VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Antagutė

Antagutė, UAB

Higienos priemonės, valymo paslaugos, atliekų utilizavimas
Įmonės kodas 125001584 (senas į.k. 2500158)
PVM mokėtojo kodas LT250015811
Vadovas Giedrė Vileitaitė, generalinė direktorė
Adresas Buivydiškių g. 118, Zujūnai, LT-14160 Vilniaus r.
Telefonas Antagute Telefonas
Mobilus telefonas Antagute Mobilus telefonas
Faksas Antagute Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.antagute.lt
Darbo laikas I-V 08:00-17:00
Darbuotojai 135 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 710809
Pardavimo pajamos 2018: 1 000 001 - 2 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2019-07: 17 automobilių (10 priklauso, 7 išperkami arba nuomojami)
Pranešimai
Aplinkos apsaugos agentūra Skaityti visus »
Įmonės amžius 20 metų 1 mėnuo 6 dienos
Įvertinimas
7.5 / 10 (įvertino 295)

Įmonės aprašymas:

UAB ,,Antagutė“ buvo įkurta 1999 m., tad per tiek metų sukaupta patirtis leidžia klientams pasiūlyti:

Profesionalias valymo paslaugas
Aukščiausios kokybės higienos priemones
Šalutinių gyvūninių produktų surinkimą ir utilizaciją


UAB „Antagutė“
partneris, kurio patirtis, kompetencija bei įsipareigojimai yra unikalūs. Įmonė yra vertinama dėl savo patikimumo bei darbo kokybės. Įmonės tikslas - užtikrinti išskirtinį dėmesį bei pagarbą klientui, sukuriant ekologiškus ir racionalius sprendimus. Vykdydama veiklą UAB Antagutė savo darbo rezultatais siekia atitikti klientų lūkesčius, laikydamasi sąžiningos ir etiškos praktikos. Klientui esame greitas, efektyvus, novatoriškas partneris, kuris vadovaujasi pažangiausiais kokybės vadybos standartais. Tai leidžia kokybiškai suteikti valymo, atliekų surinkimo ir perdavimo tvarkytojui paslaugas, sukurti ir įrengti higienos priemonių aprūpinimo sistemas.

Siekiant gerinti įmonės teikiamų paslaugų kokybę bei darbuotojų profesionalumą nuolat vykdomi teminiai darbuotojų mokymai.

UAB „Antagutė“ turi kokybės vadybos sistemą ISO 9001;

Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą OHSAS 18001;

Aplinkosaugos vadybos sistemą ISO 14001;

Įmonei suteiktas Veterinarinio patvirtinimo Nr. LT 26-908, kuris išduotas 2005-05-12 Lietuvos Respublikos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos

Siekdami nuolatinio tobulėjimo ir veiksmingumo, šią politiką nuolat peržiūrime, kad ji išliktų aktuali, o jos įgyvendinimui kiekvienais metais formuojame tikslus ir uždavinius.
Įmonėje nustatyti principai įgyvendinami kasdieniniu atsidavimu darbui, švaros akcijų inicijavimu. Darbai vykdomi laikantis aukščiausių kokybės standartų, išlaikant įgytą gerą reputaciją.


Adresas: Buivydiškių g.118, Zujūnai
LT-14160 Vilniaus r. sav.
Telefonas: (8-5) 233 87 37
Mobilus: 8 6 20 88 433
Faksas: (8-5) 210 52 79
El. paštas: info@antagute.lt


Atliekų, produktų utilizavimo skyrius:
Mobilus: 8 620 88436
El. paštas: giedre@antagute.lt

Valymo paslaugų skyrius:
Mobilus: 8 620 88434
El. paštas: renata@antagute.lt

Higienos priemonių skyrius:
Mobilus: 8 620 84408
El. paštas: inga@antagute.lt

Pastatų ūkio administravimo skyrius:
Mobilus: 8 620 88432
El. paštas:martynas@antagute.lt

