Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diagnostikos laboratorija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diagnostikos laboratorija

Atsiliepimai apie Diagnostikos laboratorija, UAB

„Antėja laboratorija"

Parašyk savo nuomonę apie Diagnostikos laboratorija, UAB

2021-07-27 08:56:32 IP 2cfq5km6
Ieva J 2021-07-26 13:35:24
Prisiskambinti neina nuo pačio ryto jau kelintą dieną. Baisu...
Laba diena, atsiprašome už nesklandumus bandant mums prisiskambinti. Jei nepavyksta jau pirmą dieną prisiskambinti, prašome visų parašyti mums laišką el. paštu: pagalba@anteja.lt. Taip pat primename, kad vizitui rgistruotis galima ir savitarnos svetainėje: http://bit.ly/registracija_vizitui

Administracija
Prisiskambinti neina nuo pačio ryto jau kelintą dieną. Baisu...
2021-06-25 10:56:30 IP 2cfq5km6
Tomas S. 2021-06-23 18:57:37
Puikus aptarnavimas. Buvau užsirašęs antram skiepui, paskambinau persitarti kitai dienai, minutės bėgyje viską suderinom, t.y. naują datą. Mandagiai, maloniai, greitai. Rekomenduoju. (P.S. Pirmą skiepą gavau Lvovo g. - irgi labai patiko aptarnavimas).
Laba diena, ačiū Jums už malonų atsiliepimą, labai džiugu, kad likote patenkintas! Lauksime sugrįžtant!

2021-06-23 08:58:11 IP 2cfq5km6
Rasa 2021-06-22 18:00:34
Erkinio encefalito tirymų atsakymo laukiu daugiau kaip savaitę ir vis nesulaukiu, nors laimas teigiamas. Jei pati kasdien nežiūrėčiau ar jau yra tie tyrimai, tai ir apie laimą nieko nežinočiau. O kas žino kokia būsena šiandien jau būčiau...? Esu nusivylusi ir labai nepatenkinta šios įstaigos darbų.
Laba diena, dėkojame Jums už atsiliepimą. Laimo ligos antikūnų tyrimų rezultatai yra gaunami per 6 darbo dienas (kraujo paėmimo diena nesiskaito). Galbūt galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, kada lankėtės pas mus?

2021-06-16 14:36:44 IP 2cfq5km6
Toma 2021-06-16 10:48:54
Ukmergės filiale dirba absoliučiai nekompetetinga darbuotoja. Kraują paima badydama adatą iš ketvirto karto. Žmonės vaikšto mėlynomis rankomis. Vaikų vesti niekas nenori, vežti reikia į Jonavą ar Kėdainius, nes atvedus bado tą adatą ir nesupranta kodėl kraujas nebėga, o vaikai sėdi ir verkia.
Moki pinigus ir eini su baime. Kol negrįš anksčiau dirbusi mergina arba kol neatsiras nauja darbuotoja, tikrai neisime į šią įstaigą.
Laba diena, atsiprašome už blogą patirtį lankantis pas mus. Jūsų pateiktą informaciją perduosime atsakingiems asmenims.
Dėkojame už atsiliepimą, kuris leidžia mums tobulėti ir išvengti tokių situacijų ateityje.

