VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Antakalnio poliklinika

Atsiliepimai apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Sveiki,

tokioje gausybėje negiamų komentarų norėčiau būti išimtis. Esu sužavėta Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registartūros darbuotoja - pirmadienį (2019-02-18), anksti ryte dirbusi tamsiaplaukė mergina. Nuolat netylant telefonui ir prie registratūros besiveržiant pacientų srautui ši mergina itin maloniai ir kantriai aptarnavo pacientus. Labai džiaugiuosi, kad Antakalnio poliklinikoje dirba tokie atsakingi, dėmesingi, profesionalūs jauni darbuotojai išmanantys savo darbą. Aš su savo problema taip pat papuoliau pas šią darbuotoją, mano problema buvo išklausyta, pasiūlyti sprendimo būdai ir problema išspresta. Esu begaliniai nustebinta aptarnavimo kokybe - vadovybė turėtų džiaugtis tokiais darbuotojais ir juos vertinti, nes deja, ne visi poliklinikos darbuotojai yra tokie. Jie turėtų imti pavyzdį iš šios jaunos mergaitės.
Gaila, bet nespėjau paklausti tos darbuotojos vardo, tačiau norėčiau jai palinkėti kantrybės ir visokeriopos sėkmės.

Pagarbiai, pacientė Jurga
Atsakyti
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Mildai Girdžiūtei.
Labai profesionali gydytoja, puikiai bendraujanti su pacientais. Tikras man džiaugsmas, kad pas ją patekau.
Prašau poliklinikos vadovybę jos darbą įvertinti..:)
Atsakyti
Noreciau padekoti Gintarei Umbrasaitei uz gydima!!! Ji yra auksto lygio specialiste:) Aciu aciu aciu!!!
Atsakyti
Buvau vaikų kineziterapijoje, daiktus užrakinau rūbinėje, spinteleje, bet kažkas sugebėjo atrakinti ir pavogti pinigus iš kuprines.
Atsakyti
Laba diena,

Noriu išreikšti padėką traumatologui-ortopedui p. Martynui Karneckui už sėkmingai atliktą menisko operaciją, profesionalumą, taktiškumą, dėmesingumą ir kantrybę.

