Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Antana LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Antana LT

Atsiliepimai apie Antana LT, UAB

Mano Phone

Parašyk savo nuomonę apie Antana LT, UAB

Jei NORS KIEK vertinat savo laiką - neprasidėkit. Dirba išsižiojėliai, atsakokybės nulis. Nenoriu plėstis, bet toks būtų mano komentaras. Geros dienos.
Kai prireikia suremontuoti per 1 val., pasirodo ir dviejų neužtenka.
Jeigu sutari suremontuoti per 3 dienas, tai į keturias dienas jie niekaip neišsitenka.
Jeigu sakai, kad jūs žadėjote, tai lieki Joniuku vyresniuoju.
Nepriekaištingas ir greitas aptarnavimas ir už konkurencingą kainą!
Tomas 2018-11-12 10:44:17
Pataisė telefoną per pusdienį už dvigubai mažesnę kainą išsaugant duomenis. Kai tuo tarpu MTTC pralaikė telefoną savaitę, pasakė, kad neturi detalės ir kad keitimo atveju bus ištrinti duomenys, atsisakius reikėjo sumokėti 15 eur už "apžiūrą".
Ačių Tomai už gerus atsiliepimus, džiaugiames galėdami Jums padėti.
Vytautas 2018-12-08 17:43:33
Netikusi taisykla kompiuteriams. Per dieną nesugebėjo nustatyti, ar blogas procesorius, ar MB, ar RAM.
Neturi elementarios įrangos ir net tai žinodami, neinformuoja kliento.
Sveiki, stengiames dirbti greitai ir kokybiškai, tačiau tikrai gan dažnai pasitaiko atvėju, kai dėl didėlių remonto darbų skaičiaus, nespėjame ta pačią dieną nustatyti problemos, ypač jeigu tai susije su kompiuterių. Irangos kompiuterių diagnostikai padaryti neegzistuoja, lygiai taip pat kaip ir su telefonais, tai nera kaip su masinomis, prijungi testavimo įranga ir rodo problemas is karto, todel problemos sprendimo laikotarpis uztrunka ilgiau, nei įprastai ir diagnostiką daroma eliminavimo principų, kiekviena dalį atskirai tikrinant. Tikiuosi išgryninau situacija, ačiū už Jūsų nuomonę.
Zilvinas 2019-01-15 21:02:31
Nesigilinant i nesugebejimo dirbti, priimant ko nesugebi daryti išrišanti frazė pasakyta klijentui:
Jūs turėtumėte būti nuolankasnis
???
Sveiki, aciū už Jūsų nuomone, pasakokite apie Jūsų situacija plačiau. Koks deleguotas buvo darbas ir kas buvo neatlikta? Mums rūpi Jūsų nuomone ir stengiames pasimokyti iš kiekvienos situacijos. Ačiū, kad padėdate mums tobulėti.
cygan 2019-07-16 20:41:06
Nelabai ka apie rimtesni remonta gaudosi susirinke atvykeliai. Bando kazka vietoje remontuot, klijuot, bet nelabai gaunasi. Daugumoje meto po Vilniu tuos telefus ir kompus ivairiem meistram arba taisyklom, nes patys maximum iphone su 2 varztais paremontuoja :)
Sveiki, sakykite kokia buvo situacija pas jus? Musu meistrai iskarto dirba vietoje ir dauguma remonto atliekame valandos begyje. :) Tokie kaip ekrano keitimas, baterijos keitimas, plokstes keitimas (jeigu yra vietoje) ir panasiai. Jeigu yra rimtesnis gedimas susijes su plokstes defektais tvarko musu kitas padalinys, kuri specializuojasi butent ploksciu remontu. Stai tokiu principu mes dirbame, manau isgryninau situacija. Aciu uz Jusu nuomone.
Jūs turėtumėte būti nuolankasnis
???
Neturi elementarios įrangos ir net tai žinodami, neinformuoja kliento.

Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

Nepaisant pandemijos, "Unideco" skaičiuoja didesnius pusmečio rezultatus
Nepaisant pandemijos, "Unideco" skaičiuoja didesnius pusmečio rezultatus 08-11 12:14
Nepaisant apribojimų karantino metu, namų apdailos centras "Unideco" pirmąjį šių metų pusmetį užbaigė su išaugusiais pardavimais.
Užimtumo smukimas Jungtinėje Karalystėje – didžiausias nuo 2009 metų
Užimtumo smukimas Jungtinėje Karalystėje – didžiausias nuo 2009 metų 08-11 11:50
Užimtumas Jungtinėje Karalystėje antrąjį šių metų ketvirtį sumažėjo daugiausiai per dešimtmetį, rodo oficialūs duomenys.
Traukiasi "NEO Finance" administracijos vadovė
Traukiasi "NEO Finance" administracijos vadovė 08-11 11:37
Lietuvos finansų technologijų startuolio AB "NEO Finance" administracijos vadovė Aiva Remeikienė iki metų pabaigos pasitrauks iš įmonės vadovės pareigų, kai bus baigta naujo direktoriaus atranka...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%