Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Antavilių Pensionatas, VŠĮ

Atsiliepimai apie Antavilių Pensionatas, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Antavilių Pensionatas, VŠĮ

JadvygaPliskunova
2021-02-11 20:04:11 IP 2ju3kq2r
Aš noriu nuoširdžiai padekoti direk.pav.Birutei, socialinem darbuotojaj Larisai, slaugitojaj Svetlanai, Kristinai ir visam personalui už širdinguma, už gera aptarnavima, mano mama 94 metų, jie visi rupinosi ją 2, 5 metu.AČIU visiems, Linkių visiems sėkmes, stiprybes, sveikatos jusų nelengvam darbe.Jadvyga
Seserys Dalia ir Regina
2020-12-24 18:30:59 IP 4ljl5do
Šviesių ir saugių švenčių visam Antavilių personalui ir jų globotiniams. Nuoširdžiai dėkojame, kad mūsų sesuo Janina Astraukienė visada sako, kad jai pas jus "yra labai gerai".Atvykus į pensionatą, seserį ir mus nuoširddžiai nustebino pasitikusios slaugutė ir pavaduotoja B.Šarakauskienė, kuri sugebėjo nuimti naturialią įtampą, o sesuo pasijuto sava - lyg namuose. VIso to nebūtų be jos padrąsinančių žodžių ir šypsenos, kurių manom netrūksta ir bendradarbiams, nors ypač kovojant su koroaviruso atvejais, ji pasirodė ir kaip labai stipri, reikli asmenybė.
Su nuoširdžiausias linkėjimais sveikatos, ištvermės ir stiprybės tiek visam kolektyvui ir jo vadovei, tiek greta esantiems šalia sesers.
Su pagarba Dalia Rudžionienė ir Regina Laukutienė
Gražina Paliulienė
2020-07-01 20:33:08 IP 2eehhbk8
Aš noriu nuoširdžiai padėkoti Antavilių pensionato direktoriaus pavaduotojai Birutei Šarakauskienei, slaugytojai Helenai Saveljavai, kuri kiekvieną dieną rūpinasi mano vyru Žymantu, kuris jos dėka būdamas garbaus amžiaus sugebėjo nugalėti koronavirusą. Taip pat socialinei darbuotojai Alinai Bogdanovičienei, kuri pati kilus pandemijai stojo į pirmas gretas ir padėjo slaugyti senelius, ko pasekoje pati susirgo, bet šiuo metu jau grįžo į darbą. Jai linkiu kuo greičiau atgauti prarastas jėgas ir sveikatą. Taip pat dėkinga seserims Aušrai Makarevič ir Laimutei Karlovskienei, kurios labai rūpinasi, kad buvę ligoniukai kuo greičiau atgautų jėgas. Birutei Šarakauskienei linkiu stiprybės ir ištvermės tokiu sudėtingu laikotarpiu, kada pandemija sustabdė visą pasaulio gyvenimą. Būkite stipri dvasiškai ir nepasiduokite kai kurių valdininkų nepagrįstiems kaltinimams. Visam jūsų kolektyvui sėkmės ir stiprybės. Pagarbiai, Gražina Paliulienė
Viktor Tonkoškurov
2018-03-09 08:09:19 IP 2ju3l2r2
Puikus pansinatas visoms prasmems :-)
Viktor Tonkoškurov
2018-03-01 17:13:31 IP 2ju3l2t5
Puikus pansionatas visoms prasmems!!!
Dėkoju pavaduotojai p.Birutei uz supratimą ir pagalbą esant man sudėtingoje situacijoje, kai pati negalejau pasirūpinti savo mama Jane Kundrotiene nuoširdus ačiu aptarnaujančiam personalui:bendrosios praktikos slaugytojoms Danguolei ir Laimutei.Pagarbos vertos socialines darbuotojos Alina bei Aliona, kurios visapusiškai man padejo spresti visus iškylusius klausimus.Sveikatos Jums ir visakeriopos sekmės!
Niekas netikėkit pavaduotojos gražbylystėmis. Nepatikėkit ten savo artimųjų.
Niekam nelinkėčiau čia būti.
Darbuotojai labai paslaugūs ir malonūs. Likau maloniai nustebinta dėl personalo elgesio jau po pirmo apsilankymo šiame pensionate. Pagarbiai, gražiai elgiamasi su visais, ypač su įstaigos gyventojais. Atsakymo į pateiktus klausimus elektroniniu paštu, sulaukiau labai greitai, todėl apsidžiaugiau, kad dirbama operatyviai. Maloniai sutiko, kad atlikčiau savo mokslinį tyrimą, už ką esu Jiems labai dėkinga. Atsiliepimai vien teigiami.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Tulpės sanatorija
SPA, poilsis Birštone, Baltoji vila, apgyvendinimas

Adresas: B. Sruogos g. 4, LT-59209 Birštonas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; medicinos įstaigos, paslaugos; pirtys ir baseinai; poilsio namai, sanatorijos; spa centrai.
Šeimos poilsis „Tulpės“ sanatorijoje Birštone! Nakvynės pačiame kurorto centre esančioje „Baltojoje viloje“, bei apsilankymais „Tulpės“ vandens ir pirčių komplekse! Birštono centre moderniai įrengtas korpusas „Baltoji vila“, vos 150 m nuo „Tulpės“ sanatorijos baseino ir gydyklos! „Tulpės“ sanatorija turi ilgametes...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
Nidos Gaiva
Poilsis Nidoje. Kambarių nuoma Nidoje.

Adresas: G.D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Poilsis Nidoje – geriausias pasiūlymas Jūsų vasaros atostogoms. Svečių namai Nidoje "Nidos Gaiva" sukurs Jums ypatingą jaukumą ir patogumą. Nedideli, jaukūs kambariai ir apartamentai, pačiame Nidos miesto centre, garantuos Jums išskirtinę kokybę Jūsų atostogų metu. Kuklia prabanga dvelkiantis stilius, jaukią ir...

Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų 03-08 22:23
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų, informavo premjerės atstovė.
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė 03-08 19:42
Oficialiam nedarbui vasarį nusileidus iš rekordinių aukštumų, Užimtumo tarnybos vadovė teigia, kad darbo rinka pradeda rodyti teigiamus pokyčius.
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba"
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba" 03-08 19:08
Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su teisingumo ministre Evelina Dobrovolska, pabrėžė, jog būtina spręsti įsisenėjusius žmogaus teisių klausimus ir tai daryti diskutuojant...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%