Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diagnostikos laboratorija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diagnostikos laboratorija

Atsiliepimai apie Diagnostikos laboratorija, UAB

„Antėja laboratorija"

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Diagnostikos laboratorija, UAB

2020-06-23 08:49:02 IP 2i250mba
Marija 2020-06-22 16:54:07
Sveiki, visą dieną nera galimybes prisiskambinti.darytas tyrimas birželio 18d. dalis atsakymų atejo, kitos dalie vis nera užsakymo nr.5802450, prašau paaiškinimo,.
Laba diena, kaip Jums jau kartą Facebook susirašinėjimuose rašėme, likusių Jūsų dviejų tyrimų rezultatai yra gaunami per 5 darbo dienas, šiandien yra 3 darbo diena, todėl prašome Jūsų kantrybės.

2020-06-23 08:43:58 IP 2i250mba
Nekompetetinga laboratorija 2020-06-22 14:58:42
Labai apmaudu, kad Lietuvoje, ko gero, nėra patikimos medicininių tyrimų laboratorijos. Tyriausi histaminą, man jau anksčiau užsienyje nustatytas histamino netoleravimas, ir dėl pašalinių veiksnių būklė pablogėjo. Iš jau iš seniau pasikartojančių simptomų atpažinau, kad užkilo histaminas, ir buvo nustatyta, kad juos sekelia būtent jo perteklius, tai tik norėjau pasitikslint, kiek pakilo ir ar greit galiu tikėtis, kad susitvarkys. Deja, šioje laboratorijoje šios akivaizdžios būklės nustatyti nesugebėjo, ir rezultatai parodė normą. Tiriama iš plazmos, kai modernios laboratorijos histaminą matuoja visame kraujyje, nes tik tai, kas patenka į ląstelės vidų, lemia simptomus. Plazmoje kad parodytų perteklių tai realios normos turi būti jau dešimtis kartų viršytos. Labai labai liūdna ir pikta, kad žmonės negali gaut tikslios diagnozės ir reikiamo gydymo vien dėl to, kad nekompetetingos laboratorijos visoj Lietuvoj paprasčiausiai nemoka tirt kraujo...
Laba diena, atsiprašome už įvykusius nesklandumus ir prašome Jūsų susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt bei nurodyti savo kontaktą, kad galėtume susisiekti. Ačiū
Nekompetetinga laboratorija
2020-06-22 14:58:42 IP 2ju3l7jr
Antėja laboratorija 2020-06-18 17:29:25
Laba diena, atleiskite už sukeltą įtampą ir neįvertintą gydytojos spėjimą, kuris kiekvienam asmeniui sukeltų daug streso ir baimės. Dėkojame Jums už atsiliepimą ir prašome susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt ir patikslinti kokia gydytoja Jums teikė tyrimų interpretaciją. Ačiū

Administracija
Laba diena dar kartą, deja, tikrai neįsidėmėjau gydytojos pavardės, nes ne tai tuo metu buvo svarbiausia ir net nemaniau, jog pakalbis bus su tokiais diagnozės "spėjimais"... Pokalbis vyko 2020-06-17 nuo 14.40 val.
Pagarbiai Giedrius
2020-06-18 17:32:16 IP 66jd4nnc
Agnė 2020-06-17 16:09:21
Nenuostabu, kad jūsų klinikoje yra laisvų vietų, kai kitos klinikos sausakimšos. Žmonės žino, kur eiti geriau. O vat aš apsigavau, pagalvojusi, kad privačioje klinikoje gausiu kokybiškas paslaugas. Buvau konarskio g. Antėjos klinikoje pasidaryti tyrimo, atejusi parodžiau DU KARTUS (administratorei ar kam ten tokiai prie kompiuterio) konkretų koduką tyrimo, kurį buvau pasirinkusi atlikti, tai buvo HbsAg, o man padarė aHbs. Kas tyrėsi dėl hepatito b, turėtų žinoti, kad iš to tyrimo, kurį man per klaidą padarė aš nieko nesužinojau. Tai ačiū už veltui išleistus pinigus, Antėja!
Laba diena, atleiskite už sukeltus nemalonumus ir slaugytojos klaidą. Dėkojame Jums už atsiliepimą ir prašome susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt bei nurodyti savo kontaktą, kad galėtume susisiekti. Ačiū

