Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Antakalnio poliklinika

Atsiliepimai apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Antakalnio Poliklinika, VŠĮ

Buvau vaikų kineziterapijoje, daiktus užrakinau rūbinėje, spinteleje, bet kažkas sugebėjo atrakinti ir pavogti pinigus iš kuprines.

Noriu išreikšti padėką traumatologui-ortopedui p. Martynui Karneckui už sėkmingai atliktą menisko operaciją, profesionalumą, taktiškumą, dėmesingumą ir kantrybę.

Linkiu Jums ko geriausios kloties ir sėkmės!
Laba diena, antrą kartą tenka lankytis fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje ir antrą kartą esu labai nusivylusi to skyriaus registratorių darbu. Jei pirmą kartą pagalvojau, kad gal tik papuolė tokia diena, tai antrą kartą apsilankiusi supratau, jog tai kasdienybė. Pirmiausia - už abiejų langelių sėdi registratorės, bet dirba tik viena, kita vis kažkuo užsiėmusi. Čia toks skyrius, kuomet žmogus užtrunka ilgai kol suderinamos procedūros ir vienos registratorės tikrai mažai, nes dauguma laukiančiųjų yra dirbantys ir turi skubėti į darbus. Kitas dalykas - neteisingas procedūrų suderinimas. Mes, pacientai, nežinome kiek mums užtruks viena ar kita procedūra, bet, pasirodo, to nežino ir ten dirbančios registratorės. Mano atvejis. Paskirtų procedūrų laukiau beveik dvi savaites. Mokama purvo aplikacija 08:20val., po to 8:40val. kintamo magnetinio lauko terapija. Ar registratorės neinformuotos, kad pati procedūra vyksta 20 min.? O kur paruošimas, kur dušas po procedūros? Viskas įskaičiuota į tą 20 min. tarpą. Pradėjus aiškintis, kitame kabinete pasiūlė... susitrumpinti purvo aplikacijos procedūrą! Tą, už kurią aš esu susimokėjusi! Jei ji būtų ir nemokama, tai koks tikslas būtų daryti, jei ji truktų tik trečdalį laiko? Teko vėl eiti į registratūrą, kad iš naujo suderintų laiką. Vėl dirba tik viena, kita sėdi uzsidariusi. Kai pagaliau priėjau prie tos vienintelės dirbančios, ir šiai prirekė kažką sutvarkyti kompiuteriu, paprašė palaukti. Sėdžiu prie jos langelio, laukiu, akys vis krypsta i laikrodį, neužilgo į darbą, o ji man pasako, kad kompiuteris užstrigo... Tai išgirdusi antra ten sėdėjusi registratorė po kelių minučių atidaro savo langelį ir... pakviečia ne mane persėsti prie jos langelio, bet sekantį žmogų iš eilės. Likau priblokšta tokiu darbu. Pradėjau reikšti pretenzijas, tuomet prie mano langelio dirbusi registratorė pasakė, kad viską ką darė pabaigs vėliau ir ėmėsi mano reikalų. Aišku, nieko negalėjo suderinti, nes vietos visai savaitei užimtos. Teko dar savaitei atidėti procedūrą ir vėl eiti pas savo darbdavį, kad koreguotų darbo grafiką. Po viso šito natūraliai kyla klausimas, ar galima šitaip tyčiotis iš sergančiųjų gydymo įstaigoje?
Laba diena, noriu išsakyti apie savo nuomonę pirmą kartą lankantis Antakalnio poliklinikoje bei pirmą kartą atvykus pas šeimos daktarę Jolantą Banevičienę. Esu laiminga ir patenkinta informacija, priėmimu ir bendravimu, kokį gavau. Daktare išklausė mano nuomonės, kai atrodė, jog viską buvau pasakiusi ji vis tiek klausinėjo ar neturiu jokių kitokių nusiskundimų. Po to patikrino širdies pulsą, išrašė siuntimus pas man reikalingų kitų sričių gydytojų bei maloniai atsisveikino, ačiū už gerą įspūdį tikiuosi jis nesikeis. Taip pat noriu padėkoti ir seselei, kuri dirbo kartu su gydytoja, tačiau atleiskite, neįsidėmėjau jos vardo/pavardės. Taigi seselė su manimi taip pat maloniai šnekėjosi, derino su manimi man priimtiną laiką kitų gydytojų registracijai, kadangi, tai buvo pirmas kartas šioje ligoninėje maloniai atsakė kur, ką ir kaip daryti. O dėl bendrojo priėmimo, čia labai daug įvairių komentarų, kurie neigiamai vertina tokias įstaigas kaip ligoninės, poliklinikos, nes jose daug žmonių, o aptarnaujantis personalas dirba lėtai. Tačiau man to neteko patirti šioje įstaigoje. Mano vizitas buvo anksti ryte, tačiau jau buvo žmonių, kurie laukė ir jie buvo priimti anksčiau, eilių visiškai nebuvo ir tam tikrame man paskirtame tyrime, rūbinėje dirbo net trys moterys, tad laukti eilėje dėl viršutinių