Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diagnostikos laboratorija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diagnostikos laboratorija

Atsiliepimai apie Diagnostikos laboratorija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Diagnostikos laboratorija, UAB

Laukiuosi nesilaukiu
2017-10-11 22:36:01 IP 83.187.120.253
Daugiau niekada nesikreipsiu į šią įstaigą ir niekam nepatariu. Planavau išvažiuoti gydytis, bet turėjo daryti rentgeną todėl nusprendžiau pasidaryti nėštumui nustatyti kraujo tyrimą. Kraują pridaviau 13 val ta pačia diena turejau gauti atsakymą, 18:30 skambinu nesulaukus rezultatu nes turejau duoti tikslų atsakymą ar sekantį rytą vykstu gydytis. Atsiliepusi darbuotoja patikino kad si vakarą gausiu atsakymą ir gavau kad LAUKUISI, žinoma kelione atsaukiau, darbe susitariau dėl kitos darbo pozicijos, pažiau apmokamos, bet labiau tinkamos besilaukiančiai. Su vyru pasidžiaugem tokia naujiena ir nusprendžiau parodyti jam tyrimo rezultatą ir pamačiau, skiausteliuose žodį, , taisyta". Pasirodo NESILAUKIU. Dabar keikiu save, kad pasitikėjau šios nepatikimos įstaigos rezultatais ir padariau šiai dienai labai nepalankius sprendimus..
Daugiau niekad neisiu y sita labaratorija. Dariausi hcg tyrima su prg ir tai sugebejo sumaisyti tyrimus.
UAB Diagnostikos laboratorija
2017-04-05 07:52:02 IP 89.117.240.190
Erika 2017-02-22 15:07:20
Praeitais metais kovo gale pirkau draugui onkologinių (vėžio žymenų) tyrimų programą VYRAMS.Tyrimai vėžio neparodė.
Prieš dvi savaites buvo daryta kolonoskopija, rastas auglys. Vakar gavome citologinio tyrimo atsakymą- vėžys. Skaičiau, kad praeina daugiau negu 10 metų, kol vežys pradeda matytis, Bet juk tam ir daromi kraujo tyrimai. Ar daryti prieš metus jie neturėjo to parodyti? Gal čia pinigai išmetami į balą? Aš taip pat dariausi programą moterims. Tai koks tyrimų tikslumas? Teks kartoti kitur...
atsakydami į Jūsų atsiliepimą, pažymime, kad UAB Diagnostikos laboratorija tyrimai atliekami laikantis visų kokybės reikalavimų. Tyrimų kokybę garantuoja vidinės, išorinės (Suomijos „Labquality“, Didžiosios Britanijos „Riqas“ Vokietijos Institut fur Qualitatssicherung“, Jungtinių Amerikos Valstijų „Bio Rad“ ir kt.) bei tarplaboratorinės kokybės kontrolės procedūros.
Vėžinės ląstelės gamina medžiagas - baltymus, fermentus ar biomolekules, kurių negamina sveikos ląstelės. Šių medžiagų kiekį kraujyje galima išmatuoti. Jos vadinamos vėžio žymenimis. Išskyrus PSA, nėra vienam organui specifinio vėžio žymens.
Labai svarbu žinoti, kad vėžio diagnozei nustatyti nepakanka fakto, kad paciento kraujyje padidėjęs vieno ar kito vėžio žymens kiekis. Tai gali būti prevencija, signalas. Tačiau vėžio žymenų kiekis normos ribose neatmeta vėžio. Esant įtarimui dėl vėžio, turi būti atlikti ir kiti tyrimai drauge su bendru organizmo ištyrimu.
Visada rekomenduojame dėl tyrimų paskyrimo ir interpretavimo pasikonsultuoti su gydytoju. Jūsų patogumui Jus pakonsultuos mūsų gydytojai (konsultacijos teikiamos tiek gyvai, tiek telefonu) nemokamai. Tel. registracijai 8 700 55511