Linkiu Jums ko geriausios kloties ir sėkmės!
Atsakyti
Laba diena, antrą kartą tenka lankytis fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje ir antrą kartą esu labai nusivylusi to skyriaus registratorių darbu. Jei pirmą kartą pagalvojau, kad gal tik papuolė tokia diena, tai antrą kartą apsilankiusi supratau, jog tai kasdienybė. Pirmiausia - už abiejų langelių sėdi registratorės, bet dirba tik viena, kita vis kažkuo užsiėmusi. Čia toks skyrius, kuomet žmogus užtrunka ilgai kol suderinamos procedūros ir vienos registratorės tikrai mažai, nes dauguma laukiančiųjų yra dirbantys ir turi skubėti į darbus. Kitas dalykas - neteisingas procedūrų suderinimas. Mes, pacientai, nežinome kiek mums užtruks viena ar kita procedūra, bet, pasirodo, to nežino ir ten dirbančios registratorės. Mano atvejis. Paskirtų procedūrų laukiau beveik dvi savaites. Mokama purvo aplikacija 08:20val., po to 8:40val. kintamo magnetinio lauko terapija. Ar registratorės neinformuotos, kad pati procedūra vyksta 20 min.? O kur paruošimas, kur dušas po procedūros? Viskas įskaičiuota į tą 20 min. tarpą. Pradėjus aiškintis, kitame kabinete pasiūlė... susitrumpinti purvo aplikacijos procedūrą! Tą, už kurią aš esu susimokėjusi! Jei ji būtų ir nemokama, tai koks tikslas būtų daryti, jei ji truktų tik trečdalį laiko? Teko vėl eiti į registratūrą, kad iš naujo suderintų laiką. Vėl dirba tik viena, kita sėdi uzsidariusi. Kai pagaliau priėjau prie tos vienintelės dirbančios, ir šiai prirekė kažką sutvarkyti kompiuteriu, paprašė palaukti. Sėdžiu prie jos langelio, laukiu, akys vis krypsta i laikrodį, neužilgo į darbą, o ji man pasako, kad kompiuteris užstrigo... Tai išgirdusi antra ten sėdėjusi registratorė po kelių minučių atidaro savo langelį ir... pakviečia ne mane persėsti prie jos langelio, bet sekantį žmogų iš eilės. Likau priblokšta tokiu darbu. Pradėjau reikšti pretenzijas, tuomet prie mano langelio dirbusi registratorė pasakė, kad viską ką darė pabaigs vėliau ir ėmėsi mano reikalų. Aišku, nieko negalėjo suderinti, nes vietos visai savaitei užimtos. Teko dar savaitei atidėti procedūrą ir vėl eiti pas savo darbdavį, kad koreguotų darbo grafiką. Po viso šito natūraliai kyla klausimas, ar galima šitaip tyčiotis iš sergančiųjų gydymo įstaigoje?
Atsakyti
Laba diena, noriu išsakyti apie savo nuomonę pirmą kartą lankantis Antakalnio poliklinikoje bei pirmą kartą atvykus pas šeimos daktarę Jolantą Banevičienę. Esu laiminga ir patenkinta informacija, priėmimu ir bendravimu, kokį gavau. Daktare išklausė mano nuomonės, kai atrodė, jog viską buvau pasakiusi ji vis tiek klausinėjo ar neturiu jokių kitokių nusiskundimų. Po to patikrino širdies pulsą, išrašė siuntimus pas man reikalingų kitų sričių gydytojų bei maloniai atsisveikino, ačiū už gerą įspūdį tikiuosi jis nesikeis. Taip pat noriu padėkoti ir seselei, kuri dirbo kartu su gydytoja, tačiau atleiskite, neįsidėmėjau jos vardo/pavardės. Taigi seselė su manimi taip pat maloniai šnekėjosi, derino su manimi man priimtiną laiką kitų gydytojų registracijai, kadangi, tai buvo pirmas kartas šioje ligoninėje maloniai atsakė kur, ką ir kaip daryti. O dėl bendrojo priėmimo, čia labai daug įvairių komentarų, kurie neigiamai vertina tokias įstaigas kaip ligoninės, poliklinikos, nes jose daug žmonių, o aptarnaujantis personalas dirba lėtai. Tačiau man to neteko patirti šioje įstaigoje. Mano vizitas buvo anksti ryte, tačiau jau buvo žmonių, kurie laukė ir jie buvo priimti anksčiau, eilių visiškai nebuvo ir tam tikrame man paskirtame tyrime, rūbinėje dirbo net trys moterys, tad laukti eilėje dėl viršutinių drabužių irgi neteko. Tad į mano aukščiau išvardintus kitų minimus neigiamus komentarus galiu atsakyti taip: tokiose įstaigose lankosi daug žmonių, todėl jose dažnai reikia laukti, bet nebūtinai dėl personalo lėto darbo, o dėl žmonių gausos. Be to, tie, kuriuos aptarnauja labai greitai dažnai skundžiasi, jog gydytoja nesuteikė pakankamai laiko, tokiu atveju įvyksta visiškas nesusipratimas, norite, kad gydytoja kiekvienam asmeniškai skirtų laiko, tačiau skundžiatės, kad tenka laukti eilėse? Žmonės, kartais supraskite, jog laiką galime tik bandyti planuoti, bet tokiose vietose tiesiog neįmanoma pasakyti kokiam pacientui užteks 15 min., o kuriam ne. Pabaigai noriu dar karta pasidžiaugti geru šiandienos aptarnavimu ir manau jis daugiau ar mažiau visada išliks toks pat, ačiū.
Atsakyti
Atvaziavome su vaiku daryti rentgena, eiles begalines, dirba 1 zmogus visame aukste, kviecia po 1 zmogu per 15 min. Siaubas, o ne darbas
Atsakyti
Laba diena, sakykit, du kartus plombavo tą patį dantį, ir praejus 2-3 sav po plombavimo man plomba krenta lauk, man pinigus kainuoja žinokite. Ir atvažiuoti ir laikas ir už tas plombas irgi mokėti reikia, tebūnie viena karta iškrito na nieko, bet kai antrą kartą ta pati gyditoja sutvarko ir antrą kartą ji vėl iškrenta jau pyktis ima !
Atsakyti
Norėčiau padėkoti masažuotojui Dariui Kavaliauskui už profesionalumą ir puikiai atliktą masažo kursą!Tai žmogus, kuris puikiai išmano savo darbą ir nori padėti žmogui greičiau pasveikti.Prie to yra malonus ir nuoširdus.Labai rekomenduoju, kas nori profesionalaus masažo, o ne “paglostymų”.Yra net tokių masažuotojų, kuris sugeba dirbti sėdint:)
Atsakyti
Laba diena,
Jau kelintą kartą iš eilės susiduriu su labai nemalonia registratūros darbuotoja. Susidariau įspūdį, kad nelabai nusimano savo darbą. Šiandien buvau CMEK komisijoj, ten pasiūlė nuvažiuoti pasidaryti tyrimus į savo polikliniką, kad nereikėtų mokėti už tyrimus, nes vieną kartą metuose priklauso nemokami tyrimai. Ta patį perskaičiau ir internete. Tai nelabai suprantu, kodėl registratūros darbuotoja reikalauja, kad susimokėčiau už tai, už ką aš turiu teisę kartą į metus gauti nemokamai.
Atsakyti
Siaubingas laboratorijos aptarnavimas ir kalbejimas su zmonemis. Turejau padaryti slapimo tyrima greituoju budu, padejau prie langelio, nes taip sake daktare. Rezultatu laukiau valanda. Pasirodo padetas mazas rastelis, kad reikia po 12h nunesti slapima i kabineta. Atejau pas jas, pasiklausti kada bus tyrimo atsakymai, tai paklause ar moku skaityti. Ar esu rastinga, pasake, kad nesigaus su manim kalbeti, nes nemoku skaityti. Prasedejau poliklinikoje 2h, galbut taip, mano kalte, jog nepastebejau rastelio, taciau daktare sake padeti prie langelio. Sesele kelis kartus skambino i laboratorija ir niekas nekele ragelio. Atejus priduoti tyrimus, man pasake, kad nemoku skaityti.
Atsakyti
Vitalijus 2018-08-13 15:33:42
Lankiausi šiandien pas chirurge D. Kaminskiene 323 kab. Nekomentuosiu jos med. "žinių", bet kaip žmogus labai nemalonus, nemylinti savo darbo ir negerbiantis pacientų. Geriau nieko neklausinėti, nes atsakinėja atmestinai, patarimo gali net nesitikėti. Vienintelis dalykas išgelbėjo, kad seselė buvo maloni. Kaip ji dar ištveria su tokia siabūne dirbdama?
Labai pritariu. Siaubinga gydytoja. Ir dar ta padėka ant sienos- ir kas jai ją davė?
Atsakyti
Laba diena
Norėčiau sužinoti ar poliklinikoje aplamai gydo dantis reikia tvarkyti dantų kanalus niekas netvarko liepia važiuoti į žalgirio privačiai tvarkyti ar tai normalu mano šeimos nariai priklauso kitai poliklinikai tai ten be problemų ir kanalus tvarko ir plombuoja išgydo dantis aš atėjau į antakalnio polikliniką nes buvo atsiliepimai kaip apie gerą aukšto lygio polikliniką bet dabar labai nusivyliau pas tris skirtingus odontologus buvau ir niekas netvarko dantų.
Antakalnio poliklinika
2018-08-17 10:31:02 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Laba diena,

Dėkojame už informaciją ir apgailestaujame dėl šio atvejo. Kadangi Antakalnio poliklinika gavo Jūsų pastabas el. paštu, situacija buvo nagrinėjama ir imtasi visų galimų priemonių, kad ateityje netektų patirti nemalonaus elgesio besikreipiantiems pacientams.
Gražios dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Lankiausi šiandien pas chirurge D. Kaminskiene 323 kab. Nekomentuosiu jos med. "žinių", bet kaip žmogus labai nemalonus, nemylinti savo darbo ir negerbiantis pacientų. Geriau nieko neklausinėti, nes atsakinėja atmestinai, patarimo gali net nesitikėti. Vienintelis dalykas išgelbėjo, kad seselė buvo maloni. Kaip ji dar ištveria su tokia siabūne dirbdama?
Antakalnio poliklinika
2018-07-30 15:24:18 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Zita 2018-07-27 10:30:45
Noriu padėkoti kineziterapeutei Erikai Žilienei. Tai be galo profesionali, jautri, puikiai išmananti savo darbą specialistė. Kiekvienam pacientui ji ne tik pritaiko tinkamus pratimus, krūvį, bet suranda ir gerą žodį. Ačiū Erikai.
Laba diena,