2020-06-18 17:29:25 IP 66jd4nnc
Giedrius 2020-06-18 13:07:07
"Antėjoje" (Priestočio g. 16, Klaipėda) tyrimus dariausi ne pirmą kartą: kaip visada, registratūroje priėmė sutartu laiku, aptarnavo mandagiai ir nuoširdžiai. Visi tyrimai buvo atlikti tą pačią dieną (2020-06-16). Tačiau...
Kelių tyrimų atsakymai rodė nukrypimą nuo normos. Kadangi turėjau galimybę nemokamai pasikonsultuoti su gydytoju, tai ir nusprendžiau padaryti. Jau kitą dieną (06-17) buvo paskirta nuotolinė gydytojo konsultacija. Gydytoja paskambino laiku ir mandagiai pradėjo pokalbį.
Ir čia - STOP gražiai istorijai. Skambinusi gydytoja, pirmą kartą pamačiusi tyrimų lapą ir kelių kasos rodiklių pakitimus, nežinodama buvusių tyrimų istorijos, mano, kaip "paciento", savijautos, rekomendavo echoskopiją, kompiuterinę tomografiją, vėžio žymenų tyrimus, nes įtaria... kasos vėžį... (tai ir pasakė lyg vos ne vienintelį galimą variantą. Žinoma, patikslino - gal taip ir nėra). Visiškai neįsigilinus į situaciją ir nuotoliniu būdu pradėti nuo TOKIOS DIAGNOZĖS įtarimo (kiek domėjausi, yra nemažai kitų būklių, kuriems būdingi tokie pat tyrimų rodikliai), tai, manau, mažų mažiausiai gydytojo profesinės etikos klausimas. Kadangi jau 10 metų reguliariai darausi tyrimus (ir kraujo, ir echoskopijas, ir tuos pačius žymenis), žinau savo problemas ir buvusių tyrimų istoriją (panašūs rodikliai jau ne vienerius metus), reagavau kiek įmanoma ramiau. Bet irgi esu žmogus, tad nebuvo lengva. Jautresniam žmogui toks "nuotolinis" TOKIOS diagnozės spėjimas iš kelių tyrimo rodiklių galėjo sukelti ir šoką.
Miela "Antėja", vėl pasidarysiu papildomus tyrimus (labai gaila, bet turbūt kitoje laboratorijoje, nes liko vidinis kartėlis ir "vos" nediagnozuota viena iš baisiausių ligų), kad būtų aiškesnė situacija, tačiau kas "atlygins" moralinę žalą, galbūt beprasmiškai sukeltos įtampos padarinius ir... vėl sugrąžins tikėjimą mediko etika?

Antėja laboratorija 2020-06-08 13:50:46

Ačiū už Jūsų išsakytą nuomonę. Norint aptarti susidariusią situaciją, prašome parašyti mums el.paštu: pagalba@anteja.lt

Administracija
Ar gi jūs įgalūs aptarti situaciją kai tokius sprendimus priiminėjate? su kuo situaciją aptarsime? Su vadovu ar administratore Birute? Geriau atsakykite čia viešai kodėl taip elgiatės ir kas įtakojo, kad nebeliko (tiksliau niekada ir nebuvo) įmonėjė vertybių?
2020-06-08 13:50:46 IP 2i250mba
Algis 2020-06-08 09:26:34
Baisi kontora atsiskleidus per pandemiją visu gražumu. Kalbu apie elgesį su darbuotojais, masinį atleidinėjimą, pasiūlymus dirbti mėnesį nemokamai. 0 vertybių, darbuotojas nesvarbu, svarbu tik pelnas. Darbuotojų sąskaita taupomas kiekvienas centas, o reklamos per media toliau plaukia. Tai yra pavyzdys kaip neturėtų atrodyti verslas. Rekomenduoju apeiti šitą kontorą.

