Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Antakalnio poliklinika

Atsiliepimai apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Odontologijos registatūros darbuotoją rusakalbią kultūros pamokykite..Nagla lerva sėdi malonę didelę daro.
Noriu papasokoti apie akušerė-ginekologe Aura Bartaskiene. Atėjau su 2sav nėštumų. Pateikius savo nuomonę daktare susinervino ir pateikė kad nėštumas nesivisto. Jai nebuciau pati pasiprasius dar pasitikrint pas kažką būtų nusiuntus mane valymui. Dabar nėščia 7sav ir vaisius vystosi ir viskas gerai.
Nuoširdus AČIŪ gydytojai SAULEI JUOZAITIENEI už profesionalią konsultaciją, atliktus tyrimus ir skirtą gydymą. Gerb. Gydytoja, ačiū, kad gebate būti ne tik savo srities profesionalė, bet ir nuostabus Žmogus. Savo asmeniniu pavyzdžiu ir toliau skleiskite pozityvų požiūrį į pacientus. Dėkoju konsultacijos metu šalimais dirbusiai ir dalykiškai bendravusiai slaugytojai.

prof. Vilija Grincevičienė
Dėkoju gydytojai Ilonai Aleksiūnienei už gebėjimą įsigilinti į mano problemą ir dalykišką bendravimą konsultacijos metu. Ačiū Jums už skirtą gydymą ir patarimus.

Vilija Grincevičienė
Susidūriau su nemaloniais psichikos daktarais. Jie su zmonem bendraut nemoka. Stroncikuviene. Salagubinas vedėjas. Ir skardinskaite. Labai nemalonus. Isirasysiu iš antakpol
Psichikos centro niekam nerekomenduoju. Niekas nesidomi. Tik nusprendžia žmonių gyvenimus. Jiems išvis niekas neįdomu. Biurokratija.
Nenormali tvarka poliklinikoje dėl sergančių vaikų priėmimo, atsiradusi dėl Covid 19. Sergančių vaikų paprasčiausiai nepriima, iš pradžių lauki skambučio dėl nuotolinės konsultacijos, paskui dar lauki kol tave užrašys į karščiuojančių kliniką. O visas 9 a vaikų skyrius skirtas priimti tik sveikus vaikus.
Diana Nenartovičiūtė
2022-02-07 11:47:14 IP 2e7r4222
Esu be galo patenkinta registratūros darbuotojų kompetetingumu. Noriu nuoširdžiai padėkoti už profesionalią pagalbą ir nuoširdų bendravimą.
Gerbiamoji Irina Jeršova!
Nuoširdus Ačiū Jums už Jūsų gerą širdį!
Sveikatos Jums ir laimės!
Pas ginekoogę R.Giliasevičienę laukiau du mėnesius, šiandien atvykus paskirtu laiku paaiškėjo, kad gyd serga. Nesuprantu, kodėl nebuvau informuota ir nepaskirtas kitas laikas. Kas čia per tvarka?
ALDONA VYŠNIAUSKIENĖ
2022-01-25 14:11:04 IP 28m80fc8
Aš labai noriu nuoširžiai padėkoti, tiesiog esu labai laiminga, kad tenka susidurti su tokiais empatiškais, nuostabiais gydytojais ir registratūros darbuotojais, visada pagarbūs, noriai padeda išklauso ????man niekada niekur ilgai neteko laukti.pacios nustebimui greit sulaukiu visada pagalbos, dėkoju šimtus kartų šeimos gydytojui gerb. Kontrimui slaugytojai, širdies ligų gydytojai Saulei Juozaitienei, kuri greit sureagavo i mano sunkią būsena ir ekstra palydėjo pas kompetetinga neurologą, kuris skubiai paskyrė tomografo tyrimo labai dėkoju ir sėkmės jūsų sunkiame darbe
Neigiamas atsiliepimas priėmimo skyriui.
Ligonio nepriėmė, mat registratorė nusprendė, kad jam nebūtina skubi med. pagalba. Nors GMP iškart pasakė, kad reiks vežti į ligoninę ir pasiūlė pačiam žmogui nuvykti į gyd. įstaiga, dėl didelio darbo krūvio, būtų tekę ilgai laukti greitosios. Kur žmogiškumas? Kas būtų prisiėmęs atsakomybę už ligonio būklės pasunkėjimą, o gal net mirtį? Ačiū GMP medikams, kurie suteikė pagalbą - nuvežė ligonį į gydymo įstaigą, o priėmimo skyriaus registratorei sakau gėda.
