą pačią, o po procedūros priėjus susimokėti gauni susimokėti daugiau nei du kartus didesnę sumą??? Kaip tik norėjom svarstyti persirašyti į Antėją pas šeimos daktarę, bet dabar teks ieškotis kitos klinikos, kadangi situacija privedė iki ašarų, nes teko palikti paskutinius pinigus, kurie buvo numatyti kitiems, ne mažiau svarbiems, tikslams :)

Dėkojame už komentarą ir atsiprašome už kilusius nesklandumus.

Siekdami pagerinti mūsų paslaugų kokybę norėtume paprašyti susisiekti el.paštu: [email protected] ir patikslinti situaciją.

Ramūnas 2022-10-06 09:01:30
Nieko neatsiliekate nuo valdiškų poliklikų. 15 minučių niekas nesugeba atsiliepti. Gal būtų ir ilgiau, tik nelaukiau. Pasigailėjau pirkęs internetu paslaugas. "Endemik" aptarnavimas šimtą kartų geresnis. Bet pagal sausus atsakymus kitiems nusivylusiems klientams, suprantu, kad tai tik pinigų rinkimo kontora.

Dėkojame už komentarą ir atsiprašome už kilusius nesklandumus.

Siekdami pagerinti mūsų paslaugų kokybę norėtume paprašyti susisiekite el.paštu: [email protected] ir patikslinti situaciją.

2022-09-30 09:47:14 IP 2cfq5km6
Joana 2022-09-29 16:35:07
NEREKOMENDUOJU!

Nusivyliau teikiamomis paslaugomis. Antėjoje gan dažnai teko atlikti įvairius kraujo tyrimus. Visuomet pasitikėdavau jų atsakymais. BET... pasirodo tyrimai atliekami atsainiai ir pateikiami realybę neatitinkantys rezultatai. Kadangi esu 8 mėn. nėščia prieš gimdymą turėjau pateikti gydytojai vyro kraujo grupę. Šeimos gydytoja atostogavo todėl nusprendėm greičiau padaryti Antėjoje. Bet deja buvo pateikti neatitinkantys rezultatai... gerai kad laiku pastebėjome.. iš Antėjos negavome jokio skambučio ir atsiprašymo dėl klaidų. Būsime priversti kreiptis į vartotojų teisės už nekokybiškai atliktą paslaugą...

p.s. Jų puslapyje neleidžia palikti blogą atsiliepimą... Gėda.
Jūsų situacija perduota atsakingiems asmenims, kurie su jumis artimiauisu metu susisieks,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.
NEREKOMENDUOJU!

p.s. Jų puslapyje neleidžia palikti blogą atsiliepimą... Gėda.
2022-09-07 15:34:36 IP 2e7r446m
Vardas Pavardenis 2022-09-06 10:18:23
Buvo užregistruotas žmogus greitajam SARS-CoV-2 (koronaviruso) antigeno testui. atvykus į laboratoriją įbruko atlikti tyrimą už 80e, kas čia per sistema melžti pinigus iš žmonių, nors buvo aiškiai pasakyta ir užregistruota greitajam antigeno testui.

prašome susisiekite el.paštu: [email protected] ir patikslinkite, kuriame padalinyje lankėtės. Ačiū.
Vardas Pavardenis
2022-09-06 10:18:23 IP 5los4g0i
2022-08-16 11:00:00 IP 2cfq5km6
Susidures 2022-08-12 16:02:01
Asargiai.Kontora meldžti klijentus.Fiktiviai tyrimai. ne atitinka realijom.Padares DNR ar kitus atsakingus tyrimus perdarikite kitur.

