Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Antakalnio poliklinika

Atsiliepimai apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Buvau Antakalnio pol.skiepytis nuo Covid viruso.Nueinu į man nurodytą vietą skiepytis, ten ant stalo med.indelyje jau paruošti švirkštukai su skysčiu.Seselė nedarant antikūnų testo, paima tą gulėta švirkštą ir skiepija.Švirkštas nebuvo paruoštas man matant ir parodant ampulė iš kurios buvo paimta vakcinos dozė. Kiek laiko tie švirkštai gulejo ant stalo neaišku ir jų turis irgi neaiškus.Po to paduoda man skiepo kortelę kur turėtu buti nurodytas sėrijos nr. bet sėrijos nenurodo nes net nebuvo ampulės. Tiesiog kraupu.As suprantu kad tai yra ne seselės klaida, o pol-kos vadovybės nurodymas! O i esveikata parašo ką patys nori. Ir dar stebisi kad žmonės skiepytis nenori, tai aišku nenori ir nenores kai tokie neaiškus dalykai vyksta!
Labai nusivyliau šeimos gydytoja S.B., visada priėmimo laikas veluoja nui 15 iki 45min. O paskutinis apsilankymas išvis pribloškė, buvo paskirtas rengenas ir jo aprašymas turėjo būti pakomentuotas ir skirtas gydymas. Bet su manim nieks nesusieke, kol pati nesiėmiau iniciatyvos. Tada paskambino sesutė kuri bando kažka komentuoti, nors neturi tam kompetencijos ir pradeda klaust gydytojos ką daryti pacientui...o gydytoja taip ir nesiteikė pakomentuot rentgeno nuotraukos. Baisu, susidaro įspudys, kad gydikis pats.
Skiepijausi nuo Covid 19 Antakalnio poliklinikoje. Norėčiau pasidžiaugti ir padėkoti, kaip puikiai organizuotas darbas vakcinuojant pagyvenusius žmones. Puikia dirbanti komanda sutinka pacientus, supažindina su dokumentais ir tvarka ir prižiūri po injekcijos. Nėra bereikalingų eilių, yra tikrai mandagus ir kvalifikuotas aptarnavimas. Ačiū už puikiai atliktą darbą.
Būna dienų, kai susirgus artimam žmogui, prasmės netenka visos kasdienybės akimirkos, rodos, viskas tik slysta žemyn. Tačiau staiga sutinki žmogų, gydytoją, angelą sargą ir žiūrėdama į gilias jo akis, patiki kiekvienu jo žodžiu. Kalbu apie šiandien Lietuvoje dirbančius gydytojus-patriotus, kurių kiekviena diena yra kova už kiekvieną iš mūsų... Iš visos širdies noriu padėkoti angiochirurgui Raimundui Vaitkevičiui, kurio jautrumas, profesionalumas ir auksinės rankos daro stebuklus. Na, žinoma, kuo didžiausią AČIŪ sakome ir itin draugiškam ir darbščiam skyriaus personalui. Nežinau, kiek yra pasaulio stebuklų, bet tikrai žinau, kad prie vieno iš jų šiandien reikia priskirti gydytojus. Ačiū jums iš visos širdies, ši ligoninė turi kuo didžiuotis.
Neringa Sondarienė
Nuoširdžiausiai dėkoju šeimos gydytojai Mildai Barzdaitei. Išsami, įsiklausanti, nestokojanti kompetencijos gydytoja.Sėkmės jai ! Pagarbiai Vida
Labai keista ir neatsakinga, kad reabilitacijoje, po procedūrų nėra dezinfekuojama kušetė. Išeina pacientas, iš karto kviečiamas kitas, nieko nedezinfekavus.Ar tai normalu ir atsakinga?
Poliklinikos administratoriai rūpinasi tik poliklinikos amžinomis statybomis (remontų). Matomai taip plauna pinigus ir gauna asmenine nauda. FNTT tikrai turėtu pasidomėti rato principu vykstančias remontais. Tik pabaigia remontuoti aukštą: pakeičia duris, perplanuoja patalpas, pakeičia baldus, nudažo sienas, pakeičia grindų danga ir nespėjus dažams išdžiūti vėl vyksta remontas. Aiškiai matoma pinigų plovimo schema kurioje dalyvauja administracijos vadovybė, rangovai, medžiagų tiekėjai.
Labas vakaras buvau uzrasyta pas gydytoją 2021.01.08 laukiau apie 2 mėnesius kol papulsiu pasiėmiau mamadieni kadangi atsilaisvino vieta, gyvenu uz Naujosios Vilniaus ir atvažiavau tam kad vaziuot atgal namuo nes pasirodo man vizito pas gydytoją nėra registratūros darbuotoją supainiojo dienas...kaip taip galma dirbti neatsakingai savo darba!!!