Dėkojame Jums už gerus žodžius.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Noriu padėkoti kineziterapeutei Erikai Žilienei. Tai be galo profesionali, jautri, puikiai išmananti savo darbą specialistė. Kiekvienam pacientui ji ne tik pritaiko tinkamus pratimus, krūvį, bet suranda ir gerą žodį. Ačiū Erikai.
Antakalnio poliklinika
2018-07-19 16:02:09 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Sandra Poliakovaite 2018-07-18 11:58:13
Sveiki, esu soke nuo ginekologes Maculevic, apsilankiau pas ja pirmadieni liepos 16 del nestumo, penkta savaite. Esu begalo laiminga mes vaikelis planuotas. Is jos isgirdau negeru zodziu kurie manau netinkami sakyti psichologiskai silpnom moterym. Tikejausi paramos patarymu. Kai paklausiau ar galima butu pas kita daktare persirasyti po savaites max dvieju ji atsake cia jau man paciai reike ieskotis. Registraturoje moterys sake kad ginekploge privalejo mane i nesciuju sarasa itraukti lad pas daktara papulti greiciau.... : ((dabar apsilankimas tiktais bus ant 9tos-10tos savaites nestumo..... stoviu paprostoj eilei...... man pabai neramu nes noriu nuo pat pirmu dienu kad mane ziuretu gyditojas.... nes esu sirdininke ir su varikoze problemos.... : ((((atsiprasau uz klaidas.
Laba diena,

Apgailestaujame, kad vizitas pas gydytoją K. Maculevič neatitiko Jūsų lūkesčių ir norų, tačiau
kadangi penktąją nėštumo savaitę, kaip supratome, atlikus apžiūrą nėštumo patologija nebuvo nustatyta, sekantis apsilankymas turi būti planuojamas iki 12 nėštumo savaitės ir pacientės šį atvykimą įprastai planuoja savarankiškai. Taip pat norime Jus nuraminti, kad nėštumas širdies patologijai ir venų varikozei iki 16 nėštumo savaitės įtakos neturi.
Geros dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Antakalnio poliklinika
2018-07-19 10:23:45 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Inga 2018-07-16 09:14:06
Laba diena, sakykite prašau, ar tai normalu, kad priėmimo pas šeimos gydytoją reikia laukti 2 mėnesius? Dabar bandžiau registruotis internetu, šiandien yra liepos 16 d., tai artimiausias laikas nurodytas rugsėjo 7 d. TAI NORMALU????? Čia ką - aukščiausios kategorijos neurochirurgas?? Po to gydytojo specialisto konsultacijos lauksiu dar apie 3 mėn. ir nepraeis ir pusė metų, sulauksiu gydymo (arba ne...). Tokios betvarkės kaip pas jus, dar gerai paieškoti reikėtų. Tuo pačiu dar Sveikatos apsaugos ministerijos užklausiu, ką jie apie tai galvoja.
Laba diena,

Iš tikrųjų, kartais susidaro situacija, kad pas šeimos gydytoją planiniam priėmimui galima patekti po labai ilgo laiko.
Tą įtakoja tai, kad gydytojai vasaros metu turi kasmetines atostogas, taip pat yra didelis vaikų, kurie vasaros pabaigoje registruojasi kasmetiniam sveikatos patikrinimui, srautas.
Dėl ūmaus susirgimo pas savo šeimos gydytoją galima patekti kreipimosi dieną, o nesant gydytojo - pas budintį arba kitos apylinkės gydytoją.
Gražios dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Sandra Poliakovaite
2018-07-18 11:58:13 IP 5.20.193.140
Atsakyti
Sveiki, esu soke nuo ginekologes Maculevic, apsilankiau pas ja pirmadieni liepos 16 del nestumo, penkta savaite. Esu begalo laiminga mes vaikelis planuotas. Is jos isgirdau negeru zodziu kurie manau netinkami sakyti psichologiskai silpnom moterym. Tikejausi paramos patarymu. Kai paklausiau ar galima butu pas kita daktare persirasyti po savaites max dvieju ji atsake cia jau man paciai reike ieskotis. Registraturoje moterys sake kad ginekploge privalejo mane i nesciuju sarasa itraukti lad pas daktara papulti greiciau.... : ((dabar apsilankimas tiktais bus ant 9tos-10tos savaites nestumo..... stoviu paprostoj eilei...... man pabai neramu nes noriu nuo pat pirmu dienu kad mane ziuretu gyditojas.... nes esu sirdininke ir su varikoze problemos.... : ((((atsiprasau uz klaidas.
Atsakyti
Laba diena, sakykite prašau, ar tai normalu, kad priėmimo pas šeimos gydytoją reikia laukti 2 mėnesius? Dabar bandžiau registruotis internetu, šiandien yra liepos 16 d., tai artimiausias laikas nurodytas rugsėjo 7 d. TAI NORMALU????? Čia ką - aukščiausios kategorijos neurochirurgas?? Po to gydytojo specialisto konsultacijos lauksiu dar apie 3 mėn. ir nepraeis ir pusė metų, sulauksiu gydymo (arba ne...). Tokios betvarkės kaip pas jus, dar gerai paieškoti reikėtų. Tuo pačiu dar Sveikatos apsaugos ministerijos užklausiu, ką jie apie tai galvoja.
Antakalnio poliklinika
2018-07-10 07:23:22 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Laba diena,

