Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diagnostikos laboratorija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diagnostikos laboratorija

Atsiliepimai apie Diagnostikos laboratorija, UAB

„Antėja laboratorija"

Parašyk savo nuomonę apie Diagnostikos laboratorija, UAB

Antėja laboratorija
2019-02-12 16:43:20 IP 88.119.204.202
Viktoras 2019-01-29 09:21:05
Nepasitikiu daugiau. Man buvo zadeta, kad kraujo tyrimas kuris kainuoja 100 euru, bus nuo draudimo nuskaiciuota. Nuskaiciuota buvo nuo ''visos medicinines paslaugos'' o man sakė, bus nuskaiciuota nuo ''Gydimas ir diagnostika'' apgavykai, manipuliatoriai. Nepasitikėkit!
Gerb. Viktorai,

Su Jumis jau ne kartą kontaktavo mūsų gydymo įstaigos darbuotojai, kurie Jums paaiškino visą situaciją. Jeigu turite papildomų klausimų - prašome kreiptis šiuo el. paštu - pagalba@kraujotyrimai.lt

Dar kartą atleiskite už Jums sukeltus nepatogumus.

Administracija
2019-01-04 10:43:10 IP 88.119.204.202
Audrius 2018-12-23 08:27:52
Treciadieni atvaziavau susitariau, kad sestadieni padarys tyrima, sutarem 11val.Atvykau pabuciavau uzrakintas duris.Panevezys respulikos g.Rusai turi toki pavadinima-kustarniki.Jums tinka.
Laba diena, Audriau. Būtų labai gerai, jeigu parašytumėte mums šiuo el. paštu: pagalba@kraujotyrimai.lt, ir plačiau papasakotumėte kokią dieną buvote.
2018-10-23 08:28:38 IP 88.119.204.202
Aušra 2018-10-20 15:33:41
Panevėžyje 1 metu vaikui subadė abu pirštukus, bet kraujo nesugebejo paimti i mėgintuveli.seseles rankos ir stalas buvo kruvinas, vaiko rankytes taip pat...pavyko padaryti tik vaiko rankyciu foto, nes kol išsiėmiau telefona, sesele spejo viska isvalyti.vaikui didelis stresas.nepatariu ten eiti.respublikos g.prie Balčikonio gimnazijos
Gerb. Aušra,

Su Jumis vakar susisiekė mūsų padalinio vadovė ir aptarė susiklosčiusią situaciją. Kraujas buvo imamas iš piršto, nes atsisakėte, kad vaikučiui jis būtų imamas iš venos, pagal visus standartus, todėl teko įdurti į du pirštukus, kad pakaktų kraujo tyrimui atlikti. O kraujas visuomet yra valomas, nes tai biologinė medžiaga, ir paviršiai turi būti nuvalyti.

Linkime Jums sėkmės ir atsiprašome už susiklosčiusią situaciją.
2018-10-03 20:54:27 IP 88.119.53.95
Mantas 2018-08-10 11:00:19
Klaipėdoje, Priestočio g. esančiame padalinyje dirba malonus personalas, nuo registratūros darbuotojos iki mėginių paėmimo specialistės, nebuvo skausmo ir diskomforto proceso metu, lankiausi 2018-08-10 ryte.
Gerb. Mantai,

Dėkojame Jums už puikų įvertinimą, jis mums labai svarbus. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
2018-10-03 20:53:29 IP 88.119.53.95
Paskiepyta 2018-08-11 08:01:04
Du kartus teko skiepytis, ir abu kartus bendravau su šviesių plaukų mergina, kuri tikrai labai puikiai išmano savo darbą, yra rūpestinga, maloni, ir atsakanti į visus klausimus, gaila, vardo nepamenu, bet tikrai, ją rekomenduočiau :) Daugiau tokių specialisčių.
P.S. Vilniaus filialas, Viršuliškių g 65.
Gerb. Paskiepyta,