Nu zinott kaaaa!!!! PATYS BLOGIAUSI ATSILIEPIMAI APIE EGLE POCIENEEE!!!!!!JEI NORIT LIKT GYVI NE UZ KA PAS JA NEREKOMENDUOJU LANKYSTIS TOKS JAUSMAS KAD "GYDYTOJA, "NEZINO KA DIRBA O APIE KALBOS KULTUra Tai visai be zodziu tikiuosi antakalnio poliklinima stebi siuos atsiliepimus zmogus kreipesi su skrandzio skausmais jau 60 metu vienu zodziu pacios sergancios problemos
Artėjant didžiausioms metų šventėms sveikinu Antakalnio poliklinikos kolektyvą! Ypatingai esu dėkinga šeimos gydytojai Vaidilei Strazdienei už profesionalią konsultaciją ir tinkamą gydymą. Didelį dėmesį daktarė skyrė aiškinantis ligos priežastis, konsultavo, kaip būtų galima išvengti ligos pasikartojimų. Paskirti vaistai puikiai tiko, atgavau jėgas ir sveikatą. Vizitai pas gydytoją Vaidilę Strazdienę yra malonūs, nes daktarė visada sprendžia sveikatos problemą iš esmės, yra rami ir dėmesinga. Dėkoju ir linkiu gerų ateinančių metų!
Noriu pastebeti apie labai nemandagu elgesi psichologes Linos Kalinauskienes. Tiesiog didziule kulturos stoka bendraujant su savo kolegomis. Norejimas pamokslauti draskant akis didziulis. As sios ponios nepazinojau bet turejua susirasti internete ir esu nustenusi kad tokia specialiste kuriai aiskiai truksta issiauklejimo dirba psichologe.
Labai malonus aptarnavimas, ypač registratūroje, visada atsako į klausimus, pakoncultuoja, greit suranda registracijos laikus. Taip pat labai patogus internetinis registravimasis
Visiems patarčiau lankytis pas endokrinologę Mildą Girdžiūtę - profesionali ir nuostabi specialistė, labai šiltas žmogus. Jei visi gydytojai būtų tokie, gydytų ir jų požiūris į pacientą.

Antakalnio poliklinikoje susidūriau su labai nemalonia LOR daktare Tatjana. Kadangi esu iš kitos gydymo įstaigos, buvo užduodami nekorektiški klausimai, kaip pavyzdžiui, tai ką tavo gydymo įstaigoje nėra ornitologų? Taip pat, tai ką niekada nesi pirkusi vaistų? Jautėsi, napasitenkimas ir daktarė kuo greičiau norėjo atlikti savo darbą. Daktarė nevaldė savo balso tono ir porą kartų kalbėjo pakeltu balsu.
Šios klinikos registratorės vardas kai prisistatė Neringa, įžulumas tai negaliu apsakyt, ta prasme registratorė yra klinikos pirmasis veidas, o jos atsiliepimas ir kalbėsenos manieros yra siaubas!!! Nuleiskite balsą truputėlį, nes įsijaučiat kaip klinikos viršininkė būdama.
Prastas šeimos gydytojos seselės darbas
Kadangi norėjau pasiskiepyti nuo gripo, turėjau konsultacijai užsirašyti pas šeimos gydytoją, ką ir padariau. Atėjus laikui vykti pas gydytoją, jos seselė paskambino, kad jau vakcina pasibaigė, todėl nėra ko konsultuotis. Bet nepasakė man svarbiausio, kad pasikonsultavusi pas savo gydytoją ir nuvykusi skiepytis komerciškai kitur, aš būčiau sutaupiusi 26 eurus.
Kuo toliau tuo labiau ši poliklinika baigiu nusivilti.
Kazkur prisiskambinti tesiog neimanoma. Nei tiek pas genekologus, nei i darbo medicinos centra. Kuri isduoda sveikatos pazymas, bet iki galo nieko nesutvarko!!! (atvaziavus i regitra sistema nieko nemato, nes poliklinika nesutvarke iki galo)
Darbo kokybe karantino metu ir po jo visiskai suprastejo....
Labai bloga poliklinika. Ir aptarnavimas ir gydymas, ipač karantinu metu. Puses metu reikia laukti pas kokia nors specialista. Uždare man nedarbinguma su nugaros skausmai ir net nenorejo girdeti kad tokie skausmai. Pasake jokiu pratesimu eikit i darba. Va kaip dirba gydytojai ir dar jems moka atlyginima nuo musu mokesčiai. Labai bjauru.
Pagal mano nuomone kada visur eina epidemija pirmoji eile visi gydytojai turėtų dirbti ir nesislėpti per atstumą kaip dabar tipo dirba nuotoliniu budu.

