Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diagnostikos laboratorija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diagnostikos laboratorija

Atsiliepimai apie Diagnostikos laboratorija, UAB

„Antėja laboratorija"

Parašyk savo nuomonę apie Diagnostikos laboratorija, UAB

2021-02-17 10:06:35 IP 66jd4nnc
Tomas 2021-02-15 16:45:50
Jau norėjau prieš kelionę darytis testą, bet jau matau, kad tikrai neverta čia veltis. Per tokius vėlavimus ir kelionė gali nuplaukti.
Ir šiaip įdomus vienas dalykas, kodėl plęšia tokius pinigus už testą, kainos vienos didžiausiú Europoje, bei pasauly. Jau ant tiek nori uždirbti, kad kaip siurbelės atrodo iš žmogaus viską iščiulps.
Visą laiką dirbdami reaguojame į pastebėjimus, tobuliname procesus ir kiek galėdami stengiamės, kad klientai liktų patenkinti suteiktomis paslaugomis. Ačiū Jums už komentarą, būtinai atsižvelgsime ir į jį.

2021-01-27 13:52:08 IP 66jd4nnc
Atsakingas Pilietis 2021-01-26 15:39:49
Taip medicinos biologe susisiekė ir informavo bet ne apie kartojama procedūra, o todėl kad nespėjo padaryti. Mano tyrimai puslapyje yra įrašas kad mėginys paimtas 16.43 o testas atliktas13.30. Nenuginčijamas faktas yra toks kad nesugebėjote atlikti paslauga per 5 val. už ką buvo sumokėti pinigai, mano testas neigiamas aš žinojau kad nesergu dariausi tik dėl keliones i užsienį kas buvo sakyta registruojantis, biologei ir merginai kuri atliko testą.

((Dėl NVSC susisiekimo su sergančiais asmenimis tvarkos UAB „Diagnostikos laboratorija“ neatsako.))
Nežinau kam jus parnešėte bet žmogus nėra niekur įtrauktas kaip sergantis NVSC darbuotojai tokio žmogaus neranda registre. Praėjus 8 dienom nuo testo atlikimo vis dar nieks nesusisiekė.

Atliktas vidinis tyrimas nepatvirtino Jūsų pateiktos informacijos. Taip pat norime priminti, kad visiems atlikusiems SARS-CoV-2 RNR tyrimą galioja rekomendacija saviizoliuotis ir laukti tyrimų rezultatų namuose, nepriklausomai nuo to, ar asmuo mano esantis sveikas.

Sirgusio asmens duomenys buvo perduoti NVSC pagal nustatytą tvarką, turime tai patvirtinančius įrašus.

Atsakingas Pilietis
2021-01-26 15:39:49 IP 28mbqajl
Antėja laboratorija 2021-01-26 12:12:49
Norime patikslinti, kad dėl gautų ribinių tyrimų rezultatų nuspręsta mėginius ištirti pakartotinai. Su klientais, kurių tyrimai buvo kartojami, nedelsiant susisiekė medicinos biologė ir informavo apie kartojamą procedūrą.

Kadangi pakartojus tyrimą buvo gautas teigiamas rezultatas, laikantis susitarimo su SAM, informacija apie praėjusios dienos teigiamus SARS-CoV-2 RNR rezultatus siunčiama sekančią dieną, kas ir buvo atlikta šiuo atveju. Pagal SAM nurodymus, SARS-CoV-2 RNR tyrimą atlikusiam asmeniui, rekomenduojama saviizoliuotis ir laukti tyrimų rezultatų namuose. Dėl NVSC susisiekimo su sergančiais asmenimis tvarkos UAB „Diagnostikos laboratorija“ neatsako.