drabužių irgi neteko. Tad į mano aukščiau išvardintus kitų minimus neigiamus komentarus galiu atsakyti taip: tokiose įstaigose lankosi daug žmonių, todėl jose dažnai reikia laukti, bet nebūtinai dėl personalo lėto darbo, o dėl žmonių gausos. Be to, tie, kuriuos aptarnauja labai greitai dažnai skundžiasi, jog gydytoja nesuteikė pakankamai laiko, tokiu atveju įvyksta visiškas nesusipratimas, norite, kad gydytoja kiekvienam asmeniškai skirtų laiko, tačiau skundžiatės, kad tenka laukti eilėse? Žmonės, kartais supraskite, jog laiką galime tik bandyti planuoti, bet tokiose vietose tiesiog neįmanoma pasakyti kokiam pacientui užteks 15 min., o kuriam ne. Pabaigai noriu dar karta pasidžiaugti geru šiandienos aptarnavimu ir manau jis daugiau ar mažiau visada išliks toks pat, ačiū.
Atvaziavome su vaiku daryti rentgena, eiles begalines, dirba 1 zmogus visame aukste, kviecia po 1 zmogu per 15 min. Siaubas, o ne darbas
Laba diena, sakykit, du kartus plombavo tą patį dantį, ir praejus 2-3 sav po plombavimo man plomba krenta lauk, man pinigus kainuoja žinokite. Ir atvažiuoti ir laikas ir už tas plombas irgi mokėti reikia, tebūnie viena karta iškrito na nieko, bet kai antrą kartą ta pati gyditoja sutvarko ir antrą kartą ji vėl iškrenta jau pyktis ima !
Norėčiau padėkoti masažuotojui Dariui Kavaliauskui už profesionalumą ir puikiai atliktą masažo kursą!Tai žmogus, kuris puikiai išmano savo darbą ir nori padėti žmogui greičiau pasveikti.Prie to yra malonus ir nuoširdus.Labai rekomenduoju, kas nori profesionalaus masažo, o ne “paglostymų”.Yra net tokių masažuotojų, kuris sugeba dirbti sėdint:)
Jau kelintą kartą iš eilės susiduriu su labai nemalonia registratūros darbuotoja. Susidariau įspūdį, kad nelabai nusimano savo darbą. Šiandien buvau CMEK komisijoj, ten pasiūlė nuvažiuoti pasidaryti tyrimus į savo polikliniką, kad nereikėtų mokėti už tyrimus, nes vieną kartą metuose priklauso nemokami tyrimai. Ta patį perskaičiau ir internete. Tai nelabai suprantu, kodėl registratūros darbuotoja reikalauja, kad susimokėčiau už tai, už ką aš turiu teisę kartą į metus gauti nemokamai.
Siaubingas laboratorijos aptarnavimas ir kalbejimas su zmonemis. Turejau padaryti slapimo tyrima greituoju budu, padejau prie langelio, nes taip sake daktare. Rezultatu laukiau valanda. Pasirodo padetas mazas rastelis, kad reikia po 12h nunesti slapima i kabineta. Atejau pas jas, pasiklausti kada bus tyrimo atsakymai, tai paklause ar moku skaityti. Ar esu rastinga, pasake, kad nesigaus su manim kalbeti, nes nemoku skaityti. Prasedejau poliklinikoje 2h, galbut taip, mano kalte, jog nepastebejau rastelio, taciau daktare sake padeti prie langelio. Sesele kelis kartus skambino i laboratorija ir niekas nekele ragelio. Atejus priduoti tyrimus, man pasake, kad nemoku skaityti.
Vitalijus 2018-08-13 15:33:42
Lankiausi šiandien pas chirurge D. Kaminskiene 323 kab. Nekomentuosiu jos med. "žinių", bet kaip žmogus labai nemalonus, nemylinti savo darbo ir negerbiantis pacientų. Geriau nieko neklausinėti, nes atsakinėja atmestinai, patarimo gali net nesitikėti. Vienintelis dalykas išgelbėjo, kad seselė buvo maloni. Kaip ji dar ištveria su tokia siabūne dirbdama?
Labai pritariu. Siaubinga gydytoja. Ir dar ta padėka ant sienos- ir kas jai ją davė?
Laba diena
Norėčiau sužinoti ar poliklinikoje aplamai gydo dantis reikia tvarkyti dantų kanalus niekas netvarko liepia važiuoti į žalgirio privačiai tvarkyti ar tai normalu mano šeimos nariai priklauso kitai poliklinikai tai ten be problemų ir kanalus tvarko ir plombuoja išgydo dantis aš atėjau į antakalnio polikliniką nes buvo atsiliepimai kaip apie gerą aukšto lygio polikliniką bet dabar labai nusivyliau pas tris skirtingus odontologus buvau ir niekas netvarko dantų.
2018-08-17 10:31:02 IP 85.206.22.247

Dėkojame už informaciją ir apgailestaujame dėl šio atvejo. Kadangi Antakalnio poliklinika gavo Jūsų pastabas el. paštu, situacija buvo nagrinėjama ir imtasi visų galimų priemonių, kad ateityje netektų patirti nemalonaus elgesio besikreipiantiems pacientams.