2020-03-20 16:37:49 IP 28m9tbjb
Suira 2020-03-19 08:41:07
Baisi kontora.. vos tik buvo įvestas karantinas, iškart atleidinėja darbuotojus. Jau kovo 16 dieną (pačią pirmą karantino dieną) jau buvo atleisti darbuotojai. Darbuotojas būtų sutikęs ir su neapmokamomis atostogomis (jau nekalbant apie prastovą), bet ne - iškart atleido. Visiškai nesociali įmonė, savanaudiška. Tokiai išvis neturėtų būti jokios valstybės paramos.

2020-03-20 16:34:53 IP 28m9tbjb
Moteris 2020-03-19 12:46:13
Tikrai tragiška kontora, darbuotojai įbauginti, siauro mąstymo, riboti. Siūlyčiau pradėti orientuotis į kokybę, ne kiekybę, tuomet įmonės vardas neskambėtų kaip keiksmažodis.

Antėja laboratorija 2020-02-06 10:32:38

Atleiskite už sukeltus nemalonumus. Taip pat labai prašome susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt ir papasakoti plačiau apie šią situaciją.

Administracija
Manytina jūsų atsakymas vertas NULIO, ir yra puikus biurokratinio atsirašinėjimo pavyzdys. Taigi aš visą problemą aprašiau čia, ir jūs vėl man liepiate rašyti iš naujo tą patį, tik kitu adresu... Na žinote aš verslininkas, ir laiko tuštiems rašinėjimams tikrai neturiu. Jei dėl mano skundo kas neaišku, ar netiksliai iušdėsčiau faktines aplinkybes, galėjote patikslinti tai jūsų atsakyme, nurodydami savo telefoninius kontaktus (kaip tai padariau aš rašydammas šį skundą), o ne duodami emailus, galimai kad jums būtų lengviau atsakyti trafaretinėmis frazėmis.
Pagarbiai, Vytautas.
2020-02-06 10:32:38 IP 2i250mba
Vytautas 2020-02-03 23:19:11
Ar ponas Sveikatos Ministras, be alkoholio temų ir maistų ligoninėse, dažnai atliekas primenančių ar dar gražesnes materijas, kada tomėjosi šios "š*******o kontoros" darbu ir skundų kiekiu bei turiniu, ir tų piningų kalėjų biurokratiškais trafaretiniais atsakymais (arba iš vis neatsakant į skundą) ? : https://rekvizitai.vz.lt/imone/anteja/atsiliepimai/ Kam tokios sumautos kontoros kuriamos, dideliems piningams daryti ar padėti žmonėms UŽ JŲ PININGUS, spręsti sveikatos problemas??? Susidaro įspūdis kad susibūrę keli turtingi besmegeniai nusipirko medicinos tyrimų įrangą, ir pasisamdė med. sesutes kraujui imti, daugiau nieko nesupranta. Pasidariau ir aš nepigius mokamus kraujo tyrimus Tauragėje "Antėja" laboratorijoje, tačiau prisijungti neina - sistema manęs neatpažysta, nors ne kartą dariausi tyrimus ir prisijungdavau. ir invalidas būdamas turi eiti į savo polikliniką kelis kilometrus kad gaučiau atsispauzdinti tyrimų rezultatus. Gydytojos skirtų MANO kraujo tyrimų kopijos aš negaliu gauti...!!! Kas čia po velnių per "Debilų laivas", kur savo tyrimus (kad nusivežti į kitą gydymo įstaigą, negali gauti tai slapta. MANO KRAUJO TYRIMŲ RERZULTATŲ NEGALIMA MATYTI MAN, O PO MŪSŲ ASMENS DUOMENIS GALI NARDYTI BET KOKS NUSMURGĘS VALDININKĖLIS MŪSŲ NEATSIKLAUSĘS, STEBĖTI MUS PER KAMERAS, RODANČIAS NET MŪSŲ NUOTAIKĄ !!! Jūs ką, tenai išprotėjote iš gero gyvenimo ir žmones jau nuosavais vergais skaitote būdami mūsų išlaikomi, kad jie negali matyti informacijos apie save? Kauno klinikuose teko gydytis ne kartą, ir grįždamas namo aš gavau sveikatos kortelės PILNĄ IŠRAŠĄ, SU VISAIS TYRIMAIS, IR KOMPIUTERINĖS, BEI MAGNETINIO REZONANSO TYRIMŲ CD LAIKMENAS, UŽ NORMALIĄ KAINĄ, SU MANO TOMOGRAFINIO TYRIMO VIDEOMEDŽIAGA !!! O ČIA KAS PER KGB KONTORA SPRENDŽIANTI KAM RODYTI JO TYRIMUS KAM NE. Juk gydytoja ne savo kraują siuntė tirti o mano, tai kodėl aš neturiu teisės to tyrimo kopijos gauti??? Kraujo tyrimai daryti po pusvalandžio nieko negėrus ir nevalgius, nesinervinus, nesušilus, nesušalus, kitoje laboratorijoje skiriasi kardinaliai... Čia ką, iš akies, taupant reagentus ir aparatūrą, kalami tyrimų rezultatai, ir kaip matau pagal skundus, net pavojingos gyvybei būsenos nuslepiamos, dėl klaidingų tyrimų išvadų. Kas už tai atsako?