Jūsų aprašyta situacija turėtų būti nagrinėjama ir objektyviai įvertinta. Primename, kad anoniminiai skundai nėra nagrinėjami, todėl kilus nesklandumams visuomet siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba administraciją.
Gražios dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Diana Boguslavskaja
2018-07-06 16:14:05 IP 78.56.228.54
Atsakyti
Sveiki, atsitiko tokia problema, kad papoliau pas nekompetinga akusere-gynekologe Ingrid Dovgal.
As galvojau, kad esu nescia, buvau uzsiregistravus pas gynekologe Poskiene, bet prasidejo rudas tepliavimas, o poto kraujavimas, atvykau i registratura ir viska paaiskinau.uzregistravo mane i mokama vieta kitai dienai pas Ingrid Dovgal.Atvykau sutartu laiku, viska jai paaiskinau, pagalvojo jinai, kad persileidimas gal nutiko, padare ekoskopija mokamai..apziurejo mane ir pasake, kad kazkas su cistomis, net nepaaiskino, kas kodel ir, kad nesu nescia, israse pagert 10d gepretix, kad pagersiu ir po 10d prasides menesines...7diena geriau tabletes ir jau buvo pilvo skausmai, bet pagalvojau, kad gal salutinis poveikis nuo vaistu, bet 9d pasidare dar blogiau, negalejau atsikelti nuo lovos, alpau, buvo zemas kraujo spaudimas, pilvo skausmai ir viso kuno..teko kviesti greitaja pagalba.Ligonije buvo nustatytas vidinis kraujavimas, nes buvo kiausintaklinis desineje nestumas.Teko daryti operacija, ir gydytojas pasake, kad jaigu atvykciau kita diena buciau mirusi.Tai va tokie gydytojai, dar moki uz konsultacija ir ekoskopija, o problema lieka su zmogumi, nors pasitiki gydytojais.Taigi noreciau suzinoti kur kreiptis, tel tokios situacijos?
Antakalnio poliklinika
2018-06-29 15:30:29 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Aleksandras 2018-06-28 16:52:35
Pamiršau paminėti jog tai yra pas gydytoją ortopeda-traumatologa 313kab. Romuoaldas Grigaliūnas
Laba diena, Aleksandrai,

Dėkojame už pastabas ir taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad anoniminiai skundai nėra nagrinėjami, todėl kilus nesklandumams visuomet siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba administraciją.
Taip pat informuojame, kad poliklinikos informacinėje sistemoje pacientų registracijos žurnale yra numatyti laikai „pirminėms“, „pakartotinoms„ konsultacijoms, taip pat numatytas laikas būtinąjai pagalbai. Pacientai, užsiregistravę eilės tvarka į pirmines arba pakartotines konsultacijas paprastai patenka pas gydytoją jiems numatytu laiku. Pacientams, kuriems reikalinga neplanuota, skubi pagalba, stengiamės ją suteikti kaip galima greičiau, tačiau atsižvelgiame ir į iš anksto registruotų pacientų srautus.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Aleksandras 2018-06-28 16:45:18
Sweiki 3sav. Kaip turiu sulaužytą pirštą ir antrą kartą laukiu
3-4h kol priims ar tai yra normalu kai norisi ir rūkyti ir valgyti ir į toleta bet negalį išeiti nes nežinai kada tave priims
Pamiršau paminėti jog tai yra pas gydytoją ortopeda-traumatologa 313kab. Romuoaldas Grigaliūnas
Atsakyti
Sweiki 3sav. Kaip turiu sulaužytą pirštą ir antrą kartą laukiu
3-4h kol priims ar tai yra normalu kai norisi ir rūkyti ir valgyti ir į toleta bet negalį išeiti nes nežinai kada tave priims
Antakalnio poliklinika
2018-06-25 13:07:46 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Olga 2018-06-20 15:26:47
Nuvyle ginekologe BARTASKIENE. Pirma karta atejus, bendravo nemandagiai, reiske nepasitenkinima. Antra karta atejus, pasake, jog tyrimai nieko neparode, todel vaistu skirti negali.
Bet palaukite: kaip negali? Padare tik CRB ir del pienliges. Juk problema neisnyko, as negaliu su ja tiesiog iseiti! Kodel daktare nesiulo papildomu tyrimu? (Ureaplasma, mykoplasma, chlamydia ir pan)..Kodel man apie tai prabilus, sako esa tai labai brangu?
Neturetu kompetetingas gydytojas sakyti, jog negali skirti gydymo, neistyres visiskai. Jis turi pats informuoti pacienta apie papildomus mokamus tyrimus, o ne as turiu tai siulyti.
Jau nebesneku apie gydytojos nesitvardyma, kalbejimo tona... Turi privatu kabineta, matyt, kai nenesi vokelio, tai ir nori tokius pacientus siust toliau...
Laba diena, Olga,

Išsiaiškinus situaciją buvo nustatyta, kad surinkus anamnezę, nusiskundimus, atlikus apžiūrą buvo paskirti reikiami tyrimai. Kokius tyrimus reikia atlikti nusprendžia gydantis gydytojas savo kompetencijos ribose. Poliklinikoje atliekami ir mokami tyrimai, jei juos atlikti pageidauja pats pacientas, todėl siūlome kreiptis dėl jų atlikimo.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Antakalnio poliklinika
2018-06-21 16:00:14 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Diana 2018-05-30 16:37:39
Sveiki, man lūžo kulkšnis, nutrūko raisčiai. Lazdynuose uždėjus gipsą buvo liepta būtinai po 10 dienų pasirodyti pas traumatologą. Bet čia poliklinikoje mane priims tik po pusantro mėnesio! Nemokamas gydymas tik iliuzija? Esu Nacionalinio dramos teatro aktorė, šokau Flamenko, bet po tokio gydimo kas bus?
Laba diena,

Dėkojame, kad rašote ir siūlome spręsti problemą iš esmės kreipiantis į Antakalnio poliklinikos registratūrą telefonu. Išsiaiškinus situaciją tikiu, kad sprendimas bus rastas.
Gražios dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Nuvyle ginekologe BARTASKIENE. Pirma karta atejus, bendravo nemandagiai, reiske nepasitenkinima. Antra karta atejus, pasake, jog tyrimai nieko neparode, todel vaistu skirti negali.
Bet palaukite: kaip negali? Padare tik CRB ir del pienliges. Juk problema neisnyko, as negaliu su ja tiesiog iseiti! Kodel daktare nesiulo papildomu tyrimu? (Ureaplasma, mykoplasma, chlamydia ir pan)..Kodel man apie tai prabilus, sako esa tai labai brangu?
Neturetu kompetetingas gydytojas sakyti, jog negali skirti gydymo, neistyres visiskai. Jis turi pats informuoti pacienta apie papildomus mokamus tyrimus, o ne as turiu tai siulyti.
Jau nebesneku apie gydytojos nesitvardyma, kalbejimo tona... Turi privatu kabineta, matyt, kai nenesi vokelio, tai ir nori tokius pacientus siust toliau...
Atsakyti
Sveiki, man lūžo kulkšnis, nutrūko raisčiai. Lazdynuose uždėjus gipsą buvo liepta būtinai po 10 dienų pasirodyti pas traumatologą. Bet čia poliklinikoje mane priims tik po pusantro mėnesio! Nemokamas gydymas tik iliuzija? Esu Nacionalinio dramos teatro aktorė, šokau Flamenko, bet po tokio gydimo kas bus?
Antakalnio poliklinika
2018-05-11 10:16:42 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Viktorija 2018-05-10 17:24:41
Noreciau garsiai pasipiktinti Antakalnio pol. gyd. ortopedo-traumatologo Romualdo Grigaliuno paslaugomis. Vizitui buvau priimta valanda veliau nuo uzrasyto laiko, kol sulaukiau israso su atsakymu, praejo dar beveik dvi valandos. Ar tai normalu? Nemanau. Pacientas negali veluoti pas gydytoja, turi pranesti, jei negales atvykti ir pan. Kodel gydytojas savo ruoztu negali elgtis taip pat? Kodel paciento laikas nera gerbiamas? Pusvalandi galeciau palaukti, maza kas atsitiko, bet praleistos beveik 3 valandos klinikoje vienam vizitui kelia dideli pasipiktinima. Primena eiles prie duonos ar desru sovietmeciu, geda del tokio punktualumo 21-ame amziuje. Visiskai nerekomenduoju ir pati daugiau nesikreipsiu. Standartiniu pasiaiskinimu copy-paste is poliklinikos nereikia, rasau tik del to, kad butu informuoti kiti.
Laba diena, Viktorija,