Prašome Jūsų susisiekti el. paštu [email protected] ir patikslinti situaciją.
2022-08-16 10:58:42 IP 2cfq5km6
Vaiva 2022-08-11 08:42:54
Neįsivaizduoju kas dirba laboratorijoj jei nesugeba atlikt tyrimų paprastų.Tris dienas vis kartot važiuot reikėjo, ir tai nesugebėjo padaryt.Vaikas serga onkologine liga, mums tyrimų atsakymai čia ir dabar reikalingi.Kitur padaro, o čia š*******o kontora kažkokia.

atsiprašome už nemalonią situaciją. Prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kuriame padalinyje atlikote tyrimus.
2022-07-15 08:57:59 IP 2cfq5km6
Aleksandras 2022-07-14 02:08:58
Aš pasirinkau tyrimą iš brošiūros, kur buvo nurodyti cholesterolio tyrimai. Seselei aš nurodžiau kad man reikia visų šių tyrimų ir sumokėjau pilną kainą, kuri buvo nurodyta. O kai gavau atsakymus, cholesterolio rezultatų ten nebuvo. Parašius laišką klientų aptarnavimo skyriui man atsakė kad būtent tą dieną kai aš užsisakiau paslaugą cholesterolio tyrimai buvo išimti iš tos programos. Manęs niekas neįspėjo kad programos sudėtis pasikeitė. Aš negavau paslaugos, kuri buvo man pasiūlyta ir už kurią aš sumokėjau. Tai mano vartotojo teisių pažeidimas. Cholesterolio tyrimas man yra reikalingas. Kadangi rezultatų negavau esu priverstas kreiptis į kitą laboratoriją, nes Antėja man net nepasiūlė pakartotino tyrimo, už kuri jau buvo sumokėta.

Parašiau kitą laišką Antėjai, man tik atsakė: atsiprašome už nepatogumus. Kai parašiau kad galiu skustis, man pasakė, jog su manimi susisieks, bet tai gali užimti iki 30 dienų. Ar įmonė turi tiek nusiskundimų kad užima tiek laiko išspręsti mano paprastą problemą?

Aš atvažiavau atostogų trumpam laikui ir negaliu tiek laukti. Šalyje, kur gyvenu, atsitikus tokiam incidentui, man pasiūlytų atlikti ši tyrimą nemokamai arba gražintų pinigus iš karto.

Esu labai nusvilęs Antėjos paslaugomis. Apmaudus požiūris į klientus ir atsakomybės trūkumas.

Padėka ir pagarba
TELŠIŲ Antėjos darbuotojai
INGAI URVAKIENEI už
visada suteikiamą išsamią informaciją,
profesionaliai atliekamas procedūras,
visapusiškai kokybišką klientų aptarnavimą.
2022-04-27 09:17:33 IP 2cfq5km6
Pasibaisėjęs klientas 2022-04-20 22:09:56
Teko susidurti su Antėja. Sūnui temperatūra nuolat kyla iki 39, vaistais pavyksta numušti vos kelioms valandoms, vangus, neturi apetito, pusę dienos pramiega. Šeimos gyd. nuomone greičiausiai gripas ir reikia duoti Tamiflu. Suprantama, kad girdyti tokius vaistus nežinant, ar tikrai gripas nesinori, todėl po iš karto po apsilankymo pas gyd. 2022-04-20 užsuku į Antėją Antakalnio g. 45, Vilnius pasidaryti gripo testą. Laukiančių žmonių 0, bet tyrimą atlikti atsisako, nes neužsiregistravau. Žmogiškumo net ne nulis, bet minusas dėka registratorės arogantiško tono. Sakykime, negaliu pykti, taisyklės yra taisyklės. Informuoja, kad reikia registruotis telefonu ir karščiuojančius priima tik po 18 val. Ok, skambinu telefonu, gaunu atsakymą, kad registruoti negali, nes nėra pačių gripo testų. Aiškinu, kad apsilankius gyvai man pasakė, kad problema tik registracija, o ne testai, tai gal visgi testų yra? Paprašė palaukti, perskambins vėliau. Perskambina, informuoja, kad visgi testų yra, bet jau negali registruoti šiandienai ir reikia laukti rytojaus t.y. pagyventi dar parą be gydymo... Na, galvoju pamėginsiu laimę ir šiandien po 18 val. nuvažiuosiu dar kartą, gal priims. Atvykstu 18:45. Nemandagiai paklausia, ko atvykau? Tada pareiškia, kad testus daro tik klinikos pacientams. Ką?? Dar per pietus darė visiems, kas moka pinigus, plius ir telefonu registruoja visus norinčius. Priminus tai registratorei, ji jau aiškina, kad per vėlu ir niekas testo nedarys, procedūriniai kabinetai jau tvarkomi. Paklausiu, ką reiškia užrašytas darbo laikas nuo 7 val. iki 19 val.? Ar tai pacientų priėmimo laikas, ar klinikos darbuotojų darbo laikas? Gaunu, atsakymą, kad tai darbuotojų darbo laikas. Iš to žmogaus išgirdęs tokį atsakymą labai ir nenustebau. Paprašiau prisistatyti vardu ir pavarde - atsisakė, tuomet paprašiau vadovo kontaktų - nedavė. Paklausiau, ar juos reikės susirasti pačiam? Sulaukiau atsakymo „taip“. Bent bandytų kažkaip užglaistyti situaciją, atsiprašyti, siūlyti sprendimą. Nope. Tiesiog neįtikėtinas aptarnavimas...
Venkite Antėjos, jei tik galite. Yra kitų laboratorijų, kuriose klientų aptarnavimas nepalyginamai geresnis. Iš praktikos - Medicina practica, Synlab, Kraujolaboratorija. Turbūt bet kas geriau už Antėją.

