Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Antakalnio poliklinika

Atsiliepimai apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Laba diena, tai kas nutiko mano vyrui yra tikrai neatleistina, jis metų pradžioje kreipėsi prašydamas pakartotinai atlikti žarnyno kolonoskopiją, nes slapto kraujavimo testas buvo teigiamas, nes prieš pusmetį rasto polipo mėginys kažkur dingo po to puse metų jo ieškojo, tikras cirkas, ilgai laukti buvo neramu, nuolat skambinom ir prašėm nes vyras blogai jautėsi, tačiau gygytoja Milda Barzdaitė vis atkalbinėjo kad čia nieko tokio.Prieš dvi savaites vyrui pakilo temperatūra 39 kreipemės į karščiavimo klinika, galvojome kad COVID-19, ten atliko išsamų kraujo tyrimą ir liepė skubiai vyrui vykti į ligoninę, nes kraujas parodė rimtą žarnyno uždegimą.kai paskambinom Mildai Barzdaitei ji vėl vyrą atkalbinėjo nevykti į ligoninę nes kaip ji pasakė tai nieko tokio, po ilgų ikalbinėjimų pagaliau gydytoja davė siuntimą į Antakalnio ligononę.ten buvo atlikta mano vyrui žarnyno operacija, diagnozuotas žarnyno vėžys, nemanau kad tai nieko tokio, gydytoja net nepaskambino ir nepatiteiravo apie mano vyro būklę.Noriu padėkoti operaciją atlikusiam chirurgui ir karščiavimo klinikai už išgelbėtą mano vyro gyvybę o gyd.Mildai Barzdaitei uždrausti dydyti žmones.
Būtų gerai jei pasirupintumėte ir pacientais lauke, yra senjorų su ramentais, kurie laukdami vos pastovi. Pasakiau užėjus į poliklinika, man buvo atsakyta, kad neturite kėdžių... O jeigu ta moterytė, ten nukris?
Elvyra Jalnioniene
2020-01-20 17:22:08 IP 2df78jj0
Manau, kad gerumo žodžių niekada nebūna per daug...Bet neišsakyti, neištarti, jie ir lieka tik žodžiais..negyvais žodžiais.
Todėl šį kartą noriu trumpai kelius, bet nuoširdžius ir tikrus padėkos žodžius tarti Vilniaus m. Antakalnio poliklinikos direktoriui gyd.Evaldui Navickui, gyd.kardiologei Juozaitienei, mano pasirinktam šeimos gyd. P.Vaitkevičiui ir poliklinikos vyr.registratorei N.Čepulionienei.
Kodėl? Atsakymas -greta. Neseniai esu perėjusi iš Santaros šeimos centro ir patikėjusi savo sveikatinimą Antakalnio poliklinikos medikams. Ir mano pasirinkimas išties pasiteisino!!. Kodėl? Kompetenciją ir profesionalumą atskleidžia atitinkantis išsilavinimas, darbo patirtį ir kokybę-metai skirti šiai profesijai. Jau pirmų vizitų metu likau ir esu sužavėta.
Ačiū gerbiami gydytojai!!! Sėkmės Jums ne tik šioje garbingos Hipokrato priesaikos specialybės tęstinume padedant žmonėms, bet ir kitose gyvenimo srityse.

pagarbiai,
Jūsų pacientė Elvyra Jalnionienė.
Natalja 2019-12-21 11:30:02
Sveiki, gruodžio 18dieną, kreipiausi pas odontologus su danties skausmu, priėmė greitai, padarė Rö, nuotraukoje aiškiai matėsi pūlių;Ar tai skaitosi skubi pagalba poliklinikoje:man tik buvo padaryta Rö, išrašytas antibiotikas OSPAMOX, ir siuntimas pas endodontologus (pas kuriuos milžiniškos eilės);įšėjau su beprotišku skausmu iš poliklinikos;nejaugi į skubią pagalbą neįeina atverti pūlinį?Nesitikėjau tokių dalykų.Taip, aš suradau per savo pažįstamus pagalbą, bet situacija su mano sveikata sunki, ir endodontologo kons.man visai nereikėjo, tas specialistas, kuris tvarkė dantį, jisai buvo šokiruotas;palaukčiau dar porą dienų, baigtųsi liūdnai, čia buvo jo žodžiai.Liūdna, kad tokia situacija mūsų sveikatos sistemoje.Dabar suprantu, kodėl tiek žmonių kreipiasi į skubią pagalbą.Pati esu medikė.
ta pati patyriau pries menesi, teko paciai ieskoti pagalbos. Dantis taipat puliavo
Nesu iš tų, kas rašo atsiliepimus. Bet tai kas darosi Antakalnio poliklinikoje jau panašu į tragikomedijos serialą su kiekvienu apsilankymu. Vakar teko lankytis pas šeimos daktarę, kuri matosi žmogus su patirtimi ir tikrai išmano savo darbą, tik vieniem ligoniams skiria per daug laiko, kitiem per mažai, nes vis reikia pildyti kažkokias formas internete, o tai užima begales laiko, reikįtų kompiuterinio raštingumo kursų gal... Bet esmė ne tame, nuėjau su akies trauma, laukiau prie kabineto valandą laiko, kadangi talonai išduodami tai pačiai valandai ne vienam žmogui, kai užėjau į kabinetą, daktrarė sunerimo ir norėjo nusiųsti apžiūrai pas akių daktarę, bet niekam nebeprisiskambino, visi sau išpūtę namo, nors darbo laikas iki 20h. Vienai priskambino, o ji - ne, neprrimsiu, man reikia tą reikia aną, pradėjo vardinti savo asmeninius reikalus kaip supratau, mano daktarė net sukritikavo ją ir situaciją paaštrinusi, klausė kaip ši gali nepriimti paciento, jei jis yra. Spėkit ar priėmėmė - ne! Džiaugiuosi, kad šeimos daktarė rimta moteriškė ir liepė seselei imti mane vos ne už rankos ir vesti per visus kabinetus kol kas priims. Seselė einant į 6tą aukštą, klausia manęs, o ko į 03 neskambinot, pala pala, kur? Tokio 100 metų kaip nebėra, reiktų neklaidinti žmonių. Priėmė, išrašė lašiukų, prigąsdino ir paleido, apie poilsį nuo darbo kompu net nebuvo niekam kilę minties, nieks nesidomi, nei kuo dirbi, nei ką darai.