LR įstatymai nustato kas yra skubi med. pagalba, gal priėmimo skyriaus registratorėms reikėtų pasiskaityti įstatymus?
Nuoširdžiausiai dėkoju kineziterapijos (128 kab)darbuotojams.Tai šaunūs, dėmesingi jauni žmonės.Ergoterapijos specialistei (214 kab) Vaivai Matiukienei. Masažistei Danutei Barzdėnienei (221kab)už profesionalų masažą.Ir dar daug kam....
Sėkmės Jiems..
Esu labai pikta, nes registravausi kelis kartus antigenu testui ir tuos kartus prasiau, jog uzregistruotu mane i prieki dienomis-kuriomis paprasysiu. Man teige jog tokios galimybes nera. O siandien skambinau registruotis gruodzio 28dienai ir pasake jog vietu nera, nei i pacia poliklinika, nei i punkta, tikrai labai nuvyle, registratura teige, jog reikejo registruotis i prieki, kaip ir kiti zmones registruojasi tam tikroms datoms!!! Labai supykau, kodel visi tokie nesusitare, o kiekvienas sako skirtingai, vienas sako jog negalima, o kitas maralizuoja kodel neuzsirasete i prieki! Susitvarkykit savo sistema????
Evelina 2021-11-29 23:00:44
Esu labai pikta ir nusivylusi Alergojogijos centru. Usiregistravome pas Alergologa pralaukėme eilėje pusantro mėnesio nuvykome vizitui ir mums pareiškė tai ką jūs čia veikiate, ką niekas nepranešė, kad daktarė serga. Žinoma, kad ne. Isitraukė lapeli iš papkės su mano numeriu pasitikslino ar tas numeris žinoma buvo teisingas.
Hm tai kaip čia negali būt sako. Pamaigė kompa net nzn ko ieškojo, gal irodimų bandė ieškot kad ale kažkas susisiekė su manim, nors ne. O po to kartojo kad neturi darbinio tel, kad patikrintu ar man rašė ar skambino.
Jūs sakau juokaujate gal, mes esam iš kito miesto iki jūsų važiuoti 120km tai užtrunka (1, 5val į vieną pusę) sniegas, pūga, o dar vaikutis 9 mėn. Ir vos ne aš pati sugalvojau atvažiuoti.
Aš suprantu, gali ivykti klaida dar kažkas, sakau tai tiek kelio važiavome gal betkas gali priimti. Registratūros darbuotoja nuėjo pas daktarę ji pareiškė kad nedirba su mažais vaikais niekas nepriims ir niekuo negalim padėt. Nei atsiprašom, nieko neišgirdau... labai likome pikti su vyru, čia ne šiaip važiuoji pasivažinėt mašinoj su 9mėn vaikučiu.
Tai taip išeina, kad daktarė viena ir niekas jos nepakeičia, o ka mums daryti vėl prašyti savo daktrės siuntimo vel skambint registruotis vel laukt eilėje tai ir pusę metų taip praeis, typo jūsų problemos patys ir spreskit jas. Nei paskyrė kitos datos nieko nieko neišgirdome iš personalo. O ka vaikui valgyti toliau, turbūt nieko...
Antakalnio poliklinikoje nėra gydytojų alergologų.
labai blogas aptarnavimas prisiskambinti i registartūra neimanoma, o atvykus kad suteiktu pagalba
(visa diena vėmus ir viduriavus, jėgu neturint eiti) išsiunčia namo ir priregistruoja nuotoliniui konsultuotis
baisus gydymo istaigos darbas požiuris i ligonius
Labai nemalonus aptarnavimas B korpuse. Nesvarbu kiek esi pavargęs, turėtum maloniai nendrauti su pacientais.
Laba diena.