2021-06-01 08:50:00 IP 2cfq5km6
Deimantė 2021-05-31 10:21:20
Pirkome beta.lt kuponą allergomedica tyrimui, kraujo mėginį užsiregistravome paimti Antėja laboratorijoje Savanorių pr. 97 Kaunas. Tyrimui atvykome gegužės 21d. penktadienį 16val., mus priėmė 3darbuotojos, žmonių daugiau nebuvo. Kraujas buvo imamas 2metų vaikui iš piršto. Visos darbuotojos buvo kabinete, įdėmiai stebėjo verkiantį vaiką, sukėlė įtarimą, kad nėra mačiusios kaip reikia imti kraują vaikui. Po procedūros mus patikino, kad kraujo mėginiai bus išsiųsti tos pačios dienos vakarą.
Lygiai po savaitės nesulaukus tyrimų atsakymų kreipiausi į allergomedica, jie pasakė, kad mūsų kraujo mėginių negavo. Pradėjome ieškoti priežasties kas nutiko, pasirodo, vaiko du kraujo mėgintuvėliai liko antėjos laboratorijoje, jie nebuvo išsiųsti kaip buvo žadėta. Gavau atsakymą iš antėjos, kad vienas mėgintuvėlis dingo, o kitame sukrešėjo kraujas. Bet per 7dienas su mumis niekas nesusisiekė ir neinformavo.
Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties lankantis pas mus. Nedelsdami visą informaciją perduodame atsakingiems asmenims, kad su Jumis būtų susisiekta.
Ačiū už atsiliepimą, kuris leidžia mums tobulėti ir išvengti tokių situacijų ateityje.

2021-05-19 09:11:20 IP 2cfq5km6
Ausra 2021-05-19 08:41:24
Vilniaus Lvovo g. filialas- ryte viena registratūros darbuotoja, žmonės užregistruoti vienu metu (10 žmonių). Atėję savo laiku, eilė nejuda. Priimkite daugiau darbuotojų, prašome
Dirbdami reaguojame į pastebėjimus, tobuliname procesus ir kiek galėdami stengiamės, kad klientai liktų patenkinti suteiktomis paslaugomis. Ačiū Jums už komentarą, būtinai atsižvelgsime į jį.

2021-05-19 09:06:05 IP 2cfq5km6
Greta 2021-05-18 17:36:59
Teko apturėti nemalonią patirtį Antėjos skyriuje Klaipėdoj, Priestočio g. Atvestas senyvo amžiaus, sergantis ir gretutinių ligų turintis žmogus kraujo ir šlapimo tyrimams. Registratorė telefonu giminaitės, kuri užregistravo savo 80-metę mamą, prašė išvardinti, kokių kraujo rodmenų reikia. Buvo pasakyta, kad viskas sužymėta, užtenka tik ateiti. Nors paslaugų bei epidemiologinė formos buvo užpildytos internetu, atvykus vėl teko pildyti papildomus dokumentus ranka. Laukiant nuorodų, kur galima eiti, už ką susimokėti, registratorė staiga įsakmiu tonu paklausia: "Tai ką darysim?" Jai pasakyta, kad telefonu pranešta, kokius tyrimus reikia daryti. Registratorė toliau: "Tai aš čia jums galiu 110 tų žymenų surašyti". Vadinasi, viskas nuo nulio, sąrašo senas žmogus, aišku, neturi. Pasiūlyti nieko nesugebėjo: "Nu tai gal cholesterolį, galim kalį." Paklausus, ar gali pasiūlyti kokią programą, kažką numykė tik apie moterų ir vyrų programas, nors dabar atsidarius tinklalapį matau, kad yra, pvz., "Vitaminų ir mikroelementų tyrimų programos". Kokio žioplumo registratorės pas jus dirba, jeigu paklausus telefonu, kas bus daroma, nesugeba suvesti į sistemą? Kaip pacientui žinoti, kad kažkas nesugeba atlikti savo atsakomybių? Kokie profesionalai pas jus dirba, jei sugeba pasakyti "nu tai gal kalį"? Iki tol pati svarsčiau eiti darytis kraujo tyrimų čia, bet iš trijų kartų net nepavyko prisiskambinti. Dabar jau tikrai negrįšiu. Matyt, lemtingai neatsiliepė.
Laba diena, dėkojame Jums už atsiliepimą. Galbūt galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, kuriame mieste ir padalinyje pas mus lankėtės, kad galėtume patikrinti situaciją?

2021-05-10 08:49:28 IP 2cfq5km6
Lina 2021-05-09 14:18:33
Dėkojame "Antėjos" gydytojai Almai Astafjevai už rastą sprendimą sudėtingoje situacijoje, kompetenciją ir malonų bendravimą.
Laba diena, ačiū Jums už įvertinimą ir džiuginantį atsiliepimą!