Kiti buvo insidentai susiję su darbo pažyma, taip nutiko, kad vasaros laikotarpiu tenka apsilankyti kas porą metų, pirmą kartą susitikau su kardiogramą darančia ir tikrinančia daktare prieš porą metų, kabinetas pirmame aukšte, langas atlapotas, sako renkis ir gulk. Naiviai užklausiau apie langą, visgi nenoriu rodytis nuoga krūtine visiems praeiviams, sako gulk ir neišsidirbink, niekam tu čia neįdomi.. ok.. supratau. Po dviejų metų buvau primiršusi jau kiek šią situaciją, kol nepamačiau tos "daktarės" veido, ir atlapoto lango lygiai taip pat plačiai. Šį kartą nebesiginčijau...
Norėčiau padėkoti gydytojai Gabijai Strončikienei. Kartu mes pagaliau kontroliuojam mano lėtinę ligą, be jos pagalbos tikriausiai ir manęs gyvo nebūtų. Daktarė puikiai įsiklauso ir paskiria reikalingą ir teisingą gydimą, arba kitas intervencijas. Esu labai patenkintas Jos darbu ir linkiu jai kuo didžiausio pasisekimo gyvenime, sveikatos ir išlikti tokiai supratingai šiais įdomiais laikais
Siandien buvau pas savo seimos gyd Makaraviciene 18.30, del tam tikru sveikatos sutrikimu gyd. patikrino parase siuntima pas endoskopotoja, kai nuejau i registratura, paklausiau kiek kainos narkoze, registratore pasake, kad reikia kad gyd parasytu siuntima ir nurodytu, kad su narkoze pageidauju. Grizau pas sesele, pasake palaukti kol gyd atsilaisvins, laukiau apie 10 min, gyd pareiske, kad jau parase ir nieko nekeis (nors skundziausi, kad skauda pilvas, ir pucia), kad anksciau dare be narkozes, kad ateiciau po atostogu., kad tegul nueinu dar karta i registratura, tegul paraso kad su narkoze, aisku nieko neparase, pasake kad reikia gyd nukreipimo, registratore skambino gyd, pazymesiu kad labai maloni ir supratinga darbotoja. Pasakymas, kad anksciau dare be narkozes buvo netinkamas, as galiu rinktis kaip, tuo labiau jei narkoze greiciausiai kainuoja.
Grisiu dar prie gyd., kaip siandien taip ir anksciau gyd akivaizdziai pries mane nusistaciusi, rodo nepasitenkinima, kaip kad siandien parode nepagarba kai su ja kalbejau net neziurejo i mane, kai prasiau parasyti dar karta siuntima, bei nepasake viso gero., taip pat praktikante panasiai elgiesi, neatsisveikino.
Vizitai pastoviai greiti, sausi, nesigilina i problema ar skunda del negalavimu, del visko kalti nervai itt., nevisada duoda siuntimu pas specialistus, pastoviai skuba, kalba su padidintu tonu., siandien paklausiau atlikto tyrimo (stuburo juosmenines dalies rentgenografija) rezultatu, atsakymas sausas, stuburas iskreiptas, jokiu rekomendaciju nieko,. Taip pat paklausiau rezultatu del pilvo organu echoskopijos (echoskopuotoja sake, kad netikrino pusles, inkstu ir taip toliau), gyd atreze kad viskas patikrinta nieko nera. Kad man dirgliosios zarnos sindromas itt, kad tikrina ir nieko neranda.
Prasidejo nuo to kai pradzioje kai pradejau pas ja vaikscioti ji nuo pat pradziu keldavo tona, as jei padariau pastaba, kad taip negrazu ir kodel tokia nemaloni.
As del tokio jos elgesio tiesiog neejau net jei buvo butinybe, ne malonus zmogus, kuris akivaizdziai rodo nepasitenkinima kai as ateinu, nors tai buna labai retai per metus 4 kartai.
Tuo tarpu as kalbu maloniai, bet kai kelia ant manes balsa, atleiskit as to negaliu toleruoti,. atsakau arba panasiu tonu arba paprasau nekalbeti taip su manimi,.
Buciau dekinga jei issiaiskintumet, kodel taip yra, siandien del viso sito blogai jauciausi,. Ar toks elgesys yra norma. Kodel ji sau leidzia taip elgtis, ignoruoti zmogu ir keti balsa. Nemalonu ir apgailetina. As dar viska parasiau pagrazintai.
Zinoma rasysiu prasyma pakeisti seimos gyd,
2019 rugpjucio 20 d. Paskambinus i registratura man buvo pasakyta kad jie neturi specialistu galinciu nustatyti laimo ligos pagal jos viena is pozymiu (judancius ratilus). Nuejes i mokama Endemikos klinika, man daktare per keleta minuciu patvirtino liga, israse antibiotikus ir nurode tolimesnius veiksmus komplikacijos atveju. Kiek supratau bet kuris seimos gydytojas gali nustatyti ir paskirti gydyma laimo ligai, bet Antakalnio poliklinikos registraturoje buvo pasakyta kad jie tuo neuzsema.
Kažkoks visiškas absurdas! Užsirasius pas gydytoją pagal talonėlį, reikia laukti pusantros valandos už durų. Ir dar laukiu. Gydytojau Grigaliūnas susisėliokite savo darbo laiką ir gerbkite pacientų brangų laiką. Oi ne kiekvienas atėjęs pas gydytoją konsultacijai gali laukti puse dienos. Poliklinikai derėtų labiau prižiūrėti gydytojus
Labai besina, kai užrašo pas gyd. nuo pat ryto kokiai 7 atlieki lauki, o gyd. ateina po 7 iš pradžiu perseringia, tada paplepa su kitais dar arbatą pageria ir tada tik pradėda dirbti, gal jei nori arbatos tai reikia anksčiau atėiti???
Prieš dvi savaites patyriau nemalonią traumą, po kurios turėjau eiti i polikliniką žaizdos perrišimui kas dieną arba kas dvi dienas. Noriu labai padėkoti ir pagirti slaugytojas Ivona ir Živile iš 407kab. Jos dėmesingai ir rūpestingai elgėsi, domėjosi kaip gyja žaizda. Ačiū, kad savo rūpesčiu mažinate nemalonius pojūčius.
Siandien vaziavau skubiosios pagalbos pas ginokologe Bražėnienė, del labai stipriu pilvo apacios skausmu, pavelavau apie 10 min, sesele is 115 kabineto buvo itin nemaloni, iskarto pakele balsa ir siurksciai bendravo, reikalavo jos nepertraukineti, tuo tarpu jai viskas galima ir pakelt balsa ir pertraukti, ir negerbti pacieno. atsake siurksciai, kad turesiu sumoketi, sakau kodel turiu sumoketi, jei as moku sveikatos draudima, atreze, kad, , mokat ne man.., kaip cia turejau suprasti, kysio reikalavimu?, ar kitaip, baigiesi tuom, kad mane nusiunte i registratuta, bet i 115 kab negrizau aciu Dievui, registratore labai maloni uzrase i 107 kab pas gyd. Ingrid Dovgal, pas kuria buvau uzsirasiusi birzelio menesi, cia viskas praejo sklandziai, gyd maloni ir demesinga, tik kadangi nerado nieko rimto tik mazo dydzio mioma, tai turejau sumoketi 45 eur, uz konsultacija ir echoskopija, buciau ejusi geriau pas privatu gyd, gal nesutikciau tokios chames seseles, kuri sunervino ir sugadino nuotaika: (, gerai butu, kad tokiems zmonems neleistu dirbt poliklinikoje, nes esu isitikinusi, kad ji su visais taip bendrauja,
Noriu padėkoti šeimos gydytojai Eglei Lukštienei už malonų bendravimą ir rūpestį. Labiausiai nudžiuginęs momentas buvo, kai man nepasirodžius pakartotiniame vizite, gydytoja pati paskambino pasiteirauti, ar geriau jaučiuosi bei dar pakonsultavo dėl tolimesnio gydymosi. Ačiū Jums labai!
Labai keistas jusu internetinis puslapis, atsidarau rodo: 1. registracija pas gydytojus2registracija kitus spec.3. laboratoriniu tyrimu perziura.4. skundo rasymas?
labai keistai atrodo tokioje vietoje skundo rasymas, tik ir norisi tada parasyti. o kur galima gydytojui padekot? Administracijai pasitempti!
Šiandien, balandžio 10 d, buvau nemaloniai nustebinta netinkamo laboratorijoje, kraujo mėginius imančios darbuotojos elgesio. Nemanau, kad pakeltas balso tonas (švelniai tariant) yra toleruotinas elgesio modelis, juolab, kad nebuvo adekvačios priežasties, dėl ko reikėtų šitaip elgtis.
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Emilijai Petrauskienei ir jos sesutei.Teko kreiptis 3 dienas iš eiles. Buvau labai maloniai priimta išklausyta ir nukreipta ten kur reikėjo.
Gydytoja išmanantį savo sritį. Visada su šypsena ir gera nuotaika kaip ir priklauso medicinos darbuotojui. Ačiū joms labai ir sėkmės darbe.