Ačiū Jums už puikų įvertinimą. Visada lauksime Jūsų sugrįžtant.
2018-10-03 20:52:19 IP 88.119.53.95
Evaldas 2018-09-20 17:51:44
Šitų irgi turi nelikti.
Gerb. Evaldai,
Labai norėtume sužinoti Jums susiklosčiusią situaciją, dėl kurios manote, jog mūsų įmonės neturėtų likti. Kadangi Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi, prašome, jeigu galite, kad paskambintumėte mums šiuo telefono numeriu 8 700 55511, ir plačiau papasakotumėte kokių nusiskundimų turite.
2018-10-03 20:50:48 IP 88.119.53.95
Rita 2018-09-25 18:57:18
Niekada daugiau kojos nekelsiu i sita laboratorija Panevezio filiale. Eme krauja is venos ibede i ranka vos paeme kraujo moteris sviesiais plaukais nemoka visai kraujo imti. Galu gale paskambino kad tyrimas nepavyko, per tas nevykeles man teko visa menesi laukti nezinioje kol vel padarys kraujo tyrima tik jau kitoke istaigoje. Yra simta kartu geresniu laboratoriju
Sveiki, Rita,

Atleiskite už šią situaciją, labai atsiprašome, kad kraujo nepavyko paimti. Personalas yra kruopščiai atrenkamas, kad tokių problemų nebūtų. Būtume labai dėkingi, jog susisiektumėte su mumis šiuo telefono numeriu: 8 700 55511 ir plačiau papasakotumėte situaciją, mums Jūsų nuomonė itin svarbi.
Šitų irgi turi nelikti.
P.S. Vilniaus filialas, Viršuliškių g 65.
„Diagnostikos Laboratorija“ administracija
2018-04-17 13:11:20 IP 88.119.204.202
Ramunas 2018-04-13 20:40:29
Imone skiria demesi tik pinigams, kvalifikacijos ir supratimo apie medicina jokio. Prizada klientus priimt, paimti tyrimus, suteikti konsultacijas uz gan nemazus pinigus. Atvykus, supranti, kad registruojanti moteris nezino kas vyksta per darbai klinikoje, zodziu chaosas kazkoks- susimokek, pasakyk ka istirt, susimokek, keleta kartu atvaziuok, kazka parekomenduosim. Isvada-rinkites kita klinika, turincia kvalifikuotu ir atsakingu darbuotoju. Jau geriau nemokoma, nei sitie sarlatanai.
Gerb. Kliente,

Dėkojame Jums už skirtą laiką teikiant grįžtamąjį ryšį. Dedame visas pastangas į įmonės paslaugų ir aptarnavimo kokybę, todėl Jūsų komentaras mums yra labai svarbus. Siekiant suprasti bei įvertinti Jūsų patirtį, prašome Jus paskambinti tel. 8 700 55511 ir palikti savo kontaktą. Mes su Jumis susieksime. Dėkojame už bendradarbiavimą.