Labai apgailestaujame dėl šio vizito. Situaciją aiškinamės ir tikiu, kad ateityje nekils panašių nesklandumų.
Geros Jums dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Antakalnio poliklinika
2018-05-11 10:13:26 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Elena 2018-04-20 12:07:33
Sveiki, esu 15 sav.nescia, lankausi privaciai pas ginekologe--akusere, man daro tik echoskopa ir apziura tirimu nedaro.Atejau i poliklinika pas ginekologeBartaskiene ir buvau nepriimta, pasake nepriims nes lankausi privaciai, buvo man padakyti eikit ten ir darykites tyrimus.Labai nemandagei kalbejo ir sesute.Argi as neturiu teises pasinauduoti nesciosios privalomais nemokamais tyrimais?Cia yra mano asmenine nuomone ir teise, kur man eiti apziurai, o tyrimai yra privalomi nesciosios nemokamai.Labai nesazininga kad dirba tokie zmones.As kreipsiuosiu toliau.Aciu.
Laba diena,

Dėkojame už pastabas, jos įgalina mus tobulėti.
Gražios dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Antakalnio poliklinika
2018-05-11 10:08:31 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Inga 2018-04-19 14:00:26
Laba diena,
Esu pakraupus nuo registratorių darbo. Į polikliniką vaikštau tikrai ne iš neturėjimo ką veikti, o tik iš būtinybės. Kankino siaubingas kaklo ir galvos skausmas, nuo ko dar ir kraujospūdis pakilo. Registratūroje paprašiau papildomo talonėlio pas šeimos gydytoją. Registratorė paklausė kame problema ir kodėl aš čia prašau papildomo. Aš jai labai gražiai paaiškinau, kad atvykau dėl nepakeliamo skausmo ir pakilusio kraujospūdžio. Registratorės atsakymas, švelniai tariant, užmušė: "Tai jei tik spaudimas pakilęs, išgerkite Kaptoprilio ir viskas". Maždaug nėra čia ko gydytoją trukdyti. Mano smegenų vingiai dar neišsitiesinę, kad klausyčiausi registratorių "patarimų". Išsireikalavau priėmimo pas gydytoją. Buvo diagnozuotas kaklo nervo uždegimas ir paskirtas injekcijų kursas 5 dienas!!! Dabar Jums pora klausimų: 1. Kuo man būtų pasibaigęs toks "patarimas"? 2. Nuo kada registratorės skiria gydymą?
Gal praveskite joms kokius mokymus ar seminarą suorganizuokit, nes taip negalima, juk gali atsirasti toks žmogus, kuris paklausys panašių "patarimų"..
Laba diena,

Dėkojame už pastabas į jas bus atsižvelgta.
Geros dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos soecialistė
Atsakyti
Noreciau garsiai pasipiktinti Antakalnio pol. gyd. ortopedo-traumatologo Romualdo Grigaliuno paslaugomis. Vizitui buvau priimta valanda veliau nuo uzrasyto laiko, kol sulaukiau israso su atsakymu, praejo dar beveik dvi valandos. Ar tai normalu? Nemanau. Pacientas negali veluoti pas gydytoja, turi pranesti, jei negales atvykti ir pan. Kodel gydytojas savo ruoztu negali elgtis taip pat? Kodel paciento laikas nera gerbiamas? Pusvalandi galeciau palaukti, maza kas atsitiko, bet praleistos beveik 3 valandos klinikoje vienam vizitui kelia dideli pasipiktinima. Primena eiles prie duonos ar desru sovietmeciu, geda del tokio punktualumo 21-ame amziuje. Visiskai nerekomenduoju ir pati daugiau nesikreipsiu. Standartiniu pasiaiskinimu copy-paste is poliklinikos nereikia, rasau tik del to, kad butu informuoti kiti.
Atsakyti
Sveiki, esu 15 sav.nescia, lankausi privaciai pas ginekologe--akusere, man daro tik echoskopa ir apziura tirimu nedaro.Atejau i poliklinika pas ginekologeBartaskiene ir buvau nepriimta, pasake nepriims nes lankausi privaciai, buvo man padakyti eikit ten ir darykites tyrimus.Labai nemandagei kalbejo ir sesute.Argi as neturiu teises pasinauduoti nesciosios privalomais nemokamais tyrimais?Cia yra mano asmenine nuomone ir teise, kur man eiti apziurai, o tyrimai yra privalomi nesciosios nemokamai.Labai nesazininga kad dirba tokie zmones.As kreipsiuosiu toliau.Aciu.
Atsakyti
Laba diena,
Esu pakraupus nuo registratorių darbo. Į polikliniką vaikštau tikrai ne iš neturėjimo ką veikti, o tik iš būtinybės. Kankino siaubingas kaklo ir galvos skausmas, nuo ko dar ir kraujospūdis pakilo. Registratūroje paprašiau papildomo talonėlio pas šeimos gydytoją. Registratorė paklausė kame problema ir kodėl aš čia prašau papildomo. Aš jai labai gražiai paaiškinau, kad atvykau dėl nepakeliamo skausmo ir pakilusio kraujospūdžio. Registratorės atsakymas, švelniai tariant, užmušė: "Tai jei tik spaudimas pakilęs, išgerkite Kaptoprilio ir viskas". Maždaug nėra čia ko gydytoją trukdyti. Mano smegenų vingiai dar neišsitiesinę, kad klausyčiausi registratorių "patarimų". Išsireikalavau priėmimo pas gydytoją. Buvo diagnozuotas kaklo nervo uždegimas ir paskirtas injekcijų kursas 5 dienas!!! Dabar Jums pora klausimų: 1. Kuo man būtų pasibaigęs toks "patarimas"? 2. Nuo kada registratorės skiria gydymą?
Gal praveskite joms kokius mokymus ar seminarą suorganizuokit, nes taip negalima, juk gali atsirasti toks žmogus, kuris paklausys panašių "patarimų"..
Antakalnio poliklinika
2018-04-19 12:27:02 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Violeta 2018-04-18 13:16:47
Labai esu nepatenkinta registravomo internetu sistema, kai esu uzregistruota vizitui negaliu sekti, gaudyti ankstesnio vizito butinai reikia atsaukt savo vizita ir tik tada naujai registruotis, ir tada gali netekt abieju vizitu tokiu gaudymu..
Laba diena,