labai apgailestaujame dėl nemolonios patirties mūsų padalinyje. Būtinai išsiaiškinsime šią situaciją. Dėkojame, kad informavote.
Antra savaite laukiu tyrimus, niekas net neinformavo, kad tyrimai veluos, paciam reikia viska ieskoti. Tyrimai kainuoja nepigiai, bet tai aisku, nes tai yra privati klinika, bet, uz tokia kaina ir tyrimai turi buti paruosti uz 3d.d kaip man ir buvo pasakyta. Pinigai sumoketi, tyrimai priduoti, bet rezultato nulis. Rinkites geriau kita laboratorija.
Anteja laboratorija, Vilnius, Ateities g. 91
Pasibaisėjęs klientas
2022-04-20 22:09:56 IP 28mema37
2022-03-31 08:53:21 IP 2cfq5km6
Sandra 2022-03-28 17:09:29
Paskambinau 03.25 į Anteja kosmonautų g, pasakiau kad reikia sūnui atlikti visapusiskus kraujo tyrimus, pažiūrėti kokių vitaminų trūksta ir pan. Penktadieni nepriėmė, nes savaitgalį nedirba. Bet užraše pirmadieniui 15:30, dar paklausiau ar tikrai viskas tiks.."-taip taip viskas gerai...". Nuvažiuoju su vaikais į Anteja, mažąjį išbudinus iš saldaus pietų miegelio..: (, per klyksmus...ir seselė pasako kad deja negalės atlikti tokio būtent tyrimo, nes jau neveža kažkas kažko į Kauną, tipo ar jus to nezinote at jus nesidarousi kraujo tyrimo...Tai jūs man sakykit, ar čia profesionalų darbas?? Ar šitaip dirbama jau tik? Ar buvo sunku perskambinti, pasitikslinti informaciją, pakeisti datą??? turėjo visas 2 dienas! klientai nerūpi, rūpi tik papildyti pinigine...O svarbiausia kad vaikas jau buvo save nusiteikęs dūriui, nes paniškai jų bijo... Žodžiu....Likau šoke, nusivylusi, ir viskas dar paaštrėja nes liečia vaikus, jų emocijas...Labai apmaudu kad viena pusė nežino ką daro kita ir uztai turi kentėti klientas!!!

labai apgailestaujame dėl nemolonios patirties mūsų padalinyje. Būtinai perduosime šią informaciją atsakingiems žmonėms. Dėkojame, kad informavote apie šią situaciją.
Apsilankiau Antėjoje, kuri yra savanorių 97, ir patys patys nuostabiausi įspūdžiai, toks malonusbendravimas ir tokia maloni mergaitė vardu Toma.Jeigu visas personalas toks kaip šita mergaitė tai nuostabiausias aptarnavimas užtikrintai bus, ,
2022-03-04 09:32:30 IP 2cfq5km6
Nastė 2022-03-03 13:18:37
Ignoruoja klientus. Neatrašo į el. laiškus... Aiškus požiūris į klientą...