2021-01-26 12:12:49 IP 66jd4nnc
Atsakingas Pilietis 2021-01-22 13:33:05
Sumokėjau 93eur covid 19 testą kad padarytu per 5val, atliktas tyrimas 13, 30h atsakymą gavau kita diena naktį po 3, 10. Buvo pabrėžta 3kartus kad išvykstu i užsienį pažadėjo atsižvelgti ir laiku pateikti atsakymą.Turėjau išvykti iškarti gavęs atsakymą kad spėčiau kirsti siena nes reikalingas ne senesnis 24val testas. Klinika mane labai nuvylė patyriau didelius nuostolius kad laiku nenuvykau i darbą užsienyje. Bus kreiptasi i tinkamas instancijas dėl neįvykdytų įsipareigojimų.

Anteja neteikia duomenų Nacionaliniam sveikatos centrui nors : Įmonė įtraukta į VMI ir SODRA sąrašą, kuriai taikomos mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19. Žmogui kuriam nustatytas covid 19 teigiamas atsakymas jau visa savaite nesi izoliuojasi bendrauja su kitais asmenims ir kasdien lankosi parduotuvėse ir jam niekas nėra skambinės iš nacionalinio visuomenės sveikatos centro. Valstybe remia įmone nors sergantis žmogus nėra net įtrauktas i duomenų baze prie sergančių asmenų.

Administracija
Norėčiau sužinoti kodėl pabrango testas antikunu covid 19 nustatyti buvo 14€ o dabar 22€ per savaitę pabrangimas ir taip pandemija skaičiuoju išlaidas o administratorė ne pasakė kad pabrango?
Antėja laboratorija 2021-01-07 19:04:29
Laba diena, atsiprašome už nesklandumus bandant mums prisiskambinti. Stengiamės išspręsti šią problemą kuo greičiau.
Sveiki! Nelabai panašu, kad Antėja kaip nors spręstų call centro problemą. Šiandien jau 25 sausio - prisiskambinti vėl be šansų. Tad ieškome kitų firmų.
Atsakingas Pilietis
2021-01-22 13:33:05 IP 28mbqajl

2021-01-19 14:39:01 IP 66jd4nnc
STOP 2021-01-18 15:25:04
Ko gero prasčiausia laboratorija Lietuvoje : (Šiaip ne taip pavyko užregistruoti šeimą antikūnių tyrimui ir paskyrė laisvą laiką po 2 savaičių. Kaina buvo 14 Eur Atvykus į vietą kaina PADVIGUBĖJO 28 Eur Niekas niekur apie tai-net nepranešė. Sugaištas brangus laikas, kuro sąnaudos, nepatogumas, nusivylimas... Jokios komunikacijos, pagarbos, nei tolerancijos iš ANTĖJOS kolektyvo. BAISU. Jei eina-aplenkit šią laboratoriją. Jau nuvyle-ne tik mus ne pirmą kartą, bet ir draugus, giminaičius, bendrdarbius. Nuo šiol tareme griežta NE tokio laboratorijom su tokiu požiūriu į nuolatinius klientus.
Laba diena, atsiprašome dėl šio nesusipratimo. Jums ir Jūsų šeimai turėjo būti taikomas 14, 00 o ne 25, 00 Eur įkainis už tyrimą. Galbūt galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti savo kontaktinius duomenis, kad galėtume su Jumis susisiekti ir ištaisyti šią klaidą?

2021-01-19 14:32:48 IP 66jd4nnc
Liudvikas 2021-01-15 11:56:03
Atvykau užregistruotu laiku tyrimui, kurio kaina didesnė nei 600 eurų, tačiau buvo paprašyta grįžti po valandos, nes specialisto paimti kraują šiuo metu nėra (paaiškino, kad kažkur šiuo metu išvykusi). Grįžau po valandos, to reikiamo žmogaus taip ir nėra, su manimi toliau niekas nebesikalba ir ignoruoja, naujo laiko nepaskiria, taigi savo noru palaukus dar vieną valandą apsisukau ir išėjau pas konkurentus, kurie tikrai labiau vertina savo klientus. Nesuprantu kaip gali šitaip privatus verslas dirbti.
Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties lankantis pas mus. Galbūt galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, į kurį mūsų padalinį buvote atvykęs?