Dėkojame už pastabas.
Internetinė registravimosi pas gydytojus sistema nėra ideali ir pagal galimybes tobulinama, todėl prašome supratimo ir kantrybės.
Gražios dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Labai esu nepatenkinta registravomo internetu sistema, kai esu uzregistruota vizitui negaliu sekti, gaudyti ankstesnio vizito butinai reikia atsaukt savo vizita ir tik tada naujai registruotis, ir tada gali netekt abieju vizitu tokiu gaudymu..
Atsakyti
Antakalnio poliklinika 2018-04-13 12:58:05
Laba diena,

Nagrinėjant skundą buvo nustatyti šie faktai apie jūsų gydymą: gydytoja nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą remiantis jūsų minėtais nusiskundimais ir tyrimų rezultatais.
Sūnui gydymas paskirtas atsižvelgiant į jo sveikatos būklę ir prieš tai atliktus veiksmus: išduotas nedarbingumo pažymėjimas, atlikta kontrolinė rentgenograma, kurią įvertino gydytojas radiologas, pacientas nukreiptas gydytojui traumatologui dėl tolimesnės gydymo taktikos. Apsilankymo pas specialistus terminai ir diagnozės buvo nustatyti teisingai. Nuėmus įtvarą ar gipsą dažniausiai skiriamas reabilitacinis gydymas funkcijoms atstatyti.
Geros dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Kitokio atsakymo ir nesitikejau :) Ir jums grazios dienos
Antakalnio poliklinika
2018-04-13 12:58:05 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Vilma 2018-04-10 17:57:03
Laba diena. Labai pasipiktinau daktare Liepaite-Markeviciene. Buciau pratylejusi, bet kai paliete mano sunu, tai jau nebesusilaikiau. Kovo pradzioje as susirgau sunkiu persalimu-nustate, kad gripas, bet deja-vaistai nuo gripo nepdejo, as vel atlingavau i poliklinika-daktare vel sako, kad gripas, bet prie to israse antibiotiku nuo slapimo pusles uzdegimo. Na, zinoma-as negeriau, nes puikiai zinojau tuos vaistus. Pabaigiau gydytis pati ir drauges daktares pagalba (labai gaila, kad ji nedirba antakalnio poliklinikoje). Tuo paciu metu mano sunui ivyko trauma-skilo alkunes kaulas. Zinoma-Lazdynuose jam sugipsavo, sutvarke ir pirmadieni kreipesi pas daktare Liepaite-Markeviciene, kad israsytu nedarbingumo lapeli. Paskui ji israse, kad po menesio ateitu......Po menesio sunus kreipesi pas traumotologa ir savo daktare Liepaite. Traumotologas uz galvos usieme, kad sitaip negalima buvo daryti, kad reikejo po dvieju savaiciu ateiti ir daktare turejo paskirti susitikima po dvieju savaiciu, o ne po menesio.... Dabar kai nueme gipsa, tai sunus neistiesia rankos ir labai bijau, kad gali taip likti visam gyvenimui, o daktare Liepaite-Markeviciene dar ir atsove, kad po dvieju ar po menesio nuimtu gipsa-tai niekas nebutu pasikeite
Laba diena,

Nagrinėjant skundą buvo nustatyti šie faktai apie jūsų gydymą: gydytoja nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą remiantis jūsų minėtais nusiskundimais ir tyrimų rezultatais.
Sūnui gydymas paskirtas atsižvelgiant į jo sveikatos būklę ir prieš tai atliktus veiksmus: išduotas nedarbingumo pažymėjimas, atlikta kontrolinė rentgenograma, kurią įvertino gydytojas radiologas, pacientas nukreiptas gydytojui traumatologui dėl tolimesnės gydymo taktikos. Apsilankymo pas specialistus terminai ir diagnozės buvo nustatyti teisingai. Nuėmus įtvarą ar gipsą dažniausiai skiriamas reabilitacinis gydymas funkcijoms atstatyti.
Geros dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Laba diena. Labai pasipiktinau daktare Liepaite-Markeviciene. Buciau pratylejusi, bet kai paliete mano sunu, tai jau nebesusilaikiau. Kovo pradzioje as susirgau sunkiu persalimu-nustate, kad gripas, bet deja-vaistai nuo gripo nepdejo, as vel atlingavau i poliklinika-daktare vel sako, kad gripas, bet prie to israse antibiotiku nuo slapimo pusles uzdegimo. Na, zinoma-as negeriau, nes puikiai zinojau tuos vaistus. Pabaigiau gydytis pati ir drauges daktares pagalba (labai gaila, kad ji nedirba antakalnio poliklinikoje). Tuo paciu metu mano sunui ivyko trauma-skilo alkunes kaulas. Zinoma-Lazdynuose jam sugipsavo, sutvarke ir pirmadieni kreipesi pas daktare Liepaite-Markeviciene, kad israsytu nedarbingumo lapeli. Paskui ji israse, kad po menesio ateitu......Po menesio sunus kreipesi pas traumotologa ir savo daktare Liepaite. Traumotologas uz galvos usieme, kad sitaip negalima buvo daryti, kad reikejo po dvieju savaiciu ateiti ir daktare turejo paskirti susitikima po dvieju savaiciu, o ne po menesio.... Dabar kai nueme gipsa, tai sunus neistiesia rankos ir labai bijau, kad gali taip likti visam gyvenimui, o daktare Liepaite-Markeviciene dar ir atsove, kad po dvieju ar po menesio nuimtu gipsa-tai niekas nebutu pasikeite
Atsakyti
Antakalnio poliklinika 2018-04-10 14:09:00
Laba diena, Daiva,