2018-07-30 15:24:18 IP 85.206.22.247
Zita 2018-07-27 10:30:45
Noriu padėkoti kineziterapeutei Erikai Žilienei. Tai be galo profesionali, jautri, puikiai išmananti savo darbą specialistė. Kiekvienam pacientui ji ne tik pritaiko tinkamus pratimus, krūvį, bet suranda ir gerą žodį. Ačiū Erikai.

Dėkojame Jums už gerus žodžius.

2018-07-19 16:02:09 IP 85.206.22.247
Sandra Poliakovaite 2018-07-18 11:58:13
Sveiki, esu soke nuo ginekologes Maculevic, apsilankiau pas ja pirmadieni liepos 16 del nestumo, penkta savaite. Esu begalo laiminga mes vaikelis planuotas. Is jos isgirdau negeru zodziu kurie manau netinkami sakyti psichologiskai silpnom moterym. Tikejausi paramos patarymu. Kai paklausiau ar galima butu pas kita daktare persirasyti po savaites max dvieju ji atsake cia jau man paciai reike ieskotis. Registraturoje moterys sake kad ginekploge privalejo mane i nesciuju sarasa itraukti lad pas daktara papulti greiciau.... : ((dabar apsilankimas tiktais bus ant 9tos-10tos savaites nestumo..... stoviu paprostoj eilei...... man pabai neramu nes noriu nuo pat pirmu dienu kad mane ziuretu gyditojas.... nes esu sirdininke ir su varikoze problemos.... : ((((atsiprasau uz klaidas.

Apgailestaujame, kad vizitas pas gydytoją K. Maculevič neatitiko Jūsų lūkesčių ir norų, tačiau
kadangi penktąją nėštumo savaitę, kaip supratome, atlikus apžiūrą nėštumo patologija nebuvo nustatyta, sekantis apsilankymas turi būti planuojamas iki 12 nėštumo savaitės ir pacientės šį atvykimą įprastai planuoja savarankiškai. Taip pat norime Jus nuraminti, kad nėštumas širdies patologijai ir venų varikozei iki 16 nėštumo savaitės įtakos neturi.

2018-07-19 10:23:45 IP 85.206.22.247
Inga 2018-07-16 09:14:06
Laba diena, sakykite prašau, ar tai normalu, kad priėmimo pas šeimos gydytoją reikia laukti 2 mėnesius? Dabar bandžiau registruotis internetu, šiandien yra liepos 16 d., tai artimiausias laikas nurodytas rugsėjo 7 d. TAI NORMALU????? Čia ką - aukščiausios kategorijos neurochirurgas?? Po to gydytojo specialisto konsultacijos lauksiu dar apie 3 mėn. ir nepraeis ir pusė metų, sulauksiu gydymo (arba ne...). Tokios betvarkės kaip pas jus, dar gerai paieškoti reikėtų. Tuo pačiu dar Sveikatos apsaugos ministerijos užklausiu, ką jie apie tai galvoja.

Iš tikrųjų, kartais susidaro situacija, kad pas šeimos gydytoją planiniam priėmimui galima patekti po labai ilgo laiko.
Tą įtakoja tai, kad gydytojai vasaros metu turi kasmetines atostogas, taip pat yra didelis vaikų, kurie vasaros pabaigoje registruojasi kasmetiniam sveikatos patikrinimui, srautas.
Dėl ūmaus susirgimo pas savo šeimos gydytoją galima patekti kreipimosi dieną, o nesant gydytojo - pas budintį arba kitos apylinkės gydytoją.

Sandra Poliakovaite
2018-07-18 11:58:13 IP 5.20.193.140
2018-07-10 07:23:22 IP 85.206.22.247

Jūsų aprašyta situacija turėtų būti nagrinėjama ir objektyviai įvertinta. Primename, kad anoniminiai skundai nėra nagrinėjami, todėl kilus nesklandumams visuomet siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba administraciją.