2021-01-14 18:00:07 IP 66jd4nnc
Simas 2021-01-13 07:07:08
Kaip matau aš čia ne vienas nepatenkintas jais. Antėja po truputi tampa monopolistu mokamų kraujo tyrimų sektoriuje ir tai labai gerai atsispindi jų paslaugų kokybėje. Turiu pagrindo manyti, kad galimai buvo sumaišyti mano tyrimų rezultatai (Santaros klinikose atlikti pakartotiniai tyrimai pateikė visiškai kitokius rezultatus), vargais negalais susisiekus su jais ir raštu paprašius išsiaiškinti, žadėjo paraišką išnagrinėti per 5 d.d., dabar eina jau trykikta d.d. ir nieko negavau, laukiu kol sueis 20 d.d. pateiksiu oficialų skundą.
Laba diena, atsiprašome už tai, kad su Jumis nebuvo pakartotinai susisiekta. Informacija perduota atsakingiems asmenims, todėl netrukus su Jumis bus susisiekta.

2021-01-07 19:04:29 IP 2juaf8a5
Gražvydas 2021-01-07 10:04:05
Keletą dienų bandau prisiskambinti klientų aptarnavimo telefonu, bet tai misija neįmanoma nes pastoviai girdžiu " visi konsultantai užimti" - ar ne laikas tada samdytis daugiau darbuotojų nes greitai taip ir nebeliks naujų klientų...El paštu taip pat bandžiau susisiekti - jokio atsakymo per keletą dienų į kelis mano laiškus taip ir nesulaukiau...Tragiška su klientų aptarnavimu...
2020-12-31 08:43:50 IP 2juaf8a5
Greta 2020-12-30 13:07:54
Palangoje Vytauto g. 118 procedūriniame turite tikrai labai gera darbuotoją Reda J.
Viską atliko labai atsakingai, švelniai ir iš pirmo karto, tad kraujo paėmimas iš venos man nesukėlė jokio diskomforto ir streso, išėjau patenkinta, nors paprastai ši procedūra su mani venomis būna bet kuriam specialistui didelis iššūkis. :)
Daugiau tokių darbuotojų, matėsi, kad Reda visiškai savo vietoje, savimi pasitikinti ir tikrai žino ką daro! Ačiū jai dar kartą :)
Laba diena, ačiū Jums už skirtą laiką ir malonų atsiliepimą! Lauksime sugrįžtant.

2020-12-29 09:11:51 IP 66jd4nnc
Angelė 2020-12-28 18:02:11
Sveiki, perskaičiau daug atsiliepimų ir supratau, kad šie pacientai ne šiaip sau rašo.Galiu pasakyti, kad paskutinis mano vizitas antėjos laboratorijoj.Nusipirkau tyrimų paketą kuris tikrai brangiai kainuoja, laukiu nesulaukiu visų atsakymų.Galų gale prisiskambinti nepavyksta, nes pastoviai išgirsti, operatoriai visi užimti.Pagaliau atrašo į el.paštą ir pasako, kad tyrimus gausiu per 13d.d., kaip jums?ar tai normalu, nors kokius rezultatus jie man parašys, aš jais netikėsiu, reikės pakartoti kitoje laboratorijoje.Aš manau turėtų būti gėda, bet kur dideli pinigai, moralė sutrypta.
Laba diena, atsiprašome, bet kiekvienas tyrimas turi individualų atlikimo laiką, yra tokių tyrimų kurių atlikimas dėl naudojamų reagentų gali trukti iki 20 ar daugiau darbo dienų, tai yra normalu ir būna visose laboratorijose. Tačiau dėl to tikrai nenukenčia rezultatų patikimumas.