Kelintą kartą nuvilianti gydymo įstaiga. Užsiregistruoji pas gyd. Pocienę dėl skausmo šonkaulio srity, kvėpuojant. Registracija vykdoma para prieš būsimą vizitą. (Anksčiausias laikas) Atvykus į polikliniką (anksciau išsiprašius iš darbų ir pan.) ir pralaukus prie kabineto n+k laiko pasirodo REGISTRACIJA ANULIAVOSI. Tarpšonkaulinis uždegimas? Tavo bėdos... šiandien laikų nėra, o dar ir penktadienis. Žodžiu, nėra kada sirgti. Tiksliau nėra kam rūpintis. Nerekomenduoju. Tikrai ieškosiu kitos gydymo įstaigos. Poliklinikos administracija taip pat nemandagi ir nesilailo duoto žodžio.
Gerb. Arnai, pilnai su Jumis sutinku.Kiek buvo ir yra skundu del netinkamo jos elgesio, bet, matomai, Antakalnio poliklinikai patinka toks gydytojos elgesys.Jie toleruoja tokia betvarke. Gydytoja Juozaitiene neturetu dirbti viesai.Ji didziule pletkininke, melage, irasineja tokias nesamones, kad baisu. Jos psichika yra tikrai sutrikusi. Ji daro geda Antakalnio poliklinika jau tiek metu, bet nei Direktorius, nei pavaduotojai nereaguoja i jos netinkama elgesi.Ji daro geda visai Lietuvos medicinai. Ji, man atrodo, jau pati sau nustate diagnoze. Ji butinai turi kreiptis i Verygą ir prasyti psichiatro pagalbos. Ji negali dirbti medicinoje, ji zaloja zmones, ji piktnaudziauja gydytojo pareigomis. Ji didziule rasiste, ji nekencia zmoniu kitos tautybes, ji priraso minutes begyje tokiu diagnoziu su raide F, sita sritis jai nepriklauso, bet ji ta daro. Taip pat didziule rasiste yra jauna seimos gydytoja Igne Valatkiene, kuri taip pat apgaudineja zmones, meluoja pacientui, irasineja nusiskundimus tokius, kuriu pacientas nesake. Ar toks sakinys Valatkienes padarytame med.dokumente, kad paciente kreipsis i teisma, nors paciente sito nesake, tai yra paciento nusiskundimas?Koks jos reikalas? As, mama, galejau sita pasakyti, bet ne mano dukra. Gydytoja tik siais metais birzelio 20d, gavo gydytojos licenzija, bet jau veikia lyg butu gydytoja psichiatre.Ji gilinasi el.sistemoje, kuri iki 2021m. liepos men. yra atideta ir ji neturi teises viesai skelbti to, ko nera.Cia yra zmogaus teisiu pazeidimas, kuri as prilyginsiu Strasburo teisme ne tik prie didziules tycines zalos pacientui, bet ir, galimai, nusikaltimo. Is jos taip pat turi buti atimta gydytojos licenzija.Sito dueto Valatkiene-Juozaitiene netinkamas elgesys bus paviesintas uz Lietuvos ribu.
Vakar skambinu į odontologijos skyrių užrašyti vaiką ortodonto konsultacijai, registratorė sako, kad iki gruodžio mėnesio visi laikai užimti, skambinkit kitą dieną iš ryto gal gausim laikų laisvų. Ok, skambinu šiandien iš ryto, ta pati daina, viskas užimta, skambinkit. Sakau, kada? Žmonės irgi turi darbus, negali visą dieną žaisti loto, bus tas vizitas ar ne. Sako, nežinau, po savaitės bandykit. Tai, vienu žodžiu taip ir nesupratau, ar yra tas ortodontas toje poliklinikoje, ar ne. Manau, tai užuomina, kad reikia eiti į privatų kabinetą, nes poliklinikoje iki gruodžio užimta viskas, po savitės jei bus, tai matyt kokiam gegužės mėnesiui. P.S. registratorė atsiliepianti telefonu, tikrai neturėtų dirbti šio darbo, vakar atsiliepė, pasakė laukti, girdėjosi, kad šneka su kažkuo tikrai ne darbo reikalais, šiandien man paskambinus kalbėjo lig aš pinigų noriu iš jos pasiskolinti.
Dantų skiriaus registratūros darbuotojos labai nemandagios, stovėjau eilėje buvo pakviestas mano numeriukas tik priėjau kasininkė pakvietė kita žmogų nors buvo mano eilė ir dar pakėlė dramą, kad ne priėjau, tik paklausius vardo ir pavardės pasikeitė bendravimas
Kokiu tikslu yra pastatyti nauji aparatai, kur reikia atsižymėti ir įvesti savo asmens kodą bei patvirtinti laiką ir gauti numeriuką?? Jei tu esi jau užsirašęs ir jau turi laiką! kam to reikiakia?? Jei kas atvažiuos 20 min. anksčiau ir gaus pirmesnį nr nei tas, kuris tvažiavo savo laiku (ir gaus vielesnį nr) tai ką pirmas eis tas, kas pirmiaus gaus nr? Kos tikslas to aparato jus man pasakykite?! Lėšų švaistymas ir pinigų plovimas, kitaip nepavadinsi. Vargšė senuolė neturėjo su savimo paso ir asmens kodo nežinojo mintinai- turėjo tik vargo. Ir tokia tikrai ne viena dar bus.