Diana Boguslavskaja
2018-07-06 16:14:05 IP 78.56.228.54
Sveiki, atsitiko tokia problema, kad papoliau pas nekompetinga akusere-gynekologe Ingrid Dovgal.
As galvojau, kad esu nescia, buvau uzsiregistravus pas gynekologe Poskiene, bet prasidejo rudas tepliavimas, o poto kraujavimas, atvykau i registratura ir viska paaiskinau.uzregistravo mane i mokama vieta kitai dienai pas Ingrid Dovgal.Atvykau sutartu laiku, viska jai paaiskinau, pagalvojo jinai, kad persileidimas gal nutiko, padare ekoskopija mokamai..apziurejo mane ir pasake, kad kazkas su cistomis, net nepaaiskino, kas kodel ir, kad nesu nescia, israse pagert 10d gepretix, kad pagersiu ir po 10d prasides menesines...7diena geriau tabletes ir jau buvo pilvo skausmai, bet pagalvojau, kad gal salutinis poveikis nuo vaistu, bet 9d pasidare dar blogiau, negalejau atsikelti nuo lovos, alpau, buvo zemas kraujo spaudimas, pilvo skausmai ir viso kuno..teko kviesti greitaja pagalba.Ligonije buvo nustatytas vidinis kraujavimas, nes buvo kiausintaklinis desineje nestumas.Teko daryti operacija, ir gydytojas pasake, kad jaigu atvykciau kita diena buciau mirusi.Tai va tokie gydytojai, dar moki uz konsultacija ir ekoskopija, o problema lieka su zmogumi, nors pasitiki gydytojais.Taigi noreciau suzinoti kur kreiptis, tel tokios situacijos?
2018-06-29 15:30:29 IP 85.206.22.247
Aleksandras 2018-06-28 16:52:35
Pamiršau paminėti jog tai yra pas gydytoją ortopeda-traumatologa 313kab. Romuoaldas Grigaliūnas
Laba diena, Aleksandrai,

Dėkojame už pastabas ir taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad anoniminiai skundai nėra nagrinėjami, todėl kilus nesklandumams visuomet siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba administraciją.
Taip pat informuojame, kad poliklinikos informacinėje sistemoje pacientų registracijos žurnale yra numatyti laikai „pirminėms“, „pakartotinoms„ konsultacijoms, taip pat numatytas laikas būtinąjai pagalbai. Pacientai, užsiregistravę eilės tvarka į pirmines arba pakartotines konsultacijas paprastai patenka pas gydytoją jiems numatytu laiku. Pacientams, kuriems reikalinga neplanuota, skubi pagalba, stengiamės ją suteikti kaip galima greičiau, tačiau atsižvelgiame ir į iš anksto registruotų pacientų srautus.

Aleksandras 2018-06-28 16:45:18
Sweiki 3sav. Kaip turiu sulaužytą pirštą ir antrą kartą laukiu
3-4h kol priims ar tai yra normalu kai norisi ir rūkyti ir valgyti ir į toleta bet negalį išeiti nes nežinai kada tave priims
Sweiki 3sav. Kaip turiu sulaužytą pirštą ir antrą kartą laukiu
2018-06-25 13:07:46 IP 85.206.22.247
Olga 2018-06-20 15:26:47
Nuvyle ginekologe BARTASKIENE. Pirma karta atejus, bendravo nemandagiai, reiske nepasitenkinima. Antra karta atejus, pasake, jog tyrimai nieko neparode, todel vaistu skirti negali.
Bet palaukite: kaip negali? Padare tik CRB ir del pienliges. Juk problema neisnyko, as negaliu su ja tiesiog iseiti! Kodel daktare nesiulo papildomu tyrimu? (Ureaplasma, mykoplasma, chlamydia ir pan)..Kodel man apie tai prabilus, sako esa tai labai brangu?
Neturetu kompetetingas gydytojas sakyti, jog negali skirti gydymo, neistyres visiskai. Jis turi pats informuoti pacienta apie papildomus mokamus tyrimus, o ne as turiu tai siulyti.
Jau nebesneku apie gydytojos nesitvardyma, kalbejimo tona... Turi privatu kabineta, matyt, kai nenesi vokelio, tai ir nori tokius pacientus siust toliau...
Laba diena, Olga,

Išsiaiškinus situaciją buvo nustatyta, kad surinkus anamnezę, nusiskundimus, atlikus apžiūrą buvo paskirti reikiami tyrimai. Kokius tyrimus reikia atlikti nusprendžia gydantis gydytojas savo kompetencijos ribose. Poliklinikoje atliekami ir mokami tyrimai, jei juos atlikti pageidauja pats pacientas, todėl siūlome kreiptis dėl jų atlikimo.

2018-06-21 16:00:14 IP 85.206.22.247
Diana 2018-05-30 16:37:39
Sveiki, man lūžo kulkšnis, nutrūko raisčiai. Lazdynuose uždėjus gipsą buvo liepta būtinai po 10 dienų pasirodyti pas traumatologą. Bet čia poliklinikoje mane priims tik po pusantro mėnesio! Nemokamas gydymas tik iliuzija? Esu Nacionalinio dramos teatro aktorė, šokau Flamenko, bet po tokio gydimo kas bus?

Dėkojame, kad rašote ir siūlome spręsti problemą iš esmės kreipiantis į Antakalnio poliklinikos registratūrą telefonu. Išsiaiškinus situaciją tikiu, kad sprendimas bus rastas.