atsiprašome už nepatogumus ir nesklandumus, kuriuos patyrėte mūsų klinikoje. Prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] Dėkojame Jums.
Ignoruoja klientus. Neatrašo į el. laiškus... Aiškus požiūris į klientą...
2022-02-17 17:07:52 IP 2i5770sh
Laura 2022-02-15 15:09:42
Jokiais būdais ir aš NErekomenduoju kreiptis į šią įstaigą. dėl pačių sisteminės klaidos nesugeba atsiųsti tyrimų atsakymų paštu. Liepia vėl ir vėl jungtis internetinėj svetainėj, kur turbūt dėl tos pačios sisteminės klaidos metą pranešimą apie neteisingą slaptažodį. Rezultatas toks, kad tyrimą pasidariau, už jį sumokėjau, bet atsakymo neturiu. Siūlo atvažiuot į laboratoriją. Tai yra užtrukti pusę dienos. vietoj to, kad atsiųstų laišką su atsakymu. Bet ne, jie NEGALI to padaryt.

atsiprašome už nepatogumus ir nesklandumus, kuriuos patyrėte mūsų klinikoje. Norime išspręsti šią situaciją ir gerinti savo paslaugų kokybę, todėl labai prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] Dėkojame Jums.
Bb 2022-01-29 15:46:41
Pgr skaičiukų kelejai. Pas jus pgr teigiamas, pakartojus pgr kitur, rezultatas neigiamas. Per jus negalėjau išvykti, ir dar nulupot 79 eurus. Rekomenduosiu kitiem jokiais būdais nesikreipti į jūsų įstaiga.
2022-02-04 09:55:48 IP 28mdt5f0
Virginija 2022-02-01 21:40:08
Didelis ačiū Antejos specialistams. Laiku ir kvalifikuotai atlikta echoskopija padėjo nustatyti liga ir sėkmingai ja išgydyti. AČIŪ

Labai džiaugiamės, kad galėjome Jums pagelbėti. Tikimės, jog dabar jaučiatės puikiai.

Žinoma, dėkojame Jums už malonius žodžius.
2022-01-31 12:50:01 IP 28mdt5f0
Bb 2022-01-29 15:46:41

atsiprašome už nepatogumus ir nesklandumus, kuriuos patyrėte mūsų klinikoje. Norime išsipręsti šią situaciją ir gerinti savo paslaugų kokybę, todėl labai prašome, susisiekti su mumis el. paštu [email protected] Dėkojame Jums.
2022-01-21 09:47:43 IP 28mdt5f0
Pacientas 2022-01-21 04:48:34
Pacientas labai geri daktarai moka priimti pacientus. O regestraturai blogai priema kai reike susimoket nieko nera turi begioti i viena aukšta i kita...apačioj sako negalima susimoketi. Ir dar apšneka kad nenoriu moket...ir SUSITARE KAD SUNTE DAKTARE I APAČA. IŠ VISA KAIP TOKIUS PRIEMA I DARBA??

labai atsiprašome už nemalonią patirtį ir dėkojame už atsiliepimą, kurio dėka galime tobulinti savo paslaugas. Labai norime išsiaiškinti šią situaciją, todėl prašome susiekti su mumis el. paštu [email protected]
2022-01-18 09:16:45 IP 2cfq5km6
Diana 2022-01-17 23:42:42
Sausio 12dieną vyras pasidarė antikūnių testą ukmergės PSPC. Paklausus kodėl po savaitės nėra atsakymų, pasirodo ukmergės Antėja juos daro, į sistemą nesuvedė. Tyrimas šaldytuve. Ligoninės sesutė paskambino į Antėją, ji patikino, kad už poros valandų GP galės išsiimti. Tačiau antėja nukėlė tyrimą į įvykdytus, bet rašo šaldytuve. Tad maloniai atvyksiu pokalbiui sausio18dieną su vyro pasu. Nes jūsų dėka vyras vyks į darbą rašyti pasiaiškinimo kodėl neturi GP. NORS SESUTĖ SAKĖ ANTIKŪNIŲ YRA... UŽ KĄ MOKAMI PINIGAI???????

labai apgailestaujame dėl tokios susiklosčiusios situacijos, tačiau šiuo atveju, , Antėja" yra tarpininkas, todėl mes negalime įkelti Jūsų duomenų į esveikatos portalą. Jums reikėtų pabandyti dar kartą susisiekti su savo gydymo įstaigą, kur ir atlikote tyrimą.