Antakalnio poliklinika man labai patinka. Gyvenu dabar toliau nuo jos, bet į kità keisti nenoriu, nes čia gaunu visada pagalbos! Man labai patinka užsiemimai su kūdikiu. Man patinka, kad prisiskambinus į registratūra merginos visada padės…ačiū nuostabiai daktarei Dovilei Smetonienei prižiurėjusiai mano neštumà…ir mūsú geros šeimos daktarės Aleksandros Liepaitės dėmesys ir rūpestis mano mažajai dukrytei ir man. Ačiū mūsù sesutei Olgai ir aciū kitiems daktarams su kuriais irgi teko susipažinti! Palinkėsiu tik judėt pirmyn! Mylėkit savo daktarus ir rupinkitės jais, nupirkite daugiau aparatūros nėštukių pilvams ir toliau mus gydikite ! :)
Ačiū gydytojai Aurelijai Navickaitei už suteiktą kvalifikuotą medicininę pagalbą, dėmesingumą, rūpestį. Drąsiai galiu sakyti, kad Gydytoja neabejingą kitų sunkumams ir negalavimams bei yra mylintį savo darbą
Nuoširdžiai dėkoju Jums,
pagarbiai, Teresa
Esu labai nepatenkinta siu metu medicina. Buvau uzsirasius gliukozes toleravimo tyrimui, puse metu laukiau, nes pasake nera vietu priemam tik po 2 zmones!!! As neseniai atvykau i ta tyrima, pilna zmoniu kraujo tyrimams laukia, mes su viena moterim dviese gliukozei buvom, slaugytoja dave isgerti gliukozes milteliu ir issiunte mus i 8 auksta, nes pasake, kad cia laukti per daug zmoniu, tai kodel tik po 2 zmones priima, jaigu pasiuncia nezinia kur, net neziuri kaip mums, nes nuo gliukozes buna kaikuriems bloga!!! Kas cia darosi, nesuprant!
Aš, pacientė Irina Podrez, noriu išreikšti padėka gydytojai-traumatologei I.Karpavičienei ir med.seselei A.Kulienei už jų darbą- gydymą, dėmesį ir palaikymą, mokėjimą pozityviai nuteikti pacientą, suteikti viltį pasveikti. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų pagalbą, dėmesį, užuojautą ir supratingumą. Pacientė Irina Podrez.
Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai Mildai Remenytei ir seselei už rūpestį, dėmesį ir nuoširdžiai atliekama darbą.
Linkiu sėkmės darbuose ir asmeniniame gyvenimę.
Pasibjaurėtinas aptarnavimas. Viena karta atėjau su ištinusia ranka ir petyje, bei rieše skausmu, tai gydytoja pasakė jog viskas gerai... negano to velavo 30min. O antra karta budintys gyditojas, pas kuri buvau uzsirasiusi ir atvykau laiku, manes nekviete, o kai paklausiau, tap pasake jog tai mano problemos.
Po apyvarpės operacijos nuėjau pas šeimos gydytoją Nesterenko paprašyti siuntimo pas urologą patikrai. Paprašiau pasižiūrėti ar viskas gerai, nes vienoje vietoje siūlės anksčiau nukrito, bet kaip ir sugijo, tačiau nežinau ar gerai. Nesterenko atmestinai pareiškė, kad nebus siuntimo, nes jei jau sugijo, vadinasi viskas gerai. Po įkalbinėjimų, kad reikia, vis dėl to išrašė. Tačiau dar pareiškus, kad turi problemą ir dėl bronchito sakė neklausys - pacientams turi laiko 5min ir viskas (nors vien dėl šios situacijos bendravome 15min). Žmonės, jei ruošiatė eiti, žinokite, kad teks pakovoti už savo sveikatos legitimumą ir turėsite 5min ką nors pasakyti. Apskritai ši poliklinika turėtų pagalvoti apie savo darbuotojus ar jie yra verti dirbti čia.
Skundas ir nepatenkinimas, gydytoja Jonaitė nemoka kalbėtis gražiai telefonu, visiška nemalonybė.
Agnė Makovskienė
2021-08-20 14:39:25 IP 2ju3l7k9
Skundas antakalnio poliklinikos sekretorėms. Senjorė - mano močiutė prašo pas kardiologą siuntimo, nes jai sunku su širdimi. Jos prašo atvykti, nes sako, kad telefonu siuntimo nusiusti daktarei neimanoma, nors prieš kelias dienas, pavyko tai padaryti. Mano močiutė sunkiai vaikšto, beveik nemato, kaip ji galėtų atvykti? Su daktare Lasevič neleidžia nei susiskambinti nei su ja sujungti konsultacijai. Pasibjaurėjusi antakanio poliklinikos tvarka.