Marija.
inesa martirosian
2019-03-12 18:14:49 IP 2ju3kur8
NUSIVYLUS,
PIKTA,
Kaip galima taip dirbti ir nesusidirbti. Serganti su 38temp. paskambinau i registratura pasakiau, kad reik nedarbingumo pazymos, kadangi seimos daktare siuo metu nedirba, nukreipe pas kita gydytoja. Valanda kada skambinau 15:35 2019.03.12. Informuoja, kad po valandos atvykciau, atvykstu. Dar karta rasau, su temperatura keliuosi, atvykstu prie kabineto ir laukiu kol pakvies. jau 18:32 dar niekas nepakviecia. Pasiteirauju kabinete gal pamirso, sako ne, bet pasedekit ir pakviesim. Nuostabi patirtis poliklinikoje:)
Vakar vakare, teko lankytis Antakalnio poliklinikos ginekologijos priimamajame...ir žinot supratau kad labai džiaugiuosi jog esu prisiregistravusi ne ten, lankausi tik ekstra arveju, nes toks bendravimas kokį teko patirti prie langelio, atvykus pasiteirauti, manau yra tiesiog neleistinas. Šviesiaplaukė moteris dirbanti registratore, kaip suprantu tiesiog negali dirbti su besilaukiančiomis moterimis :))) bendrauja tiesiog šlykščiai, pasijauti kalta kad išvis atvažiavai :) ir kokia teise ji turi tai daryti? Aš manau kad jeigu tau nepatinka tavo darbas tai tu jo ir nedirbk princese, o ne nuo pirmos sekundės sėdėk susiraukus ir draskyk akis:)
Tikiuosi nebeteks pas Jus lankytis. Nes neiškentus tokio bendravimo ir nuvykus į Santariškiu priimamajį, nesvarbu kad užimtumas pas juos didelis jie su tavim bendrauja kaip su žmogumi, taigi kita karta tikrai rinksiuos ta vieta :)
Laba diena. Noriu pasakyt dideli nepasitenkinima apie šeimos gydytoją Sergeviciene. Ejom su vaiku 1.7men kaip pas budincia, nes vaikui is vakaro temperatūra buvo pakilus iki 39, visa nakti laikėsi 37.5. Apžiūrėjo gerkle-raudona, plaučiuose neva nieko, gerti sinupreta (sloga neva) ir purksti salbutamoli (kuri naudojam), pasakė po 12val kraaujo tyrimas nieko nerodys dar. Vaikui negerėjo, vangus, po pietų skambinausi vėl į registratūra, registratorė teiravosi vėl kitos daktares dėl vizito (seip neva negalima du kart eit). Priėmė Temcikiene (Ačiū jai!), papasakojau situacija, iskart kraujo tyrimą pasidarėm, išvados uzdegiminis kraujas, tik ligonine. Išvada ligoninei Plauciu uždegimas!!! Ar gali taip daktaras nerasyt siuntimo tyrimui! Iš tolo apeisiu šią pavarde ir labai būtų gerai, kad ji atliktų savo darbą!!!