Tikimės, kad greitu metu Jums pavyks išspręsti šiuos nesklandumus.
2022-01-17 15:14:45 IP 2cfq5km6
Agata 2022-01-16 13:58:23
Antėjoje dariausi antikūnų tyrimą penktadienį ryte, o atsakymas buvo jau vakare. Į esveikatą buvo įkelta šeštadienį vakare. Antikūnų tyrimas buvo teigiamas. Tad suteikta paslauga likau patenkinta.

dėkojame už gražų atsiliepimą, tai mus skatina tik dar labiau stengtis dėl Jūsų :)
2022-01-17 09:46:27 IP 2cfq5km6
Valdas 2022-01-15 01:34:42
Jaigu norite zmones gauti negative rezultatus mazai antikuniu tureti Eikit I Anteja darytis tyrimus dar eisiu papildomai darytis vel tyrimus kitoje firmoja papildomai pinigus mokesiu manau as tikrai ne pirmas toks kaip gausiu ta gyvuliu pasa viska viesinsiu kas cia per sistema.
Laba diena, laboratorijose gali būti atliekami skirtingų antikūnų tyrimai ir skirtingais metodais. Jie turi skirtingą reikšmę ir interpretaciją, todėl nepatariama tarpusavyje lyginti skirtingų laboratorijų rezultatų.

Pagal LR įsakymus, siekiant nustatyti antikūnų kiekį po ligos, yra tinkami tik IgG klasės tyrimai prieš S (S1, RBD) arba N baltymus. Po vakcinacijos yra tinkami tik IgG klasės antikūnų tyrimai prieš S baltymą, kitaip vadinamą SARS-CoV-2 „spyglio“ baltymą - šis tyrimas tiksliausiai parodo žmogaus imuninį atsaką nuo dabar išplitusios koronaviruso atmainos.

Dėl kitose laboratorijose atliekamų tyrimų negalime būti tikri, kad atlieka būtent šį tyrimą. Jei kils nesklandumų prašome kreiptis tiesiogiai el. paštu [email protected]
2022-01-11 16:28:25 IP 2cfq5km6
kestutis 2022-01-11 15:16:16
Matosi, kiek pastangu jus cia idet norit - generine zinute su prasymu kreiptis, kad sudaryti ispudi, jog kazka norit spresti. Ka man duos tas kreipimasis pas jus? visi nepatogumai, kuriuos issprende galit "tobuleti ir gerinti savo paslaugu kokybe", yra pakankamai aiskiai surasyti pirmoj zinutej. gaila, kad tikslas, ta piurmine zinute buvo padaryti maziau matoma su atsakymu, tai nepatingesiu ja pakartot:

1. Susitvarkykit kainodara ir kiaules akim neimkit mokesciu uz "kraujo paemima". Kraujo tyrimu dalis yra kraujo paemimas. Jeigu sugebat subreinstormint paimt uz tai mokesti, tai padarykit galimybe su savo meginiu ateit, kad to mokescio nemoket :)

2. Jusu skambuciu centras - tragiskas.

3. Paskyros valdymas norint pasitikrinti tyrimu atsakymus - per daug komplikuotas.

dėkojame Jums už išsakytą poziciją, vertiname ją ir tikimės greitu laiku pastebėsite pokyčius.
2022-01-11 16:26:17 IP 2cfq5km6
Lijana 2022-01-10 19:19:33
Laba diena, nuvykau į Anteja Respublikos 44 Panevezys, pasidaryti antigenu prieš kelione. Ėjau neregistruota, nes dirbu tame pačiame pastate, bet paklausiau ir pasakiau kad galiu prisiregistruoti.Sutiko padaryti man tirimus, bet jau taip nemaloniai ir nemandagiai. Aš moku pinigus, o aptarnavimo visiško nėra. Kita karta visiems rekomenduoju kitur nueiti. Kalbėjau su kliente ta pati pasake, kad ji daugiau neina nes dirbančios merginos ir nemandagiai aptarnauja.