Nejaučiau kaires rankos, registratūroje man atsisakė suteikti pirmos pagalbos, užrašė pas gydytoją po dviejų savaičių, norėjau parašyti skundą, pasiuntė mane toliau, jei rankai bus kas rimto aš taip nepaliksiu, kur žiūri valdžia kas vyksta poliklinikoje su žmonėmis visiškai nesiskaito
Savaite atgal gulėjau ligoninėj su inkstu uždegimu. Paskambinau į registratūra dėl skausmo, ir paprašiau kad gydytoja man paskambintų nes man reikėjo vaistų kurios išrašė gydytojas ligoninėj. Paminejau, kad esu darbe ir negaliu atvykti, mane labai nemaloniai konsultavo, pagalbos nesuteikė ir galų gale nebaigė pokalbio numetė ragelį. Ar tai normalu? Aš skambinu su skausmais ir man reikalinga pagalba, o man numeta ragelį pasake fraze pagalvokite dar.
Vilija Grincevičienė
2021-08-06 14:57:54 IP 2e7r3q7v
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai ILONAI ALEKSIŪNIENEI už profesionalumą ir deramą komunikaciją konsultuojant ir atliekant operaciją. AČIŪ Oftalmologijos skyriaus vedėjai gydytojai Eglei Šumskienei už konsultaciją po operacijos ir profesionalius atsakymus į man aktualius klausimus. Širdingai dėkoju minimų gydytojų komandoje dirbančioms slaugytojoms: jūsų geranoriški žvilgsniai ir profesionali pagalba suteikė stiprybės. Ačiū poliklinikos direktoriui už gebėjimą pritraukti į kolektyvą kompetetingus specialistus.

profesorė Vilija Grincevičienė
Šiandien lankiausi pas odontologą Gediminą Sabelką, bet nepaisant pirmo karto, kai protinį dantį išrovė išties greitai, vaistai buvo suleisti tinkamai, visgi antras susitikimas dėl antrojo protinio danties šalinimo buvo tragiškas. Įžengus ir pavėlavus dėl automobilių spūsčių (kadangi susitikimo laikas buvo numatytas 17:30) 10 min bei odontologo atsiprašius keletą kartų dėl vėlavimo, jis ne tik turėjo priekaištų, bet ir pasakė, kad rovimo neatliks. O asistentė (pagyvenęs žmogus) paprašiusi atsisėsti ne tik, kad, , tujino", bet ir kėlė balsą bei darė spaudimą pasirašyti popierius. Atsižvelgdamas į tai pasakiau tik tiek, kad asistentė yra nemandagi ir tuomet dėl patiriamo spaudimo išėjau. Be to, pridursiu ir tai, kad kai asistentė paklausė, kurį dantį rausim (kadangi man iš 2 protinių dantų tik 1 sugedęs yra, bet jo neskauda) tai atsakiau, kad nežinau (buvo daryta nuotrauka ir joje gali pamatyti). Sabelka tai žinojo, bet tyčia norėjo paskirti dar vieną fotografiją, kad gaiščiau laiką ir vėl mėnesį tektų laukti. Išvada tokia, kad pas tokį nekultūringą žmogų nederėtų eiti. Gediminai, jei skaitote darykite išvadas, nes to jums tikrai reikėtų.
Labai noriu pagirti fizioterapijos (128 kab.) darbuotojus. Cia dirba jauni, atidus, paslaugus zmones. Saunuoliai jus ir didziulis ACIU jums.
Nuoširdus AČIŪ gydytojai oftalmologei Eglei Šumskienei už atliktą kataraktos operaciją.AČIŪ, Daktare, už Jūsų nuširdumą,
už Jūsų šiltą bendravimą vizito metu ir suteiktą dėmesį.Sėkmės Jums, Daktare, visame kame.
Jasionienė
As tikrai nezinau, kam reikalingi telefonai sioje poliklinikoje. Prisiskambinti lengviau prezidentui nei i poliklinika.