2020-02-05 09:56:18 IP 2i250mba
Vera Podliasskaia 2020-02-01 22:17:24
Buvau uzregistruota atlikti skiepa del geltonu drugele, registruojant buvo pasakyta kaina 47 euro, skiepa norejo atlikti del saves, daug metu vazioju i Peru.Atvikant man pasake kad turiu moketi 57 euru kadangi be tarptautiniu pasa kur bus atzimeta skiepa manes neileis i Afrika.? Nors man visai ne i Afrika reike vazioti, tarp viska pries 3 metus buvau pietu Afrikoje ir ten pataikau be skiepa niekam neidomu, kiek vienas atsako uz saves.Pasakiciu kad logika absurdine, jegu skiepa ne atliekot be pasa iskart ir sakykyte kaina 57 euru, kadangi jums reike parduoti daikta kuri man nereikalinga ir nereike banditi nurodyti kad geltonas pasas man labai reikalingas.kada vaziavau i Peru niekada niekas neklauso tokios dalykos.SKIEPA REIKALINGA TIK MAN.Arba prisigalvokite kita motivacija.

Atleiskite už sukeltus nemalonumus, klientų aptarnavimo skyrius Jums nurodė kainą - 47 Eur (be skiepų paso). Procedūriniame Jums buvo pasiūlyta galimybė įsigyti pasą, kuriame tas skiepas bus įregistruotas oficialiai, todėl kaina padidėjo.

Galbūt galite susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt ir papasakoti, kuriame mūsų padalinyje skiepijotės?

Vera Podliasskaia
2020-02-01 22:17:24 IP 2g5vg0va
2020-01-27 14:06:55 IP 2i250mba
Rasa 2020-01-26 16:14:59
Tai tik skambūs jūsų žodžiai, o faktai rodo kitą.Nuo kada Lietuvoje yra skirtingos normos tyrimų rezultatų, ir ar pacientui turi rūpeti kokiais metodai daromi tyrimai.Pacientas tikisi realybę atitinkančių atsakymų.Tegul tai aiškinasi atitinkamos institucijos.
Esame pasiruošę atsakyti į visus institucijų klausimus ir eame atviri bet kokiam tyrimui.
Antėja laboratorija 2020-01-24 10:40:19
UAB Diagnostikos laboratorija (Antėja laboratorija) yra akredituota pagal tarptautinį standartą LST EN ISO 15189:2013 „Medicinos laboratorijos. Kokybės ir kompetencijos reikalavimai (ISO 15189:2012, pataisyta 2014-08-15 versija)“ (akreditavimo pažymėjimas Nr. LA.173-09). Laboratorijos veikloje visi procesai yra standartizuoti, vykdomi ir kontroliuojami vadovaujantis šiuo tarptautiniu standartu.
Reaguojant į viešai pateiktą neigiamą atsiliepimą, buvo patikrinti visi procesai Laboratorijos veikloje, neatitikčių nenustatyta.
Tyrimų, atliktų skirtingu laiku, iš skirtingų mėgintuvėlių, skirtingose laboratorijose ir skirtingais metodais lyginti negalima. Atkreiptinas dėmesys, kad nepaisant šių aplinkybių, abiejose laboratorijose gauti rezultatai buvo normos ribose. Pareiškimo autorės išsakyti komentarai dėl nekokybiškai atlikto tyrimo yra nekompetetingi ir nepagrįsti.