tokioje gausybėje negiamų komentarų norėčiau būti išimtis. Esu sužavėta Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registartūros darbuotoja - pirmadienį (2019-02-18), anksti ryte dirbusi tamsiaplaukė mergina. Nuolat netylant telefonui ir prie registratūros besiveržiant pacientų srautui ši mergina itin maloniai ir kantriai aptarnavo pacientus. Labai džiaugiuosi, kad Antakalnio poliklinikoje dirba tokie atsakingi, dėmesingi, profesionalūs jauni darbuotojai išmanantys savo darbą. Aš su savo problema taip pat papuoliau pas šią darbuotoją, mano problema buvo išklausyta, pasiūlyti sprendimo būdai ir problema išspresta. Esu begaliniai nustebinta aptarnavimo kokybe - vadovybė turėtų džiaugtis tokiais darbuotojais ir juos vertinti, nes deja, ne visi poliklinikos darbuotojai yra tokie. Jie turėtų imti pavyzdį iš šios jaunos mergaitės.
Gaila, bet nespėjau paklausti tos darbuotojos vardo, tačiau norėčiau jai palinkėti kantrybės ir visokeriopos sėkmės.

Pagarbiai, pacientė Jurga
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Mildai Girdžiūtei.
Labai profesionali gydytoja, puikiai bendraujanti su pacientais. Tikras man džiaugsmas, kad pas ją patekau.
Prašau poliklinikos vadovybę jos darbą įvertinti..:)
Noreciau padekoti Gintarei Umbrasaitei uz gydima!!! Ji yra auksto lygio specialiste:) Aciu aciu aciu!!!
Buvau vaikų kineziterapijoje, daiktus užrakinau rūbinėje, spinteleje, bet kažkas sugebėjo atrakinti ir pavogti pinigus iš kuprines.