Ateini su skausmais, iseini su siuntimu pas specialista po 2 men, priimineja budintis gydytojas nors tuo metu dirba seimos gydytoj a, zmoniu tik pora sedi
Apsilankiau pas gastroenterologą gyd. V.Kontenį kovo 23 d. nusiuntė kraujo tyrimui dėl helicobacter. Tyrimas padarytas kovo 23 d. o gydytojas paskambino balandžio 28 d. prieš 17 val. pareiškė, kad helicobacter teigiamas. Savijauta tragiška, jėgų neturėjimas, silpnumas ir t.t. Norėjosi kuo greičiau pasiskiepyti dėl Covid-19, nes tiesiog buvau nežinioje dėl savo savijautos. Užsiregistravau pakartotinai pas gyd. V.Kontenį po antibijotikų ir omeprazole kurso birželio 16 d. gyd. V.Kontenio aprėkta, ko klausiau, atsakymo nepateikė, tiesiog tyčiojosi, net nesiklausė (gydytojui buvo neįdomu). Paklausiau, dėl tyrimo po mėnesio ir savaitės? Gydytojas V.Kontenis atsakė, kad eilės šiam tyrimui, nesupratau kokios? Pasakiau, kad atsinešiau tyrimą. Gyd. V.Kontenio atsakymas jokių tyrimų nereikia ir nedarys. Gyd. V.Kontenio gydymas ir vėl 3 mėnesius omeprazole, nors prieš tai daugiau kaip pusę metų vartojau omeprazole, ir pasakymas, kad galiu gydytis pas savo šeimos gydytoją. Nesupratau, kam poliklinikoje reikalingas gastroenterologas?
Tragedija. Nežinau ar gali būti blogiau tiek metų.Ir viskas blogyn. Zmones apeikite sia poliklinika. Per tiek gydytoju sioje istaigoje praėjus, Vienintele gera gydytoja buvo ginekologe Marina Nenarokova.. a.a. visa kita tragedija, nesulauksi pagalbos, arba atėjus su skaudancia nugara, kai zmogus pajudėti negali, sulauksi patarimo EITI sportuoti, kai skauda, apgailėtina.
Arba pasiūlymai dar, laukti kol baigsis poliklinikos darbo valandos ir vaziuoti I ligonine, kad ligonine priimtu, turi nedirbti poliklinika. Zmogus turi gydytis pats ir pagal save.:)
Košmariška sistema!!! Laukiau mėnesį pas ginekologą, o kai atėjau, laukiau 2 valandas!!!! Užėjau paklausti kodėl manęs nepriima ir man pranešė, kad vizitas ATŠAUKTAS!!! Nebuvau nei atšaukus, nei ką, o man nieko ir nepranešė!!! Pavėlavau į darbą dėl visko!!! Lai geriau galvoja apie žmones ir rūpinasi atsakingai, o ne tyčiojasi iš žmonių!!
labai dekinga skiepu gyd Alinai 913 k. labai kruopsti, demesinga, mandagi, maloniai atsake i rupimus klausimus, procedura atliko neskausimngai ☺️????????????
ALBERTAVIČIENĖ VIOLETA - neverta ginekologės vardo. Nustačiusi diagnozę ir per echoskopiją "atradusi kažką blogo" prigąsdino savo išvadomis, o jos patarimas - gyvenk ir stebėk, kas bus. Nei paaiškinimo, nei gydymo nesulaukiau, paprašiusi siuntimo pas privatų ginekologą buvau išjuokta, mat "jei nori antros nuomonės - pati ir mokėkis". Susimokėjau ir nuėjau pas privatų ginekologą, kuris viską išsamiai paaiškino, jog nieko, ką ponia Violeta matė, jis nemato, jokių diagnozių nėra ir kad būčiau rami. Pasirodė labai nekompetetinga darbuotoja, kuri ne tik kad mato nebūtus dalykus, bet dar ir pasišaipyt sugeba iš paciento, kuris išsigandęs jos paistalais.
Padėka šeimos gyd. Emilijai Petrauskienėi, labai profesionali, maloni, nuostabi specialistė.Labai nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu savo pacientu. Tikrai džiugu, kad dar yra tokių gydytojų.