2020-01-24 10:40:19 IP 2i250mba
Rasa 2020-01-19 13:23:56
Sausio mėn.16 dieną mano mama darėsi kraujo tyrimą Birzelio 11 g klinikoje.Tyrime svarbiausia buvo kalio, magnio kiekis, nes jautė širdies ritmo permušimus, o šie rodikliai rodo ar trūksta šių elementų ar ne.Atsakymą paėmė pati atsakymas-kalis-5.50, magnis 0/71.Suprato, kad nereikia nieko gerti ypač kalio, nes jo perdaug.Kitą dieną būklė pablogėjo ir ji su greitaja išvežta i Kauno klinikas.Buvo iškart paguldyta į reanimacinę palatą dėl širdies ritmo sutrikimo.Atlikus kraujo tyrima atsakymas šokiravo-magnis 0.71 kaip Antėjoj, o kalis-4.01.Reiškia kalio trūkumas sukėlė širdies ritmo sutrikimus, o juk ji negėrė kalio, nes pagal Antėjos tyrimus jo labai daug.Nesuprantu kaip gali taip dirbti klinika kuriai pagal viską ligonis nesvarbu svarbu pinigai.Juk mama galėjo neatsigauti, nes tikėjo Antėjos tyrimų atsakymu.Kaip galima žaisti žmonių gyvybėmis juk čia nejuokas.Mano mama pati gydytoja ir ypač skaudžiai išgyveną tokį neatsakingumą, o kardiologai patarė kreiptis į atitinkamas instancijas.BŪKIT ATSARGŪS DARYDAMI TYRIMUS ŠIOJE KLINIKOJE.

2019-11-22 08:41:33 IP 2i250mba
Sonata 2019-11-20 21:58:17
Labai maloni bendrosios praktikos slaugytoja Karolina Užkurėlienė dirbanti Utenoje, šauniai susitvarkė imdama kraują iš vaikučio kuriam tik 4mėn.Ačiū už puikų darbą, rekomenduoju visiems tik patys geriausi atsiliepimai.
Gerb. Sonata,

Dėkojame Jums už gerus žodžius. Perduosime Karolinai ir lauksime sugrįžtant!

2019-11-22 08:40:06 IP 2i250mba
Nusivylusi 2019-11-13 10:42:58
Po geros savaitės laukimo, kai dar lartą kreipiausi, su manim susisiekė. Aišku, už ką turiu susimokėti. Bet gaila, kad pritrūko komunikacijos.

Atleiskite už sukeltus nemalonumus. Labai dėkojame Jums už išsamų situacijos paaiškinimą, mums labai svarbi Jūsų nuomonė, kuri leidžia išvengti tokių klaidų ateityje.