2021-05-10 08:39:08 IP 2cfq5km6
Klientas 2021-05-08 10:23:01
Niekam nerekomenduoju naudotis šios kontoros paslaugomis. Ilgai tenka laukti rezultatų, klaidina su tyrimų rezultatų pateikimo terminais. Prisiskambinti vos įmanoma ir t. t.
Visą laiką dirbdami reaguojame į pastebėjimus, tobuliname procesus ir kiek galėdami stengiamės, kad klientai liktų patenkinti suteiktomis paslaugomis. Ačiū Jums už komentarą, būtinai atsižvelgsime ir į jį.

2021-05-06 09:48:10 IP 2cfq5km6
Buves klientas 2021-05-06 00:11:51
Paskambinau dėl medicininės pažymos. Sakė lyg kaina 15 eurų.. Tada pas gydytoja nuėjus darė absurdiškus testus. Toks vaizdas kad sėdi ir iš taves tyčiojasi. Užsimerkes paliesk nosį ir pan.. Galiausiai po vairuotojų testo apie mieguistuma sako blogai kažka pažymejai, turi meluot ir panašiai ir lengviau praslysi... Nu tai kas per kontoros lygis.. Ir galiausiai kaina buvo vos ne trigubai didesne...dar pripaišė apsilankymų pas krūvą kitų gydytojų nesuprantamais pavadinimais ir tik po to pasirašys. Tikrai susirasiu kur normaliau pasidaryti pažymą.
Laba diena, dėkojame Jums už atsiliepimą. Galbūt galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, kuriame mieste ir pas kokia šeimos gydytoją lankėtės, kad galėtume patikrinti situaciją?

2021-05-04 10:15:44 IP 2cfq5km6
Dovilė 2021-05-03 14:14:46
Antėjoje tyrimai gali netgi PASIMESTI ! Teko vėl 10 dienų nevartoti vaistų kad būtų galima pakartoti tyrimą. Niekam nerekomenduoju. Šiauliai.
Laba diena, atsiprašome už nesusipratimą, dedame visas pastangas, kad daugiau tokių atvejų nepasitaikytų.

2021-04-30 09:11:25 IP 2cfq5km6
Julius 2021-04-29 10:23:45
Siulyčiau pries apmokant už paslaugas, pasitikrinti jų užimtumą. Po apmokėjimo, gali sužinot, kad vien kraujo mėginio paėmimo teks laukti 2 savaites. Nerekomenduoju.
Laba diena, atsiprašome už nesklandumus, šiuo metu sprendžiame šią problemą ir artimiausiu metu praplėsime paslaugų prieinamumą.

2021-04-27 13:28:55 IP 2cfq5km6
Vilija 2021-04-26 17:27:15
Šiltas slaugytojos Olgos bendravimas ir profesionalumas Marijampolėje. Visada greita- patikima - patogu. Sugrįšiu vėl ir vėl dėl malonaus aptarnavimo. Ačiū, kad esate! "PATYS GRAŽIAUSI DALYKAI GYVENA ŠIRDYJE".
Laba diena, ačiū Jums už malonų įvertinimą, Jūsų atsiliepimą perduosime slaugytojai Olgai!

2021-04-26 08:36:18 IP 2cfq5km6
Arvydas 2021-04-24 10:58:36
Ačiū labai už patarimus, supratingumą, atidumą Marijampolės Kauno g. laboratorijos darbuotojai.
Laba diena, ačiū Jums už įvertinimą ir džiuginantį atsiliepimą! Lauksime apsilankant pas mus dar kartą!

2021-04-26 08:32:17 IP 2cfq5km6
Jolanta 2021-04-26 06:28:15
Aš norėčiau padėkoti Panevėžio padaliniui. Dariausi antikūnių testą ir dar kelis kraujo tyrimus. Laiku priėmė ir maloniai aptarnavo. Ir atsakymus gavau tą pačią dieną. Mano pastebėjimas, kaip pats žmogus bendrauja ir su kokiu nusiteikimu nueina, taip ir su bendraujama.
Laba diena, ačiū Jums už malonų atsiliepimą ir įvertinimą, lauksime sugrįžtant!