labai apgailestaujame dėl nemolonios patirties mūsų klinikoje. Būtinai perduosime šią informaciją atsakingiems žmonėms. Taip pat dėkojame Jums, kad informavote mus apie šią situaciją.
Antėja laboratorija 2022-01-10 11:45:25

atsiprašome už nepatogumus ir nesklandumus, kuriuos patyrėte mūsų klinikoje. Norime tobulėti ir gerinti savo paslaugų kokybę, todėl labai prašome, susisiekti su mumis el. paštu [email protected] Dėkojame Jums.

2. Jusu skambuciu centras - tragiskas.

2022-01-10 11:45:25 IP 2cfq5km6
kestutis 2022-01-07 12:53:59
1. Negana to kad kainos aukštos lygininat su kitom laboratorijom tai Antėja dar susigalvoja IMTI PAPILDOMĄ MOKESTĮ už kraujo paėmimą. Suprantu kad tubelės ir adatos kainuoja bet garantuoju kad jų kaina jau įskaičiuotą į paslaugą. Be to už 4EUR tų tubelių ir adatų spėju 10 vnt. galima nupirkti. Mokestis tiesiog dar nugręžt klientą lygioj vietoj nes pats su savo kraujo mėginiu atėjęs jo tyrimams nepriduočiau.

2. Skambučių centras - tiesiog tragedija. apsišarvuokit kantrybe prieš skambindami.

3. Pasitikrinti tyrymus taip pat nėra paprasta tai žinutę gauni nepilną be kodo tai prisijungimo slaptažodis visai kitas nei paskyros.

Reziumė - jei ne situacija kur jie vieninteliai turėjo vietą testui nebučiau kreipęsis. Tai ir patarimas kitiems - jeigu yra alternatyva Antėjai - bandykit pirmiau ją.

2022-01-06 13:56:11 IP 28mdt5f0
Tadas 2022-01-05 16:13:34
Superine laboratorija norintiems greitai issigydyti visas ligas. Jei visur kitur tyrimai rodo, kad jus kankina kazkokie negalavimai, tai pasidarykit tyrimus sioje laboratorijoje ir visi tyrimai bus geri. Ir dar padarys zaibiskai. Net tyrimus, kurie Lietuvoje neatliekami atliks per diena... Sioje laboratorijoje, net nemokamai NESIDARYKIT ANTIKUNIU! Galit but 3 kart skiepyti, prasirge sunkia forma - antikuniu nebus.

„Antėja laboratorija“ laikosi aukščiausių darbo kokybės ir profesinės etikos normų. Laboratorija akredituota pagal ISO 15189 tarptautinį standartą, visi procesai yra vykdomi laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų. Visi procesai yra dokumentuojami, atsekami ir periodiškai vertinami nacionalinio akreditavimo biuro ekspertų.
Tyrimų rezultatai gali skirtis, nes laboratorijose atliekami skirtingi antikūnų tyrimai. Prieš užsakant tyrimą rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistais, kad būtų parinktas tinkamiausias tyrimas.

Jei turite daugiau klausimų, galite kreiptis [email protected]

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
"Swedbank" pristato Tvarių inovacijų programą – kvies startuolius kurti inovacijas verslui
"Swedbank", bendradarbiaudamas su finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centru "Rockit", pristato Tvarių inovacijų programą. Šia programa siekiama ankstyvosios stadijos startuoliams padėti...
"Vilnius Coding School": nuo šiol pilnai finansuojami IT mokymai visų įmonių darbuotojams
Keisti karjerą į technologijų sritį toliau išliekant populiariu pasirinkimu, darbo rinkos žaidėjai ieško sprendimų, ir kaip išspręsti darbuotojų trūkumo problemą, ir kaip suteikti žmonėms įrankius...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Meta 123,49 +2,53%
Wells Fargo 45,94 -1,98%