Noriu išreikšti padėką traumatologui-ortopedui p. Martynui Karneckui už sėkmingai atliktą menisko operaciją, profesionalumą, taktiškumą, dėmesingumą ir kantrybę.

Linkiu Jums ko geriausios kloties ir sėkmės!
Laba diena, antrą kartą tenka lankytis fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje ir antrą kartą esu labai nusivylusi to skyriaus registratorių darbu. Jei pirmą kartą pagalvojau, kad gal tik papuolė tokia diena, tai antrą kartą apsilankiusi supratau, jog tai kasdienybė. Pirmiausia - už abiejų langelių sėdi registratorės, bet dirba tik viena, kita vis kažkuo užsiėmusi. Čia toks skyrius, kuomet žmogus užtrunka ilgai kol suderinamos procedūros ir vienos registratorės tikrai mažai, nes dauguma laukiančiųjų yra dirbantys ir turi skubėti į darbus. Kitas dalykas - neteisingas procedūrų suderinimas. Mes, pacientai, nežinome kiek mums užtruks viena ar kita procedūra, bet, pasirodo, to nežino ir ten dirbančios registratorės. Mano atvejis. Paskirtų procedūrų laukiau beveik dvi savaites. Mokama purvo aplikacija 08:20val., po to 8:40val. kintamo magnetinio lauko terapija. Ar registratorės neinformuotos, kad pati procedūra vyksta 20 min.? O kur paruošimas, kur dušas po procedūros? Viskas įskaičiuota į tą 20 min. tarpą. Pradėjus aiškintis, kitame kabinete pasiūlė... susitrumpinti purvo aplikacijos procedūrą! Tą, už kurią aš esu susimokėjusi! Jei ji būtų ir nemokama, tai koks tikslas būtų daryti, jei ji truktų tik trečdalį laiko? Teko vėl eiti į registratūrą, kad iš naujo suderintų laiką. Vėl dirba tik viena, kita sėdi uzsidariusi. Kai pagaliau priėjau prie tos vienintelės dirbančios, ir šiai prirekė kažką sutvarkyti kompiuteriu, paprašė palaukti. Sėdžiu prie jos langelio, laukiu, akys vis krypsta i laikrodį, neužilgo į darbą, o ji man pasako, kad kompiuteris užstrigo... Tai išgirdusi antra ten sėdėjusi registratorė po kelių minučių atidaro savo langelį ir... pakviečia ne mane persėsti prie jos langelio, bet sekantį žmogų iš eilės. Likau priblokšta tokiu darbu. Pradėjau reikšti pretenzijas, tuomet prie mano langelio dirbusi registratorė pasakė, kad viską ką darė pabaigs vėliau ir ėmėsi mano reikalų. Aišku, nieko negalėjo suderinti, nes vietos visai savaitei užimtos. Teko dar savaitei atidėti procedūrą ir vėl eiti pas savo darbdavį, kad koreguotų darbo grafiką. Po viso šito natūraliai kyla klausimas, ar galima šitaip tyčiotis iš sergančiųjų gydymo įstaigoje?
Laba diena, noriu išsakyti apie savo nuomonę pirmą kartą lankantis Antakalnio poliklinikoje bei pirmą kartą atvykus pas šeimos daktarę Jolantą Banevičienę. Esu laiminga ir patenkinta informacija, priėmimu ir bendravimu, kokį gavau. Daktare išklausė mano nuomonės, kai atrodė, jog viską buvau pasakiusi ji vis tiek klausinėjo ar neturiu jokių kitokių nusiskundimų. Po to patikrino širdies pulsą, išrašė siuntimus pas man reikalingų kitų sričių gydytojų bei maloniai atsisveikino, ačiū už gerą įspūdį tikiuosi jis nesikeis. Taip pat noriu padėkoti ir seselei, kuri dirbo kartu su gydytoja, tačiau atleiskite, neįsidėmėjau jos vardo/pavardės. Taigi seselė su manimi taip pat maloniai šnekėjosi, derino su manimi man priimtiną laiką kitų gydytojų registracijai, kadangi, tai buvo pirmas kartas šioje ligoninėje maloniai atsakė kur, ką ir kaip daryti. O dėl bendrojo priėmimo, čia labai daug įvairių komentarų, kurie neigiamai vertina tokias įstaigas kaip ligoninės, poliklinikos, nes jose daug žmonių, o aptarnaujantis personalas dirba lėtai. Tačiau man to neteko patirti šioje įstaigoje. Mano vizitas buvo anksti ryte, tačiau jau buvo žmonių, kurie laukė ir jie buvo priimti anksčiau, eilių visiškai nebuvo ir tam tikrame man paskirtame tyrime, rūbinėje dirbo net trys moterys, tad laukti eilėje dėl viršutinių drabužių irgi neteko. Tad į mano aukščiau išvardintus kitų minimus neigiamus komentarus galiu atsakyti taip: tokiose įstaigose lankosi daug žmonių, todėl jose dažnai reikia