2020-12-29 08:47:35 IP 66jd4nnc
Dovilė 2020-12-29 00:33:19
Niekada niekur nesu rašiusi vertinimų ar kokių komentarų, bet šį kartą nesusilaikiau. Nusivyliau šios laboratorijos Panevėžyje darbuotoja, kuri ėmė kraują mano berniukui. Darbuotoja nelabai mandagi, nemaloniai bendraujanti, kažko paklausus atšiauriai atsako, jei nemoka dirbti su žmonėmis, tegul nedirba šio darbo. Ir dar turi mokėti nemažus pinigus. Tikiuosi daugiau neteks naudotis šios laboratorijos Panevėžyje paslaugomis.
Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties lankantis pas mus. Galbūt galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, kada buvote atvykę pas mus Panevėžyje? Ačiū už atsiliepimą, kuris leidžia mums tobulėti ir išvengti tokių situacijų ateityje.

2020-12-07 09:32:26 IP 2juaf8a5
Romas 2020-12-06 22:56:46
Aš esu labai patenkintas darbuotojų elgesiu, pareigingumu, kultūra konkrečiais paaiškinimais tyrimo atžvilgiu ir tyrimų atlikimu, gana savalaikiai. Čia rašau apie Kosmonautų g. Esančią laboratoriją, Marijampolėje.
Laba diena, ačiū Jums už džiuginantį atsiliepimą! Lauksime sugrįžtant.

2020-11-19 08:51:55 IP 2juaf8a5
Darius 2020-11-18 22:45:41
Baisu negu baisiau. Daugiau ten nei kojos nekelsiu. Norejau pasidaryt rimtus tyrimus, sumokejus beveik.220€ rezultatai labai klaidingi. Testas buvo daromas Mažeikiuose. Paskambinus i kabineta paklausus kada butu galima atlikti testa pasake betkada kai tik jums patogu. Apie pasiruošima testui nebuvo net jokiu užuominu, tik pasake kiek pinigu atsineši tiek ir padarysim testu kokiu tik noresi. Atvykus užpildziau dokumentus, net neklause ar siandiena valgiau ar galbut geriau. Sumokejau pinigus ir paeme krauja. Kadangi buvo penktadienis tai rezultaitai visi sake bus veliausiai pirmadieni vakare. Rezultatus gavau mazdaug po pusantros savaites. Poto užsiregistravau konsultacijai, turejo paskambinti vienas gydytojas, bet pasirodo kad gydytoja paskambino. Paklausus koks tikslumas rezultatu sake kad tikslus, paklausus koks tikslumas procentais nesugebejo i šita klausima atsakyt, sake labaratorijos reik klausti. Kaip daktaras gali siulyti gydytis kai nezino ant kiek tikslus testas? Pasakiau kad nesutinku su tyrimo rezultatais. Sake perduos savo vadovybei ir per 5darbo dienas su manimi susisieks antea vadovybe. Deja jau praejo dvi savaites o skambucio vadovybes nesulaukiau. Paklausus ar tuos pacius testus atlikus kitoj klinikoj rezultatai skirsis. Pasake taip jie skirsis. Tiesiog veltui sugaistas laikas ir išleisti beveik 220€.
Laba diena, atsiprašome už tai, kad su Jumis dar nebuvo susisiekta. Kadangi norime iki galo išsiaiškinti šios situacijos detales, prašome Jūsų el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt nurodyti savo vardą ir pavardę bei telefono numerį, kuriuo galėtume susisiekti.