Suprantame jūsų apmaudą, tačiau minėtu laikotarpiu iš tiesų buvo padidėjęs skyriaus gydytojų sergamumas. Kadangi nepavyko susitarti dėl paslaugų atlikimo Jums priimtinu laiku vėliau, visuomet turite teisę parašyti prašymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus už paslaugas.
Geros dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Ne piniguose esme, ta jau padariau parašiau prašymą, nes atvykus pas jus nieko gero ir nepasiūle, žiūrėjo i kompiuteri ir buvo ilga tyla, ka man beliko daryti, mano darbas yra sėdimas, ir ši procedūra man svarbi, galima diskutuoti iki pamėlynavimo, bet reikia sprendimo ir žmogaus kurias tokias problemas spręstų, o ne sakytu jus galit atsiimt pinigus jei turit čeki, aš paslauga perku nes man jos tikrai reikia...nenoriu niekam gadinti nuotaikos ir gražios dienos, tat ir jums palinkėsiu, geros dienos.
Antakalnio poliklinika
2018-04-10 14:09:00 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Daiva 2018-04-09 20:29:44
Labas vakaras, buvau labai nustebinta ir likau be žado, kai nusipirkau masažus, perėjus visus gydytojus, kuriu reikėjo, kad juos išrašytu, čia buvo geguže, masažus gavau paskutine savaite geguže, paskambino pasakė kad atidėt reikia nes susirgo darbuotoja, na kam nepasitaiko, atidėjom balandžio 9.Na ka jus manot, ir vėl susirgo ar neišėjo kita darbuotoja, bet man iki Vilniaus 50km ir aš jau važiavau, ir ka atvažiavau susitart nieko gero, negalėjau gaut mokamos paslaugos, geriausia rašyt prašymą kad gražintu pinigus, nes laukt dar nežinau kiek laiko kad gaut mokama procedura, nž ar čia man nepasisekė, ar nėra ten masažuotoju.Likau nepatenkinta nes dėjau daug vilčių kad sveikatai pataisyt, bet ieškosiu kitur šios procedūros, nes daug laiko sugaišau su skaudančiu stuburu.
Aš suprantu susergam ir visko pasitaiko, bet kaškas mus pavaduoja.o čia mokama paslauga neigivendiama galima ir numirt, : (
Laba diena, Daiva,

Suprantame jūsų apmaudą, tačiau minėtu laikotarpiu iš tiesų buvo padidėjęs skyriaus gydytojų sergamumas. Kadangi nepavyko susitarti dėl paslaugų atlikimo Jums priimtinu laiku vėliau, visuomet turite teisę parašyti prašymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus už paslaugas.
Geros dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Labas vakaras, buvau labai nustebinta ir likau be žado, kai nusipirkau masažus, perėjus visus gydytojus, kuriu reikėjo, kad juos išrašytu, čia buvo geguže, masažus gavau paskutine savaite geguže, paskambino pasakė kad atidėt reikia nes susirgo darbuotoja, na kam nepasitaiko, atidėjom balandžio 9.Na ka jus manot, ir vėl susirgo ar neišėjo kita darbuotoja, bet man iki Vilniaus 50km ir aš jau važiavau, ir ka atvažiavau susitart nieko gero, negalėjau gaut mokamos paslaugos, geriausia rašyt prašymą kad gražintu pinigus, nes laukt dar nežinau kiek laiko kad gaut mokama procedura, nž ar čia man nepasisekė, ar nėra ten masažuotoju.Likau nepatenkinta nes dėjau daug vilčių kad sveikatai pataisyt, bet ieškosiu kitur šios procedūros, nes daug laiko sugaišau su skaudančiu stuburu.
Aš suprantu susergam ir visko pasitaiko, bet kaškas mus pavaduoja.o čia mokama paslauga neigivendiama galima ir numirt, : (
Antakalnio poliklinika
2018-02-07 14:48:28 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Personalas 2018-02-06 16:11:14
Vakar diena. Sėdi dvi gražuolės fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registratūroje. Išėjusi iš kabineto su procedūrų lapeliu pirmoji išsimušiau talonėlį "Mokamos paslaugos". Prie registratorių - nė vieno žmogaus, tačiau abi sulindusios į kompiuterį ir kažką daro. "Maža kas" - pagalvojau - "gal reikia suvesti kokius duomenis" ir nieko blogo negalvodama atsisėdau laukti. Po manęs atėjo dar viena mergina, taip pat išsimušė bilietėlį ir atsisėdo laukti. Pati laukiau jau 10 min - niekas nesikeičia, tik renkasi dar daugiau pacientų, norinčių užsiregistruoti į procedūras. Ateina moterytė neišsimuši bilieto ir iš karto sėda prie registratorės, kuri maloniai ją užregistruoja procedūroms. Nesupratom su laukiančiais, kas čia per tvarka, todėl jai baigus registruoti, priėjau prie registratorės ir gražiai paklausiau: "Kaip yra, kad žmonės, išsimušę talonus sėdi ir laukia, o kažkas prieina ir užsiregistruoja be eilės?" Registratorė sutriko, suprato savo klaidą ir pažadėjo, kad tuoj pakvies. Na, visi mes klystame, nieko čia baisaus. Išgirdę tokį registratorės atsakymą, pacientai pradėjo išsimušinėti po kelis skirtingus bilietėlius, kad eilę prieitų greičiau. Pagaliau abi registratorės pradėjo kviesti, bet, deja, ne mane, nors iš visos eilės bilietėlį išsimušiau pirmoji !!! Kantriai dar laukiau 20 min, stebėdama, kaip po manęs išsimušę bilietėlius žmonės sėkmingai kviečiami, o aš toliau vis laukiu, nes "Mokamų paslaugų" registratorė tesugebėjo praleisti tik vieną žmogų ir vėl užmetė kortelę, kad nedirba. Palaukiau dar 10 min ir išėjau, nes: 1. Ne mano darbas aiškinti, kaip registratorėms reikia dirbti; 2. Nežinojau, kiek dar laiko "Mokamų paslaugų" registratorė sėdės užsidėjusi kortelę, kad nedirba, o man jau reikėjo grįžti į darbą. Taigi - likau be paslaugų !!!!!
Laba diena,