2018-05-11 10:16:42 IP 85.206.22.247
Viktorija 2018-05-10 17:24:41
Noreciau garsiai pasipiktinti Antakalnio pol. gyd. ortopedo-traumatologo Romualdo Grigaliuno paslaugomis. Vizitui buvau priimta valanda veliau nuo uzrasyto laiko, kol sulaukiau israso su atsakymu, praejo dar beveik dvi valandos. Ar tai normalu? Nemanau. Pacientas negali veluoti pas gydytoja, turi pranesti, jei negales atvykti ir pan. Kodel gydytojas savo ruoztu negali elgtis taip pat? Kodel paciento laikas nera gerbiamas? Pusvalandi galeciau palaukti, maza kas atsitiko, bet praleistos beveik 3 valandos klinikoje vienam vizitui kelia dideli pasipiktinima. Primena eiles prie duonos ar desru sovietmeciu, geda del tokio punktualumo 21-ame amziuje. Visiskai nerekomenduoju ir pati daugiau nesikreipsiu. Standartiniu pasiaiskinimu copy-paste is poliklinikos nereikia, rasau tik del to, kad butu informuoti kiti.
Laba diena, Viktorija,

Labai apgailestaujame dėl šio vizito. Situaciją aiškinamės ir tikiu, kad ateityje nekils panašių nesklandumų.
Geros Jums dienos.

2018-05-11 10:13:26 IP 85.206.22.247
Elena 2018-04-20 12:07:33
Sveiki, esu 15 sav.nescia, lankausi privaciai pas ginekologe--akusere, man daro tik echoskopa ir apziura tirimu nedaro.Atejau i poliklinika pas ginekologeBartaskiene ir buvau nepriimta, pasake nepriims nes lankausi privaciai, buvo man padakyti eikit ten ir darykites tyrimus.Labai nemandagei kalbejo ir sesute.Argi as neturiu teises pasinauduoti nesciosios privalomais nemokamais tyrimais?Cia yra mano asmenine nuomone ir teise, kur man eiti apziurai, o tyrimai yra privalomi nesciosios nemokamai.Labai nesazininga kad dirba tokie zmones.As kreipsiuosiu toliau.Aciu.

Dėkojame už pastabas, jos įgalina mus tobulėti.

2018-05-11 10:08:31 IP 85.206.22.247
Inga 2018-04-19 14:00:26
Esu pakraupus nuo registratorių darbo. Į polikliniką vaikštau tikrai ne iš neturėjimo ką veikti, o tik iš būtinybės. Kankino siaubingas kaklo ir galvos skausmas, nuo ko dar ir kraujospūdis pakilo. Registratūroje paprašiau papildomo talonėlio pas šeimos gydytoją. Registratorė paklausė kame problema ir kodėl aš čia prašau papildomo. Aš jai labai gražiai paaiškinau, kad atvykau dėl nepakeliamo skausmo ir pakilusio kraujospūdžio. Registratorės atsakymas, švelniai tariant, užmušė: "Tai jei tik spaudimas pakilęs, išgerkite Kaptoprilio ir viskas". Maždaug nėra čia ko gydytoją trukdyti. Mano smegenų vingiai dar neišsitiesinę, kad klausyčiausi registratorių "patarimų". Išsireikalavau priėmimo pas gydytoją. Buvo diagnozuotas kaklo nervo uždegimas ir paskirtas injekcijų kursas 5 dienas!!! Dabar Jums pora klausimų: 1. Kuo man būtų pasibaigęs toks "patarimas"? 2. Nuo kada registratorės skiria gydymą?
Gal praveskite joms kokius mokymus ar seminarą suorganizuokit, nes taip negalima, juk gali atsirasti toks žmogus, kuris paklausys panašių "patarimų"..

Dėkojame už pastabas į jas bus atsižvelgta.

Komunikacijos soecialistė
2018-04-19 12:27:02 IP 85.206.22.247
Violeta 2018-04-18 13:16:47
Labai esu nepatenkinta registravomo internetu sistema, kai esu uzregistruota vizitui negaliu sekti, gaudyti ankstesnio vizito butinai reikia atsaukt savo vizita ir tik tada naujai registruotis, ir tada gali netekt abieju vizitu tokiu gaudymu..

Dėkojame už pastabas.
Internetinė registravimosi pas gydytojus sistema nėra ideali ir pagal galimybes tobulinama, todėl prašome supratimo ir kantrybės.

Antakalnio poliklinika 2018-04-13 12:58:05

Nagrinėjant skundą buvo nustatyti šie faktai apie jūsų gydymą: gydytoja nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą remiantis jūsų minėtais nusiskundimais ir tyrimų rezultatais.
Sūnui gydymas paskirtas atsižvelgiant į jo sveikatos būklę ir prieš tai atliktus veiksmus: išduotas nedarbingumo pažymėjimas, atlikta kontrolinė rentgenograma, kurią įvertino gydytojas radiologas, pacientas nukreiptas gydytojui traumatologui dėl tolimesnės gydymo taktikos. Apsilankymo pas specialistus terminai ir diagnozės buvo nustatyti teisingai. Nuėmus įtvarą ar gipsą dažniausiai skiriamas reabilitacinis gydymas funkcijoms atstatyti.