2020-11-18 08:39:52 IP 2e7r4125
Alvandas 2020-11-18 00:15:08

2020.11.17d / 14:10h
Atvykau į telefonu nurodytą adresą (Kaunas, Žemaičių pl. 37) pasidaryti "2019-nCoV RNR tyrimas tikralaikės PGR metodu (per 5h)" atlikus testą gavau sms žinute su prisijungimai prie sveitainės www.manotyrimai.lt ir tuo pačiu buvau patikintas, kad gausiu pranešimą apie rezultatą sms žinute per 5h.
Praėjo 10h nuo daryto testo, bet atsakymo iki šiol neturiu. Nusivyliau UAB"Antėja" teikiamomis paslaugomis, todėl kreipsiuosi toliau atlyginti patirtus nuostoliuos, nes tenka atšaukti skrydžio bilietus ir komandiruote.
Visi kas turit išvykti ir skubiai pasidaryti testą, siūlau pasirinkti patikimą partnerį ir nesekti mano pavyzdžiu.
Laba diena, atsiprašome už tokį nesusipratimą. Visą informaciją perduodame atsakingiems asmenims, kurie su Jumis susisieks.
Dėkojame Jums už atsiliepimą, kuris leidžia mums tobulėti ir išvengti nesklandumų ateityje.

2020.11.17d / 14:10h
2020-11-16 11:42:05 IP 2juaf8a5
Ona 2020-11-14 06:58:15
Atsargiai su sia laboratorija.
Pasidarem Covid testus, sumokejom uz padaryma per 5 val.
Patyrem nuostoliu, dar tebelaukiam, nors praejo 12 val., tyrimu rezultatu nera.
Kokia pinigu grzainimo uz pavelavima tvarka?
Laba diena, atsiprašome už tokį nesusipratimą. Kadangi norime iki galo išsiaiškinti šios situacijos detales, prašome Jūsų el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, kur atlikote tyrimą?

Administracija
Atsargiai su sia laboratorija.
Pasidarem Covid testus, sumokejom uz padaryma per 5 val.
Patyrem nuostoliu, dar tebelaukiam, nors praejo 12 val., tyrimu rezultatu nera.
Kokia pinigu grzainimo uz pavelavima tvarka?
2020-11-13 16:56:16 IP 2juaf8a5
Sandra 2020-11-13 13:05:45
Trumpai apie tai, kaip Antėja klaidina savo klientus ir "nusuka" pinigėlį.

Įmonės internetiniame puslapyje galima rasti eilę tyrimų su jų aprašais bei nurodytomis kainomis. Deja, kainos realybės neatitinka, nes jei puslapyje tyrimo kaina nurodyta 10 eurų (HbA1c Glikozilintas hemoglobinas, pridėsiu ir nuorodą, kad paprasčiau būtų galima pasti: https://anteja.lt/hba1c-glikuotas-hemoglobinas). Jau atvykus į vietą darbuotoja informuoja, kad man tai kainuos 13, 5 eur. Kodėl? nes 3, 5 eur kraujo paėmimas. Paklausiau, ar gali atlikti man šį tyrimą nepaimdama kraujo? Atsakymas, deja buvo neigiamas.

Šiai situacijai žavesio prideda ir tai, jog registruojantis telefonu ir tikslinantis kainą, darbuotoja nurodė, jog: "Taip, kaina yra 10 eur."

Patarimas klinikai - būkite sąžiningi šiais technologijų laikais ir prie tyrimų, už kurių slypi papildomi mokesčiai, pridėkite papildomą žymą, kad procedūros metu imamas kraujas už papildomą mokestį.
Nes vien dėl šios neskaidrios situacijos, neplanuoju ateityje lankytis ar kažkam kitam rekomenduoti jūsų klinikos :)
Laba diena, visų tyrimų mėginių (kraujo, šlapimo, nuograndų, išmatų ar kt.) paėmimo mokestis nurodytas prie kiekvienos tyrimų grupės. Papildomai prie kiekvieno tyrimo mėginio paėmimo kainos nebenurodome. Iki šiol niekam dėl to problemų nekilo, atsiprašome už nesusipratimą bei tai, kad registruojantis klientų aptarnavimo skyriaus specialistė nepatikslino, jog papildomai reikės mokėti už kraujo paėmimą.

Administracija
Trumpai apie tai, kaip Antėja klaidina savo klientus ir "nusuka" pinigėlį.