2021-04-26 08:30:30 IP 2cfq5km6
Dalia 2021-04-23 23:52:52
Esu labai dėkinga už atidumą, supratingumą, o svarbiausia už žmogiškumą Marijampolės Kauno g. laboratorijos darbuotojai.
Laba diena, ačiū Jums už džiuginantį atsiliepimą, lauksime sugrįžtant!

2021-04-22 08:46:30 IP 2cfq5km6
Asta 2021-04-21 10:58:36
Marijampolėj Kauno g esančiam padalinyje dariausi tyrima del covid 19, tuo pat metu kraujo tyrimu atlikti neva negalėjo. Užregistravo kitai dienai, užpildžiau dokumentus e budu, atvykus paskirtu laiku, viduj buvo žmogus, pilde anketas ir t t... Finale as laukiu o darbuotoja kviečia žmogų atėjusi be registracijos tik man paklausus: kodel ne as? nes mano laikas ir kam tada isankstinė registracija jei priimami žmonės žinant, kad laikas yra užimtas, priėmė mane. Laborante ir dokumentus pildo ir kraują ima. Rašiklių nedezinfekuoja!!!!! Vienas pasirašo duoda tą patį kitam klientui ir tai vyksta savivaldybeje turincioje tikrai i daug sergančiųjų. Dar man eme aiškinti, kad o kas čia tokio, kad aš užsiregistravus, ka negaliu palaukti? I klinika registruojuos ne nenoriu trintis eilej su kitais ir labai noretusi, kad butu laikomasi higienos reikalavimu.
Laba diena, atsiprašome už nesklandumus vizito metu. Informaciją perduodsime atsakingiems asmenims, kurie išsiaiškins situaciją.
Dėkojame Jums už atsiliepimą, kuris leidžia mums tobulėti ir išvengti tokių nemalonumų ateityje.

2021-04-14 09:20:19 IP 2cfq5km6
Rita 2021-04-13 14:55:04
Tikras žmogaus matas yra kaip jis bendrauja su žmogumi. Esu nuoširdžiai dėkinga Orintai (Šiauliai, Vytauto g. 88) už profesionalumą, malonų bendravimą, patarimus, mandagumą. Ačiū už tai, kad esate tiesiog šiltas žmogus.
Laba diena, ačiū Jums už džiuginantį atsiliepimą ir įvertinimą. Lauksime sugrįžtant!

2021-04-07 15:53:16 IP 2cfq5km6
Laba diena, atsiprašome už nesklandumus bandant mums prisiskambinti. Stengiamės išspręsti šią problemą kuo greičiau. Jei, visgi, prisiskambinti nepavyks, parašykite mums laišką el. paštu: pagalba@anteja.lt, užregistruosime Jus.

2021-04-07 15:33:37 IP 2cfq5km6
Ramune B. 2021-04-07 11:20:18
Lankėmės Konarskio padalinyje 04.07 ryte. Registruojanti mergina buvo be galo nemaloni ir nesukalbama. Buvome dviese ir kiekvienas girdėjome frazes "aš čia jau tikrai nežiūrėsiu/ taigi net sudėtos varnelės jum/ tai pildant formą net negalėjot teisingai suvesti savo asmens kodo" ir pan. Tonas buvo įžeidžiantis, kritiškas ir atgrąsus. Atėjome su skiepų dovanų kuponais, kuriuose buvo įtraukti papildomi kraujo tyrimai dovanų, bet pasirodo, kad nemokamo kraujo tyrimo galiojimo laikotarpis jau buvo pasibaigęs, ką ta pati registratorė pranešė įsiveržusi į skiepų kabinetą tada, kuomet kraujas tyrimui man jau buvo paimtas. Jei Jūs toleruojate darbuotojus, kurie taip reprezentuoja Jūsų įstaigą, kuri, beje, yra privati ir tikrai nepigi - po tokios patirties tikrai neplanuoju kelti nė kojos atgal į šią vietą.