Sveiki, sutrikusiam sirdies ritmui privalau gerti krauja skystinancius ir kas 2 savaites tikrinti krauja, bet esu dirbanti ir galiu atvykti tik iki 9ryto, nes dirbu nuo 10 iki 22val.Bandziau uzsirasyti mokaman tytymui be sansu!!TAI PATARSITE KA DARYTI? AR LAUKTI KOL KRAUJAS PASIPILS IS GERKLES????AR KREIPTIS PAS VERYGA?
kardiologė juozaitienė net neturėtų dirbti viešai, nesiskaito su pacientais, visaip iš pat pradžių žemina ir visaip tyčiojasi, jei tai būtų vienas kartas, tai galima būtų pagalvoti kad gydytoja ne nuotaikoje tai gal dovanotina, bet kai tesiasi kaskartą pas ją apsilankius, tai jau nebejuokinga, tiesiog esu priverstas įrašinėti nuo šiol kiekvieną apsilankymą ir tai bus paviešinta, jei niekas jos nesutvarko
Norieciau pasiskustis ant seimos gyd. Mildos Barzdaites buvau atejas 06-23 diena su pecio skausmu pasunte rengena padaryti ir kojos tuo paciu. Bet jinai net nesugebejo paskambinti man ir pasakyti kame problema ir isejo atostogu, o skausma pecio iki siol jauciu prajejo jau 3 savajtes jau 4 eina. Ir tuo tarpu noriu pasakyti kaip imanoma gydytojai grynai lietuviu kalbos rasyti pazymas arba aktus su klaidom cia gi dokumentai skaitosi kaip, turi but geda. Suprantu as esu rusas ir pilnai lietuviskai nemoku rasyt bet jai privaloma rasyti teisingai ir aiskiai.
Laba diena, tai kas nutiko mano vyrui yra tikrai neatleistina, jis metų pradžioje kreipėsi prašydamas pakartotinai atlikti žarnyno kolonoskopiją, nes slapto kraujavimo testas buvo teigiamas, nes prieš pusmetį rasto polipo mėginys kažkur dingo po to puse metų jo ieškojo, tikras cirkas, ilgai laukti buvo neramu, nuolat skambinom ir prašėm nes vyras blogai jautėsi, tačiau gygytoja Milda Barzdaitė vis atkalbinėjo kad čia nieko tokio.Prieš dvi savaites vyrui pakilo temperatūra 39 kreipemės į karščiavimo klinika, galvojome kad COVID-19, ten atliko išsamų kraujo tyrimą ir liepė skubiai vyrui vykti į ligoninę, nes kraujas parodė rimtą žarnyno uždegimą.kai paskambinom Mildai Barzdaitei ji vėl vyrą atkalbinėjo nevykti į ligoninę nes kaip ji pasakė tai nieko tokio, po ilgų ikalbinėjimų pagaliau gydytoja davė siuntimą į Antakalnio ligononę.ten buvo atlikta mano vyrui žarnyno operacija, diagnozuotas žarnyno vėžys, nemanau kad tai nieko tokio, gydytoja net nepaskambino ir nepatiteiravo apie mano vyro būklę.Noriu padėkoti operaciją atlikusiam chirurgui ir karščiavimo klinikai už išgelbėtą mano vyro gyvybę o gyd.Mildai Barzdaitei uždrausti dydyti žmones.
Būtų gerai jei pasirupintumėte ir pacientais lauke, yra senjorų su ramentais, kurie laukdami vos pastovi. Pasakiau užėjus į poliklinika, man buvo atsakyta, kad neturite kėdžių... O jeigu ta moterytė, ten nukris?
Elvyra Jalnioniene
2020-01-20 17:22:08 IP 2df78jj0
Manau, kad gerumo žodžių niekada nebūna per daug...Bet neišsakyti, neištarti, jie ir lieka tik žodžiais..negyvais žodžiais.
Todėl šį kartą noriu trumpai kelius, bet nuoširdžius ir tikrus padėkos žodžius tarti Vilniaus m. Antakalnio poliklinikos direktoriui gyd.Evaldui Navickui, gyd.kardiologei Juozaitienei, mano pasirinktam šeimos gyd. P.Vaitkevičiui ir poliklinikos vyr.registratorei N.Čepulionienei.