2020-10-19 14:56:42 IP 66jd4nnc
Vilma 2020-10-19 09:45:53
Sveiki. Šįryt Vilniuje Viršuliškese buvau užsirašiusi šeimos gydytojos konstitucijai. Atėjus paskirtam laikui gydytoja išvarė iš kabineto, nes nuolat plepėjo telefonu. Dar palaukiau 10 minučių, bet daugiau laukti negalėjau, nes reikėjo važiuoti į darbą.
Labai negražu ir nemandagu iš jūsų pusės. Ieškosiu kito gydytojo.
Laba diena, atsiprašome už tokį gydytojos elgesį. Kadangi norime iki galo išsiaiškinti šios situacijos detales, prašome Jūsų el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, pas kokią gydytoją buvote užsiregistravusi konsultacijai?

Atsiprašau, konsultacijai.
Labai negražu ir nemandagu iš jūsų pusės. Ieškosiu kito gydytojo.
Antėja laboratorija 2020-10-02 09:18:30
Laba diena, šis specialus pasiūlymas galioja tik perkant nurodytuose fiziniuose padaliniuose. Jei Jūs tyrimus pirkote internetu, tai sufleruoja mums Jūsų atsiliepime paminėtas „krepšelis“, tuomet deja, bet šis pasiūlymas negalioja perkant internetu ir į padalinį atvykus su kuponu.

Bet jei tyrimus įsigijote ir už juos atsiskaitėte fiziniame padalinyje, tuomet parašykite mums laišką el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt. Tuomet bus įsivėlusi klaida, kurią norime kuo skubiau ištaisyti.

Administracija
Klaida tame, kad jūsų internetiniame puslapyje nenurodyta, jog pasiūlymas negalioja perkant internetu. Net priešingai: po pasiūlymo aprašymu iškart yra nuoroda į feritino tyrimą... Ir tai tikrai klaidina klientus.
2020-10-02 09:18:30 IP 66jd4nnc
Reklamos auka 2020-10-01 13:08:42
Internete skelbiama, kad įsigijus feritino tyrimą, laboratorijoje nemokamai ištirs ir geležį. BET, pasirodo, kad į krepšelį įsidėjus ir kitų pavienių tyrimų, pasiūlymas jau nebegalioja... Apie tai, žinoma, nieko neparašyta... Dėl tų 3, 5€ už geležį nenuskursiu, bet kitą kartą gerai pagalvosiu, ar eiti į Antėją, ar į polikliniką.

2020-09-21 13:49:36 IP 66jd4nnc
Klientas 2020-09-19 12:35:00
1.Nerekomenduoju darytis covid testo, del darbo su dideliu projektu reikėjo pasidaryti skubu covid testą, pirkau tyrimą su atsakymų per 5h važiavau iš kito miesto, nes užtikrino, kad atsakymas bus. Atsakymo negaunu jau daugiau nei 24h, negaliu dirbti.

2.Tyrimas padaryti velavo 30min.

3.Telefonu sake kad išrašys sask faktūra įmonei, tačiau vietoje atsisakė išrašyti, nors sumokėjau įmones kortele....
Laba diena, atsiprašome už sukeltus nemalonumus. Gal galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, kuriame mieste Jums buvo atliktas tyrimas?

Administracija

2.Tyrimas padaryti velavo 30min.