UAB „Antagutė“ savo užsibrėžtus tikslus pasiekia analizuodama užsakovų poreikius bei įvertindama savo galimybes;
UAB „Antagutė“
dirba tik su patikimais tiekėjais, siekiant, kad jų teikiamos medžiagos ar paslaugos bei jų darbuotojų darbo sąlygos atitiktų mūsų bendrovės politiką, keliamus tikslus ir teisinius reikalavimus;
UAB „Antagutė“
nuolat organizuoja darbuotojų praktinį mokymą ir skatina kelti kvalifikaciją, akcentuodama kiekvieno darbuotojo asmeninę atsakomybę teikiant kokybišką paslaugą nesukeliant poveikio aplinkai bei ugdydami jų sąmoningumą, užtikrinant darbo vietų saugą sau ir šalia dirbančiam;
UAB „Antagutė“
supažindina su kokybės, aplinkos apsaugos vadybos tikslais bei įsipareigojimais įmonės darbuotojus bei tiekėjus ir užsakovus,tobulindama išteklių vadybą ir gamtinių išteklių bei resursų racionalų panaudojimą;
UAB „Antagutė“
supažindina darbuotojus su teisiniais ir normatyviniais bei organizacijos prisiimtais reikalavimais bei tikrina šių reikalavimų įgyvendinimą, planuojant ir vykdant projektų valdymo veiklą, įtraukiant darbuotojus, tiekėjus, darbo vietos lankytojus į reikšmingų aplinkos apsaugos aspektų, rizikos veiksnių valdymą, skatina nuolatinį aplinkos apsaugos veiksmingumo gerinimą ir taršos prevenciją;
Nuolat vykdydama nelaimingų atsitikimų prevenciją, skatindama techninių naujovių ir pažangių technologijų taikymą UAB „Antagutė“ , įrengia darbo vietas, sudaro saugią darbo aplinką įmonės darbuotojams ir lankytojams.

UAB „Antagutė“ veiklos kryptys:

Higienos priemonės
Įmonė teikia higienos priemones ofisams, biurams, administracinėms patalpoms, restoranams, kavinėms, barams, viešojo maitinimo ir medicinos įstaigoms; Taip pat yra teikiami tokie produktai kaip: Wepa laikikliai, Aqua laikikliai, Riplle Kimberly - Clark laikikliai, Kimberly clark pramoninio popieriaus laikikliai, rankų valymo popierius servetėlėmis, rankų valymo popierius rulonais, tualetinis popierius servetėlėmis, tualetinis popierius rulonais, buitinis tualetinis popierius rulonais, ruloninis popierius pramonei, skystas muilas, oro gaivikliai automatiniams dozatoriams. Įmonė parduoda Salmon profesionalius šepečius aukščiausios kategorijos, profesinės kategorijos ir įprastinės kategorijos; Taip pat yra teikiamos Apsauginės darbo priemonės. Tai yra pirštinės, respiratoriai, apsauginiai darbo drabužiai, apsauginis rankų kremas, vidaus ir lauko priežiūros priemonės tokios kaip paprastos šluostės, šveitimo priemonės, kempinės, langų valymo priemonės,grindų valymo priemonės,vežimėliai ir jų priedai,šiukšliadėžės ir šiukšlių maišeliai, valikliai, plovikliai, gaivikliai, grindų plovimo priemonės rankomis, grindų plovimo priemonės mašinomis, sanitarinių patalpų valymo, šveitimo priemonės, stiklo valymo priemonės, grindų vaškas ir grindų vaško pašalinimo priemonės, kilimų priežiūros priemonės, paviršių valymo, poliravimo priemonės, purškiami oro gaivikliai, indų plovimo priemonės rankomis, indų plovimo, skalavimo priemonės indaplovėse,
pridegusių ir riebių paviršių valymo priemonės, dezinfekavimo priemonės, chemijos produktų dozatoriai, viešbučių higienos priemonės.

