Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Anreka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Anreka

Atsiliepimai apie Anreka, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Anreka, UAB

Anreka siūlo ekonomiškus, funkcionalius butus gerose vietose už gerą kainą. Objektyviai daugiabučiai statomi iki galo, tinkamai atsiskaitant su rangovais, išlaikant kokybės standartus.
Antanas Kudarauskas
2020-08-06 09:57:25 IP 66hokd6q
Aš labai didžiuojuosi dirbdamas su šia įmone.
Tai viena iš nedaugelio įmonių (iš daugelio su kuriomis teko dirbti), kuri visuomet laikosi duoto žodžio ir vykdo savo įsipareigojimus.
Mano, kaip profesionalaus NT brokerio nuomone - šios įmonės statomi ir parduodami butai yra praktiškai ideali kombinacija tarp kokybės ir kainos santykio.
Visiems, kurie ieško patikimo vystytojo - rekomenduoju šią įmonę.
UAB "ANREKA" Patikima įmonė, laikosi savo žodžio, patenkinta statybų kokybe. Butas, Eitminų g. labai geras ir šiltas, mažos išlaikymo sąnaudos, kaimynai džiaugiasi taip pat. Labai patenkinta pirkiniu. Kolegė pirko jų statybos, Leičių g., džiaugiasi pirkiniu ir laukia įsikūrimo dienos.
Nukentejes 2018-04-15 16:05:26
Sveiki, kaip su jumis susisiekti, Delfy?
savo kontaktus palikite
Delfy 2016-08-10 20:03:33
Anrekos subrangovas UAB Vikanda, pardavineja Anrekos butus, kaip savo, zmones sumoka pinigus ir negauna butu, ne vienas atvejis tokios apgavystes. Jeigu dar kas nors buvo apgautas, praneskite.
Sveiki, kaip su jumis susisiekti, Delfy?
Apgauta 2017-12-06 16:19:48
Ir dabartine Didzioji Statyba -ju darbo irankus, pinigu plovykla...
Kokioje gatveje ir koki buta jums pardave ? Ar buvo kreiptasi i kriminaline policija del svetimu pinigu pasisavinimo apgavystes budu ?
Romantalis-tai dar viena ju dukterine imone pinigams plauti. Vel tos pacios pavardes Viktoras Kulesa, Alina Kulesa, R.Pusinaitis groja pagrindiniu smuiku, tik idarbine naujus direktorius, vagia kitu vardu. Nukentejusiu sarasas ilgeja ir ilgeja-kas juos isris, tas padarys dideli darba.
Bet reikalai juda...:)
Apgauti 2017-12-06 15:20:29
Zmones-atsargiai! Cia klanas, del kurio nukenteje daug nekaltu. Ju veikimo schema tokia:
R. Pusinaitis, Anreka direktorius, Viktorui Kulesai "duoda" butus uz ivykdytus darbus. V.Kulesa paima pinigus ir pasiplauna. Zmones uz mazais vaikais lieka gatveje.
V.Kulesa steigia imones ir jas bankrotina, kad galetu apgauti kuo daugiau zmoniu.Vilgersta, Vikanda, Dailychefs, Proaltus...Vikandos direktire buvo Alina
Kulesa, kuri imdavo nukentejusiu pinigus. Jus taip tat i si klana itraukes kitus seimos narius (pvz. dukra Viktorija). Tai pogringiniai dalykai, kuriu teisesauga dar neikirto... Atsargiai zmones-jus net neisivaizduojat koks yra nukentejusiu seimu sarasas, zmones su vaikuciais ismetami i gatve skursti...
O toki origarchai kaip Pusinaitis ir jo desinioji rankele Viktoras ir Alina Kulesos toliau plauna pinigus ir uzsima finansinem machinacijom statydamiesi sau rumus...
Tik galiu pasakyt, kad ateis ta diena, kai mes visi atsistosim pries Dievo teisma-ir jusu paimti pinigeliai jau bus nebesvarbus jums.
Na o tuo tarpu as stengiuosi nupirkt duonytes savo vaikui, nes piniguciu nera-juos paimet jus-mafija. Visada valgydami skanesne mesyte atsiminkit-kad kazkas badauja ir verkia del jusu purvinu zaidimu..
Teisesauga pajudinus sita klana, isristu daug pikantisku dalykeliu ir apgintu kitas seimas nuo skurdo.
Deja mes jau suzlukdyti-jauna Lt seima.
Gyvuokit ! Klestekit-gyvenimas laikinas. Juoksis tas, kas juoksis paskutinis
Ir dabartine Didzioji Statyba -ju darbo irankus, pinigu plovykla...
Deja mes jau suzlukdyti-jauna Lt seima.
Gyvuokit ! Klestekit-gyvenimas laikinas. Juoksis tas, kas juoksis paskutinis
stato brokuotus namus bei apgaudineja, perkant is ju subrangovu.
Vertinu neigiamai, dėl kainų pakėlimo per pusdienį.