Beje - Jūsų internetinio puslapio atsiliepimų formoje atsiliepimo užregistravimo mygtukas neveikia ir jų palikti negalima jei atsiliepimas yra įvertintas žemu balu, jei aukštu - leidžia :D Ar tikrai manote, kad šiais laikais galite taip elgtis ir būtų nepastebėti? Save reklamuojate kaip prestižinę sveikatos įstaigą, bet reali situacija tiesiog apgailėtina.
Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties lankantis pas mus. Nedelsdami visą informaciją perduodame atsakingiems asmenims, kad su Jumis būtų susisieksta.

2021-04-06 13:26:57 IP 2cfq5km6
Rytis 2021-04-02 14:47:27
Šią įmonę vertinu itin neigiamai, nes jiems svarbu tik surinkti pinigus, tačiau pateikti tinkamai informaciją į esveikatą nesugeba ar tiesiog neturi noro. Vieniems E200 tyrimo protokolą pateikia su anglų kalba, kitiems su savo darbuotojo elektroniniu parašu pateikia tik lietuvių kalba ir tvirtina, kad tai ne jie įdėjo, nors yra visi jų rekvizitai. Jeigu galite vengite šios įmonės, nes teisybės tikrai nerasite.
Laba diena, dėkojame Jums už atsiliepimą. Galbūt galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti šią situaciją, kad galėtume išspręsti visus nesklandumus?

Administracija
Niekaip negaliu prisiregistruoti. Kaip jūs dirbate?
2021-03-15 10:09:20 IP 2cfq5km6
Dainius 2021-03-13 12:41:42
Aš nesuprantu, kaip ne gėda įmonės vadovams, kai už COVID-19 testą susimoki 70 Eur. Ir norit pasiimti orginlų sertifikatą, kuris atspausdinamas ant paprasto A4 formato lapo ir uždedamas antspaudas su parašų, dar privalai sumokėti 5 eur. Čia apgailėtinas pasipinigavimas, kai už testą moki vos ne brangiausiai Europoje. Anksčiau vertinau Anteja ir visus savo ir šeimos tyrimus darydavausi pas juos, bet dabar pamiršiu šią įstaigą ir niekam nerekomenduoju dėl tokio požiūrio.
Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties. Būtent todėl, kad klientai nepatirtų papildomų išlaidų, elektroninius liudijimus pridedame prie tyrimų rezultatų PDF formatu.

2021-03-05 08:24:16 IP 66jd4nnc
Monika 2021-03-04 20:29:35
Deklaruojate, jog PGR testas bus atliekamas per 5 val.
Mėginys paiimas 12 val. Testo atsakymas gaunamas 20 val. 13 min.
Kaip jūs manote, ar pateikiate teisingą informaciją apie savo atliekamas paslaugas?
Ir ar jums atrodo, kad testo atsakymas, kuris turėjo būti gautas iki 17 val. ir ataskymas gautas 20:13 val. irgi už tą pačią kainą skaičiuojamas?Gal prieš sumokant ir atliekant testą reiktų informuoti, kad gali reik laukti ir iki 9 val.? Tuomet žmogus už tą pačią kainą testą atliktų kitur? Manau, kad skubiuosius testus žmonės atlieka ne todėl, kad nori TV pažiūrėt ramiai, o turi susitikimų su rizikos grupės asmenimis, nenumatytų įvykių, pablogėjus artimųjų būklei ir t.t. ir nori jausties tiek pats saugus, tiek kitus apsaugoti, ir skirtumas atsakymo laukimo tarp iki 5 ir iki 9 val., būna labai reikšmingas.
Laba diena, atsiprašome dėl Jūsų neigiamos patirties atliekant tyrimą pas mus. Galbūt galite el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt patikslinti, kada ir kuriame mieste atlikote tyrimą?