Kitokio atsakymo ir nesitikejau :) Ir jums grazios dienos
2018-04-13 12:58:05 IP 85.206.22.247
Vilma 2018-04-10 17:57:03
Laba diena. Labai pasipiktinau daktare Liepaite-Markeviciene. Buciau pratylejusi, bet kai paliete mano sunu, tai jau nebesusilaikiau. Kovo pradzioje as susirgau sunkiu persalimu-nustate, kad gripas, bet deja-vaistai nuo gripo nepdejo, as vel atlingavau i poliklinika-daktare vel sako, kad gripas, bet prie to israse antibiotiku nuo slapimo pusles uzdegimo. Na, zinoma-as negeriau, nes puikiai zinojau tuos vaistus. Pabaigiau gydytis pati ir drauges daktares pagalba (labai gaila, kad ji nedirba antakalnio poliklinikoje). Tuo paciu metu mano sunui ivyko trauma-skilo alkunes kaulas. Zinoma-Lazdynuose jam sugipsavo, sutvarke ir pirmadieni kreipesi pas daktare Liepaite-Markeviciene, kad israsytu nedarbingumo lapeli. Paskui ji israse, kad po menesio ateitu......Po menesio sunus kreipesi pas traumotologa ir savo daktare Liepaite. Traumotologas uz galvos usieme, kad sitaip negalima buvo daryti, kad reikejo po dvieju savaiciu ateiti ir daktare turejo paskirti susitikima po dvieju savaiciu, o ne po menesio.... Dabar kai nueme gipsa, tai sunus neistiesia rankos ir labai bijau, kad gali taip likti visam gyvenimui, o daktare Liepaite-Markeviciene dar ir atsove, kad po dvieju ar po menesio nuimtu gipsa-tai niekas nebutu pasikeite

Antakalnio poliklinika 2018-04-10 14:09:00
Laba diena, Daiva,

Suprantame jūsų apmaudą, tačiau minėtu laikotarpiu iš tiesų buvo padidėjęs skyriaus gydytojų sergamumas. Kadangi nepavyko susitarti dėl paslaugų atlikimo Jums priimtinu laiku vėliau, visuomet turite teisę parašyti prašymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus už paslaugas.

Komunikacijos specialistė
Ne piniguose esme, ta jau padariau parašiau prašymą, nes atvykus pas jus nieko gero ir nepasiūle, žiūrėjo i kompiuteri ir buvo ilga tyla, ka man beliko daryti, mano darbas yra sėdimas, ir ši procedūra man svarbi, galima diskutuoti iki pamėlynavimo, bet reikia sprendimo ir žmogaus kurias tokias problemas spręstų, o ne sakytu jus galit atsiimt pinigus jei turit čeki, aš paslauga perku nes man jos tikrai reikia...nenoriu niekam gadinti nuotaikos ir gražios dienos, tat ir jums palinkėsiu, geros dienos.
2018-04-10 14:09:00 IP 85.206.22.247
Daiva 2018-04-09 20:29:44
Labas vakaras, buvau labai nustebinta ir likau be žado, kai nusipirkau masažus, perėjus visus gydytojus, kuriu reikėjo, kad juos išrašytu, čia buvo geguže, masažus gavau paskutine savaite geguže, paskambino pasakė kad atidėt reikia nes susirgo darbuotoja, na kam nepasitaiko, atidėjom balandžio 9.Na ka jus manot, ir vėl susirgo ar neišėjo kita darbuotoja, bet man iki Vilniaus 50km ir aš jau važiavau, ir ka atvažiavau susitart nieko gero, negalėjau gaut mokamos paslaugos, geriausia rašyt prašymą kad gražintu pinigus, nes laukt dar nežinau kiek laiko kad gaut mokama procedura, nž ar čia man nepasisekė, ar nėra ten masažuotoju.Likau nepatenkinta nes dėjau daug vilčių kad sveikatai pataisyt, bet ieškosiu kitur šios procedūros, nes daug laiko sugaišau su skaudančiu stuburu.
Aš suprantu susergam ir visko pasitaiko, bet kaškas mus pavaduoja.o čia mokama paslauga neigivendiama galima ir numirt, : (
Laba diena, Daiva,