Patalpų valymas
Turėdama ilgametę patirtį, kompetenciją bei technines galimybes,
UAB „Antagutė“ biuruose, įstaigoje, verslo ar pramogų centruose bei privačiose patalpose profesionaliai atlieka šias paslaugas:

Kasdieninis patalpų valymas;
Patalpų valymas po statybų ir remonto darbų;
Langų, vitrinų, fasadų valymas;
Garažų, sandėlių valymas ir plovimas;
Kiliminės dangos plovimas;
Purvą ir drėgmę sugeriančių kilimėlių nuoma;
Grindinės dangos vaškavimas ir poliravimas;
Kompleksinis daugiabučių namų valymas;
Požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas.

Naudodama pasaulyje gerai žinomų gamintojų valymui skirtas priemones
UAB „Antagutė“užtikrina aukštą kokybę ir puikius darbo rezultatus.
UAB „Antagutė“ Bendradarbiauja su profesionalios valymo technikos gamintojais „Columbus“, „Hako“, „Karcher“; valymo inventoriaus profesionalais „Vileda“, „Vermop“; higienos priemonių gamintojų rinkos lyderiais „Kimberly-Clark“, „Wepa“ bei chemijos priemonių specialistais „Evans“, „Henkel – Ecolab“ ir t.t.
Kiekvienam užsakovui
UAB „Antagutė“ jau 15 metų užtikrina nepriekaištingą paslaugos kokybę, garantuodama nuolatinę patalpų priežiūrą bei idealios švaros palaikymą.

Atliekų, produktų utilizavimas
UAB „Antagutė“ tiki švaresne ateitimi. Todėl siekia prisidėti prie supančios aplinkos išsaugojimo, teikdama šalutinių gyvūninių produktų (ŠGP) tvarkymo, augalinės kilmės maisto produktų ir ne maisto produktų utilizavimo paslaugas. Per daugiau nei 10 metų įmonė perrūšiavo bei sunaikinoar saugiai perdirbo tūkstančius tonų atliekų; dauguma iš jų tapo biologiškai skaidžiomis atliekomis ar vertingomis žaliavomis. Tokiu būdu UAB „Antagutė“ prisideda prie gamtos tausojimo, jos užterštumo mažinimo bei gamtinių išteklių taupymo.

Įmonė UAB „Antagutė“ gali padėti sutvarkyti įvairias verslo problemas. Kai kliento prekės:
- dėl netvarkingų dokumentų užstrigo muitinės sandėliuose;
- draudžiamos realizuoti dėl neatitikimo ES maisto saugos reikalavimams;
- neparduodamos dėl sugadintos prekinės išvaizdos;
- galiojimo laikas baigėsi;
- užima vietą sandėlyje bei Jūs nežinote kaip jomis atsikratyti.

Atliekų utilizavimo skyrius tel: 8 620 88 436

3 kategorijos šalutinių gyvūninių produktų tvarkymas
Vadovaujantis 2012 m. birželio 12 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymu Nr. B1-466, viešojo maitinimo įmonėms šalutinius gyvūninius produktus (ŠGP), nurodytus reglamento (EB) 1069/2009 2 straipsnio 2 dalies g punkte ir susidariusius teikiant viešojo maitinimo paslaugas, iki jų perdavimo kompostavimo, biologinių dujų gamybos, ŠGP perdirbimo arba kitai ŠGP tvarkymo įmonei rūšiuoti jų susidarymo vietoje, saugoti ir atlikti kitus veiksmus pagal reglamento (ES) Nr. 142/2011 VIII priedo reikalavimus.

Įmonėms bei organizacijoms
įmonė atsakingai siūlome bendradarbiauti ir lengvai išspręsti ŠGP tvarkymo problemą. Įmonės atstovai atvyksta savo transportu, klientui patogiu laiku ir išveža kliento veikloje susidariusias ŠGP atliekas, kurias rūšiuoja. Klientui pageidaujant, įmonė aprūpina reikiamos talpos tara, skirta ŠGP, aliejaus surinkimui. Tara yra ženklinama, plaunama ir dezinfekuojama pagal VET patvirtintus reikalavimus tara.