Šiandien paskambinau dėl laisvos parkingo vietos, kurią radau jų svetainėje, bet atsiliepusi administratorė informavo, kad parašyčiau jai raštu ir ji atsakys.

Parkingo vieta kainavusi 20 Eur + PVM po mano skambučio pakilo iki 30 Eur + PVM. Be jokio paaiškinimo. Toks nesiskaitymas su galimais klientais garbės nedaro...
SLO 2015-09-09 08:28:12
s*******o kontora, su isteigta genrangovo imone, nusiplauna nuo broko istaisymo.
Blogiausia tai, kad Anreka nukreipia pirkti butus iš jos subrangovų (pvz. Vikanda, kuri jau yra bankrutavusi), o po to pareiškia, kad pats kaltas, kad jiems sumokėjai pinigus. Jeigu nori buto turi vėl pirkti, bet dabar iš Anrekos. Patarimas - nepirkti buto, jeigu Anreka vadybininkas sako "šitą butą pirksi ne iš mūsų, o UAB "XXXXXXX" - didelė tikimybė įlipti i didelę "mėšlo krūvą". Beje šitoje mano istorijoje dar dalyvavo tarpininkas "Ober-haus". Būkite labai atsargūs pirkdami butus iš Anrekos ir jos subrangovų. Beje namų kokybė prasta, gyventi tikrai galima, bet išbaigtumas prastas, nes reikia pripažinti, kad vieną iš paskutiniųjų Anrekos projektų statė kreivarankiai, beje statybose tikrai dalyvavo ir ukrainiečiai. Net jeigu naudoja pačias pigiausias medžiagas, vistiek reikia jas tiesiai ir lygiai sudėti, nepalikti tarpų, gerai užpurkšti putomis tarpus montuojant langus ir palanges ir t.t. Viską įvertinus ko gero verta pasirinkti brangesnius projektus.
nSo 2014-02-28 15:05:43
Nepatarčiau bendradarbiauti su šia firma, nes ji nevykdo savo įsipareigojimų. Broko, kuris priklauso ištaisyti, tai ir neištaiso, ir tai jau tęsiasi daugiau nei metai.
Pilnai sutinku.
Savo defektu taisyt nenori.
Visiems perkantiems iš „Anreka“ patariu atkreipt dėmesį i bet kuri smulku defektą - nebus taisoma niekas kai tik pasirašysite priėmimo aktą.
Prisiprašyt taisymui beveik neįmanomą.
vienas is ju subrangovu UAB Vikanda, paskaitykite atsiliepimus apie ta imone
Jonas Antanaitis
2016-04-11 13:01:15 IP 2i250g9s
Labai nepatikima imone, greitu metu galima bus rasti informacijos delfi.lt tinklapi apie ju darbo metodus.
Jonas Antanaitis
2016-04-08 21:45:17 IP 5jorkopd
Nepatikima įmonė

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės
Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės 09-22 20:08
Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas antradienį paragino pasaulį neleisti, kad tarp JAV ir Kinijos kiltų "Šaltasis karas", ir nutraukti konfliktus, kad pagrindinį dėmesį...
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys 09-22 19:43
Pirmą kartą nuo 1944 metų dėl COVID-19 pandemijos atšauktą tradicinę Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys, antradienį pranešė organizatoriai.
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas 09-22 19:34
Europos Sąjungos lyderių susitikimas, turėjęs prasidėti ketvirtadienį, atidedamas, nes Europos Vadovų Tarybos pirmininko Charles'io Michelio apsauginiui buvo nustatytas koronavirusas.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

American Express 98,17 -5,09%