09.01 dieną internetu užsisakiau ir apmokėjau mažakraujystės midi programą, kadangi joje buvo visi tyrimai, kurie man aktualūs. Tarp jų buvo ir CRB tyrimas. Gavus atsakymus pastebėjau, kad būtent CRB tyrimo atsakymo ne tik nėra, bet šis rodiklis net neįtrauktas į tyrimų lapą. Susisiekiau su klientų aptarnavimo centru, paaiškinau situaciją, konsultantė mane sujungė su Klaipėdos Priestočio g. filialu, paaiškindama, kad gal tiesiog neįsivedė tyrimas, bandyti išsiaiškinti su sesutėmis. Atsiliepė nelabai maloni moteris, prašo užsakymo nr., pradėjus diktuoti nutraukia, pasirodo nebereikia, po to bandė įtikinti, kad pagal įsigyto produkto kodą, aš nusipirkau ne tą programą, nors kupone aiškiai parašyta "mažakraujystės tyrimų programa", sako ne, matau kažkokių mikroelementų tyrimą. Klausiu, kodėl tada gavau kai kuriuo mažakraujystės tyrimo atsakymus, nepatenkintu tonu atšovė, kad jis tik slaugytojos, kreipkitės į klientų aptarnavimo centrą... Nu okay, vėl skambinu, laukiu, kol kas nors atsilieps (beveik visad reikia laukti apie 3-5min, kol atsiliepia kas nors). Atsiliepia kita konsultantė, vėl paaiškinu jai situaciją, ji tikina, kad aš blogai pasirinkau programą, nes jai programoje rodo, kad CRB tyrimas neįeina į midi programą. Aiškinu jai, kad va žiūriu į midi programos sudėtį jų puslapyje, ir matau varnelę ties CRB tyrimu, tai kaip čia dabar gaunasi? Vėl prašo palaukti.. Laukiu n laiko, tada išgirstu - jūs nusipirkot mažakraujystės midi programą, už 38, 5eur, nuo 09.01 į šią programą CRB tyrimas nebeįeina, kaina ta pati, atsiprašom už nesusipratimą. Šiandien jau 09.18. Per beveik mėnesį laiko nesugeba susižiūrėt savo paslaugų pasiūlymų. Kainas keliat, bet darbo ir paslaugų tinkamai atlikti nesugebat.
2020-09-18 08:23:55 IP 2i250mba
rima 2020-09-15 14:19:12
Kaune dariau tyrima birzelio 23 gve duokite laborantei pirstines krauja eme pirstines taip suplyse pirstai islinde ne pirstines draiskalai., ji ima krauja pasiurpau pamacius.
Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties lankantis pas mus. Ačiū už atsiliepimą, kuris leidžia mums tobulėti ir išvengti tokių situacijų ateityje.

2020-09-01 16:28:27 IP 2i250mba
Giedrė 2020-08-28 18:25:22
Šiandien apsilankėme Vilniuje, Konarskio gatvėje esančioje laboratorijoje. Nudžiugau pamačiusi, kad Antėja yra Šeimos kortelės partneris ir šios kortelės turėtojams suteikia 20 proc. nuolaidą kraujo tyrimams ir laboratorinių kraujo tyrimų programoms. Deja, nuolaidą gavome tik kraujo tytimui, pasirinktai tyrimo programai nuolaida nebuvo pritaikyta, darbuotoja patikino, kad nuolaida programoms ir nepriklauso...
Laba diena, taip, darbuotoja Jus informavo teisingai, 20 proc. nuolaida su Šeimos kortele taikoma tik pavieniams tyrimams. Informaciją apie visas nuolaidas bei pasiūlymus skelbiame svetainėje www.anteja.lt.

2020-09-01 16:22:45 IP 2i250mba
Tomas 2020-08-25 16:27:31
Nusipirkau tyrima internrtu taciau reikia uzsiregistruoti telefonu ‭ (8 700) 55 511‬.
Bandziau 5 kartus praeita savaite ir 3 kartus sia savaite prisiskambinti. Laukiau po 15 min ir vis tas pats “visi konsultantai uzimti”
Bandziau skirtingomis dienomis ir valandomis. Turbut prasysiu pinigu grazinimo ir eisiu kur imanoma prisiregistruoti.
Laba diena, atsiprašome už nesklandumus bandant mums prisiskambinti. Jei nepavyksta jau pirmą dieną prisikambinti, prašome visų parašyti mums laišką el. paštu: pagalba@anteja.lt.