Įmonė aptarnauja prekybos centrus, maitinimo, gamybos įmones, ligonines, mokyklas, vaikų darželius, kuriuose surenka:
Pasibaigusio galiojimo termino produktus;
Maisto gamybos įmonėse ar viešojo maitinimo įstaigose susidariusias maisto atliekas;
Konfiskuotus ar ES reikalavimų neatitinkančius produktus, kuriuos būtina sunaikinti. Aptarnauja muitinių sandėlius, tvarko reikalingus dokumentus;
Naudotą aliejų ir riebalus.

Trečios kategorijos šalutiniai gyvūniniai produktai:
paskerstų gyvūnų kūno dalys, kurios, pagal nacionalinius teisės aktų reikalavimus, yra tinkamos žmonių maistui, bet tam neskirtos dėl komercinių priežasčių;
šalutiniai gyvūniniai produktai, gauti gaminant žmonių maisto produktus, įskaitant kaulus, iš kurių pašalinti riebalai;
gyvūniniai maisto produktai arba maisto produktai, kurių sudėtyje yra gyvūninių maisto produktų, išskyrus viešojo maitinimo atliekas, kurie netinka žmonių maistui dėl komercinių priežasčių arba gamybos problemų, įpakavimo arba kitų trūkumų, bet nekelia pavojaus žmonių arba gyvūnų sveikatai;
neapdoroti šalutiniai žuvų produktai, gauti iš įmonių, gaminančių žuvų produktus žmonių maistui;
viešojo maitinimo atliekos, išskyrus atliekas, surinktas iš tarptautinių transporto priemonių.

Klientai yra konsultuojami ataskaitų ruošimo bei apskaitos vedimo klausimais. Tvarkomi visus reikalingi dokumentai.

Pagal Europos parlamento ir tarybos (EB) reglamentą Nr. 1774/2002 veiklą yra vykdoma visoje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Įmonė turi veterinarinės ir maisto tarnybos išduotą patvirtinimą Nr. LT26-908 3-ios kategorios šalutinių gyvūninių produktų tvarkymui, galiojantį Europos sąjungos valstybėse.

Augalinės kilmės maisto produktų surinkimas ir utilizacija
Klientui patogiu laiku
UAB „Antagutė“ surenka, išveža bei utilizuoja augalinės kilmės maisto produktus, kurie yra: netinkami vartoti; pasibaigusio galiojimo; užteršti draudžiamais priedais.

Augalinės kilmės produktai yra miltai, duonos kepiniai, grybai, vaisiai, daržovės, uogos, vaisvandeniai,tyrelės, sirupai, maisto papildai, ir kiti produktai.
Klientams pageidaujant, įmonė aprūpina juos reikiamos talpos tara, kuri yra ženklinama, plaunama ir dezinfekuojama pagal VET patvirtintus reikalavimus. Taip pat įmonė konsultuoja ataskaitų ruošimo bei apskaitos vedimo klausimais. Tvarko visus reikalingus dokumentus.


Ne maisto produktų surinkimas ir utilizacija
Įmonė klientui patogiu laiku surenka bei utilizuoja ne maisto prekes, kurios yra:
Netinkamos vartoti, nekokybiškos, sugadintos prekinės išvaizdos, prekės, esančios muitinės sandėliuose, kurioms patekimas į vidaus rinką yra uždraustas, kontrabandinės ar neatitinkančios ES reikalavimų.
Klientams pageidaujant, įmonė aprūpina juos reikiamos talpos tara, kuri yra ženklinama, plaunama ir dezinfekuojama pagal VET patvirtintus reikalavimus. Taip pat įmonė konsultuoja ataskaitų ruošimo bei apskaitos vedimo klausimais.