Administracija
Deklaruojate, jog PGR testas bus atliekamas per 5 val.
Mėginys paiimas 12 val. Testo atsakymas gaunamas 20 val. 13 min.
2021-02-17 10:06:35 IP 66jd4nnc
Tomas 2021-02-15 16:45:50
Jau norėjau prieš kelionę darytis testą, bet jau matau, kad tikrai neverta čia veltis. Per tokius vėlavimus ir kelionė gali nuplaukti.
Ir šiaip įdomus vienas dalykas, kodėl plęšia tokius pinigus už testą, kainos vienos didžiausiú Europoje, bei pasauly. Jau ant tiek nori uždirbti, kad kaip siurbelės atrodo iš žmogaus viską iščiulps.

2021-01-27 13:52:08 IP 66jd4nnc
Atsakingas Pilietis 2021-01-26 15:39:49
Taip medicinos biologe susisiekė ir informavo bet ne apie kartojama procedūra, o todėl kad nespėjo padaryti. Mano tyrimai puslapyje yra įrašas kad mėginys paimtas 16.43 o testas atliktas13.30. Nenuginčijamas faktas yra toks kad nesugebėjote atlikti paslauga per 5 val. už ką buvo sumokėti pinigai, mano testas neigiamas aš žinojau kad nesergu dariausi tik dėl keliones i užsienį kas buvo sakyta registruojantis, biologei ir merginai kuri atliko testą.

((Dėl NVSC susisiekimo su sergančiais asmenimis tvarkos UAB „Diagnostikos laboratorija“ neatsako.))
Nežinau kam jus parnešėte bet žmogus nėra niekur įtrauktas kaip sergantis NVSC darbuotojai tokio žmogaus neranda registre. Praėjus 8 dienom nuo testo atlikimo vis dar nieks nesusisiekė.

Atliktas vidinis tyrimas nepatvirtino Jūsų pateiktos informacijos. Taip pat norime priminti, kad visiems atlikusiems SARS-CoV-2 RNR tyrimą galioja rekomendacija saviizoliuotis ir laukti tyrimų rezultatų namuose, nepriklausomai nuo to, ar asmuo mano esantis sveikas.

Sirgusio asmens duomenys buvo perduoti NVSC pagal nustatytą tvarką, turime tai patvirtinančius įrašus.

Atsakingas Pilietis
2021-01-26 15:39:49 IP 28mbqajl
Antėja laboratorija 2021-01-26 12:12:49
Norime patikslinti, kad dėl gautų ribinių tyrimų rezultatų nuspręsta mėginius ištirti pakartotinai. Su klientais, kurių tyrimai buvo kartojami, nedelsiant susisiekė medicinos biologė ir informavo apie kartojamą procedūrą.

Kadangi pakartojus tyrimą buvo gautas teigiamas rezultatas, laikantis susitarimo su SAM, informacija apie praėjusios dienos teigiamus SARS-CoV-2 RNR rezultatus siunčiama sekančią dieną, kas ir buvo atlikta šiuo atveju. Pagal SAM nurodymus, SARS-CoV-2 RNR tyrimą atlikusiam asmeniui, rekomenduojama saviizoliuotis ir laukti tyrimų rezultatų namuose. Dėl NVSC susisiekimo su sergančiais asmenimis tvarkos UAB „Diagnostikos laboratorija“ neatsako.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Konstitucinės teisės ekspertai – apie tai, kada būtų galima skelbti nepaprastąją padėtį 07-27 21:23
Konstitucinės teisės ekspertai kol kas nemato pagrindo skelbti nepaprastąją padėtį, tačiau neatmeta galimybės, kad jei situacija šalyje blogės, šis klausimas gali atsirasti ant politikų darbo stalo.
Gulantis į ligoninę paskiepytiems ir persirgusiems nereikės atlikti testo
Gulantis į ligoninę paskiepytiems ir persirgusiems nereikės atlikti testo 07-27 19:41
Paskiepytiems ir persirgusiems žmonėms gulantis į ligoninę nebus privaloma atlikti testo dėl koronaviruso, išskyrus atvejus, kai tokią tvarką nustatys pati gydymo įstaiga, nurodo antradienį...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Hasbro 103,72 +12,24%
Humana 467,31 -0,83%