Administracija
Norėčiau sužinoti, kokiu pagrindu nepriimami kraujo pridavimui karščiuojantys asmenys su NEIGIAMU COVID tyrimo atsakymu? Paskambinau šiandien, norėjau prisiregistruoti kraujo paėmimui, paklausė dėl karščiavimo, turiu ant rankų kraujo tyrimą su NEIGIAMU COVID, darytą vakar, tai vistiek nepriėmė dėl temperatūros. Įdomiai čia pas jūs, atrodo, pas žmogų negali būti jokių kitų ligų, dėl kurių jam kiltų temperatūra.....
2020-08-21 13:11:15 IP 2i250mba
Liuda Rapalienė 2020-08-20 13:14:04
2020.08.17d.atliktas kraujo paėmimas Palangoje, Vytautog.92 uzsakymo Nr.5979076.Iki šiol negaunu svarbiausio tyrimo BNP rezultato, prarandu vizito pas specialistą laiką. Neįmanoma prisiskambinti, laukiant po 10min.sujungimo, jokio atsakymo į parašytą laišką. Turėtumėte informuoti atvykus į laboratoriją, kad negalėsite laiku atlikti tyrimo, o ne tik pasiimti nemazus pinigus, kad turėtume galimybę pasirinkti kitą laboratoriją. Tikiuosi, kad į šį laišką bus atsakyta.
Laba diena, atsiprašome, panašu, kad Jus priėmusi slaugytoja neinformavo, jog BNP tyrimo rezultatai yra gaunami per 5 darbo dienas, vadinasi tyrimo rezultatai pasieks Jus šiandien arba pirmadienį.

2020-08-21 13:00:25 IP 2i250mba
Žydrūnas 2020-08-20 08:46:23
08.20 buvau užsiregistraves, atvykus užkart papiktino priestočio g.draudžiamas ženklas ivažiuoti i ambolatorijos kiemą, nors kiemas tusčias, tik iėjus pasitiko gyvenimo nepatenkinta sesutė pamatavo temperatūra, paskui atvilko popierius ir liepė parašyt rašinėli apie save, palaukit jai aš atvažiavau pasidaryt kraujo tyrima už 300€tai blyn pradėkit gal dirbti ir patys rašykit rašinėlius, atsisakiau rašyt tai paprašė išeit, nu ka ir be jūsu bus kas norės užsidirbt, plius dar vienu klijentu mažiau.
Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties lankantis pas mus. Ačiū už atsiliepimą, kuris leidžia mums tobulėti ir išvengti nesklandumų ateityje. O kaip Jūs teigiate - „rašinėlius“, privalo parašyti visi atvykę klientai.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

V. Ušackas "Avia Solutions Group" investicijų blokavimą vadina "raganų medžiokle" 02-26 13:00
Versliniko Gedimino Žiemelio vadovaujama aviacijos verslo grupė tvirtina nusivylusi vyriausybinės komisijos sprendimu blokuoti jos investicijas Vilniaus oro uoste dėl galimos grėsmės nacionaliniam...
Restoranų apyvarta per sausį mažėjo 4,8%
Restoranų apyvarta per sausį mažėjo 4,8% 02-26 11:46
Maitinimo ir gėrimų teikimo įmonių apyvarta (be PVM) 2021 m. sausį sudarė 29 mln. Eur to meto kainomis ir, palyginti su 2020 m. gruodžiu, pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką...
Susijusios įmonės jau gali kreiptis subsidijų
Susijusios įmonės jau gali kreiptis subsidijų 02-26 11:39
Nuo penktadienio, vasario 26 d., paraiškas gauti subsidiją gali teikti ir susijusios įmonės – kontroliuojamos kitos bendrovės arba pačios turinčios akcijų kitoje įmonėje, praneša Ekonomikos ir...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Hasbro 91,84 +1,02%
Oracle 65,30 +0,93%