Kodėl? Atsakymas -greta. Neseniai esu perėjusi iš Santaros šeimos centro ir patikėjusi savo sveikatinimą Antakalnio poliklinikos medikams. Ir mano pasirinkimas išties pasiteisino!!. Kodėl? Kompetenciją ir profesionalumą atskleidžia atitinkantis išsilavinimas, darbo patirtį ir kokybę-metai skirti šiai profesijai. Jau pirmų vizitų metu likau ir esu sužavėta.
Ačiū gerbiami gydytojai!!! Sėkmės Jums ne tik šioje garbingos Hipokrato priesaikos specialybės tęstinume padedant žmonėms, bet ir kitose gyvenimo srityse.

pagarbiai,
Jūsų pacientė Elvyra Jalnionienė.
Natalja 2019-12-21 11:30:02
Sveiki, gruodžio 18dieną, kreipiausi pas odontologus su danties skausmu, priėmė greitai, padarė Rö, nuotraukoje aiškiai matėsi pūlių;Ar tai skaitosi skubi pagalba poliklinikoje:man tik buvo padaryta Rö, išrašytas antibiotikas OSPAMOX, ir siuntimas pas endodontologus (pas kuriuos milžiniškos eilės);įšėjau su beprotišku skausmu iš poliklinikos;nejaugi į skubią pagalbą neįeina atverti pūlinį?Nesitikėjau tokių dalykų.Taip, aš suradau per savo pažįstamus pagalbą, bet situacija su mano sveikata sunki, ir endodontologo kons.man visai nereikėjo, tas specialistas, kuris tvarkė dantį, jisai buvo šokiruotas;palaukčiau dar porą dienų, baigtųsi liūdnai, čia buvo jo žodžiai.Liūdna, kad tokia situacija mūsų sveikatos sistemoje.Dabar suprantu, kodėl tiek žmonių kreipiasi į skubią pagalbą.Pati esu medikė.
ta pati patyriau pries menesi, teko paciai ieskoti pagalbos. Dantis taipat puliavo
Nesu iš tų, kas rašo atsiliepimus. Bet tai kas darosi Antakalnio poliklinikoje jau panašu į tragikomedijos serialą su kiekvienu apsilankymu. Vakar teko lankytis pas šeimos daktarę, kuri matosi žmogus su patirtimi ir tikrai išmano savo darbą, tik vieniem ligoniams skiria per daug laiko, kitiem per mažai, nes vis reikia pildyti kažkokias formas internete, o tai užima begales laiko, reikįtų kompiuterinio raštingumo kursų gal... Bet esmė ne tame, nuėjau su akies trauma, laukiau prie kabineto valandą laiko, kadangi talonai išduodami tai pačiai valandai ne vienam žmogui, kai užėjau į kabinetą, daktrarė sunerimo ir norėjo nusiųsti apžiūrai pas akių daktarę, bet niekam nebeprisiskambino, visi sau išpūtę namo, nors darbo laikas iki 20h. Vienai priskambino, o ji - ne, neprrimsiu, man reikia tą reikia aną, pradėjo vardinti savo asmeninius reikalus kaip supratau, mano daktarė net sukritikavo ją ir situaciją paaštrinusi, klausė kaip ši gali nepriimti paciento, jei jis yra. Spėkit ar priėmėmė - ne! Džiaugiuosi, kad šeimos daktarė rimta moteriškė ir liepė seselei imti mane vos ne už rankos ir vesti per visus kabinetus kol kas priims. Seselė einant į 6tą aukštą, klausia manęs, o ko į 03 neskambinot, pala pala, kur? Tokio 100 metų kaip nebėra, reiktų neklaidinti žmonių. Priėmė, išrašė lašiukų, prigąsdino ir paleido, apie poilsį nuo darbo kompu net nebuvo niekam kilę minties, nieks nesidomi, nei kuo dirbi, nei ką darai.

Kiti buvo insidentai susiję su darbo pažyma, taip nutiko, kad vasaros laikotarpiu tenka apsilankyti kas porą metų, pirmą kartą susitikau su kardiogramą darančia ir tikrinančia daktare prieš porą metų, kabinetas pirmame aukšte, langas atlapotas, sako renkis ir gulk. Naiviai užklausiau apie langą, visgi nenoriu rodytis nuoga krūtine visiems praeiviams, sako gulk ir neišsidirbink, niekam tu čia neįdomi.. ok.. supratau. Po dviejų metų buvau primiršusi jau kiek šią situaciją, kol nepamačiau tos "daktarės" veido, ir atlapoto lango lygiai taip pat plačiai. Šį kartą nebesiginčijau...