UAB „Diagnostikos Laboratorija“ administracija
Laukiuosi nesilaukiu
2017-10-11 22:36:01 IP 83.187.120.253
Daugiau niekada nesikreipsiu į šią įstaigą ir niekam nepatariu. Planavau išvažiuoti gydytis, bet turėjo daryti rentgeną todėl nusprendžiau pasidaryti nėštumui nustatyti kraujo tyrimą. Kraują pridaviau 13 val ta pačia diena turejau gauti atsakymą, 18:30 skambinu nesulaukus rezultatu nes turejau duoti tikslų atsakymą ar sekantį rytą vykstu gydytis. Atsiliepusi darbuotoja patikino kad si vakarą gausiu atsakymą ir gavau kad LAUKUISI, žinoma kelione atsaukiau, darbe susitariau dėl kitos darbo pozicijos, pažiau apmokamos, bet labiau tinkamos besilaukiančiai. Su vyru pasidžiaugem tokia naujiena ir nusprendžiau parodyti jam tyrimo rezultatą ir pamačiau, skiausteliuose žodį, , taisyta". Pasirodo NESILAUKIU. Dabar keikiu save, kad pasitikėjau šios nepatikimos įstaigos rezultatais ir padariau šiai dienai labai nepalankius sprendimus..
Daugiau niekad neisiu y sita labaratorija. Dariausi hcg tyrima su prg ir tai sugebejo sumaisyti tyrimus.
2017-04-05 07:52:02 IP 89.117.240.190
Erika 2017-02-22 15:07:20
Praeitais metais kovo gale pirkau draugui onkologinių (vėžio žymenų) tyrimų programą VYRAMS.Tyrimai vėžio neparodė.
Prieš dvi savaites buvo daryta kolonoskopija, rastas auglys. Vakar gavome citologinio tyrimo atsakymą- vėžys. Skaičiau, kad praeina daugiau negu 10 metų, kol vežys pradeda matytis, Bet juk tam ir daromi kraujo tyrimai. Ar daryti prieš metus jie neturėjo to parodyti? Gal čia pinigai išmetami į balą? Aš taip pat dariausi programą moterims. Tai koks tyrimų tikslumas? Teks kartoti kitur...
atsakydami į Jūsų atsiliepimą, pažymime, kad UAB Diagnostikos laboratorija tyrimai atliekami laikantis visų kokybės reikalavimų. Tyrimų kokybę garantuoja vidinės, išorinės (Suomijos „Labquality“, Didžiosios Britanijos „Riqas“ Vokietijos Institut fur Qualitatssicherung“, Jungtinių Amerikos Valstijų „Bio Rad“ ir kt.) bei tarplaboratorinės kokybės kontrolės procedūros.
Vėžinės ląstelės gamina medžiagas - baltymus, fermentus ar biomolekules, kurių negamina sveikos ląstelės. Šių medžiagų kiekį kraujyje galima išmatuoti. Jos vadinamos vėžio žymenimis. Išskyrus PSA, nėra vienam organui specifinio vėžio žymens.
Labai svarbu žinoti, kad vėžio diagnozei nustatyti nepakanka fakto, kad paciento kraujyje padidėjęs vieno ar kito vėžio žymens kiekis. Tai gali būti prevencija, signalas. Tačiau vėžio žymenų kiekis normos ribose neatmeta vėžio. Esant įtarimui dėl vėžio, turi būti atlikti ir kiti tyrimai drauge su bendru organizmo ištyrimu.
Visada rekomenduojame dėl tyrimų paskyrimo ir interpretavimo pasikonsultuoti su gydytoju. Jūsų patogumui Jus pakonsultuos mūsų gydytojai (konsultacijos teikiamos tiek gyvai, tiek telefonu) nemokamai. Tel. registracijai 8 700 55511

Administracija
Labai apgailiestauju, kad tokia Vilniaus skyriuje dirba nekompententingą vadovė, kuri nesilaiko DK įstatymus, reikalavo dirbti ir mokytis nepasirašant jokio rastiško sutikimo, nors DK tai nėra nurodyta. Prašau vadovybės atkreipti dėmesį į Vilniaus vadovės žmonių įdarbinimo metoda, kuris prieštarauja DK (į registratorės poziciją.) Ačiū.
Diagnostikos laboratorija
2016-11-02 10:04:56 IP 88.119.204.202
Pilietė 2016-10-16 18:33:13
Norėčiau perspėti žmonės, kurie kandidatuoja į darbo poziciją "registratorius (-ė)", Vilniau filiale. Iš pradžiu, su Vilniaus filialo vedėja yra aptariamas darbo pobūdis, nurodo vieną atlyginimą ir siūlo ateiti pažiūrėti, kaip yra dirbama bei ar tiktu toks darbas ir po savaitės siūlo įsidarbinti. Savaitės bėgyje, buvau atėjusi, pažiūrėti į darbą. Penktadienį pakvietė pasirašytį darbo sutartį. Atėjus, jokios darbo sutarties nebuvo, tiesiog davė užpildyti anketą, DS sakasė ateiti pasirašyti pirmadienį. Labai nustebau ir supratau, kad normalus dardavys taip nesielgia. Maža to, tą vedėja režė, kad būsi darbinamą pirmadienį, o dirbti savarankiškai turėsiu jau antradienį. Likau nustebusi: priima žmogų, kuris yra be patirties, praktikos nebeturi, ir jau tuoj pat turi savarankiškai pradėti dirbti, kada tas naujuokas netgi atsiprašant nežino kur šitoj įmonėje tualetas randasi ? Dar išgirdau, kad aš turėjau savaitė laiko pasimokyti prieš įsidarbinant, nežiūrint į tai, kad tokio susitarimo nebuvo, kad tiesiog mano kompetencijoje buvo savo noru ateiti pas juos ir mokytis dirbti, bet, kažkodėl vedėja apie tai rėžė tik penktadienį..
Taigi, mielieji, norėčiau persėti visus, kad pagal DK, jokią įmonę neturi TEISĖS pasiūlyti prieš įsidarbinant, be jokio raštiško susitarimo, pasipraktikuoti, pradėti dirbti.
BŪKITE ATIDŪS DĖL TOKIŲ ĮMONIŲ !
UAB Diagnostikos laboratorija vadovaujasi griežtais etikos, diskretiškumo ir konfidencialumo principais. UAB Diagnostikos laboratorija yra tarptautiniu kokybės standartu akredituota laboratorija, todėl mūsų prioritetas - kokybė žmogiškųjų išteklių bei pacientų aptarnavimo srityse. Užtikriname, kad visiems darbuotojams ir kandidatams į bet kurią įmonės siūlomą poziciją yra keliami aukščiausi reikalavimai ir atsižvelgiama į kompetencijas, reikalingas konkrečiam darbui atlikti.