Nusivylusi 2019-11-12 17:07:57
Visiškai nuvylė paskutinis kontaktas su šia laboratorija. Užsakiau atlikti keletą tyrimų - kraujo ir pasėlį iš nosies. Gavau tik kraujo atsakymus, o norint sužinoti pasėlio atsakymus turiu papildomai susimokėti ir kur kas daugiau nei pradžioje. Niekas manęs prieš tyrimus neinformavo. Kreipiausi į Antėja, žadėjo susisiekti, bet deja nieko..
2019-11-05 16:35:57 IP 2i250mba
Ugnė 2019-11-04 15:26:47
Prieš mėnesį paskiepijau dukrą Gardasil 9 vakcina, po mėnesio atėjus pakartotinio laiko skiepui informavo, kad vakcinų neturi, ir nežino kada turės. Prieš mėnesį skiepijant primygtinai pabrėžė, kad skiepą reikia kartoti po mėnesio, o dabar pakartotinio skiepo neturi ir ieškokit kur norit... kitos laboratorijos nebeskiepija, turi vakcinų tik pakartotiniams skiepams, ką man dabar daryti??? visos kitos laboratorijos vieną kartą paskiepijusios bent po mėnesio revakcinavimui saugo vakcijas, o šitai absoliučiai dzin, ieškokit kur norit : (

Atleiskite už sukeltus nemalonumus. Labai dėkojame Jums už atsiliepimą, mums labai svarbus Jūsų komentaras, kuris leidžia išvengti tokių klaidų ateityje.

Taip pat labai prašome susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt ir papasakoti, kuriame mūsų padalinyje skiepijotės?

2019-10-15 09:13:17 IP 2i250mba
Diana 2019-10-13 14:39:42
Laba diena. Daug metų lankausi Jūsų laboratorijose Šiauliuose. Sergu lėtinėm ligom, tenka dažnai darytis tyrimus. Kadangi nenoriu laiko gaišti poliklinikoje, o už kai kuriuos tyrimus reikia mokėti, todėl pasirinkau Jus. Visada buvau patenkinta ir aptarnavimu ir kokybe. Bet paskutiniu metu vis tenka nusivilti. Atsinešu lapelį, kad padarytų, visus tinkamus tyrimus. Darbuotoja neįtraukė vieno svarbaus tyrimo, kadangi buvo penktadienis, kraujas nebetiko. Tai pirmadienį, vėl turėjau bėgti prieš darbą. Per šitą klaidą, mano daktarė pirmadienį negavo lauktų tyrimų ir nusitesė, dar savaitei man specialiai gaminami vaistai. Tiekto, visi klystame, bet bent kita darbuotoja, dėl tos klaidos, nepaėmė mokesčio už kraujo paėmimą. Po mėnesio ateinu vėl darytis tyrimus, pietiniame rajone esančioje Jūsų laboratorijoje. Apsidžiaugiu pamačius senai dirbančią Jūsų nuostabią darbuotoją Orinta. Viskas praeina sklandžiai, kaip visada. Vakare gaunu tyrimus, pamatau, kad vienas blogas, reikia būtinai daryti papildomą tyrimą. Vėl penktadienis. Pirmadienį paskambinu, nurodytų telefonu.Su manim labai maloniai bendrauja mergaitė. Paprašė palaukti. Susisiekė su kuo reikia, man pranešė, kad tam tyrimui mano kraujas tinkamas penktadienio, kad turiu nueiti į laboratoriją užsimokėti ir padarys. Aš paklausiau ar galiu nueiti ne pietiniame rajone, o centre, nes nespėju šiandien į kitą miesto galą nulėkt. Susisiekė su centre esančia laboratorija, perskambino man ir pasakė, kad tikrai galiu, darbuotoja perspėta, problemų nebus. Kai nulėkiau, susigadinau nuotaiką ilgam. Visų pirmą darbuotoja nemaloni pasirodė, kad i mano laba diena, net natsakė. Vėl tiekto... Kai pasakiau, ko atėjau, ji visą nepatenkinta pasakė, kad nieko nežino. Sakau tai ne Jums iš Kauno skambino ir viską suderino, pasakė jai, bet Kaunas vieną gali sakyti, o ji kitką, kad jom kasos atsiskaitymai gali neatitikti, kad kur dariau, ten turiu ir važiuoti. Užpykau, sakau ne juokaukit, aš atlėkiau pas jus, neturiu laiko, pabrėžiau, kad skubu į kitą vietą. Bet ji neskubėjo, sako tuoj paskambinsiu, prisėskite. Ten, kur skambino, neatsiliepė, pasakė palaukim. Kad nesinervuoti ir negaišti man laiko, nusprendžiau vėl priduoti tyrimą iš naujo. Sakau tai vėl už paėmimą mokėt. Tai ji vėl nepatenkinta pasakė, kad aš, čia Jums nuolaidų netaikysiu, patys kalti žmonės, pagalvojat ir dar užsinorėjot.SUSIMOKĖJAU pilnai. Mane aptarnavo Aurelija Liaudinskienė, tykiuos neteks susitikti daugiau. Tik mano kultūros dėka, o ne jos, išėjau su šypsena. Nuotaika sugadino ilgam. Manau, netūrėtų privačioje laboratorijoje būti toks, nemalonus aptarnavimas, tą aš galiu gauti valdiškai ir sutaupyti. O dėl nuolaidos pastoviems klijantams, kurie daug darosi, taip neturėtų būti.