2018-02-07 14:48:28 IP 85.206.22.247
Personalas 2018-02-06 16:11:14
Vakar diena. Sėdi dvi gražuolės fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registratūroje. Išėjusi iš kabineto su procedūrų lapeliu pirmoji išsimušiau talonėlį "Mokamos paslaugos". Prie registratorių - nė vieno žmogaus, tačiau abi sulindusios į kompiuterį ir kažką daro. "Maža kas" - pagalvojau - "gal reikia suvesti kokius duomenis" ir nieko blogo negalvodama atsisėdau laukti. Po manęs atėjo dar viena mergina, taip pat išsimušė bilietėlį ir atsisėdo laukti. Pati laukiau jau 10 min - niekas nesikeičia, tik renkasi dar daugiau pacientų, norinčių užsiregistruoti į procedūras. Ateina moterytė neišsimuši bilieto ir iš karto sėda prie registratorės, kuri maloniai ją užregistruoja procedūroms. Nesupratom su laukiančiais, kas čia per tvarka, todėl jai baigus registruoti, priėjau prie registratorės ir gražiai paklausiau: "Kaip yra, kad žmonės, išsimušę talonus sėdi ir laukia, o kažkas prieina ir užsiregistruoja be eilės?" Registratorė sutriko, suprato savo klaidą ir pažadėjo, kad tuoj pakvies. Na, visi mes klystame, nieko čia baisaus. Išgirdę tokį registratorės atsakymą, pacientai pradėjo išsimušinėti po kelis skirtingus bilietėlius, kad eilę prieitų greičiau. Pagaliau abi registratorės pradėjo kviesti, bet, deja, ne mane, nors iš visos eilės bilietėlį išsimušiau pirmoji !!! Kantriai dar laukiau 20 min, stebėdama, kaip po manęs išsimušę bilietėlius žmonės sėkmingai kviečiami, o aš toliau vis laukiu, nes "Mokamų paslaugų" registratorė tesugebėjo praleisti tik vieną žmogų ir vėl užmetė kortelę, kad nedirba. Palaukiau dar 10 min ir išėjau, nes: 1. Ne mano darbas aiškinti, kaip registratorėms reikia dirbti; 2. Nežinojau, kiek dar laiko "Mokamų paslaugų" registratorė sėdės užsidėjusi kortelę, kad nedirba, o man jau reikėjo grįžti į darbą. Taigi - likau be paslaugų !!!!!

Apgailestaujame dėl šio įvykio. Taip pat prašome supratimo ir kantrybės, nes jūsų minėta eilių valdymo sistema Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje įdiegta tik praeitos savaitės pabaigoje. Iškilus nesklandumams visuomet siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba vyr. slaugytoją, kurie visada jums mielai pagelbės. Gražios dienos.

2018-01-19 14:03:01 IP 85.206.22.247
Andres 2018-01-19 13:23:42
noriu viešai padėkoti gyd. Aleksiūnienei ir visam oftamologijos skyriui už gražintą regėjimą!
Manau, kad visiškai gali suprasti tik tie, kam irgi buvo atliktas katarakto operaciją.

Dėkojame Jums už gerus žodžius.

2017-12-08 09:20:13 IP 85.206.22.247
patarimas personalo specialistėms 2017-12-07 12:18:03
Antakalnio poliklininkai rekomenduoju tobulinti darbuotojų atrankų organizavimą. Kai labai užimtu laikotarpiu (apie tai praneši) važiuoji iš kt. miesto galo į kažkur 10 min. darbo pokalbį, kuriame pateiks tris šabloninius klausimus, kurių esminis: "Kodėl mes turime pasirinkti jus?, - ir dar leidžia stoikiškai ramiai sau vėluoti, norisi švelniai tariant priminti, kad trims šabloniniams klausimams pateikti - visiškai užtenka telefono skambučio. Tai praktikuoja daugybė HR specialistų. Tiesa, Antakalnio poliklininkos atrinkinėtojoms tiek laiko užteko susipažinti net su kandidato charakterio savybėmis

Dėkojame ir džiaugiamės, kad dalinatės savo patirtimi. Labai vertiname Jūsų pastangas gerinti mūsų įstaigos darbo kokybę. Šį grįžtamąjį ryšį būtinai įvertinsime ir apsvarstysime, kaip galima būtų patobulinti personalo atrankų procesą. Linkime pozityvių patirčių ir kuo geriausios sėkmės kitose atrankose.

patarimas personalo specialistėms
2017-12-07 12:18:03 IP 5.20.125.92
2017-10-26 14:50:42 IP 85.206.22.247
Gerda 2017-10-25 17:39:35
Skundas