Regina Gražina Grigienė
2021-05-07 08:00:38 IP 28p8crhg
Padėka šeimos gydytojai Rimai Ročkienei, įsiklausanti, puikios kompetencijos gydytoja, nuoširdus ačiū.
Rūpestinga ir atidi šios poliklinikos dermatologė Montvilienė, tikra profesionalė.
Pasiskiepijau čia nuo Covid-19, viskas sklandžiai ir tvarkingai.
Daiva Šileikienė
2021-05-04 16:31:21 IP 28m9062l
Gegužės 4 dariausi mokamą covid tyrimą. Kažkokia sadistė iki sinusų sugrūdo savo pagaliuką. Ir dar pažadėjo, kad sužeis, jei šokinėsiu. Eikit į Grybo g.ar Anteją Ir pasidarykit. Niekada daugiau kojos nekelsiu į šitą polikliniką.
Sveiki, sakyčiau poliklinika praranda palankaus vaikui įvaizdį, jau ir vaikai niekam nerūpi.
šiandien su mažu vaikeliu turėjome skiepytis, pasirodo sesele užrašė vizitą pas gydytoją ir nuėjimą į skiepų kab valandos tarpu. Paspaudę bilietą buvome vieni koridoriuje, o mergina daranti skiepus iš 914 kab tiesiog su šaltu veidu išėjo, nors matė kad jau laukėme. Bet jai buvo nesvarbu kad vaikas mažas, jai svarbu tik kad laikas mums buvo po jos pietų pertraukos (iš anksto nežinojome skiepų laiko)
Manau maži kūdikiai bei vaikai nors iki 3 metuku neturėtų laukti valandos iki skiepų.
Laukimo poliklinikoje pasiekme iki 39 temperatūra bei nevalgūs ir veikiantis veikas, ko iki šios dienos nebuvo. Linkiu poliklinikai būti palankiai vaikui ir jei sistema neleidzia išmušti ankstesnio laiko išlikti zmogui ir 3 min skirti mažam kūdikiui paskiepyti o paskui eiti valgyti. Nors šiai merginai nepatarčiau nes matosi didelis virsvoris
Šiandien lankiausi Antakalnio poliklinikoje ir buvau nemaloniai nustebinta, nes atėjus ryte 7 val. pirmame aukšte rankų dezinfekavimo indeliai buvo tušti. Atėjus prie lifto, nors užrašas nurodo, jog liftu gali važiuoti tik 1 žmogus, buvo spūstis, pačiame lifte teko važiuoti grūstyje. Jaučiausi labai nejaukiai ir su baime. Nustebino ir Darbo centro tvarka. Registruojantis telefonu į mano klausimą ką aš turėčiau padaryti iki vizito gauti pažymą darbui, man paaiškino, kad nereikia nieko. Dėl viso pikto išsiėmiau pažymą, kad neturiu ir neturėjau jokių nepriklausomybių. Įėjus į kabinetą iš manęs pareikalavo EKG (ką tik buvau atlikusi šį tyrimą profilaktiškai).. Patikrino regėjimą, klausą ir tada pareiškė, kad turiu gauti psichiatro parašą. Pasirodo šis specialistas dirba visiškai kitame korpuse, o tai reiškia, kad vėl turiu vaikščioti po visą polikliniką, kontaktuoti su būriu žmonių ir rizikuoti savo sveikata, grįžti atgal į antrą aukštą. Niekada gyvenime nesilankiau pas šį specialistą, pastoviai lankausi šioje poliklinikoje pas šeimos gydytoją. Nejaugi nėra galimybės tokius duomenis rasti poliklinikos bazėje? Kodėl iki pirmo vizito į Darbo centrą registruojant nepasakoma, kad reikia turėti EKG; psichiatro išvadą; regėjimo ir klausos patikrą (beje rega ir klausa labiau buvo imitacija, nei patikra).. Man reikėjo tik pažymos apie sveikatos stovį, nes ankstesnioji buvo pasibaigusi (mano darbas-advokatė). Bijojau rizikuoti savo sveikata žmonių grūstyje, tad likau be šio dokumento ir teks tokios mokamos paslaugos ieškoti privačiuose klinikose, kur manau bus ir rankų dezinfekcinio skysčio, nebus tokio žmonių susigrūdimo ir jausiuosi saugi dėl savo sveikatos.