Norėčiau padėkoti gydytojai Gabijai Strončikienei. Kartu mes pagaliau kontroliuojam mano lėtinę ligą, be jos pagalbos tikriausiai ir manęs gyvo nebūtų. Daktarė puikiai įsiklauso ir paskiria reikalingą ir teisingą gydimą, arba kitas intervencijas. Esu labai patenkintas Jos darbu ir linkiu jai kuo didžiausio pasisekimo gyvenime, sveikatos ir išlikti tokiai supratingai šiais įdomiais laikais
Siandien buvau pas savo seimos gyd Makaraviciene 18.30, del tam tikru sveikatos sutrikimu gyd. patikrino parase siuntima pas endoskopotoja, kai nuejau i registratura, paklausiau kiek kainos narkoze, registratore pasake, kad reikia kad gyd parasytu siuntima ir nurodytu, kad su narkoze pageidauju. Grizau pas sesele, pasake palaukti kol gyd atsilaisvins, laukiau apie 10 min, gyd pareiske, kad jau parase ir nieko nekeis (nors skundziausi, kad skauda pilvas, ir pucia), kad anksciau dare be narkozes, kad ateiciau po atostogu., kad tegul nueinu dar karta i registratura, tegul paraso kad su narkoze, aisku nieko neparase, pasake kad reikia gyd nukreipimo, registratore skambino gyd, pazymesiu kad labai maloni ir supratinga darbotoja. Pasakymas, kad anksciau dare be narkozes buvo netinkamas, as galiu rinktis kaip, tuo labiau jei narkoze greiciausiai kainuoja.
Grisiu dar prie gyd., kaip siandien taip ir anksciau gyd akivaizdziai pries mane nusistaciusi, rodo nepasitenkinima, kaip kad siandien parode nepagarba kai su ja kalbejau net neziurejo i mane, kai prasiau parasyti dar karta siuntima, bei nepasake viso gero., taip pat praktikante panasiai elgiesi, neatsisveikino.
Vizitai pastoviai greiti, sausi, nesigilina i problema ar skunda del negalavimu, del visko kalti nervai itt., nevisada duoda siuntimu pas specialistus, pastoviai skuba, kalba su padidintu tonu., siandien paklausiau atlikto tyrimo (stuburo juosmenines dalies rentgenografija) rezultatu, atsakymas sausas, stuburas iskreiptas, jokiu rekomendaciju nieko,. Taip pat paklausiau rezultatu del pilvo organu echoskopijos (echoskopuotoja sake, kad netikrino pusles, inkstu ir taip toliau), gyd atreze kad viskas patikrinta nieko nera. Kad man dirgliosios zarnos sindromas itt, kad tikrina ir nieko neranda.
Prasidejo nuo to kai pradzioje kai pradejau pas ja vaikscioti ji nuo pat pradziu keldavo tona, as jei padariau pastaba, kad taip negrazu ir kodel tokia nemaloni.
As del tokio jos elgesio tiesiog neejau net jei buvo butinybe, ne malonus zmogus, kuris akivaizdziai rodo nepasitenkinima kai as ateinu, nors tai buna labai retai per metus 4 kartai.
Tuo tarpu as kalbu maloniai, bet kai kelia ant manes balsa, atleiskit as to negaliu toleruoti,. atsakau arba panasiu tonu arba paprasau nekalbeti taip su manimi,.
Buciau dekinga jei issiaiskintumet, kodel taip yra, siandien del viso sito blogai jauciausi,. Ar toks elgesys yra norma. Kodel ji sau leidzia taip elgtis, ignoruoti zmogu ir keti balsa. Nemalonu ir apgailetina. As dar viska parasiau pagrazintai.
Zinoma rasysiu prasyma pakeisti seimos gyd,
2019 rugpjucio 20 d. Paskambinus i registratura man buvo pasakyta kad jie neturi specialistu galinciu nustatyti laimo ligos pagal jos viena is pozymiu (judancius ratilus). Nuejes i mokama Endemikos klinika, man daktare per keleta minuciu patvirtino liga, israse antibiotikus ir nurode tolimesnius veiksmus komplikacijos atveju. Kiek supratau bet kuris seimos gydytojas gali nustatyti ir paskirti gydyma laimo ligai, bet Antakalnio poliklinikos registraturoje buvo pasakyta kad jie tuo neuzsema.
Kažkoks visiškas absurdas! Užsirasius pas gydytoją pagal talonėlį, reikia laukti pusantros valandos už durų. Ir dar laukiu. Gydytojau Grigaliūnas susisėliokite savo darbo laiką ir gerbkite pacientų brangų laiką. Oi ne kiekvienas atėjęs pas gydytoją konsultacijai gali laukti puse dienos. Poliklinikai derėtų labiau prižiūrėti gydytojus
Labai besina, kai užrašo pas gyd. nuo pat ryto kokiai 7 atlieki lauki, o gyd. ateina po 7 iš pradžiu perseringia, tada paplepa su kitais dar arbatą pageria ir tada tik pradėda dirbti, gal jei nori arbatos tai reikia anksčiau atėiti???