laukti, bet nebūtinai dėl personalo lėto darbo, o dėl žmonių gausos. Be to, tie, kuriuos aptarnauja labai greitai dažnai skundžiasi, jog gydytoja nesuteikė pakankamai laiko, tokiu atveju įvyksta visiškas nesusipratimas, norite, kad gydytoja kiekvienam asmeniškai skirtų laiko, tačiau skundžiatės, kad tenka laukti eilėse? Žmonės, kartais supraskite, jog laiką galime tik bandyti planuoti, bet tokiose vietose tiesiog neįmanoma pasakyti kokiam pacientui užteks 15 min., o kuriam ne. Pabaigai noriu dar karta pasidžiaugti geru šiandienos aptarnavimu ir manau jis daugiau ar mažiau visada išliks toks pat, ačiū.
Atvaziavome su vaiku daryti rentgena, eiles begalines, dirba 1 zmogus visame aukste, kviecia po 1 zmogu per 15 min. Siaubas, o ne darbas
Laba diena, sakykit, du kartus plombavo tą patį dantį, ir praejus 2-3 sav po plombavimo man plomba krenta lauk, man pinigus kainuoja žinokite. Ir atvažiuoti ir laikas ir už tas plombas irgi mokėti reikia, tebūnie viena karta iškrito na nieko, bet kai antrą kartą ta pati gyditoja sutvarko ir antrą kartą ji vėl iškrenta jau pyktis ima !
Norėčiau padėkoti masažuotojui Dariui Kavaliauskui už profesionalumą ir puikiai atliktą masažo kursą!Tai žmogus, kuris puikiai išmano savo darbą ir nori padėti žmogui greičiau pasveikti.Prie to yra malonus ir nuoširdus.Labai rekomenduoju, kas nori profesionalaus masažo, o ne “paglostymų”.Yra net tokių masažuotojų, kuris sugeba dirbti sėdint:)
Jau kelintą kartą iš eilės susiduriu su labai nemalonia registratūros darbuotoja. Susidariau įspūdį, kad nelabai nusimano savo darbą. Šiandien buvau CMEK komisijoj, ten pasiūlė nuvažiuoti pasidaryti tyrimus į savo polikliniką, kad nereikėtų mokėti už tyrimus, nes vieną kartą metuose priklauso nemokami tyrimai. Ta patį perskaičiau ir internete. Tai nelabai suprantu, kodėl registratūros darbuotoja reikalauja, kad susimokėčiau už tai, už ką aš turiu teisę kartą į metus gauti nemokamai.
Siaubingas laboratorijos aptarnavimas ir kalbejimas su zmonemis. Turejau padaryti slapimo tyrima greituoju budu, padejau prie langelio, nes taip sake daktare. Rezultatu laukiau valanda. Pasirodo padetas mazas rastelis, kad reikia po 12h nunesti slapima i kabineta. Atejau pas jas, pasiklausti kada bus tyrimo atsakymai, tai paklause ar moku skaityti. Ar esu rastinga, pasake, kad nesigaus su manim kalbeti, nes nemoku skaityti. Prasedejau poliklinikoje 2h, galbut taip, mano kalte, jog nepastebejau rastelio, taciau daktare sake padeti prie langelio. Sesele kelis kartus skambino i laboratorija ir niekas nekele ragelio. Atejus priduoti tyrimus, man pasake, kad nemoku skaityti.
Rasa Sičiūnienė
2018-08-23 16:10:52 IP 5cd6rn4f
Vitalijus 2018-08-13 15:33:42
Lankiausi šiandien pas chirurge D. Kaminskiene 323 kab. Nekomentuosiu jos med. "žinių", bet kaip žmogus labai nemalonus, nemylinti savo darbo ir negerbiantis pacientų. Geriau nieko neklausinėti, nes atsakinėja atmestinai, patarimo gali net nesitikėti. Vienintelis dalykas išgelbėjo, kad seselė buvo maloni. Kaip ji dar ištveria su tokia siabūne dirbdama?
Labai pritariu. Siaubinga gydytoja. Ir dar ta padėka ant sienos- ir kas jai ją davė?
Laba diena
Norėčiau sužinoti ar poliklinikoje aplamai gydo dantis reikia tvarkyti dantų kanalus niekas netvarko liepia važiuoti į žalgirio privačiai tvarkyti ar tai normalu mano šeimos nariai priklauso kitai poliklinikai tai ten be problemų ir kanalus tvarko ir plombuoja išgydo dantis aš atėjau į antakalnio polikliniką nes buvo atsiliepimai kaip apie gerą aukšto lygio polikliniką bet dabar labai nusivyliau pas tris skirtingus odontologus buvau ir niekas netvarko dantų.
2018-08-17 10:31:02 IP 2fbape37

Dėkojame už informaciją ir apgailestaujame dėl šio atvejo. Kadangi Antakalnio poliklinika gavo Jūsų pastabas el. paštu, situacija buvo nagrinėjama ir imtasi visų galimų priemonių, kad ateityje netektų patirti nemalonaus elgesio besikreipiantiems pacientams.