Atleiskite už sukeltus nemalonumus. Labai dėkojame Jums už išsamų komentarą, mums labai svarbi Jūsų nuomonė, kuri leidžia išvengti tokių klaidų ateityje.

Su Jumis bus susisiekta asmeniškai.

2019-09-12 21:15:33 IP 66jd4nnc
Gytė 2019-09-06 17:34:38
Viršuliškių g. Vilniuje greitai atliktas tyrimas, labai patogi rezultatų gavimo sistema! Ačiū!
Gerb. Gyte,

Dėkojame Jums už gerus žodžius!

2019-08-14 08:46:55 IP 2i250mba
Rasa 2019-08-12 11:20:04
košmaras, ne laboratorija... gal 10 kartų skambinau bandydama užregistruoti vaiką paskiepyti Gardasil vakcija, kuri, beje 169 eurus kainuoja... vieną kartą nežinojo, kad, pasirodo ir šitai vakcinai reikia tą pačią dieną galiojančios gydytojo pažymos, paskui, pasirodo pažymos reikia ne iki 16, bet iki 18 metų, tada šitos vakcinos neturi, tada ją turi tik viena iš laboratorijų, kaip tyčia esančių kitame miesto gale, jau keli mėnesiai niekaip neišeina normaliai užsiregistruoti ir pasiskiepyti...

Taip pat labai prašome susisiekti su mumis el. paštu: laura.blazeviciute@anteja.lt ir papasakoti situaciją plačiau.

2019-08-01 09:50:10 IP 2i250mba
Zalias kolektyvas 2019-07-31 18:15:27
Teko darytis 600 eur kainuojanti genetini tyrima Konarskio g 2 Vilnius. Nei administratore nei kitas personalas nesugebejo pasakyti nei i kuria sali bus siunciamas meginys, per kiek tiksliai laiko gausiu atsakyma, kokia kalba bus atsakymas, o i viena klausima atsakymo pradejo googlinti tiesiai man pries akis sakydamos, kad niekada neatsimena kas tai yra....Girdejau tik ikyriai kartojama padrasinma, kad ji darytis tikrai verta, nors apie ji spratimi pati turejau daugiau nei jos! Likau pasimetusi ir su dideliu nepasitikejimu. Jei kolektyvas iki tiek zalias tai gal ir tyrima atliks kazkas panasios praktikos. Pati pasirasiau bent ant stalo esancio lankstinuko kuri nagrinejo jos bandydamos rasti elementaria info ir susisiekiau ten nurodytais kontaktais, kur gavau atsakymus, bet nerimas vis viena isliko. Net nezinau ko tiketis toliau! (P.S. vizitui buvo registruota is anksto nebuvo netiketumo faktoriaus)

2019-08-01 09:46:46 IP 2i250mba
Erika 2019-07-31 11:31:27
Laba diena. Liepos 23d.buvo imtas kraujas jūsų laboratorijoje Antejoje Ukmergėje, buvo durta riešo dešinėje rankoje, kraujas nebego nuo pat dūrio labai skaudėjo ranka ir visas 8 dienas ja skauda. Skausmas nepraeina nors ir geriami vaistai, tepama tepalais, kompresai dedami per naktį.