Prieš dvi savaites patyriau nemalonią traumą, po kurios turėjau eiti i polikliniką žaizdos perrišimui kas dieną arba kas dvi dienas. Noriu labai padėkoti ir pagirti slaugytojas Ivona ir Živile iš 407kab. Jos dėmesingai ir rūpestingai elgėsi, domėjosi kaip gyja žaizda. Ačiū, kad savo rūpesčiu mažinate nemalonius pojūčius.
Siandien vaziavau skubiosios pagalbos pas ginokologe Bražėnienė, del labai stipriu pilvo apacios skausmu, pavelavau apie 10 min, sesele is 115 kabineto buvo itin nemaloni, iskarto pakele balsa ir siurksciai bendravo, reikalavo jos nepertraukineti, tuo tarpu jai viskas galima ir pakelt balsa ir pertraukti, ir negerbti pacieno. atsake siurksciai, kad turesiu sumoketi, sakau kodel turiu sumoketi, jei as moku sveikatos draudima, atreze, kad, , mokat ne man.., kaip cia turejau suprasti, kysio reikalavimu?, ar kitaip, baigiesi tuom, kad mane nusiunte i registratuta, bet i 115 kab negrizau aciu Dievui, registratore labai maloni uzrase i 107 kab pas gyd. Ingrid Dovgal, pas kuria buvau uzsirasiusi birzelio menesi, cia viskas praejo sklandziai, gyd maloni ir demesinga, tik kadangi nerado nieko rimto tik mazo dydzio mioma, tai turejau sumoketi 45 eur, uz konsultacija ir echoskopija, buciau ejusi geriau pas privatu gyd, gal nesutikciau tokios chames seseles, kuri sunervino ir sugadino nuotaika: (, gerai butu, kad tokiems zmonems neleistu dirbt poliklinikoje, nes esu isitikinusi, kad ji su visais taip bendrauja,
Noriu padėkoti šeimos gydytojai Eglei Lukštienei už malonų bendravimą ir rūpestį. Labiausiai nudžiuginęs momentas buvo, kai man nepasirodžius pakartotiniame vizite, gydytoja pati paskambino pasiteirauti, ar geriau jaučiuosi bei dar pakonsultavo dėl tolimesnio gydymosi. Ačiū Jums labai!
Labai keistas jusu internetinis puslapis, atsidarau rodo: 1. registracija pas gydytojus2registracija kitus spec.3. laboratoriniu tyrimu perziura.4. skundo rasymas?
labai keistai atrodo tokioje vietoje skundo rasymas, tik ir norisi tada parasyti. o kur galima gydytojui padekot? Administracijai pasitempti!
Šiandien, balandžio 10 d, buvau nemaloniai nustebinta netinkamo laboratorijoje, kraujo mėginius imančios darbuotojos elgesio. Nemanau, kad pakeltas balso tonas (švelniai tariant) yra toleruotinas elgesio modelis, juolab, kad nebuvo adekvačios priežasties, dėl ko reikėtų šitaip elgtis.
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Emilijai Petrauskienei ir jos sesutei.Teko kreiptis 3 dienas iš eiles. Buvau labai maloniai priimta išklausyta ir nukreipta ten kur reikėjo.
Gydytoja išmanantį savo sritį. Visada su šypsena ir gera nuotaika kaip ir priklauso medicinos darbuotojui. Ačiū joms labai ir sėkmės darbe.

Marija.