2018-07-30 15:24:18 IP 2fbape37
Zita 2018-07-27 10:30:45
Noriu padėkoti kineziterapeutei Erikai Žilienei. Tai be galo profesionali, jautri, puikiai išmananti savo darbą specialistė. Kiekvienam pacientui ji ne tik pritaiko tinkamus pratimus, krūvį, bet suranda ir gerą žodį. Ačiū Erikai.

Dėkojame Jums už gerus žodžius.

2018-07-19 16:02:09 IP 2fbape37
Sandra Poliakovaite 2018-07-18 11:58:13
Sveiki, esu soke nuo ginekologes Maculevic, apsilankiau pas ja pirmadieni liepos 16 del nestumo, penkta savaite. Esu begalo laiminga mes vaikelis planuotas. Is jos isgirdau negeru zodziu kurie manau netinkami sakyti psichologiskai silpnom moterym. Tikejausi paramos patarymu. Kai paklausiau ar galima butu pas kita daktare persirasyti po savaites max dvieju ji atsake cia jau man paciai reike ieskotis. Registraturoje moterys sake kad ginekploge privalejo mane i nesciuju sarasa itraukti lad pas daktara papulti greiciau.... : ((dabar apsilankimas tiktais bus ant 9tos-10tos savaites nestumo..... stoviu paprostoj eilei...... man pabai neramu nes noriu nuo pat pirmu dienu kad mane ziuretu gyditojas.... nes esu sirdininke ir su varikoze problemos.... : ((((atsiprasau uz klaidas.

Apgailestaujame, kad vizitas pas gydytoją K. Maculevič neatitiko Jūsų lūkesčių ir norų, tačiau
kadangi penktąją nėštumo savaitę, kaip supratome, atlikus apžiūrą nėštumo patologija nebuvo nustatyta, sekantis apsilankymas turi būti planuojamas iki 12 nėštumo savaitės ir pacientės šį atvykimą įprastai planuoja savarankiškai. Taip pat norime Jus nuraminti, kad nėštumas širdies patologijai ir venų varikozei iki 16 nėštumo savaitės įtakos neturi.
Geros dienos.

2018-07-19 10:23:45 IP 2fbape37
Inga 2018-07-16 09:14:06
Laba diena, sakykite prašau, ar tai normalu, kad priėmimo pas šeimos gydytoją reikia laukti 2 mėnesius? Dabar bandžiau registruotis internetu, šiandien yra liepos 16 d., tai artimiausias laikas nurodytas rugsėjo 7 d. TAI NORMALU????? Čia ką - aukščiausios kategorijos neurochirurgas?? Po to gydytojo specialisto konsultacijos lauksiu dar apie 3 mėn. ir nepraeis ir pusė metų, sulauksiu gydymo (arba ne...). Tokios betvarkės kaip pas jus, dar gerai paieškoti reikėtų. Tuo pačiu dar Sveikatos apsaugos ministerijos užklausiu, ką jie apie tai galvoja.

Iš tikrųjų, kartais susidaro situacija, kad pas šeimos gydytoją planiniam priėmimui galima patekti po labai ilgo laiko.
Tą įtakoja tai, kad gydytojai vasaros metu turi kasmetines atostogas, taip pat yra didelis vaikų, kurie vasaros pabaigoje registruojasi kasmetiniam sveikatos patikrinimui, srautas.
Dėl ūmaus susirgimo pas savo šeimos gydytoją galima patekti kreipimosi dieną, o nesant gydytojo - pas budintį arba kitos apylinkės gydytoją.

Sandra Poliakovaite
2018-07-18 11:58:13 IP 4ljk4bk
2018-07-10 07:23:22 IP 2fbape37

Jūsų aprašyta situacija turėtų būti nagrinėjama ir objektyviai įvertinta. Primename, kad anoniminiai skundai nėra nagrinėjami, todėl kilus nesklandumams visuomet siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba administraciją.

Diana Boguslavskaja
2018-07-06 16:14:05 IP 28m8716m
Sveiki, atsitiko tokia problema, kad papoliau pas nekompetinga akusere-gynekologe Ingrid Dovgal.
As galvojau, kad esu nescia, buvau uzsiregistravus pas gynekologe Poskiene, bet prasidejo rudas tepliavimas, o poto kraujavimas, atvykau i registratura ir viska paaiskinau.uzregistravo mane i mokama vieta kitai dienai pas Ingrid Dovgal.Atvykau sutartu laiku, viska jai paaiskinau, pagalvojo jinai, kad persileidimas gal nutiko, padare ekoskopija mokamai..apziurejo mane ir pasake, kad kazkas su cistomis, net nepaaiskino, kas kodel ir, kad nesu nescia, israse pagert 10d gepretix, kad pagersiu ir po 10d prasides menesines...7diena geriau tabletes ir jau buvo pilvo skausmai, bet pagalvojau, kad gal salutinis poveikis nuo vaistu, bet 9d pasidare dar blogiau, negalejau atsikelti nuo lovos, alpau, buvo zemas kraujo spaudimas, pilvo skausmai ir viso kuno..teko kviesti greitaja pagalba.Ligonije buvo nustatytas vidinis kraujavimas, nes buvo kiausintaklinis desineje nestumas.Teko daryti operacija, ir gydytojas pasake, kad jaigu atvykciau kita diena buciau mirusi.Tai va tokie gydytojai, dar moki uz konsultacija ir ekoskopija, o problema lieka su zmogumi, nors pasitiki gydytojais.Taigi noreciau suzinoti kur kreiptis, tel tokios situacijos?
2018-06-29 15:30:29 IP 2fbape37
Aleksandras 2018-06-28 16:52:35
Pamiršau paminėti jog tai yra pas gydytoją ortopeda-traumatologa 313kab. Romuoaldas Grigaliūnas
Laba diena, Aleksandrai,