Apgailestaujame dėl šio įvykio. Taip pat prašome supratimo ir kantrybės, nes jūsų minėta eilių valdymo sistema Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje įdiegta tik praeitos savaitės pabaigoje. Iškilus nesklandumams visuomet siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba vyr. slaugytoją, kurie visada jums mielai pagelbės. Gražios dienos.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Vakar diena. Sėdi dvi gražuolės fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registratūroje. Išėjusi iš kabineto su procedūrų lapeliu pirmoji išsimušiau talonėlį "Mokamos paslaugos". Prie registratorių - nė vieno žmogaus, tačiau abi sulindusios į kompiuterį ir kažką daro. "Maža kas" - pagalvojau - "gal reikia suvesti kokius duomenis" ir nieko blogo negalvodama atsisėdau laukti. Po manęs atėjo dar viena mergina, taip pat išsimušė bilietėlį ir atsisėdo laukti. Pati laukiau jau 10 min - niekas nesikeičia, tik renkasi dar daugiau pacientų, norinčių užsiregistruoti į procedūras. Ateina moterytė neišsimuši bilieto ir iš karto sėda prie registratorės, kuri maloniai ją užregistruoja procedūroms. Nesupratom su laukiančiais, kas čia per tvarka, todėl jai baigus registruoti, priėjau prie registratorės ir gražiai paklausiau: "Kaip yra, kad žmonės, išsimušę talonus sėdi ir laukia, o kažkas prieina ir užsiregistruoja be eilės?" Registratorė sutriko, suprato savo klaidą ir pažadėjo, kad tuoj pakvies. Na, visi mes klystame, nieko čia baisaus. Išgirdę tokį registratorės atsakymą, pacientai pradėjo išsimušinėti po kelis skirtingus bilietėlius, kad eilę prieitų greičiau. Pagaliau abi registratorės pradėjo kviesti, bet, deja, ne mane, nors iš visos eilės bilietėlį išsimušiau pirmoji !!! Kantriai dar laukiau 20 min, stebėdama, kaip po manęs išsimušę bilietėlius žmonės sėkmingai kviečiami, o aš toliau vis laukiu, nes "Mokamų paslaugų" registratorė tesugebėjo praleisti tik vieną žmogų ir vėl užmetė kortelę, kad nedirba. Palaukiau dar 10 min ir išėjau, nes: 1. Ne mano darbas aiškinti, kaip registratorėms reikia dirbti; 2. Nežinojau, kiek dar laiko "Mokamų paslaugų" registratorė sėdės užsidėjusi kortelę, kad nedirba, o man jau reikėjo grįžti į darbą. Taigi - likau be paslaugų !!!!!
Antakalnio poliklinika
2018-01-19 14:03:01 IP 85.206.22.247
Atsakyti
Andres 2018-01-19 13:23:42
Sveiki,
noriu viešai padėkoti gyd. Aleksiūnienei ir visam oftamologijos skyriui už gražintą regėjimą!
Manau, kad visiškai gali suprasti tik tie, kam irgi buvo atliktas katarakto operaciją.
Laba diena,

Dėkojame Jums už gerus žodžius.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė
Atsakyti
Sveiki,
noriu viešai padėkoti gyd. Aleksiūnienei ir visam oftamologijos skyriui už gražintą regėjimą!
Manau, kad visiškai gali suprasti tik tie, kam irgi buvo atliktas katarakto operaciją.
Antakalnio poliklinika
2017-12-08 09:20:13 IP 85.206.22.247
Atsakyti
patarimas personalo specialistėms 2017-12-07 12:18:03
Antakalnio poliklininkai rekomenduoju tobulinti darbuotojų atrankų organizavimą. Kai labai užimtu laikotarpiu (apie tai praneši) važiuoji iš kt. miesto galo į kažkur 10 min. darbo pokalbį, kuriame pateiks tris šabloninius klausimus, kurių esminis: "Kodėl mes turime pasirinkti jus?, - ir dar leidžia stoikiškai ramiai sau vėluoti, norisi švelniai tariant priminti, kad trims šabloniniams klausimams pateikti - visiškai užtenka telefono skambučio. Tai praktikuoja daugybė HR specialistų. Tiesa, Antakalnio poliklininkos atrinkinėtojoms tiek laiko užteko susipažinti net su kandidato charakterio savybėmis
Laba diena,

Dėkojame ir džiaugiamės, kad dalinatės savo patirtimi. Labai vertiname Jūsų pastangas gerinti mūsų įstaigos darbo kokybę. Šį grįžtamąjį ryšį būtinai įvertinsime ir apsvarstysime, kaip galima būtų patobulinti personalo atrankų procesą. Linkime pozityvių patirčių ir kuo geriausios sėkmės kitose atrankose.

Pagarbiai,
Komunikacijos specialistė

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos 02-23 17:44
Humanitarinę, politinę ir ekonominę krizę išgyvenančios Venesuelos pasienyje įtampa šeštadienį išsiveržė susidūrimais tarp sieną užvėrusių pareigūnų ir gyventojų, siekiančių į per sieną pergabenti...
Vėjo elektrinių prieaugis pernai sulėtėjo
Vėjo elektrinių prieaugis pernai sulėtėjo 02-23 14:18
Vėjo jėgainių prieaugis Europoje 2018 m. buvo mažesnis, nei prieš metus. Europos vėjo jėgainių gamintojų asociacija taip pat pasigenda ir ambicijų Vidurio ir Rytų Europoje. Su viena išimtimi –...
Jei antras restoranas – ne paskutinis
Jei antras restoranas – ne paskutinis 02-23 14:08
Maitinimo versle priaugus iki antrosios vietos atidarymo, verta iškart galvoti apie skirtingų taškų suvaldymą. Juolab kad nežinia, ar po antrojo restorano atidarymo jų dar nepadaugės.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Avon 3,21 +7,72%
Manchester United 21,20 +5,95%
Western Digital 49,49 +4,87%
Twitter 31,71 +3,09%
Coca-Cola 45,28 -1,26%
Macy's 24,06 -1,60%
Keurig Dr Pepper 27,48 -2,45%
Kraft Heinz Co 34,95 -27,46%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 15,62 +5,75%
Nafta 56,92 -0,07%
Apelsinai 0,64 -11,11%
Varis 5939,10 -2,24%
Kava 2,83 +1,07%
Vištiena 2,15 +2,87%
Anglis 98,56 -2,77%
Cukrus 0,56 0,00%