Įmonės nuotraukos:
AntagutėAntagutė nuotraukaFoto Antagutė (125001584)Įmonės Antagutė nuotraukosUAB ,,Antagutė“ buvo įkurta 1999Antagutė, UAB nuotraukaFoto Antagutė, UAB (125001584)Įmonės Antagutė, UAB nuotraukosbei uab antagutėAntagutėAntagutėAntagutėAntagutėAntagutėAntagutėAntagutėAntagutėAntagutėAntagutėAntagutė
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Higienos reikmenys, valymo paslaugos, kilimėlių nuoma, aplinkos tvarkymas, valymo reikmenys, švaros prekės
kontaktinės informacijos QR kodas 125001584
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Antagutė, UAB (įmonės kodas 125001584) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Lindstrom
Lindström

Adresas: Savanorių pr. 183, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; švaros, valymo paslaugos.
Tekstilės nuomos, pardavimo ir valdymo bendrovė „Lindström“ siūlo darbo drabužių, apsauginės įrangos, kilimėlių, pramoninių šluosčių, restoranų ir viešbučių tekstilės bei kitų tekstilės produktų pardavimo, nuomos ir aptarnavimo paslaugas. Veiklą vykdantis nuo 1848, „Lindström“ prekės ženklas visame pasaulyje...
GOTAS
Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Adresas: Linkmenų g. 37, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buitinė technika; daržininkystė, sodininkystė; elektros dalys ir įranga; hidraulika, pneumatika; higienos reikmenys; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; miško, sodo, vejos technika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; švaros, valymo paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio technika.
UAB “GOTAS” pirmoji įmonė Lietuvoje nuo 1993 m. pradėjusi teikti statybos įrankių nuomos paslaugas. Statybinės įrangos nuoma – tai naudingesnis pasirinkimas tiek privatiems klientams, tiek stambioms statybų bendrovėms. GOTAS teikia ir statybos technikos remonto paslaugas, atlieka įrankų aptarnavimą, parduoda naują...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
TOKĖ LT
Porolono kempinių, šluosčių, šveistukų gamyba ir didmeninė prekyba

Adresas: Pieninės g. 15, Čičinų km., LT-55243 Jonavos r.
Veiklos sritys: autokosmetika; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; higienos reikmenys; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
TOKĖ LT, UAB įmonės veikla – porolono kempinių, šveistukų, šluosčių gamyba ir didmeninė prekyba. Porolono kempinės virtuvei, vonios kambariui, kūno priežiūrai, automobilių valymui, taip pat drėgnos poroloninės kempinės, universalaus naudojimo bei grindų šluostės. TOKĖ LT, UAB įmonė įsteigta 2008, tačiau patirtis...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Aklas kopijavimas gali užnerti kilpą
Aklas kopijavimas gali užnerti kilpą 10-14 20:39
Lenkijos valdančiajai dešiniųjų pažiūrų partijai "Teisė ir teisingumas" laimėjus daugumą parlamento rinkimuose, politologai pranašauja politikos tęstinumą – permainų nesitikima ir santykiuose su...
Turisto mokestis Barselonoje gali padidėti dar 4 eurais
Turisto mokestis Barselonoje gali padidėti dar 4 eurais 10-14 19:22
Barselonos valdžia nori įvesti papildomą priemoką prie jau egzistuojančio pagalvės mokesčio. Turizmo industrija tokiai iniciatyvai priešinasi.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Pasaulinis atšilimas..

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Goodyear 14,36 +5,36%
General Electric 8,80 +4,14%
Harley-Davidson 35,10 +3,85%
3M 158,10 +3,80%
Avon 4,15 -0,95%
CBS 37,94 -1,28%
McDonald's 209,02 -1,29%
Colgate-Palmolive 69,41 -1,56%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,65 +1,09%
Anglis 65,75 +0,31%
Dyzelis 1,94 +6,59%
Sidabras 18,16 +5,46%
Varis 5759,25 +0,87%
Dujos (JAV) 2,58 +16,22%
Benzinas 1,73 +2,37%
Nafta 53,55 +1,83%