Dėkojame už pastabas ir taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad anoniminiai skundai nėra nagrinėjami, todėl kilus nesklandumams visuomet siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba administraciją.
Taip pat informuojame, kad poliklinikos informacinėje sistemoje pacientų registracijos žurnale yra numatyti laikai „pirminėms“, „pakartotinoms„ konsultacijoms, taip pat numatytas laikas būtinąjai pagalbai. Pacientai, užsiregistravę eilės tvarka į pirmines arba pakartotines konsultacijas paprastai patenka pas gydytoją jiems numatytu laiku. Pacientams, kuriems reikalinga neplanuota, skubi pagalba, stengiamės ją suteikti kaip galima greičiau, tačiau atsižvelgiame ir į iš anksto registruotų pacientų srautus.

Aleksandras 2018-06-28 16:45:18
Sweiki 3sav. Kaip turiu sulaužytą pirštą ir antrą kartą laukiu
3-4h kol priims ar tai yra normalu kai norisi ir rūkyti ir valgyti ir į toleta bet negalį išeiti nes nežinai kada tave priims
Sweiki 3sav. Kaip turiu sulaužytą pirštą ir antrą kartą laukiu
2018-06-25 13:07:46 IP 2fbape37
Olga 2018-06-20 15:26:47
Nuvyle ginekologe BARTASKIENE. Pirma karta atejus, bendravo nemandagiai, reiske nepasitenkinima. Antra karta atejus, pasake, jog tyrimai nieko neparode, todel vaistu skirti negali.
Bet palaukite: kaip negali? Padare tik CRB ir del pienliges. Juk problema neisnyko, as negaliu su ja tiesiog iseiti! Kodel daktare nesiulo papildomu tyrimu? (Ureaplasma, mykoplasma, chlamydia ir pan)..Kodel man apie tai prabilus, sako esa tai labai brangu?
Neturetu kompetetingas gydytojas sakyti, jog negali skirti gydymo, neistyres visiskai. Jis turi pats informuoti pacienta apie papildomus mokamus tyrimus, o ne as turiu tai siulyti.
Jau nebesneku apie gydytojos nesitvardyma, kalbejimo tona... Turi privatu kabineta, matyt, kai nenesi vokelio, tai ir nori tokius pacientus siust toliau...
Laba diena, Olga,

Išsiaiškinus situaciją buvo nustatyta, kad surinkus anamnezę, nusiskundimus, atlikus apžiūrą buvo paskirti reikiami tyrimai. Kokius tyrimus reikia atlikti nusprendžia gydantis gydytojas savo kompetencijos ribose. Poliklinikoje atliekami ir mokami tyrimai, jei juos atlikti pageidauja pats pacientas, todėl siūlome kreiptis dėl jų atlikimo.

2018-06-21 16:00:14 IP 2fbape37
Diana 2018-05-30 16:37:39
Sveiki, man lūžo kulkšnis, nutrūko raisčiai. Lazdynuose uždėjus gipsą buvo liepta būtinai po 10 dienų pasirodyti pas traumatologą. Bet čia poliklinikoje mane priims tik po pusantro mėnesio! Nemokamas gydymas tik iliuzija? Esu Nacionalinio dramos teatro aktorė, šokau Flamenko, bet po tokio gydimo kas bus?

Dėkojame, kad rašote ir siūlome spręsti problemą iš esmės kreipiantis į Antakalnio poliklinikos registratūrą telefonu. Išsiaiškinus situaciją tikiu, kad sprendimas bus rastas.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Th. Manno festivalis kviečia pakalbėti apie orą
Th. Manno festivalis kviečia pakalbėti apie orą 07-09 17:54
Liepos 11–18 d. Nidoje vyksiantis XXIV tarptautinis Thomo Manno festivalis tęsia "Kultūros kraštovaizdžių" ciklą ir šiemet kalbės... apie orus.
H&M uždarys 170 parduotuvių
H&M uždarys 170 parduotuvių 07-09 17:44
Švedijos greitosios mados milžinė H&M praneša apie planus uždaryti 170 parduotuvių įvairiose šalyse ir sieja tai su COVID-19 rinkoms padaryta įtaka.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 124,44 -1,98%