Šių metų liepos 21d. 7.20val. buvome užsiregistravę pas gydytoją NERIJĄ LIJANĄ SKREBIENĘ. VšĮ Antakalnio poliklinikoje, adresu: Antakalnio g. 59, Vilnius.
​Atvykus pas minėtą specialistę, susidurėme su pykčio protrūkiu, kuris pasireiškė, dėl vaikų skaičiaus.
Su vaikais į polikliniką atvykome anksti prieš 7 val. laukėme koridoriuje, į kabinetą net nesibeldėme, nors viduje buvo galima girdėti, kad kažkas yra. Dar ne mūsų laikas, tad ramiai atsisėdome laukti kada mus pakvies. Sėdėjome laukėme savo laiko, kai pavėlavusi specialistė 7.05val atvyko į darbą, praėjo į kabinetą ir pradėjo reikšti savo nepasitenkinimą:
- „Ką jie čia iš vakaro nakvojo“ išrekė slaugytojai. Slaugytoja nežinojo, kad mes jau atvykome. Tad atsivėrus duris paklausė paciento vardo ir pavardės, pas ką atėjome. Atsakius į klausimus pasigirsta gydytojos rėkimas iš kabineto „Tegul sėdi ir laukia“, nors mes nesiveržėme į kabinetą, nors ir pirmo paciento nebuvo. Slaugytojai uždarius duris, gydytoja toliau tęsė savo nepasitenkinimą įvairiomis replikomis. Už durų sedėdama viską girdėjau. Pradėjo komentuoti :
- kad atvykome anksti, kad norime, jog visus vaikus priimtų, kad čia ne vaikų darželis, ir ji nesiruošia mūsų visų priimti į kabinetą. Tuomet atsidariau kabineto duris ir pasakiau, ar jūs galvojat ką kalbat? Aš viską sedėdama koridoriuje girdžiu, taip pat pasakiau, kad priims ir su dešimt vaikų jei prireiks, nes į apžiūra atvedžiau du vaikus iš turimų trijų, ir jie abu yra užregistruoti, niekas trečio vaiko neprašo apžiūrėti, taip pat pasakiau, kad taip elgtis su pacientais yra nekompetetinga, pranešiau, kad skųsiuosi, tada minėta specialistė man pasakė, kur turėčiau kreiptis, ir nustebusi, kad pasakiau jog viską girdžiu atsakė, jog nesitikėjo, kad girdisi. Po pokalbio uždariau duris ir toliau laukiau. Atvyko ir pavėlavusi pacientė, kuri buvo užsiregistravusi 7:00val. Joms liepė laukti, priimė mus 7:15val. Užėjus į kabinetą ir priėmimo metu, gydytoja elgėsi grubiai, liepė tyldinti vaikus, kad galėtų susikaupti, nepaskyrė jokių tyrimų, nors dėl jų mes ten ir ėjome. Pasakė, kad reikia užsiregistruoti pas echoskopuotoją, pilvo organų echoskopijai, tačiau jie registruoja tik rugsėjo mėnesiui, skubios pagalbos talonėlių į echoskopijos kabinetą nėra. Pradėjo klausinėti kas iš mano šeimos yra medikai, nes slaugytoja kuri dirba su minėta specialiste prasitarė, kad kažkas iš mano šeimos dirba poliklinkoje, nors tai buvo visiškai nesusijęs klausimas su priežastimi dėl kurios atvykome.
Taip pat N. L. Skrebienė bandė sušvelninti situaciją, minėdama, kad ją iš vakaro įžeidė vaikų gydytojos slaugytoja, prašydama priimti abu vaikus.
Kadangi vaikų sveikata buvo labai prasta o pati esu medikė, dar tą pačią dieną po vizito pasidariau tyrimus mokamai Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje.
Laba diena, Gerda,

Dėkojame už suteiktą informaciją. Situaciją aiškinsimės ir pagal galimybes problemą spręsime.
Tokiais atvejais siūlome kreiptis į skyriaus vedėją arba užsukti į Antakalnio poliklinikos administarciją.
Gražios dienos Jums ir geros sveikatos.

2017-10-26 14:39:02 IP 85.206.22.247
Dominyka 2017-10-19 17:47:28
Pirma karta galiu pasakyt kad Antakalnio poliklinika turi tikrai gera daktara!!!
Buvau uzrasyta i povandenini masaza, mane prieme daktare Marija Stalmakova. Tiesipg tobula daktare, kitokiu zodziu net nerandu apibudint ja. Su daktare per visas proceduras bendravom labai maloniai apie viska. Aukso verta daktare
Laba diena, Dominyka,

Nuoširdžiai dėkojame už gerus žodžius.

Komunikacijos specialistė

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Plastinė, rekonstrukcinė chirurgija

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

"Lietuvos energijai" nepavyko parduoti objektų Vilniaus Žirmūnuose ir Naujamiestyje 12-12 14:45
Ketvirtadienį vykęs energetikos įmonių grupės "Lietuvos energija" ketvirtasis viešas nekilnojamojo turto (NT) pardavimo konkursas nesulaukė susidomėjimo. Šiuos objektus ketinama pasiūlyti vėl.
Pasaulio plaukimo čempionate sidabro medalius pelnė R. Meilutytė ir D. Rapšys
Pasaulio plaukimo čempionate sidabro medalius pelnė R. Meilutytė ir D. Rapšys 12-12 14:31
Rūta Meilutytė Kinijoje vykstančiame pasaulio plaukimo trumpajame baseine čempionate pelnė sidabro medalį 50 m krūtine rungtyje. Tokį patį rezultatą kitoje rungtyje pademonstravo ir Danas Rapšys.
"Gelsauga" planuoja atleisti 555 darbuotojus
"Gelsauga" planuoja atleisti 555 darbuotojus 12-12 14:28
AB "Lietuvos geležinkeliai" antrinė bendrovė "Gelsauga" įspėjo 555 darbuotojus apie grupinį atleidimą.

Jūs esate..

CBS 48,24 -3,05%