Buvau Antakalnio pol.skiepytis nuo Covid viruso.Nueinu į man nurodytą vietą skiepytis, ten ant stalo med.indelyje jau paruošti švirkštukai su skysčiu.Seselė nedarant antikūnų testo, paima tą gulėta švirkštą ir skiepija.Švirkštas nebuvo paruoštas man matant ir parodant ampulė iš kurios buvo paimta vakcinos dozė. Kiek laiko tie švirkštai gulejo ant stalo neaišku ir jų turis irgi neaiškus.Po to paduoda man skiepo kortelę kur turėtu buti nurodytas sėrijos nr. bet sėrijos nenurodo nes net nebuvo ampulės. Tiesiog kraupu.As suprantu kad tai yra ne seselės klaida, o pol-kos vadovybės nurodymas! O i esveikata parašo ką patys nori. Ir dar stebisi kad žmonės skiepytis nenori, tai aišku nenori ir nenores kai tokie neaiškus dalykai vyksta!
Labai nusivyliau šeimos gydytoja S.B., visada priėmimo laikas veluoja nui 15 iki 45min. O paskutinis apsilankymas išvis pribloškė, buvo paskirtas rengenas ir jo aprašymas turėjo būti pakomentuotas ir skirtas gydymas. Bet su manim nieks nesusieke, kol pati nesiėmiau iniciatyvos. Tada paskambino sesutė kuri bando kažka komentuoti, nors neturi tam kompetencijos ir pradeda klaust gydytojos ką daryti pacientui...o gydytoja taip ir nesiteikė pakomentuot rentgeno nuotraukos. Baisu, susidaro įspudys, kad gydikis pats.
Skiepijausi nuo Covid 19 Antakalnio poliklinikoje. Norėčiau pasidžiaugti ir padėkoti, kaip puikiai organizuotas darbas vakcinuojant pagyvenusius žmones. Puikia dirbanti komanda sutinka pacientus, supažindina su dokumentais ir tvarka ir prižiūri po injekcijos. Nėra bereikalingų eilių, yra tikrai mandagus ir kvalifikuotas aptarnavimas. Ačiū už puikiai atliktą darbą.
Būna dienų, kai susirgus artimam žmogui, prasmės netenka visos kasdienybės akimirkos, rodos, viskas tik slysta žemyn. Tačiau staiga sutinki žmogų, gydytoją, angelą sargą ir žiūrėdama į gilias jo akis, patiki kiekvienu jo žodžiu. Kalbu apie šiandien Lietuvoje dirbančius gydytojus-patriotus, kurių kiekviena diena yra kova už kiekvieną iš mūsų... Iš visos širdies noriu padėkoti angiochirurgui Raimundui Vaitkevičiui, kurio jautrumas, profesionalumas ir auksinės rankos daro stebuklus. Na, žinoma, kuo didžiausią AČIŪ sakome ir itin draugiškam ir darbščiam skyriaus personalui. Nežinau, kiek yra pasaulio stebuklų, bet tikrai žinau, kad prie vieno iš jų šiandien reikia priskirti gydytojus. Ačiū jums iš visos širdies, ši ligoninė turi kuo didžiuotis.
Neringa Sondarienė
Nuoširdžiausiai dėkoju šeimos gydytojai Mildai Barzdaitei. Išsami, įsiklausanti, nestokojanti kompetencijos gydytoja.Sėkmės jai ! Pagarbiai Vida

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi?
Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi? 05-17 00:25
Tarptautinės bendruomenės įvestų sankcijų gausa privertė į sankcijų temą atkreipti dėmesį ne tik verslo atstovus, tačiau ir įstatymų leidėjus, kurie stengiasi peržvelgti esamą reguliavimą sankcijų...
Norint eksporto, reikia inovacijų
Norint eksporto, reikia inovacijų 05-17 00:22
Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB "Henris" iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. Įmonė...
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui 05-17 00:08
Dėl prasidėjusio karo Ukrainoje Europos Sąjunga (ES) pasiryžo dar labiau skatinti žaliosios energijos transformaciją. Tokiu būdu ketinama pasiekti strateginių tikslų - drastiškai sumažinti savo...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Chevron 173,01 +3,06%
AT&T 20,28 +2,22%