inesa martirosian
2019-03-12 18:14:49 IP 2ju3kur8
NUSIVYLUS,
PIKTA,
Kaip galima taip dirbti ir nesusidirbti. Serganti su 38temp. paskambinau i registratura pasakiau, kad reik nedarbingumo pazymos, kadangi seimos daktare siuo metu nedirba, nukreipe pas kita gydytoja. Valanda kada skambinau 15:35 2019.03.12. Informuoja, kad po valandos atvykciau, atvykstu. Dar karta rasau, su temperatura keliuosi, atvykstu prie kabineto ir laukiu kol pakvies. jau 18:32 dar niekas nepakviecia. Pasiteirauju kabinete gal pamirso, sako ne, bet pasedekit ir pakviesim. Nuostabi patirtis poliklinikoje:)
Vakar vakare, teko lankytis Antakalnio poliklinikos ginekologijos priimamajame...ir žinot supratau kad labai džiaugiuosi jog esu prisiregistravusi ne ten, lankausi tik ekstra arveju, nes toks bendravimas kokį teko patirti prie langelio, atvykus pasiteirauti, manau yra tiesiog neleistinas. Šviesiaplaukė moteris dirbanti registratore, kaip suprantu tiesiog negali dirbti su besilaukiančiomis moterimis :))) bendrauja tiesiog šlykščiai, pasijauti kalta kad išvis atvažiavai :) ir kokia teise ji turi tai daryti? Aš manau kad jeigu tau nepatinka tavo darbas tai tu jo ir nedirbk princese, o ne nuo pirmos sekundės sėdėk susiraukus ir draskyk akis:)
Tikiuosi nebeteks pas Jus lankytis. Nes neiškentus tokio bendravimo ir nuvykus į Santariškiu priimamajį, nesvarbu kad užimtumas pas juos didelis jie su tavim bendrauja kaip su žmogumi, taigi kita karta tikrai rinksiuos ta vieta :)
Laba diena. Noriu pasakyt dideli nepasitenkinima apie šeimos gydytoją Sergeviciene. Ejom su vaiku 1.7men kaip pas budincia, nes vaikui is vakaro temperatūra buvo pakilus iki 39, visa nakti laikėsi 37.5. Apžiūrėjo gerkle-raudona, plaučiuose neva nieko, gerti sinupreta (sloga neva) ir purksti salbutamoli (kuri naudojam), pasakė po 12val kraaujo tyrimas nieko nerodys dar. Vaikui negerėjo, vangus, po pietų skambinausi vėl į registratūra, registratorė teiravosi vėl kitos daktares dėl vizito (seip neva negalima du kart eit). Priėmė Temcikiene (Ačiū jai!), papasakojau situacija, iskart kraujo tyrimą pasidarėm, išvados uzdegiminis kraujas, tik ligonine. Išvada ligoninei Plauciu uždegimas!!! Ar gali taip daktaras nerasyt siuntimo tyrimui! Iš tolo apeisiu šią pavarde ir labai būtų gerai, kad ji atliktų savo darbą!!!

tokioje gausybėje negiamų komentarų norėčiau būti išimtis. Esu sužavėta Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registartūros darbuotoja - pirmadienį (2019-02-18), anksti ryte dirbusi tamsiaplaukė mergina. Nuolat netylant telefonui ir prie registratūros besiveržiant pacientų srautui ši mergina itin maloniai ir kantriai aptarnavo pacientus. Labai džiaugiuosi, kad Antakalnio poliklinikoje dirba tokie atsakingi, dėmesingi, profesionalūs jauni darbuotojai išmanantys savo darbą. Aš su savo problema taip pat papuoliau pas šią darbuotoją, mano problema buvo išklausyta, pasiūlyti sprendimo būdai ir problema išspresta. Esu begaliniai nustebinta aptarnavimo kokybe - vadovybė turėtų džiaugtis tokiais darbuotojais ir juos vertinti, nes deja, ne visi poliklinikos darbuotojai yra tokie. Jie turėtų imti pavyzdį iš šios jaunos mergaitės.
Gaila, bet nespėjau paklausti tos darbuotojos vardo, tačiau norėčiau jai palinkėti kantrybės ir visokeriopos sėkmės.

Pagarbiai, pacientė Jurga
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Mildai Girdžiūtei.
Labai profesionali gydytoja, puikiai bendraujanti su pacientais. Tikras man džiaugsmas, kad pas ją patekau.
Prašau poliklinikos vadovybę jos darbą įvertinti..:)
Noreciau padekoti Gintarei Umbrasaitei uz gydima!!! Ji yra auksto lygio specialiste:) Aciu aciu aciu!!!
Buvau vaikų kineziterapijoje, daiktus užrakinau rūbinėje, spinteleje, bet kažkas sugebėjo atrakinti ir pavogti pinigus iš kuprines.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

PSO: koronaviruso pandemija pasiekė "kritinį tašką"
PSO: koronaviruso pandemija pasiekė "kritinį tašką" 04-12 21:59
Koronaviruso pandemija pasiekė kritinį tašką, eksponentiškai augant užsikrėtimo atvejų skaičiui, nepaisant to, kad yra veiksmingų priemonių infekcijai suvaldyti, pirmadienį perspėjo Pasaulio...
Kinijos "Ant Group" bus pertvarkyta į finansų holdingą
Kinijos "Ant Group" bus pertvarkyta į finansų holdingą 04-12 20:30
Didžiausia Kinijos finansinių technologijų įmonė "Ant Group", šalies vyriausybės spaudžiama, bus pertvarkyta į finansų kontroliuojančiąją (holdingo) bendrovę.
Bankrutuojančios "Baltic TS Group" ir "Rokiškio aliejinė" atleidžia visus darbuotojus 04-12 19:05
Bankrutuojančios metalo konstrukcijų ir jų dalių gamybos bendrovė "Baltic TS Group" ir "Rokiškio aliejinė", aliejaus ir riebalų gamintoja, Užimtumo tarnybai pranešė atleidžiančios visus darbuotojus.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%