Atleiskite už sukeltus nemalonumus. Labai dėkojame Jums už komentarą, mums labai svarbi Jūsų nuomonė, kuri leidžia išvengti tokių klaidų ateityje.

Su Jumis bus susisiekta asmeniškai.

Zalias kolektyvas
2019-07-31 18:15:27 IP 28m86epn
2019-06-25 15:55:40 IP 2i250mba
What the actual?? 2019-06-20 10:16:06
Kaunas, Savanorių pr. Darbuotoja, šviesiais plaukais, kuri priėmė, galėtų pasimokyti truputėlį kultūros, nes tyrimai daryti jau ne vieną kartą, bet bendravimo su klientais vis dar neišmoko, nuo mūsų pirmojo susidūrimo. Tai jeigu, tiek nepatinka dirbti iš pačio ryto, tai gal tegul paprasčiausiai nedirba? Nes jau ne pirmas kartas, kai reikia klausyti jos skundų.

What the actual??
2019-06-20 10:16:06 IP 33ptdtb6
2019-04-30 09:57:39 IP 2i250mba
Erkė 2019-04-25 13:20:58
Lazdijuose šiandien buvau susitarusi ir suplanavusi pasidaryti nemokamą bendrą kraujo tyrimą. Atėjus paskirtu laiku, pabeldus ir pravėrus duris išgirdau nemalonų "nu palaukit". Ok. Palaukiau. Nu gal žmogui bloga nuotaika ar dar kas. Pakvietė. Užėjau. Iškart pasijautė darbuotojos priešiškumas. O kai dar pasakiau, kad darysiu NEMOKAMĄ kraujo tyrimą, puolė atkalbinėt, kad tipo ar suprantat, kad jis praktiškai niekinis, tik keli parametrai ir t.t. Pasakiau, kad suprantu, nes mane domina būtent tie rodikliai, kurie ir bus daromi. Jausmas toks, kad nenori rankyčių terliotis dėl kažkokio čia nemokamo tyrimo. Vakar lygiai taip pačiai, gaila tik, kad sėkmingai, atkalbėjo mano mamą. Sakė "kam be reikalo venas badytis?" Beje, tie žodžiai nuskambėjo ir šiandien. Čia toks kai kurių laborančių frazių standartas? Nemaloni moteris. Tikiuosi, neteks su ja daugiau susitikti nei mokamų, nei nemokamų tyrimų metu.

Atleiskite už Jūsų išgyventą neigiamą patirtį. Labai dėkojame Jums už išsamų komentarą, kuris leis tobulinti visus procesus ir išvengti tokių klaidų ateityje.

Taip pat labai prašome susisiekti su mumis el. paštu: ieva.bublyte@anteja.lt ir papasakoti situaciją plačiau.

2019-04-30 09:10:30 IP 2i250mba
Irina 2019-04-07 09:02:12
Kaune birželio 23 puikus aptarnavimas
Gerb. Irina,

Dėkojame Jums už gerus žodžius!

2019-04-30 09:09:50 IP 2i250mba
Tadas 2019-04-04 21:32:14
Kiek buvau su kudikiu ir be jo kaune birzelio 23 g puikus greitas aptarnavimas.
Gerb. Tadai,

Dėkojame Jums už puikius žodžius!

Inesa 2017-09-14 08:17:12
Daugiau niekad neisiu y sita labaratorija. Dariausi hcg tyrima su prg ir tai sugebejo sumaisyti tyrimus.
Kaune birželio 23 puikus aptarnavimas
Kiek buvau su kudikiu ir be jo kaune birzelio 23 g puikus greitas aptarnavimas.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę 07-12 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pagaliau pasidavė spaudimui ir pirmą kartą viešumoje dėvėjo kaukę, Jungtinėms Valstijoms užfiksavus rekordinį užsikrėtimo koronavirusine infekcija...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%