UAB Diagnostikos laboratorija
Administracija
Labai apgailiestauju, kad tokia Vilniaus skyriuje dirba nekompententingą vadovė, kuri nesilaiko DK įstatymus, reikalavo dirbti ir mokytis nepasirašant jokio rastiško sutikimo, nors DK tai nėra nurodyta. Prašau vadovybės atkreipti dėmesį į Vilniaus vadovės žmonių įdarbinimo metoda, kuris prieštarauja DK (į registratorės poziciją.) Ačiū.
Diagnostikos laboratorija
2016-11-02 10:04:56 IP 88.119.204.202
Pilietė 2016-10-16 18:33:13
Norėčiau perspėti žmonės, kurie kandidatuoja į darbo poziciją "registratorius (-ė)", Vilniau filiale. Iš pradžiu, su Vilniaus filialo vedėja yra aptariamas darbo pobūdis, nurodo vieną atlyginimą ir siūlo ateiti pažiūrėti, kaip yra dirbama bei ar tiktu toks darbas ir po savaitės siūlo įsidarbinti. Savaitės bėgyje, buvau atėjusi, pažiūrėti į darbą. Penktadienį pakvietė pasirašytį darbo sutartį. Atėjus, jokios darbo sutarties nebuvo, tiesiog davė užpildyti anketą, DS sakasė ateiti pasirašyti pirmadienį. Labai nustebau ir supratau, kad normalus dardavys taip nesielgia. Maža to, tą vedėja režė, kad būsi darbinamą pirmadienį, o dirbti savarankiškai turėsiu jau antradienį. Likau nustebusi: priima žmogų, kuris yra be patirties, praktikos nebeturi, ir jau tuoj pat turi savarankiškai pradėti dirbti, kada tas naujuokas netgi atsiprašant nežino kur šitoj įmonėje tualetas randasi ? Dar išgirdau, kad aš turėjau savaitė laiko pasimokyti prieš įsidarbinant, nežiūrint į tai, kad tokio susitarimo nebuvo, kad tiesiog mano kompetencijoje buvo savo noru ateiti pas juos ir mokytis dirbti, bet, kažkodėl vedėja apie tai rėžė tik penktadienį..
Taigi, mielieji, norėčiau persėti visus, kad pagal DK, jokią įmonę neturi TEISĖS pasiūlyti prieš įsidarbinant, be jokio raštiško susitarimo, pasipraktikuoti, pradėti dirbti.
BŪKITE ATIDŪS DĖL TOKIŲ ĮMONIŲ !
UAB Diagnostikos laboratorija vadovaujasi griežtais etikos, diskretiškumo ir konfidencialumo principais. UAB Diagnostikos laboratorija yra tarptautiniu kokybės standartu akredituota laboratorija, todėl mūsų prioritetas - kokybė žmogiškųjų išteklių bei pacientų aptarnavimo srityse. Užtikriname, kad visiems darbuotojams ir kandidatams į bet kurią įmonės siūlomą poziciją yra keliami aukščiausi reikalavimai ir atsižvelgiama į kompetencijas, reikalingas konkrečiam darbui atlikti.

Reaguodami į Rekvizitai.lt paskelbtą skundą, UAB Diagnostikos laboratorija atsakingi asmenys aiškinasi aprašytos situacijos detales. Užtikriname, kad skundo pagrįstumas bus nuodugniai išanalizuotas ir įvertintas.
BŪKITE ATIDŪS DĖL TOKIŲ ĮMONIŲ !
Dariau tyrima, laukiuosi vaikiuko (gliukozes toleravimo testa), atsakymas nustebino, gyd. sako, gal pakartokim kitur, nes su tokiais tyrimais komoj tureciau buti. Hipoglikemija garantuota.. nesiplesiu, bet tikrai nepatikima. Daugiau niekada nesidarysiu joje, niekam nerekomenduosiu. Atlikus tyrima panevezio liginines laboratorijoje, pasirodo sveika as! Viska atlikau lygiai taip pat, nevalgius, isgerus gliukoze, ramiai sedint. Kiek nervu suede tas "anteja" tyrimas. Tyrimai tikrai netikslus! Gliukozes pirmini 2, 5 rode. Kitur pirminis 4, 56.
Jolanta 2016-06-10 20:47:12
Tyrimus el pastu gavau ta pačia diena, aptarnavo maloniai, atsakė i visus pateiktus klausimus. Vilnius.
Padalinio vadove atsakineja i komentarus..neblogai ka ;D Antejos kokybe..
apsilankius sitoje imoneje galima likti be akies, nes nualpus gaivinimas vyksta pilant amoniaka i aki
VISIŠKAI netinkami bendravimui su klientais. Imant kraują, pasidarė bloga, apsvaigo galva, paprašius dar pasėdėti, tai net nepasiteirauja kas nutiko ar viskas gerai. Tai jei nualptum, tai turbūt į kiemą išneštų.
Tyrimų atsakymai pateikiami tik atspausdinti, el. paštu net nesvajok gauti, o voko tyrimų rezultatams susidėti irgi negausite, nebent labai jau nusižemintumėte.
Informacijos elektroniniu paštu neįmanoma išgauti, akivaizdžiai nesuinteresuoti, kad pas juos eitų klientai, negerbia ir neatsako į klausimus, be to, net į juos neįsiskaito.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Popieriniai institucijų žaidimai
Popieriniai institucijų žaidimai 11-23 06:41
Keliasdešimt tūkstančių eurų kainavusios Lietuvos ekonominių teritorijų specializacijos studijos, parengtos Ūkio ministerijos užsakymu, autoriai siūlo šalį padalyti į keturis regionus – išgryninti...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%