Reaguodami į Rekvizitai.lt paskelbtą skundą, UAB Diagnostikos laboratorija atsakingi asmenys aiškinasi aprašytos situacijos detales. Užtikriname, kad skundo pagrįstumas bus nuodugniai išanalizuotas ir įvertintas.
BŪKITE ATIDŪS DĖL TOKIŲ ĮMONIŲ !
Dariau tyrima, laukiuosi vaikiuko (gliukozes toleravimo testa), atsakymas nustebino, gyd. sako, gal pakartokim kitur, nes su tokiais tyrimais komoj tureciau buti. Hipoglikemija garantuota.. nesiplesiu, bet tikrai nepatikima. Daugiau niekada nesidarysiu joje, niekam nerekomenduosiu. Atlikus tyrima panevezio liginines laboratorijoje, pasirodo sveika as! Viska atlikau lygiai taip pat, nevalgius, isgerus gliukoze, ramiai sedint. Kiek nervu suede tas "anteja" tyrimas. Tyrimai tikrai netikslus! Gliukozes pirmini 2, 5 rode. Kitur pirminis 4, 56.
Jolanta 2016-06-10 20:47:12
Tyrimus el pastu gavau ta pačia diena, aptarnavo maloniai, atsakė i visus pateiktus klausimus. Vilnius.
Padalinio vadove atsakineja i komentarus..neblogai ka ;D Antejos kokybe..
apsilankius sitoje imoneje galima likti be akies, nes nualpus gaivinimas vyksta pilant amoniaka i aki
VISIŠKAI netinkami bendravimui su klientais. Imant kraują, pasidarė bloga, apsvaigo galva, paprašius dar pasėdėti, tai net nepasiteirauja kas nutiko ar viskas gerai. Tai jei nualptum, tai turbūt į kiemą išneštų.
Tyrimų atsakymai pateikiami tik atspausdinti, el. paštu net nesvajok gauti, o voko tyrimų rezultatams susidėti irgi negausite, nebent labai jau nusižemintumėte.
Informacijos elektroniniu paštu neįmanoma išgauti, akivaizdžiai nesuinteresuoti, kad pas juos eitų klientai, negerbia ir neatsako į klausimus, be to, net į juos neįsiskaito.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Kinas: Filmas apie nuvargusį Silvio Berlusconi
Kinas: Filmas apie nuvargusį Silvio Berlusconi 02-23 20:34
Paolo Sorrentino yra puikiai žinomas režisierius, kaip ir Silvio Berlusconi yra puikiai žinomas politikas. Kiekvienas jų savo profesinėje veikloje turi ryškų stilių, todėl nenuostabu, jog žinia...
Vilniaus centre 2021-aisiais įsikurs STEAM mokslo centras
Vilniaus centre 2021-aisiais įsikurs STEAM mokslo centras 02-23 18:39
Sostinės centre, vietoje Vilniaus universiteto (VU) Planetariumo, po dvejų metų turėtų atsirasti jaunimo mokslo centras – tam šią savaitę pritarė miesto taryba.
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos 02-23 17:44
Humanitarinę, politinę ir ekonominę krizę išgyvenančios Venesuelos pasienyje įtampa šeštadienį išsiveržė susidūrimais tarp sieną užvėrusių pareigūnų ir gyventojų, siekiančių į per sieną pergabenti...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Coca-Cola 45,28 -1,26%