VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Antakalnio būstas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Antakalnio būstas

Atsiliepimai apie UAB „Antakalnio būstas“

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Antakalnio būstas“
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Tragiškai blogai dirbanti įmonė. Pastatu priežiūra atlieka tiesiog tragiškai, o nutikus avarijai bijau nelabai skubes jus gelbėti. Daugiau negu 16 valandų nebuvo sprendžiama problema su užpiltų rūsiu mūriniame pastate. Vandalai! Darbo neatlieka.
Atsakyti
Kankinamės su šia įmone nežinia kiek metų. Kai tik atsirado galimybė rinktis namo administratorių, mes iškart pasirinkome kitą įmonę. Bet štai bėda - kadangi mūsų namas turi bendras komunikacijas su greta stovinčiu, šiuo atveju turėjo būti bendras ir vienodas pasirinkimas. Deja, taip neįvyko. Ir vėl kankinamės su 'Antakalnio būsto' betvarke ir kosminiais įkainiais už atliktus (arba neatliktus) papildomus darbus. Įspūdis toks, kad "Antakalnio būsto" remontininkų piršteliai iš gryno aukso. Kur tik pirštelį prideda ar ką nors paliečia, iškart gauname 80 arba 60 eurų vertės sąskaitą apmokėjimui. Dėl komunikacijos. Jos tiesiog nėra! Kuomet neapsikentę parašome skundą į Vilniaus m. savivaldybę, tik tada malonėja atsakyti į pretenziją. Vadybininkas puikiai įvaldęs demagogijos meną. Matyt, įpratęs senom bobulkom smegenis pudruoti, todėl mano, kad jo bendravimo būdas yra visiems priimtinas. Niekas nesikeičia, išskyrus įkainius, kurie nepaliaujamai auga. Žodžiu, esame nei pakarti, nei paleisti. Pritariu beveik visoms žemiau išsakytoms nuomonėms ir puikiai suprantu šių žmonių pasipiktinimą. Jei trumpai apibūdinti "Antakalnio būstą", tai - ne įmonė, o tikra nelaimė.
Atsakyti
Blogesnės bendrovės turbūt nėra. Volungės g. 15-ajame name išdaužė pagrindinį nutekamąjį vamzdį ir savaitę paliko gyventojus be tualeto ir vandens. UAB "Antakalnio būstas" santechnikas šiandien atvyko ir vėl NEATSIVEŽĖ VAMZDŽIO, vėl remontas nukeliamas nežinia kokiam laikotarpiui. Administratoriui neįmanoma prisiskambinti. Ką registruojame per e-bustas, jokie gedimai nešalinami. Tikra š*******o kontora. Jokios atsakomybės, JOKIO SUPRATIMO apie gyventojų problemas. VISIŠKA NEKOMPETENCIJA. Matau vienintelį kelią - tik teismo keliu priteisti nuostolius už negalėjimą naudotis man priklausančia nuosavybe- butu. Daugiau nebėra nei jėgų, nei kantrybės.
Atsakyti
Tik neigiami atsiliepimai. Į klausimus raštu neatsako, žodžiu sako vieną, daro kitą, vilkina problemų sprendimą arba jų išvis nesprendžia, kieme žolė tokia užaugus, kad vaikai jau erkių namo parsineša.. Išvada - geriau su šia įmone neprasidėti arba Antakalnio būstas pasidarykit labai rimtas išvadas
Atsakyti
Labai prastas aptarnavimas, neturi net raktų, kad patektų į patalpas. Tai įsivaizduokite, kaip administruoja. Į prašymus sumažinti šildymą, nes bute per karšta, nereaguoja, turbūt neapsimoka. Automatiniai šilumos reguliatoriai šiais metais kažkodėl rodo žemesnę temperatūrą lauke? Praeitais metais šildė mažiau, kas pasikeitė?
Atsakyti
Kambariuose 23 laipsniai šilumos, o šildymas nesumažintas arba visai neišjungtas., kad pradėtų šildyti 6-8 laipsnių temperatūros.Nereguliuoja, kad šildytų nuo oro temperatūros.Dabar lauke 18 laipsnių šilumos ir šildo tai kam reikalingas oro termometras prie namo.Reiškia nustatyta per aukšta temperatūra šildymui įsijungti.Kaip buvot "Rubikono" taip ir likot.Svarbu pinigą nuplėšt.
Atsakyti
Mūsų namą Antakalnyje administruoja Antakalnio būstas. Generalinis rangovas statydamas namą blogai suformavo laiptinės aikštelę. Plytelės po keletos metų dėl šalčio ir drėgmės atšoko. Antakalnio bustas perklijavo plyteles, kurios buvo ypatingai slidžios, pašalus namo svečiai ir gyventojai laužė savo kaulus, aikštelės nuolydis liko blogas ir vanduo tekėjo į namą. Plytelės laikė dar trumpiau. Dabar Antakalnio būstas vėl klijuoja ir į prašymus suformuoti tinkamą nuolydį nereguoja, vėl daro čiuožykla, nes blogas nuolydis. Blogesni administratoriai būna, bet retai. Niekam nerekomenduoju prasidėti su Antakalnio būstu : (
Atsakyti
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka, o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma, vadybininkams neprisiskambinsi.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Atsakyti
Išgelbėjo nuo kamynu užpilimo, sutvarkė vamzdyną visi darbi buvo atlikti kokybiškai. Ačiū Jums.
Atsakyti
Blogesnio administratoriaus turbūt įsivaizduoti neįmanoma - labai neskaidrūs, galimai net apvaginėja gyventojus - rašo sąskaitas už neatliktus darbus ir pan., bet savivaldybės klerkai kažkodėl juos gina - matyt turi priežasčių...

Taip pat rekomenduojame

Šilėja
Pastatų administravimas

Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Pasaulinis atšilimas..

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Goodyear 14,36 +5,36%
Caterpillar 128,40 +4,65%
General Electric 8,80 +4,14%
Harley-Davidson 35,10 +3,85%
Coca-Cola 53,30 -0,67%
Procter & Gamble 121,09 -0,70%
Avon 4,19 -0,71%
McDonald's 209,02 -1,29%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,57 0,00%
Dyzelis 1,82 -5,21%
Auksas 1500,41 +6,19%
Ryžiai 430,00 +3,37%
Benzinas 1,69 -10,58%
Varis 5709,44 -3,90%
Vištiena 1,90 -4,52%
Kava 2,78 -7,02%